Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze
Břeclav (6. 9. 2015)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.27 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 07.46 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 07.48 | |||||||||||||||
4 | Lukáš GibalaLukáš Gibala | 00 | AK Olomouc | 07.63 | |||||||||||||||
5 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | AK Olomouc | 07.71 | |||||||||||||||
6 | Petr NovotnýPetr Novotný | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 07.99 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.12 | |||||||||||||||
Tomáš SláčikTomáš Sláčik | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František FaltýnekFrantišek Faltýnek | 01 | BYAC Brno | 07.95 | |||||||||||||||
2 | Jakub HurtJakub Hurt | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.05 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MěsíčekTomáš Měsíček | 01 | Atletický klub Kyjov | 08.10 | |||||||||||||||
4 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.18 | |||||||||||||||
5 | Jan HrdličkaJan Hrdlička | 01 | SSK Vítkovice | 08.20 | |||||||||||||||
6 | Tomáš HujňákTomáš Hujňák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.24 | |||||||||||||||
7 | Michal MachalaMichal Machala | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.28 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.09 | |||||||||||||||
2 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | SK Přerov | 08.47 | |||||||||||||||
3 | Jozef TutkoJozef Tutko | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.53 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BittnerOndřej Bittner | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.90 | |||||||||||||||
6 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 08.94 | |||||||||||||||
Daniel StrážnickýDaniel Strážnický | 01 | AK Kroměříž | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.31 | |||||||||||||||
2 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 07.47 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 07.55 | |||||||||||||||
4 | Lukáš GibalaLukáš Gibala | 00 | AK Olomouc | 07.70 | |||||||||||||||
5 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | AK Olomouc | 07.80 | |||||||||||||||
6 | František FaltýnekFrantišek Faltýnek | 01 | BYAC Brno | 08.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HurtJakub Hurt | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 07.95 | |||||||||||||||
2 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.03 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MěsíčekTomáš Měsíček | 01 | Atletický klub Kyjov | 08.14 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.15 | |||||||||||||||
5 | Petr NovotnýPetr Novotný | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.17 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Vanessa KlíčováVanessa Klíčová | 01 | AC Prostějov | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 08.41 | |||||||||||||||
5 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Olomouc | 08.48 | |||||||||||||||
6 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | AK Olomouc | 08.50 | |||||||||||||||
7 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | AK Olomouc | 08.51 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta MiklášováAneta Miklášová | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.37 | |||||||||||||||
2 | Vendula HanákováVendula Hanáková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.51 | |||||||||||||||
4 | Nikol HillerováNikol Hillerová | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.52 | |||||||||||||||
5 | Klára KucharčukováKlára Kucharčuková | 01 | TJ Šumperk | 08.83 | |||||||||||||||
6 | Barbora KvapilováBarbora Kvapilová | 00 | AK Olomouc | 08.87 | |||||||||||||||
Nikola BartíkováNikola Bartíková | 00 | AK Kroměříž | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 08.49 | |||||||||||||||
2 | Markéta HavlátováMarkéta Havlátová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.55 | |||||||||||||||
3 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice | 08.60 | |||||||||||||||
4 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | AK Hodonín | 08.64 | |||||||||||||||
5 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 08.64 | |||||||||||||||
6 | Veronika BudařováVeronika Budařová | 01 | SK Přerov | 08.96 | |||||||||||||||
7 | Emma BečvářováEmma Bečvářová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.30 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KlišíkováKarolína Klišíková | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.71 | |||||||||||||||
2 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 08.77 | |||||||||||||||
3 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.84 | |||||||||||||||
4 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Hana ŠebelováHana Šebelová | 01 | Atletický klub Blansko Dvorská | 09.12 | |||||||||||||||
Simona VymětalováSimona Vymětalová | 01 | AK Kroměříž | DNP | ||||||||||||||||
Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Simona ProcházkováSimona Procházková | 00 | TJ Znojmo | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice | 09.04 | |||||||||||||||
4 | Lucie KomárkováLucie Komárková | 01 | AK Šternberk | 09.06 | |||||||||||||||
5 | Barbora HudcováBarbora Hudcová | 00 | JAC Brno | 09.36 | |||||||||||||||
MS | Melánie BenkováMelánie Benková | 00 | Slovensko | 08.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 08.24 | |||||||||||||||
2 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Aneta MiklášováAneta Miklášová | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.44 | |||||||||||||||
5 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Olomouc | 08.45 | |||||||||||||||
6 | Vanessa KlíčováVanessa Klíčová | 01 | AC Prostějov | 08.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | AK Olomouc | 08.45 | |||||||||||||||
2 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 08.48 | |||||||||||||||
3= | Nikol HillerováNikol Hillerová | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.51 | |||||||||||||||
3= | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.51 | |||||||||||||||
Barbora BegováBarbora Begová | 00 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 17.38 | |||||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | SK Přerov | 17.52 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 17.94 | |||||||||||||||
4 | Vít JánošVít Jánoš | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 18.20 | |||||||||||||||
5 | Lukáš GibalaLukáš Gibala | 00 | AK Olomouc | 18.63 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 19.85 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik DostálekDominik Dostálek | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 18.80 | |||||||||||||||
2 | Adam SmíšekAdam Smíšek | 00 | AK Bohumín, o.s. | 19.07 | |||||||||||||||
3 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19.32 | |||||||||||||||
4 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 19.44 | |||||||||||||||
5 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba o.s. | 19.69 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 20.16 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 19.65 | |||||||||||||||
2 | Jan HrdličkaJan Hrdlička | 01 | SSK Vítkovice | 19.94 | |||||||||||||||
3 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.91 | |||||||||||||||
Daniel StrážnickýDaniel Strážnický | 01 | AK Kroměříž | DNP | ||||||||||||||||
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Jakub HurtJakub Hurt | 01 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František FaltýnekFrantišek Faltýnek | 01 | BYAC Brno | 19.77 | |||||||||||||||
2 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 20.35 | |||||||||||||||
3 | Michal MachalaMichal Machala | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 20.80 | |||||||||||||||
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 19.68 | |||||||||||||||
2 | Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková | 01 | Atletický klub Kyjov | 19.88 | |||||||||||||||
3 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 19.90 | |||||||||||||||
4 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 20.11 | |||||||||||||||
5 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 20.42 | |||||||||||||||
6 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 20.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 20.33 | |||||||||||||||
2 | Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková | 01 | AK Olomouc | 20.40 | |||||||||||||||
3 | Nikola DvorskáNikola Dvorská | 00 | SK Přerov | 21.06 | |||||||||||||||
4 | Karolína KarasováKarolína Karasová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 21.13 | |||||||||||||||
5 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | AK Hodonín | 21.33 | |||||||||||||||
6 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 21.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 20.23 | |||||||||||||||
2 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 20.79 | |||||||||||||||
3 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.05 | |||||||||||||||
4 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice | 21.31 | |||||||||||||||
5 | Klára KucharčukováKlára Kucharčuková | 01 | TJ Šumperk | 21.73 | |||||||||||||||
Nikola BartíkováNikola Bartíková | 00 | AK Kroměříž | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie HolkováTerezie Holková | 01 | Atletický klub Kyjov | 20.95 | |||||||||||||||
2 | Klára MěsíčkováKlára Měsíčková | 00 | Atletický klub Kyjov | 21.21 | |||||||||||||||
3 | Kateřina PavelkováKateřina Pavelková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 21.65 | |||||||||||||||
4 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 21.96 | |||||||||||||||
5 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 22.19 | |||||||||||||||
6 | Hana ŠebelováHana Šebelová | 01 | Atletický klub Blansko Dvorská | 22.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol HillerováNikol Hillerová | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 21.19 | |||||||||||||||
2 | Simona ProcházkováSimona Procházková | 00 | TJ Znojmo | 21.41 | |||||||||||||||
3 | Klára StrnadováKlára Strnadová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 22.08 | |||||||||||||||
4 | Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 22.24 | |||||||||||||||
5 | Veronika BudařováVeronika Budařová | 01 | SK Přerov | 22.45 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 40.24 | |||||||||||||||
2 | Pavel VacekPavel Vacek | 00 | Atletika Poruba o.s. | 40.93 | |||||||||||||||
3 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 41.44 | |||||||||||||||
4 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 42.16 | |||||||||||||||
David DrštičkaDavid Drštička | 00 | SK Přerov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 41.38 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 42.04 | |||||||||||||||
3 | Vít CharvátVít Charvát | 01 | AK Šternberk | 42.73 | |||||||||||||||
4 | Adam IvičičAdam Ivičič | 00 | AK Hodonín | 42.74 | |||||||||||||||
Tomáš HujňákTomáš Hujňák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo | 43.14 | |||||||||||||||
2 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba o.s. | 43.43 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MěsíčekTomáš Měsíček | 01 | Atletický klub Kyjov | 43.55 | |||||||||||||||
4 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | SK Přerov | 44.62 | |||||||||||||||
5 | Šimon MorcinekŠimon Morcinek | 01 | TJ TŽ Třinec | 45.33 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková | 01 | AK Olomouc | 42.94 | |||||||||||||||
2 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 43.34 | |||||||||||||||
3 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 43.76 | |||||||||||||||
4 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 44.60 | |||||||||||||||
5 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 45.13 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Olomouc | 43.80 | |||||||||||||||
2 | Anna DokoupilováAnna Dokoupilová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 44.45 | |||||||||||||||
3 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 45.65 | |||||||||||||||
4 | Natálie LugrováNatálie Lugrová | 00 | AC Prostějov | 46.47 | |||||||||||||||
Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová | 01 | Atletika Poruba o.s. | 45.92 | |||||||||||||||
2 | Kateřina PavelkováKateřina Pavelková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 47.19 | |||||||||||||||
3 | Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková | 00 | JAC Brno | 47.38 | |||||||||||||||
4 | Veronika CholastováVeronika Cholastová | 01 | AK Šternberk | 50.93 | |||||||||||||||
Monika RybníčkováMonika Rybníčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 47.11 | |||||||||||||||
2 | Klára StrnadováKlára Strnadová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 47.53 | |||||||||||||||
3 | Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | AK Hodonín | 47.62 | |||||||||||||||
4 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 48.09 | |||||||||||||||
5 | Barbora HudcováBarbora Hudcová | 00 | JAC Brno | 48.84 | |||||||||||||||
6 | Adéla VelkáAdéla Velká | 01 | Atletika Poruba o.s. | 49.46 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie VranováValerie Vranová | 00 | AK Šternberk | 46.29 | |||||||||||||||
2 | Eva KřekováEva Křeková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 47.45 | |||||||||||||||
3 | Lucie KomárkováLucie Komárková | 01 | AK Šternberk | 47.82 | |||||||||||||||
4 | Marie OrálkováMarie Orálková | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 48.21 | |||||||||||||||
5 | Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková | 01 | AK Šternberk | 51.46 | |||||||||||||||
Sára KolomazníkováSára Kolomazníková | 00 | SK Přerov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | René SasynRené Sasyn | 00 | TJ TŽ Třinec | 2:06.79 | |||||||||||||||
2 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 2:08.65 | |||||||||||||||
3 | Filip SzotkowkiFilip Szotkowki | 00 | TJ TŽ Třinec | 2:09.33 | |||||||||||||||
4 | Daniel VašekDaniel Vašek | 00 | SSK Vítkovice | 2:10.28 | |||||||||||||||
5 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 2:10.34 | |||||||||||||||
6 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:13.58 | |||||||||||||||
7 | Adam HladkýAdam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2:14.13 | |||||||||||||||
8 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 2:20.60 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BergerJan Berger | 00 | AK Olomouc | 2:16.09 | |||||||||||||||
2 | Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:16.35 | |||||||||||||||
3 | Jan ChmelářJan Chmelář | 01 | AK Olomouc | 2:17.78 | |||||||||||||||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2:17.89 | |||||||||||||||
5 | Lukáš SzekeresLukáš Szekeres | 00 | SK Přerov | 2:19.25 | |||||||||||||||
6 | Vít CharvátVít Charvát | 01 | AK Šternberk | 2:27.95 | |||||||||||||||
Tomáš HujňákTomáš Hujňák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | DNF | ||||||||||||||||
Pavel VacekPavel Vacek | 00 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | AK Hodonín | 2:18.43 | |||||||||||||||
2 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 2:19.09 | |||||||||||||||
3 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:23.56 | |||||||||||||||
4 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 2:27.92 | |||||||||||||||
5 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:29.00 | |||||||||||||||
6 | Valerie VranováValerie Vranová | 00 | AK Šternberk | 2:29.73 | |||||||||||||||
7 | Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:30.35 | |||||||||||||||
8 | Markéta HavlátováMarkéta Havlátová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:34.22 | |||||||||||||||
MS | Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová | 02 | Slovensko | 2:34.48 | |||||||||||||||
Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková | 01 | AK Hodonín | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:40.23 | |||||||||||||||
2 | Monika LeciánováMonika Leciánová | 00 | Atletický klub Kyjov | 2:40.76 | |||||||||||||||
3 | Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková | 00 | JAC Brno | 2:42.46 | |||||||||||||||
4 | Adéla JelínkováAdéla Jelínková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:43.04 | |||||||||||||||
5 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2:43.13 | |||||||||||||||
6 | Terezie ŠtolcováTerezie Štolcová | 00 | TJ Šumperk | 2:44.48 | |||||||||||||||
7 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk | 2:46.87 | |||||||||||||||
8 | Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová | 01 | SK Přerov | 2:48.03 | |||||||||||||||
9 | Veronika CholastováVeronika Cholastová | 01 | AK Šternberk | 2:49.99 | |||||||||||||||
10 | Viola StoppaniováViola Stoppaniová | 01 | AK Olomouc | 2:50.96 | |||||||||||||||
Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | TJ Start Havířov | DNF | ||||||||||||||||
Pavlína VašinováPavlína Vašinová | 01 | SK Přerov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VodičkaMartin Vodička | 00 | VSK Univerzita Brno | 4:41.00 | |||||||||||||||
2 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 4:44.24 | |||||||||||||||
3 | Martin FatěnaMartin Fatěna | 00 | AK Hodonín | 4:54.66 | |||||||||||||||
4 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | SK Přerov | 4:58.18 | |||||||||||||||
5 | Vít UlehlaVít Ulehla | 01 | SK Přerov | 5:37.08 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice | 4:51.36 | |||||||||||||||
2 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 5:07.49 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SupikováKateřina Supiková | 03 | TJ TŽ Třinec | 5:10.35 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 5:11.35 | |||||||||||||||
5 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 01 | TJ TŽ Třinec | 5:16.49 | |||||||||||||||
6 | Kristýna ČajkováKristýna Čajková | 02 | AK Hodonín | 5:19.39 | |||||||||||||||
7 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice | 5:21.21 | |||||||||||||||
8 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 5:25.04 | |||||||||||||||
9 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 5:25.36 | |||||||||||||||
10 | Radmila CentnerováRadmila Centnerová | 00 | JAC Brno | 5:32.57 | |||||||||||||||
11 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba o.s. | 6:05.72 | |||||||||||||||
Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | AK Olomouc | 10:05.50 | |||||||||||||||
2 | Jan HavlenaJan Havlena | 00 | VSK Univerzita Brno | 10:09.19 | |||||||||||||||
3 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 10:20.70 | |||||||||||||||
4 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice | 10:26.90 | |||||||||||||||
5 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | TJ Sokol Přísnotice | 10:35.42 | |||||||||||||||
6 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 10:37.72 | |||||||||||||||
7 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk | 11:04.52 | |||||||||||||||
8 | Samuel KrýsaSamuel Krýsa | 01 | SSK Vítkovice | 11:16.61 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | Atletika Poruba o.s. | 13.86 | |||||||||||||||
2 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 14.00 | |||||||||||||||
3 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | SK Přerov | 14.65 | |||||||||||||||
4 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 14.66 | |||||||||||||||
5 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 14.95 | |||||||||||||||
6 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 15.63 | |||||||||||||||
7 | Dominik ZouharDominik Zouhar | 00 | Atletický klub Blansko Dvorská | 16.16 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siddartha SivilaSiddartha Sivila | 00 | TJ Znojmo | 15.88 | |||||||||||||||
2 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.59 | |||||||||||||||
3 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba o.s. | 20.23 | |||||||||||||||
4 | Jan ChodilJan Chodil | 01 | Atletika Poruba o.s. | 20.98 | |||||||||||||||
5 | Petr SziliczaiPetr Sziliczai | 01 | TJ TŽ Třinec | 21.30 | |||||||||||||||
MS | Marcel ŽilavýMarcel Žilavý | 00 | Slovensko | 13.64 | |||||||||||||||
Filip HojkaFilip Hojka | 00 | BYAC Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.74 | |||||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | SK Přerov | 14.41 | |||||||||||||||
3 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 14.45 | |||||||||||||||
4 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 15.07 | |||||||||||||||
5 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 15.73 | |||||||||||||||
6 | Dominik ZouharDominik Zouhar | 00 | Atletický klub Blansko Dvorská | 16.15 | |||||||||||||||
7 | Siddartha SivilaSiddartha Sivila | 00 | TJ Znojmo | 17.06 | |||||||||||||||
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | Atletika Poruba o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 15.30 | |||||||||||||||
2 | Veronika ČejnováVeronika Čejnová | 00 | SK Přerov | 15.69 | |||||||||||||||
3 | Eliška KreiselováEliška Kreiselová | 00 | SSK Vítkovice | 16.19 | |||||||||||||||
4 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 16.22 | |||||||||||||||
5 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice | 16.85 | |||||||||||||||
6 | Sabina MaršálkováSabina Maršálková | 01 | TJ Šumperk | 17.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BravencováAnna Bravencová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 16.99 | |||||||||||||||
2 | Michaela BrančíkováMichaela Brančíková | 01 | AC Prostějov | 17.25 | |||||||||||||||
3 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba o.s. | 17.43 | |||||||||||||||
4 | Marie KočíMarie Kočí | 00 | Atletika Poruba o.s. | 17.53 | |||||||||||||||
5 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba o.s. | 17.80 | |||||||||||||||
6 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 18.00 | |||||||||||||||
7 | Marie DoležalováMarie Doležalová | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 19.40 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol KubicováNikol Kubicová | 01 | TJ Start Havířov | 17.19 | |||||||||||||||
2 | Adéla SavarováAdéla Savarová | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 18.50 | |||||||||||||||
3 | Simona KotrláSimona Kotrlá | 01 | TJ Šumperk | 18.62 | |||||||||||||||
4 | Barbora PiňosováBarbora Piňosová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 19.16 | |||||||||||||||
5 | Michaela StaňkováMichaela Staňková | 01 | Atletický klub Blansko Dvorská | 19.83 | |||||||||||||||
6 | Lucie LondinováLucie Londinová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 24.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 15.48 | |||||||||||||||
2 | Veronika ČejnováVeronika Čejnová | 00 | SK Přerov | 15.62 | |||||||||||||||
3 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice | 16.19 | |||||||||||||||
4 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 16.41 | |||||||||||||||
5 | Eliška KreiselováEliška Kreiselová | 00 | SSK Vítkovice | 16.86 | |||||||||||||||
6 | Sabina MaršálkováSabina Maršálková | 01 | TJ Šumperk | 16.90 | |||||||||||||||
7 | Anna BravencováAnna Bravencová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 16.95 | |||||||||||||||
8 | Nikol KubicováNikol Kubicová | 01 | TJ Start Havířov | 17.77 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 27.54 | |||||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | SK Přerov | 28.15 | |||||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 29.17 | |||||||||||||||
4 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 29.60 | |||||||||||||||
5 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | AK Olomouc | 29.62 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk | 33.17 | |||||||||||||||
2 | Petr KomínekPetr Komínek | 01 | TJ Šumperk | 33.83 | |||||||||||||||
3 | Siddartha SivilaSiddartha Sivila | 00 | TJ Znojmo | 36.99 | |||||||||||||||
4 | Jakub SmékalJakub Smékal | 01 | TJ Šumperk | 37.77 | |||||||||||||||
Dominik ZouharDominik Zouhar | 00 | Atletický klub Blansko Dvorská | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | AK Olomouc | 34.06 | |||||||||||||||
2 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 34.96 | |||||||||||||||
3 | Jan ChodilJan Chodil | 01 | Atletika Poruba o.s. | 38.67 | |||||||||||||||
Filip HojkaFilip Hojka | 00 | BYAC Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 30.85 | |||||||||||||||
2 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 31.77 | |||||||||||||||
3 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 32.06 | |||||||||||||||
4 | Sabina MaršálkováSabina Maršálková | 01 | TJ Šumperk | 32.91 | |||||||||||||||
5 | Lucie HöfferováLucie Höfferová | 01 | TJ Start Havířov | 33.82 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 33.13 | |||||||||||||||
2 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba o.s. | 34.10 | |||||||||||||||
3 | Eliška KreiselováEliška Kreiselová | 00 | SSK Vítkovice | 34.10 | |||||||||||||||
Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice | DNF | ||||||||||||||||
Aneta KuželováAneta Kuželová | 00 | AC Prostějov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BurianováLenka Burianová | 00 | JAC Brno | 33.81 | |||||||||||||||
2 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba o.s. | 34.14 | |||||||||||||||
3 | Michaela BrančíkováMichaela Brančíková | 01 | AC Prostějov | 34.83 | |||||||||||||||
4 | Adéla SavarováAdéla Savarová | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 35.01 | |||||||||||||||
Sára KolomazníkováSára Kolomazníková | 00 | SK Přerov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona KotrláSimona Kotrlá | 01 | TJ Šumperk | 36.78 | |||||||||||||||
2 | Martina KrejčíMartina Krejčí | 01 | TJ Šumperk | 38.42 | |||||||||||||||
3 | Michaela StaňkováMichaela Staňková | 01 | Atletický klub Blansko Dvorská | 38.87 | |||||||||||||||
4 | Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová | 01 | AC Prostějov | 39.42 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová | 01 | AK Bohumín, o.s. | 42.78 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 6.9.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 33.01 | |||||||||||||||
2 | Marie KočíMarie Kočí | 00 | Atletika Poruba o.s. | 33.74 | |||||||||||||||
3 | Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 36.46 | |||||||||||||||
4 | Iva ŠtefkováIva Štefková | 00 | TJ TŽ Třinec | 36.55 | |||||||||||||||
5 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 39.47 | |||||||||||||||
6 | Zuzana BurešováZuzana Burešová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 40.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MaluraJan Malura | 00 | SSK Vítkovice | 4:35.45 | |||||||||||||||
2 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 4:41.16 | |||||||||||||||
3 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice | 4:55.14 | |||||||||||||||
4 | Jiří MartinkaJiří Martinka | 00 | AK Olomouc | 5:05.80 | |||||||||||||||
5 | Karel ZámečníkKarel Zámečník | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5:07.37 | |||||||||||||||
6 | Nikolas AgelNikolas Agel | 00 | SSK Vítkovice | 5:09.94 | |||||||||||||||
7 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5:25.60 | |||||||||||||||
8 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk | 5:49.80 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Buba, Grycz, Vašíček, Martynek A-Buba, Grycz, Vašíček, Martynek | TJ TŽ Třinec | 28.93 | ||||||||||||||||
2 | A-Kusák, Novosad, Kober, Sláčik A-Kusák, Novosad, Kober, Sláčik | Atletický klub Zlín, z.s. | 30.67 | ||||||||||||||||
3 | A-Novotný, Dušek, Osolsobě, Kalous A-Novotný, Dušek, Osolsobě, Kalous | Atletický klub AHA Vyškov | 31.92 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Hanáková, Kašpárková, Koppová, Fráňová A-Hanáková, Kašpárková, Koppová, Fráňová | Atletický klub Zlín, z.s. | 31.33 | ||||||||||||||||
2 | A-Klíčová, Kuželová A., Kuželová V., Lugrová A-Klíčová, Kuželová A., Kuželová V., Lugrová | AC Prostějov | 32.88 | ||||||||||||||||
3 | A-Petrová, Mičunková, Mynářová, Suchánková A-Petrová, Mičunková, Mynářová, Suchánková | AK Olomouc | 33.26 | ||||||||||||||||
4 | A-Doležalová, Hladíková, Štusková, Burešová A-Doležalová, Hladíková, Štusková, Burešová | AC Moravská Slavia Brno | 35.05 | ||||||||||||||||
5 | A-Strnadová, Horváthová, Jelínková, Havlátová A-Strnadová, Horváthová, Jelínková, Havlátová | Atletický klub AHA Vyškov | 35.12 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Malura, Meca, Horák, Vašek A-Malura, Meca, Horák, Vašek | SSK Vítkovice | 2:37.69 | ||||||||||||||||
2 | A-Jánoš, Majerčák, Dostálek, Romanchenkov A-Jánoš, Majerčák, Dostálek, Romanchenkov | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:37.97 | ||||||||||||||||
3 | A-Hladký, Stibal, Hurt, Vrátný A-Hladký, Stibal, Hurt, Vrátný | AC Moravská Slavia Brno | 2:53.37 | ||||||||||||||||
4 | A-Novotný, Ševčík, Dušek, Kalous A-Novotný, Ševčík, Dušek, Kalous | Atletický klub AHA Vyškov | 2:56.50 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Sasyn, Szotkowki, Grycz, Wojnar A-Sasyn, Szotkowki, Grycz, Wojnar | TJ TŽ Třinec | 2:45.98 | ||||||||||||||||
2 | A-Pospíšil, Chmelař, Martinka, Mautner A-Pospíšil, Chmelař, Martinka, Mautner | AK Olomouc | 2:50.32 | ||||||||||||||||
3 | B-Rožnovský, Hrabovský, Agel, Vaněk B-Rožnovský, Hrabovský, Agel, Vaněk | SSK Vítkovice | 2:55.06 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Zabloudilová, Orálková, Strnadová, Havlátová A-Zabloudilová, Orálková, Strnadová, Havlátová | Atletický klub AHA Vyškov | 3:13.48 | ||||||||||||||||
2 | A-Vranová, Komárková, Cholastová, Kučerová A-Vranová, Komárková, Cholastová, Kučerová | AK Šternberk | 3:15.27 | ||||||||||||||||
A-Maradová, Holková, Měsíčková, Cahlíková A-Maradová, Holková, Měsíčková, Cahlíková | Atletický klub Kyjov | DQ | |||||||||||||||||
A-Zugarová, Dymáčková, Čajková, Knotková A-Zugarová, Dymáčková, Čajková, Knotková | AK Hodonín | DQ | |||||||||||||||||
A-Lojkásková, Kotásková, Kopcová, Dokoupilová A-Lojkásková, Kotásková, Kopcová, Dokoupilová | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNP | |||||||||||||||||
Poznámky:Dráha 3 a 6 - DQ podle pravidla 163.5 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Kiedroňová, Zahaluková, Teofilová, Sasynová A-Kiedroňová, Zahaluková, Teofilová, Sasynová | TJ TŽ Třinec | 3:00.28 | ||||||||||||||||
2 | A-Holainová, Juchelková, Kyselá, Nováková A-Holainová, Juchelková, Kyselá, Nováková | SSK Vítkovice | 3:01.57 | ||||||||||||||||
3 | A-Matějáková, Havelková, Koláčková, Filipová A-Matějáková, Havelková, Koláčková, Filipová | AC Moravská Slavia Brno | 3:12.69 | ||||||||||||||||
4 | A-Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Dvořáková A-Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Dvořáková | AC Prostějov | 3:21.93 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 1.85 | ||||||||||||||||
2 |
Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.79 | ||||||||||||||||
3 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK Olomouc |
01 | 1.65 | ||||||||||||||||
4 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo |
00 | 1.65 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 1.65 | ||||||||||||||||
6 |
Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK Olomouc |
01 | 1.65 | ||||||||||||||||
7= |
Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.60 | ||||||||||||||||
7= |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.60 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 1.60 | ||||||||||||||||
10 |
Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 1.60 | ||||||||||||||||
11= |
Marek KretMarek Kret
SSK Vítkovice |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
11= |
Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | NH | |||||||||||||||||
Jakub SlivkaničJakub Slivkanič
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | NH | |||||||||||||||||
Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC Prostějov |
00 | NH | |||||||||||||||||
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | NH | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK Přerov |
00 | 1.64 | ||||||||||||||||
2 |
Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub Kyjov |
00 | 1.61 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 1.61 | ||||||||||||||||
4 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.58 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina NeuwirthováKateřina Neuwirthová
TJ Znojmo |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
6= |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
6= |
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
6= |
Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
9= |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SVČ Fokus Nový Jičín |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
9= |
Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
AK Olomouc |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
11 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba o.s. |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
12= |
Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC Prostějov |
00 | 1.40 | ||||||||||||||||
12= |
Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK Vítkovice |
01 | 1.40 | ||||||||||||||||
14 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start Havířov |
00 | NH | |||||||||||||||||
Monika RybníčkováMonika Rybníčková
AC Moravská Slavia Brno |
01 | NH | |||||||||||||||||
Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ Třinec |
01 | NH | |||||||||||||||||
Klaudie GeistováKlaudie Geistová
TJ Šumperk |
01 | HN | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 3.30 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 3.20 | ||||||||||||||||
3 |
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava |
01 | 3.10 | ||||||||||||||||
4 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 3.10 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol Opava |
00 | 2.80 | ||||||||||||||||
6 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 2.80 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub SmékalJakub Smékal
TJ Šumperk |
01 | 2.40 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 3.00 | ||||||||||||||||
2 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 3.00 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 2.90 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 2.90 | ||||||||||||||||
5 |
Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 2.70 | ||||||||||||||||
6 |
Vendula HanákováVendula Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 2.60 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 2.50 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AC Čejkovice |
01 | 2.40 | ||||||||||||||||
9 |
Adéla KršováAdéla Kršová
AC Čejkovice |
02 | 2.00 | ||||||||||||||||
10 |
Libuše SýkorováLibuše Sýkorová
AC Čejkovice |
02 | 2.00 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 6.54 | ||||||||||||||||
2 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 6.48 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ Třinec |
01 | 5.69 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 5.57 | ||||||||||||||||
5 |
Jan MautnerJan Mautner
AK Olomouc |
01 | 5.48 | ||||||||||||||||
5 |
Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK Olomouc |
01 | 5.48 | ||||||||||||||||
7 |
Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 5.40 | ||||||||||||||||
8 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 5.37 | ||||||||||||||||
9 |
Vojtěch DušekVojtěch Dušek
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 5.25 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 5.24 | ||||||||||||||||
11 |
Petr NovotnýPetr Novotný
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 5.22 | ||||||||||||||||
12 |
Jan ChmelářJan Chmelář
AK Olomouc |
01 | 5.21 | ||||||||||||||||
13 |
Dominik ZouharDominik Zouhar
Atletický klub Blansko Dvorská |
00 | 5.18 | ||||||||||||||||
14 |
David LekešDavid Lekeš
AK Olomouc |
01 | 5.16 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 5.12 | ||||||||||||||||
16 |
Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK Vítkovice |
01 | 5.04 | ||||||||||||||||
17 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 4.87 | ||||||||||||||||
18 |
Jakub SlivkaničJakub Slivkanič
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 4.46 | ||||||||||||||||
19 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 4.43 | ||||||||||||||||
20 |
Ondřej BittnerOndřej Bittner
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 4.37 | ||||||||||||||||
21 |
Jakub VrátnýJakub Vrátný
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 4.26 | ||||||||||||||||
MS |
Marcel ŽilavýMarcel Žilavý
Slovensko |
00 | 6.27 | ||||||||||||||||
František FaltýnekFrantišek Faltýnek
BYAC Brno |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK Olomouc |
01 | 5.22 | ||||||||||||||||
2 |
Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice |
01 | 5.17 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 5.06 | ||||||||||||||||
4 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 5.06 | ||||||||||||||||
5 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.99 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta MiklášováAneta Miklášová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 4.96 | ||||||||||||||||
7 |
Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK Přerov |
00 | 4.89 | ||||||||||||||||
8 |
Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková
Atletický klub Kyjov |
01 | 4.84 | ||||||||||||||||
9 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 4.72 | ||||||||||||||||
10 |
Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start Havířov |
01 | 4.67 | ||||||||||||||||
11 |
Klaudie GeistováKlaudie Geistová
TJ Šumperk |
01 | 4.54 | ||||||||||||||||
12 |
Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
AK Olomouc |
00 | 4.53 | ||||||||||||||||
13 |
Vendula MynářováVendula Mynářová
AK Olomouc |
00 | 4.50 | ||||||||||||||||
14 |
Lenka BurianováLenka Burianová
JAC Brno |
00 | 4.50 | ||||||||||||||||
15 |
Eliška KreiselováEliška Kreiselová
SSK Vítkovice |
00 | 4.42 | ||||||||||||||||
16 |
Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK Přerov |
01 | 4.36 | ||||||||||||||||
17 |
Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 4.35 | ||||||||||||||||
18 |
Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK Vítkovice |
01 | 4.29 | ||||||||||||||||
19 |
Monika RybníčkováMonika Rybníčková
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 4.22 | ||||||||||||||||
20 |
Martina KrejčíMartina Krejčí
TJ Šumperk |
01 | 4.19 | ||||||||||||||||
21 |
Hana ŠebelováHana Šebelová
Atletický klub Blansko Dvorská |
01 | 4.17 | ||||||||||||||||
22 |
Markéta BalážováMarkéta Balážová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 4.15 | ||||||||||||||||
23 |
Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.07 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice |
00 | 12.25 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice |
00 | 12.25 | ||||||||||||||||
3 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 12.10 | ||||||||||||||||
4 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC Brno |
01 | 11.02 | ||||||||||||||||
5 |
Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 10.71 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 10.22 | ||||||||||||||||
7 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 10.05 | ||||||||||||||||
8 |
Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start Havířov |
01 | 09.90 | ||||||||||||||||
9 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 09.85 | ||||||||||||||||
10 |
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 09.82 | ||||||||||||||||
11 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s. |
02 | 09.38 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza HlavinkováTereza Hlavinková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 09.26 | ||||||||||||||||
13 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 09.25 | ||||||||||||||||
14 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 09.12 | ||||||||||||||||
15 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
AK Olomouc |
01 | 08.90 | ||||||||||||||||
16 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 08.42 | ||||||||||||||||
17 |
Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start Havířov |
01 | 08.27 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina KubováKateřina Kubová
AK Hodonín |
01 | 08.20 | ||||||||||||||||
19 |
Lada FialováLada Fialová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 07.06 | ||||||||||||||||
MS |
Melánie BenkováMelánie Benková
Slovensko |
00 | 10.59 | ||||||||||||||||
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub HéžaJakub Héža
AK Olomouc |
00 | 16.26 | ||||||||||||||||
2 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 15.26 | ||||||||||||||||
3 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 15.17 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK Vítkovice |
00 | 12.80 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK Hodonín |
00 | 12.65 | ||||||||||||||||
6 |
Jaroslav JarošJaroslav Jaroš
AK Hodonín |
00 | 12.32 | ||||||||||||||||
7 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 11.37 | ||||||||||||||||
8 |
Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s. |
00 | 11.26 | ||||||||||||||||
9 |
Adam BubíkAdam Bubík
SK Přerov |
01 | 11.05 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC Brno |
00 | 10.77 | ||||||||||||||||
11 |
Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s. |
01 | 10.57 | ||||||||||||||||
12 |
Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 10.13 | ||||||||||||||||
13 |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 09.51 | ||||||||||||||||
14 |
Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK Vítkovice |
01 | 09.50 | ||||||||||||||||
15 |
David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ Třinec |
00 | 09.27 | ||||||||||||||||
16 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 09.19 | ||||||||||||||||
17 |
Adam PutnaAdam Putna
VSK Univerzita Brno |
01 | 08.52 | ||||||||||||||||
18 |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 07.12 | ||||||||||||||||
Adam KuchtaAdam Kuchta
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice |
00 | 37.33 | ||||||||||||||||
2 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
AK Olomouc |
01 | 31.57 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza HlavinkováTereza Hlavinková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 31.56 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 30.71 | ||||||||||||||||
5 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 30.52 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 29.57 | ||||||||||||||||
7 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 29.17 | ||||||||||||||||
8 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice |
00 | 26.34 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 25.95 | ||||||||||||||||
10 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 25.21 | ||||||||||||||||
11 |
Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 24.00 | ||||||||||||||||
12 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 23.98 | ||||||||||||||||
13 |
Karolína KarasováKarolína Karasová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 21.46 | ||||||||||||||||
14 |
Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 20.63 | ||||||||||||||||
15 |
Lada FialováLada Fialová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 20.32 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina KubováKateřina Kubová
AK Hodonín |
01 | 17.32 | ||||||||||||||||
17 |
Natálie MösnerováNatálie Mösnerová
TJ Šumperk |
00 | 16.25 | ||||||||||||||||
Adriana StrakováAdriana Straková
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | NM | |||||||||||||||||
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub HéžaJakub Héža
AK Olomouc |
00 | 54.24 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK Vítkovice |
00 | 43.23 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK Hodonín |
00 | 41.08 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří JunekJiří Junek
TJ Start Havířov |
00 | 40.46 | ||||||||||||||||
5 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 34.47 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Krnov |
01 | 34.15 | ||||||||||||||||
7 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 33.89 | ||||||||||||||||
8 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 33.69 | ||||||||||||||||
9 |
David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ Třinec |
00 | 33.08 | ||||||||||||||||
10 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 30.61 | ||||||||||||||||
11 |
Adam BubíkAdam Bubík
SK Přerov |
01 | 29.28 | ||||||||||||||||
12 |
Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s. |
00 | 29.16 | ||||||||||||||||
13 |
Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s. |
01 | 26.81 | ||||||||||||||||
14 |
Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s. |
01 | 26.48 | ||||||||||||||||
15 |
Adam PutnaAdam Putna
VSK Univerzita Brno |
01 | 25.23 | ||||||||||||||||
16 |
Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK Vítkovice |
01 | 23.84 | ||||||||||||||||
17 |
Štefan PrášekŠtefan Prášek
VSK Univerzita Brno |
00 | 23.75 | ||||||||||||||||
18 |
Dominik ŠpilháčekDominik Špilháček
TJ Sokol Opava |
00 | 23.39 | ||||||||||||||||
19 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov |
02 | 23.13 | ||||||||||||||||
20 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 22.77 | ||||||||||||||||
21 |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 21.95 | ||||||||||||||||
22 |
David NohelDavid Nohel
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 21.74 | ||||||||||||||||
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 37.77 | ||||||||||||||||
2 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice |
00 | 37.33 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 37.10 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 34.67 | ||||||||||||||||
5 |
Klára KuchařováKlára Kuchařová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 29.49 | ||||||||||||||||
6 |
Adriana StrakováAdriana Straková
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 29.17 | ||||||||||||||||
7 |
Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 26.26 | ||||||||||||||||
8 |
Kamila VymazalováKamila Vymazalová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 25.26 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina KubováKateřina Kubová
AK Hodonín |
01 | 23.19 | ||||||||||||||||
10 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s. |
02 | 22.97 | ||||||||||||||||
11 |
Lada FialováLada Fialová
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 22.41 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba o.s. |
01 | 20.90 | ||||||||||||||||
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | NM | |||||||||||||||||
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK Vítkovice |
00 | 53.81 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub HéžaJakub Héža
AK Olomouc |
00 | 42.68 | ||||||||||||||||
3 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 37.99 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK Hodonín |
00 | 34.02 | ||||||||||||||||
5 |
Jaroslav JarošJaroslav Jaroš
AK Hodonín |
00 | 31.95 | ||||||||||||||||
6 |
David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ Třinec |
00 | 31.00 | ||||||||||||||||
7 |
Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s. |
00 | 30.66 | ||||||||||||||||
8 |
Adam BubíkAdam Bubík
SK Přerov |
01 | 29.89 | ||||||||||||||||
9 |
Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start Havířov |
00 | 27.98 | ||||||||||||||||
10 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 27.83 | ||||||||||||||||
11 |
David ČernýDavid Černý
AK Hodonín |
00 | 25.60 | ||||||||||||||||
12 |
Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s. |
01 | 24.88 | ||||||||||||||||
13 |
Dominik ŠpilháčekDominik Špilháček
TJ Sokol Opava |
00 | 22.95 | ||||||||||||||||
14 |
Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s. |
01 | 20.45 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice |
00 | 43.99 | ||||||||||||||||
2 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s. |
02 | 36.02 | ||||||||||||||||
3 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 35.17 | ||||||||||||||||
4 |
Jana NovákováJana Nováková
SSK Vítkovice |
00 | 32.19 | ||||||||||||||||
5 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 32.02 | ||||||||||||||||
6 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 31.69 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 31.62 | ||||||||||||||||
8 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 30.06 | ||||||||||||||||
9 |
Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 29.98 | ||||||||||||||||
10 |
Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 29.59 | ||||||||||||||||
11 |
Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 28.44 | ||||||||||||||||
12 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
AK Olomouc |
01 | 27.87 | ||||||||||||||||
13 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 27.86 | ||||||||||||||||
14 |
Markéta BalážováMarkéta Balážová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 24.42 | ||||||||||||||||
15 |
Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC Prostějov |
00 | 24.37 | ||||||||||||||||
16 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 23.72 | ||||||||||||||||
17 |
Markéta JanůMarkéta Janů
AK Hodonín |
00 | 22.37 | ||||||||||||||||
18 |
Natálie MösnerováNatálie Mösnerová
TJ Šumperk |
00 | 20.55 | ||||||||||||||||
19= |
Zuzana BurešováZuzana Burešová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 18.26 | ||||||||||||||||
19= |
Tereza HlavinkováTereza Hlavinková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 18.26 | ||||||||||||||||
21 |
Tereza MartynkováTereza Martynková
TJ TŽ Třinec |
01 | 17.79 | ||||||||||||||||
22 |
Terezie ŠtolcováTerezie Štolcová
TJ Šumperk |
00 | 17.04 | ||||||||||||||||
23 |
Iva ŠtefkováIva Štefková
TJ TŽ Třinec |
00 | 15.92 | ||||||||||||||||
Michaela StaňkováMichaela Staňková
Atletický klub Blansko Dvorská |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Barbora HudcováBarbora Hudcová
JAC Brno |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam KuchtaAdam Kuchta
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 48.11 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Krnov |
01 | 45.84 | ||||||||||||||||
3 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK Vítkovice |
00 | 44.36 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří JunekJiří Junek
TJ Start Havířov |
00 | 44.15 | ||||||||||||||||
5 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 42.99 | ||||||||||||||||
6 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 36.25 | ||||||||||||||||
7 |
Patrik LučanPatrik Lučan
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 35.17 | ||||||||||||||||
8 |
Filip HojkaFilip Hojka
BYAC Brno |
00 | 33.48 | ||||||||||||||||
9 |
Sebastian WilkSebastian Wilk
BYAC Brno |
01 | 33.45 | ||||||||||||||||
10 |
Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK Vítkovice |
01 | 32.52 | ||||||||||||||||
11 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 31.34 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC Prostějov |
00 | 30.52 | ||||||||||||||||
13 |
Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start Havířov |
00 | 28.35 | ||||||||||||||||
14 |
Adam PutnaAdam Putna
VSK Univerzita Brno |
01 | 28.12 | ||||||||||||||||
15 |
Radek KobzinekRadek Kobzinek
AK Hodonín |
00 | 27.94 | ||||||||||||||||
16 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 27.42 | ||||||||||||||||
17 |
Dominik ŠpilháčekDominik Špilháček
TJ Sokol Opava |
00 | 27.30 | ||||||||||||||||
18 |
David NohelDavid Nohel
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 23.73 | ||||||||||||||||
19 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 23.25 | ||||||||||||||||
20 |
Jozef TutkoJozef Tutko
Atletický klub AHA Vyškov |
01 | 16.03 | ||||||||||||||||
Adam SkácelAdam Skácel
AK Kroměříž |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský | 00 | SSK Vítkovice | 17:33.32 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 17:42.14 | |||||||||||||||
3 | Martin VychronMartin Vychron | 03 | BYAC Brno | 20:12.74 | |||||||||||||||
4 | Martin JakubčíkMartin Jakubčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 20:31.23 | |||||||||||||||
5 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 20:31.29 | |||||||||||||||
6 | Radim BartošRadim Bartoš | 01 | SSK Vítkovice | 21:31.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 6.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina BočkováSabina Bočková | 01 | AK Hodonín | 18:12.74 | |||||||||||||||
2 | Tereza KotáskováTereza Kotásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 18:16.81 | |||||||||||||||
3 | Klára ŠnajdrováKlára Šnajdrová | 00 | SSK Vítkovice | 18:58.30 | |||||||||||||||
4 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19:24.34 | |||||||||||||||
5 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19:44.98 | |||||||||||||||
6 | Nikol ReinertováNikol Reinertová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 20:07.51 | |||||||||||||||
7 | Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 21:10.42 | |||||||||||||||
8 | Nikola DočekalováNikola Dočekalová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 21:15.96 | |||||||||||||||
9 | Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková | 01 | JAC Brno | 21:23.29 | |||||||||||||||
10 | Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 21:56.80 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |