výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS

Týniště nad Orlicí (30. 8. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.78
1= Luboš DlouhýLuboš Dlouhý 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.78
3 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 99 AC PardubiceAC Pardubice 12.46
4 Jan DoležalJan Doležal 00 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.98
5 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.70
Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.74
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.80
3 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.94
4 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.78
5 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.36
Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 98 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.40
2 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11.98
3 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 12.14
4 Jiří BeránekJiří Beránek 99 AC PardubiceAC Pardubice 12.42
5 Jan RatajJan Rataj 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.06
MB Paťha MartinPaťha Martin 94 SDH StolínSDH Stolín 12.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav DivošVáclav Divoš 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.42
2 Jiří ŠkodnýJiří Škodný 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.06
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.14
4 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.28
5 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.78
2 Adam ProkešAdam Prokeš 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.86
3 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.46
4 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 84 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.62
Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.22 11.00
2 Václav DivošVáclav Divoš 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.44 9.00
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.66 8.00
4 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.68 7.00
5= Luboš DlouhýLuboš Dlouhý 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.78 5.50
5= Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.78 5.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ProkešAdam Prokeš 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.74 4.00
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.84 3.00
3 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11.86 2.00
4 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.88 1.00
5 Jiří ŠkodnýJiří Škodný 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.10
6 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.22
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 51.26 11.00
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 52.02 9.00
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 53.06 8.00
4 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.90 2.00
MB Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 54.24 7.00
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.56 6.00
3 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 55.30 4.00
4 Jiří BeránekJiří Beránek 99 AC PardubiceAC Pardubice 55.74 3.00
Jan HloušekJan Hloušek 93 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 55.14 5.00
2 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 56.26 1.00
3 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.26
4 Ondřej DonátOndřej Donát 97 AC PardubiceAC Pardubice 58.30
Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
MB Paťha MartinPaťha Martin 94 SDH StolínSDH Stolín 56.98
MB Kosucinski SlawomirKosucinski Slawomir 81 Polanica ZdrojPolanica Zdroj 58.54
Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Martin DoušaMartin Douša 88 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:02.48 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:02.78 9.00
3 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:11.38 6.00
4 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 2:12.34 4.00
5 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:13.98 3.00
6 Ondřej DonátOndřej Donát 97 AC PardubiceAC Pardubice 2:16.32 2.00
7 Karel SvobodaKarel Svoboda 96 AC PardubiceAC Pardubice 2:21.02
8 Miloš KolářMiloš Kolář 98 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:28.82
Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 97 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:07.34 8.00
2 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:08.66 7.00
3 Jan HloušekJan Hloušek 93 AC PardubiceAC Pardubice 2:11.70 5.00
4 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:18.10 1.00
5 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.22
6 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:21.88
MB Kosucinski SlawomirKosucinski Slawomir 81 Polanica ZdrojPolanica Zdroj 2:13.96
MB Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 2:17.02
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:34.22 11.00
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:43.22 9.00
3 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:43.24 8.00
4 Tomáš MocekTomáš Mocek 79 AC PardubiceAC Pardubice 4:43.78 7.00
5 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:45.56 6.00
6 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:45.78 5.00
7 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:46.28 4.00
8 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 00 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4:49.58 3.00
9 Kamil JílekKamil Jílek 73 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4:50.18 2.00
10 Miloš NovotnýMiloš Novotný 73 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:59.34 1.00
11 Karel SvobodaKarel Svoboda 96 AC PardubiceAC Pardubice 5:06.70
12 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:10.88
13 Petr KalnýPetr Kalný 81 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:15.30
14 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:32.14
MB Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:15.70
Dušan ErbsDušan Erbs 79 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 16 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 17.74 11.00
2 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 18.46 8.00
3 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 18.54 7.00
4 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19.08 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PajurekJan Pajurek 82 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 19.18 5.00
2 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil 88 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 20.94 3.00
3 Martin KrčmářMartin Krčmář 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 24.38
Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 AC PardubiceAC Pardubice 17.94 9.00
2 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.06 4.00
3 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 84 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 21.90 2.00
4 František JurenFrantišek Juren 86 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 22.38 1.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 62.06 7.50
Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 62.06 7.50
3 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 64.26 6.00
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 64.46 5.00
5 Martin DoušaMartin Douša 88 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 64.78 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PajurekJan Pajurek 82 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 60.68 11.00
2 Jiří ŠkodnýJiří Škodný 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 62.00 9.00
3 František JurenFrantišek Juren 86 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 69.46 2.00
4 Miloš KolářMiloš Kolář 98 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 71.74 1.00
5 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 72.06
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 68.26 3.00
2 Lukáš VladykaLukáš Vladyka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 80.00
3 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 83.12
MB Dominik FajmonDominik Fajmon 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 65.08
Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11:03.24 11.00
2 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11:09.00 9.00
3 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11:10.30 8.00
4 Dušan ErbsDušan Erbs 79 AC PardubiceAC Pardubice 11:13.38 7.00
5 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11:31.26 6.00
6 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:41.06 5.00
7 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 91 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 11:44.88 4.00
8 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11:57.64 3.00
9 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12:07.76 2.00
10 Petr KalnýPetr Kalný 81 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12:10.04 1.00
11 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12:57.78
Ondřej DonátOndřej Donát 97 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců Královehradeckého kraje v běhu na 3000m překážek: 1. Hrůša Vojtěch HRKRAL, 2. Vavrečka Martin TYNOR
Celkem 12 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Kašpar, Kubík, Hloušek, Jiráček A - Kašpar, Kubík, Hloušek, Jiráček AC PardubiceAC Pardubice 3:39.98 11.00
2 A - Leden, Toufar, Škodný, Divoš A - Leden, Toufar, Škodný, Divoš Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:45.94 8.00
3 A - Nechvíl, Nikl, Smolík, Kolář A - Nechvíl, Nikl, Smolík, Kolář AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 3:48.36 7.00
4 A - Zpěvák, Losenický, Vondra, Novotný A - Zpěvák, Losenický, Vondra, Novotný Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:54.18 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C - Nespěšný, Lakota, Klát, Halbrštát C - Nespěšný, Lakota, Klát, Halbrštát AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 3:45.46 9.00
2 B - Veselý, Doskočil, Boháč, Chmelík B - Veselý, Doskočil, Boháč, Chmelík AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 3:55.58 5.00
3 B - Molek, Svoboda, Zelenka, Erbs B - Molek, Svoboda, Zelenka, Erbs AC PardubiceAC Pardubice 3:58.96 4.00
4 B - Šimonek, Vladyka, Novotný, Vondra B - Šimonek, Vladyka, Novotný, Vondra Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:40.30 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
AC PardubiceAC Pardubice
97 1.86 11.00
2 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
96 1.83 9.00
3 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 1.80 8.00
4 Martin KrčmářMartin Krčmář
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
91 1.75 7.00
5 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.70 6.00
6 Pavel BartošPavel Bartoš
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 1.70 5.00
7 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.65 4.00
8 Jakub MatuškaJakub Matuška
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
99 1.60 3.00
9 Roman KopeckýRoman Kopecký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
79 1.60 2.00
10= Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 1.55 0.50
10= Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 1.55 0.50
12 Tomáš KosTomáš Kos
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
00 1.55
13 Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
61 1.55
MB Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 1.86
MB Dominik FajmonDominik Fajmon
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 1.65
Jaroslav LosenickýJaroslav Losenický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
81 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr JulišPetr Juliš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
69 4.00 11.00
2 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
99 3.80 9.00
3 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 3.60 8.00
4 Martin ZemánekMartin Zemánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 3.40 7.00
5 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 2.60 6.00
10 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
99 2.60 5.00
7 Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
00 2.20 4.00
8 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 DNS
9 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 DNS
10 Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 DNS
12 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 DNS
MB Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 4.40
MB Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 4.20
MB Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4.20
MB Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 3.40
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček
AC PardubiceAC Pardubice
98 6.51 11.00
2 Václav DivošVáclav Divoš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 6.23 9.00
3 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
AC PardubiceAC Pardubice
97 6.22 8.00
4 Adam ProkešAdam Prokeš
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
00 6.20 7.00
5 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 6.04 6.00
6 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
98 6.03 5.00
7 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.98 4.00
8 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.98 3.00
9 Stanislav KlátStanislav Klát
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
96 5.79 2.00
10 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 5.73 1.00
11 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
96 5.73
12 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.72
13 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.67
14 Marek ToufarMarek Toufar
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 5.58
15 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 5.49
16 Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
00 5.47
17 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.45
18 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5.33
19 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.06
20 Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 4.62
Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 DNS
Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
98 DNS
Jaroslav LosenickýJaroslav Losenický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
81 DNS
Celkem 23 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 12.57 11.00
2 Marek ToufarMarek Toufar
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 12.15 9.00
3 Pavel BartošPavel Bartoš
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 11.42 8.00
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 11.11 7.00
5 Jakub MatuškaJakub Matuška
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
99 10.97 6.00
6 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
61 10.51 5.00
7 Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
61 10.13 4.00
8 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 09.96 3.00
Jaroslav LosenickýJaroslav Losenický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
81 DNS
Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 DNS
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 12.39 11.00
2 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
79 12.00 9.00
3 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
88 11.93 8.00
4 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
83 11.56 7.00
5 Martin SkřivánekMartin Skřivánek
AC PardubiceAC Pardubice
79 11.52 6.00
6 Vojtěch KuncVojtěch Kunc
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
98 11.26 5.00
7 Lukáš MalínskýLukáš Malínský
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
77 11.15 4.00
8 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
74 11.05 3.00
9 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
86 10.88 2.00
10 Michal PaďourMichal Paďour
AC PardubiceAC Pardubice
94 10.88 1.00
11 Petr JulišPetr Juliš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
69 10.76
12 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 10.42
13 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
69 10.24
14 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 08.93
15 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
84 08.31
Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 DNS
Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 NM
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
79 37.30 11.00
2 Lukáš MalínskýLukáš Malínský
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
77 36.22 9.00
3 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 35.62 8.00
4 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
86 34.40 7.00
5 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
74 33.78 6.00
6 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
88 32.51 5.00
7= Petr JulišPetr Juliš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
69 31.75 3.50
7= Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
99 31.75 3.50
9 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
69 29.72 2.00
10 Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 29.06 1.00
11 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
83 29.02
12 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 28.44
13 Michal PaďourMichal Paďour
AC PardubiceAC Pardubice
94 28.42
14 Roman KopeckýRoman Kopecký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
79 27.24
15 Vojtěch KuncVojtěch Kunc
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
98 26.89
16 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 25.33
Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 DNS
Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
85 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
83 42.55 11.00
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
86 40.73 9.00
3 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
74 39.78 8.00
4 Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 33.64 7.00
5 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 33.59 6.00
6 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
99 28.90 5.00
7 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 18.08 4.00
8 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
88 13.91 3.00
MB Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 36.13
Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
85 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SoumarJan Soumar
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
80 53.18 11.00
2 Martin SkřivánekMartin Skřivánek
AC PardubiceAC Pardubice
79 45.87 9.00
3 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
AC PardubiceAC Pardubice
94 45.22 8.00
4 Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 42.46 7.00
5 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 42.43 6.00
6 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 40.67 5.00
7 Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 39.86 4.00
8 Tomáš PopelkaTomáš Popelka
AC PardubiceAC Pardubice
99 38.81 3.00
9 Ondřej PiskačOndřej Piskač
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
83 38.42 2.00
10 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 38.08 1.00
11 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 37.94
12 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
99 36.49
13 Radek ChmelíkRadek Chmelík
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
98 34.62
14 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
96 34.47
15 Roman KopeckýRoman Kopecký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
79 34.28
16 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
79 32.43
17 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 31.37
Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 DNS
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHOCE CHOCE AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 228.50
2 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 212.50
3 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 170.00
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 070.00
5 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 067.50
6 SLATI SLATI Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 049.00
7 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 030.00
8 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 029.50
9 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 024.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x400 m, 110 m př., 110 m př., 800 m, 400 m př., 400 m př., 400 m, 400 m, 100 m, 4x400 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHOCE CHOCE AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 777.00
2 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 749.50
3 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 690.00
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 277.00
5 SLATI SLATI Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 292.50
6 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 266.00
7 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 204.00
8 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 210.00
9 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 079.50
Celkem 9 závodníků