Přebor Prahy dorostu a staršího žactva
Praha - Děkanka (5. - 6. 6. 2015)hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 5.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 32.82 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 26.88 | ||||||||||||||||
3 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 26.16 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 25.09 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 22.52 | ||||||||||||||||
6 |
Veronika LinhartováVeronika Linhartová
ASK Slavia Praha |
00 | 22.28 | ||||||||||||||||
7 |
Lucie SuchomelováLucie Suchomelová
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 21.82 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 21.23 | ||||||||||||||||
9 |
Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha |
01 | 21.07 | ||||||||||||||||
10 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město |
01 | 20.56 | ||||||||||||||||
11 |
Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha |
00 | 19.99 | ||||||||||||||||
12 |
Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia Praha |
00 | 19.96 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina CísařováKateřina Císařová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 19.76 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna CoufalováKristýna Coufalová
Spartak Praha 4 |
00 | 19.53 | ||||||||||||||||
15 |
Adéla VaňkováAdéla Vaňková
A. C. Sparta Praha |
01 | 18.65 | ||||||||||||||||
16 |
Anna ChvojkováAnna Chvojková
Spartak Praha 4 |
01 | 18.56 | ||||||||||||||||
17 |
Kamila PitřincováKamila Pitřincová
Atletika Jižní Město |
00 | 18.23 | ||||||||||||||||
18 |
Barbora HornofováBarbora Hornofová
ŠAK Novoborská Praha |
01 | 18.15 | ||||||||||||||||
19 |
Michaela PistorováMichaela Pistorová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 17.32 | ||||||||||||||||
20 |
Eliška DundáčkováEliška Dundáčková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 17.31 | ||||||||||||||||
21 |
Martina TypltováMartina Typltová
Atletika Jižní Město |
01 | 14.69 | ||||||||||||||||
22 |
Natálie KramchaNatálie Kramcha
TJ Dukla Praha |
01 | 14.44 | ||||||||||||||||
23 |
Marie SkalickáMarie Skalická
Spartak Praha 4 |
00 | 13.38 | ||||||||||||||||
Anna DomanskáAnna Domanská
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |