2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen a mladšího žactva JČ kraje
Písek (24. 5. 2015)skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 24.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
89 | 6.06 -0.3 m/s | 5.45-0.3 | 5.56-1.2 | 5.87-1.8 | 5.87 | 6.06-0.3 | - | 5.76-2.3 | 11.00 | ||||||||
2 |
Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
97 | 6.05 -0.4 m/s | 5.95-2.4 | 6.05-0.4 | 5.68-2.8 | 6.05 | X-0.2 | 5.88-2.0 | X-1.3 | 9.00 | ||||||||
3 |
Martin ČechtickýMartin Čechtický
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
98 | 5.70 -0.6 m/s | 5.16-1.6 | 5.70-0.6 | X-1.1 | 5.70 | X-0.8 | X-1.9 | X-1.0 | 8.00 | ||||||||
4 |
Daniel HouzarDaniel Houzar
Atletika Písek, o.s. |
94 | 5.25 -2.5 m/s | 5.25-2.5 | X-1.0 | X-0.9 | 5.25 | X-0.8 | 4.99-1.2 | 4.84-1.0 | 7.00 | ||||||||
5 |
David BartlDavid Bartl
TJ Jiskra Třeboň |
98 | 5.19 +0.0 m/s | 5.190.0 | 5.17-1.4 | 4.95-1.4 | 5.19 | 4.87-1.0 | X-1.0 | 5.09-0.4 | 6.00 | ||||||||
6 |
Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová Včelnice |
00 | 5.07 -2.2 m/s | X-1.9 | X-0.5 | 5.07-2.2 | 5.07 | 4.63-0.8 | X-0.5 | --0.5 | 5.00 | ||||||||
7 |
Jakub TomaskoJakub Tomasko
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
92 | 4.87 -1.8 m/s | 4.87-1.8 | X-0.1 | X-0.4 | 4.87 | X | - | - | 4.00 | ||||||||
8 |
Radek SváčekRadek Sváček
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 3.81 -0.6 m/s | 3.71-1.6 | 3.65-2.0 | 3.81-0.6 | 3.81 | 3.80-0.4 | 3.69-1.0 | 3.57-1.0 | 3.00 | ||||||||
MB |
Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České Budějovice |
97 | 5.36 -2.2 m/s | ||||||||||||||||
Matouš BoudnýMatouš Boudný
Atletika Písek, o.s. |
00 | NM | X-0.1 | X-2.2 | X-1.1 | 0 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 24.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.64 -1.1 m/s | 4.64-1.1 | X | 4.10+0.6 | 4.64 | 4.30-0.4 | 7.00 | ||||||||||
2 |
Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.60 -1.9 m/s | 4.60-1.9 | 4.58-0.9 | X | 4.60 | 4.49+0.1 | 5.00 | ||||||||||
3 |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 4.58 -1.5 m/s | 4.35-2.3 | 4.58-1.5 | X | 4.58 | 4.35+0.5 | 4.00 | ||||||||||
4 |
Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4.32 -0.3 m/s | 4.10-1.7 | 4.32-0.3 | 3.93-1.0 | 4.32 | 4.19+0.0 | 3.00 | ||||||||||
5 |
Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.23 +0.0 m/s | X | 3.67-1.1 | X | 3.67 | 4.23+0.0 | 2.00 | ||||||||||
6 |
Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec |
03 | 4.17 -0.7 m/s | 4.07-0.8 | 4.17-0.7 | X | 4.17 | 4.09+0.0 | 1.00 | ||||||||||
7 |
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.15 -0.6 m/s | 4.15-0.6 | 4.02-0.8 | 3.80-2.0 | 4.15 | 3.64-0.7 | |||||||||||
8 |
Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 3.98 -0.6 m/s | 3.98-0.6 | X | 3.94-0.7 | 3.98 | 3.72-0.6 | |||||||||||
9 |
František ŠkopekFrantišek Škopek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 3.95 -1.4 m/s | 3.95-1.4 | 3.54-1.8 | 3.66-0.4 | 3.95 | 3.36-1.2 | |||||||||||
10 |
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 3.83 -1.2 m/s | 3.80-0.6 | X | 3.83-1.2 | 3.83 | 3.53-0.9 | |||||||||||
11 |
Adam PřibAdam Přib
SKOK J. Hradec |
02 | 3.70 -0.4 m/s | 3.600.0 | 3.70-0.4 | 3.37-1.1 | 3.70 | 3.41+0.9 | |||||||||||
12 |
Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 3.67 -0.6 m/s | 3.67-0.6 | 3.61-0.2 | 3.30-1.6 | 3.67 | 3.49-0.7 | |||||||||||
13 |
Matouš KovářMatouš Kovář
SKOK J. Hradec |
02 | 3.59 -1.1 m/s | 3.51-0.5 | 3.59-1.1 | 3.56-1.2 | 3.59 | 3.46-1.0 | |||||||||||
14 |
Filip HoloubekFilip Holoubek
SKOK J. Hradec |
02 | 3.58 -0.7 m/s | 3.560.0 | 3.02-1.2 | 3.58-0.7 | 3.58 | 3.35-1.9 | |||||||||||
15 |
Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 3.40 -0.2 m/s | 3.09-0.7 | 3.18-0.2 | 3.40-0.2 | 3.40 | 3.03-1.2 | |||||||||||
16 |
Tomáš KubalaTomáš Kubala
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 3.39 -1.1 m/s | 3.22-0.5 | 3.34-0.7 | 3.39-1.1 | 3.39 | 3.33-1.4 | |||||||||||
MB |
Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ Strakonice |
04 | 3.77 -1.4 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 24.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
98 | 4.30 +0.3 m/s | 4.06-1,3 | 4.300,3 | 4.300,0 | 4.30 | 4.15-0,1 | 4.09-1,3 | 4.29-0,6 | 7.00 | ||||||||
2 |
Michaela ŠenováMichaela Šenová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 4.11 +0.2 m/s | 4.02-1,9 | 4.110,2 | 3.82-0,6 | 4.11 | 3.79-1,0 | 3.89-1,3 | 3.92-0,5 | 5.00 | ||||||||
3 |
Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra Třeboň |
99 | 4.08 -1.6 m/s | 3.90-0,6 | 3.86-0,3 | 4.08-1,6 | 4.08 | X | X | X | 4.00 | ||||||||
4 |
Jana DrdováJana Drdová
TJ Sokol Milevsko |
99 | 3.99 -0.6 m/s | 3.98-0,9 | 3.890,7 | 3.99-0,6 | 3.99 | 3.36-1,2 | 3.85-0,6 | 3.24-2,5 | 3.00 | ||||||||
5 |
Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 3.85 -0.4 m/s | 3.63-1.4 | 3.85-0.4 | 3.85-0.6 | 3.85 | 3.780.1 | 3.59-1.6 | 3.62-1.4 | 2.00 | ||||||||
6 |
Tereza PourováTereza Pourová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
89 | 3.59 +0.0 m/s | 3.54-2.0 | 3.560.0 | 3.590.0 | 3.59 | - | - | - | 1.00 | ||||||||
MB |
Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České Budějovice |
94 | 5.54 -0.4 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Eva KrýzováEva Krýzová
SKOK J. Hradec |
97 | 3.79 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
Sabina HořejšováSabina Hořejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | NM | X | X | X | 0 | X | X | X | ||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 24.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.66 -0.2 m/s | 4.60-1.4 | 4.66-0.2 | 4.45-1.1 | 4.66 | X-1.3 | 11.00 | ||||||||||
2 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.35 -1.2 m/s | 4.24-0.4 | 4.08-0.7 | 4.20-1.7 | 4.24 | 4.35-1.2 | 9.00 | ||||||||||
3 |
Melissa VozábalováMelissa Vozábalová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.28 -0.5 m/s | 4.11-0.3 | 4.28-0.5 | 4.20-0.5 | 4.28 | 4.14-1.1 | 8.00 | ||||||||||
4 |
Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice |
02 | 4.23 -1.7 m/s | 4.120.0 | 4.14-1.3 | 4.05-1.2 | 4.14 | 4.23-1.7 | 7.00 | ||||||||||
5 |
Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.09 -0.5 m/s | 4.09-0.5 | 3.98-0.7 | X-1.3 | 4.09 | 3.70-1.6 | 6.00 | ||||||||||
6 |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 4.08 -1.4 m/s | X-1.6 | X0.1 | X-0.5 | 0 | 4.08-1.4 | 5.00 | ||||||||||
7 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4.06 -0.4 m/s | 3.72-1.6 | 4.06-0.4 | 3.68-0.4 | 4.06 | 3.90-1.4 | 4.00 | ||||||||||
8 |
Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice |
02 | 4.00 -0.9 m/s | 3.69-1.6 | 3.72-1.2 | 4.00-0.9 | 4.00 | 3.95-1.6 | 3.00 | ||||||||||
9 |
Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 4.00 -1.1 m/s | 3.59-2.0 | 3.71-1.7 | 3.75-1.2 | 3.75 | 4.00-1.1 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Nikola AbrahámováNikola Abrahámová
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.99 -1.3 m/s | X-0.7 | X-0.8 | 3.99-1.3 | 3.99 | X0.0 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 3.98 -0.5 m/s | X-1.2 | 3.98-0.5 | X-0.3 | 3.98 | 3.76-2.1 | |||||||||||
12 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 3.97 -0.9 m/s | 3.86-0.5 | 3.77-0.3 | 3.97-0.9 | 3.97 | 3.78-1.0 | |||||||||||
13 |
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 3.93 -0.9 m/s | X-0.4 | X0.0 | 3.700.0 | 3.70 | 3.93-0.9 | |||||||||||
14 |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.92 +0.0 m/s | 3.64-2.1 | 2.83-0.5 | 3.27-1.2 | 3.64 | 3.920.0 | |||||||||||
15 |
Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.90 -1.0 m/s | 3.90-1.0 | X-0.1 | X-0.8 | 3.90 | 3.70-0.9 | |||||||||||
16 |
Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 3.88 +0.0 m/s | 3.78-0.3 | 3.51-0.4 | 3.880.0 | 3.88 | 3.81-1.1 | |||||||||||
17 |
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.84 +0.0 m/s | 3.80-0.4 | 3.69-0.5 | 3.840.0 | 3.84 | X-1.3 | |||||||||||
18 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 3.83 -1.3 m/s | 3.83-1.3 | 3.710.0 | 3.73-2.2 | 3.83 | 3.79-0.9 | |||||||||||
19 |
Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 3.71 -1.6 m/s | 3.37-0.2 | 3.44-0.2 | 3.56-1.5 | 3.56 | 3.71-1.6 | |||||||||||
20 |
Natálie ĎuricováNatálie Ďuricová
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 3.62 +0.2 m/s | X0.3 | 3.30-1.7 | X-0.2 | 3.30 | 3.620.2 | |||||||||||
21 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 3.51 -1.2 m/s | 3.360.0 | 3.15-0.2 | 3.51-1.2 | 3.51 | 3.39-0.9 | |||||||||||
22 |
Kateřina TáborováKateřina Táborová
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 3.35 -0.8 m/s | X-0.4 | 2.95-1.2 | 2.95-0.2 | 2.95 | 3.35-0.8 | |||||||||||
23 |
Aneta ŠimerováAneta Šimerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 3.31 -1.2 m/s | 3.27-0.2 | 3.08-0.9 | 3.030.0 | 3.27 | 3.31-1.2 | |||||||||||
24 |
Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ Nová Včelnice |
02 | 3.24 -0.8 m/s | X-0.5 | 3.24-0.8 | X0.0 | 3.24 | X0.0 | |||||||||||
25 |
Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 3.09 -1.1 m/s | 2.830.3 | 3.09-1.1 | -- | 3.09 | -- | |||||||||||
26 |
Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 3.04 -0.7 m/s | X-2.0 | X-1.3 | X-0.2 | 0 | 3.04-0.7 | |||||||||||
27 |
Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 2.99 -1.4 m/s | X-0.6 | 2.96-0.8 | X0.0 | 2.96 | 2.99-1.4 | |||||||||||
MB |
Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná
Atletika Písek, o.s. |
03 | 3.44 -1.4 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s. |
04 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |