výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody přípravek

Praha-Eden (22. 6. 2015)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 AKTPRAKTPR 11.55
2 Matěj BezděkMatěj Bezděk 07 OLYPROLYPR 12.23
3 Jakub Šimon BorovičkaJakub Šimon Borovička 08 SLAPRSLAPR 12.77
4 Štěpán BártlŠtěpán Bártl 08 AKTPRAKTPR 13.26
5 Kryštof ČernýKryštof Černý 07 DUKPRDUKPR 13.59
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik Gasiunas DemčenkoDominik Gasiunas Demčenko 08 DVOPRDVOPR 11.04
2 David HufDavid Huf FilosofskáFilosofská 11.14
3 Nikola HluchýNikola Hluchý 07 AKTPRAKTPR 11.93
4 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 07 AKTPRAKTPR 12.49
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr MalýAlexandr Malý 07 OLYPROLYPR 09.76
2 Adam JežekAdam Ježek 07 KlášterecKlášterec 09.96
3 Štěpán KučeraŠtěpán Kučera 08 SLAPRSLAPR 11.86
4 Antonín JirásekAntonín Jirásek 08 SLAPRSLAPR 13.51
5 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 09 SLAPRSLAPR 13.63
6 Adam KarpelesAdam Karpeles 08 AKTPRAKTPR 13.92
7 Tobiáš KleissnerTobiáš Kleissner 08 SLAPRSLAPR 14.81
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard PavlíkEduard Pavlík 07 OLYPROLYPR 10.25
2 David SurgaDavid Surga 07 AKTPRAKTPR 10.83
3 Richard NavaraRichard Navara 07 SLAPRSLAPR 11.35
4 Jiří PohlreichJiří Pohlreich 08 SLAPRSLAPR 11.30
5 Vincent OchVincent Och 08 BabiceBabice 11.60
6 Petr ProcházkaPetr Procházka 07 DUKPRDUKPR 11.72
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ToningerFilip Toninger 07 SBOPRSBOPR 10.43
2 Vojtěch ŠímaVojtěch Šíma FilosofskáFilosofská 10.63
3 František ŠafaříkFrantišek Šafařík 07 SLAPRSLAPR 11.80
4 Jakub ŠvarcJakub Švarc 08 SLAPRSLAPR 12.12
5 Štěpán MoulisŠtěpán Moulis 08 SLAPRSLAPR 13.50
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 DVOPRDVOPR 11.32
2 Jindřich VaňousJindřich Vaňous 07 OLYPROLYPR 11.46
3 Šimon ValentaŠimon Valenta 08 SLAPRSLAPR 12.49
4 Matyáš VilhelmMatyáš Vilhelm 08 VINPRVINPR 13.41
5 Ondřej VrzalOndřej Vrzal 08 SLAPRSLAPR 13.47
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 SLAPRSLAPR 09.36
2 Jan BoháčJan Boháč 05 AORICAORIC 09.39
3 Jan BerounskýJan Berounský 04 SBOPRSBOPR 09.45
4 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 SBOPRSBOPR 10.65
5 Jáchym BurianJáchym Burian 06 UJPR9UJPR9 10.68
6 Šimon BláhaŠimon Bláha 06 OLYPROLYPR 10.71
7 Alex BělovAlex Bělov 06 SLAPRSLAPR 11.82
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hugo DanelHugo Danel FilosofskáFilosofská 10.32
2 Kryštof DušekKryštof Dušek 04 VINPRVINPR 10.64
3 Marek DolejšMarek Dolejš 04 ATLJMATLJM 10.91
4 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 SLAPRSLAPR 11.13
5 Jakub ČížekJakub Čížek 05 DVOPRDVOPR 11.18
6 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 SBOPRSBOPR 11.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HolečekAdam Holeček 04 FilosofskáFilosofská 09.49
2 Filip HlavničkaFilip Hlavnička 04 BabiceBabice 09.50
3 Petr FranekPetr Franek 04 FilosofskáFilosofská 10.00
4 Alex HinovAlex Hinov 04 SLAPRSLAPR 11.44
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 FilosofskáFilosofská 09.76
2 Mikuláš KáraMikuláš Kára 05 UJPR9UJPR9 10.29
3 Matěj KárníkMatěj Kárník 04 SLAPRSLAPR 10.32
4 Jiří KaplanJiří Kaplan FilosofskáFilosofská 10.34
5 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 SLAPRSLAPR 10.36
6 David KalikaDavid Kalika 04 FilosofskáFilosofská 10.37
7 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 ACPRAACPRA 10.97
8 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 SLAPRSLAPR 12.05
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KolekJan Kolek 04 SBOPRSBOPR 09.97
2 Sam KollerSam Koller FilosofskáFilosofská 09.99
3 Martin KopenecMartin Kopenec 05 SLAPRSLAPR 10.28
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 ATLJMATLJM 10.37
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 AORICAORIC 10.48
6 Filip KočaFilip Koča 05 SLAPRSLAPR 10.53
7 Jan FrýdlJan Frýdl 06 SLAPRSLAPR 10.81
8 Oleksandr KolischekoOleksandr Kolischeko 06 SLAPRSLAPR 10.88
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 SLAPRSLAPR 09.43
2 Šimon MařinecŠimon Mařinec 05 ChoceradyChocerady 10.21
3 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 DVOPRDVOPR 10.72
4 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 SLAPRSLAPR 10.73
5 Adam MatějovičAdam Matějovič 05 AKTPRAKTPR 11.03
6 Marek MachMarek Mach 05 SBOPRSBOPR 11.72
7 Vojtěch KuncVojtěch Kunc FilosofskáFilosofská 12.48
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 SLAPRSLAPR 09.95
2 Ondřej NovákOndřej Novák 05 SLAPRSLAPR 10.04
3 Nikola MorozNikola Moroz FilosofskáFilosofská 10.49
4 Matěj MotlMatěj Motl 06 OLYPROLYPR 10.73
5 Filip PecharFilip Pechar 05 SLAPRSLAPR 11.00
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojta SellnerVojta Sellner 04 STOPRSTOPR 09.25
2 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SLAPRSLAPR 09.29
3 Lukáš SalačLukáš Salač 06 SLAPRSLAPR 09.98
4 Adam PolášekAdam Polášek 04 OLYPROLYPR 10.38
5 Matěj RybaMatěj Ryba 05 AORICAORIC 10.84
6 Jan RezekJan Rezek 04 FilosofskáFilosofská 10.94
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 ATLJMATLJM 09.48
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 AORICAORIC 09.52
3 Michal SupMichal Sup 04 DUKPRDUKPR 09.73
4 David SmutnýDavid Smutný 04 AKTPRAKTPR 09.77
5 Jakub SrnecJakub Srnec 04 ATLJMATLJM 11.29
6 Dominik SmrčkaDominik Smrčka 06 SLAPRSLAPR 11.62
7 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 04 SBOPRSBOPR 11.79
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TrnkaTomáš Trnka FilosofskáFilosofská 09.30
2 Lukáš TrnkaLukáš Trnka FilosofskáFilosofská 09.36
3 Bohdan UlihrachBohdan Ulihrach 05 OLYPROLYPR 10.31
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 OLYPROLYPR 10.48
5 Jan ŠkardaJan Škarda 05 AORICAORIC 10.73
6 Ladislav ŠolcLadislav Šolc 06 AKTPRAKTPR 10.82
7 Michal ŠestákMichal Šesták 04 SLAPRSLAPR 11.63
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 AKTPRAKTPR 09.14
2 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ATLJMATLJM 09.52
3 Robin UrbanRobin Urban 04 FilosofskáFilosofská 09.68
4 Viktor VacekViktor Vacek 05 ATIPICATIPIC 09.73
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kirill VinšKirill Vinš 04 SLAPRSLAPR 09.90
2 Filip ZvánovecFilip Zvánovec 04 AKTPRAKTPR 09.92
3 Přemek VránaPřemek Vrána 04 FilosofskáFilosofská 09.99
4 Vincent OchVincent Och 08 BabiceBabice 11.73
5 Alen VeličAlen Velič 06 SLAPRSLAPR 12.12
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 SLAPRSLAPR 10.66
2 Dominika DudováDominika Dudová 07 AKTPRAKTPR 11.02
3 Alena BernhardováAlena Bernhardová 08 SLAPRSLAPR 12.13
4 Alena ČechováAlena Čechová 08 SLAPRSLAPR 12.54
6 Marie ChoutkováMarie Choutková 09 AKTPRAKTPR 13.08
7 Adéla ČukováAdéla Čuková 07 SLAPRSLAPR 15.26
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JarešováEliška Jarešová 07 AKTPRAKTPR 10.89
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 AORICAORIC 11.38
3 Adéla KrskováAdéla Krsková 07 SPPR4SPPR4 11.53
4 Kristýna KolenčíkováKristýna Kolenčíková 07 SLAPRSLAPR 11.90
5 Kateřina KortankováKateřina Kortanková 08 SLAPRSLAPR 12.41
6 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 SLAPRSLAPR 12.69
7 Karolína KočíkováKarolína Kočíková 08 SLAPRSLAPR 13.82
8 Kateřina KodadováKateřina Kodadová 08 SLAPRSLAPR 14.40
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PlacháNikola Plachá 07 UJPR9UJPR9 11.23
2 Anna MzykováAnna Mzyková 07 AKTPRAKTPR 11.43
3 Nela MusilováNela Musilová 07 SLAPRSLAPR 11.53
4 Marie PeterkováMarie Peterková 07 OLYPROLYPR 11.54
5 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 SLAPRSLAPR 11.66
6 Ela NenadálováEla Nenadálová 08 SLAPRSLAPR 12.42
7 Ella NovákováElla Nováková 08 AKTPRAKTPR 12.54
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 SLAPRSLAPR 10.78
2 Ella RoseckáElla Rosecká 07 AKTPRAKTPR 11.40
3 Veronika SmejkalováVeronika Smejkalová 08 DVOPRDVOPR 12.42
4 Markéta ŠkábováMarkéta Škábová 09 AKTPRAKTPR 12.86
5 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 08 SLAPRSLAPR 14.03
6 Ella SynovcováElla Synovcová 08 SLAPRSLAPR 15.44
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ŠtěpánkováEmma Štěpánková FilosofskáFilosofská 11.47
2 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ATIPICATIPIC 11.89
3 Jana KřišťanováJana Křišťanová 07 DVOPRDVOPR 12.67
4 Tereza TurkováTereza Turková 08 SLAPRSLAPR 13.09
5 Marie ŠtamberováMarie Štamberová 07 SLAPRSLAPR 13.23
6 Barbora ŠvábováBarbora Švábová 08 SLAPRSLAPR 13.32
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Zuzana VavrlováZuzana Vavrlová 08 SLAPRSLAPR 11.56
3 Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 DUKPRDUKPR 11.95
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára AschermannováKlára Aschermannová 04 SLAPRSLAPR 09.71
2 Eva CaldrováEva Caldrová 04 FilosofskáFilosofská 10.56
3 Tereza BurešováTereza Burešová 05 SLAPRSLAPR 10.67
4 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 SLAPRSLAPR 10.72
5 Eliška BalcerováEliška Balcerová 05 SLAPRSLAPR 10.75
6 Michaela BuriánkováMichaela Buriánková 05 SLAPRSLAPR 10.87
7 Johanka BezrováJohanka Bezrová 05 SLAPRSLAPR 11.61
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie DurychováJulie Durychová 05 SLAPRSLAPR 09.85
2 Laura GrogerováLaura Grogerová 05 SLAPRSLAPR 10.04
3 Nela FrankováNela Franková FilosofskáFilosofská 10.53
4 Nikol DolníčkováNikol Dolníčková 05 OLYPROLYPR 10.58
5 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 FilosofskáFilosofská 10.60
6 Karolína HelískováKarolína Helísková 05 SLAPRSLAPR 10.65
7 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 SLAPRSLAPR 10.96
8 Adéla HofmanováAdéla Hofmanová 06 SLAPRSLAPR 11.41
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 OLYPROLYPR 10.08
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 SLAPRSLAPR 10.20
3 Veronika GregorováVeronika Gregorová 04 SLAPRSLAPR 10.44
4 Kristýna HruškováKristýna Hrušková FilosofskáFilosofská 10.47
5 Anežka HolkováAnežka Holková 05 OLYPROLYPR 10.49
6 Nela HronkováNela Hronková 06 SLAPRSLAPR 11.48
7 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 SLAPRSLAPR 11.70
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tea KalendováTea Kalendová 05 UJPR9UJPR9 09.97
2 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 PACOVPACOV 10.38
3= Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 SLAPRSLAPR 10.46
3= Veronika KouckáVeronika Koucká 05 SLAPRSLAPR 10.46
5 Kateřina KrajčovičováKateřina Krajčovičová 06 ChotěšovChotěšov 11.95
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol MelounováNicol Melounová 04 UJPR9UJPR9 09.29
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AORICAORIC 10.06
3 Johanka BurdováJohanka Burdová 05 SLAPRSLAPR 10.32
4 Soňa LedvnkováSoňa Ledvnková 05 SPPR4SPPR4 10.44
5 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 DVOPRDVOPR 11.17
6 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 SLAPRSLAPR 11.36
7 Julie MarkováJulie Marková 04 OLYPROLYPR 11.60
8 Jana LiakouJana Liakou 06 ATLJMATLJM 11.91
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 SLAPRSLAPR 09.56
2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 FilosofskáFilosofská 09.96
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 OLYPROLYPR 10.10
4 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 SLAPRSLAPR 10.65
6 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 FilosofskáFilosofská 10.89
7 Anežka NenadálováAnežka Nenadálová 05 SLAPRSLAPR 11.25
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona PacákováSimona Pacáková 04 SLAPRSLAPR 09.87
2 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová FilosofskáFilosofská 10.36
3 Eliška OndríkováEliška Ondríková 04 ATLJMATLJM 10.62
4 Anna PeterkováAnna Peterková 05 OLYPROLYPR 10.79
5 Lenka PerroudLenka Perroud 06 SLAPRSLAPR 10.91
6 Anežka PeroutkováAnežka Peroutková 05 SLAPRSLAPR 11.68
7 Ema PršálováEma Pršálová 05 SLAPRSLAPR 12.27
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReschkeováJana Reschkeová 05 SLAPRSLAPR 10.28
2 Petra SedlmaierováPetra Sedlmaierová 04 SLAPRSLAPR 11.15
3 Anna RůžičkováAnna Růžičková 04 SLAPRSLAPR 11.62
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SLAPRSLAPR 09.16
2 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 SLAPRSLAPR 09.34
3 Veronika SoučkováVeronika Součková 04 UJPR9UJPR9 09.76
4 Hana SojkováHana Sojková 04 SLAPRSLAPR 10.45
5 Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová 05 OLYPROLYPR 11.62
6 Patricia SchwarzPatricia Schwarz 04 FilosofskáFilosofská 11.97
7 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 UJPR9UJPR9 12.11
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 TEKLATEKLA 09.68
2 Karolína ValentováKarolína Valentová 04 SLAPRSLAPR 10.53
3 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 FilosofskáFilosofská 10.55
4 Tereza VernerováTereza Vernerová 05 SLAPRSLAPR 10.58
5 Ema ValentováEma Valentová 06 AKTPRAKTPR 10.97
6 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 ATLJMATLJM 11.11
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra HumlachováPetra Humlachová 04 AORICAORIC 09.73
2 Adéla HálováAdéla Hálová 05 UJPR9UJPR9 10.00
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AORICAORIC 10.57
4 Nikol VoborskáNikol Voborská 04 FilosofskáFilosofská 10.77
5 Evelína VrzalováEvelína Vrzalová 06 SLAPRSLAPR 11.90
6 Tereza KupsováTereza Kupsová 06 DVOPRDVOPR 13.71
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michala ZobalováMichala Zobalová 04 AKTPRAKTPR 09.90
2 Laura ZáveskáLaura Záveská 06 SLAPRSLAPR 10.38
3 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 04 SLAPRSLAPR 10.50
4 Vanesa RůžčkováVanesa Růžčková 05 UJPR9UJPR9 10.56
5 Anna LešetickáAnna Lešetická 05 UJPR9UJPR9 10.94
6 Tereza HromasováTereza Hromasová 05 UJPR9UJPR9 10.97
7 Nela BláhováNela Bláhová 05 UJPR9UJPR9 11.41
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 AORICAORIC 2:14.22
2 Martin BoušaMartin Bouša 07 DUKPRDUKPR 2:23.50
3 Adam JežekAdam Ježek 07 KlášterecKlášterec 2:26.54
4 Kryštof CílekKryštof Cílek 07 AORICAORIC 2:26.60
5 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 07 OLYPROLYPR 2:34.25
6 Dominik Gasiunas DemčenkoDominik Gasiunas Demčenko 08 DVOPRDVOPR 2:40.04
7 Adam KarpelesAdam Karpeles 08 AKTPRAKTPR 2:55.79
8 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla 08 VINPRVINPR 2:59.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David SurgaDavid Surga 07 AKTPRAKTPR 2:15.97
2 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 DVOPRDVOPR 2:16.84
3 Adam RubešAdam Rubeš 07 RADPRRADPR 2:17.07
4 Karim DeifKarim Deif 09 UJPR9UJPR9 2:19.06
5 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř 08 SLAPRSLAPR 2:20.07
6 Jan ZitkoJan Zitko 07 SLAPRSLAPR 2:25.14
7 Matěj ŽilkaMatěj Žilka 08 UJPR9UJPR9 2:33.07
8 Petr ProcházkaPetr Procházka 07 DUKPRDUKPR 2:38.49
9 David SmetákDavid Smeták 08 SLAPRSLAPR 2:50.12
10 Ondřej VrzalOndřej Vrzal 08 SLAPRSLAPR 2:54.27
11 Matyáš VilhelmMatyáš Vilhelm 08 VINPRVINPR 3:16.40
12 David MarešDavid Mareš 09 SLAPRSLAPR 3:20.57
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika DudováDominika Dudová 07 AKTPRAKTPR 2:15.26
2 Emma ŠtěpánkováEmma Štěpánková FilosofskáFilosofská 2:18.65
3 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková FilosofskáFilosofská 2:24.35
4 Eliška JarešováEliška Jarešová 07 AKTPRAKTPR 2:24.86
5 Sára DolejšováSára Dolejšová 06 ATLJMATLJM 2:29.61
7 Julie JirákováJulie Jiráková 08 SLAPRSLAPR 2:30.94
8 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 VINPRVINPR 2:33.53
9 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová 07 SLAPRSLAPR 2:38.90
10 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 AORICAORIC 2:39.47
11 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 VINPRVINPR 2:40.12
12 Ella NovákováElla Nováková 08 AKTPRAKTPR 2:43.06
13 Caroline LloydCaroline Lloyd 07 ATLJMATLJM 2:58.54
14 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 AKTPRAKTPR 2:58.95
Celkem 13 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ČerníkMartin Černík 04 AKTPRAKTPR 2:47.16
2 Marek DolejšMarek Dolejš 04 ATLJMATLJM 2:55.29
3 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 SLAPRSLAPR 3:01.74
4 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 OLYPROLYPR 3:06.10
5 Jiří KaplanJiří Kaplan FilosofskáFilosofská 3:09.09
6 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 SLAPRSLAPR 3:11.89
7 Matěj ČermákMatěj Čermák 04 SLAPRSLAPR 3:11.92
10 Matěj HercikMatěj Hercik 06 AORICAORIC 3:25.27
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 AKTPRAKTPR 2:49.39
2 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 SLAPRSLAPR 2:54.84
3 Lukáš PacandaLukáš Pacanda 06 OLYPROLYPR 3:11.45
4 Nikola MorozNikola Moroz FilosofskáFilosofská 3:13.20
5 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 SLAPRSLAPR 3:16.87
6 Jan PetrJan Petr 06 Sokol M. S.Sokol M. S. 3:24.22
7 Šimon LudvíkŠimon Ludvík 05 SLAPRSLAPR 3:28.66
8 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 SLAPRSLAPR 3:34.92
9 Matěj MotlMatěj Motl 06 OLYPROLYPR 3:37.12
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ATLJMATLJM 2:40.58
2 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 ATLJMATLJM 2:46.82
3 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 ATLJMATLJM 2:48.64
4 Robin UrbanRobin Urban 04 FilosofskáFilosofská 2:50.73
5 Prokop SládekProkop Sládek 06 SLAPRSLAPR 2:51.52
6 Vojtěch ĎoubalVojtěch Ďoubal 05 AORICAORIC 3:06.42
7 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 ACPRAACPRA 3:10.12
8 Filip RývaFilip Rýva 06 ChotěšovChotěšov 3:11.40
9 Bajsangur SoltakhanovBajsangur Soltakhanov 04 AKTPRAKTPR 3:14.85
10 Jan ŠkardaJan Škarda 05 AORICAORIC 3:15.14
11 Vojtěch SochorovskýVojtěch Sochorovský 04 AKTPRAKTPR 3:16.21
12 Adam SmetákAdam Smeták 06 SLAPRSLAPR 3:45.23
Celkem 12 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hej Laura DeHej Laura De 04 SLAPRSLAPR 3:04.11
2 Andrea BulantovaAndrea Bulantova 04 SLAPRSLAPR 3:05.62
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 VINPRVINPR 3:06.09
4 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 OLYPROLYPR 3:06.93
5 Johanka CharouskováJohanka Charousková 05 SLAPRSLAPR 3:08.10
6 Kristýna HruškováKristýna Hrušková FilosofskáFilosofská 3:17.21
7 Kateřina JakešováKateřina Jakešová 06 AORICAORIC 3:33.56
8 Natálie FilipováNatálie Filipová 05 BabiceBabice 3:36.72
9 Barbora MašínováBarbora Mašínová 06 SLAPRSLAPR 3:51.18
10 Apolena MelíškováApolena Melíšková 06 VINPRVINPR 4:07.66
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SoučkováVeronika Součková 04 UJPR9UJPR9 2:46.24
2 Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 OLYPROLYPR 2:52.58
3 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 04 AKTPRAKTPR 2:55.80
4 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 ATLJMATLJM 2:57.22
5 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 SLAPRSLAPR 3:01.81
6 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 DVOPRDVOPR 3:05.43
7 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 04 SLAPRSLAPR 3:06.21
8 Magda TepláMagda Teplá 04 UJPR9UJPR9 3:18.42
9 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 ATLJMATLJM 3:18.62
10 Tereza MotlováTereza Motlová 04 OLYPROLYPR 3:20.32
11 Evelína VrzalováEvelína Vrzalová 06 SLAPRSLAPR 3:21.98
12 Martina PelantováMartina Pelantová 05 AORICAORIC 3:24.60
13 Marie TrojanováMarie Trojanová 05 OLYPROLYPR 3:30.68
14 Janella RůžičkováJanella Růžičková 05 AORICAORIC 3:35.45
Vendula ŠťovíčkováVendula Šťovíčková 06 BabiceBabice DNF
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Deif Karim Deif Karim
UJPR9UJPR9
08 3.37
2 Alexandr MalýAlexandr Malý
OLYPROLYPR
07 3.24
3 Jan PelantJan Pelant
AORICAORIC
07 3.00
4 Kryštof CílekKryštof Cílek
AORICAORIC
07 3.00
5 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný
AORICAORIC
07 2.95
6 Matěj ŽilkaMatěj Žilka
UJPR9UJPR9
08 2.80
7 Marek ČepelaMarek Čepela
SLAPRSLAPR
07 2.80
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
OLYPROLYPR
07 2.80
9 Filip ToningerFilip Toninger
SBOPRSBOPR
07 2.78
10 Eduard PavlíkEduard Pavlík
OLYPROLYPR
07 2.70
11 Richard NavaraRichard Navara
SLAPRSLAPR
07 2.62
12 Adam RubešAdam Rubeš
RADPRRADPR
07 2.61
13 David HufDavid Huf
FilosofskáFilosofská
2.61
14 Jindřich VaňousJindřich Vaňous
OLYPROLYPR
07 2.60
15 František ŠafaříkFrantišek Šafařík
SLAPRSLAPR
07 2.58
16 Jiří PohlreichJiří Pohlreich
SLAPRSLAPR
08 2.44
17 Vojtěch ŠímaVojtěch Šíma
FilosofskáFilosofská
2.40
18 Matouš ZachMatouš Zach
AKTPRAKTPR
07 2.38
19 Šimon ValentaŠimon Valenta
SLAPRSLAPR
08 2.37
20 Antonín JirásekAntonín Jirásek
SLAPRSLAPR
08 2.36
21 Štěpán KučeraŠtěpán Kučera
SLAPRSLAPR
08 2.34
22 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
AKTPRAKTPR
07 2.33
23 Jakub Šimon BorovičkaJakub Šimon Borovička
SLAPRSLAPR
08 2.28
24 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
OLYPROLYPR
07 2.27
25 Andrej ČislákAndrej Čislák
AKTPRAKTPR
07 2.26
26 Kryštof ČernýKryštof Černý
DUKPRDUKPR
07 2.20
27 Jakub ŠvarcJakub Švarc
SLAPRSLAPR
08 2.18
28 Marek ŠejnostMarek Šejnost
SLAPRSLAPR
09 2.10
29 Tobiáš KleissnerTobiáš Kleissner
SLAPRSLAPR
08 1.84
30 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla
VINPRVINPR
08 1.78
31 Štěpán BártlŠtěpán Bártl
AKTPRAKTPR
08 1.77
32 Štěpán MoulisŠtěpán Moulis
SLAPRSLAPR
08 1.65
33 Vincent OchVincent Och
BabiceBabice
08 1.60
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš TrnkaTomáš Trnka
FilosofskáFilosofská
3.97
2 Lukáš TrnkaLukáš Trnka
FilosofskáFilosofská
3.92
3 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
AORICAORIC
05 3.67
4 Viktor VacekViktor Vacek
ATIPICATIPIC
05 3.65
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
FilosofskáFilosofská
04 3.56
6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
AKTPRAKTPR
04 3.50
7 Přemek VránaPřemek Vrána
FilosofskáFilosofská
04 3.50
8 Sam KollerSam Koller
FilosofskáFilosofská
3.40
9 Jakub MyslivecJakub Myslivec
SLAPRSLAPR
04 3.40
10 Matěj HruškaMatěj Hruška
SLAPRSLAPR
04 3.38
11 Martin ČerníkMartin Černík
AKTPRAKTPR
04 3.38
13 Jan BerounskýJan Berounský
SBOPRSBOPR
04 3.37
14 Hugo DanelHugo Danel
FilosofskáFilosofská
3.34
15 Kirill VinšKirill Vinš
SLAPRSLAPR
04 3.33
16 David JašekDavid Jašek
SBOPRSBOPR
04 3.28
17 Kryštof ŠejnostKryštof Šejnost
SLAPRSLAPR
05 3.28
18 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
AKTPRAKTPR
04 3.27
19 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
ATLJMATLJM
04 3.25
20 Jakub RittichJakub Rittich
ChotěšovChotěšov
04 3.22
21 Šimon MařinecŠimon Mařinec
ChoceradyChocerady
05 3.21
22 Ondřej BesedaOndřej Beseda
SLAPRSLAPR
05 3.20
23 Jan KolekJan Kolek
SBOPRSBOPR
04 3.20
24 Filip RývaFilip Rýva
ChotěšovChotěšov
06 3.18
25 Matěj HercikMatěj Hercik
AORICAORIC
06 3.17
26 Lukáš SalačLukáš Salač
SLAPRSLAPR
06 3.16
27 Kryštof KunickýKryštof Kunický
OLYPROLYPR
05 3.15
28 Prokop SládekProkop Sládek
SLAPRSLAPR
06 3.14
29 Mikuláš KáraMikuláš Kára
UJPR9UJPR9
05 3.09
30 Matěj KovářMatěj Kovář
AORICAORIC
06 3.09
31 Martin MetelkaMartin Metelka
SLAPRSLAPR
05 3.08
32 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský
OLYPROLYPR
05 3.06
33 Roman KubelkaRoman Kubelka
SLAPRSLAPR
06 3.00
34 Jan RezekJan Rezek
FilosofskáFilosofská
04 3.00
35 Jakub ŠimekJakub Šimek
DVOPRDVOPR
05 3.00
36 Matěj RybaMatěj Ryba
AORICAORIC
05 2.98
37 Michal ŽivnýMichal Živný
SLAPRSLAPR
05 2.96
38 Ondřej AdamíkOndřej Adamík
SBOPRSBOPR
05 2.90
39 Martin ŠestákMartin Šesták
SLAPRSLAPR
06 2.89
40 Jan PetrJan Petr
Sokol M. S.Sokol M. S.
06 2.87
41 Adam SehnalAdam Sehnal
OLYPROLYPR
06 2.83
42 Vojtěch ĎoublVojtěch Ďoubl
AORICAORIC
05 2.81
43 Marek VaňharaMarek Vaňhara
SLAPRSLAPR
05 2.78
44 Jakub SrnecJakub Srnec
ATLJMATLJM
04 2.74
45 Bohdan UlihrachBohdan Ulihrach
OLYPROLYPR
05 2.73
46 Alex BělovAlex Bělov
SLAPRSLAPR
06 2.70
47 Šimon BláhaŠimon Bláha
OLYPROLYPR
06 2.70
48 Jáchym BurianJáchym Burian
UJPR9UJPR9
06 2.70
49 Jan BoháčJan Boháč
AORICAORIC
05 2.69
50 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka
SBOPRSBOPR
04 2.69
51 Marek MachMarek Mach
SBOPRSBOPR
05 2.67
52 Filip ZvánovecFilip Zvánovec
AKTPRAKTPR
04 2.66
53 Patrik KyselicaPatrik Kyselica
DVOPRDVOPR
06 2.64
54 Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček
SLAPRSLAPR
06 2.57
55 Adam SmetákAdam Smeták
SLAPRSLAPR
06 2.54
56 Vojtěch SochorovskýVojtěch Sochorovský
AKTPRAKTPR
04 2.54
57 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr
SBOPRSBOPR
05 2.50
58 Matěj ŠulcMatěj Šulc
OLYPROLYPR
05 2.50
59 Michal ŠestákMichal Šesták
SLAPRSLAPR
04 2.35
60 Alex HinovAlex Hinov
SLAPRSLAPR
04 2.33
61 Alen VeličAlen Velič
SLAPRSLAPR
06 2.28
62 Ladislav ŠolcLadislav Šolc
AKTPRAKTPR
06 2.24
63 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček
SLAPRSLAPR
05 2.22
64 Ondřej NovákOndřej Novák
SLAPRSLAPR
05 1.40
Jiří MatoušekJiří Matoušek
OLYPROLYPR
06 NM
Celkem 64 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika HuclováVeronika Huclová
SLAPRSLAPR
07 3.02
2 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
SLAPRSLAPR
07 2.87
3 Eliška LackováEliška Lacková
AORICAORIC
08 2.83
4 Jana KřišťanováJana Křišťanová
DVOPRDVOPR
07 2.69
5 Tereza KučerováTereza Kučerová
NeratoviceNeratovice
08 2.64
6 Marie ChoutkováMarie Choutková
AKTPRAKTPR
09 2.64
7 Nela MusilováNela Musilová
SLAPRSLAPR
07 2.61
8 Alena BernhardováAlena Bernhardová
SLAPRSLAPR
08 2.57
9 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
VINPRVINPR
07 2.57
10 Sára DolejšováSára Dolejšová
ATLJMATLJM
06 2.56
11 Zuzana VavrlováZuzana Vavrlová
SLAPRSLAPR
08 2.53
12 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová
SLAPRSLAPR
08 2.47
13 Eliška UngerováEliška Ungerová
ATIPICATIPIC
07 2.43
14 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
FilosofskáFilosofská
2.41
15 Alena ČechováAlena Čechová
SLAPRSLAPR
08 2.39
17 Nikola PlacháNikola Plachá
UJPR9UJPR9
07 2.33
19 Anna MzykováAnna Mzyková
AKTPRAKTPR
07 2.30
20 Ella RoseckáElla Rosecká
AKTPRAKTPR
07 2.20
21 Marie PeterkováMarie Peterková
OLYPROLYPR
07 2.18
22 Tereza MartínkováTereza Martínková
SLAPRSLAPR
09 2.16
23 Helena VaňkováHelena Vaňková
AKTPRAKTPR
07 2.13
24 Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová
DUKPRDUKPR
07 2.12
25 Tereza TurkováTereza Turková
SLAPRSLAPR
08 2.10
26 Kateřina KortankováKateřina Kortanková
SLAPRSLAPR
08 2.08
27 Ella NenadálováElla Nenadálová
SLAPRSLAPR
08 1.99
28 Ella SynovcováElla Synovcová
SLAPRSLAPR
08 1.97
29 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková
SLAPRSLAPR
08 1.94
30 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
SLAPRSLAPR
08 1.90
31 Karolína KočíkováKarolína Kočíková
SLAPRSLAPR
08 1.85
32 Barbora SlavíčkováBarbora Slavíčková
DVOPRDVOPR
08 1.78
33 Markéta ŠkábováMarkéta Škábová
AKTPRAKTPR
09 1.60
34 Adéla ČukováAdéla Čuková
SLAPRSLAPR
07 1.30
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková
SLAPRSLAPR
04 4.03
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
SLAPRSLAPR
04 3.94
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SLAPRSLAPR
06 3.87
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SLAPRSLAPR
04 3.79
5 Kristýna MigováKristýna Migová
FilosofskáFilosofská
04 3.76
6 Klára AschermannováKlára Aschermannová
SLAPRSLAPR
04 3.64
7 Klára KučerováKlára Kučerová
NeratoviceNeratovice
04 3.64
8 Tereza VlkováTereza Vlková
TEKLATEKLA
04 3.61
9 Karolína LackováKarolína Lacková
AORICAORIC
06 3.45
10 Tereza LáchováTereza Láchová
AORICAORIC
06 3.45
11 Michaela RubešováMichaela Rubešová
ATLJMATLJM
05 3.41
12 Barbora JagschováBarbora Jagschová
DVOPRDVOPR
04 3.40
13 Adéla TrnkováAdéla Trnková
FilosofskáFilosofská
04 3.36
14 Michala ZobalováMichala Zobalová
AKTPRAKTPR
04 3.32
15 Petra HumlachováPetra Humlachová
AORICAORIC
04 3.27
16 Johanka CharouskováJohanka Charousková
SLAPRSLAPR
05 3.26
17 Eliška BalcerováEliška Balcerová
SLAPRSLAPR
05 3.25
18 Hana SojkováHana Sojková
SLAPRSLAPR
04 3.23
19 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
PACOVPACOV
06 3.22
20 Adriana NerudaAdriana Neruda
OLYPROLYPR
04 3.22
21 Tereza VernerováTereza Vernerová
SLAPRSLAPR
05 3.22
22 Eliška OndríkováEliška Ondríková
ATLJMATLJM
04 3.20
23 Hej Laura DeHej Laura De
SLAPRSLAPR
04 3.19
24 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
SLAPRSLAPR
06 3.17
25 Veronika GregorováVeronika Gregorová
SLAPRSLAPR
04 3.17
26 Tea KalendováTea Kalendová
UJPR9UJPR9
05 3.12
27 Nela FrankováNela Franková
FilosofskáFilosofská
3.11
28 Marie TrojanováMarie Trojanová
OLYPROLYPR
05 3.11
29 Adéla HálováAdéla Hálová
UJPR9UJPR9
05 3.10
30 Michaela SoukupováMichaela Soukupová
OLYPROLYPR
04 3.08
31 Eva CaldrováEva Caldrová
FilosofskáFilosofská
04 3.03
32 Veronika KouckáVeronika Koucká
SLAPRSLAPR
05 3.02
33 Karolína ValentováKarolína Valentová
SLAPRSLAPR
04 3.00
34 Jana ReschkeováJana Reschkeová
SLAPRSLAPR
05 2.99
35 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
SLAPRSLAPR
06 2.98
36 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
VINPRVINPR
06 2.98
37 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová
FilosofskáFilosofská
2.97
38 Laura MikuláškováLaura Mikulášková
SLAPRSLAPR
06 2.92
39 Anežka PeroutkováAnežka Peroutková
SLAPRSLAPR
05 2.92
40 Johanka BezrováJohanka Bezrová
SLAPRSLAPR
05 2.90
41 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
SPPR4SPPR4
05 2.87
42 Adéla HofmanováAdéla Hofmanová
SLAPRSLAPR
06 2.81
43 Laura BrodilováLaura Brodilová
SLAPRSLAPR
05 2.80
44 Nikol DolníčkováNikol Dolníčková
OLYPROLYPR
05 2.80
45 Petra SedlmaierováPetra Sedlmaierová
SLAPRSLAPR
04 2.80
46 Anežka HolkováAnežka Holková
OLYPROLYPR
05 2.79
47 Kateřina JakešováKateřina Jakešová
AORICAORIC
06 2.78
48 Laura GrogerováLaura Grogerová
SLAPRSLAPR
05 2.75
49 Anežka NenadálováAnežka Nenadálová
SLAPRSLAPR
05 2.75
50 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
FilosofskáFilosofská
04 2.71
51 Vendula KadlecováVendula Kadlecová
SLAPRSLAPR
05 2.65
52 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková
SLAPRSLAPR
05 2.65
53 Ema KyselicováEma Kyselicová
DVOPRDVOPR
06 2.64
54 Veronika VrbováVeronika Vrbová
AORICAORIC
05 2.64
55 Tereza BurešováTereza Burešová
SLAPRSLAPR
05 2.59
56 Anna ČermákováAnna Čermáková
SLAPRSLAPR
05 2.58
57 Nikol VoborskáNikol Voborská
FilosofskáFilosofská
04 2.56
58 Jana LiakouJana Liakou
ATLJMATLJM
06 2.54
69 Denisa SoučkováDenisa Součková
UJPR9UJPR9
06 2.52
70 Ema ValentováEma Valentová
AKTPRAKTPR
06 2.52
71 Natálie FilipováNatálie Filipová
BabiceBabice
05 2.48
72 Ema PršálováEma Pršálová
SLAPRSLAPR
05 2.48
73 Julie MarkováJulie Marková
OLYPROLYPR
04 2.47
74 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
TEKLATEKLA
04 2.46
75 Janella RůžičkováJanella Růžičková
AORICAORIC
05 2.42
76 Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová
OLYPROLYPR
05 2.41
77 Apolena MelíškováApolena Melíšková
VINPRVINPR
06 2.35
78 Vendula ŠťovíčkováVendula Šťovíčková
BabiceBabice
06 2.33
79 Barbora MašínováBarbora Mašínová
SLAPRSLAPR
06 2.31
80 Kateřina KrajčovičováKateřina Krajčovičová
ChotěšovChotěšov
06 1.97
81 Tereza KupsováTereza Kupsová
DVOPRDVOPR
06 1.88
82 Anežka KrbcováAnežka Krbcová
VINPRVINPR
05 1.85
Celkem 72 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
OLYPROLYPR
07 30.02
2 Jan PelantJan Pelant
AORICAORIC
07 22.95
3 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř
SLAPRSLAPR
08 22.15
4 Marek ČepelaMarek Čepela
SLAPRSLAPR
07 21.14
5 Nikola HluchýNikola Hluchý
AKTPRAKTPR
07 21.03
6 Daniel LuxemburkDaniel Luxemburk
DUKPRDUKPR
07 18.35
7 Matouš ZachMatouš Zach
AKTPRAKTPR
07 15.39
8 David SmetákDavid Smeták
SLAPRSLAPR
08 14.72
9 Filip ČepelákFilip Čepelák
FilosofskáFilosofská
08 14.59
10 Marek ŠejnostMarek Šejnost
SLAPRSLAPR
09 14.40
11 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
AKTPRAKTPR
07 10.06
12 David MarešDavid Mareš
SLAPRSLAPR
09 06.13
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
NOVPRNOVPR
04 46.37
2 Jakub RittichJakub Rittich
ChotěšovChotěšov
04 45.96
3 Vojta SellnerVojta Sellner
STOPRSTOPR
04 40.82
4 Adam PolášekAdam Polášek
OLYPROLYPR
04 39.78
5 David JašekDavid Jašek
SBOPRSBOPR
04 39.22
6 Petr FranekPetr Franek
FilosofskáFilosofská
04 34.02
7 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
ATLJMATLJM
05 33.65
8 Kryštof KunickýKryštof Kunický
OLYPROLYPR
05 32.77
9 Michal SupMichal Sup
DUKPRDUKPR
04 32.35
10 Filip HlavničkaFilip Hlavnička
BabiceBabice
04 31.94
11 Michal ŽivnýMichal Živný
SLAPRSLAPR
05 31.70
12 David KalikaDavid Kalika
FilosofskáFilosofská
04 31.50
13 Matěj KárníkMatěj Kárník
SLAPRSLAPR
04 31.38
14 Adam SehnalAdam Sehnal
OLYPROLYPR
06 30.91
15 Bajsangur SoltakhanovBajsangur Soltakhanov
AKTPRAKTPR
04 29.77
16 Adam HolečekAdam Holeček
FilosofskáFilosofská
04 28.99
17 Kryštof ŠejnostKryštof Šejnost
SLAPRSLAPR
05 28.85
18 Kryštof DušekKryštof Dušek
VINPRVINPR
04 28.28
19 Filip KočaFilip Koča
SLAPRSLAPR
05 28.13
20 David SmutnýDavid Smutný
AKTPRAKTPR
04 28.10
21 Lukáš PacandaLukáš Pacanda
OLYPROLYPR
06 27.05
22 Martin KopenecMartin Kopenec
SLAPRSLAPR
05 26.93
23 Vojtěch KuncVojtěch Kunc
FilosofskáFilosofská
26.65
24 Jakub ŠimekJakub Šimek
DVOPRDVOPR
05 26.02
25 Jakub ČížekJakub Čížek
DVOPRDVOPR
05 25.50
26 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka
SLAPRSLAPR
05 24.98
27 Tomáš KocnárTomáš Kocnár
SLAPRSLAPR
04 24.53
28 Adam MatějovičAdam Matějovič
AKTPRAKTPR
05 24.30
29 Matouš LudvíkMatouš Ludvík
SLAPRSLAPR
05 23.11
31 Šimon LudvíkŠimon Ludvík
SLAPRSLAPR
05 22.46
32 Dominik SmrčkaDominik Smrčka
SLAPRSLAPR
06 22.31
33 Richard MojžíšRichard Mojžíš
SLAPRSLAPR
06 21.80
34 Oleksandr KolischekoOleksandr Kolischeko
SLAPRSLAPR
06 21.03
35 Martin MetelkaMartin Metelka
SLAPRSLAPR
05 19.47
36 Martin ŠestákMartin Šesták
SLAPRSLAPR
06 17.62
Celkem 35 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie JirákováJulie Jiráková
SLAPRSLAPR
08 21.21
2 Tereza KučerováTereza Kučerová
NeratoviceNeratovice
08 20.42
3 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
SLAPRSLAPR
07 18.20
4 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková
AORICAORIC
07 16.92
5 Tereza MartínkováTereza Martínková
SLAPRSLAPR
09 15.65
7 Veronika SmejkalováVeronika Smejkalová
DVOPRDVOPR
08 12.48
9 Kristýna KolenčíkováKristýna Kolenčíková
SLAPRSLAPR
07 11.13
10 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
VINPRVINPR
07 10.29
11 Barbora SlavíčkováBarbora Slavíčková
DVOPRDVOPR
08 08.66
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 22.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie DurychováJulie Durychová
SLAPRSLAPR
05 34.34
2 Linda GrecmanováLinda Grecmanová
FilosofskáFilosofská
04 30.62
3 Simona PacákováSimona Pacáková
SLAPRSLAPR
04 29.63
4 Martina PelantováMartina Pelantová
AORICAORIC
05 29.32
5 Tereza LáchováTereza Láchová
AORICAORIC
06 27.45
6 Klára KučerováKlára Kučerová
NeratoviceNeratovice
04 26.74
7 Johanka BurdováJohanka Burdová
UJPR9UJPR9
05 26.38
8 Lucie RabováLucie Rabová
SLAPRSLAPR
05 23.45
9 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
SLAPRSLAPR
06 23.40
10 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská
AKTPRAKTPR
04 23.20
11 Andrea BulantovaAndrea Bulantova
SLAPRSLAPR
04 22.97
12 Veronika VeseláVeronika Veselá
NOVPRNOVPR
06 22.86
13 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
TEKLATEKLA
04 22.58
14 Magda TepláMagda Teplá
UJPR9UJPR9
04 22.28
15 Laura ZáveskáLaura Záveská
SLAPRSLAPR
06 21.71
16 Patricia SchwarzPatricia Schwarz
FilosofskáFilosofská
04 21.00
17 Anna RůžičkováAnna Růžičková
SLAPRSLAPR
04 20.75
18 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
FilosofskáFilosofská
04 19.40
19 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová
FilosofskáFilosofská
04 19.07
20 Michaela BuriánkováMichaela Buriánková
SLAPRSLAPR
05 18.33
21 Libuše PolívkováLibuše Polívková
SLAPRSLAPR
04 18.01
22 Vanesa RůžičkováVanesa Růžičková
UJPR9UJPR9
05 17.56
23 Laura BrodilováLaura Brodilová
SLAPRSLAPR
05 16.71
24 Nela BláhováNela Bláhová
UJPR9UJPR9
05 14.25
25 Anna LešetickáAnna Lešetická
UJPR9UJPR9
05 13.84
26 Tereza HromasováTereza Hromasová
UJPR9UJPR9
05 13.24
27 Anežka KrbcováAnežka Krbcová
VINPRVINPR
05 09.97
Celkem 27 závodníků