výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Adex nanukový pětiboj

Vyškov (19. 6. 2015)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 19.6.2015) Vítr: -0.7m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír MorávekJaromír Morávek 030322 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.74 364
2 Alexander ČačaAlexander Čača 03 BYAC BrnoBYAC Brno 09.53 197
3 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.02 117
4 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 10.12 103
5 Aleš FialaAleš Fiala 030203 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.46 62
6 Dominik NovákDominik Novák 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 10.76 33
7 Vojtěch OlejníčekVojtěch Olejníček 021106 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.38 1
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 19.6.2015) Vítr: 0.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HanulíkVáclav Hanulík 05 BYAC BrnoBYAC Brno 09.09 285
2 Petr NohejlPetr Nohejl 030802 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.00 120
3 Filip RozehnalFilip Rozehnal 021121 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.73 36
4 Marek ČejkaMarek Čejka 021110 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.27 4
5 Štěpán ZlatníkŠtěpán Zlatník 02 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 11.32 2
6 Samuel HodošiSamuel Hodoši 021112 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.31 0
Matěj MikulíkMatěj Mikulík 020903 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 19.6.2015) Vítr: -0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel VláčilPavel Vláčil 020611 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.95 315
2 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.51 201
3 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.68 171
4 Martin VychronMartin Vychron 030320 BYAC BrnoBYAC Brno 09.90 135
5 Daniel ŠebelaDaniel Šebela 020115 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.25 86
6 Alexandr SpurnýAlexandr Spurný 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 10.54 53
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 19.6.2015) Vítr: -0.1m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 021023 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.31 239
2 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.13 102
3 Lubomír ŠnajdrLubomír Šnajdr 030214 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.22 90
4 Ondřej MacháčOndřej Macháč 041228 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.65 43
5 Adam ZlatníkAdam Zlatník 02 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 10.87 25
6 Michal ČernýMichal Černý 040113 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.26 4
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 19.6.2015) Vítr: -0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TokárMartin Tokár 060630 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.33 77
2 Matěj OršelMatěj Oršel 030326 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.75 34
3 Jiří KašpárekJiří Kašpárek 05 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.95 19
4 Šimon FilipŠimon Filip 040920 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.99 17
5 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.36 1
6 Marek ČernýMarek Černý 060404 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.34 0
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 19.6.2015) Vítr: -0.6m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.29 494
2 Nikol ProcházkováNikol Procházková 025717 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.30 492
3 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.32 487
4 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 03 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.72 395
5 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 025805 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.83 371
6 Tereza HríbikováTereza Hríbiková 025723 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.08 320
7 Iva JanásováIva Janásová 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 11.62 82
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 19.6.2015) Vítr: -0.4m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 09.23 509
2 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.46 454
3 Michaela GregušováMichaela Gregušová 035417 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.93 350
4 Nela SommerováNela Sommerová 035224 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.09 318
5 Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková 035617 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.42 256
6 Veronika SabováVeronika Sabová 035713 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.62 221
7 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 025826 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.65 216
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 19.6.2015) Vítr: -0.4m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KřenkováVeronika Křenková 025813 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.03 330
2 Nina RozehnalováNina Rozehnalová 026121 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.29 280
3 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.98 164
4 Tereza SeidlováTereza Seidlová 035227 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.17 137
5 Daniela PetrováDaniela Petrová 026230 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.33 116
6 Petra MazurováPetra Mazurová 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 11.82 62
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci

(pá, 19.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaromír MorávekJaromír Morávek 030322 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:32.71 464
2 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 021023 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:37.53 415
3 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:46.04 334
4 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:50.36 296
5 Martin VychronMartin Vychron 030320 BYAC BrnoBYAC Brno 2:52.42 279
6 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:55.57 254
7 Václav HanulíkVáclav Hanulík 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2:58.67 230
8 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 3:03.86 192
9 Lubomír ŠnajdrLubomír Šnajdr 030214 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:06.52 174
10 Alexander ČačaAlexander Čača 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3:07.85 165
11 Pavel VláčilPavel Vláčil 020611 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:10.56 148
12 Aleš FialaAleš Fiala 030203 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:10.98 145
13 Šimon FilipŠimon Filip 040920 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:11.77 141
14 Martin TokárMartin Tokár 060630 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:12.74 135
15 Štěpán ZlatníkŠtěpán Zlatník 02 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 3:14.26 126
16 Daniel ŠebelaDaniel Šebela 020115 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:19.46 98
17 Dominik NovákDominik Novák 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 3:22.02 85
18 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:25.78 68
19 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:26.50 65
20 Ondřej MacháčOndřej Macháč 041228 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:28.15 58
21 Petr NohejlPetr Nohejl 030802 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:28.27 57
22 Filip RozehnalFilip Rozehnal 021121 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:34.48 35
23 Michal ČernýMichal Černý 040113 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:35.64 31
24 Samuel HodošiSamuel Hodoši 021112 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:35.92 31
25 Jiří KašpárekJiří Kašpárek 05 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:41.75 15
26 Alexandr SpurnýAlexandr Spurný 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 3:42.02 15
27 Marek ČernýMarek Černý 060404 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:02.00 0
28 Marek ČejkaMarek Čejka 021110 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:13.51 0
29 Matěj OršelMatěj Oršel 030326 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:14.21 0
30 Vojtěch OlejníčekVojtěch Olejníček 021106 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:22.19 0
Matěj MikulíkMatěj Mikulík 020903 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Adam ZlatníkAdam Zlatník 02 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole DNP
Celkem 32 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(pá, 19.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 2:34.35 639
2 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 025805 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:42.63 543
3 Veronika KřenkováVeronika Křenková 025813 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:48.40 480
4 Nikol ProcházkováNikol Procházková 025717 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:51.23 451
5 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:54.13 422
6 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:55.55 408
7 Tereza HríbikováTereza Hríbiková 025723 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:56.97 394
8 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:04.44 325
9 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 03 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:05.59 315
10 Nina RozehnalováNina Rozehnalová 026121 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:35.49 107
11 Michaela GregušováMichaela Gregušová 035417 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:35.50 107
12 Nela SommerováNela Sommerová 035224 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:37.88 94
13 Iva JanásováIva Janásová 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 3:40.04 84
14 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 025826 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:57.70 21
15 Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková 035617 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:58.64 19
16 Petra MazurováPetra Mazurová 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 4:13.19 0
17 Tereza SeidlováTereza Seidlová 035227 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:35.25 0
18 Daniela PetrováDaniela Petrová 026230 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:38.84 0
Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Veronika SabováVeronika Sabová 035713 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 20 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(pá, 19.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Alexandr SpurnýAlexandr Spurný 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
Dominik NovákDominik Novák 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
Jaromír MorávekJaromír Morávek 030322 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
Štěpán ZlatníkŠtěpán Zlatník 02 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
Adam ZlatníkAdam Zlatník 02 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
Martin VychronMartin Vychron 030320 BYAC BrnoBYAC Brno
Alexander ČačaAlexander Čača 03 BYAC BrnoBYAC Brno
Václav HanulíkVáclav Hanulík 05 BYAC BrnoBYAC Brno
Jiří KašpárekJiří Kašpárek 05 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Vojtěch OlejníčekVojtěch Olejníček 021106 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Aleš FialaAleš Fiala 030203 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Petr NohejlPetr Nohejl 030802 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Matěj MikulíkMatěj Mikulík 020903 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Michal ČernýMichal Černý 040113 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Samuel HodošiSamuel Hodoši 021112 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Lubomír ŠnajdrLubomír Šnajdr 030214 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Daniel ŠebelaDaniel Šebela 020115 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Marek ČejkaMarek Čejka 021110 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Pavel VláčilPavel Vláčil 020611 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 021023 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Filip RozehnalFilip Rozehnal 021121 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Matěj OršelMatěj Oršel 030326 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Ondřej MacháčOndřej Macháč 041228 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Šimon FilipŠimon Filip 040920 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Martin TokárMartin Tokár 060630 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Marek ČernýMarek Černý 060404 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Celkem 32 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 19.6.2015) Vítr: 0.5m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír MorávekJaromír Morávek 030322 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.12 212
2 Alexander ČačaAlexander Čača 03 BYAC BrnoBYAC Brno 12.50 169
3 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.68 150
4 Aleš FialaAleš Fiala 030203 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.95 123
5 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 13.31 92
6 Dominik NovákDominik Novák 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 14.30 29
7 Vojtěch OlejníčekVojtěch Olejníček 021106 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 15.73 0
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 19.6.2015) Vítr: 0.5m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HanulíkVáclav Hanulík 05 BYAC BrnoBYAC Brno 13.04 115
2 Filip RozehnalFilip Rozehnal 021121 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.53 75
3 Petr NohejlPetr Nohejl 030802 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14.29 29
4 Matěj MikulíkMatěj Mikulík 020903 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 15.62 0
5 Štěpán ZlatníkŠtěpán Zlatník 02 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 15.64 0
6 Marek ČejkaMarek Čejka 021110 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 16.37 0
7 Samuel HodošiSamuel Hodoši 021112 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 17.78 0
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 19.6.2015) Vítr: 0.5m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.30 191
2 Martin VychronMartin Vychron 030320 BYAC BrnoBYAC Brno 12.53 165
3 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.60 158
4 Pavel VláčilPavel Vláčil 020611 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.95 123
5 Daniel ŠebelaDaniel Šebela 020115 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.66 66
6 Alexandr SpurnýAlexandr Spurný 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 14.56 18
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 19.6.2015) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 021023 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.93 379
2 Lubomír ŠnajdrLubomír Šnajdr 030214 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.38 182
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.35 89
4 Adam ZlatníkAdam Zlatník 02 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 14.01 44
5 Michal ČernýMichal Černý 040113 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 15.38 0
6 Ondřej MacháčOndřej Macháč 041228 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 15.39 0
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 19.6.2015) Vítr: -0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon FilipŠimon Filip 040920 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14.74 12
2 Martin TokárMartin Tokár 060630 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 15.88 0
3 Jiří KašpárekJiří Kašpárek 05 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 19.28 0
Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Matěj OršelMatěj Oršel 030326 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Marek ČernýMarek Černý 060404 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(pá, 19.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Petra MazurováPetra Mazurová 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
Iva JanásováIva Janásová 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Natálie JelínkováNatálie Jelínková 03 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko
Adéla JelínkováAdéla Jelínková 025805 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Michaela GregušováMichaela Gregušová 035417 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková 035617 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Nina RozehnalováNina Rozehnalová 026121 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Nela SommerováNela Sommerová 035224 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Tereza SeidlováTereza Seidlová 035227 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Tereza HríbikováTereza Hríbiková 025723 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Veronika VlčkováVeronika Vlčková 025826 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Daniela PetrováDaniela Petrová 026230 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Nikol ProcházkováNikol Procházková 025717 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
Veronika KřenkováVeronika Křenková 025813 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
Veronika SabováVeronika Sabová 035713 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Celkem 20 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 19.6.2015) Vítr: -0.4m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.10 520
2 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 025805 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.45 465
3 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.67 432
4 Nikol ProcházkováNikol Procházková 025717 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 13.22 230
5 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 03 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.55 194
6 Iva JanásováIva Janásová 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 16.91 0
Tereza HríbikováTereza Hríbiková 025723 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 19.6.2015) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.62 439
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 12.06 375
3 Michaela GregušováMichaela Gregušová 035417 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.14 239
4 Nela SommerováNela Sommerová 035224 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.43 207
5 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 025826 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.84 165
6 Veronika SabováVeronika Sabová 035713 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14.17 135
7 Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková 035617 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 16.40 7
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 19.6.2015) Vítr: 0.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KřenkováVeronika Křenková 025813 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13.58 191
2 Nina RozehnalováNina Rozehnalová 026121 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14.37 118
3 Daniela PetrováDaniela Petrová 026230 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 16.46 6
4 Petra MazurováPetra Mazurová 03 Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole 16.95 0
5 Tereza SeidlováTereza Seidlová 035227 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.43 0
Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNF
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 19.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír MorávekJaromír Morávek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
030322 4.22 +1.0 m/s --4.030,34.221,04.22 242
2 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
021023 4.10 +0.7 m/s 4.100,74.030,54.071,14.10 222
3 Václav HanulíkVáclav Hanulík
BYAC BrnoBYAC Brno
05 4.02 +0.8 m/s 3.750,73.980,64.020,84.02 209
4 Lubomír ŠnajdrLubomír Šnajdr
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
030214 3.88 +0.9 m/s 3.880,93.810,53.530,53.88 187
5 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
030705 3.88 +1.7 m/s 3.240,73.881,73.700,73.88 187
6 Alexander ČačaAlexander Čača
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.85 +0.7 m/s 3.661,03.800,03.850,73.85 182
7 Pavel VláčilPavel Vláčil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
020611 3.70 +0.9 m/s 3.700,93.571,33.380,03.70 159
8 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
040909 3.62 +0.4 m/s 2.860,73.441,43.620,43.62 147
9 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
051225 3.57 +2.3 m/s --3.181,63.572,33.57 140
10 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
06 3.50 +0.5 m/s 3.500,53.231,3--3.50 130
11 Martin VychronMartin Vychron
BYAC BrnoBYAC Brno
030320 3.46 +1.0 m/s 3.461,03.351,03.131,13.46 125
12 Aleš FialaAleš Fiala
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
030203 3.24 +0.4 m/s 2.961,43.071,23.240,43.24 95
13 Ondřej MacháčOndřej Macháč
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
041228 3.20 +1.2 m/s 2.870,3--3.201,23.20 90
14 Daniel ŠebelaDaniel Šebela
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
020115 3.18 +0.6 m/s 3.180,6----3.18 88
15 Štěpán ZlatníkŠtěpán Zlatník
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
02 3.15 +0.5 m/s 3.150,52.900,5--3.15 84
16 Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
030326 3.11 +0.3 m/s 3.110,32.951,52.571,53.11 79
17 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
06 3.10 +1.0 m/s 3.101,0----3.10 78
18 Adam ZlatníkAdam Zlatník
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
02 3.08 +0.9 m/s 3.080,9--2.931,83.08 75
19 Dominik NovákDominik Novák
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
03 3.03 +1.3 m/s 2.690,83.031,32.980,63.03 69
20 Filip RozehnalFilip Rozehnal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
021121 3.00 +1.6 m/s 2.971,03.001,62.870,03.00 66
21 Alexandr SpurnýAlexandr Spurný
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
03 3.00 +0.9 m/s 2.970,73.000,9--3.00 66
22 Samuel HodošiSamuel Hodoši
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
021112 2.96 +0.4 m/s 2.800,42.960,42.760,52.96 61
23 Vojtěch OlejníčekVojtěch Olejníček
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
021106 2.96 +0.6 m/s 2.960,6----2.96 61
24 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
041109 2.90 +0.6 m/s 2.900,62.701,52.740,32.90 54
25 Michal ČernýMichal Černý
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
040113 2.77 +0.7 m/s 2.770,72.640,82.500,72.77 41
26 Petr NohejlPetr Nohejl
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
030802 2.76 +1.5 m/s 2.481,32.761,52.640,12.76 40
27 Jiří KašpárekJiří Kašpárek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
05 2.75 +0.2 m/s 2.731,22.750,22.411,32.75 39
28 Šimon FilipŠimon Filip
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
040920 2.75 +1.2 m/s --2.751,2--2.75 39
29 Martin TokárMartin Tokár
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
060630 2.55 +2.4 m/s 2.450,22.552,42.250,92.55 20
30 Marek ČernýMarek Černý
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
060404 2.48 +0.9 m/s ----2.480,92.48 15
31 Marek ČejkaMarek Čejka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
021110 1.98 +0.7 m/s 1.861,0--1.980,71.98 0
Matěj MikulíkMatěj Mikulík
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
020903 0 -------
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 19.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035419 4.06 +0.1 m/s 3.980,63.87-0,74.060,14.06 322
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
025315 3.95 +1.1 m/s 2.850,03.951,13.700,03.95 296
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková
ASK BlanskoASK Blansko
035305 3.93 +0.7 m/s 3.82-0,33.930,73.90-0,33.93 292
4 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
025512 3.76 +0.5 m/s 3.760,53.50-0,63.50-0,23.76 254
5 Nikol ProcházkováNikol Procházková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
025717 3.66 +0.0 m/s 3.44-0,43.461,63.660,03.66 233
6 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
025805 3.65 +0.0 m/s 3.650,03.38-0,43.38-0,63.65 231
7 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
03 3.41 +0.7 m/s 3.16-0,43.410,7Xx3.41 182
8 Nina RozehnalováNina Rozehnalová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
026121 3.38 -0.3 m/s 3.38-0,3Xx3.030,03.38 176
9 Veronika KřenkováVeronika Křenková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
025813 3.36 +0.0 m/s 3.360,03.32-0,33.10-0,43.36 172
10 Michaela GregušováMichaela Gregušová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
035417 3.18 +0.6 m/s Xx3.180,62.650,23.18 139
11 Nela SommerováNela Sommerová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
035224 3.04 +0.0 m/s 3.040,02.93-0,4Xx3.04 114
12 Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
035617 2.94 +0.3 m/s Xx2.940,3Xx2.94 97
13 Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
06 2.90 -0.4 m/s 2.66-0,42.700,72.90-0,42.90 91
14 Tereza SeidlováTereza Seidlová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
035227 2.84 -0.5 m/s 2.84-0,52.100,0Xx2.84 81
15 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
025826 2.61 -0.1 m/s 2.61-0,1XxXx2.61 48
16 Iva JanásováIva Janásová
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
03 2.51 +1.0 m/s Xx2.511,02.24-0,42.51 35
17 Daniela PetrováDaniela Petrová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
026230 2.46 -0.1 m/s 2.46-0,12.401,62.37-0,22.46 29
18 Petra MazurováPetra Mazurová
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
03 2.46 +0.0 m/s 2.22-0,22.281,02.460,02.46 29
Tereza HríbikováTereza Hríbiková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
025723 0 XxXxXx0
Veronika SabováVeronika Sabová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
035713 0 XxXxXx0
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 19.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
021023 42.84 42.8442.84 248
2 Alexander ČačaAlexander Čača
BYAC BrnoBYAC Brno
03 40.67 40.6740.67 230
3 Václav HanulíkVáclav Hanulík
BYAC BrnoBYAC Brno
05 39.94 39.9439.94 224
4 Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
030326 39.40 39.4039.40 219
5 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
040909 36.26 36.2636.26 194
6 Adam ZlatníkAdam Zlatník
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
02 35.90 35.9035.90 191
7 Filip RozehnalFilip Rozehnal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
021121 35.01 35.0135.01 183
8 Daniel ŠebelaDaniel Šebela
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
020115 34.19 34.1934.19 177
9 Jaromír MorávekJaromír Morávek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
030322 33.70 33.7033.70 173
10 Pavel VláčilPavel Vláčil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
020611 33.58 33.5833.58 172
11 Martin VychronMartin Vychron
BYAC BrnoBYAC Brno
030320 33.30 33.3033.30 170
12 Štěpán ZlatníkŠtěpán Zlatník
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
02 32.96 32.9632.96 167
13 Lubomír ŠnajdrLubomír Šnajdr
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
030214 32.75 32.7532.75 165
14 Marek ČejkaMarek Čejka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
021110 30.46 30.4630.46 147
15 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
030705 30.27 30.2730.27 145
16 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
041109 29.09 29.0929.09 136
17 Vojtěch OlejníčekVojtěch Olejníček
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
021106 28.56 28.5628.56 132
18 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
051225 27.68 27.6827.68 125
19 Samuel HodošiSamuel Hodoši
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
021112 26.86 26.8626.86 119
20 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
06 26.54 26.5426.54 116
21 Aleš FialaAleš Fiala
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
030203 26.36 26.3626.36 115
22 Ondřej MacháčOndřej Macháč
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
041228 25.07 25.0725.07 105
23 Dominik NovákDominik Novák
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
03 24.00 24.0024.00 97
24 Michal ČernýMichal Černý
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
040113 21.97 21.9721.97 81
25 Martin TokárMartin Tokár
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
060630 21.02 21.0221.02 74
26 Jiří KašpárekJiří Kašpárek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
05 20.96 20.9620.96 74
27 Šimon FilipŠimon Filip
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
040920 20.10 20.1020.10 67
28 Alexandr SpurnýAlexandr Spurný
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
03 18.51 18.5118.51 56
29 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
06 15.44 15.4415.44 34
30 Petr NohejlPetr Nohejl
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
030802 14.00 14.0014.00 24
31 Marek ČernýMarek Černý
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
060404 12.32 12.3212.32 13
Matěj MikulíkMatěj Mikulík
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
020903 0 X0
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 19.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
025315 37.40 37.4037.40 324
2 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
03 35.47 35.4735.47 300
3 Iva JanásováIva Janásová
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
03 35.46 35.4635.46 300
4 Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
035617 34.97 34.9734.97 294
5 Tereza HríbikováTereza Hríbiková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
025723 34.86 34.8634.86 293
6 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035419 34.46 34.4634.46 288
7 Veronika KřenkováVeronika Křenková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
025813 31.59 31.5931.59 254
8 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
025512 29.30 29.3029.30 227
9 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
025805 28.93 28.9328.93 223
10 Veronika SabováVeronika Sabová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
035713 28.25 28.2528.25 215
11 Nina RozehnalováNina Rozehnalová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
026121 27.92 27.9227.92 211
12 Michaela GregušováMichaela Gregušová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
035417 27.02 27.0227.02 200
13 Nikol ProcházkováNikol Procházková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
025717 27.01 27.0127.01 200
14 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková
ASK BlanskoASK Blansko
035305 25.22 25.2225.22 180
15 Nela SommerováNela Sommerová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
035224 23.09 23.0923.09 155
16 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
025826 21.43 21.4321.43 136
17 Tereza SeidlováTereza Seidlová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
035227 20.07 20.0720.07 121
18 Daniela PetrováDaniela Petrová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
026230 15.14 15.1415.14 68
19 Petra MazurováPetra Mazurová
Základní škola Letní PoleZákladní škola Letní Pole
03 15.10 15.1015.10 67
20 Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
06 12.40 12.4012.40 40
Celkem 20 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 021023 Atletický klub AHA Vyškov{8} 1503
2 Jaromír MorávekJaromír Morávek 030322 AC Moravská Slavia Brno{8} 1455
3 Václav HanulíkVáclav Hanulík 05 BYAC Brno{8} 1063
4 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov{8} 1058
5 Alexander ČačaAlexander Čača 03 BYAC Brno{8} 0943
6 Pavel VláčilPavel Vláčil 020611 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0917
7 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0904
8 Martin VychronMartin Vychron 030320 BYAC Brno{8} 0874
9 Lubomír ŠnajdrLubomír Šnajdr 030214 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0798
10 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0710
11 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Základní škola Letní Pole{8} 0633
12 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0584
13 Aleš FialaAleš Fiala 030203 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0540
14 Daniel ŠebelaDaniel Šebela 020115 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0515
15 Filip RozehnalFilip Rozehnal 021121 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0395
16 Štěpán ZlatníkŠtěpán Zlatník 02 Základní škola Letní Pole{8} 0379
17 Adam ZlatníkAdam Zlatník 02 Základní škola Letní Pole{8} 0335
18 Matěj OršelMatěj Oršel 030326 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0332
19 Dominik NovákDominik Novák 03 Základní škola Letní Pole{8} 0313
20 Martin TokárMartin Tokár 060630 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0306
21 Ondřej MacháčOndřej Macháč 041228 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0296
22 Šimon FilipŠimon Filip 040920 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0276
23 Petr NohejlPetr Nohejl 030802 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0270
24 Samuel HodošiSamuel Hodoši 021112 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0211
25 Alexandr SpurnýAlexandr Spurný 03 Základní škola Letní Pole{8} 0208
26 Vojtěch OlejníčekVojtěch Olejníček 021106 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0194
27 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0181
28 Michal ČernýMichal Černý 040113 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0157
29 Marek ČejkaMarek Čejka 021110 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0151
30 Jiří KašpárekJiří Kašpárek 05 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0147
31 Marek ČernýMarek Černý 060404 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0028
32 Matěj MikulíkMatěj Mikulík 020903 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Šmíd Š. 1503 (2:37.53/415-/-42.84/248-4.10/222-09.31/239-10.93/379)
Morávek J. 1455 (2:32.71/464-/-33.70/173-4.22/242-08.74/364-12.12/212)
Hanulík V. 1063 (2:58.67/230-/-39.94/224-4.02/209-09.09/285-13.04/115)
Derka J. 1058 (2:46.04/334-/-30.27/145-3.88/187-09.51/201-12.30/191)
Čača A. 943 (3:07.85/165-/-40.67/230-3.85/182-09.53/197-12.50/169)
Vláčil P. 917 (3:10.56/148-/-33.58/172-3.70/159-08.95/315-12.95/123)
Hajzler M. 904 (2:50.36/296-/-36.26/194-3.62/147-10.02/117-12.68/150)
Vychron M. 874 (2:52.42/279-/-33.30/170-3.46/125-09.90/135-12.53/165)
Šnajdr L. 798 (3:06.52/174-/-32.75/165-3.88/187-10.22/90-12.38/182)
Vintera K. 710 (2:55.57/254-/-27.68/125-3.57/140-10.13/102-13.35/89)
Pechmann V. 633 (3:03.86/192-/-26.54/116-3.50/130-10.12/103-13.31/92)
Kuchtíček A. 584 (3:26.50/65-/-29.09/136-2.90/54-09.68/171-12.60/158)
Fiala A. 540 (3:10.98/145-/-26.36/115-3.24/95-10.46/62-12.95/123)
Šebela D. 515 (3:19.46/98-/-34.19/177-3.18/88-10.25/86-13.66/66)
Rozehnal F. 395 (3:34.48/35-/-35.01/183-3.00/66-10.73/36-13.53/75)
Zlatník Š. 379 (3:14.26/126-/-32.96/167-3.15/84-11.32/2-15.64/0)
Zlatník A. 335 (/-/-35.90/191-3.08/75-10.87/25-14.01/44)
Oršel M. 332 (4:14.21/0-/-39.40/219-3.11/79-10.75/34-/)
Novák D. 313 (3:22.02/85-/-24.00/97-3.03/69-10.76/33-14.30/29)
Tokár M. 306 (3:12.74/135-/-21.02/74-2.55/20-10.33/77-15.88/0)
Macháč O. 296 (3:28.15/58-/-25.07/105-3.20/90-10.65/43-15.39/0)
Filip Š. 276 (3:11.77/141-/-20.10/67-2.75/39-10.99/17-14.74/12)
Nohejl P. 270 (3:28.27/57-/-14.00/24-2.76/40-10.00/120-14.29/29)
Hodoši S. 211 (3:35.92/31-/-26.86/119-2.96/61-12.31/0-17.78/0)
Spurný A. 208 (3:42.02/15-/-18.51/56-3.00/66-10.54/53-14.56/18)
Olejníček V. 194 (4:22.19/0-/-28.56/132-2.96/61-11.38/1-15.73/0)
Jašíček F. 181 (3:25.78/68-/-15.44/34-3.10/78-11.36/1-/)
Černý M. 157 (3:35.64/31-/-21.97/81-2.77/41-11.26/4-15.38/0)
Čejka M. 151 (4:13.51/0-/-30.46/147-1.98/0-11.27/4-16.37/0)
Kašpárek J. 147 (3:41.75/15-/-20.96/74-2.75/39-10.95/19-19.28/0)
Černý M. 28 (4:02.00/0-/-12.32/13-2.48/15-12.34/0-/)
Mikulík M. 0 (/-/-0/-0/-/-15.62/0)
Celkem 32 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice{8} 2032
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK Blansko{8} 1995
3 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 Atletický klub AHA Vyškov{8} 1864
4 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 025805 Atletický klub AHA Vyškov{8} 1833
5 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice{8} 1796
6 Nikol ProcházkováNikol Procházková 025717 Atletický klub Blansko Dvorská{8} 1606
7 Veronika KřenkováVeronika Křenková 025813 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice{8} 1427
8 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 03 Atletický klub AHA Vyškov{8} 1386
9 Michaela GregušováMichaela Gregušová 035417 Atletický klub AHA Vyškov{8} 1035
10 Tereza HríbikováTereza Hríbiková 025723 Atletický klub AHA Vyškov{8} 1007
11 Nina RozehnalováNina Rozehnalová 026121 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0892
12 Nela SommerováNela Sommerová 035224 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0888
13 Kristýna JabůrkováKristýna Jabůrková 035617 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0673
14 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 025826 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0586
15 Veronika SabováVeronika Sabová 035713 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0571
16 Iva JanásováIva Janásová 03 Základní škola Letní Pole{8} 0501
17 Tereza SeidlováTereza Seidlová 035227 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0339
18 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0295
19 Daniela PetrováDaniela Petrová 026230 Atletický klub AHA Vyškov{8} 0219
20 Petra MazurováPetra Mazurová 03 Základní škola Letní Pole{8} 0158
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Drozdová N. 2032 (2:55.55/408-/-34.46/288-4.06/322-09.29/494-11.10/520)
Štoudková P. 1995 (2:34.35/639-/-25.22/180-3.93/292-09.23/509-12.06/375)
Horváthová M. 1864 (3:04.44/325-/-37.40/324-3.95/296-09.32/487-11.67/432)
Jelínková A. 1833 (2:42.63/543-/-28.93/223-3.65/231-09.83/371-11.45/465)
Šnyrychová K. 1796 (2:54.13/422-/-29.30/227-3.76/254-09.46/454-11.62/439)
Procházková N. 1606 (2:51.23/451-/-27.01/200-3.66/233-09.30/492-13.22/230)
Křenková V. 1427 (2:48.40/480-/-31.59/254-3.36/172-10.03/330-13.58/191)
Jelínková N. 1386 (3:05.59/315-/-35.47/300-3.41/182-09.72/395-13.55/194)
Gregušová M. 1035 (3:35.50/107-/-27.02/200-3.18/139-09.93/350-13.14/239)
Hríbiková T. 1007 (2:56.97/394-/-34.86/293-0/-10.08/320-/)
Rozehnalová N. 892 (3:35.49/107-/-27.92/211-3.38/176-10.29/280-14.37/118)
Sommerová N. 888 (3:37.88/94-/-23.09/155-3.04/114-10.09/318-13.43/207)
Jabůrková K. 673 (3:58.64/19-/-34.97/294-2.94/97-10.42/256-16.40/7)
Vlčková V. 586 (3:57.70/21-/-21.43/136-2.61/48-10.65/216-13.84/165)
Sabová V. 571 (/-/-28.25/215-0/-10.62/221-14.17/135)
Janásová I. 501 (3:40.04/84-/-35.46/300-2.51/35-11.62/82-16.91/0)
Seidlová T. 339 (4:35.25/0-/-20.07/121-2.84/81-11.17/137-18.43/0)
Menšíková L. 295 (/-/-12.40/40-2.90/91-10.98/164-/)
Petrová D. 219 (4:38.84/0-/-15.14/68-2.46/29-11.33/116-16.46/6)
Mazurová P. 158 (4:13.19/0-/-15.10/67-2.46/29-11.82/62-16.95/0)
Celkem 20 závodníků