3. atletická středa v Houštce
Stará Boleslav (2. 9. 2015)60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 2.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BromFilip Brom | 99 | Atletika Jižní Město | 07.38 | |||||||||||||||
2 | Martin ZikmundMartin Zikmund | 98 | TJ Neratovice | 07.74 | |||||||||||||||
3 | Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | VSK FTVS Praha | 07.80 | |||||||||||||||
4 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha | 07.80 | |||||||||||||||
5 | Radek StránskýRadek Stránský | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.25 | |||||||||||||||
6 | Dominik PodlenaDominik Podlena | 02 | AC Praha 1890 | 08.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 2.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FrohlichJan Frohlich | 82 | Praha | 07.74 | |||||||||||||||
2 | Robin MartinekRobin Martinek | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.78 | |||||||||||||||
3 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.25 | |||||||||||||||
4 | Júlis FrohlichJúlis Frohlich | 54 | Praha | 09.21 | |||||||||||||||
5 | Jakub RychtaříkJakub Rychtařík | 03 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.30 | |||||||||||||||
6 | Jiří LedvinkaJiří Ledvinka | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.50 | |||||||||||||||
7 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.59 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 2.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan PolívkaMilan Polívka | 71 | ASK Slavia Praha | 08.19 | |||||||||||||||
2 | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice | 08.57 | |||||||||||||||
3 | Pavel VinduškaPavel Vinduška | 04 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.79 | |||||||||||||||
4 | Václav DlabačVáclav Dlabač | 05 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.82 | |||||||||||||||
5 | Richard ČesnekRichard Česnek | 04 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.91 | |||||||||||||||
6 | František SaifrtFrantišek Saifrt | 04 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.50 | |||||||||||||||
7 | Otakar PachmannOtakar Pachmann | 44 | Praha-sabzo | 10.89 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (st, 2.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prokop MálekProkop Málek | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.34 | |||||||||||||||
2 | Vít RychtaříkVít Rychtařík | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.14 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 2.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol BafoeNikol Bafoe | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.39 | |||||||||||||||
2 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 08.74 | |||||||||||||||
3 | Barbora PolaneckáBarbora Polanecká | 02 | ASK Slavia Praha | 08.85 | |||||||||||||||
4 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.29 | |||||||||||||||
5 | Pavlína CubínkováPavlína Cubínková | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.35 | |||||||||||||||
6 | Veronika VotroubkováVeronika Votroubková | 94 | Spartak Praha 4 | 09.48 | |||||||||||||||
7 | Anna NovákováAnna Nováková | 01 | ASK Slavia Praha | 09.75 | |||||||||||||||
8 | Markéta LexováMarkéta Lexová | 02 | ASK Slavia Praha | 09.90 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 2.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana SvátkováZuzana Svátková | 87 | Spartak Praha 4 | Nezměřeno | |||||||||||||||
2 | Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová | 99 | TJ Spartak Vlašim | Nezměřeno | |||||||||||||||
3 | Kristýna MaškováKristýna Mašková | 02 | TJ Spartak Vlašim | Nezměřeno | |||||||||||||||
4 | Sabina FojtíkováSabina Fojtíková | 02 | ASK Slavia Praha | Nezměřeno | |||||||||||||||
5 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | Nezměřeno | |||||||||||||||
6 | Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská | 95 | Spartak Praha 4 | Nezměřeno | |||||||||||||||
7 | Johana JamriškováJohana Jamrišková | 99 | A. C. Sparta Praha | Nezměřeno | |||||||||||||||
8 | Klára CharvátováKlára Charvátová | 99 | A. C. Sparta Praha | Nezměřeno | |||||||||||||||
Poznámky:Nezměřeno z technických důvodů. Výpadek cílové kamery. Omlouváme se za způsobené problémy. |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 2.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.65 | |||||||||||||||
2 | Josefína VrbováJosefína Vrbová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.27 | |||||||||||||||
3 | Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.36 | |||||||||||||||
4 | Tereza LandováTereza Landová | 04 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.64 | |||||||||||||||
5 | Vanda KučerováVanda Kučerová | 04 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.01 | |||||||||||||||
6 | Šárka ValáškováŠárka Valášková | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.18 | |||||||||||||||
7 | Markéta MikováMarkéta Miková | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.53 | |||||||||||||||
8 | Petra MikováPetra Miková | 04 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 11.06 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (st, 2.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.24 | |||||||||||||||
2 | Veronika VoňkováVeronika Voňková | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.58 | |||||||||||||||
3 | Tereza NaušováTereza Naušová | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.67 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.97 | |||||||||||||||
5 | Adéla PísačkováAdéla Písačková | 04 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.02 | |||||||||||||||
6 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 10.18 | |||||||||||||||
7 | Barbora PejšováBarbora Pejšová | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.51 | |||||||||||||||
8 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 06 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.53 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (st, 2.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | SKP Nymburk, o.s. | 08.45 | |||||||||||||||
2 | Tereza KálalováTereza Kálalová | 03 | TJ Neratovice | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Martina TrhoňováMartina Trhoňová | 02 | TJ Neratovice | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Sára PšeničkováSára Pšeničková | 03 | TJ Neratovice | 09.21 | |||||||||||||||
5 | Veronika HospodkováVeronika Hospodková | 00 | TJ Neratovice | 09.44 | |||||||||||||||
6 | Aneta FrajbišováAneta Frajbišová | 02 | TJ Neratovice | 09.52 | |||||||||||||||
7 | Eliška RyskováEliška Rysková | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.90 | |||||||||||||||
8 | Valérie VedejováValérie Vedejová | 02 | ASK Lovosice | 09.99 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (st, 2.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková | 00 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Adéla ČepelováAdéla Čepelová | 03 | ASK Slavia Praha | 09.09 | |||||||||||||||
3 | Foobiche Sonia AyalaFoobiche Sonia Ayala | 65 | Praha | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Světla TurnerováSvětla Turnerová | 71 | Praha | 09.28 | |||||||||||||||
5 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 09.49 | |||||||||||||||
6 | Markéta SkalickáMarkéta Skalická | 03 | ASK Slavia Praha | 09.61 | |||||||||||||||
7 | Daniela AndrlováDaniela Andrlová | 01 | Praha | 10.35 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |