výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár Rozhlasu - krajské finále

Stříbro (19. - 19. 5. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrocJan Kroc 99 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 07.67 659
2 Martin BlatnýMartin Blatný 99 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 07.84 607
3 Miloslav PrášekMiloslav Prášek 01 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 07.96 571
4 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 08.05 545
5 Jan KočaJan Koča 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.11 528
6 David KoryťákDavid Koryťák 99 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 08.27 484
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TupýMartin Tupý 99 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.16 514
2 Daniel HavelDaniel Havel 00 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 08.34 465
Milan KubešMilan Kubeš 00 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 08.34 465
4 Adam LillAdam Lill 99 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 08.40 449
Petr ŠupPetr Šup 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice DNS
Karel ŠafaříkKarel Šafařík 99 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KrsKryštof Krs 99 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 08.03 551
2 Milan HeinzlMilan Heinzl 00 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 08.07 540
3 Jakub ČepelákJakub Čepelák 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 08.18 509
4 Pavel VopatPavel Vopat 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.26 487
5 Hynek TomášekHynek Tomášek 99 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 08.86 336
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FialkaRadek Fialka 99 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 07.78 625
2 Martin KuralMartin Kural 99 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 08.12 525
3 Matyáš JandaMatyáš Janda 00 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 08.13 523
4 Jaroslav KrýnerJaroslav Krýner 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 08.14 520
5 Michael TůmaMichael Tůma 99 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 08.28 481
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik SitayErik Sitay 01 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 07.96 571
2 Lukáš ChroustovskýLukáš Chroustovský 01 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.15 517
3 Tomáš SoučekTomáš Souček 01 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 08.24 492
4 Marek VyšínMarek Vyšín 01 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 08.28 481
5 Štěpán KarásekŠtěpán Karásek 01 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 08.48 428
6 Dominik BystřickýDominik Bystřický 01 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 08.69 376
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PrusíkDavid Prusík 01 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.39 452
2 Petr KlašovecPetr Klašovec 01 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 08.68 378
3 Petr HájekPetr Hájek 02 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.79 352
4 Ondřej TomrleOndřej Tomrle 02 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 08.89 329
5 Tomáš MalýTomáš Malý 01 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 09.20 261
6 David KolářDavid Kolář 02 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 09.31 239
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek 01 ZŠ RadniceZŠ Radnice 08.41 447
2 Filip KufnerFilip Kufner 01 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 08.63 391
3 Filip KopidlanskýFilip Kopidlanský 02 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 08.84 340
4 Lukáš KlokanLukáš Klokan 02 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 09.41 220
5 Vojtěch KiliánVojtěch Kilián 03 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 09.67 173
6 Filip HubálekFilip Hubálek 03 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 09.69 169
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman ŠtěpánekRoman Štěpánek 01 ZŠ RadniceZŠ Radnice 08.51 421
2 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 08.68 378
3 Lukáš VitákLukáš Viták 01 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 08.91 324
4 Lukáš HodanLukáš Hodan 01 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 09.04 295
5 Duong Hoang NguyenDuong Hoang Nguyen 02 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 09.45 212
6 Daniel MišalkoDaniel Mišalko 02 ZŠ RadniceZŠ Radnice 09.64 178
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 08.80 618
2 Hana VargováHana Vargová 00 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 08.93 584
Simona SklenářováSimona Sklenářová 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.93 584
4 Veronika HradováVeronika Hradová 99 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 08.96 576
5 Laura GabčováLaura Gabčová 00 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 09.01 564
6 Tereza LajpoldováTereza Lajpoldová 00 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 09.08 546
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa HrdinováDenisa Hrdinová 99 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 08.99 569
2 Eliška PapežováEliška Papežová 00 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 09.00 566
3 Kristýna MikulováKristýna Mikulová 00 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 09.03 558
4 Julie FrankováJulie Franková 00 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 09.14 531
5 Jana SvobodováJana Svobodová 00 Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany 09.34 482
6 Barbora KolenováBarbora Kolenová 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 09.42 463
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BrožováNatálie Brožová 99 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 08.88 597
2 Andrea BrunátováAndrea Brunátová 01 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 09.01 564
3 Valentina DuškováValentina Dušková 01 Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany 09.31 489
4 Tereza ZdychyncováTereza Zdychyncová 00 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 09.34 482
5 Michaela ŠiškováMichaela Šišková 00 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 09.36 477
6 Kristýna DankováKristýna Danková 00 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 09.44 458
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 19.5.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva VacíkováEva Vacíková 99 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 08.83 610
2 Lucie PoláčkováLucie Poláčková 01 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 09.11 538
3 Martina BláhováMartina Bláhová 00 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 09.18 521
4 Kristýna ŠkrlováKristýna Škrlová 99 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 09.29 494
5 Terezie StrychováTerezie Strychová 00 Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany 09.31 489
6 Kateřina DolejšováKateřina Dolejšová 01 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 09.43 461
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PíchalováBarbora Píchalová 02 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 08.24 776
2 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 ZŠ BorZŠ Bor 08.42 723
3 Tereza PavličkováTereza Pavličková 02 ZŠ BorZŠ Bor 09.12 536
4 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 02 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 09.17 523
5 Aneta HarvilováAneta Harvilová 01 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 09.94 348
6 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 10.04 328
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna TrávováKristýna Trávová 02 ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany 08.82 613
2 Anna KrálováAnna Králová 02 ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice 08.85 605
3 Nikola TolarováNikola Tolarová 02 ZŠ BorZŠ Bor 08.97 574
4 Karolína NádvorníkováKarolína Nádvorníková 02 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 09.20 516
5 Dominika PaidarováDominika Paidarová 03 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 09.51 442
6 Andrea FrankováAndrea Franková 01 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 09.53 438
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RackováLucie Racková 01 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 08.57 681
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 01 ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany 09.15 528
3 Iveta KrýslováIveta Krýslová 02 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 09.31 489
4 Barbora MetličkováBarbora Metličková 01 ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice 09.46 454
5 Marika SrpováMarika Srpová 01 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 09.58 426
6 Dominika HarvilováDominika Harvilová 01 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 09.81 376
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 19.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová 02 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 09.13 533
2 Renáta HusárkováRenáta Husárková 03 ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany 09.17 523
3 Veronika ReindlováVeronika Reindlová 01 ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice 09.20 516
4 Dagmar VlčkováDagmar Vlčková 01 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 09.48 449
5 Adéla PetákováAdéla Petáková 01 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 09.57 428
6 Dominika HyťhováDominika Hyťhová 02 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 09.90 357
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 1:55.31 580
2 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 1:57.70 543
3 Dagmar VlčkováDagmar Vlčková 01 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 2:02.43 474
4 Jolana SlepičkováJolana Slepičková 01 ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice 2:03.44 459
5 Lucie KozlováLucie Kozlová 01 ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany 2:04.51 444
6 Anna RaškováAnna Rašková 02 ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany 2:05.32 433
7 Dominika HyťhováDominika Hyťhová 02 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 2:09.91 373
8 Dominika PaidarováDominika Paidarová 03 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 2:12.14 345
9 Kateřina MusilováKateřina Musilová 01 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 2:13.30 331
10 Tereza ŘíhováTereza Říhová 01 ZŠ BorZŠ Bor 2:15.36 306
11 Veronika JansováVeronika Jansová 01 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 2:16.95 288
12 Marta JanatováMarta Janatová 02 ZŠ BorZŠ Bor 2:17.22 285
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 1:52.27 628
2 Iveta KrýslováIveta Krýslová 02 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 1:52.96 617
3 Anna KrálováAnna Králová 02 ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice 1:55.21 582
4 Jana ZítkováJana Zítková 02 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 1:56.56 561
5 Kateřina GygalováKateřina Gygalová 03 ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany 1:59.16 521
6 Natálie BabkováNatálie Babková 02 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 1:59.65 514
7 Tereza PříbkováTereza Příbková 02 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 2:01.07 493
8 Karla PahoreckáKarla Pahorecká 02 ZŠ BorZŠ Bor 2:03.53 458
9 Tereza ŠafandováTereza Šafandová 02 ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice 2:05.85 426
10 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 2:07.51 404
11 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 2:12.95 335
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 00 Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany 2:37.32 604
2 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová 01 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 2:45.02 517
3 Noemi TóthováNoemi Tóthová 01 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 2:47.37 491
4 Tereza PetěříkováTereza Petěříková 00 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:50.50 458
5 Monika GiňováMonika Giňová 00 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:57.04 393
6 Šárka KlímováŠárka Klímová 01 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 2:59.94 366
7 Adéla LukešováAdéla Lukešová 00 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 3:01.22 354
8 Johana StrakováJohana Straková 00 Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany 3:05.00 320
9 Gabriela SvaškováGabriela Svašková 01 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 3:05.51 316
10 Eliška ZichováEliška Zichová 00 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 3:08.91 287
11 Michaela ŠiškováMichaela Šišková 00 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 3:17.96 216
Natálie HanákováNatálie Hanáková 00 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KabelkováEliška Kabelková 01 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 2:42.21 548
2 Denisa HrdinováDenisa Hrdinová 99 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 2:43.43 534
3 Julie FrankováJulie Franková 00 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 2:44.01 528
4 Kateřina DolejšováKateřina Dolejšová 01 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:44.41 523
5 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová 00 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 2:45.62 510
6 Barbora SchejbalováBarbora Schejbalová 00 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 2:48.55 479
7 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová 01 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 3:00.40 361
8 Hana VargováHana Vargová 00 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 3:01.14 355
9 Dagmar BiersakováDagmar Biersaková 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 3:01.65 350
10 Valentina DuškováValentina Dušková 01 Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany 3:05.19 318
11 Adéla SoulkováAdéla Soulková 00 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 3:32.41 123
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 3:06.10 606
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 3:07.10 596
3 Matěj SoukupMatěj Soukup 01 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 3:12.41 548
4 Tomáš SoučekTomáš Souček 01 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 3:14.24 531
5 Jan PerglerJan Pergler 03 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 3:16.46 512
6 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha 02 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 3:21.24 471
7 Pavel KoželuhPavel Koželuh 01 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 3:21.36 470
8 Leon JandaLeon Janda 02 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 3:22.23 463
9 Lukáš MarekLukáš Marek 02 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 3:22.27 463
10 Lukáš KlokanLukáš Klokan 02 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 3:29.35 406
11 Adam TupýAdam Tupý 02 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 3:41.00 319
12 David LodlDavid Lodl 01 ZŠ RadniceZŠ Radnice 3:41.83 313
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David HomolkaDavid Homolka 01 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 3:18.60 494
2 Dominik BystřickýDominik Bystřický 01 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 3:23.70 451
3 Adam MatulkaAdam Matulka 01 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 3:30.14 399
4 Adam LinhartAdam Linhart 02 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 3:34.09 369
5 Michal MulačMichal Mulač 01 ZŠ RadniceZŠ Radnice 3:34.10 369
6 Petr HájekPetr Hájek 02 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 3:35.39 360
7 Adam SabovčíkAdam Sabovčík 01 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 3:37.26 346
8 David PrusíkDavid Prusík 01 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 3:38.05 340
9 Jiří HruškaJiří Hruška 01 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 3:42.45 309
10 Lukáš UhlířLukáš Uhlíř 01 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 3:43.47 302
Petr SpěváčekPetr Spěváček 01 ZŠ RadniceZŠ Radnice DQ
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 4:20.82 806
2 Kryštof KrsKryštof Krs 99 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 4:54.52 592
3 Václav DomabylVáclav Domabyl 98 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 4:57.89 572
4 Darek KastelicDarek Kastelic 01 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 4:57.90 572
5 Michal KrouskýMichal Krouský 01 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 5:04.13 536
6 Jan HanzlíkJan Hanzlík 99 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 5:04.87 532
7 Jakub SelnarJakub Selnar 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 5:08.07 514
8 Radek ŠedivýRadek Šedivý 00 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 5:16.16 470
9 Martin KuralMartin Kural 99 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 5:19.50 453
10 Aleš ZemenAleš Zemen 00 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 5:19.55 452
11 Jaroslav KolářJaroslav Kolář 00 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 5:25.53 422
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KrocDavid Kroc 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 5:09.90 504
2 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 5:14.58 479
3 Tomáš PlimlTomáš Pliml 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 5:20.29 449
4 Václav JílekVáclav Jílek 00 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 5:22.76 436
5 Martin ŠedivýMartin Šedivý 01 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 5:24.87 425
6 Lukáš MachačLukáš Machač 99 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 5:25.81 420
7 Roman MiklasRoman Miklas 00 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 5:26.68 416
8 Matěj BrzicaMatěj Brzica 99 Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 5:37.00 366
9 Adam BaborAdam Babor 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 5:39.30 355
10 Jan HablJan Habl 99 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 5:55.87 281
11 David ViktoraDavid Viktora 00 ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 5:59.91 264
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marel, Šup, Kroc, Blatný Marel, Šup, Kroc, Blatný ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 29.46 636
2 Havel, Rajtmajer, Riedl, Prášek Havel, Rajtmajer, Riedl, Prášek Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 29.56 629
3 Kural, Tomášek, Stašek, Merhout Kural, Tomášek, Stašek, Merhout 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 30.79 536
4 Koryťák, Lill, Skala, Brzica Koryťák, Lill, Skala, Brzica Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 30.81 535
5 Hajžman, Kastner, Krs, Tůma Hajžman, Kastner, Krs, Tůma ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 31.46 489
6 Koča J., Habl, Vopat, Babor Koča J., Habl, Vopat, Babor ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 32.02 451
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fialka, Čepelák, Pliml, Kroc Fialka, Čepelák, Pliml, Kroc ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 29.78 612
2 Selnar, Pivoňka, Vychopeň, Gebauer Selnar, Pivoňka, Vychopeň, Gebauer ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 31.07 516
3 Krouský, Krulec, Šafařík, Hanzlík Krouský, Krulec, Šafařík, Hanzlík Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 31.10 514
Tupý, Domabyl, Zeman, Schreiber Tupý, Domabyl, Zeman, Schreiber ZŠ KraloviceZŠ Kralovice DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kieft, Regner, Lecjaks, Janda Kieft, Regner, Lecjaks, Janda ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 31.80 466
2 Soukup, Peš, Gerlický, Šedivý Soukup, Peš, Gerlický, Šedivý 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 32.62 412
3 Tejml, Kubeš, Vácha, Heinzl Tejml, Kubeš, Vácha, Heinzl ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 34.93 275
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schwarz, Kufner, Viták, Kopidlanský Schwarz, Kufner, Viták, Kopidlanský ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 31.86 462
2 Vyšín, Matulka, Marek, Steiner Vyšín, Matulka, Marek, Steiner Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 32.17 441
3 Štěpánek Ra., Štěpánek Ro., Mulač, Jonák Štěpánek Ra., Štěpánek Ro., Mulač, Jonák ZŠ RadniceZŠ Radnice 32.81 399
4 Suk, Karásek, Kolář, Souček Suk, Karásek, Kolář, Souček ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 32.89 394
5 Stanislavský, Malý, Klašovec, Sitay Stanislavský, Malý, Klašovec, Sitay ZŠ StříbroZŠ Stříbro 33.23 373
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kilián, Bystřický, Tomrle, Linhart Kilián, Bystřický, Tomrle, Linhart 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 33.63 349
2 Chroustovský, Prusík, Hájek, Bílek Chroustovský, Prusík, Hájek, Bílek ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 33.68 346
3 Nguyen, Hodan, Naxera, Klokan Nguyen, Hodan, Naxera, Klokan ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 35.28 257
4 Hubálek, Vaďura, Rejda, Šlapák Hubálek, Vaďura, Rejda, Šlapák Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 36.41 201
5 Uhlíř, Koželuh, Sabovčík, Krištofovič Uhlíř, Koželuh, Sabovčík, Krištofovič ZŠ StříbroZŠ Stříbro 37.32 161
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zavadil, Homolka, Marek, Kuchárik Zavadil, Homolka, Marek, Kuchárik ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 34.10 322
2 Soukup, Polívka, Obermajer, Muchka Soukup, Polívka, Obermajer, Muchka 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 35.47 247
3 Pergler, Štengl, Vovsík, Štětina Pergler, Štengl, Vovsík, Štětina ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 35.70 235
4 Sloup, Hruška, Černý, Říha Sloup, Hruška, Černý, Říha ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 36.18 212
5 Dufek, Gažák, Tupý, Haller Dufek, Gažák, Tupý, Haller ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 37.64 148
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benešová, Gabčová, Krištofovičová, Bláhová Benešová, Gabčová, Krištofovičová, Bláhová ZŠ StříbroZŠ Stříbro 32.76 681
2 Lengyelová, Tóthová, Kabelková, Hanáková Lengyelová, Tóthová, Kabelková, Hanáková ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 34.13 588
3 Papežová, Zdychyncová, Smazalová, Petěříková Papežová, Zdychyncová, Smazalová, Petěříková ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 34.17 585
4 Hradová, Vargová, Křeválková, Danková Hradová, Vargová, Křeválková, Danková Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 34.30 576
5 Škrlová, Kolenová, Knotová, Sklenářová Škrlová, Kolenová, Knotová, Sklenářová ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 34.69 551
6 Planetová, Svobodová J., Dušková, Strychová Planetová, Svobodová J., Dušková, Strychová Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany 34.81 543
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wiesnerová, Brunátová, Hrdinová, Vacíková Wiesnerová, Brunátová, Hrdinová, Vacíková ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 33.44 634
2 Bláhová, Brožová, Franková, Heinrichová Bláhová, Brožová, Franková, Heinrichová 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 33.94 600
3 Šišková, Klímová, Loukotková, Hrazdilová Šišková, Klímová, Loukotková, Hrazdilová ZŠ StříbroZŠ Stříbro 35.50 500
4 Svobodová K., Sutrová, Straková, Čechnerová Svobodová K., Sutrová, Straková, Čechnerová Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany 37.77 369
5 Soulková, Biroščáková, Jandová, Zichová Soulková, Biroščáková, Jandová, Zichová Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 39.48 283
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Poláčková, Preňková, Lajpoldová, Mikulová Poláčková, Preňková, Lajpoldová, Mikulová ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 34.46 566
2 Dolejšová, Greschlová, Bognerová, Giňová Dolejšová, Greschlová, Bognerová, Giňová ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 34.75 547
3 Loudová, Klinerová, Forejtová, Vlachová Loudová, Klinerová, Forejtová, Vlachová ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 35.00 531
4 Bláhová, Brožová, Franková, Heinrichová Bláhová, Brožová, Franková, Heinrichová 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 35.76
5 Dostálová, Biersaková, Stušová, Svašková Dostálová, Biersaková, Stušová, Svašková ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 37.75 371
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Třísková, Tolarová, Pavličková, Janatová Třísková, Tolarová, Pavličková, Janatová ZŠ BorZŠ Bor 33.83 608
2 Králová A., Králová J., Reindlová, Metličková Králová A., Králová J., Reindlová, Metličková ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice 34.23 581
3 Racková, Petáková, Kolaříková, Nádvorníková Racková, Petáková, Kolaříková, Nádvorníková 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 34.49 564
4 Krejčová, Cipleová, Soukupová, Vlčková Krejčová, Cipleová, Soukupová, Vlčková ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 35.61 494
5 Franková, Srpová, Ješenková, Zítková Franková, Srpová, Ješenková, Zítková ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 35.85 479
6 Harvilová A., Harvilová D., Dedková, Hrušková Harvilová A., Harvilová D., Dedková, Hrušková Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 35.90 476
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Píchalová, Burianová, Krýslová, Vacíková Píchalová, Burianová, Krýslová, Vacíková ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 33.68 618
2 Trávová, Gygalová, Husárková, Kozlová Trávová, Gygalová, Husárková, Kozlová ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany 34.79 545
3 Pahorecká, Říhová, Pojerová, Márová Pahorecká, Říhová, Pojerová, Márová ZŠ BorZŠ Bor 36.33 450
4 Štěrbová, Dušková, Löblová, Pospíšilová Štěrbová, Dušková, Löblová, Pospíšilová Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 37.01 411
5 Pánková, Musilová, Hyťhová, Tománková Pánková, Musilová, Hyťhová, Tománková ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 38.10 352
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ausbergerová, Burlová, Dobrá, Křenková Ausbergerová, Burlová, Dobrá, Křenková ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 35.14 523
2 Sičaková, Sochorová, Jugmannová, Šlajerová Sičaková, Sochorová, Jugmannová, Šlajerová ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany 35.97 472
3 Nosková, Píclová, Pěnkavová, Babková Nosková, Píclová, Pěnkavová, Babková 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 36.26 455
4 Přibková, Kobesová, Martínková, Paidarová Přibková, Kobesová, Martínková, Paidarová ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 36.92 416
5 Slepičková, Bartoňová, Kalčíková, Šafandová Slepičková, Bartoňová, Kalčíková, Šafandová ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice 37.19 401
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80 Body
1 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
00 1.72 -----OOOOOOOOXXX 560
2 Petr ŠupPetr Šup
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 1.60 --O-OOOXOOOXXX 464
3 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
00 1.60 ---O-OOOXOXOXXX 464
4 Filip MarelFilip Marel
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
98 1.60 --O-OOOXOOXXOXXX 464
5 Miloš FrantaMiloš Franta
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 1.60 OOOOOOOXOXOXXOXXX 464
6 Tomáš RiedlTomáš Riedl
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
99 1.56 ----OOXOOOXXX 434
7 Lukáš LecjaksLukáš Lecjaks
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
00 1.56 ---O-OOXXOXOXXX 434
8 Petr KrulecPetr Krulec
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
99 1.52 --OOOOOOXXX 404
9 Jiří VáchaJiří Vácha
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
99 1.52 OOOOOOOXOXXX 404
10 Milan PivoňkaMilan Pivoňka
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 1.48 OOOOOXOOXXX 374
11 Václav HavlíkVáclav Havlík
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
99 1.48 OOOOXOXOXOXXX 374
12 Miroslav TejmlMiroslav Tejml
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
00 1.44 OOOOOOXXX 345
13 David KoryťákDavid Koryťák
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
99 1.44 XOOOXOOOXXX 345
14= Tomáš RegnerTomáš Regner
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
00 1.44 ---O-XOXXX 345
14= Hynek TomášekHynek Tomášek
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
99 1.44 OOOOOXOXXX 345
16 Pavel VopatPavel Vopat
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 1.44 OOXOOOXOXXX 345
17 Eduard GerlickýEduard Gerlický
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
00 1.44 OOOOOXXOXXX 345
18 Jan HablJan Habl
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
99 1.40 OOOOOXXX 317
19 Radek ŠedivýRadek Šedivý
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
00 1.40 OOXOOXOXXX 317
20 Pavel SchreiberPavel Schreiber
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
99 1.40 OOOOXXOXXX 317
21 Tomáš PlimlTomáš Pliml
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 1.36 OOOOXXX 290
22 Adam PetříčekAdam Petříček
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 1.24 OXXX 212
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.081.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.64 Body
1 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
02 1.56 -OOOOOOOOOOXOXXX 434
2 Jan BílekJan Bílek
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
01 1.48 OOOOOOOOOOXXX 374
3 Filip SukFilip Suk
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
02 1.44 OOOOOOOXOXXOXXX 345
4 Jan VeselýJan Veselý
ZŠ RadniceZŠ Radnice
02 1.40 OOXOOOOXOXOXXX 317
5 Martin ZavadilMartin Zavadil
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
02 1.40 -OOOOOOXXOXXX 317
6 Ondřej SteinerOndřej Steiner
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
01 1.40 -OOXOOOOXXOXXX 317
7= David HomolkaDavid Homolka
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
01 1.36 -OOOOOOXXX 290
7= Štěpán KarásekŠtěpán Karásek
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 1.36 OOOOOOOXXX 290
9 Petr KlašovecPetr Klašovec
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 1.36 OOXOOXOOOXXX 290
10 Petr KolářPetr Kolář
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
02 1.36 OXXOOOOXOXOXXX 290
11 Filip PolívkaFilip Polívka
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
01 1.32 OOOXOOOXXX 263
12 Tomáš MalýTomáš Malý
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 1.32 OOOOOXXOXXX 263
13 Ondřej SloupOndřej Sloup
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
02 1.32 OOXOOXXOXXOXXX 263
14 Tomáš ObermajerTomáš Obermajer
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
02 1.28 OOOOOXXX 237
15 David LodlDavid Lodl
ZŠ RadniceZŠ Radnice
01 1.28 OOOOXOXXX 237
16 Michal MyslivecMichal Myslivec
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
01 1.28 OOOOXXOXXX 237
17 Adam LinhartAdam Linhart
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
02 1.28 OOXOOXXOXXX 237
18 Václav VovsíkVáclav Vovsík
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
02 1.24 OOOOXXX 212
19= Martin RejdaMartin Rejda
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
02 1.20 OOOXXX 188
19= Filip KrištofovičFilip Krištofovič
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
03 1.20 OOOXXX 188
21 Dominik ŠilpochDominik Šilpoch
ZŠ RadniceZŠ Radnice
02 1.20 OOXOXXX 188
22 Jiří HallerJiří Haller
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
02 1.20 XOOXOXXX 188
23 Jan PerglerJan Pergler
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
03 1.08 OXXX 121
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.58 Body
1 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová
Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany
00 1.50 OOOOOOXOOXOXOXXX 621
2 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
01 1.42 -OOOOOXOOXXX 534
3 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 1.42 --OOXOOXOXOXXX 534
4 Eva VacíkováEva Vacíková
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
99 1.42 -OOOOXOXOXXOXXX 534
5 Simona SklenářováSimona Sklenářová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 1.42 OOOOOXXOOXXOXXX 534
6 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany
00 1.38 OOOOXXOXOXOXXX 491
7 Miroslava PreňkováMiroslava Preňková
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
00 1.38 OOOOOXOXXOXXX 491
8 Veronika HradováVeronika Hradová
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
99 1.38 OOXOOXOXXOXXOXXX 491
9 Barbora KolenováBarbora Kolenová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 1.34 OOOOXXOOXXX 449
10 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
00 1.34 OOOOXOXOXXX 449
11 Monika GiňováMonika Giňová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
00 1.30 OOOXOOXXX 409
12 Martina BláhováMartina Bláhová
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
00 1.30 OOOOXXOXXX 409
13 Kateřina BenešováKateřina Benešová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
00 1.26 --OOXXX 369
14 Noemi TóthováNoemi Tóthová
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
01 1.26 OXOXXOOXXX 369
15 Klára KabátováKlára Kabátová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
01 1.26 -XOOXXOXXX 369
16= Tereza PetěříkováTereza Petěříková
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
00 1.22 OOOXXX 331
16= Eliška BiroščákováEliška Biroščáková
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
99 1.22 OOOXXX 331
18= Nikola KnotováNikola Knotová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 1.22 OXOOXXX 331
18= Michaela SmazalováMichaela Smazalová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
99 1.22 OXOOXXX 331
20= Kristýna LengyelováKristýna Lengyelová
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
01 1.22 OOXOXXX 331
20= Natálie PrantnerováNatálie Prantnerová
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
01 1.22 OOXOXXX 331
22 Veronika SutrováVeronika Sutrová
Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany
00 1.22 OXOXXOXXX 331
23 Nikola JandováNikola Jandová
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
00 1.10 OXXX 222
Šárka KlímováŠárka Klímová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 NH XXX
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.041.121.161.201.241.281.321.361.401.441.481.52 Body
1 Lucie VacíkováLucie Vacíková
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
02 1.44 O---OOOOXOOXXX 555
2 Veronika DobráVeronika Dobrá
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
02 1.36 O--OOXOXOOXXX 470
3 Kateřina ŠediváKateřina Šedivá
ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice
01 1.36 OOOOOXXOOXXOXXX 470
4 Sára MárováSára Márová
ZŠ BorZŠ Bor
02 1.28 OOOOXOOXXX 389
5 Julie KrálováJulie Králová
ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice
02 1.24 OOOOOXXX 350
6 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 1.24 OOXOOOXXX 350
7 Eliška PěnkavováEliška Pěnkavová
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
01 1.24 OXOOXOOXXX 350
8 Sára JešenkováSára Ješenková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
02 1.24 OOXXOXXOXOXXX 350
9 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice
02 1.24 OOOOXXOXXX 350
10 Natálie VáchováNatálie Váchová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
03 1.24 OOOXXOXXOXXX 350
11= Karla PahoreckáKarla Pahorecká
ZŠ BorZŠ Bor
02 1.20 OXOXOOXXX 312
11= Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová
ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany
03 1.20 OOOOXXXX 312
13 Natálie ŠtolováNatálie Štolová
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
01 1.20 OOOXOXXX 312
14 Kateřina MusilováKateřina Musilová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
01 1.20 OXOOXOXXX 312
15 Karolína NádvorníkováKarolína Nádvorníková
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
02 1.20 OOOXXOXXX 312
16 Taťána ŠtěrbováTaťána Štěrbová
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
02 1.20 XOOOXXOXXX 312
17= Karolína DuškováKarolína Dušková
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
02 1.16 OOOXXX 275
17= Barbora KolaříkováBarbora Kolaříková
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
02 1.16 OOOXXX 275
17= Andrea SoukupováAndrea Soukupová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
02 1.16 OOOXXX 275
17= Barbora PlačkováBarbora Plačková
ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany
02 1.16 OOOXXX 275
21= Kristýna CipleováKristýna Cipleová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 1.16 OOXOXXX 275
21= Marta JanatováMarta Janatová
ZŠ BorZŠ Bor
02 1.16 OOXOXXX 275
23 Kristýna BurlováKristýna Burlová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
02 1.04 OXXX 172
Kristýna TrávováKristýna Trávová
ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany
02 NH XXX
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří StašekJiří Stašek
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
99 5.59 4.935.595.365.595.24 500
2 Martin BlatnýMartin Blatný
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 5.58 5.585.345.425.585.39 498
3 Petr SkalaPetr Skala
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
99 5.21 X4.684.824.825.21 423
4 Miloslav PrášekMiloslav Prášek
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
01 5.18 X5.184.935.185.06 417
5 Daniel HavelDaniel Havel
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
00 5.06 4.895.06X5.065.00 394
6 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
00 5.06 4.604.755.065.064.99 394
7 Filip MarelFilip Marel
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
98 4.99 4.504.914.754.914.99 380
8 David KrocDavid Kroc
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 4.91 4.404.614.914.914.81 365
9 Daniel KieftDaniel Kieft
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
99 4.83 X4.544.834.834.65 350
10 Jakub ČepelákJakub Čepelák
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 4.70 4.703.744.094.703.23 326
11 Miroslav TejmlMiroslav Tejml
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
00 4.65 4.473.814.654.65X 317
12 Adam PetříčekAdam Petříček
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 4.64 3.96XX3.964.64 315
13 Milan HeinzlMilan Heinzl
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
00 4.55 4.424.14X4.424.55 299
14 Milan PivoňkaMilan Pivoňka
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 4.54 4.374.534.444.534.54 297
15 Tomáš RegnerTomáš Regner
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
00 4.46 4.05X4.464.464.39 283
16 Petr KalavskýPetr Kalavský
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
00 4.40 X4.254.404.404.14 273
17 Jan KočaJan Koča
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 4.36 4.174.094.364.364.06 266
18 Matěj ZemanMatěj Zeman
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 4.29 4.284.274.294.294.18 254
19 Václav HavlíkVáclav Havlík
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
99 4.28 4.004.084.284.284.02 252
20 Josef SoukupJosef Soukup
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
00 3.91 3.49X3.913.91X 191
Adam BaborAdam Babor
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 NM X--0-
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik SitayErik Sitay
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 5.20 5.205.20 421
2 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek
ZŠ RadniceZŠ Radnice
01 4.87 4.874.87 358
3 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
02 4.74 4.744.74 333
4 Roman ŠtěpánekRoman Štěpánek
ZŠ RadniceZŠ Radnice
01 4.60 4.604.60 308
5 Filip KufnerFilip Kufner
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
01 4.51 4.514.51 292
6 Lukáš ChroustovskýLukáš Chroustovský
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
01 4.44 4.444.44 280
7 Daniel KuchárikDaniel Kuchárik
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
02 4.27 4.274.27 250
8 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
03 4.26 4.264.26 249
9 Dominik JonákDominik Jonák
ZŠ RadniceZŠ Radnice
01 4.16 4.164.16 232
10 Ondřej ŠtětinaOndřej Štětina
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
01 4.15 4.154.15 230
11 Štěpán MarekŠtěpán Marek
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
01 4.11 4.114.11 224
12 Vojtěch NaxeraVojtěch Naxera
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
02 4.06 4.064.06 215
13 Lukáš HodanLukáš Hodan
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
01 4.04 4.044.04 212
14 Filip SukFilip Suk
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
02 4.00 4.004.00 206
15 Jan BílekJan Bílek
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
01 3.87 3.873.87 185
16 Matěj SoukupMatěj Soukup
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
01 3.84 3.843.84 181
17 Ondřej SloupOndřej Sloup
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
02 3.83 3.833.83 179
18 Tomáš ObermajerTomáš Obermajer
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
02 3.83 3.833.83 179
19 Jiří HruškaJiří Hruška
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 3.73 3.733.73 164
20 Adam MatulkaAdam Matulka
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
01 3.69 3.693.69 158
21 Tomáš MuchkaTomáš Muchka
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
02 3.62 3.623.62 147
22 Filip KrištofovičFilip Krištofovič
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
03 3.45 3.453.45 123
23 Petr GažákPetr Gažák
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
02 3.43 3.433.43 121
24 Filip HubálekFilip Hubálek
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
03 3.42 3.423.42 119
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie BrožováNatálie Brožová
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
99 4.50 4.504.50 428
2 Laura GabčováLaura Gabčová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
00 4.32 4.324.32 384
3 Kateřina BenešováKateřina Benešová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
00 4.23 4.234.23 362
4 Štěpánka ForejtováŠtěpánka Forejtová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
00 4.12 4.124.12 336
5 Natálie KřeválkováNatálie Křeválková
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
99 4.09 4.094.09 329
6 Pavlína VlachováPavlína Vlachová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
99 4.06 4.064.06 322
7 Tereza LoudováTereza Loudová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
99 4.05 4.054.05 319
8 Michaela SmazalováMichaela Smazalová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
99 4.00 4.004.00 308
9 Nikola KnotováNikola Knotová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 3.98 3.983.98 303
10 Miroslava PreňkováMiroslava Preňková
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
00 3.96 3.963.96 299
11 Adéla KozderkováAdéla Kozderková
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
00 3.93 3.933.93 292
12 Natálie HanákováNatálie Hanáková
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
00 3.91 3.913.91 287
13 Tereza ZdychyncováTereza Zdychyncová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
00 3.81 3.813.81 265
14 Natálie LoukotkováNatálie Loukotková
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 3.78 3.783.78 259
15 Kristýna DankováKristýna Danková
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
00 3.75 3.753.75 252
16 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany
00 3.71 3.713.71 244
17 Kristýna MikulováKristýna Mikulová
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
00 3.69 3.693.69 239
18 Daniela GreschlováDaniela Greschlová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
00 3.69 3.693.69 239
19 Šárka ČechnerováŠárka Čechnerová
Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany
99 3.66 3.663.66 233
20 Gabriela SvaškováGabriela Svašková
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
01 3.62 3.623.62 225
21 Kristýna ŠkrlováKristýna Škrlová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
99 3.54 3.543.54 208
22 Adéla LukešováAdéla Lukešová
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
00 3.50 3.503.50 200
23 Jana SvobodováJana Svobodová
Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany
00 2.74 2.742.74 66
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora PíchalováBarbora Píchalová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
02 4.64 4.474.604.624.624.64 464
2 Veronika TřískováVeronika Třísková
ZŠ BorZŠ Bor
02 4.58 XX4.584.58X 448
3 Lucie RackováLucie Racková
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
01 4.42 4.124.424.324.424.10 408
4 Julie KrálováJulie Králová
ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice
02 4.09 4.024.064.094.093.69 329
5 Kateřina FerdováKateřina Ferdová
ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany
01 4.07 3.953.913.843.954.07 324
6 Lucie VacíkováLucie Vacíková
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
02 4.05 3.934.05-4.05- 319
7 Tereza SochorováTereza Sochorová
ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany
01 3.96 3.703.803.763.803.96 299
8 Eliška PěnkavováEliška Pěnkavová
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
01 3.91 3.603.833.873.873.91 287
9 Jana ZítkováJana Zítková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
02 3.89 3.843.89X3.893.80 283
10 Lucie DedkováLucie Dedková
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
01 3.89 3.893.783.693.893.80 283
11 Veronika PíclováVeronika Píclová
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
02 3.75 3.753.41X3.753.75 252
12 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
03 3.64 3.643.583.373.643.38 229
13 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 3.64 3.643.293.123.64X 229
14 Kristýna BurlováKristýna Burlová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
02 3.62 X3.623.443.623.46 225
15 Tereza PavličkováTereza Pavličková
ZŠ BorZŠ Bor
02 3.61 3.613.593.603.61X 223
16 Renáta HusárkováRenáta Husárková
ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany
03 3.58 3.583.10X3.583.22 216
17 Tereza ŠafandováTereza Šafandová
ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice
02 3.43 3.433.41X3.433.30 186
18 Veronika ReindlováVeronika Reindlová
ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice
01 3.29 3.063.243.073.243.29 159
19 Tereza TománkováTereza Tománková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
02 3.28 3.273.213.283.282.31 157
20 Jessica KobesováJessica Kobesová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
02 3.19 3.183.08X3.183.19 140
21 Viktorie PánkováViktorie Pánková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
02 3.14 2.912.813.143.142.82 131
22 Denisa HruškováDenisa Hrušková
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
03 3.10 3.10X2.923.103.01 124
23 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
ZŠ BorZŠ Bor
02 2.94 XXX02.94 97
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PoláčkováLucie Poláčková
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
01 10.78 10.7810.78 581
2 Daniela GreschlováDaniela Greschlová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
00 10.48 10.4810.48 561
3 Eliška PapežováEliška Papežová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
00 09.75 09.7509.75 513
4 Lucie KlinerováLucie Klinerová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
00 09.20 09.2009.20 477
5 Pavlína VlachováPavlína Vlachová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
99 08.91 08.9108.91 458
6 Michaela LondováMichaela Londová
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
00 08.58 08.5808.58 437
7 Tereza LajpoldováTereza Lajpoldová
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
00 08.49 08.4908.49 431
8 Michaela BognerováMichaela Bognerová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
00 08.11 08.1108.11 406
9 Eva BaumrukováEva Baumruková
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
99 07.95 07.9507.95 396
10 Veronika SutrováVeronika Sutrová
Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany
00 07.81 07.8107.81 387
11 Natálie LoukotkováNatálie Loukotková
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 07.73 07.7307.73 382
12 Aneta BláhováAneta Bláhová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
00 07.69 07.6907.69 379
13 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
99 07.55 07.5507.55 370
14 Michaela BenešováMichaela Benešová
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
00 07.36 07.3607.36 358
15 Andrea DlouháAndrea Dlouhá
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
00 07.35 07.3507.35 357
16 Kateřina HrazdilováKateřina Hrazdilová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 07.16 07.1607.16 345
17 Natálie StušováNatálie Stušová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
99 06.86 06.8606.86 326
18 Michaela KlozováMichaela Klozová
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
00 06.84 06.8406.84 325
19 Iveta DostálováIveta Dostálová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
01 06.71 06.7106.71 316
20 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany
00 06.65 06.6506.65 313
21 Dagmar BiersakováDagmar Biersaková
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 06.21 06.2106.21 285
22 Adéla KozderkováAdéla Kozderková
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
00 06.02 06.0206.02 273
23 Terezie StrychováTerezie Strychová
Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany
00 05.85 05.8505.85 262
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří StašekJiří Stašek
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
99 12.68 12.4312.6811.9812.6811.06 648
2 Adam LillAdam Lill
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
99 12.18 11.4812.0510.9212.0512.18 617
3 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
00 12.12 12.1210.5410.0512.1211.70 614
4 Jan KrocJan Kroc
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 11.66 11.3810.7311.6611.6611.00 586
5 Petr SkalaPetr Skala
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
99 10.90 10.3610.2110.9010.9010.68 540
6 Tomáš GebauerTomáš Gebauer
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 10.58 08.7410.5810.0310.5809.41 521
7 Josef ŠkopekJosef Škopek
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
99 10.55 10.5509.9110.0410.5509.76 519
8 Milan KubešMilan Kubeš
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
00 10.42 10.4009.6110.4210.4209.60 511
9 Tomáš RiedlTomáš Riedl
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
99 10.39 09.7810.3909.4010.3909.38 509
10 Jaroslav KrýnerJaroslav Krýner
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 10.37 09.5009.7709.5309.7710.37 508
11 Miloš FrantaMiloš Franta
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 10.23 10.2309.9709.2410.2309.30 499
12 Jiří VáchaJiří Vácha
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
99 10.17 09.9110.0010.1710.1709.48 496
13 Matěj BrzicaMatěj Brzica
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
99 10.14 09.9409.7810.1410.1409.57 494
14 Filip MarešFilip Mareš
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 10.14 09.8610.1409.8610.1409.55 494
15 Martin TupýMartin Tupý
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
99 10.04 09.9210.0409.2210.0409.70 488
16 Adam HajžmanAdam Hajžman
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
00 09.86 09.7109.8608.6709.8608.75 477
17 Matyáš JandaMatyáš Janda
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
00 09.83 09.8309.64X09.8309.40 475
18 Karol CsukásKarol Csukás
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
99 09.65 09.4409.6409.1509.6409.65 465
19 Pavoĺ ĎugelPavoĺ Ďugel
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
00 09.56 09.5509.2209.1109.5509.56 459
20 Michael TůmaMichael Tůma
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
99 09.55 09.5509.5309.3609.5508.71 459
21 Matěj ZemanMatěj Zeman
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 09.34 09.2509.1909.3409.3408.66 446
22 Robin PešRobin Peš
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
99 09.21 08.4108.9207.0008.9209.21 438
23 Radek FialkaRadek Fialka
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 09.13 08.9208.5709.1309.1308.58 434
24 Jakub RoubalJakub Roubal
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
99 08.90 08.8108.9008.4608.90X 420
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DOMA DOMA ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 6193.0
2 GYSU GYSU Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 5671.0
3 PRES PRES ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 5228.0
4 JIRO JIRO ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 5162.0
5 11ZS 11ZS 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 4996.0
6 GYST GYST Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 4822.0
7 KRAL KRAL ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 4555.0
8 TACH TACH ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 4510.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 1500 m, 4x60 m, koule 4kg, dálka, výška, 1500 m, 60 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PLAN PLAN ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 4157.0
2 GYST GYST Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 4089.0
3 DOMA DOMA ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 4050.0
4 STRI STRI ZŠ StříbroZŠ Stříbro 3881.0
5 RADN RADN ZŠ RadniceZŠ Radnice 3673.0
6 KRAL KRAL ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 3555.0
7 11ZS 11ZS 11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň 3446.0
8 PRES PRES ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 3274.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 1000 m, 4x60 m, kriket, dálka, výška, 4x60 m, 4x60 m, 1000 m, 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek VyšínMarek Vyšín
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
01 64.26 64.2664.26 431
2 Matěj ČernýMatěj Černý
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 60.25 60.2560.25 396
3 Lukáš VitákLukáš Viták
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
01 52.62 52.6252.62 330
4 Jan ŠtenglJan Štengl
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
01 51.92 51.9251.92 324
5 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
02 51.16 51.1651.16 318
6 Ondřej ŠtětinaOndřej Štětina
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
01 50.61 50.6150.61 313
7 Hynek DražskýHynek Dražský
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
01 49.54 49.5449.54 304
8 Sebastián WeberSebastián Weber
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
03 49.23 49.2349.23 301
9 Šimon HrabačkaŠimon Hrabačka
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
02 46.93 46.9346.93 282
10 Josef ŠlapákJosef Šlapák
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
02 45.39 45.3945.39 269
11 Patrik KováčPatrik Kováč
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
02 44.41 44.4144.41 261
12 Lukáš UhlířLukáš Uhlíř
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 44.38 44.3844.38 261
13 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
03 44.19 44.1944.19 259
14 Dominik JonákDominik Jonák
ZŠ RadniceZŠ Radnice
01 43.63 43.6343.63 254
15 Filip PolívkaFilip Polívka
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
01 43.18 43.1843.18 251
16 Michal MulačMichal Mulač
ZŠ RadniceZŠ Radnice
01 43.09 43.0943.09 250
17 Daniel MišalkoDaniel Mišalko
ZŠ RadniceZŠ Radnice
02 42.62 42.6242.62 246
18 Adam ŠpalekAdam Špalek
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 42.61 42.6142.61 246
19 Jiří HallerJiří Haller
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
02 41.40 41.4041.40 236
20 Vojtěch KiliánVojtěch Kilián
11 ZŠ Plzeň11 ZŠ Plzeň
03 40.72 40.7240.72 230
21 Vojtěch MatiVojtěch Mati
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 40.62 40.6240.62 229
22 Adam TupýAdam Tupý
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
02 40.47 40.4740.47 228
23 Jakub DufekJakub Dufek
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
01 36.07 36.0736.07 192
24 Kryštof VaďuraKryštof Vaďura
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
02 33.86 33.8633.86 174
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PRES PRES ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 5525.0
2 TOLS TOLS ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 5189.0
3 31ZS 31ZS 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 5072.0
4 HOLY HOLY ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 5001.0
5 STRI STRI ZŠ StříbroZŠ Stříbro 5000.0
6 GYRO GYRO Gymnázium RokycanyGymnázium Rokycany 4734.0
7 GYST GYST Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 4575.0
8 KRAL KRAL ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 4448.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 4x60 m, koule 3kg, dálka, výška, 800 m, 60 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 19.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
02 55.91 55.9155.91 554
2 Lucie DedkováLucie Dedková
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
01 45.82 45.8245.82 427
3 Valentýna KalčíkováValentýna Kalčíková
ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice
01 44.12 44.1244.12 406
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
03 43.63 43.6343.63 400
5 Simona ŠkantováSimona Škantová
ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice
01 43.44 43.4443.44 398
6 Petra SičakováPetra Sičaková
ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany
03 42.01 42.0142.01 380
7 Michaela TrávováMichaela Trávová
ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice
01 41.33 41.3341.33 372
8 Nikola TolarováNikola Tolarová
ZŠ BorZŠ Bor
02 40.43 40.4340.43 361
9 Kristýna CipleováKristýna Cipleová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 37.70 37.7037.70 327
10 Karolína KlikováKarolína Kliková
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
01 36.68 36.6836.68 315
11 Barbora NoskováBarbora Nosková
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
01 36.01 36.0136.01 307
12 Jungmannová Jungmannová
ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany
03 35.67 35.6735.67 303
13 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice
02 35.33 35.3335.33 299
14 Kristýna MartínkováKristýna Martínková
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
02 35.28 35.2835.28 298
15 Marika SrpováMarika Srpová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
01 34.61 34.6134.61 290
16 Kateřina GygalováKateřina Gygalová
ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany
03 32.90 32.9032.90 270
17 Tereza ŘíhováTereza Říhová
ZŠ BorZŠ Bor
01 31.55 31.5531.55 253
18 Aneta HarvilováAneta Harvilová
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
01 30.75 30.7530.75 244
19 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ZŠ BorZŠ Bor
01 30.30 30.3030.30 239
20 Tereza TománkováTereza Tománková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
02 29.68 29.6829.68 231
21 Dominika HarvilováDominika Harvilová
Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro
01 28.51 28.5128.51 218
22 Sára JešenkováSára Ješenková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
02 27.17 27.1727.17 202
Celkem 22 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PRES PRES ZŠ J. Hlávky PřešticeZŠ J. Hlávky Přeštice 5934.0
2 HORA HORA ZŠ Komenského HoražďoviceZŠ Komenského Horažďovice 4882.0
3 31ZS 31ZS 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 4834.0
4 BOR BOR ZŠ BorZŠ Bor 4655.0
5 NYRA NYRA ZŠ a MŠ NýřanyZŠ a MŠ Nýřany 4544.0
6 DOMA DOMA ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 4052.0
7 JIRO JIRO ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 3938.0
8 GYST GYST Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro 3746.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 4x60 m, kriket, dálka, výška, 600 m, 60 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků