výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor staršího žactva a přípravky

České Budějovice (31. 5. 2015)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.74
2 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.76
3 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 040502 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.24
4 Filip HulaFilip Hula 041209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.26
5 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.42
6 Martin PavlovičMartin Pavlovič 040827 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.48
7 Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.73
8 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.93
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.07
3 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.24
4 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.35
5 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.38
6 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 060324 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.41
7 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.53
8 Filip HolýFilip Holý 050827 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.5.2015) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.58
2 Václav SuchýVáclav Suchý 040301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.62
3 Michal TikalMichal Tikal 040906 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.69
4 Lukáš RácLukáš Rác 050517 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.21
5 Michal BöhmMichal Böhm 040306 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.25
6 Jan BláhaJan Bláha 050330 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.37
7 Petr AlexaPetr Alexa 050819 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.60
8 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 31.5.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TetourMartin Tetour 040414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.13
2 Antonín SakAntonín Sak 060305 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.40
3 Kryštof KubátKryštof Kubát 051113 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.60
4 Kryštof TušilKryštof Tušil 051022 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.82
5 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.85
6 Jan GrausamJan Grausam 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.32
7 Štěpán HanzlŠtěpán Hanzl 050616 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.78
MS Marcel TraplMarcel Trapl 05 ZŠ VětřníZŠ Větřní 07.88
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.66
2 Václav SuchýVáclav Suchý 040301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.67
3 Michal TikalMichal Tikal 040906 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.68
4 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.72
5 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.78
6 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.90
7 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.04
8 Martin TetourMartin Tetour 040414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.17
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 045819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.74
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.81
3 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.89
4 Lucie KrálováLucie Králová 045126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.90
5 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.99
6 Petra ChalupováPetra Chalupová 045909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.02
7 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová 045918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.08
8 Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ BlatnáTJ Blatná 08.05
2 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.09
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.26
4 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.27
5 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.41
6 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 055820 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 065517 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FoučkováNatálie Foučková 045423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.39
2 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 056201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.47
3 Sára HauserováSára Hauserová 045922 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.48
4 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 045510 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.51
5 Viktorie VolfováViktorie Volfová 055131 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55
6 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 045530 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.62
7 Tereza GalbaváTereza Galbavá 055103 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 31.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FoučkováKarolína Foučková 045423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.10
2 Eliška VokatáEliška Vokatá 065408 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.40
3 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 045529 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.64
4 Tereza KozákováTereza Kozáková 056107 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.73
5 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová 055517 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.77
6 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 065222 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.95
7 Radka JanišováRadka Janišová 055129 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 31.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.03
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.71
3 Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.28
4 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.59
5 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.66
6 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 045326 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.96
7 Kateřina MaláKateřina Malá 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.96
8 Edita NagyováEdita Nagyová 055806 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KutováLucie Kutová 055330 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.99
2 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 046211 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.51
3 Marie KulíkováMarie Kulíková 046103 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.55
4 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 046001 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.81
5 Aneta BřendováAneta Břendová 046121 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.93
6 Veronika DivišováVeronika Divišová 066129 TJ BlatnáTJ Blatná 09.16
7 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (ne, 31.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 045413 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.31
2 Markéta MalečkováMarkéta Malečková 055317 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.57
3 Lívie SivokováLívie Sivoková 056117 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.86
4 Michaela PechováMichaela Pechová 055702 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.30
5 Denisa ExnarováDenisa Exnarová 065407 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.92
6 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 056228 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.02
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 045819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.68
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.81
3 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.92
4 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.92
5 Lucie KrálováLucie Králová 045126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.96
6 Lucie KutováLucie Kutová 055330 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.01
7 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.15
8 Petra ChalupováPetra Chalupová 045909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.19
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.25
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.42
3 Adam FousAdam Fous 011015 TJ BlatnáTJ Blatná 07.94
4 Lukáš HolubLukáš Holub 020311 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 08.28
5 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 000719 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.31
6 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.57
7 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 07.59
2 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 001009 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 07.67
3 Erik ŠuteraErik Šutera 020920 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.35
4 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.35
5 František ŠkopekFrantišek Škopek 021103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.49
6 Václav MalíkVáclav Malík 030902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.65
2 Karel ČadaKarel Čada 010821 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.48
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.73
4 Jan TibitanclJan Tibitancl 011214 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.88
5 Jakub KubátJakub Kubát 020801 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.90
6 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.09
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.23
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.39
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 07.52
4 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.64
5 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 001009 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 07.68
6 Adam FousAdam Fous 011015 TJ BlatnáTJ Blatná 08.06
7 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 000719 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.23
8 Lukáš HolubLukáš Holub 020311 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 08.29
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.54
2 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.80
3 Simona RaušováSimona Raušová 025729 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.00
4 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.04
5 Simona ŠkopkováSimona Škopková 006007 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.10
6 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.27
7 Natálie BicanováNatálie Bicanová 025827 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.44
2 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 016006 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.59
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.60
4 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.74
5 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.23
6 Veronika NeckářováVeronika Neckářová 016125 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.44
MS Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.33
2 Jana MrázkováJana Mrázková 015802 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.40
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.82
4 Anna BabkováAnna Babková 025301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.89
5 Nikola DubskáNikola Dubská 005104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.93
6 Natálie CaplováNatálie Caplová 025413 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 31.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.47
2 Nikola AbrahámováNikola Abrahámová 025218 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.70
3 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.96
4 Daniela VotrubováDaniela Votrubová 005309 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.12
5 Michaela ŠenováMichaela Šenová 015305 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.13
6 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová 016119 TJ BlatnáTJ Blatná 09.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.33
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.34
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.37
4 Nela KorešováNela Korešová 005222 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.66
5 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.74
6 Tina MálkováTina Málková 006020 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.28
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.30
3= Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.33
3= Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.33
5 Jana MrázkováJana Mrázková 015802 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.37
6 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.39
7 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.48
8 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.48
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.84
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.07
3 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.87
4 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 18.11
5= Antonín ŠvarcAntonín Švarc 000719 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.18
5= Erik ŠuteraErik Šutera 020920 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.18
7 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.67
8 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.92
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 31.5.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 17.96
2 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 001009 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 18.59
3 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.75
4 Karel ČadaKarel Čada 010821 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.74
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.05
6 Lukáš HolubLukáš Holub 020311 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 21.06
7 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.71
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.27
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.35
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.88
4 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 016006 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.20
5 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.38
6 Nikola DubskáNikola Dubská 005104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.64
7 Natálie CaplováNatálie Caplová 025413 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.17
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 31.5.2015) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.58
2 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 005414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.67
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 20.93
4 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.63
5 Nikola AbrahámováNikola Abrahámová 025218 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.64
6 Michaela ŠenováMichaela Šenová 015305 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 22.64
7 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 006028 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.05
8 Anna BabkováAnna Babková 025301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.06
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 31.5.2015) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.57
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.61
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.01
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.42
5 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 015208 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.46
6 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.29
7 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 015828 TJ BlatnáTJ Blatná 24.00
8 Vendula HeinzlováVendula Heinzlová 025806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.16
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 31.5.2015) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.06
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.10
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.14
4 Nela KorešováNela Korešová 005222 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 21.44
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.61
6 Simona ŠkopkováSimona Škopková 006007 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.90
7 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.50
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.07
2 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 37.79
3 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.58
4 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 40.54
5 Adam FousAdam Fous 011015 TJ BlatnáTJ Blatná 42.70
6 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.14
7 Robin HavlíkRobin Havlík 010524 TJ BlatnáTJ Blatná 48.73
8 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 54.30
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 005414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.37
2 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 44.53
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 46.05
4 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 015208 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.79
5 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 016015 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 48.20
6 Linda PolívkováLinda Polívková 005217 TJ BlatnáTJ Blatná 51.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.18
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 45.31
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 015209 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 46.84
4 Daniela VotrubováDaniela Votrubová 005309 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.74
5 Lucie HanzalováLucie Hanzalová 005530 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 59.60
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:56.30
2 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:59.26
3 Filip HulaFilip Hula 041209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.14
4 David PiklDavid Pikl 040729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.79
5 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ BlatnáTJ Blatná 2:04.59
6 Václav SuchýVáclav Suchý 040301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.39
7 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.68
8 Ondřej OulehleOndřej Oulehle 06 TJ BlatnáTJ Blatná 2:11.97
9 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.27
10 Petr AlexaPetr Alexa 050819 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:15.12
11 Martin PavlovičMartin Pavlovič 040827 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:15.43
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 055712 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:03.35
2 Petra ChalupováPetra Chalupová 045909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.19
3 Elena HyškováElena Hyšková 056021 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:07.27
4 Denisa NovákováDenisa Nováková 056115 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:11.11
5 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová 055219 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:11.16
6 Marie KulíkováMarie Kulíková 046103 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:12.35
7 Kristýna ČechováKristýna Čechová 055401 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.78
8 Klára HubenkováKlára Hubenková 056208 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:12.93
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1:53.06
2 Tereza KociánováTereza Kociánová 045117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.05
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 055224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:03.71
4 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:06.41
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:08.24
6 Eliška LesniakováEliška Lesniaková 055716 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:57.54
Kateřina HomerováKateřina Homerová 045429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. DNF
Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ BlatnáTJ Blatná DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:27.48
2 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:48.32
3 Jan TibitanclJan Tibitancl 011214 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:54.12
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:57.72
MS David CandraDavid Candra 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:41.08
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.78
2 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 015427 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:30.28
3 Natálie PotockáNatálie Potocká 016110 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:31.11
4 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 005414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.24
5 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 015330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:47.46
6 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 015918 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:49.67
7 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:52.08
8 Vendula HeinzlováVendula Heinzlová 025806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:05.08
9 Sylvie HendrychováSylvie Hendrychová 025516 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:21.00
10 Lucie HanzalováLucie Hanzalová 005530 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:52.38
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:15.23
2 David ArdamicaDavid Ardamica 010924 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5:58.78
3 Pavel BodlákPavel Bodlák 030525 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:13.40
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:42.72
2 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 016015 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 5:43.71
Celkem 2 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ BlatnáTJ Blatná 10.60
2 Kryštof TušilKryštof Tušil 051022 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.41
3 Filip HolýFilip Holý 050827 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.66
Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.89
2 Martin TetourMartin Tetour 040414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.28
3 Antonín SakAntonín Sak 060305 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.00
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.03
David PiklDavid Pikl 040729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SuchýVáclav Suchý 040301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.96
2 Tomáš DrchalTomáš Drchal 050114 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.38
3 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.46
4 Adam BajcuraAdam Bajcura 050616 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.22
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 31.5.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 040502 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.28
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.80
3 Jakub KršekJakub Kršek 050510 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.94
4 Petr AlexaPetr Alexa 050819 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.06
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 31.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.96
2 Filip HulaFilip Hula 041209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.05
3 Michal BöhmMichal Böhm 040306 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.23
4 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.68
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.85
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.36
Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.36
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.47
5 Jiří TíkalJiří Tíkal 040413 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.74
Celkem 5 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 045126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.29
2 Tereza HodinováTereza Hodinová 045221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.38
3 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.12
4 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.13
5 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.35
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 31.5.2015) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FeitováPavla Feitová 045413 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.09
2 Kateřina HomerováKateřina Homerová 045429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11.13
3 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová 055517 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.37
4 Michaela PechováMichaela Pechová 055702 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.87
5 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.34
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 31.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MalečkováMarkéta Malečková 055317 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.54
2 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 046001 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.90
3 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.99
4 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 045822 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.06
5 Denisa NovákováDenisa Nováková 056115 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.90
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.82
2 Barbora KurzováBarbora Kurzová 056027 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.32
3 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 056201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.87
4 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová 055219 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.93
5 Viktorie VolfováViktorie Volfová 055131 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.01
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 055820 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.00
2 Karolína FoučkováKarolína Foučková 045423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.11
3 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 045404 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.59
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.61
5 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 055209 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.81
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.69
2 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 010317 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.08
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.65
4 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 010806 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 18.88
Jan DanielJan Daniel 020909 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.69
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.14
3 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.84
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 005326 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.31
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 006016 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.97
6 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.25
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 31.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VránováDaniela Vránová 005406 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.06
2 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 015330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.39
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.68
4 Linda PolívkováLinda Polívková 005217 TJ BlatnáTJ Blatná 21.16
5 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová 016119 TJ BlatnáTJ Blatná 22.81
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.84
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.23
3 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.72
4 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 015623 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 38.84
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 31.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.26
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.44
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.38
4 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.46
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kršová, Bělohlavová, Reindlová, Suková Kršová, Bělohlavová, Reindlová, Suková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.00
2 Vozábalová M., Vozábalová V. Řezníková, Jedličková Vozábalová M., Vozábalová V. Řezníková, Jedličková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32.68
3 Mrázková, Pilíková, Hlouková, Ablímová Mrázková, Pilíková, Hlouková, Ablímová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 32.87
4 Bočková, Koutná, Raušová, Šímová Bočková, Koutná, Raušová, Šímová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.39
5 Janoušková, Krejčí, Strusková, Urbanová Janoušková, Krejčí, Strusková, Urbanová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 33.45
Potocká, Kundrátová, Sivoková, Vlašáková Potocká, Kundrátová, Sivoková, Vlašáková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Poznámky:
Včelnice - DQ - pravidlo 170.6c
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínek, Dubšík, Kršek, Nečas Jelínek, Dubšík, Kršek, Nečas TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 37.70
2 Basík, Skuček, Lemberka, Rác Basík, Skuček, Lemberka, Rác TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 38.33
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořáková, Kollarová, Šteierová, Břehovská Dvořáková, Kollarová, Šteierová, Břehovská TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 37.20
2 Zahradníková, Příhodová, Hodinová, Plešáková Zahradníková, Příhodová, Hodinová, Plešáková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.87
3 Ziková, Dvořáková, Kurzová, Sivoková Ziková, Dvořáková, Kurzová, Sivoková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 38.75
4 Galbavá, Kübelbecková, Kouřimová, Kašíková Galbavá, Kübelbecková, Kouřimová, Kašíková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 39.00
5 Kulíková, Koknfrštová, Feitová, Nikodémová Kulíková, Koknfrštová, Feitová, Nikodémová Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 39.02
6 Růžková, Dvořáková A., Šádková, Dvořáková E. Růžková, Dvořáková A., Šádková, Dvořáková E. SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 42.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková N. Nováková D., Mrázková, Jíšová Nováková N. Nováková D., Mrázková, Jíšová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 39.69
2 Exnarová, Tibitanclová, Jindrová, Strusková Exnarová, Tibitanclová, Jindrová, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 40.65
3 Manuel, Čápová, Hubenková, Kutová Manuel, Čápová, Hubenková, Kutová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 41.91
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fejtová, Huntíková, Korešová, Nikodémová Fejtová, Huntíková, Korešová, Nikodémová Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3:12.22
2 Babická, Piklová, Stoklasová, Jinderlová Babická, Piklová, Stoklasová, Jinderlová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:16.55
3 Krejčí, Janoušková, Čermáková, Strusková Krejčí, Janoušková, Čermáková, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:27.05
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.561.591.651.701.73 Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000301 1.73 --------O-O-OOXO
2 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000602 1.56 --OOXO-OOOOOXXX
3 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
000719 1.56 --OO-OOOXOXXOOXXX
4 Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
011214 1.35 XOXXOXOOXXX
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010406 1.30 OOOXXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.521.55 Body
1 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005406 1.52 ----OOOOXXOXXX
2 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015623 1.49 ---OOOOOXXX
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 1.46 --OOOOOXXX
4 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015103 1.43 -OOOOXOXXX
5 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
006029 1.43 -OOOXOXOXXX
6 Linda PolívkováLinda Polívková
TJ BlatnáTJ Blatná
005217 1.40 OOOOXOXXX
7 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005412 1.35 -OOOXXX
8 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
016006 1.30 OOOXXX
9 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BlatnáTJ Blatná
015128 1.25 OOXXX
10 Tina MálkováTina Málková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
006020 1.20 XXOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 0.951.001.051.101.151.201.231.261.291.321.35 Body
1 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040413 1.32 OOOOOOOOXXOOXXX
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
040606 1.29 ----OOOOXOXXX
3 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
040725 1.26 OOOOOOOOXXX
4 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
040227 1.15 OOOOOXXX
5 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050112 1.15 OOOOXXOXXX
6 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 1.15 --OXOXXOXXX
7 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
041028 1.10 OOOOXXX
8 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040111 1.10 OXXOOOXXX
9 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
050107 1.05 OOOXXX
10 Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060305 1.05 OOXXOXXX
11 David KorousDavid Korous
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040609 NH
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 0.951.001.051.101.151.20 Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
045224 1.15 OOOOXOXXX
2 Lucie KrálováLucie Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045126 1.10 OOOOXXX
3 Aneta BřendováAneta Břendová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
046121 1.10 OOOXXOXXX
4= Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
055929 1.05 OOOXXX
4= Radka JanišováRadka Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055129 1.05 OOOXXX
4= Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045922 1.05 OOOXXX
7 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
055712 1.05 OOXOXXX
8 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1.05 OXOXOXXX
9 Kristýna ČechováKristýna Čechová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055401 1.00 XOOXXX
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.821.922.02 Body
1= Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
020313 1.92 XOOOXXX
1= Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
010806 1.92 OXOOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.821.922.022.122.222.322.42 Body
1 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 2.32 ----XOOOXXX
2 kristýna Krausovákristýna Krausová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005501 2.22 -OOOOXOXXX
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015623 1.92 OOXXOXXX
4 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005406 1.82 OOXXX
5 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025815 1.72 XOXXX
MS Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996025 2.02
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000205 6.03 +0.4 m/s 6.03+0.45.730.0--6.03
2 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
001009 5.63 +1.5 m/s 5.63+1.54.40+0.15.20+0.45.635.40+0.55.36-0.84.72-0.3
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
001216 4.98 +0.0 m/s 4.980.0X+0.74.91+0.74.984.380.0X-1.9X-1.0
4 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
000407 4.92 -1.3 m/s X+1.33.43-0.94.92+3.54.924.76-1.1X-1.64.92-1.3
5 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000602 4.92 -1.4 m/s 4.38+1.14.33+0.34.74+0.74.744.66-0.54.92-1.44.90-1.0
6 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020402 4.55 +0.9 m/s 4.55+0.94.54+0.54.47+1.74.554.27-0.74.47-1.6X-0.4
7 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
010317 4.53 +0.8 m/s 3.93+0.74.52-0.34.53+0.84.534.37-1.34.42-1.0X-1.2
8 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020726 4.48 +1.9 m/s 4.13+0.54.25-0.14.48+1.94.48---
9 Karel ČadaKarel Čada
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010821 4.43 +0.2 m/s 4.09+1.54.43+0.24.11+1.04.43
10 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010406 4.35 +1.8 m/s 4.35+1.84.14-0.74.22+0.14.35
11 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020420 4.25 +1.8 m/s 4.22+1.14.10-0.64.25+1.84.25
12 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
030627 4.07 +0.3 m/s 3.77+0.13.88+0.14.07+0.34.07
13 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020801 4.06 +0.4 m/s 3.740.04.06+0.43.62+0.34.06
14 Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
020311 4.00 +0.1 m/s 3.080.04.00+0.1X+0.64.00
15 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 3.64 -0.7 m/s 3.58+0.73.64-0.72.47+1.73.64
16 Václav MalíkVáclav Malík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030902 3.36 +0.7 m/s X0.03.20-0.13.36+0.73.36
17 Pavel BodlákPavel Bodlák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
030525 3.28 +0.2 m/s 3.230.03.10+0.13.28+0.23.28
18 Radek KofroňRadek Kofroň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
021230 3.23 -0.6 m/s 3.020.03.23-0.6X+2.03.23
19 František ŠkopekFrantišek Škopek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
021103 3.22 -0.7 m/s 3.11+0.43.22-0.73.03+0.63.22
MS David CandraDavid Candra
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.11 +0.6 m/s
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015701 4.97 -1.2 m/s 4.47-1.34.60-0.4X-0.94.604.58-1X-0.74.97-1.2
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 4.78 -0.8 m/s 4.48+0.34.49-1.74.76-0.54.764.76-0.84.78-0.8X+0.8
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 4.72 -2.0 m/s 3.890X-1.44.54-0.74.543.75-1.54.6204.72-2.0
4 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
026026 4.51 +0.3 m/s 4.51+0.34.34-2.1-4.514.26-0.8--
5 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 4.46 +0.6 m/s 4.46+0.64.27-2.64.38-0.84.464.28-1.84.34+0.44.32-1.1
6 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025820 4.39 -1.4 m/s 4.34+0.64.39-1.44.31+0.34.39X-2.7X+0.24.22-2.0
7 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016206 4.38 -0.7 m/s 4.22+0.84.28-0.84.38-0.74.384.33-1.04.25+0.4-
8 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 4.36 -1.1 m/s 4.26+0.4X-2.14.36-1.14.364.05-1.24.13-0.34.36-1.4
9 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
015802 4.36 -1.8 m/s X+0.94.36-1.8X-0.34.36
10 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025228 4.28 -1.1 m/s 3.88+1.84.28-1.14.21-1.14.28
11 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025729 4.16 +1.9 m/s 4.16+1.94.01-1.33.98-0.54.16
12 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
025303 4.12 +0.2 m/s 4.11-0.84.12+0.23.86-2.04.12
13 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006016 4.11 -1.7 m/s X+0.54.01-1.44.11-1.74.11
14 Lucie JinderlováLucie Jinderlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015705 4.09 -0.2 m/s 4.09-0.23.7204.04-2.24.09
15 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025228 4.08 -1.0 m/s 3.99+1.34.08-1.03.94-0.24.08
16 Nikola AbrahámováNikola Abrahámová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
025218 4.07 -0.5 m/s 4.07-0.5X+0X-1.04.07
17 Michaela ŠenováMichaela Šenová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
015305 4.05 -1.7 m/s 3.91+0.13.91-2.34.05-1.74.05
18 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025301 3.96 -0.3 m/s 3.96-0.33.69+0.13.77-2.23.96
19 Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
016110 3.95 -0.1 m/s 3.95-0.13.69-0.83.95-0.63.95
20 Simona ŠkopkováSimona Škopková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
006007 3.95 +0.0 m/s 3.87+0.83.79-1.33.9503.95
21 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová
TJ BlatnáTJ Blatná
016119 3.88 -0.7 m/s 3.75+0.23.88-0.73.57-1.03.88
22 Nikola LukášováNikola Lukášová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015507 3.87 +1.1 m/s 3.87+1.13.8603.68-0.23.87
23 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BlatnáTJ Blatná
015128 3.78 -2.0 m/s 3.65+0.23.78-2.0X-0.73.78
24 Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016024 3.75 +0.0 m/s X+0.73.43-2.13.7503.75
25 Tina MálkováTina Málková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
006020 3.73 +0.9 m/s 3.73+0.93.73-1.23.7203.73
26 Veronika NeckářováVeronika Neckářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016125 3.51 -0.4 m/s 3.42+0.43.51-0.4X03.51
27 Natálie BicanováNatálie Bicanová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025827 3.46 +0.4 m/s X+1.43.39-0.83.46+0.43.46
28 Sylvie HendrychováSylvie Hendrychová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025516 3.11 -1.6 m/s 2.39+0.82.95-1.83.11-1.63.11
29 Natálie CaplováNatálie Caplová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025413 2.81 +1.4 m/s 2.81+1.4X-2.7X-0.82.81
30 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005412 2.78 -1.0 m/s X+0.42.78-1.0X-0.32.78
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040906 4.25 -1.9 m/s 4.01+0.73.99-0.54.00-0.14.014.13-2.54.25-1.94.14-2.5
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040221 4.10 -1.5 m/s 3.94-0.33.96+1.43.98-0.23.983.94-1.84.10-1.53.85-2.5
3 Martin TetourMartin Tetour
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040414 3.77 +0.0 m/s 3.64-0.13.530.03.770.03.773.53-2.13.47-2.1X-1.0
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
041028 3.76 +0.3 m/s 3.76+0.33.65+0.83.63-0.83.763.59-1.13.72-1.93.73-0.9
5 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040413 3.72 +0.9 m/s 3.10+0.33.72+0.93.64-0.43.72-3.10-1.8X-0.7
6 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
040227 3.70 -0.8 m/s X+1.83.52+1.13.70-0.83.703.45-1.23.40-1.82.76-0.9
7 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
051201 3.70 +0.7 m/s 3.70+0.7X+1.33.51-0.43.703.01-1.53.24-1.53.37-0.5
8 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
040725 3.54 -0.4 m/s 3.54-0.43.07+0.12.98-2.33.543.14-1.23.15-1.72.92-0.9
9 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
051108 3.52 +0.7 m/s 3.52+0.73.33+0.73.46-0.13.52
10 Martin PavlovičMartin Pavlovič
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040827 3.47 -0.3 m/s 3.47-0.3X+0.23.27-0.23.47
11 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050112 3.44 +2.0 m/s 3.41+0.83.44+2.03.38-0.83.44
12 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
041204 3.44 +2.3 m/s 3.35 +0.1 m/s 3.35+0.13.44+2.33.17+0.13.44
13 Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040306 3.43 -0.2 m/s 2.44+0.63.37+1.83.43-0.23.43
14 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060324 3.42 +0.3 m/s 3.42+0.33.19+0.5X-1.53.42
15 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050129 3.41 -1.2 m/s 3.24-0.43.30+0.43.41-1.23.41
16 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050103 3.36 -0.4 m/s 3.160.03.15-0.33.36-0.43.36
17 Lukáš RácLukáš Rác
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
050517 3.30 +0.8 m/s 3.30+0.83.12+2.33.23-0.23.30
18 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.28 +1.3 m/s 3.16-1.33.28+1.33.14-0.43.28
19 Kryštof KubátKryštof Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
051113 3.18 +0.0 m/s 3.180.03.09+10.X-1.23.18
20 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
050711 3.16 +0.0 m/s 3.150.0X+1.53.160.03.16
21 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
050330 3.15 +0.4 m/s 3.15+0.43.09+1.13.13+0.13.15
22 Matyáš NečasMatyáš Nečas
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
041211 2.94 +1.5 m/s 2.760.02.94+1.52.86-0.12.94
23 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
050107 2.85 -0.7 m/s X0.0X+1.12.85-0.72.85
24 Jan GrausamJan Grausam
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 2.84 -1.5 m/s 2.84-1.52.650.02.42-0.92.84
25 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
060409 2.75 -2.4 m/s X-1.0X-0.62.75-2.42.75
26 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
050827 2.53 +0.0 m/s X0.02.530.02.52-0.52.53
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 NM XXX0
Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050510 NM XXX0
Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
041020 NM XXX0
Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
050212 NM XXX0
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045819 4.15 +1.4 m/s
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ BlatnáTJ Blatná
045814 3.90 +0.4 m/s
3 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045729 3.88 -0.2 m/s
4 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055904 3.86 +0.0 m/s
5 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045909 3.80 -0.4 m/s
6 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
045519 3.73 +0.6 m/s
7 Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045922 3.70 +0.3 m/s
8 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
045429 3.61 +2.5 m/s
9 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
056027 3.50 -0.2 m/s
10 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045529 3.49 +0.0 m/s
11 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045227 3.49 +0.0 m/s
12 Kristýna ČechováKristýna Čechová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055401 3.48 +0.8 m/s
13 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
046215 3.47 -0.3 m/s
14 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045530 3.47 -0.1 m/s
15 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045423 3.45 -1.2 m/s
16 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055918 3.44 -0.6 m/s
17 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045918 3.42 +0.9 m/s
18 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
056104 3.38 +0.0 m/s
19 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
045707 3.37 +1.1 m/s
20 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
055209 3.37
21 Beáta MrázkováBeáta Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045413 3.35 -1.4 m/s
22 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045404 3.32 +0.6 m/s
23 Tereza KociánováTereza Kociánová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045117 3.30 -0.3 m/s
24 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045822 3.26 -0.2 m/s
25 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
046001 3.25 -0.1 m/s
26 Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
045413 3.25 +1.8 m/s
27 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055131 3.19 +0.3 m/s
28 Lucie KutováLucie Kutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
055330 3.17 -1.2 m/s
29 Julie NovákováJulie Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055716 3.15 +1.4 m/s
30 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055103 3.12 +0.2 m/s
31 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
046211 3.09 -0.3 m/s
32 Anna DvořákováAnna Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 3.07 +0.8 m/s
33 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
055517 3.02 +0.4 m/s
34 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.00 -0.6 m/s
35 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
066103 2.98 +0.9 m/s
36 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065517 2.98 +1.8 m/s
37 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
065222 2.86 -1.1 m/s
38 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
06 2.74 -0.3 m/s
39 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055219 2.68 +0.7 m/s
40 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055806 2.40 +0.7 m/s
41 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046022 2.18 +0.6 m/s
Poznámky/pokusy:
" <div><table cellpadding=0 cellspacing=0 style="border-top:1px solid black;border-left:1px solid black;" class=pokusy><tr><td>poř.<td>1.<td>2.<td>3.<td>&nbsp;<td>4.<td>5.<td>6.<tr><td>1<td>3.80\-0.1<td>4.03\+0.6<td>4.15\+1.4<td>4.15<td>3.97\0.0<td>X\+0.8<td>X\+0.3<tr><td>2<td>X\-0.8<td>2.88\-0.3<td>3.90\+0.4<td>3.90<td>3.70\+0.3<td>3.70\+0.5<td>3.78\-0.3<tr><td>3<td>3.71\-0.2<td>3.83\-0.2<td>3.46\+0.4<td>3.83<td>3.85\+2.2<td>3.88\-0.2<td>3.68\-0.3<tr><td>4<td>3.86\0.0<td>X\+0.2<td>X\-0.2<td>3.86<td>3.57\+0.9<td>3.70\+1.1<td>X\-1.0<tr><td>5<td>3.25\-0.2<td>3.45\0.0<td>3.66\+1.0<td>3.66<td>3.57\+0.6<td>3.52\+0.5<td>3.80\-0.4<tr><td>6<td>X\-1.0<td>X\+0.4<td>3.59\0.0<td>3.59<td>3.73\+0.6<td>X\+0.3<td>3.66\+0.4<tr><td>7<td>3.58\-0.8<td>3.70\+0.3<td>X\-0.1<td>3.70<td>X\+0.7<td>3.17\+0.4<td>3.60\-1.2<tr><td>8<td>3.61\+2.5<td>3.20\-0.5<td>3.32\+1.0<td>3.61<td>X\+0.4<td>3.37\+1.5<td>3.13\-0.6<tr><td>9<td>2.89\+0.9<td>3.50\-0.2<td>3.02\-0.1<td>3.50<td>\<td>\<td>\<tr><td>10<td>3.49\0.0<td>3.29\+0.5<td>3.37\-0.3<td>3.49<td>\<td>\<td>\<tr><td>11<td>3.15\-1.2<td>3.06\+0.9<td>3.49\0.0<td>3.49<td>\<td>\<td>\<tr><td>12<td>3.48\+0.8<td>3.27\+0.3<td>3.38\-0.5<td>3.48<td>\<td>\<td>\<tr><td>13<td>3.23\+0.5<td>3.20\-0.5<td>3.47\-0.3<td>3.47<td>\<td>\<td>\<tr><td>14<td>3.05\-0.1<td>2.34\+0.2<td>3.47\-0.1<td>3.47<td>\<td>\<td>\<tr><td>15<td>3.25\-0.6<td>2.81\+0.9<td>3.45\-1.2<td>3.45<td>\<td>\<td>\<tr><td>16<td>3.22\-0.9<td>3.28\+0.9<td>3.44\-0.6<td>3.44<td>\<td>\<td>\<tr><td>17<td>3.29\-1.0<td>3.30\-0.6<td>3.42\+0.9<td>3.42<td>\<td>\<td>\<tr><td>18<td>3.34\-1.1<td>2.91\+0.6<td>3.38\0.0<td>3.38<td>\<td>\<td>\<tr><td>19<td>2.86\-0.2<td>3.31\+1.0<td>3.37\+1.1<td>3.37<td>\<td>\<td>\<tr><td>20<td>X\0.0<td>3.26\-0.9<td>3.37\<td>3.37<td>\<td>\<td>\<tr><td>21<td>2.83\+0.2<td>3.35\-1.4<td>2.65\+0.1<td>3.35<td>\<td>\<td>\<tr><td>22<td>3.27\0.0<td>3.15\-0.2<td>3.32\+0.6<td>3.32<td>\<td>\<td>\<tr><td>23<td>3.00\+0.3<td>3.09\-1.9<td>3.30\-0.3<td>3.30<td>\<td>\<td>\<tr><td>24<td>3.05\+0.8<td>3.26\-0.2<td>X\-0.5<td>3.26<td>\<td>\<td>\<tr><td>25<td>3.25\-0.1<td>3.19\+1.4<td>3.12\+0.4<td>3.25<td>\<td>\<td>\<tr><td>26<td>3.25\+1.8<td>2.86\-0.3<td>3.14\-1.3<td>3.25<td>\<td>\<td>\<tr><td>27<td>3.03\+1.0<td>3.19\+0.3<td>3.09\-0.5<td>3.19<td>\<td>\<td>\<tr><td>28<td>2.84\+0.5<td>2.94\-2.4<td>3.17\-1.2<td>3.17<td>\<td>\<td>\<tr><td>29<td>2.42\-0.1<td>3.15\+1.4<td>3.09\+0.4<td>3.15<td>\<td>\<td>\<tr><td>30<td>3.12\+0.2<td>3.12\+0.6<td>2.99\-0.2<td>3.12<td>\<td>\<td>\<tr><td>31<td>2.93\+0.8<td>2.89\-1.9<td>3.09\-0.3<td>3.09<td>\<td>\<td>\<tr><td>32<td>3.07\+0.8<td>X\-1.2<td>X\-0.9<td>3.07<td>\<td>\<td>\<tr><td>33<td>2.92\+0.1<td>3.02\+0.4<td>3.00\-0.8<td>3.02<td>\<td>\<td>\<tr><td>34<td>X\+1.3<td>3.00\-0.6<td>X\-0.7<td>3.00<td>\<td>\<td>\<tr><td>35<td>2.98\+0.9<td>2.63\-0.8<td>2.86\-0.1<td>2.98<td>\<td>\<td>\<tr><td>36<td>2.98\+1.8<td>2.85\-1.3<td>2.74\-0.9<td>2.98<td>\<td>\<td>\<tr><td>37<td>2.77\+0.5<td>2.86\-1.1<td>2.54\-0.5<td>2.86<td>\<td>\<td>\<tr><td>38<td>X\+0.2<td>2.46\-1.4<td>2.74\-0
Celkem 41 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 11.69 09.8811.2209.4411.2211.0511.6911.04
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 11.66 09.9910.0111.6611.6610.9110.3010.87
3 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005412 10.64 10.2610.6410.0510.6410.1909.7310.07
4 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 09.64 X08.6108.9308.9309.0009.2409.64
5 Nikola DubskáNikola Dubská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005104 08.88 08.88X07.4508.8808.11X08.23
6 Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
015605 07.59 06.1207.1907.5907.59X05.57X
7 Daniela VotrubováDaniela Votrubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005309 06.71 06.0706.5806.6806.6806.5006.7106.34
8 Natálie BicanováNatálie Bicanová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025827 06.68 X05.8406.2506.2506.6806.4606.50
9 Adéla SedlákováAdéla Sedláková
TJ BlatnáTJ Blatná
015828 06.19 05.8805.9106.1906.19
10 Sabina HořejšováSabina Hořejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
016225 05.89 05.8905.6705.7105.89
11 Vendula HeinzlováVendula Heinzlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025806 05.47 05.0805.4005.4705.47
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
001022 15.57 14.5715.4315.2315.4315.5715.1014.52
2 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
001102 13.48 13.4113.3613.4813.4812.8912.5112.67
3 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010223 10.03 09.3108.9309.1309.3109.8210.0309.98
4 Adam FousAdam Fous
TJ BlatnáTJ Blatná
011015 09.63 09.0409.5409.6309.63XX08.37
5 Ondřej PodlešákOndřej Podlešák
TJ BlatnáTJ Blatná
020315 08.59 08.5908.1406.3508.5908.2907.6908.11
6 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 07.01 06.0206.2906.8706.8706.5706.9607.01
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 31.40 X31.0526.0531.0531.40X29.88
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 20.66 20.66XX20.6617.9018.5118.52
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 20.38 X18.00X18.0017.2520.3818.25
4 Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
015605 19.95 18.2419.7415.8019.7415.42X19.95
5 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005326 18.32 18.3217.4117.1718.32X16.5916.15
6 Sabina HořejšováSabina Hořejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
016225 16.60 12.33XX12.3313.0611.7416.60
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
001022 39.35 X30.1035.0435.0439.35XX
2 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
001102 34.66 27.4429.6730.2630.26X34.6634.53
3 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010223 25.69 X19.35X19.3522.9525.69X
4 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
001007 24.12 21.9722.2221.6122.2219.4624.1222.83
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
961022 NM
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 26.59 26.26X25.3026.2625.2225.6526.59
2 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025115 21.89 18.8019.3518.0719.3520.3020.6621.89
3 Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
015605 20.49 18.1220.4916.4920.4920.3016.87X
4 Sabina HořejšováSabina Hořejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
016225 19.10 XX10.6910.6919.1011.7910.80
5 Adina SivokováAdina Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025204 18.72 X18.2416.8918.2417.7718.5818.72
6 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015509 17.01 13.6914.5614.6014.6015.3216.8517.01
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
001022 28.14 X23.8328.1428.1418.2927.6226.14
2 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010223 26.91 21.2425.4925.8425.8424.8123.6626.91
3 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
001007 19.96 18.5116.4518.3618.5117.7418.6819.96
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 36.20 33.0235.2130.6535.2133.3933.4336.20
2 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 35.26 28.8729.8735.2635.2632.8829.4134.53
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 30.83 29.6930.79X30.7930.83XX
4 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
015802 29.95 23.5626.8129.7829.7825.7329.95X
5 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 27.28 23.0827.2826.8727.2817.2525.8125.50
6 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015330 22.65 20.5621.6922.6522.6521.5620.2820.38
7 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005326 19.85 16.6719.1719.8519.8517.1913.7310.02
8 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 18.40 16.0815.17X16.0818.40--
Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006016 NM XXX0
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
001102 38.63 37.8637.8138.6338.63X37.74-
2 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
001007 32.82 32.2132.8230.5632.82-X-
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
010806 29.35 27.1729.35X29.3528.9425.71X
4 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
010317 29.07 20.0820.7522.9322.9329.0718.5319.10
5 Ondřej PodlešákOndřej Podlešák
TJ BlatnáTJ Blatná
020315 28.58 25.8328.5822.6428.5822.7921.6122.39
6 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020402 28.12 25.4227.5228.1228.1227.41X27.63
7 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 20.89 19.5019.1819.5919.5920.8919.9119.60
8 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020905 19.20 17.9117.9019.2019.2018.9217.0418.67
9 Robin HavlíkRobin Havlík
TJ BlatnáTJ Blatná
010524 14.19 09.8414.1912.4514.19
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
991119 46.70
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040906 49.69 36.6536.6549.2346.2549.69
2 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 43.26 35.8135.8138.0841.0943.26
3 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040111 41.94 36.8536.8533.0236.4641.94
4 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040206 41.72 39.4139.4137.8241.7240.46
5 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
041204 39.65 33.6533.6537.0239.4739.65
6 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040201 39.37 35.1735.1731.9137.1839.37
7 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050129 36.64 36.6436.6432.3027.7833.98
8 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 33.92 33.9233.9226.5529.76X
9 David PiklDavid Pikl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040729 33.65 33.6533.65
10 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060324 32.76 32.7632.76
11 Adam BajcuraAdam Bajcura
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050616 30.68 30.6830.68
12 Kryštof KubátKryštof Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
051113 29.32 29.3229.32
13 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
051201 26.42 26.4226.42
14 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050103 23.93 23.9323.93
15 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
060525 21.83 21.8321.83
16 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
050330 21.57 21.5721.57
MS Jaroslav PfeferleJaroslav Pfeferle
ZŠ VětřníZŠ Větřní
05 37.46
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045819 40.18 40.1840.1831.3236.5938.47
2 Tereza KociánováTereza Kociánová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045117 35.69 35.6935.6927.8434.8031.97
3 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045510 33.88 33.8833.8833.8633.3524.17
4 Eliška VokatáEliška Vokatá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
065408 33.59 33.2233.2226.5430.7733.59
5 Tereza KozákováTereza Kozáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
056107 30.89 29.8929.8929.7830.8926.00
6 Beáta MrázkováBeáta Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045413 30.05 26.1626.1626.4925.9430.05
7 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045407 30.02 27.8927.8928.8430.0222.80
8 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045918 29.15 29.1529.1525.9524.4324.97
9 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045326 25.30 25.3025.30
10 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
066103 24.13 24.1324.13
11 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
056021 22.11 22.1122.11
12 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065327 21.82 21.8221.82
13 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046018 21.32 21.3221.32
14 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045325 20.91 20.9120.91
15 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045529 20.31 20.3120.31
16 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
055929 19.69 19.6919.69
17 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055820 18.75 18.7518.75
18 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045227 18.64 18.6418.64
19 Denisa ExnarováDenisa Exnarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065407 18.43 18.4318.43
20 Eliška ČápováEliška Čápová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045327 18.03 18.0318.03
21 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046022 16.75 16.7516.75
22 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055806 16.50 16.5016.50
23 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BlatnáTJ Blatná
066129 12.96 12.9612.96
24 Kateřina MaláKateřina Malá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 11.47 11.4711.47
25 Klára HubenkováKlára Hubenková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
056208 11.09 11.0911.09
Celkem 25 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040201 11.29 10.5110.7111.2911.2910.0710.5110.87
2 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 09.94 09.9408.0307.4309.9409.5709.3508.87
3 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040111 08.94 08.4208.9408.8708.9407.5908.7808.44
4 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040502 08.70 07.6907.5708.2108.2107.3108.4308.70
5 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050129 08.61 07.3607.4507.6307.6308.3708.3008.61
6 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040206 07.63 07.6307.4907.1607.6307.2507.3807.31
7 Adam BajcuraAdam Bajcura
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050616 07.51 06.9307.3707.3507.3707.1707.1307.51
8 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
060525 07.38 04.9607.3806.9707.3806.6105.8707.30
9 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
050711 06.97 06.8906.9206.9706.97
10 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050103 06.91 06.3706.8306.9106.91
11 Jan GrausamJan Grausam
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 04.49 04.4903.7103.2904.49
Celkem 11 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 31.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045510 10.55 09.8810.1910.2310.23X10.3610.55
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
055224 10.39 09.3809.9809.7909.9809.9010.3909.83
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
045413 10.04 09.0109.6210.0010.0010.0409.9807.68
4 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046022 09.61 08.5308.7809.2709.2708.3309.4109.61
5 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045423 08.98 07.7606.1408.3708.3708.9807.7507.04
6 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045221 08.83 08.8308.4708.0108.8308.3208.5308.21
7 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045423 08.34 07.6607.7607.3007.7606.2808.3407.34
8 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065327 08.21 07.6907.7107.8707.8708.2106.89X
9 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045325 07.75 07.1307.6907.7507.75
10 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045326 07.39 06.8207.3907.3907.39
11 Tereza KozákováTereza Kozáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
056107 07.37 06.7406.7607.3707.37
12 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046018 07.19 07.19X06.9207.19
13 Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
056117 06.93 06.9305.8206.4606.93
14 Eliška VokatáEliška Vokatá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
065408 06.70 06.3105.9906.7006.70
15 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045227 06.54 05.1906.1906.5406.54
16 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 06.14 06.1406.0705.2206.14
17 Radka JanišováRadka Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055129 05.76 05.6205.7605.3105.76
18 Eliška ČápováEliška Čápová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045327 05.13 05.1305.0104.6805.13
19 Julie NovákováJulie Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055716 04.87 03.8404.8704.7104.87
20 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 04.45 03.9704.4504.1104.45
21 Kateřina MaláKateřina Malá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 04.38 03.9604.3803.7604.38
Celkem 21 závodníků