výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Tábor (6. 6. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.05
2 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.39
3 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.43
4 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.50
5 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.89
6 Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.39
7 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.12
2 Tomáš SovaTomáš Sova 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.28
3 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.30
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.81
5 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.30
6 Filip SližFilip Sliž 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.40
MS Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.12
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 6.6.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.06
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.10
3 Tomáš SovaTomáš Sova 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.12
4 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.31
5 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.45
6 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.46
7 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.72
Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.31
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.45
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.71
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.86
5 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.15
6 Michal BurešMichal Bureš 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.30
Poznámky:
postup. klíč - vítěz běhu a další s časem
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.41
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.54
3 Michal NovákMichal Novák 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.68
4 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 11.93
5 Dominik SládekDominik Sládek 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.99
6 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.34
Poznámky:
postup. klíč - vítěz běhu a další s časem
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.08
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.16
3 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.61
4 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.70
5 Daniel MondekDaniel Mondek 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.37
Poznámky:
postup. klíč - vítěz běhu a další s časem
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 6.6.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.97
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.14
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.28
4 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.37
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.37
6 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.44
7 Michal NovákMichal Novák 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.69
8 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.73
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.81
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.87
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.88
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.12
5 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.60
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.14
MS Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.45
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.18
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.60
3 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.80
4 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.94
5 Lucie KrejčováLucie Krejčová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.54
Iveta KubováIveta Kubová 83 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 6.6.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.11
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.46
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.65
4 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.73
5 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.75
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.78
7 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.01
Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.89
2 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC DomažliceAC Domažlice 13.39
3 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.85
4 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.92
5 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.26
6 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.27
7 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.00
2 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.42
3 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.70
4 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14.02
5 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 14.08
6 Anna ČernáAnna Černá 99 AC DomažliceAC Domažlice 14.11
7 Nikola VeseláNikola Veselá 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 15.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.07
2 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.22
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.39
4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.44
5 Sandra ŠvecováSandra Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.13
6 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková 99 AC DomažliceAC Domažlice 14.38
7 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.06
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.34
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.75
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.76
5 Natálie CiglerováNatálie Ciglerová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.70
Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 6.6.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.70
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.75
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.87
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.92
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.26
6 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.40
Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Poznámky:
chybný start - 162/6
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.61
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.10
3 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.31
4 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.44
5 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.31
Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.62
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.08
3 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.50
4 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.06
Tomáš SovaTomáš Sova 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.31
2 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.37
3 Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.13
4 Filip SližFilip Sliž 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.79
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.36
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.74
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.21
4 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.74
5 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.30
6 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.63
7 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 24.70
8 Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.74
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.32
2 David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.88
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.13
4 daniel Kočerdaniel Kočer 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.08
Michal BurešMichal Bureš 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.38
2 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.91
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 24.03
4 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.20
5 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.28
František PavlíčekFrantišek Pavlíček 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.00
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.36
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.03
4 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.61
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.73
6 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27.04
7 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.34
Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.43
2 Marie KonopováMarie Konopová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.76
3 Anna KarešováAnna Karešová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.21
4 Lucie KrejčováLucie Krejčová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.72
MS Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.08
Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.02
2 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.29
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.45
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.96
5 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC DomažliceAC Domažlice 27.08
6 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.56
7 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.88
Sára HeroldováSára Heroldová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.05
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.42
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.12
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 28.36
5 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.70
6 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.95
7 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.94
Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra ŠvecováSandra Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.63
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 29.13
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.19
4 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.92
5 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.75
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 6.6.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 27.90
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.05
Lenka LukáčováLenka Lukáčová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Nikola RubášováNikola Rubášová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Poznámky:
chybný start, 162/16
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.77
2 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.16
3 David ŠpindlerDavid Špindler 94 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 51.45
4 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.87
Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.04
2 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC DomažliceAC Domažlice 53.02
3 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 53.13
MS Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.62
Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří LoučímJiří Loučím 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52.77
2 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 55.12
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.54
4 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 56.76
Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 54.20
2 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 54.96
3 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 55.30
4 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 61.06
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.48
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.85
3 Marie KonopováMarie Konopová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.05
4 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.30
5 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.32
6 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 66.60
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.97
2 Sára HeroldováSára Heroldová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 58.30
3 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.58
4 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov 66.70
5 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 67.53
Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.93
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 64.05
3 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 67.10
4 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 72.69
Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 1:56.76
2 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:57.99
3 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 1:59.04
4 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:00.01
5 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:00.27
6 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:00.39
7 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:01.09
8 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 2:05.36
9 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.46
10 Martin PoncMartin Ponc 95 AK SokolovAK Sokolov 2:13.69
MS Miroslav NeuvirtMiroslav Neuvirt 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec DNS
Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:03.28
2 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:03.73
3 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:04.09
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:06.20
5 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:06.44
6 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:10.89
7 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:11.51
8 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:15.86
9 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:18.87
10 Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.55
Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:20.83
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.44
3 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:38.72
Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:17.10
2 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:24.65
3 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.25
4 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:35.77
5 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:36.92
6 Barbora LudvíkováBarbora Ludvíková 00 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:45.83
7 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:46.05
8 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 2:50.20
Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:08.17
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:09.10
3 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:09.97
4 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:12.78
5 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4:13.80
6 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:15.27
7 Radek VeselýRadek Veselý 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:19.90
8 Filip KotekFilip Kotek 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4:36.80
9 Václav JírůVáclav Jírů 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:39.30
10 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:51.14
MS Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Roman VodičkaRoman Vodička 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov DNS
Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
Martin PoncMartin Ponc 95 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:33.63
2 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:49.25
Jakub HesJakub Hes 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:56.88
2 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:52.91
Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:22.18
Sára HeroldováSára Heroldová 98 AC DomažliceAC Domažlice DNF
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.24
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.32
3 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.82
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.17
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.62
2 Michaela RadováMichaela Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.91
3 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.68
4 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.50
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.95
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.42
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.43
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.47
5 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.51
6 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 17.12
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.68
2 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 17.33
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.66
4 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 17.81
5 Lenka LukáčováLenka Lukáčová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.03
MS Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.15
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.01
2 Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.46
3 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.05
4 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16.92
MS Michal KrejčíMichal Krejčí 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.20
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.80
2 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 17.19
3 Adam KrejčíAdam Krejčí 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.98
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.12
2 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.24
3 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.54
4 David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 17.10
5 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 18.04
Marek VladařMarek Vladař 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
chybný start 162/6
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.79
2 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.62
3 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.64
4 Marek VladařMarek Vladař 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.14
Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Poznámky:
Pozn. 4 dráha DQ pravidlo 163.2 prekazeni.
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.69
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.24
3 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.46
4 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 53.21
5 Jana DrdováJana Drdová 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 56.16
Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.13
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.26
3 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.62
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.25
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.88
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.05
2 Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.58
3 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 65.07
Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:16.62
2 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:41.59
3 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:54.06
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:07.93
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 6:24.86
2 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:26.61
3 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6:53.44
Celkem 3 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7:01.92
2 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:16.31
3 Daniel ProkopDaniel Prokop 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7:46.93
4 Lukáš TomaňLukáš Tomaň 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 7:58.97
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:33.79
2 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 8:19.15
3 Anna JirsováAnna Jirsová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8:21.94
4 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 8:32.63
5 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8:36.70
6 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9:09.36
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Kubeš, Maruštík, Pyšek, Altman "A" Kubeš, Maruštík, Pyšek, Altman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.71
2 Osinek, Ricuter, Kůtek, Nádhera Osinek, Ricuter, Kůtek, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.84
3 Novotný, Tůma, Havel, Sochůrek Novotný, Tůma, Havel, Sochůrek TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 46.56
4 "C" Slavíček, Stašek, Jakubíček, Větrovský "C" Slavíček, Stašek, Jakubíček, Větrovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.63
5 "B" Ryba, Hansl, Uhlíř, Stránský "B" Ryba, Hansl, Uhlíř, Stránský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.85
NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Poznámky:
chybná předávka
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Škrnová Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Škrnová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.79
2 Kunová, Švecová, Burdová, Zikešová Kunová, Švecová, Burdová, Zikešová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.05
3 "A" Kršová, Reindlová, Bělohlavová, Suková "A" Kršová, Reindlová, Bělohlavová, Suková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.31
4 "B" Plocová, Moravcová, Kofroňová, Šedivá "B" Plocová, Moravcová, Kofroňová, Šedivá TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.33
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.711.741.771.801.831.861.891.93
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.89 ----OOOOXOXOXOXXX
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 1.86 ----O-O-OXOX--
3 Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.80 -----OOOXXX
4 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.80 ---OOOXOOXXX
5 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.77 ---XOO-XXOXXX
6 Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.71 --OOOXXX
7 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.71 -OOOXO-XXX
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.611.661.711.741.771.801.831.86
1 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.83 ------O-OOXXOXXX
2 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.80 ----OOOOXOOXXX
3 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.77 ---OOOOXXOXXOXXX
4 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
99 1.74 --O-OOOXOXXX
5 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.56 --OXOXXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.541.571.601.631.661.69
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 1.66 --O-OOOXOXXX
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.66 -OOOOOOXXOXXX
3 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 1.57 -OOOOXXX
4 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 1.51 XOOXOXXX
5 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
96 1.46 OXOXXX
6 Eva KrýzováEva Krýzová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
97 1.41 XXOXXX
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.541.571.601.631.661.691.71
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.69 --OOOOOOOOXXX
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.66 --OOOOOOOXXX
3 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.63 --OOOOXXOOXXX
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.51 OXOOOXXX
5 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.51 OOXXOOXXX
6 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.51 OOXXOXXOXXX
7 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 1.41 OOXXX
8 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
00 1.36 XOXXX
9 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 NM --XXX
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 3.80 ----O-O-OXXOOXXX
2 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 3.70 -------O-OXXX
3 Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
69 3.60 ------O-XXO-XXX
4 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 3.30 XXOOO-OXOXXX
Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 DNP -
Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 DNP
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.00
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 2.10 -OXXX
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.00
1 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 2.80 ----O-OOXOXXX
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 2.30 OOOXOXXX
3 kristýna Krausovákristýna Krausová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 2.20 XOOOXXX
4= Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 2.10 OXOXXX
4= Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 2.10 -XOXXX
6 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 2.00 XXOXX-
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.34 +0.8 m/s 6.141,95.86-0,5X6.146.010,96.201,36.340,8
2 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.30 +0.9 m/s 6.231,5XX6.23X6.300,9X
3 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 6.11 +0.5 m/s XX6.062,16.066.110,5XX
4 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 6.08 +1.2 m/s 6.001,35.72-0,85.771,66.006.030,86.081,25.840,3
5 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.84 +0.4 m/s 5.290,05.54-0,74.441,85.545.190,75.290,55.840,4
6 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.72 +0.8 m/s 5.52-0,75.52-1,15.681,25.685.630,45.720,85.660,3
7 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.65 +0.9 m/s 5.450,95.19-1,2X5.454.950,43.480,35.650,9
8 Václav ŽižkaVáclav Žižka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
97 5.31 -0.6 m/s X5.31-0,64.821,45.31---
9 Jan ToncarJan Toncar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
93 5.23 -1.1 m/s 5.16-1,35.23-1,15.21-1,25.23
10 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 4.82 -1.5 m/s 4.350,04.82-1,54.70-0,34.82
MS Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 6.46 +1.3 m/s
Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 6.45 +0.4 m/s 6.250,06.26-1,3X0,06.266.36-0,56.450,46.41-0,6
2 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 6.40 -0.6 m/s X-0,46.40-0,6X0,46.40X0,06.401,4X0,5
3 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 6.25 +0.0 m/s 6.140,36.130,05.87-0,66.146.250,0----
4 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 6.22 -1.2 m/s 6.22-1,2X1,55.560,46.22X-0,9X0,8X-0,3
5 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 6.21 +1.2 m/s 5.66-1,15.911,0X0,55.915.840,76.211,26.190,6
6 Matouš BoudnýMatouš Boudný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 5.68 +1.3 m/s 5.50-1,35.681,3X0,05.684.420,6X1,24.820,0
7 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.59 +0.7 m/s 5.530,05.451,05.400,05.535.590,75.530,8--
8 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.57 +0.7 m/s 5.54-1,0X1,14.000,35.545.101,05.570,75.360,5
9 Jiří LoučímJiří Loučím
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 5.31 +0.5 m/s 5.27-0,35.151,05.310,55.31
10 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.14 +1.7 m/s 5.141,74.980,04.88-0,75.14
11 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 5.00 +1.1 m/s 4.51-1,35.001,1X0,55.00
12 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.90 -0.3 m/s 4.90-0,34.891,14.35-1,84.90
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.48 +0.0 m/s 5.070,05.27-0,6X2,25.275.270,75.390,05.480,0
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 5.43 +0.0 m/s 5.430,05.351,44.960,05.435.150,45.140,05.371,4
3 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.32 +0.0 m/s X0,0X0,35.18-0,95.185.320,0X1,2X0,8
4 Denisa BenešováDenisa Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
94 5.20 +1.4 m/s 4.640,64.920,95.11-0,35.115.140,05.111,45.201,4
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.83 +0.4 m/s 4.610,64.72-0,44.77-0,34.774.800,0X0,34.830,4
6 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.48 +0.4 m/s 4.480,44.450,04.40-0,84.484.210,94.451,1-1,2
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.82 +1.2 m/s
Adriana UjkanovičováAdriana Ujkanovičová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
80 0 0
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 0 0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KalátováBarbora Kalátová
AK SokolovAK Sokolov
98 5.11 +1.8 m/s 5.111,85.07-0,74.95-0,55.115.090,05.000,95.011,6
2 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 5.08 +1.3 m/s 4.911,44.830,34.82-1,04.915.081,35.010,0X1,6
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.01 +2.8 m/s 4.86-0,84.91-0,64.96-0,84.964.770,05.012,8X2,2
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.99 +0.6 m/s X1,3X0,84.80-1,24.80X0,64.990,6X1,2
5 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.85 +1.4 m/s 4.52-0,64.770,44.790,04.79X0,6X2,14.851,4
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.82 +1.4 m/s 4.65-0,54.721,44.770,34.77X0,0X-0,54.821,4
7 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.81 +0.9 m/s 4.500,94.63-0,34.72-1,24.724.48-0,9X-0,34.810,9
8 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.69 -0.4 m/s 4.220,04.69-0,44.690,94.694.62-0,84.631,0X2,0
9 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.69 -0.5 m/s 4.591,34.69-0,5X-0,44.69
10 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.67 +1.2 m/s 4.671,24.540,3X0,64.67
11 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.67 +0.6 m/s 4.670,64.420,04.490,04.67
12 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.61 +0.0 m/s 4.51-0,34.610,04.390,04.61
13 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.59 +0.6 m/s 4.51-0,74.590,64.451,14.59
14 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.57 +0.0 m/s 4.291,44.561,44.570,04.57
15 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 4.44 +1.6 m/s X0,84.441,64.100,94.44
16 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.40 +1.5 m/s 4.401,54.35-0,9X1,04.40
17 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.28 +2.2 m/s 4.282,24.110,03.930,04.28
18 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.16 +1.4 m/s 4.131,83.881,24.161,44.16
19 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 4.14 +1.6 m/s 3.990,94.141,6--4.14
20 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.08 +1.0 m/s 3.961,04.081,0X1,24.08
21 Lenka LukáčováLenka Lukáčová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.04 +0.0 m/s 2.450,44.040,0X0,64.04
22 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 3.99 +1.7 m/s 3.920,43.991,7--3.99
23 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 3.92 +0.9 m/s 3.711,83.751,03.920,93.92
Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 0
Celkem 24 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 12.93 -0.4 m/s 12.93-0.412.88-0.312.531.312.9312.230.0--0.7X0.0
2 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 12.56 +0.0 m/s X-0.911.72-0.311.791.111.7912.560.012.090.0X-1.1
3 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 11.95 +0.0 m/s 11.950.011.720.711.750.011.95X-0.811.92-0.811.480.8
4 Václav ŽižkaVáclav Žižka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
97 11.51 -1.0 m/s X-0.611.22-0.811.110.411.2211.291.811.51-1.0X-0.6
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 12.01 +0.3 m/s 11.77-0,611.69-0,211.820,011.82X0,012.010,3X0,6
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.93 +0.5 m/s 11.32-0,811.55-1,111.90-0,811.9011.930,511.71-0,511.781,4
3 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.44 +1.1 m/s 09.640,010.940,411.420,511.4211.130,011.130,911.441,1
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 11.15 +0.8 m/s 10.740,011.150,8X1,711.15X0,311.131,3X0,5
5 Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 10.92 +1.5 m/s 10.740,0X-1,010.821,210.8209.210,010.921,510.620,0
6 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 10.25 +2.5 m/s 09.97-0,310.252,510.240,910.2510.130,4X1,409.980,0
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 DNP 0
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 10.57 +0.0 m/s 10.570,0X-0,6X0,610.57X0,9X1,410.401,8
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
98 13.85 X13.85X13.8511.7712.99X
2 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 12.69 11.7012.3411.8212.3411.2812.6911.77
3 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 12.20 X10.7412.0312.0311.4412.2011.45
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.24 10.3510.6010.5010.6009.4411.2410.35
5 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 11.10 10.9610.4910.2110.9611.1010.1009.43
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 11.06 09.9309.9111.0611.06X10.9010.89
7 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 10.40 10.40XX10.4009.4410.18X
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 09.62 08.0609.6209.2809.62--08.46
9 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 08.53 X08.2508.5308.53
10 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 08.20 08.2007.64X08.20
11 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 07.22 X07.2206.7907.22
Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 DNP 0
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNP 0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 12.19 12.1911.4911.8612.19X11.7711.68
2 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 11.72 10.83X11.3311.3311.7211.1311.29
3 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
96 11.33 10.9610.9210.3110.9610.9511.3310.44
4 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 11.01 10.4510.6310.8410.8410.4710.9011.01
5 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.68 09.3010.5810.2910.5810.3309.9210.68
6 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 10.58 X10.0710.5810.5809.68--
7 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 10.06 10.0209.3509.3310.0210.0609.3509.90
8 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 09.96 09.9609.6909.2309.9609.45--
9 Barbora TymlováBarbora Tymlová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
97 09.09 08.9208.4609.0909.09
10 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 09.04 08.8908.8409.0409.04
11 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 08.88 08.7808.7008.8808.88
12 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 07.62 07.6206.9906.3207.62
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 13.42 13.2113.0313.2413.2413.4212.2813.07
2 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 12.34 11.7312.0112.3412.3412.24X12.17
3 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 12.20 X10.9111.8411.8411.6612.2012.05
4 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 12.04 10.49X10.4110.4911.0812.0411.59
5 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 11.91 11.5711.9011.9111.9111.54X11.14
6 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 11.19 11.1910.3608.9711.1910.8410.0709.65
7 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 11.01 10.7309.61X10.7310.6911.0110.88
8 Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 10.62 10.6010.2309.4810.6010.6210.1210.23
9 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 09.94 09.94--09.94
10 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 06.63 06.2706.6306.4706.63
René HolýRené Holý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNP 0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 16.34 14.1314.2014.7214.7216.3416.0015.70
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 12.83 12.5112.1612.8912.8912.22-11.95
3 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 12.58 12.1112.0411.6412.11X12.5812.58
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 10.95 10.9510.56-10.95---
5 Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
96 10.74 10.0010.5610.7410.74---
6 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 10.70 09.5110.4310.7010.70X10.2810.19
7 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.92 08.5909.4609.9209.9209.6809.9009.91
8 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.50 09.50--09.50
9 Jan NovákJan Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 09.09 08.6808.9709.0909.09
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 14.74 14.61XX14.6114.74X14.69
2 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 13.94 13.0612.8613.9213.9213.94X13.64
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 13.57 X13.20X13.20X13.57X
4 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 12.47 12.4712.3211.9712.47X12.00X
5 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 10.21 10.21X09.2010.2109.97X09.97
6 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
52 07.01 06.6006.8007.0107.0106.75X06.66
MS Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 14.94
Michal ProkopMichal Prokop
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 0 0
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 36.65 X36.65X36.6532.2031.21X
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 33.81 31.8630.95X31.8633.8133.6631.98
3 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 30.64 27.2627.6230.6430.6430.3130.29X
4 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 27.80 27.80XX27.8025.37XX
Adriana UjkanovičováAdriana Ujkanovičová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
80 DNP 0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 31.10 28.3831.10X31.10XXX
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 25.23 25.2322.19X25.2323.12XX
3 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 24.15 23.8922.8024.1524.1522.0922.6923.40
4 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 23.15 19.9720.7219.9520.7220.5721.1323.15
5 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 21.40 21.40XX21.4021.29XX
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 32.47 X31.4232.4732.47XXX
2 Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 30.91 X28.12X28.1230.9128.99X
3 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 30.31 18.7530.31X30.31XXX
4 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 28.51 27.62X28.5128.51X28.19-
5 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 24.22 X22.71X22.71X24.22X
6 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 23.98 23.98X-23.98---
7 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 18.43 X17.97X17.97X18.43X
René HolýRené Holý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNP 0
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 37.90 37.90XX37.9035.85XX
2 Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
96 36.12 36.12XX36.12X32.0825.63
3 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 34.18 X24.10X24.10X31.6434.18
4 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 33.31 31.7532.9933.3133.3130.32XX
5 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 22.78 22.78XX22.78XX20.02
6 Jan NovákJan Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 20.18 19.8120.18-20.18---
Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 DNP
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 DNP
Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 NM
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 37.50 X34.07X34.0736.5534.6737.50
2 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 37.01 XX35.2535.2537.0137.00X
3 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 34.26 32.3632.68X32.6832.2834.2631.97
4 Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
69 27.94 27.83XX27.8327.94XX
5 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
52 18.38 18.3818.36X18.38X16.9715.85
Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 0
Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 0
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 51.85 45.6051.3350.6651.3351.3551.85X
2 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 37.09 X36.68X36.6837.09XX
3 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 36.19 31.9433.9335.7335.73X35.1336.19
4 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
52 20.54 X19.2820.5420.5419.4418.9319.92
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 39.03 X39.0337.9639.03XX38.54
2 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 34.46 30.5734.4633.0034.4629.2731.0033.07
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 34.04 X34.04X34.0432.5333.37X
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 33.65 33.06X33.6533.6532.6231.33X
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 32.34 31.21XX31.2132.34XX
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 31.57 29.8427.1423.0629.8428.0928.0631.57
7 Eliška PapežováEliška Papežová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
00 31.26 30.4731.26X31.26XXX
8 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 30.41 30.41X27.3030.41X27.54X
9 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 29.75 X27.7229.7529.75
10 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 28.05 X28.05X28.05
11 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 21.79 20.7621.7916.7521.79
12 Dominika KubešováDominika Kubešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 16.58 XX16.5816.58
Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNS 0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 40.93 X40.93X40.93XXX
2 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 37.63 37.63X33.5637.63XXX
3 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 37.20 X34.6036.9536.9536.2437.2036.55
4 Nikola NemčekováNikola Nemčeková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
97 35.17 X33.30X33.3033.9635.1732.71
5 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 34.13 X33.1032.5933.1034.13X32.85
6 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 34.01 27.6334.0133.0034.0132.2032.683.38
7 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 33.71 29.2030.6433.7133.7132.0032.48X
8 Barbora TymlováBarbora Tymlová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
97 31.60 28.9030.8731.6031.6029.4530.81X
9 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 31.50 31.5030.8529.6031.50
10 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 29.43 XX29.4329.43
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 48.87 39.1742.5641.1842.5642.5743.6648.87
2 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 46.31 46.31X44.7746.31X45.7544.85
3 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 41.59 41.5239.53X41.52XX41.59
4 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 39.99 X38.8034.2838.80XX39.99
5 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 38.24 35.8928.8035.4335.8938.2436.6035.08
6 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 38.06 X35.62X35.62XX38.06
7 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 36.84 36.84XX36.84---
8 Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 35.17 35.17XX35.17---
9 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 34.76 33.9330.6734.7634.76---
10 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 26.69 X26.6924.6726.69---
11 daniel Kočerdaniel Kočer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 24.16 X21.9924.1624.16---
12 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 21.32 21.3217.5120.2021.32---
Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 0 XXX0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 6.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 54.09 X49.58X49.5851.4454.0952.86
2 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 50.19 45.89X50.1950.19X47.61X
3 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 44.94 44.9444.3142.1644.9442.60X41.39
4 Michal ProkopMichal Prokop
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 43.75 43.7542.87X43.75---
5 Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
96 40.77 37.0538.5840.7740.77---
6 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 28.76 28.7628.66X28.76---
7 Adam KrejčíAdam Krejčí
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 26.34 X26.3425.1326.34XXX
8 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
52 16.01 X14.4013.5814.40X16.0115.53
MS Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 56.24
Celkem 9 závodníků