výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev staršího žactva

Ústí nad Orlicí (21. 6. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.28
2 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.78
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.63
4 Tomáš JančíkTomáš Jančík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.89
5 Martin ProcházkaMartin Procházka 01 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.14
Martin BartošekMartin Bartošek 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNS
Daniel PetrůDaniel Petrů 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.63
2 Oto PetrášOto Petráš 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.88
3 Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.16
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.44
5 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 90.44
Matěj RábMatěj Ráb 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KadidloMatěj Kadidlo 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.83
2 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.96
3 Jiří PokornýJiří Pokorný 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.35
Ivo RohanIvo Rohan 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Jan PospíšilJan Pospíšil 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek DNS
Jakub TrpkošJakub Trpkoš 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.23 11
2 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.58 9
3 Matěj KadidloMatěj Kadidlo 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.71 8
4 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.72 7
5 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.91 6
6 Oto PetrášOto Petráš 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.98 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.13 4
2 Jiří PokornýJiří Pokorný 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.33 3
3 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.48 2
4 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.66 1
5 Tomáš JančíkTomáš Jančík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.10
6 Martin ProcházkaMartin Procházka 01 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.40
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.24
2 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.47
3 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.48
4 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.59
5 Karolína ChládkováKarolína Chládková 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.93
6 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.96
7 Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.08
8 Lucie KabrhelováLucie Kabrhelová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.26
2 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.52
3 Vanesa VíškováVanesa Víšková 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.58
4 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.96
5 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.22
6 Nikola MandysováNikola Mandysová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.29
7 Kamila HůlkováKamila Hůlková 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.31
8 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.31
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.33
3 Kateřina NádvorníkováKateřina Nádvorníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.41
4 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.59
5 Eliška BačováEliška Bačová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.82
6 Veronika NovákováVeronika Nováková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.87
7 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.32
Magdalena GuričováMagdalena Guričová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.56
2 Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.69
3 Nikol PánkováNikol Pánková 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.72
4 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.04
5 Tereza JeníčkováTereza Jeníčková 02 AC PardubiceAC Pardubice 09.23
6 Ema StratílkováEma Stratílková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.43
7 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.00
Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.15 11
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.18 9
3 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.28 8
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.38 7
5 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.47 6
6 Kateřina NádvorníkováKateřina Nádvorníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.54 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.42 4
2 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.51 3
3 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.52 2
4 Vanesa VíškováVanesa Víšková 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.59 1
5 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.64
6 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.73
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 37.82 11
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 40.02 9
3 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 40.59 8
4 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 40.84 7
5 Matěj KadidloMatěj Kadidlo 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 41.29 6
6 Matěj RábMatěj Ráb 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 42.09 4
7 Filip LírFilip Lír 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 43.14 2
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 41.75 5
2 František PrudičFrantišek Prudič 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 45.73
3 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.15
4 Filip BašeFilip Baše 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 47.64
5 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 48.90
6 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 49.80
Ivo RohanIvo Rohan 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 42.48 3
2 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 43.50 1
3 Martin ProcházkaMartin Procházka 01 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 53.64
Radek HoráčekRadek Horáček 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Jan PospíšilJan Pospíšil 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek DNS
Daniel PetrůDaniel Petrů 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 43.25 11
2 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 44.46 9
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 44.69 8
4 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 45.37 6
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 46.57 3
6 Anna ZichováAnna Zichová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 47.69
7 Renata SoučkováRenata Součková 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 48.86
Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.26 7
2 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 46.22 4
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 46.68 2
4 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.86 1
5 Lenka HlávkováLenka Hlávková 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 48.12
6 Gabriela SpoustováGabriela Spoustová 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 51.13
7 Natálie HanušováNatálie Hanušová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.62
8 Bára RoztočilováBára Roztočilová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.18
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BačováEliška Bačová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 48.13
2 Klára KopeckáKlára Kopecká 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 48.82
3 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 48.95
4 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.35
5 Sára KrůlováSára Krůlová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.62
6 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.63
7 Eliška NápravníkováEliška Nápravníková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.64
Magdalena GuričováMagdalena Guričová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 45.48 5
2 Petra BartošováPetra Bartošová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 47.30
3 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 48.98
4 Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 49.27
5 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 50.32
6 Lenka SokolováLenka Sokolová 02 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 50.39
7 Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 51.00
Markéta HromádkováMarkéta Hromádková 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 48.7
2 Lucie KabrhelováLucie Kabrhelová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 50.04
3 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 50.13
4 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 50.85
5 Anna KutílkováAnna Kutílková 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 51.39
6 Aneta SpilkováAneta Spilková 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 54.74
Adéla BártováAdéla Bártová 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:17.63 11
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:20.87 9
3 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:24.52 8
4 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 2:25.32 7
5 Filip LírFilip Lír 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:26.20 6
6 Richard GotzRichard Gotz 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:36.17 5
7 Martin StaněkMartin Staněk 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:37.95 4
8 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:51.56 3
9 Tomáš JančíkTomáš Jančík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:08.85 2
Nicolas LangrNicolas Langr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNF
Martin SieglMartin Siegl 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:36.96 9
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:37.42 8
3 Lenka HlávkováLenka Hlávková 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:38.76 7
4 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:39.12 6
5 Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:41.28 5
6 Eliška ŠplíchalováEliška Šplíchalová 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:42.53 4
7 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:44.28 3
8 Adéla BártováAdéla Bártová 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:45.97 2
9 Natálie HanušováNatálie Hanušová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:48.18
10 Gabriela SpoustováGabriela Spoustová 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:48.97
11 Anna ZichováAnna Zichová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:49.19
12 Sára KrůlováSára Krůlová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:49.96
13 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:50.23
14 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:52.45
Markéta HromádkováMarkéta Hromádková 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata SoučkováRenata Součková 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:33.66 11
2 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:47.85 1
3 Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:51.60
4 Sára SádeckáSára Sádecká 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:52.50
5 Karolína KrupováKarolína Krupová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:53.94
6 Sára BenešováSára Benešová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:58.58
7 Petra SkalickáPetra Skalická 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:01.49
8 Aneta SpilkováAneta Spilková 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3:03.28
9 Tereza TatarováTereza Tatarová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:10.52
10 Barbora ŠkorpíkováBarbora Škorpíková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:11.25
11 Eliška NápravníkováEliška Nápravníková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:12.26
Leona HejlováLeona Hejlová 00 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4:52.61 11
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:58.14 9
3 Jakub ŘíhaJakub Říha 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5:09.06 8
4 Jan NápravníkJan Nápravník 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:37.22 7
5 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:52.08 6
6 Pavel TrávníčekPavel Trávníček 02 AC PardubiceAC Pardubice 6:05.39 5
Filip NovákFilip Novák 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DQ
Poznámky:
Závodník Novák diskvalifikován dle Pravidla 163, bod 2, písm B)
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 16.68 11
2 Martin VachMartin Vach 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 16.91 9
3 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 16.99 8
4 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.62 7
5 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 18.74 6
6 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19.20 3
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik MachErik Mach 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18.98 5
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 19.14 4
3 Nicolas LangrNicolas Langr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19.97 2
4 Jan KührJan Kühr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.70 1
5 Jakub MacháčekJakub Macháček 01 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 23.58
Filip NovákFilip Novák 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 15.57 11
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 15.67 9
3 Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 16.53 8
4 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16.75 7
5 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.09 6
6 Nikol PánkováNikol Pánková 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 17.53 5
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19.28 4
2 Aneta KopeckáAneta Kopecká 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19.85 2
3 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 20.15
4 Alexandra SládkováAlexandra Sládková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.46
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 19.51 3
2 Lucie KabrhelováLucie Kabrhelová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 20.03 1
3 Barbora ŠkorpíkováBarbora Škorpíková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.48
4 Nikola PaulusováNikola Paulusová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.79
5 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 20.87
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baše, Karlík, Kubíček, Chudomel Baše, Karlík, Kubíček, Chudomel ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 32.38 11
2 Boháč, Hrdina, Pulkrábek, Ráb Boháč, Hrdina, Pulkrábek, Ráb TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 32.44 9
3 Bohuněk, Kühr, Novák, Zemánek Bohuněk, Kühr, Novák, Zemánek Atletika ChrudimAtletika Chrudim 33.30 8
4 Dvořák, Němeček, Rynda, Urban Dvořák, Němeček, Rynda, Urban Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 33.63 7
5 Sádovský, Raba, Hofman, Trávníček Sádovský, Raba, Hofman, Trávníček AC PardubiceAC Pardubice 34.36 6
6 Gotz, Jančík, Říha, Staněk Gotz, Jančík, Říha, Staněk ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí BŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 34.67 5
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šírová, Buderová, Indráčková, Tamchynová Šírová, Buderová, Indráčková, Tamchynová ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 32.40 11
2 Dostálová, Bačová, Štěpánková, Mlejnková Dostálová, Bačová, Štěpánková, Mlejnková AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 32.74 9
3 Štulpová, Karalová, Burešová, Stránská Štulpová, Karalová, Burešová, Stránská TJ SvitavyTJ Svitavy 33.43 8
4 Ptáčková, Šmahová, Dušková, Jezdinská Ptáčková, Šmahová, Dušková, Jezdinská Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 33.58 7
5 Čáslavková, Habrmanová, Štěpánová, Vacková Čáslavková, Habrmanová, Štěpánová, Vacková TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 33.82 6
6 Kopecká, Pilařová, Šustrová, Daňková Kopecká, Pilařová, Šustrová, Daňková Atletika ChrudimAtletika Chrudim 34.24 4
7 Jurová, Jirásková, Sokolová, Jeníčková Jurová, Jirásková, Sokolová, Jeníčková Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 34.72 3
Řádková, Jeníčková, Kloučková, Vebrová Řádková, Jeníčková, Kloučková, Vebrová AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ziková, Chládková, Zichová, Škrabalová Ziková, Chládková, Zichová, Škrabalová TJ Svitavy BTJ Svitavy B 34.16 5
2 Vacková, Hanušová, Nováková, Nová Vacková, Hanušová, Nováková, Nová Hvězda SKP Pardubice BHvězda SKP Pardubice B 34.74 2
3 Šplíchalová, Řeháková, Jungová, Víšková Šplíchalová, Řeháková, Jungová, Víšková AC Vysoké Mýto BAC Vysoké Mýto B 34.83 1
4 Sádecká, Běloušková, Kopecká, Pátková Sádecká, Běloušková, Kopecká, Pátková ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí BŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 35.77
5 Bártová, Doležalová, Mašíková, Sládková Bártová, Doležalová, Mašíková, Sládková Atletika Chrudim BAtletika Chrudim B 36.41
6 Mandysová, Novotná, Krupová, Paulusová Mandysová, Novotná, Krupová, Paulusová ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí CŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 36.66
Prokešová, Jiráčková, Frantová, Součková Prokešová, Jiráčková, Frantová, Součková TJ Svitavy CTJ Svitavy C DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin RulíkMartin Rulík
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
95 1.74 MS
2 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.71 11
3 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.65 9
4 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.62 8
5 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.59 7
6 Erik MachErik Mach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.50 6
7 Bonifác BoháčBonifác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 1.40 5
8 Martin ProcházkaMartin Procházka
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
01 1.40 4
9 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.40 3
10 David BohuněkDavid Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.40 2
11 Jakub MacháčekJakub Macháček
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
01 1.30 1
Hynek HavelHynek Havel
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.30
Michal HofmannMichal Hofmann
AC PardubiceAC Pardubice
02 NM
Jiří PokornýJiří Pokorný
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 NM
Pavel TrávníčekPavel Trávníček
AC PardubiceAC Pardubice
02 NM
Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 NM
Martin BartošekMartin Bartošek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.50 11
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.50 9
3 Michaela ProkešováMichaela Prokešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.50 8
4 Kateřina NádvorníkováKateřina Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.50 7
5 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 1.46 6
6= Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.46 4.5
6= Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 1.46 4.5
8 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 1.42 3
9 Karolína KrupováKarolína Krupová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.38 2
10= Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 1.34 0.5
10= Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 1.34 0.5
12 Zuzana JeníčkováZuzana Jeníčková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
01 1.34
13 Tereza KloučkováTereza Kloučková
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.34
14= Anna KutílkováAnna Kutílková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 1.20
14= Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 1.20
16 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 1.20
17 Anita MašíkováAnita Mašíková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.20
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 3.30 11
2 Martin ZemánekMartin Zemánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 3.10 9
3 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 2.60 8
4 Martin VachMartin Vach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 2.40 7
5 David FajmanDavid Fajman
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 2.20 6
Nicolas LangrNicolas Langr
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vendula ŠírováVendula Šírová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 3.00 11
2 Kateřina NádvorníkováKateřina Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 2.45 9
3 Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 2.45 8
4 Dominika DoležalováDominika Doležalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 2.45 7
5 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 2.25 6
6 Sára SádeckáSára Sádecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.95 5
Anita MašíkováAnita Mašíková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 5.36 11
2 David BohuněkDavid Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 5.11 9
3 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 4.98 8
4 Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.95 7
5 Jakub UrbanJakub Urban
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.88 6
6 Jan KührJan Kühr
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 4.85 5
7 František PrudičFrantišek Prudič
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.74 4
8 Jan NápravníkJan Nápravník
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 4.56 3
9 Matěj RábMatěj Ráb
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 4.46 2
10 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.29 1
11 Lukáš TichýLukáš Tichý
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.23
12 Filip BašeFilip Baše
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.13
13 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 4.12
14 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.11
15 Jiří PokornýJiří Pokorný
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 3.98
16 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.95
17 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 3.79
18 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 3.74
19 Michal HofmannMichal Hofmann
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.68
20 Jakub MachJakub Mach
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 3.61
21 Jakub KarlíkJakub Karlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 2.99
Jakub TrpkošJakub Trpkoš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 DNS
Ivo RohanIvo Rohan
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 DNS
Martin BartošekMartin Bartošek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 DNS
Radek HoráčekRadek Horáček
AC PardubiceAC Pardubice
00 DNS
Daniel PetrůDaniel Petrů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 DNS
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.96 11
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 4.85 9
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.72 8
4 Nela ŠustrováNela Šustrová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.70 7
5 Markéta StránskáMarkéta Stránská
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 4.61 6
6 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 4.53 5
7 Vanesa VíškováVanesa Víšková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 4.47 4
8 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 4.41 3
9 Lenka SokolováLenka Sokolová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
02 4.36 2
10 Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.33 1
11 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.29
12 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.27
13 Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 4.18
14 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 4.13
15 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 4.09
16 Petra BartošováPetra Bartošová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 4.06
17 Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 4.01
18 Karolína HermanováKarolína Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.93
19 Adéla PražákováAdéla Pražáková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 3.87
20 Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 3.87
21 Karolína ChládkováKarolína Chládková
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 3.87
22 Margit JungováMargit Jungová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 3.85
23 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 3.84
24 Veronika NovákováVeronika Nováková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 3.64
25 Eliška NápravníkováEliška Nápravníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 3.64
26 Sára KrůlováSára Krůlová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 3.63
27 Marie NováMarie Nová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 3.63
28 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 3.62
29 Kamila HůlkováKamila Hůlková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 3.55
30 Tereza JeníčkováTereza Jeníčková
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.50
31 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 3.13
32 Tereza TatarováTereza Tatarová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 3.06
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 10.45 11
2 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 10.34 9
3 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 09.96 8
4 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 09.76 7
5 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 08.59 6
6 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 08.36 5
7 Markéta BuderováMarkéta Buderová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 08.35 4
8 Karolína VackováKarolína Vacková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 08.27 3
9 Gabriela VelínskáGabriela Velínská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 08.06 2
10 Zuzana JeníčkováZuzana Jeníčková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
01 08.04 1
11 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 07.98
12 Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 07.77
13 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 07.64
14 Hana VebrováHana Vebrová
AC PardubiceAC Pardubice
00 07.25
15 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 07.24
16 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 07.12
17 Ema StratílkováEma Stratílková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 07.07
18 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 06.90
19 Natálie PátkováNatálie Pátková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 06.84
20 Eliška ŠplíchalováEliška Šplíchalová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 06.78
21 Petra BartošováPetra Bartošová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 06.13
22 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 05.93
23 Karolína HermanováKarolína Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 05.73
24 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 05.22
25 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 05.12
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 13.54 11
2 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 13.18 9
3 Kamil NovotnýKamil Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 12.56 8
4 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 12.27 7
5 Miroslav VlčekMiroslav Vlček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 12.10 6
6 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 09.77 5
7 Jan NápravníkJan Nápravník
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 08.76 4
8 Filip LírFilip Lír
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 08.36 3
9 Michal TulisMichal Tulis
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
01 08.32 2
10 Adam KadlcAdam Kadlc
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 08.15 1
11 Jakub MacháčekJakub Macháček
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
01 08.10
12 Lukáš TichýLukáš Tichý
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 07.02
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 27.32 11
2 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 24.44 9
3 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 23.96 8
4 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 23.18 7
5 Gabriela VelínskáGabriela Velínská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 23.05 6
6 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 22.76 5
7 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 21.87 4
8 Sára BenešováSára Benešová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
01 20.43 3
9 Sabina UžachovováSabina Užachovová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 20.19 2
10 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 20.13 1
11 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 17.54
12 Kamila HůlkováKamila Hůlková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 16.64
13 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 16.42
14 Terezie BělouškováTerezie Běloušková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 16.33
15 Kateřina BurdováKateřina Burdová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 15.25
16 Anna KutílkováAnna Kutílková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 14.63
17 Adéla PražákováAdéla Pražáková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 14.52
18 Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 12.62
19 Dana KopsováDana Kopsová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 12.02
20 Michaela HlávkováMichaela Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 11.20
Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 NM
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 44.28 11
2 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 33.79 9
3 Martin VachMartin Vach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 33.31 8
4 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 33.23 7
5 Miroslav VlčekMiroslav Vlček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 33.19 6
6 Kamil NovotnýKamil Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 30.71 5
7 Jakub UrbanJakub Urban
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 25.53 4
8 Jan RichterJan Richter
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 23.56 3
9 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 23.11 2
10 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 21.57 1
11 Michal TulisMichal Tulis
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
01 21.37
12 Ondřej PůlkrábekOndřej Půlkrábek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 21.05
13 Tom SmlsalTom Smlsal
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 21.01
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 39.69 11
2 Gabriela VelínskáGabriela Velínská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 33.37 9
3 Sabina UžachovováSabina Užachovová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 22.18 8
4 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 21.79 7
5 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 21.10 6
6 Dana KopsováDana Kopsová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 20.31 5
7 Adéla JurováAdéla Jurová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
01 20.08 4
8 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 19.14 3
9 Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 19.07 2
10 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 18.72 1
11 Kateřina BurdováKateřina Burdová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 16.58
12 Barbora ŠkorpíkováBarbora Škorpíková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 16.36
13 Adéla PražákováAdéla Pražáková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 15.76
14 Leona HejlováLeona Hejlová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
00 15.23
15 Michaela HlávkováMichaela Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 12.95
Kateřina KopeckáKateřina Kopecká
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 NM
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 34.07 11
2 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 31.96 9
3 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 29.20 8
4 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 29.15 7
5 Adam KadlcAdam Kadlc
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 26.04 6
6 Tom SmlsalTom Smlsal
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 20.11 5
7 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 19.63 4
8 Jan RichterJan Richter
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 19.24 3
Michal TulisMichal Tulis
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
01 NM
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 31.00 11
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 28.41 9
3 Lenka HlávkováLenka Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 28.33 8
4 Natálie PátkováNatálie Pátková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 25.50 7
5 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 25.14 6
6 Iveta DaňkováIveta Daňková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 24.10 5
7 Ema StratílkováEma Stratílková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 22.98 4
8 Aneta KopeckáAneta Kopecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 22.32 3
9 Dominika DoležalováDominika Doležalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 20.32 2
10 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 19.96 1
11 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 19.57
12 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 19.51
13 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 19.32
14 Tereza KloučkováTereza Kloučková
AC PardubiceAC Pardubice
00 18.69
15 Karolína VackováKarolína Vacková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 17.44
16 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 16.80
17 Terezie BělouškováTerezie Běloušková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 16.77
18 Eliška VetíškováEliška Vetíšková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 16.72
19 Marie NováMarie Nová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 16.67
20 Michaela HlávkováMichaela Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 16.50
21 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 14.36
22 Alexandra SládkováAlexandra Sládková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 14.16
23 Hana VebrováHana Vebrová
AC PardubiceAC Pardubice
00 13.99
24 Kateřina BurdováKateřina Burdová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 13.73
25 Gabriela SpoustováGabriela Spoustová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 13.52
26 Petra SkalickáPetra Skalická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 12.24
27 Nikol PánkováNikol Pánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 11.43
28 Dana KopsováDana Kopsová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 11.36
Celkem 28 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 21.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 42.78 11
2 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 39.88 9
3 Martin ZemánekMartin Zemánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 33.31 8
4 František PrudičFrantišek Prudič
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 31.76 7
5 Erik MachErik Mach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 29.70 6
6 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 28.23 5
7 Martin SieglMartin Siegl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 27.66 4
8 Marek ZelenkaMarek Zelenka
AC PardubiceAC Pardubice
00 26.90 3
9 Jan RichterJan Richter
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 25.71 2
10 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 24.99 1
11 Adam KadlcAdam Kadlc
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 24.85
12 Jakub ŘíhaJakub Říha
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 24.69
13 Richard GotzRichard Gotz
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 23.41
14 Hynek HavelHynek Havel
AC PardubiceAC Pardubice
02 22.60
15 Lukáš TichýLukáš Tichý
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 20.59
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Atletika Chrudim Atletika Chrudim Atletika ChrudimAtletika Chrudim 199
2 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí B ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí B ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí BŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 169
3 Hvězda SKP Pardubice Hvězda SKP Pardubice Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 164
4 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 74
5 Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Ústí nad OrlicíJiskra Ústí nad Orlicí 36
6 AC Pardubice AC Pardubice AC PardubiceAC Pardubice 29
7 ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 18
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 180
2 TJ Svitavy TJ Svitavy TJ SvitavyTJ Svitavy 135
3 Atletika Chrudim Atletika Chrudim Atletika ChrudimAtletika Chrudim 102
4 Hvězda SKP Pardubice Hvězda SKP Pardubice Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 87
5 AC Vysoké Mýto AC Vysoké Mýto AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 65,5
6 AC Spartak Choceň AC Spartak Choceň AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 42
7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 30
8 Atletický klub Spartak Slatiňany Atletický klub Spartak Slatiňany Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 16
9 AC Pardubice AC Pardubice AC PardubiceAC Pardubice 4,5
Celkem 9 závodníků