výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD přípravek a staršího žactva

Nová Včelnice (23. 5. 2015)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.76 9.00
2 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.86 7.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07:92 6.00
4 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.18 5.00
5 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.02
6 Štěpán HanzlŠtěpán Hanzl 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.28
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SuchýVáclav Suchý 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.75 11.00
2 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.79 8.00
3 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.34 4.00
4 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.35 3.00
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.40 2.00
6 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.60
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.51
2 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.72
3 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.87
4 Pavel NěmečekPavel Němeček 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.10
5 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.13
6 Matyas ShánělMatyas Sháněl 06 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.37
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.52
2 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.72
3 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.73
4 Jan BouchalJan Bouchal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.82
5 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.02
6 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.22
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.42 1.00
2 Michal BöhmMichal Böhm 04 SOKCBBSOKCBB 08.52
3 Petr AlexaPetr Alexa 05 SOKCBBSOKCBB 08.82
4 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 SOKCBBSOKCBB 09.00
5 Jakub SkučekJakub Skuček 05 Tábor BTábor B 09.24
6 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 05 Tábor BTábor B 09.82
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.74
2 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B 09.14
3 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B 09.78
4 Petr StejskalPetr Stejskal 06 SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B 10.00
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.53
2 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.63
3 Lucie AdamcováLucie Adamcová 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.03
4 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.06
5 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.09
6 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.19
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.01 8.00
2 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.05 6.50
3 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.69
4 Tereza KozákováTereza Kozáková 05 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.81
5 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.91
6 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.77 11.00
2 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.99 9.00
3 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.05 6.50
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.07 4.00
5 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.17 3.00
6 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.21 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.26
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.32
3 Klára HemberováKlára Hemberová 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.50
4 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.66
5 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.68
6 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.72
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.52
Gabriela ZemanováGabriela Zemanová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.23
Anna RůžkováAnna Růžková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.48
Nela PodlešákováNela Podlešáková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.49
Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.77
Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.20
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.06 5.00
2 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.40
3 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.06
4 Michaela PechováMichaela Pechová 05 SOKCBBSOKCBB 09.14
5 Tereza PolákováTereza Poláková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.52
6 Edita NagyováEdita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.68
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.70
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.09
3 Tereza HemberováTereza Hemberová 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.50
4 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.69
MB Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.16
MB Adéla ŠebestováAdéla Šebestová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.28
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 23.5.2015) Vítr: ?0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 SOKCBBSOKCBB 08.20 2.00
2 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová 05 Tábor BTábor B 08.83
3 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B 09.07
4 Jana ArnoštováJana Arnoštová 05 Tábor BTábor B 09.39
5 Denisa ExnarováDenisa Exnarová 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.47
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.37 11.00
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.53 9.00
3 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.78 8.00
4 Gejza LadičGejza Ladič 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.19 5.00
5 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.83 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.07 1.00
2 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.27
3 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.33
4 František ŠkopekFrantišek Škopek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.52
5 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.72
6 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.15
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoštialLukáš Koštial 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.05 6.00
2 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.65 4.00
3 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.03 2.00
4 Václav MalíkVáclav Malík 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.85
5 Lukáš ChmátalLukáš Chmátal 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.47
6 Koloman MarkovičKoloman Markovič 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.29
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MátéDaniel Máté 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.98 7.00
2 Norman AmmerNorman Ammer 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.38
3 Petr ŠvecPetr Švec 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.39
4 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.82
MB Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 07.84
MB Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.68
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.40 11.00
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.48 8.00
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.52 7.00
4 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.56 5.00
5 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.59 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.44 9.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.63 3.00
3 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.77 2.00
4 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.97
5 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.83
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.53 6.00
2 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.95 1.00
3 Iveta BindrováIveta Bindrová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.07
4 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.53
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŽaludováNatálie Žaludová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.00
2 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.42
3 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.44
4 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.50
5 Sára ŠuterováSára Šuterová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.18
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.94 2.00
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.52
3 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.43
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.78 5.00
2 Norman AmmerNorman Ammer 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.88 3.00
3 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.72
MB Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 18.20
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.36 9.00
2 Lukáš KoštialLukáš Koštial 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 18.58 7.00
3 Karel ČadaKarel Čada 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.82 4.00
MB Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 18.48
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.36 6.00
2 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.34 1.00
3 Koloman MarkovičKoloman Markovič 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 29.84
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.10 11.00
2 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.22 8.00
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.38
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.25 9.00
2 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.01 3.50
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.39
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.05 11.00
2 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.81 7.00
3 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 21.57
4 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.25
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.25 1.00
2 Iveta BindrováIveta Bindrová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.20
3 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.40
4 Barbora LisováBarbora Lisová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 23.68
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 20.78 8.00
2 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.84 6.00
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.01 3.50
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.87 5.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.21 2.00
3 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.43
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŽaludováNatálie Žaludová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 22.50
MB Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.66
Celkem 2 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:57.08 11.00
2 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:59.54 9.00
3 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.56 8.00
4 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.02 7.00
5 Matěj MrázekMatěj Mrázek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:03.24 6.00
6 Václav SuchýVáclav Suchý 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.52 5.00
7 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:04.96 4.00
8 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:09.96 3.00
9 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:10.36 2.00
10 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:11.70 1.00
11 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:11.98
12 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:12.39
13 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:13.64
14 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:14.64
15 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B 2:18.80
Celkem 15 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:04.97 7.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:07.43 6.00
3 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:08.07 5.00
4 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 Tábor BTábor B 2:09.35 4.00
5 Eliška VokatáEliška Vokatá 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:09.37 3.00
6 Sára KrchováSára Krchová 05 Tábor BTábor B 2:10.15 2.00
7 Kristýna ČechováKristýna Čechová 05 SOKCBBSOKCBB 2:15.13
8 Apolena AujezdováApolena Aujezdová 05 Tábor BTábor B 2:17.29
9 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:21.13
10 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B 2:24.89
11 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 04 Tábor BTábor B 2:26.93
12 Tereza HemberováTereza Hemberová 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:29.11
MB Adéla ŠebestováAdéla Šebestová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:34.45
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1:58.77 11.00
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:03.31 9.00
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:03.39 8.00
4 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:10.37 1.00
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:10.77
6 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.53
7 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:14.33
8 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:15.30
9 Beáta MrázkováBeáta Mrázková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.55
10 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:15.79
11 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:16.85
12 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:16.91
13 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:19.20
14 Tereza PolákováTereza Poláková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:22.51
Celkem 14 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:14.18 11.00
2 Vojtěch ČutkaVojtěch Čutka 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.44 9.00
3 Gejza LadičGejza Ladič 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:29.92 8.00
4 Norman AmmerNorman Ammer 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:31.70 7.00
5 Daniel StejskalDaniel Stejskal 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:37.30 6.00
6 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:40.00 5.00
7 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.58 4.00
8 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:52.58 3.00
9 Pavel BodlákPavel Bodlák 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:55.34 2.00
10 Koloman MarkovičKoloman Markovič 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:30.74 1.00
11 Lukáš ChmátalLukáš Chmátal 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:41.26
12 Jakub HamadejJakub Hamadej 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.83 11.00
2 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:38.99 9.00
3 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:41.33 8.00
4 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:44.95 7.00
5 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:46.91 6.00
6 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:49.19 5.00
7 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:54.17 4.00
MB Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:37.65
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:51.07 11.00
2 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:14.49 9.00
3 Anna HrdličkováAnna Hrdličková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5:25.05 8.00
4 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 6:32.61 7.00
5 Linda PolívkováLinda Polívková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7:27.73 6.00
Celkem 5 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.16 11.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.78 8.00
3 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.84 7.00
4 Ondřej NovákOndřej Novák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.10 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.01 4.00
2 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.01
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.17
4 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.31
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.21 2.00
2 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 SOKCBBSOKCBB 10.57
3 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.61
4 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.69
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.96 5.00
2 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.82
3 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.84
MB Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.32
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.73
2 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.01
3 Petr AlexaPetr Alexa 05 SOKCBBSOKCBB 11.07
4 Jakub SkučekJakub Skuček 05 Tábor BTábor B 11.53
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.77
2 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.79
3 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.79
4 Matěj HlasMatěj Hlas 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.91
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.68 9.00
2 Jiří TíkalJiří Tíkal 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.95 6.00
3 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.35
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.22 1.00
2 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.65
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.45 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.97 8.00
3 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.12 5.00
4 Karolína FoučkováKarolína Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.19 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.53 1.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.34
3 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.65
4 Gabriela ZemanováGabriela Zemanová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 15.04
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.90 9.00
2 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.61
3 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.81
4 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.19
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.84
2 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.14
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.86
4 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 06 SOKCBBSOKCBB DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 04 Tábor BTábor B 11.09
2 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B 11.45
3 Jana ArnoštováJana Arnoštová 05 Tábor BTábor B 11.74
4 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.07
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.03
2 Franziska PerleFranziska Perle 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.45
3 Apolena AujezdováApolena Aujezdová 05 Tábor BTábor B 11.63
4 Hana TesařováHana Tesařová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.73
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.01 7.00
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.25 3.00
3 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.93
4 Sára KrchováSára Krchová 05 Tábor BTábor B 13.88
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.55
2 Klára HemberováKlára Hemberová 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.73
3 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.97
4 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.63
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.11 6.00
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.45 2.00
3 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.61
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 31.67 11.00
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.62 9.00
3 Martin HolubMartin Holub 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.20 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Karel ČadaKarel Čada 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.55 9.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.71 8.00
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.65 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.19 7.00
2 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 34.52 6.00
3 Linda PolívkováLinda Polívková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 38.21 2.00
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 38.87 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.31 11.00
2 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 36.20 4.00
3 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.47 3.00
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bárta,Bosák,Čutka,Svědínek Bárta,Bosák,Čutka,Svědínek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:03.49 11.00
2 Šustr,Vaněk,Bodlák,Tibitancl Šustr,Vaněk,Bodlák,Tibitancl TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:36.35 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecká.MálKová,Moravcová,Kršová Kopecká.MálKová,Moravcová,Kršová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:14.56 9.00
2 Glozneková,Kopačková,Stoklasová,Piklová Glozneková,Kopačková,Stoklasová,Piklová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:15.16 8.00
3 Kundrátová,Potocká,Vlasáková,Hrdličková Kundrátová,Potocká,Vlasáková,Hrdličková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:21.32 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Feitová,Hurtíková,Korešová,Nikodemová Feitová,Hurtíková,Korešová,Nikodemová Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3:08.00 11.00
2 Merhoutová,Sokolová,Sedláková,Dvořáková Merhoutová,Sokolová,Sedláková,Dvořáková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:44.84 6.00
Celkem 2 závodníků

8 x 100 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuhelbecková,Slavíková,Kouřimová,Vokatá,Bláha,Kubelbeck,Mrázek,Dolejší Kuhelbecková,Slavíková,Kouřimová,Vokatá,Bláha,Kubelbeck,Mrázek,Dolejší TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:12.20 11.00
2 Kršek,Nečas,Strnad,Tušil,Urbánek,Dvořáková,Kurzová,Ziková Kršek,Nečas,Strnad,Tušil,Urbánek,Dvořáková,Kurzová,Ziková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:16.14 9.00
3 Bajcura,Struzková,Kočvara,Jindrová,Nový,Tibitanmclová,Drnek,Hlaváčová Bajcura,Struzková,Kočvara,Jindrová,Nový,Tibitanmclová,Drnek,Hlaváčová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.62 8.00
4 Němeček,Manuel,Lemberka,Nováková D.,NovákováN.,Šustr,Samcová Němeček,Manuel,Lemberka,Nováková D.,NovákováN.,Šustr,Samcová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:19.66 7.00
5 Bouchal,Becko,Janečková,Kindelmanová,Kubeš,Kuna,Tesařová,Urbanová Bouchal,Becko,Janečková,Kindelmanová,Kubeš,Kuna,Tesařová,Urbanová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:21.68 6.00
6 Sruček,Basik,HJavelka,Roznušová,Krchová,Hubenková,Sinková,Aujezdecká Sruček,Basik,HJavelka,Roznušová,Krchová,Hubenková,Sinková,Aujezdecká Tábor BTábor B 2:25.54 5.00
7 Kubát,Melichar,Grausam,Šádková,Řepová,Vlášková,Růžková,Perle Kubát,Melichar,Grausam,Šádková,Řepová,Vlášková,Růžková,Perle SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:27.28 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.47 11.00
2 Martin HolubMartin Holub
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.41 8.50
Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 1.41 8.50
4 Karel ČadaKarel Čada
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 1.36 7.00
5 Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 1.31 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.51 11.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.46 9.00
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.46 8.00
5 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.42 6.00
4 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.42 7.00
6 Linda PolívkováLinda Polívková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 1.38 5.00
7 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1.33 4.00
8 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.33 3.00
9 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.33 2.00
10 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.33 1.00
11 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.28
12 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.28
13 Sára ŠuterováSára Šuterová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.23
14 Adéla SedlákováAdéla Sedláková
SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B
01 0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ČutkaVojtěch Čutka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 5.30 +1.8 m/s 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 5.26 +1.1 m/s 9.00
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 5.21 +0.9 m/s 8.00
4 Gejza LadičGejza Ladič
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 4.87 +1.6 m/s 7.00
5 Karel ČadaKarel Čada
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.79 +1.2 m/s 6.00
6 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.72 +1.7 m/s 5.00
7 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.67 +1.5 m/s 4.00
8 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.28 +1.3 m/s 3.00
9 Daniel StejskalDaniel Stejskal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 4.18 +2.0 m/s 2.00
10 Daniel MátéDaniel Máté
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 4.09 +1.8 m/s 1.00
11 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.08 +0.9 m/s
12 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.89 +1.5 m/s
13 Petr ŠvecPetr Švec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.71 +1.3 m/s
14 František ŠkopekFrantišek Škopek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.58 +2.0 m/s
15 Lukáš ChmátalLukáš Chmátal
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.40 +1.6 m/s
16 Václav MalíkVáclav Malík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.26 +1.4 m/s
MB Šimon ŠefránekŠimon Šefránek
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 5.42 +1.7 m/s
MB Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 4.08 +1.4 m/s
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.81 +1.6 m/s 4.814.81 11.00
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.64 +2.2 m/s 4.644.64 9.00
3 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.63 +0.3 m/s 4.634.63 8.00
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.63 +0.9 m/s 4.634.63 7.00
5 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.63 +2.0 m/s 4.634.63 6.00
6 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.51 +2.4 m/s 4.514.334.51 5.00
7 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.49 +1.9 m/s 4.494.49 4.00
8 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.41 +2.2 m/s 4.414.084.41 3.00
9 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.09 +2.1 m/s 4.094.09 2.00
10 Lucie JinderlováLucie Jinderlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.07 +1.3 m/s 4.074.07 1.00
11 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.06 +1.9 m/s 4.064.06
12 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.00 +1.8 m/s 4.004.00
13 Natálie ŽaludováNatálie Žaludová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.91 +3.3 m/s 3.913.753.91
14 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.87 +2.1 m/s 3.873.703.87
15 Barbora LisováBarbora Lisová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.85 +1.8 m/s 3.853.85
16 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.85 +3.7 m/s 3.853.433.85
17 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.80 +0.0 m/s 03.803.80
18 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.78 +1.2 m/s 3.783.78
19 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.65 +0.3 m/s 3.653.65
20 Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.58 +1.7 m/s 3.583.58
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 4.26 11.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 4.08 9.00
3 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 4.03 8.00
4 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.94 7.00
5 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.93 6.00
6 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.87 5.00
7 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.82 4.00
8 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.80 3.00
9 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.78 2.00
10 Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.76 1.00
11 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.73
12 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.71
13 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.67
14 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.56
15 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.55
Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.55
17 Adam BajcuraAdam Bajcura
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.54
Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.54
19 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.42
Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.42
21 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.38
22 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.37
23 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
SOKCBBSOKCBB
05 3.33
24 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.26
25 Kryštof KubátKryštof Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.09
26 Jan BouchalJan Bouchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 3.08
27 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz
SOKCBBSOKCBB
05 2.92
28 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 2.90
29 Šimon MelicharŠimon Melichar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 2.82
30 Jan GrausamJan Grausam
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 2.81
31 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B
06 2.80
32 Štěpán HanzlŠtěpán Hanzl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 2.77
33 Matouš KubešMatouš Kubeš
SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B
07 2.73
34 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B
07 2.55
Poznámky/pokusy:
" Výkon měřen od místa odrazu
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 4.19 11.00
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 4.10 9.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.10 8.00
4 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.96 7.00
5 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.92 6.00
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
SOKCBBSOKCBB
04 3.84 5.00
7 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.77 4.00
8 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.72 3.00
9 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.71 2.00
10 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.70 1.00
11 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.68
Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 3.68
Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.68
14 Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.62
15 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
07 3.60
16 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.59
17 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.58
18 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.57
19 Kristýna ČechováKristýna Čechová
SOKCBBSOKCBB
05 3.54
20 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.53
21 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.52
22 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.49
Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.49
24 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.35
25 Anna DvořákováAnna Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 3.24
26 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3.09
27 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
06 2.96
28 Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.58
29 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 2.44
30 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 2.20
MB Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
06 3.11
MB Denisa ExnarováDenisa Exnarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 2.54
Poznámky/pokusy:
" Výkon měřen od místa odrazu
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 11.22 11.00
2 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 10.83 9.00
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 09.84 8.00
4 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 09.73 7.00
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 09.36 6.00
6 kristýna Krausovákristýna Krausová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 08.98 5.00
7 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 08.68 4.00
8 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 08.40 3.00
9 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 07.92 2.00
10 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 07.46 1.00
11 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 06.71
12 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 06.67
13 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 06.59
14 Lucie JinderlováLucie Jinderlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 06.32
15 Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 05.92
16 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 04.99
MB Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 08.48
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 15.27 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 13.26 9.00
3 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 08.71 8.00
4 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 07.42 7.00
5 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 07.24 6.00
6 Patrik DvořákPatrik Dvořák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 06.95 5.00
7 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 06.46 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 31.86 11.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 24.62 9.00
3 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 21.59 8.00
4 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 19.73 7.00
5 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 19.16 6.00
6 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 18.90 5.00
7 Iveta BindrováIveta Bindrová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 18.24 4.00
8 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 17.99 3.00
9 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 16.98 2.00
10 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 16.33 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 39.76 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 37.15 9.00
3 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 25.33 8.00
4 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 21.82 7.00
5 Patrik DvořákPatrik Dvořák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 20.97 6.00
6 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 19.14 5.00
7 Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 18.37 4.00
8 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 16.87 3.00
9 Pavel BodlákPavel Bodlák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 13.50 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 29.04 11.00
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 24.93 9.00
3 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 22.40 8.00
4 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 22.30 7.00
5 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 17.02 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 30.85 11.00
2 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 27.92 9.00
3 Adam ZemanAdam Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 26.43 8.00
4 Daniel MátéDaniel Máté
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 22.46 7.00
5 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 20.43 6.00
6 Patrik DvořákPatrik Dvořák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 18.61 5.00
7 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 16.55 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 42.91 11.00
2 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 41.68 9.00
3 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 39.82 8.00
4 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 39.72 7.00
5 David PiklDavid Pikl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 38.78 6.00
6 Kryštof KubátKryštof Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 36.34 5.00
7 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 35.72 4.00
8 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 34.67 3.00
9 Petr AlexaPetr Alexa
SOKCBBSOKCBB
05 33.00 2.00
10 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz
SOKCBBSOKCBB
05 28.60 1.00
11 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
06 28.47
12 Michal BöhmMichal Böhm
SOKCBBSOKCBB
04 27.66
13 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 27.47
14 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 26.53
15 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 25.03
16 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 23.80
17 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 23.37
18 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B
06 17.58
19 Šimon MelicharŠimon Melichar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 16.91
20 Štěpán HanzlŠtěpán Hanzl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 15.30
21 Ondřej HavelkaOndřej Havelka
Tábor BTábor B
05 14.77
22 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory BSK Čtyři Dvory B
07 14.47
MB Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 43.14
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 40.37 11.00
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 37.53 9.00
3 Eliška VokatáEliška Vokatá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 36.86 8.00
4 Tereza KozákováTereza Kozáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
05 32.49 7.00
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 31.52 6.00
6 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 25.25 5.00
7 Beáta MrázkováBeáta Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 25.06 4.00
8 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 23.14 3.00
9 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 22.91 2.00
10 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 22.35 1.00
11 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 22.34
12 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 21.77
13 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 20.62
14 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 20.34
15 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 20.16
16 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 18.33
17 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 18.30
18 Denisa ExnarováDenisa Exnarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 17.71
19 Kristýna ČechováKristýna Čechová
SOKCBBSOKCBB
05 17.41
20 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 17.32
21 Adéla BartuškováAdéla Bartušková
SOKCBBSOKCBB
04 16.84
22 Nela PodlešákováNela Podlešáková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 16.10
23 Barbora SamcováBarbora Samcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 15.99
24 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 15.09
25 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
07 14.04
26 Eliška ČápováEliška Čápová
Tábor BTábor B
04 13.85
27 Michaela PechováMichaela Pechová
SOKCBBSOKCBB
05 12.55
28 Lucie AdamcováLucie Adamcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 11.98
29 Klára HubenkováKlára Hubenková
Tábor BTábor B
05 10.85
30 Karolína VláškováKarolína Vlášková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 10.45
MB Adéla ŠebestováAdéla Šebestová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 8.52
Celkem 31 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 11.35 11.00
2 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 09.80 9.00
3 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 08.40 8.00
4 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 08.27 7.00
5 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 07.79 6.00
6 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 07.60 5.00
7 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.38 4.00
8 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
06 07.37 3.00
9 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
SOKCBBSOKCBB
04 07.12 2.00
10 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
Tábor BTábor B
05 07.09 1.00
11 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 06.93
12 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 06.72
13 David PiklDavid Pikl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 06.58
14 Pavel NěmečekPavel Němeček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 06.42
15 Jan GrausamJan Grausam
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 05.01
MB Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 09.82
Celkem 16 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 11.51 11.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 10.82 9.00
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 09.58 8.00
4 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 08.70 7.00
5 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 08.68 6.00
6 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 08.38 5.00
7 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 08.27 4.00
8 Lucie KrálováLucie Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 08.10 3.00
9 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 08.03 2.00
10 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 07.96 1.00
11 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 07.74
12 Tereza KozákováTereza Kozáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
05 07.16
13 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 06.96
14 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 06.95
15 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 06.92
16 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 06.68
17 Jana ArnoštováJana Arnoštová
Tábor BTábor B
05 06.66
18 Adéla BartuškováAdéla Bartušková
Tábor BTábor B
04 06.59
19 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
SOKCBBSOKCBB
04 06.48
Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 06.48
21 Barbora SamcováBarbora Samcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 06.38
22 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 06.22
23 Eliška ČápováEliška Čápová
Tábor BTábor B
04 05.96
24 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová
Tábor BTábor B
05 05.90
25 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 05.76
26 Franziska PerleFranziska Perle
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 05.65
27 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 05.55
28 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 05.44
29 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
07 05.40
30 Nela PodlešákováNela Podlešáková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 05.38
31 Gabriela ZemanováGabriela Zemanová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 05.22
32 Hana TesařováHana Tesařová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 05.21
33 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 04.84
34 Tereza HemberováTereza Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 04.70
Celkem 34 závodníků