výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo družstev staršího žactva, Moravskoslezský kraj

Ostrava (9. 6. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: ?1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.75
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.78
3 Jakub SzuscikJakub Szuscik 000908 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.14
4 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.18
5 Adam BreznenAdam Breznen 010208 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.31
6 Jan PilchJan Pilch 010326 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: ?2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.39
2 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.90
3 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.18
4 Filip CrhonekFilip Crhonek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.40
5 Lukáš SuchánekLukáš Suchánek 000225 TJ KrnovTJ Krnov 08.64
6 Dominik RychlíkDominik Rychlík 000922 TJ KrnovTJ Krnov 09.00
7 Stanislav BeláškaStanislav Beláška 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 9.6.2015) Vítr: ?0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.41
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ KrnovTJ Krnov 07.91
3 David StaněkDavid Staněk 000107 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.97
4 Jiří StrakošJiří Strakoš 000202 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.00
5 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 010410 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.27
6 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.47
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (út, 9.6.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7.35 11.00
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7.43 9.00
3 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7.81 8.00
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7.85 7.00
5 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ KrnovTJ Krnov 7.86 6.00
6 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 9.6.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StaněkDavid Staněk 000107 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7.94 4.00
2 Jakub SzuscikJakub Szuscik 000908 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8.05 3.00
3 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8.13 2.00
4 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8.17 1.00
5 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 010410 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8.32
Jiří StrakošJiří Strakoš 000202 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.30
2 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 015603 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.72
3 Michaela RaszkováMichaela Raszková 016107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.92
4 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.05
5 Silvie PaličkováSilvie Paličková 015624 TJ KrnovTJ Krnov 09.07
6 Veronika SvěntáVeronika Svěntá 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.24
7 Eliška MesíkováEliška Mesíková 015814 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.40
8 Nikol KubíčkováNikol Kubíčková 015427 TJ KrnovTJ Krnov 10.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 005313 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8.30
2 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8.52
3 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 005802 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8.62
4 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8.70
5 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková 006029 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8.73
6 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8.92
Veronika BalažíkováVeronika Balažíková 005628 TJ KrnovTJ Krnov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 9.6.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.65
3 Karolína SolnáKarolína Solná 005914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.75
4 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.90
5 Tereza NečesanáTereza Nečesaná 006016 TJ KrnovTJ Krnov 09.74
6 Natálie ChmelařováNatálie Chmelařová 015619 TJ KrnovTJ Krnov 10.47
MB Eliška VedralováEliška Vedralová 005126 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 9.6.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8.36
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8.45
3 Adéla LegerskáAdéla Legerská 015430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8.46
4 Sofie AntončíkováSofie Antončíková 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8.98
5 Barbora KřístkováBarbora Křístková 005817 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9.06
6 Klaudie DostálováKlaudie Dostálová 006105 TJ KrnovTJ Krnov 9.23
7 Šárka MičanováŠárka Mičanová 00 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 9.64
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 9.6.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8.20 11.00
2 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 005313 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8.32 9.00
3 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8.45 8.00
4 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8.46 7.00
5 Adéla LegerskáAdéla Legerská 015430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8.48 6.00
6 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8.55 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 9.6.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 8.54 4.00
2 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 005802 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8.62 3.00
3 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 015603 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8.69 2.00
4 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8.77 1.00
5 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8.83
6 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková 006029 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8.96
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.33 11.00
2 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 000422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.10 9.00
3 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.30 8.00
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18.71 6.00
5 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.84 5.00
6 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ KrnovTJ Krnov 19.55 1.00
7 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.92
Jakub SzuscikJakub Szuscik 000908 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.09 4.00
2 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 010119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.50 2.00
3 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.57
4 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.58
5 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.05
6 Petr BužgaPetr Bužga 000821 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.36
Bart BrettschneiderBart Brettschneider 010820 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 9.6.2015) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.45 7.00
2 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.16
3 Ondřej SvitákOndřej Sviták 002001 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.58
4 Jakub StellerJakub Steller 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.83
MB Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.76
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 9.6.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 19.39 3.00
2 Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.63
3 Adam BreznenAdam Breznen 010208 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.37
4 Filip CrhonekFilip Crhonek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.56
MB Václav KlásaVáclav Klása 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.19 11.00
2 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.99 8.00
3 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.19 7.00
4 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.25 6.00
5 Adéla LegerskáAdéla Legerská 015430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.51 4.00
6 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.70 3.00
7 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.97
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.95 9.00
2 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 005313 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.42 5.00
3 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.75 2.00
4 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.76
5 Barbora KřístkováBarbora Křístková 005817 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 21.94
Michaela RaszkováMichaela Raszková 016107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 9.6.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 015603 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.08
2 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 005802 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.32
3 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 005418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.25
4 Tereza MaršálkováTereza Maršálková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.01
Adriana PospěchováAdriana Pospěchová 005209 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 9.6.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 005602 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.84
2 Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková 006029 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 21.89
3 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 016206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.16
4 Terezie KrálíkováTerezie Králíková 015706 TJ KrnovTJ Krnov 23.55
5 Tereza NečesanáTereza Nečesaná 006016 TJ KrnovTJ Krnov 24.65
Veronika BalažíkováVeronika Balažíková 005628 TJ KrnovTJ Krnov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 9.6.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 20.76 1.00
2 Olga VontrobováOlga Vontrobová 005809 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.73
MB Eliška VedralováEliška Vedralová 005126 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
MB Monika StejskalováMonika Stejskalová 005626 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
MB Klára KuličkováKlára Kuličková 016010 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.38
Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 000422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.58 11.00
2 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 39.88 9.00
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.34 6.00
4 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 010119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.07 5.00
5 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 000831 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 41.18 4.00
6 Daniel VašekDaniel Vašek 000916 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.33 3.00
7 Adam ŠubíkAdam Šubík 010827 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.37 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel VacekPavel Vacek 001016 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 40.13 8.00
2 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki 000409 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 40.24 7.00
3 Petr BužgaPetr Bužga 000821 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.91 2.00
4 Jakub SzuscikJakub Szuscik 000908 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 43.83
5 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.34
6 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 44.35
7 Ondřej SvitákOndřej Sviták 002001 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 45.71
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 010615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45.47
2 Vojtěch PoučVojtěch Pouč 010328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.26
3 Marek SpilkaMarek Spilka 011030 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 49.51
MB Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.98
Marek SokolMarek Sokol 002002 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.11 11.00
2 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.19 9.00
3 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.51 8.00
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.79 7.00
5 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.08 6.00
6 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 005602 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.46 3.00
2 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 015907 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.91
3 Silvie PaličkováSilvie Paličková 015624 TJ KrnovTJ Krnov 49.93
4 Klaudie DostálováKlaudie Dostálová 006105 TJ KrnovTJ Krnov 51.31
MB Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.97
Barbora KřístkováBarbora Křístková 005817 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.26 4.00
2 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 005802 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.64 2.00
3 Adéla VelkáAdéla Velká 016121 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 47.39 1.00
MB Michaela SkórováMichaela Skórová 985424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.03
MB Klára KuličkováKlára Kuličková 016010 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.73
Martina BartošováMartina Bartošová 016223 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MaluraJan Malura 000120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:03.98 11.00
2 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki 000409 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:09.55 9.00
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:11.56 8.00
4 Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:12.41 7.00
5 Daniel VašekDaniel Vašek 000916 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:13.27 6.00
6 Jan VeličkaJan Velička 010910 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:15.85 5.00
7 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:17.34 4.00
8 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:18.62 3.00
9 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:20.68 2.00
10 Pavel VacekPavel Vacek 001016 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:24.46 1.00
11 Vojtěch BeňovičVojtěch Beňovič 000513 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:30.63
12 Jan PilchJan Pilch 010326 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:32.43
13 Marek SpilkaMarek Spilka 011030 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:39.02
MB Martin KovačechMartin Kovačech 010624 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:10.37
Lukáš SuchánekLukáš Suchánek 000225 TJ KrnovTJ Krnov DNS
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:21.59 11.00
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:23.26 9.00
3 Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 005204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:39.82 8.00
4 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:41.46 7.00
5 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 015907 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:43.13 6.00
6 Tereza MaršálkováTereza Maršálková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:44.46 5.00
7 Daniela WelsarzováDaniela Welsarzová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:49.55 4.00
8 Adéla FedorňákováAdéla Fedorňáková 006011 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:50.14 3.00
9 Tereza MartynkováTereza Martynková 016102 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:52.53 2.00
10 Nikola DočekalováNikola Dočekalová 006229 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:57.85 1.00
11 Lenka HejtmánkováLenka Hejtmánková 005104 TJ KrnovTJ Krnov 2:57.93
12 Nikol KubíčkováNikol Kubíčková 015427 TJ KrnovTJ Krnov 3:01.24
13 Anděla DedkováAnděla Dedková 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3:09.84
14 Adéla PavlíkováAdéla Pavlíková 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3:20.12
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:13.97 11.00
2 Radek TylRadek Tyl 000314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:40.79 9.00
3 Patrik JaníkPatrik Janík 000614 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4:52.46 8.00
4 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:53.01 7.00
5 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 010201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:59.17 6.00
6 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:05.30 5.00
7 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík 010110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:10.19 4.00
8 Adam KrupaAdam Krupa 010917 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:11.08 3.00
9 Štěpán JelenŠtěpán Jelen 001119 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:11.95 2.00
MB Martin AdámekMartin Adámek 001020 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
MB Pavel KrausPavel Kraus 000418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:40.00
MB Nikolas AgelNikolas Agel 000723 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:14.50
MB Radim BartošRadim Bartoš 010526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:30.32
Stanislav BeláškaStanislav Beláška 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 026012 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:07.01 11.00
2 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 016206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:09.62 9.00
3 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 005418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:11.81 8.00
4 Monika WeissováMonika Weissová 005228 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:49.42 7.00
5 Lucie MacháčkováLucie Macháčková 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 5:53.80 6.00
6 Kateřina HolonováKateřina Holonová 015731 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:54.27 5.00
7 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 6:07.17 4.00
8 Zlata NohelováZlata Nohelová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6:39.45 3.00
Klára ŠnajdrováKlára Šnajdrová 00 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B DNP
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.16 7.00
2 Matěj JurasekMatěj Jurasek 000507 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.82 3.00
3 Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.98 2.00
4 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.42 1.00
MB Nikolas AgelNikolas Agel 000723 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.18
Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7c
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.91 11.00
2 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.98 9.00
3 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.23 8.00
4 Jan MaluraJan Malura 000120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.27 6.00
5 Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek 000213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.62 5.00
6 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.72 4.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.94 11.00
2 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 015116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.78 9.00
3 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 006120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.84 8.00
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.05 7.00
5 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.08
Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.60 6.00
2 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.15 5.00
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.34 4.00
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 17.46 3.00
5 Nikol KubicováNikol Kubicová 015406 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 17.91 2.00
6 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18.78 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MaluraJan Malura 000120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.47 11.00
2 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 29.05 9.00
3 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.26 8.00
4 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.76 7.00
5 Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek 000213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.67 6.00
6 Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.28 4.00
7 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 010410 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.36 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.09 5.00
2 Adam ŠubíkAdam Šubík 010827 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.04 2.00
3 Jan VeličkaJan Velička 010910 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 32.44 1.00
4 Jan ValíkJan Valík 000308 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.02
5 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 010607 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.91
6 Vojtěch BeňovičVojtěch Beňovič 000513 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.82
7 Tomáš HruboňTomáš Hruboň 011011 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 36.12
8 Kevin TýmlKevin Týml 011211 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 37.46
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.54 11.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.57 9.00
3 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 006120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.96 7.00
4 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.24 6.00
5 Klaudie BeranováKlaudie Beranová 005827 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 33.80 4.00
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 40.90
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.6.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 32.74 8.00
2 Hana HorákováHana Horáková 006030 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.71 5.00
3 Sára HalováSára Halová 005707 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.14 3.00
4 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.42
5 Kateřina HolonováKateřina Holonová 015731 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 37.42
Adéla VelkáAdéla Velká 016121 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 9.6.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.24 2.00
2 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 34.28 1.00
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.62
4 Iva ŠtefkováIva Štefková 005218 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.87
MB Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 32.51
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNF
Šárka MičanováŠárka Mičanová 00 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B DNF
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Beňovič,Harazim,Ondráček,Valík A-Beňovič,Harazim,Ondráček,Valík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.57 11.00
2 A: Bužga, Horák, Píšek, Vašek A: Bužga, Horák, Píšek, Vašek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.80 9.00
3 B: Kret, Krýsa, Hrabovský, Rožnovský B: Kret, Krýsa, Hrabovský, Rožnovský SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.42 8.00
4 B-Pilch,Steller,Konderla,Morcinek B-Pilch,Steller,Konderla,Morcinek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33.15 7.00
5 A-Crhonek,Vašíček,Wojnar,Sasyn A-Crhonek,Vašíček,Wojnar,Sasyn TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33.45 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Teofilová,Raszková,Sajdoková,Kiedroňová A-Teofilová,Raszková,Sajdoková,Kiedroňová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 32.84 11.00
2 Grygarová,Světná,Štvrtňová,Horáková Grygarová,Světná,Štvrtňová,Horáková SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 33.33 9.00
3 Lichnovská T.,Solná,Horáková Schindlerová Lichnovská T.,Solná,Horáková Schindlerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.36 8.00
4 B-Sasynová,Zahaluková,Halová,Sikorová B-Sasynová,Zahaluková,Halová,Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.53 7.00
5 C-Štefková,Šimurdová,Marszalková,Martynková C-Štefková,Šimurdová,Marszalková,Martynková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.96 6.00
MB Pröschlová,Motlochová,Legerská,Kunčarová Pröschlová,Motlochová,Legerská,Kunčarová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.71
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000831 1.75 11.00
2 Jiří StrakošJiří Strakoš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000202 1.72 9.00
3 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000210 1.60 8.00
4 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
001128 1.60 7.00
5 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000828 1.60 6.00
6= Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000422 1.60 4.50
6= Filip SzotkowkiFilip Szotkowki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000409 1.60 4.50
8 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010316 1.55 3.00
9 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
010615 1.50 2.00
10 Lukáš MaziniLukáš Mazini
TJ KrnovTJ Krnov
000421 1.50 1.00
11 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
001112 1.50
12 Jan ValíkJan Valík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000308 1.50
13 Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000213 1.45
14 Tomáš HruboňTomáš Hruboň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
011011 1.40
15 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010111 1.40
16 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010607 1.35
17 Kevin TýmlKevin Týml
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
011211 1.35
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016005 1.62 11.00
2 Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005108 1.62 9.00
3 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005413 1.56 8.00
4 Sabina KrusberskáSabina Krusberská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
016002 1.50 7.00
5 Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005209 1.50 6.00
6 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015311 1.45 5.00
7 Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005116 1.45 4.00
8= Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
015707 1.40 2.50
8= Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 1.40 2.50
10 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025701 1.40 1.00
11= Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
016228 1.40
11= Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005711 1.40
11= Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
005610 1.40
14 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016106 1.40
15 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 1.40
16 Sofie GálováSofie Gálová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 1.35
17 Johana ŠustkováJohana Šustková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
00 1.30
18= Mauro Jennifer DiMauro Jennifer Di
TJ KrnovTJ Krnov
00 1.25
18= Klaudie PavlíkováKlaudie Pavlíková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
006029 1.25
20 Lenka HejtmánkováLenka Hejtmánková
TJ KrnovTJ Krnov
005104 1.25
MB Karolína KunovjánkováKarolína Kunovjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.35
Eliška HoužvováEliška Houžvová
TJ KrnovTJ Krnov
005908 DNP
Kateřina ŠimonkováKateřina Šimonková
TJ KrnovTJ Krnov
005924 DNP
Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
006120 DNP
Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
015616 DNP
Celkem 25 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000828 3.03 11.00
2 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 2.83 9.00
3 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000210 2.83 8.00
4 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010827 2.73 7.00
5 Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000405 2.73 6.00
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 2.63 5.00
Jaromír MecaJaromír Meca
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
001123 NM
MB Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010607 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 2.73 11.00
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015106 2.53 9.00
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015221 2.43 8.00
4= Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005209 2.03 6.50
4= Klára ŠimečkováKlára Šimečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
016016 2.03 6.50
MB Karolína KunovjánkováKarolína Kunovjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2.03
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000414 5.99 11.00
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
010129 5.66 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ KrnovTJ Krnov
010615 5.59 8.00
4 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 5.53 7.00
5 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 5.31 6.00
6 David StaněkDavid Staněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000107 5.29 5.00
7 Tomáš SzymalaTomáš Szymala
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
000626 5.13 4.00
8 Šimon ValaŠimon Vala
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.02 3.00
9 Dominik RychlíkDominik Rychlík
TJ KrnovTJ Krnov
000922 4.99 2.00
10 Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000507 4.88 1.00
11 Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010410 4.87
12 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000803 4.71
13 Adam BreznenAdam Breznen
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
010208 4.37
14 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010111 4.24
15 Lukáš SuchánekLukáš Suchánek
TJ KrnovTJ Krnov
000225 4.18
Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.18
17 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010607 4.11
18 Jakub StellerJakub Steller
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.87
Jiří StrakošJiří Strakoš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000202 DNP
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015203 5.28 11.00
2 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
005313 5.14 9.00
3 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016214 4.94 8.00
4 Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
005827 4.90 7.00
5 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005324 4.71 6.00
6 Eliška KreiselováEliška Kreiselová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
006120 4.62 5.00
7 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005312 4.60 4.00
8 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016204 4.59 3.00
9 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015406 4.47 2.00
10 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 4.44 1.00
11 Hana SlovákováHana Slováková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
00 4.36
12 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016107 4.31
13 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025701 4.29
14 Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
015707 4.27
Tereza LichnovskáTereza Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005324 4.27
16 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016106 4.06
17 Sofie AntončíkováSofie Antončíková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 4.04
18 Silvie PaličkováSilvie Paličková
TJ KrnovTJ Krnov
015624 4.03
19 Veronika SvěntáVeronika Svěntá
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 4.00
20 Olga VontrobováOlga Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005809 3.93
21 Terezie KrálíkováTerezie Králíková
TJ KrnovTJ Krnov
015706 3.70
22 Johana ŠustkováJohana Šustková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
00 3.65
23 Lucie MertováLucie Mertová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 3.63
24 Kateřina ŠimonkováKateřina Šimonková
TJ KrnovTJ Krnov
005924 3.44
MB Monika StejskalováMonika Stejskalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005626 4.07
MB Eliška VedralováEliška Vedralová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005126 2.92
Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
006120 DNP
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005916 12.65 11.00
2 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015111 09.62 9.00
3 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015406 08.97 8.00
4 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015203 08.35 7.00
5 Hana SlovákováHana Slováková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
00 08.21 6.00
6 Karolína SolnáKarolína Solná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005914 07.88 5.00
7 Eliška HoužvováEliška Houžvová
TJ KrnovTJ Krnov
005908 07.55 4.00
8 Olga VontrobováOlga Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005809 07.25 3.00
9 Natálie ŽižkováNatálie Žižková
TJ KrnovTJ Krnov
005614 07.16 2.00
10 Sára HalováSára Halová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
005707 06.96 1.00
11 Nikola DočekalováNikola Dočekalová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
006229 06.70
12 Natálie ChmelařováNatálie Chmelařová
TJ KrnovTJ Krnov
015619 05.25
13 Adéla MatějkováAdéla Matějková
TJ KrnovTJ Krnov
005919 05.08
14 Veronika ČelkováVeronika Čelková
TJ KrnovTJ Krnov
015822 03.56
MB Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
996020 11.30
Nikol BalintováNikol Balintová
TJ KrnovTJ Krnov
005917 DNP
Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005108 DNP
Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
016027 DNP
Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005116 DNP
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025304 DNP
Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
016113 DNP
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005122 DNP
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 DNP
Sára SabelováSára Sabelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016115 DNP
Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
015616 DN
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000508 15.49 11.00
2 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000316 13.58 9.00
3 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
000903 11.68 8.00
4 Lukáš MaziniLukáš Mazini
TJ KrnovTJ Krnov
000421 10.92 7.00
5 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000603 10.68 6.00
6 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
011117 10.01 5.00
7 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010802 09.36 4.00
8 Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
000613 08.97 3.00
9 Adam JuřinaAdam Juřina
TJ KrnovTJ Krnov
000516 08.65 2.00
10 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
010612 08.01 1.00
11 Dominik RychlíkDominik Rychlík
TJ KrnovTJ Krnov
000922 07.79
12 Lukáš VybíralLukáš Vybíral
TJ KrnovTJ Krnov
011227 06.62
13 Jonas EierschmalzJonas Eierschmalz
TJ KrnovTJ Krnov
010815 06.27
14 Martin PustkaMartin Pustka
TJ KrnovTJ Krnov
010206 05.33
15 Jakub KulhánekJakub Kulhánek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
010620 04.10
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005122 37.54 11.00
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005916 31.24 9.00
3 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 30.09 8.00
4 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005711 25.07 7.00
5 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015111 19.36 6.00
6 Natálie ŽižkováNatálie Žižková
TJ KrnovTJ Krnov
005614 18.33 5.00
7 Simona NedělováSimona Nedělová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
016217 18.04 4.00
8 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
016027 17.17 3.00
9 Denisa DivinováDenisa Divinová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
006109 16.83 2.00
Nikola DočekalováNikola Dočekalová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
006229 DNP
Lucie KupčíkováLucie Kupčíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005814 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000316 42.74 11.00
2 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000603 36.53 9.00
3 Pavel BílýPavel Bílý
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000424 33.72 8.00
4 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000508 32.99 7.00
5 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
000903 32.50 6.00
6 Filip ChodilFilip Chodil
TJ KrnovTJ Krnov
010731 30.60 5.00
7 Ondřej KramnýOndřej Kramný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000908 27.54 4.00
8 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
010612 26.63 3.00
9 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010107 25.66 2.00
10 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
001112 25.14 1.00
11 Lukáš MaziniLukáš Mazini
TJ KrnovTJ Krnov
000421 23.62
12 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010802 22.19
13 Adam JuřinaAdam Juřina
TJ KrnovTJ Krnov
000516 21.95
14 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
011117 21.45
15 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000210 20.68
16 Stanislav BaránekStanislav Baránek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 19.12.
MB Jakub PetermannJakub Petermann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010616 24.68
Jan TulejJan Tulej
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 DNP
Lukáš VybíralLukáš Vybíral
TJ KrnovTJ Krnov
011227 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005916 39.24 11.00
2 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005711 34.06 9.00
3 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015111 28.65 8.00
4 Lucie KupčíkováLucie Kupčíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005814 23.90 7.00
5 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025304 21.40 6.00
6 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
016121 19.27 5.00
7 Simona NedělováSimona Nedělová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
016217 17.37 4.00
8 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
016113 13.59 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000316 53.21 11.00
2 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
001112 36.58 9.00
3 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000803 31.20 8.00
4 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
000903 31.15 7.00
5 Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
000613 25.22 6.00
6 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
011117 21.93 5.00
7 Pavel BílýPavel Bílý
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000424 21.92 4.00
8 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
010612 20.96 3.00
9 Jan TulejJan Tulej
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 17.13 2.00
10 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
011004 16.04 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005122 39.60 11.00
2 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016204 34.16 9.00
3 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025304 33.34 8.00
4 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005717 32.49 7.00
5 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005324 31.57 6.00
6 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 30.65 5.00
7 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
016027 30.30 4.00
8 Hana HorákováHana Horáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
006030 26.98 3.00
9 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015116 23.94 2.00
10 Lucie KupčíkováLucie Kupčíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005814 23.02 1.00
11 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 22.95
12 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
016113 21.03
13 Iva ŠtefkováIva Štefková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
005218 19.97
14 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016005 19.85
15 Tereza MartynkováTereza Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016102 19.49
16 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
026012 16.73
MB Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
996020 32.09
Sára SabelováSára Sabelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016115 DNP
Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
006120 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000603 47.05 11.00
2 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000828 41.51 9.00
3 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000508 39.48 8.00
4 Patrik LučanPatrik Lučan
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
010722 35.72 7.00
5 Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
000613 33.90 6.00
6 Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010201 32.35 5.00
7 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010107 30.63 4.00
8 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000803 30.05 3.00
9 Bart BrettschneiderBart Brettschneider
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
010820 26.00 2.00
10 Stanislav BaránekStanislav Baránek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 25.88 1.00
11 Pavel BílýPavel Bílý
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000424 22.64
12 Filip ChodilFilip Chodil
TJ KrnovTJ Krnov
010731 22.06
13 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
011004 19.35
14 Jonas EierschmalzJonas Eierschmalz
TJ KrnovTJ Krnov
010815 17.93
15 Jan TulejJan Tulej
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 15.98
16 Martin PustkaMartin Pustka
TJ KrnovTJ Krnov
010206 13.66
MB Jakub PetermannJakub Petermann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010616 26.00
Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010802 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 9.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš BuzekTadeáš Buzek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
991001 61.35
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 218.00
2 TZTRI TZTRI TJ TŽ Třinec{8} 145.00
3 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 124.00
4 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.{8} 100.00
5 STHAV STHAV TJ Start Havířov{8} 097.00
6 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek{8} 043.00
7 KRNOV KRNOV TJ Krnov{8} 031.00
Poznámky:
Stav po:
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 280.00
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 214.00
3 TZTRI TZTRI TJ TŽ Třinec{8} 139.50
4 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.{8} 075.00
5 STHAV STHAV TJ Start Havířov{8} 042.00
6 BVITKO BVITKO SSK Vítkovice B{8} 041.50
7 KRNOV KRNOV TJ Krnov{8} 011.00
Poznámky:
Stav po:
Celkem 7 závodníků