KPJ mladšího žactva
Jičín (7. 6. 2015)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KudrnaTomáš Kudrna | 02 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Dominik ZikmundDominik Zikmund | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.46 | |||||||||||||||
3 | Tomáš OsobaTomáš Osoba | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Albert SommerAlbert Sommer | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.19 | |||||||||||||||
5 | Roman MocRoman Moc | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.36 | |||||||||||||||
6 | Jan SedlákJan Sedlák | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SobotkaMartin Sobotka | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.74 | |||||||||||||||
2 | Robin KoňákRobin Koňák | 03 | AC Česká Lípa | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Vladan DivišVladan Diviš | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.51 | |||||||||||||||
4 | Adam LašákAdam Lašák | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.68 | |||||||||||||||
5 | František JarošFrantišek Jaroš | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.25 | |||||||||||||||
MS | Dominik PodlenaDominik Podlena | 02 | AC Praha 1890 | 08.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC TJ Jičín | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Jakub VaníčekJakub Vaníček | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.24 | |||||||||||||||
3 | Jan ČernýJan Černý | 03 | AC Česká Lípa | 09.32 | |||||||||||||||
4 | Stanislav KrasyukStanislav Krasyuk | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.69 | |||||||||||||||
5 | Jiří DrboutJiří Drbout | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.90 | |||||||||||||||
MS | Miroslav TryznaMiroslav Tryzna | 02 | TJ Jilemnice | 08.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KudrnaTomáš Kudrna | 02 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 08.16 | |||||||||||||||
2 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC TJ Jičín | 08.32 | |||||||||||||||
3 | Dominik ZikmundDominik Zikmund | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.38 | |||||||||||||||
4 | Martin SobotkaMartin Sobotka | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.69 | |||||||||||||||
5 | Tomáš OsobaTomáš Osoba | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.77 | |||||||||||||||
6 | Jakub VaníčekJakub Vaníček | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.97 | |||||||||||||||
7 | Robin KoňákRobin Koňák | 03 | AC Česká Lípa | 09.08 | |||||||||||||||
Albert SommerAlbert Sommer | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová | 02 | AC Česká Lípa | 09.09 | |||||||||||||||
2 | Natálie FridrichováNatálie Fridrichová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.47 | |||||||||||||||
3 | Zuzana KábrtováZuzana Kábrtová | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.66 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠtěpánkováMichaela Štěpánková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.78 | |||||||||||||||
5 | Veronika KvaizarováVeronika Kvaizarová | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 10.02 | |||||||||||||||
6 | Monika MatouškováMonika Matoušková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.13 | |||||||||||||||
7 | Barbora SalygováBarbora Salygová | 02 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.57 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla SajdlováPavla Sajdlová | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Monika FrolíkováMonika Frolíková | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.06 | |||||||||||||||
3 | Linda JanďurováLinda Janďurová | 04 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.39 | |||||||||||||||
4 | Kristýna CharvátováKristýna Charvátová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.48 | |||||||||||||||
5 | Klára SulejováKlára Sulejová | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.73 | |||||||||||||||
6 | Jana CvrčkováJana Cvrčková | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.74 | |||||||||||||||
7 | Nikola SoukupováNikola Soukupová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.02 | |||||||||||||||
8 | Karolína KozákováKarolína Kozáková | 03 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.12 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Klára NovákováKlára Nováková | 03 | AC Česká Lípa | 08.97 | |||||||||||||||
4 | Lenka SajdlováLenka Sajdlová | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.02 | |||||||||||||||
5 | Krystýna LechnerováKrystýna Lechnerová | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.63 | |||||||||||||||
6 | Kateřina SehnalováKateřina Sehnalová | 02 | AC SYNER Turnov | 09.86 | |||||||||||||||
7 | Klára KrejcarováKlára Krejcarová | 02 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.08 | |||||||||||||||
karolína Kubovákarolína Kubová | 03 | AC TJ Jičín | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.33 | |||||||||||||||
2 | Barbora VelíškováBarbora Velíšková | 02 | AC SYNER Turnov | 09.06 | |||||||||||||||
3 | Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská | 02 | TJ Desná | 09.25 | |||||||||||||||
4 | Aneta DusilováAneta Dusilová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.28 | |||||||||||||||
5 | Sarah StadlerováSarah Stadlerová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.43 | |||||||||||||||
6 | Josefína KrupkováJosefína Krupková | 04 | AC TJ Jičín | 09.46 | |||||||||||||||
7 | Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.77 | |||||||||||||||
8 | Eliška HrádkováEliška Hrádková | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.98 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.43 | |||||||||||||||
2 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Natálie NožičkováNatálie Nožičková | 02 | AC SYNER Turnov | 09.27 | |||||||||||||||
4 | Anna KouckáAnna Koucká | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.30 | |||||||||||||||
5 | Sandra TarantováSandra Tarantová | 03 | AC TJ Jičín | 09.40 | |||||||||||||||
6 | Alexandra GáborováAlexandra Gáborová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.92 | |||||||||||||||
7 | Veronika ValentováVeronika Valentová | 03 | TJ Desná | 10.10 | |||||||||||||||
Ema MarkováEma Marková | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie LanghansováJulie Langhansová | 02 | AC TJ Jičín | 08.77 | |||||||||||||||
2 | markéta Šmídovámarkéta Šmídová | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.85 | |||||||||||||||
3 | Nikola KroupováNikola Kroupová | 02 | AC SYNER Turnov | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Dominika UlmanováDominika Ulmanová | 03 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.26 | |||||||||||||||
5 | Sára DočekalováSára Dočekalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.31 | |||||||||||||||
6 | Kateřina HavlováKateřina Havlová | 03 | AC SYNER Turnov | 09.35 | |||||||||||||||
7 | Sára PoprováSára Poprová | 02 | TJ Desná | 10.93 | |||||||||||||||
MS | Aneta VinklářováAneta Vinklářová | 03 | TJ Jilemnice | 10.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.22 | |||||||||||||||
2 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.31 | |||||||||||||||
3 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.35 | |||||||||||||||
4 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.63 | |||||||||||||||
5 | Julie LanghansováJulie Langhansová | 02 | AC TJ Jičín | 08.69 | |||||||||||||||
6 | markéta Šmídovámarkéta Šmídová | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.73 | |||||||||||||||
7 | Nikola KroupováNikola Kroupová | 02 | AC SYNER Turnov | 08.74 | |||||||||||||||
8 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.98 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC TJ Jičín | 20.17 | |||||||||||||||
2 | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC SYNER Turnov | 20.53 | |||||||||||||||
3 | Jakub DavidJakub David | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 21.22 | |||||||||||||||
4 | Ondřej MedekOndřej Medek | 02 | AC SYNER Turnov | 21.40 | |||||||||||||||
5 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC SYNER Turnov | 22.35 | |||||||||||||||
6 | Stanislav KrasyukStanislav Krasyuk | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.17 | |||||||||||||||
MS | Dominik PodlenaDominik Podlena | 02 | AC Praha 1890 | 19.93 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ČernýMarek Černý | 02 | AC Slovan Liberec, o.s. | 19.75 | |||||||||||||||
2 | Filip HuťkaFilip Huťka | 02 | AC SYNER Turnov | 21.96 | |||||||||||||||
3 | Roman PrincRoman Princ | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 22.06 | |||||||||||||||
4 | Antonín PospíšilAntonín Pospíšil | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 24.09 | |||||||||||||||
5 | Matěj HorynaMatěj Horyna | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 25.54 | |||||||||||||||
Dominik ZikmundDominik Zikmund | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KudrnaTomáš Kudrna | 02 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 20.43 | |||||||||||||||
2 | Jan KopřivaJan Kopřiva | 03 | TJ Jiskra Nový Bor | 20.96 | |||||||||||||||
3 | Jiří KrejčíříkJiří Krejčířík | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.21 | |||||||||||||||
4 | Jakub VaníčekJakub Vaníček | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 22.27 | |||||||||||||||
5 | Jan SedlákJan Sedlák | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 25.79 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 19.88 | |||||||||||||||
2 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.97 | |||||||||||||||
3 | Martina FořtováMartina Fořtová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.54 | |||||||||||||||
4 | Natálie SusováNatálie Susová | 02 | TJ Slovan Varnsdorf | 22.13 | |||||||||||||||
5 | Petra GálováPetra Gálová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.21 | |||||||||||||||
6 | Anna KouckáAnna Koucká | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 23.22 | |||||||||||||||
7 | Zuzana KábrtováZuzana Kábrtová | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 23.80 | |||||||||||||||
Anna VinšováAnna Vinšová | 02 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marika HavelkováMarika Havelková | 02 | AC TJ Jičín | 21.13 | |||||||||||||||
2 | Dominika ŠirlováDominika Širlová | 02 | AC Česká Lípa | 21.68 | |||||||||||||||
3 | Nikola KroupováNikola Kroupová | 02 | AC SYNER Turnov | 21.79 | |||||||||||||||
4 | Josefína KrupkováJosefína Krupková | 04 | AC TJ Jičín | 23.07 | |||||||||||||||
5 | Krystýna LechnerováKrystýna Lechnerová | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 23.60 | |||||||||||||||
6 | Natálie FridrichováNatálie Fridrichová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.79 | |||||||||||||||
7 | Veronika KvaizarováVeronika Kvaizarová | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 24.57 | |||||||||||||||
8 | Monika MatouškováMonika Matoušková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.93 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PeškařováTereza Peškařová | 02 | AC Česká Lípa | 21.48 | |||||||||||||||
2 | Klára MatuškováKlára Matušková | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.18 | |||||||||||||||
3 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 22.66 | |||||||||||||||
4 | Dominika UlmanováDominika Ulmanová | 03 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.72 | |||||||||||||||
5 | Kristýna CharvátováKristýna Charvátová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.71 | |||||||||||||||
6 | Anna RydvalováAnna Rydvalová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.03 | |||||||||||||||
7 | Alexandra GáborováAlexandra Gáborová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.47 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára NovákováKlára Nováková | 03 | AC Česká Lípa | 21.82 | |||||||||||||||
2 | Karolína PoupováKarolína Poupová | 02 | AC Slovan Liberec, o.s. | 21.96 | |||||||||||||||
3 | Miluše PáskováMiluše Pásková | 03 | TJ Slovan Varnsdorf | 22.00 | |||||||||||||||
4 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.82 | |||||||||||||||
5 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.12 | |||||||||||||||
6 | Eliška StřihavkováEliška Střihavková | 03 | AC SYNER Turnov | 23.42 | |||||||||||||||
Sissi PaukertováSissi Paukertová | 03 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.42 | |||||||||||||||
2 | Anna HrdinováAnna Hrdinová | 03 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.12 | |||||||||||||||
3 | Kateřina HavlováKateřina Havlová | 03 | AC SYNER Turnov | 23.36 | |||||||||||||||
4 | Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 24.47 | |||||||||||||||
5 | Eliška HrádkováEliška Hrádková | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 24.67 | |||||||||||||||
6 | Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová | 02 | AC SYNER Turnov | 25.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC SYNER Turnov | 2:26.87 | |||||||||||||||
2 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:29.61 | |||||||||||||||
3 | Jakub DavidJakub David | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:32.23 | |||||||||||||||
4 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:34.60 | |||||||||||||||
5 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:48.01 | |||||||||||||||
6 | Ondřej JeřábekOndřej Jeřábek | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:50.37 | |||||||||||||||
7 | Tomáš HorákTomáš Horák | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:53.63 | |||||||||||||||
8 | Daniel BaliczDaniel Balicz | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:57.30 | |||||||||||||||
9 | Viktor WolfViktor Wolf | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:58.91 | |||||||||||||||
10 | jakub Podhájskýjakub Podhájský | 03 | AC TJ Jičín | 3:02.10 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KovářováLucie Kovářová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:27.14 | |||||||||||||||
2 | Lucie SajdlováLucie Sajdlová | 03 | AC SYNER Turnov | 2:33.79 | |||||||||||||||
3 | Marika HavelkováMarika Havelková | 02 | AC TJ Jičín | 2:38.41 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠádkováKateřina Šádková | 02 | AC TJ Jičín | 2:49.39 | |||||||||||||||
5 | Karolína KautzkáKarolína Kautzká | 03 | AC SYNER Turnov | 2:51.11 | |||||||||||||||
6 | Anna StředováAnna Středová | 03 | AC Česká Lípa | 3:00.87 | |||||||||||||||
7 | Anna RydvalováAnna Rydvalová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:01.88 | |||||||||||||||
8 | Petra GálováPetra Gálová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:04.72 | |||||||||||||||
9 | Jindřiška PalatováJindřiška Palatová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:07.89 | |||||||||||||||
10 | Kateřina HakenováKateřina Hakenová | 02 | AC TJ Jičín | 3:10.55 | |||||||||||||||
Simona BuštováSimona Buštová | 03 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Vendula BílkováVendula Bílková | 02 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš PaulinaMatyáš Paulina | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.30 | |||||||||||||||
2 | Martin SobotkaMartin Sobotka | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 11.07 | |||||||||||||||
3 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.52 | |||||||||||||||
4 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.92 | |||||||||||||||
5 | Tomáš OsobaTomáš Osoba | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.96 | |||||||||||||||
6 | Robin KoňákRobin Koňák | 03 | AC Česká Lípa | 12.44 | |||||||||||||||
7 | Matěj HorynaMatěj Horyna | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13.89 | |||||||||||||||
8 | Filip GottšteinFilip Gottštein | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13.92 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MedekOndřej Medek | 02 | AC SYNER Turnov | 10.63 | |||||||||||||||
2 | Jan ČernýJan Černý | 03 | AC Česká Lípa | 12.02 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HradiskýTomáš Hradiský | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 12.54 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.78 | |||||||||||||||
5 | Martin PetruškaMartin Petruška | 02 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.92 | |||||||||||||||
6 | Jiří KrejčíříkJiří Krejčířík | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 13.01 | |||||||||||||||
7 | Antonín PospíšilAntonín Pospíšil | 02 | AC Mladá Boleslav o.s. | 13.63 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.73 | |||||||||||||||
2 | Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.15 | |||||||||||||||
3 | Klára HercíkováKlára Hercíková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.25 | |||||||||||||||
4 | Anna VinšováAnna Vinšová | 02 | AC SYNER Turnov | 10.68 | |||||||||||||||
5 | Natálie NožičkováNatálie Nožičková | 02 | AC SYNER Turnov | 11.66 | |||||||||||||||
MS | Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová | 03 | TJ Jilemnice | 12.61 | |||||||||||||||
Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MatuškováKlára Matušková | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 12.37 | |||||||||||||||
2 | Sandra TarantováSandra Tarantová | 03 | AC TJ Jičín | 12.68 | |||||||||||||||
3 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav o.s. | 12.86 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HakenováKateřina Hakenová | 02 | AC TJ Jičín | 14.06 | |||||||||||||||
5 | Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková | 03 | AC Slovan Liberec, o.s. | 14.62 | |||||||||||||||
MS | Martina UlvrováMartina Ulvrová | 02 | TJ Jilemnice | 12.34 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paulina, Princ, Osoba, Vaníček Paulina, Princ, Osoba, Vaníček | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 33.95 | ||||||||||||||||
2 | Flegler, Koňák, Stránský, Černý Flegler, Koňák, Stránský, Černý | AC Česká Lípa | 34.52 | ||||||||||||||||
3 | Sobotka, Soumar, Moc, DivišDiviš Sobotka, Soumar, Moc, DivišDiviš | AC Mladá Boleslav o.s. | 34.63 | ||||||||||||||||
4 | Prokop, Černý, Vodička, Petruška Prokop, Černý, Vodička, Petruška | AC Slovan Liberec, o.s. | 34.97 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huťka, Hanyk, Žerava, Medek Huťka, Hanyk, Žerava, Medek | AC SYNER Turnov | 34.34 | ||||||||||||||||
2 | Drbout, Horák, David, Krejčovič Drbout, Horák, David, Krejčovič | AC Mladá Boleslav o.s. | 34.73 | ||||||||||||||||
3 | Kolín, Balcz, Jeřábek, Zikmund Kolín, Balcz, Jeřábek, Zikmund | AC Mladá Boleslav o.s. | 35.74 | ||||||||||||||||
4 | Gottštejn, Holub, Štancl, Velička Gottštejn, Holub, Štancl, Velička | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 36.28 | ||||||||||||||||
5 | Sedlák, Horyna, Zounek, Krastyk Sedlák, Horyna, Zounek, Krastyk | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 38.02 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kořínková, Novotná, Rappová, Štanclová Kořínková, Novotná, Rappová, Štanclová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 30.76 | ||||||||||||||||
2 | Volná, Langhansová, Šádková, Havelková Volná, Langhansová, Šádková, Havelková | AC TJ Jičín | 32.95 | ||||||||||||||||
3 | Sajdlová L., Sajdlová P., Šmídová, Frolíková Sajdlová L., Sajdlová P., Šmídová, Frolíková | AC Mladá Boleslav o.s. | 33.20 | ||||||||||||||||
4 | Donátová, Širlová, Peškařová, Nováková Donátová, Širlová, Peškařová, Nováková | AC Česká Lípa | 33.43 | ||||||||||||||||
5 | Čihulová, Fořtová, Kolářová, Voštová Čihulová, Fořtová, Kolářová, Voštová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 33.47 | ||||||||||||||||
6 | Poupová, Hrdinová, Janďurová, Ulmanová Poupová, Hrdinová, Janďurová, Ulmanová | AC Slovan Liberec, o.s. | 36.16 | ||||||||||||||||
7 | Koucká, Kvaizarová, Kábtová, Vizingrová Koucká, Kvaizarová, Kábtová, Vizingrová | AC Mladá Boleslav o.s. | 36.34 | ||||||||||||||||
8 | Kozáková, Krejcarová, Holečková, Hamaláková Kozáková, Krejcarová, Holečková, Hamaláková | AC Slovan Liberec, o.s. | 40.44 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vinšová, Sajdlová, Nožičková, Kroupová Vinšová, Sajdlová, Nožičková, Kroupová | AC SYNER Turnov | 34.70 | ||||||||||||||||
2 | Kautzká, Havlová, Zamrazilová, Stříhavková Kautzká, Havlová, Zamrazilová, Stříhavková | AC SYNER Turnov | 36.74 | ||||||||||||||||
3 | Strnádková, Štěpánková, Rydvalová, Kottová Strnádková, Štěpánková, Rydvalová, Kottová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 36.95 | ||||||||||||||||
4 | Stadlerová, Soukupová, Palatová, Matoušková Stadlerová, Soukupová, Palatová, Matoušková | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 36.97 | ||||||||||||||||
5 | Cvrčková, Gálová, Charvátová, Gáborová Cvrčková, Gálová, Charvátová, Gáborová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 37.47 | ||||||||||||||||
Hercíková, Dočekalová, Richterová, Dusilová Hercíková, Dočekalová, Richterová, Dusilová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš PaulinaMatyáš Paulina
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 1.54 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub KolínJakub Kolín
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
3 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 1.40 | ||||||||||||||||
4 |
Daniel BaliczDaniel Balicz
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
5 |
Martin PetruškaMartin Petruška
AC Slovan Liberec, o.s. |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš HorákTomáš Horák
AC Mladá Boleslav o.s. |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
7 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 1.10 | ||||||||||||||||
8= |
Filip GottšteinFilip Gottštein
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 1.10 | ||||||||||||||||
8= |
Matěj HorynaMatěj Horyna
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 1.10 | ||||||||||||||||
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
04 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
AC SYNER Turnov |
02 | 1.50 | ||||||||||||||||
2 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 1.50 | ||||||||||||||||
3 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 1.50 | ||||||||||||||||
4 |
Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
5 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
6 |
Vendula BílkováVendula Bílková
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
7 |
Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská
TJ Desná |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
8= |
Sára PoprováSára Poprová
TJ Desná |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
8= |
Nikola ŽuchováNikola Žuchová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
8= |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 1.30 | ||||||||||||||||
11 |
Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká Lípa |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
12 |
Sandra TarantováSandra Tarantová
AC TJ Jičín |
03 | 1.25 | ||||||||||||||||
13= |
Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
04 | 1.25 | ||||||||||||||||
13= |
Nikola HolečkováNikola Holečková
AC Slovan Liberec, o.s. |
02 | 1.25 | ||||||||||||||||
15 |
Natálie SusováNatálie Susová
TJ Slovan Varnsdorf |
02 | 1.25 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KolínJakub Kolín
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 4.75 | ||||||||||||||||
2 |
Matyáš PaulinaMatyáš Paulina
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 4.69 | ||||||||||||||||
3 |
Marek ČernýMarek Černý
AC Slovan Liberec, o.s. |
02 | 4.60 | ||||||||||||||||
4 |
Jan VodičkaJan Vodička
AC Slovan Liberec, o.s. |
02 | 4.48 | ||||||||||||||||
5 |
Dominik PodlenaDominik Podlena
AC Praha 1890 |
02 | 4.47 | ||||||||||||||||
6 |
Jan KopřivaJan Kopřiva
TJ Jiskra Nový Bor |
03 | 4.44 | ||||||||||||||||
7 |
Ondřej MedekOndřej Medek
AC SYNER Turnov |
02 | 4.30 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 4.24 | ||||||||||||||||
9 |
Jan ČernýJan Černý
AC Česká Lípa |
03 | 4.19 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub VaníčekJakub Vaníček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 3.89 | ||||||||||||||||
Lukáš HolubLukáš Holub
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 3.89 | |||||||||||||||||
12 |
Tomáš HradiskýTomáš Hradiský
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 3.88 | ||||||||||||||||
13 |
Robin KoňákRobin Koňák
AC Česká Lípa |
03 | 3.80 | ||||||||||||||||
14 |
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
04 | 3.76 | ||||||||||||||||
MS |
Miroslav TryznaMiroslav Tryzna
TJ Jilemnice |
02 | 4.95 | ||||||||||||||||
jakub Podhájskýjakub Podhájský
AC TJ Jičín |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 4.99 | ||||||||||||||||
2 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 4.72 | ||||||||||||||||
3 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 4.52 | ||||||||||||||||
4 |
Anna VinšováAnna Vinšová
AC SYNER Turnov |
02 | 4.36 | ||||||||||||||||
5 |
Julie LanghansováJulie Langhansová
AC TJ Jičín |
02 | 4.33 | ||||||||||||||||
6 |
Martina FořtováMartina Fořtová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 4.30 | ||||||||||||||||
7 |
Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská
TJ Desná |
02 | 4.19 | ||||||||||||||||
8 |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 4.01 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina RichterováKateřina Richterová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
04 | 3.98 | ||||||||||||||||
10 |
Markéta ŠmídováMarkéta Šmídová
AC Mladá Boleslav o.s. |
03 | 3.90 | ||||||||||||||||
11 |
Monika FrolíkováMonika Frolíková
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 3.86 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká Lípa |
02 | 3.72 | ||||||||||||||||
13 |
Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
04 | 3.58 | ||||||||||||||||
14 |
Lucie StrnádkováLucie Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 3.55 | ||||||||||||||||
15 |
Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 3.53 | ||||||||||||||||
16 |
Nikola SoukupováNikola Soukupová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 3.42 | ||||||||||||||||
Anna StředováAnna Středová
AC Česká Lípa |
03 | 3.42 | |||||||||||||||||
18 |
Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
04 | 3.32 | ||||||||||||||||
Jindřiška PalatováJindřiška Palatová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
AC SYNER Turnov |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Anna ČížkováAnna Čížková
TJ Desná |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Simona BuštováSimona Buštová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Natálie NožičkováNatálie Nožičková
AC SYNER Turnov |
02 | DNP | |||||||||||||||||
karolína Kubovákarolína Kubová
AC TJ Jičín |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC SYNER Turnov |
02 | 12.06 | ||||||||||||||||
2 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 10.03 | ||||||||||||||||
3 |
Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká Lípa |
02 | 09.82 | ||||||||||||||||
4 |
Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav o.s. |
03 | 09.60 | ||||||||||||||||
5 |
Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová
AC Česká Lípa |
02 | 09.32 | ||||||||||||||||
6 |
Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká Lípa |
02 | 09.11 | ||||||||||||||||
7 |
Nikola ŽuchováNikola Žuchová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
02 | 08.96 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina SehnalováKateřina Sehnalová
AC SYNER Turnov |
02 | 08.24 | ||||||||||||||||
9 |
Markéta ŽbánkováMarkéta Žbánková
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 08.15 | ||||||||||||||||
10 |
Klára NovákováKlára Nováková
AC Česká Lípa |
03 | 08.00 | ||||||||||||||||
11 |
Alexandra GáborováAlexandra Gáborová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 07.54 | ||||||||||||||||
12 |
Karolína KozákováKarolína Kozáková
AC Slovan Liberec, o.s. |
03 | 07.22 | ||||||||||||||||
13 |
Klára SulejováKlára Sulejová
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 07.17 | ||||||||||||||||
14 |
Pavlína KulhaváPavlína Kulhavá
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 07.14 | ||||||||||||||||
15 |
Klára KrejcarováKlára Krejcarová
AC Slovan Liberec, o.s. |
02 | 07.12 | ||||||||||||||||
16 |
Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 06.83 | ||||||||||||||||
17 |
Sissi PaukertováSissi Paukertová
AC SYNER Turnov |
03 | 06.70 | ||||||||||||||||
18 |
Nikola SoukupováNikola Soukupová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 06.55 | ||||||||||||||||
19 |
Barbora SalygováBarbora Salygová
AC Slovan Liberec, o.s. |
02 | 06.30 | ||||||||||||||||
20 |
Jindřiška PalatováJindřiška Palatová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 06.04 | ||||||||||||||||
21 |
Monika MatouškováMonika Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 05.95 | ||||||||||||||||
22 |
Anna HrdinováAnna Hrdinová
AC Slovan Liberec, o.s. |
03 | 05.90 | ||||||||||||||||
23 |
Nicole SyřišťováNicole Syřišťová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 05.45 | ||||||||||||||||
MS |
Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Jilemnice |
03 | 10.80 | ||||||||||||||||
MS |
Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ Jilemnice |
03 | 06.41 | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KudrnaTomáš Kudrna
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
02 | 10.60 | ||||||||||||||||
2 |
Zdeněk VyhnánekZdeněk Vyhnánek
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 08.14 | ||||||||||||||||
3 |
František JarošFrantišek Jaroš
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 08.05 | ||||||||||||||||
4 |
Martin SobotkaMartin Sobotka
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 07.90 | ||||||||||||||||
5 |
Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, o.s. |
02 | 07.68 | ||||||||||||||||
6 |
Antonín PospíšilAntonín Pospíšil
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 07.66 | ||||||||||||||||
7 |
Filip HuťkaFilip Huťka
AC SYNER Turnov |
02 | 07.15 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | 57.27 | ||||||||||||||||
2 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 55.97 | ||||||||||||||||
3 |
Jan VodičkaJan Vodička
AC Slovan Liberec, o.s. |
02 | 49.54 | ||||||||||||||||
4 |
Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, o.s. |
02 | 48.97 | ||||||||||||||||
5 |
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
04 | 47.76 | ||||||||||||||||
6 |
Vladan DivišVladan Diviš
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 47.73 | ||||||||||||||||
7 |
Roman MocRoman Moc
AC Mladá Boleslav o.s. |
03 | 45.25 | ||||||||||||||||
8 |
Jan SedlákJan Sedlák
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 42.40 | ||||||||||||||||
9 |
jakub Podhájskýjakub Podhájský
AC TJ Jičín |
03 | 41.10 | ||||||||||||||||
10 |
Viktor WolfViktor Wolf
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 40.58 | ||||||||||||||||
11 |
Filip GottšteinFilip Gottštein
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 37.87 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří DrboutJiří Drbout
AC Mladá Boleslav o.s. |
03 | 37.74 | ||||||||||||||||
13 |
Filip ZounekFilip Zounek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 36.34 | ||||||||||||||||
14 |
Ondřej JeřábekOndřej Jeřábek
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 31.40 | ||||||||||||||||
15 |
Adam LašákAdam Lašák
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 30.74 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie SusováNatálie Susová
TJ Slovan Varnsdorf |
02 | 48.25 | ||||||||||||||||
2 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 47.54 | ||||||||||||||||
3 |
Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká Lípa |
02 | 45.16 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC SYNER Turnov |
02 | 44.88 | ||||||||||||||||
5 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 42.82 | ||||||||||||||||
6 |
Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká Lípa |
02 | 40.72 | ||||||||||||||||
7 |
Lucie StrnádkováLucie Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 38.74 | ||||||||||||||||
8 |
Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav o.s. |
03 | 38.37 | ||||||||||||||||
9 |
Lenka SajdlováLenka Sajdlová
AC Mladá Boleslav o.s. |
03 | 37.56 | ||||||||||||||||
10 |
Krystýna LechnerováKrystýna Lechnerová
AC Mladá Boleslav o.s. |
03 | 37.55 | ||||||||||||||||
11 |
Eliška StřihavkováEliška Střihavková
AC SYNER Turnov |
03 | 35.30 | ||||||||||||||||
12 |
Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf |
03 | 34.40 | ||||||||||||||||
13 |
Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, o.s. |
04 | 33.84 | ||||||||||||||||
14 |
Pavlína KulhaváPavlína Kulhavá
AC Mladá Boleslav o.s. |
02 | 33.29 | ||||||||||||||||
15 |
Anna StředováAnna Středová
AC Česká Lípa |
03 | 33.26 | ||||||||||||||||
Karolína PoupováKarolína Poupová
AC Slovan Liberec, o.s. |
02 | 33.26 | |||||||||||||||||
17 |
Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
03 | 30.04 | ||||||||||||||||
18 |
Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová
AC SYNER Turnov |
02 | 29.96 | ||||||||||||||||
19 |
Veronika ValentováVeronika Valentová
TJ Desná |
03 | 29.76 | ||||||||||||||||
20 |
Nicole SyřišťováNicole Syřišťová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 29.67 | ||||||||||||||||
21 |
Sissi PaukertováSissi Paukertová
AC SYNER Turnov |
03 | 25.40 | ||||||||||||||||
22 |
Karolína KautzkáKarolína Kautzká
AC SYNER Turnov |
03 | 25.00 | ||||||||||||||||
23 |
Jana CvrčkováJana Cvrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 20.95 | ||||||||||||||||
MS |
Martina UlvrováMartina Ulvrová
TJ Jilemnice |
02 | 38.34 | ||||||||||||||||
Ema MarkováEma Marková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ZounekFilip Zounek | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13:51.74 | |||||||||||||||
2 | František JarošFrantišek Jaroš | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14:43.58 | |||||||||||||||
3 | Stanislav KrasyukStanislav Krasyuk | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 17:17.35 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 7.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarah StadlerováSarah Stadlerová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13:31.80 | |||||||||||||||
2 | Michaela ŠtěpánkováMichaela Štěpánková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14:05.19 | |||||||||||||||
3 | Veronika GünterováVeronika Günterová | 03 | TJ Jiskra Nový Bor | 14:18.73 | |||||||||||||||
4 | Anna ŠimonováAnna Šimonová | 04 | TJ Jiskra Nový Bor | 16:59.04 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |