výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo

České Budějovice (6. 9. 2015)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.55 11.00
2 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.63 9.00
3 Václav SuchýVáclav Suchý 040301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.64 8.00
4 Michal TikalMichal Tikal 040906 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.91 7.00
5 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.03 6.00
6 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.06 5.00
7 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.41
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BöhmMichal Böhm 040306 Sokol ČB "B"Sokol ČB "B" 08.09 4.00
2 Filip HulaFilip Hula 041209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.16 3.00
3 Martin TetourMartin Tetour 040414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.23 2.00
4 Lukáš RácLukáš Rác 050517 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 08.30 1.00
5 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.36
6 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 060324 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.38
7 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.43
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BláhaJan Bláha 050330 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.40
2 Šimon KubešŠimon Kubeš 040206 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.10
3 Dan KulhánekDan Kulhánek 050419 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.14
4 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B" 09.28
5 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B" 10.02
Pavel NěmečekPavel Němeček 041218 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 6.9.2015) Vítr: +4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.02
2 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.18
3 Jakub PilečekJakub Pileček 040512 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.53
4 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 050405 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 09.58
MB Jakub DvořákJakub Dvořák 080227 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.76
Adam ČudlýAdam Čudlý 050426 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 6.9.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 040828 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.12
2 Jan GrausamJan Grausam 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.18
3 Petr StejskalPetr Stejskal 06 4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B" 09.97
4 Antonín HruškaAntonín Hruška 07 4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B" 10.81
Kryštof KubátKryštof Kubát 051113 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNS
Jan BouchalJan Bouchal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 045819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.88 11.00
2 Petra ChalupováPetra Chalupová 045909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.94 9.00
3= Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.98 7.50
3= Lucie KrálováLucie Králová 045126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.98 7.50
5 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.04 6.00
6 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.13 5.00
7 Lucie KutováLucie Kutová 050330 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 08.35
8 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová 045918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.45
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.26 4.00
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.26 3.00
3 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 055712 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.29 2.00
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.38
5 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.38
6 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 075208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.53
7 Natálie FoučkováNatálie Foučková 045423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.69
8 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 050820 Sokol ČB "B"Sokol ČB "B" 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena HyškováElena Hyšková 056021 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.33 1.00
2 Sára HauserováSára Hauserová 045922 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
3 Eliška VokatáEliška Vokatá 065408 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.63
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 055620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.63
5 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 045530 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.68
6 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 045404 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 065517 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.73
8 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová 050517 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 08.77
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 6.9.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MasopustováKristýna Masopustová 065201 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.64
2 Julie NovákováJulie Nováková 055716 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.83
3 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 065222 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.11
4 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková 045111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.33
5 Viktorie MíkováViktorie Míková 061227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.49
6 Lucie AdamcováLucie Adamcová 045512 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.53
7 Kamila KlímováKamila Klímová 04 4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B" 09.68
Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DQ
Poznámky:
Tylová - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ BlatnáTJ Blatná 08.36
2 Melanie StindlMelanie Stindl 040713 Sokol ČB "B"Sokol ČB "B" 08.80
3 Kristýna ČechováKristýna Čechová 050401 Sokol ČB "B"Sokol ČB "B" 08.83
4 Melanie TurkováMelanie Turková 050903 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 08.94
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.11
6 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 050126 Sokol ČB "B"Sokol ČB "B" 09.20
7 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.42
8 Eva JanošíkováEva Janošíková 055716 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.78
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilma StaňkováVilma Staňková 050422 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 09.00
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.13
3 Veronika DivišováVeronika Divišová 066129 TJ BlatnáTJ Blatná 09.40
4 Denisa NovákováDenisa Nováková 056115 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.40
5 Jana ArnoštováJana Arnoštová 050611 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 09.43
6 Lucie ČernáLucie Černá 055228 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.72
7 Ema MlsováEma Mlsová 055726 TJ BlatnáTJ Blatná 09.72
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.17 11.00
2 Adam VašAdam Vaš 000418 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.77 9.00
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.85 8.00
4 Daniel MátéDaniel Máté 000130 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.88 7.00
5 Gejza LadičGejza Ladič 000208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16 6.00
6 Erik ŠuteraErik Šutera 020920 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.24 5.00
MB Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.44
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.62
2 Matěj BeckMatěj Beck 020206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.66
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.01
4 Adam PrůšaAdam Průša 020201 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.08
5 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.53
6 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.58
7 František ŠkopekFrantišek Škopek 021103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.67
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015) Vítr: +4.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Francesco ImpagliatelliFrancesco Impagliatelli 000126 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.28 4.00
2 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.48 3.00
3 Ondřej KodlOndřej Kodl 010222 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.54 2.00
4 David CandraDavid Candra 010412 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.60 1.00
5 Čeněk JansaČeněk Jansa 020318 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.79
6 Richard NanárRichard Nanár 010511 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.82
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.47 11.00
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.51 9.00
3 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.62 7.50
Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.62 7.50
5 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.76 6.00
6 Nela KorešováNela Korešová 005222 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.91 3.00
7 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 005225 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.09 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.82 5.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.90 4.00
3 Iveta BindrováIveta Bindrová 015802 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.06 2.00
4 Simona RaušováSimona Raušová 025729 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.17
5 Apolena ŽákováApolena Žáková 035604 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.40
6 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 025910 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.57
7 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.84
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.43
2 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 025309 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.67
3 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.79
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.85
5 Anna JiráskováAnna Jirásková 035525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.22
6 Lucie NovotnáLucie Novotná 035114 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.36
7 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 035302 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.01
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.07 11.00
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.14 9.00
3 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.00 8.00
4 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.10 3.00
5 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 000719 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.20 2.00
6 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.41
MB Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 18.10
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MátéDaniel Máté 000130 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.49 5.00
2 David CandraDavid Candra 010412 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.76
3 Ondřej PodlešákOndřej Podlešák 020315 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.98
4 Adam PrůšaAdam Průša 020201 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.98
5 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.08
6 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.70
7 Erik DudiErik Dudi 010328 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.05 7.00
2 Adam VašAdam Vaš 000418 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 18.33 6.00
3 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.59 4.00
4 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 010101 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.57 1.00
5 Lukáš MarhounLukáš Marhoun 000731 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.18
6 Václav ŠtikaVáclav Štika 030109 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.24
František ŠkopekFrantišek Škopek 021103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.49 11.00
2 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.73 9.00
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 015209 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.75 8.00
4 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.09 7.00
5 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 006028 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.00 6.00
7 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 035319 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.00 5.00
MB Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 016006 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.45
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Apolena ŽákováApolena Žáková 035604 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 23.67 4.00
2 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.24 3.00
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.59 2.00
4 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.83 1.00
5 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 015828 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.47
6 Aneta ŠimerováAneta Šimerová 025203 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.82
MB Tereza ŠurátováTereza Šurátová 025926 TJ BlatnáTJ Blatná 24.72
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.76 11.00
2 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.34 9.00
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.66 8.00
4 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 42.48 7.00
5 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 53.42 3.00
6 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 53.49 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MátéDaniel Máté 000130 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.23 6.00
2 Václav ŠtikaVáclav Štika 030109 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.28 5.00
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 51.97 4.00
MB Čeněk JansaČeněk Jansa 020318 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.01
Petr LukšPetr Lukš 021014 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 45.97 11.00
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 47.93 6.00
3 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 006028 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.09 5.00
4 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.31 4.00
5 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 53.23 2.00
MB Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 46.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.40 9.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.49 8.00
3 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 46.51 7.00
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 006129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.13 3.00
5 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 54.28 1.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:59.65 11.00
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:00.50 9.00
3 Filip HulaFilip Hula 041209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.66 8.00
4 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 050121 Sokol ČB "B"Sokol ČB "B" 2:03.85 5.00
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:05.43 4.00
6 David PiklDavid Pikl 040729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.45 3.00
7 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:17.10
8 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:23.55
MB Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 040502 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:15.58
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KorousDavid Korous 040609 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:02.64 7.00
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:03.73 6.00
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:06.03 2.00
4 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:09.29 1.00
5 Marek ČernýMarek Černý 040828 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:19.01
6 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B" 2:21.39
7 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 060324 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:23.84
8 Jakub SkučekJakub Skuček 050107 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 2:26.88
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1:54.49 11.00
2 Tereza KociánováTereza Kociánová 045117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.47 9.00
3 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 055712 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:07.21 8.00
4 Elena HyškováElena Hyšková 056021 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:07.39 7.00
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 055224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:08.89 6.00
6 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:10.31 4.00
7 Klára HubenkováKlára Hubenková 051208 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 2:10.41 3.00
8 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová 055219 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:10.55 2.00
9 Denisa NovákováDenisa Nováková 056115 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.32
10 Sára KrchováSára Krchová 050105 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 2:13.42
11 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:15.39
Eliška VokatáEliška Vokatá 065408 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.33 5.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 040814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:12.05 1.00
3 Tereza PolákováTereza Poláková 045131 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:16.97
4 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:17.65
5 Eva JanošíkováEva Janošíková 055716 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:18.95
6 Kristýna ČechováKristýna Čechová 050401 Sokol ČB "B"Sokol ČB "B" 2:19.45
7 Nika KroupováNika Kroupová 045227 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:21.36
8 Tereza HemberováTereza Hemberová 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:37.61
9 Lucie ČernáLucie Černá 055228 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:46.83
10 Viktorie MíkováViktorie Míková 061227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:46.85
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 050126 Sokol ČB "B"Sokol ČB "B" DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin MiklíkMartin Miklík 000617 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.74 11.00
2 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.08 9.00
3 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý 011007 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:42.66 8.00
4 Jan TibitanclJan Tibitancl 011214 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:46.16 7.00
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:46.89 6.00
6 Lukáš ChmátalLukáš Chmátal 020620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:08.04 5.00
7 Koloman MarkovičKoloman Markovič 020518 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:13.34 4.00
8 Richard NanárRichard Nanár 010511 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:19.00 3.00
Petr LukšPetr Lukš 021014 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.38 11.00
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 006129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.67 9.00
3 Natálie PotockáNatálie Potocká 016110 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:43.15 8.00
4 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 015330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:47.50 7.00
5 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 015427 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:48.18 6.00
6 Tereza LoosováTereza Loosová 005601 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:49.83 5.00
7 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:00.95 4.00
MB Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 015430 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:21.94 11.00
2 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 005327 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:01.61 9.00
3 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 016015 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6:17.31 8.00
4 Sylvie HendrychováSylvie Hendrychová 025516 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6:55.28 7.00
Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ernest LinhartErnest Linhart 000225 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12:20.74 11.00
2 Gejza LadičGejza Ladič 000208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12:23.84 9.00
3 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:59.05 8.00
4 Pavel BodlákPavel Bodlák 030525 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14:09.51 7.00
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.99 11.00
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.49 9.00
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.65 6.00
4 Jiří TíkalJiří Tíkal 040413 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.13 2.00
5 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.35 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SuchýVáclav Suchý 040301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.50 8.00
2 Filip HulaFilip Hula 041209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.77 5.00
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.06 3.00
MB Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 040502 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.02
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.81
2 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.92
3 Jakub KršekJakub Kršek 050510 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.17
Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 6.9.2015) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.85
2 Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.03
3 Jakub SkučekJakub Skuček 050107 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 11.20
MB Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.21
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KorousDavid Korous 040609 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.57 7.00
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 050121 Sokol ČB "B"Sokol ČB "B" 09.79 4.00
3 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.08
4 Jakub PilečekJakub Pileček 040512 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.87
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HodinováTereza Hodinová 045221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.37 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová 045126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.63 9.00
3 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.98 8.00
4 Sára HauserováSára Hauserová 045922 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.29 5.00
5 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.49
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FoučkováKarolína Foučková 045423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.27 7.00
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.34 4.00
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.40 3.00
4 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.44 1.00
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 050820 Sokol ČB "B"Sokol ČB "B" 10.95
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 055620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.43 2.00
2 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 045404 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.75
3 Barbora KurzováBarbora Kurzová 056027 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.76
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.90
5 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 055209 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.90
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HemberováKlára Hemberová 045901 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.56
2 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.97
3 Viktorie VolfováViktorie Volfová 055131 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.16
4 Sára KrchováSára Krchová 050105 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 11.20
5 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová 055219 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.31
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KutováLucie Kutová 050330 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 11.10
2 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.72
3 Jana ArnoštováJana Arnoštová 050611 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 12.12
4 Barbora SamcováBarbora Samcová 040908 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 12.63
5 Kamila KlímováKamila Klímová 04 4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B" 13.98
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 6.9.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.16
2 Melanie TurkováMelanie Turková 050903 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 11.35
3 Klára HubenkováKlára Hubenková 051208 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 11.63
4 Eva JanošíkováEva Janošíková 055716 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.75
5 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.94
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.28 6.00
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 065517 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.82
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 075208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.07
4 Tereza KozákováTereza Kozáková 056107 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.08
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.86 11.00
2 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 010317 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.22 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.97 11.00
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.91 9.00
3 Daniela VránováDaniela Vránová 005406 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.06 8.00
4 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.12 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 005326 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.18 6.00
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.45 5.00
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 015623 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.02 4.00
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 006016 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.15 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.63 2.00
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.12 1.00
3 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.54
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Augustýn, Beck, Candra, Marhoun Augustýn, Beck, Candra, Marhoun T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.72 11.00
2 Jodl, Malinský, Svědínek, Škopek Jodl, Malinský, Svědínek, Škopek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.48 9.00
3 Dudi, Chmátal, Markovič, Bodlák Dudi, Chmátal, Markovič, Bodlák TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 39.53 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vozábalová M., Vozábalová V. Řezníková, Jedličková Vozábalová M., Vozábalová V. Řezníková, Jedličková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32.78 11.00
2 Šímová, Binderová, Potocká, Raušová Šímová, Binderová, Potocká, Raušová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.63 9.00
3 Feitová, Hurtíková, Korešová, Nikodémová Feitová, Hurtíková, Korešová, Nikodémová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 34.58 8.00
4 Kršová, Burgstallerová, Moravcová, Málková Kršová, Burgstallerová, Moravcová, Málková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.65 7.00
5 Kružíková, Jindrová, Babická, Hekerlová Kružíková, Jindrová, Babická, Hekerlová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.73 6.00
6 Ošmerová, Sokolová, Sedláková, Reichenauerová Ošmerová, Sokolová, Sedláková, Reichenauerová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 39.91 5.00
Celkem 6 závodníků

8 x 100 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pikl, Králová, Bahenská, Tetour, Krejčí, Suchý, Kroupová, Volfová Pikl, Králová, Bahenská, Tetour, Krejčí, Suchý, Kroupová, Volfová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:09.77 11.00
2 Kouřimová, Dolejší, Foučková, Foučková, Galbavá, Nováková, Slavíková, Bláha Kouřimová, Dolejší, Foučková, Foučková, Galbavá, Nováková, Slavíková, Bláha TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:13.73 9.00
3 Svoboda, Zahradníková, Langmüller, Lemberka, Manuel, Němeček, Nováková, Nováková Svoboda, Zahradníková, Langmüller, Lemberka, Manuel, Němeček, Nováková, Nováková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.82 8.00
4 Dubšík, Kršek, Nečas, Strnad, Poslušný, Dvořáková, Kurzová,Ziková Dubšík, Kršek, Nečas, Strnad, Poslušný, Dvořáková, Kurzová,Ziková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:16.08 7.00
5 Strusková, Dvořáková, Hlaváčová, Jindrová, Tibitanclová, Nový, Bajcura, Drnek Strusková, Dvořáková, Hlaváčová, Jindrová, Tibitanclová, Nový, Bajcura, Drnek TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.41 6.00
6 Havelka, Hubenková, Krchová, Rác, Kutová, Skuček, Staňková, Turková Havelka, Hubenková, Krchová, Rác, Kutová, Skuček, Staňková, Turková TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 2:23.93 5.00
7 Dvořáková, Hemberová, Kulhánek, Grausam, Dvořáková, Hemberová, Řepová, Jelínek Dvořáková, Hemberová, Kulhánek, Grausam, Dvořáková, Hemberová, Řepová, Jelínek SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:25.00 4.00
MB Brcko, Kindlmannová, Stejskalová, Kabelová, Kuna, Poláková, Nagyová, Urbanová Brcko, Kindlmannová, Stejskalová, Kabelová, Kuna, Poláková, Nagyová, Urbanová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:25.59
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.70 Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 1.73 -------O--O-OOXO 11.00
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000301 1.67 -------O-O-O-OXXX 9.00
3 Adam VašAdam Vaš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
000418 1.64 -----O-O--O-O-XXX 8.00
4 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000602 1.64 ---O-O-XOOOXOOXXOXXX 7.00
5 Francesco ImpagliatelliFrancesco Impagliatelli
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
000126 1.55 OO-O-O-OOOXXX 6.00
6 Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
011214 1.35 XOOXOXOXXX 5.00
7 Martin HolubMartin Holub
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010323 1.30 OOOXXX 4.00
Lukáš MarhounLukáš Marhoun
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000731 DNS
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020420 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.58 Body
1 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005406 1.55 ---OOOXOOOOXXX 11.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 1.52 --OOO-XXOOXOXXX 9.00
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015623 1.43 -OOOOOXXX 8.00
4 Adina SivokováAdina Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025204 1.40 -OOOXOXXX 7.00
5 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005412 1.40 O-OXOXXOXXX 6.00
6 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015103 1.35 -OOOXXX 5.00
7 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 1.35 OOOXOXXX 4.00
8 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015128 1.30 OOOXXX 3.00
9 Lenka HekerlováLenka Hekerlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025309 1.30 OXXOOXXX 2.00
10 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 1.30 OOXXOXXX 1.00
11 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006016 1.30 OXOXXOXXX
12 Sára ŠuterováSára Šuterová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005829 1.25 OXOXXX
13 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207 1.20 OXXX
14 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035525 NH XXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.902.002.102.202.302.40 Body
MB Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
020313 2.30
MB Martin HolubMartin Holub
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010323 2.10
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.902.002.102.202.30 Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006013 2.20 OOOXOXXOXXX 11.00
2 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005406 2.10 XOOOOXXX 9.00
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015623 2.00 OOXOXXX 8.00
4 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 NH --XXX
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000205 6.39 +1.7 m/s 6.37+1.76.39+1.76.35-2.86.396.13+0.3-- 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
000407 5.23 +2.9 m/s 5.12 +0.3 m/s 4.78+2.55.23+2.94.52-0.85.235.19+3.24.71+2.65.12+0.3 9.00
3 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000602 5.17 +3.2 m/s 4.50 -0.7 m/s 4.57+2.25.17+3.24.50-0.75.17X+2.9X+2.1X+1.5 8.00
4 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000911 5.10 -4.98+0.25.105.10X+2.43.95+1.03.76 7.00
5 Francesco ImpagliatelliFrancesco Impagliatelli
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
000126 4.84 +2.1 m/s 4.81 +1.4 m/s X4.50+2.14.53-2.04.534.81+1.44.84+2.1X+2.4 6.00
6 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020206 4.69 +1.8 m/s 4.69+1.8X+1.14.46+2.64.694.38+1.4X+2.2X-0.7 5.00
7 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
011007 4.32 -0.5 m/s 4.20+0.54.22+1.24.32-0.54.324.25-0.64.26+1.84.02+1.2 4.00
8 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020420 4.19 +2.8 m/s 4.02 -0.2 m/s 4.03+2.54.19+2.84.02-0.24.194.01+0.93.044.01+2.0 3.00
9 Lukáš MarhounLukáš Marhoun
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000731 3.94 +0.8 m/s 3.73+1.83.58+6.63.94+0.83.94 2.00
10 Erik DudiErik Dudi
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010328 3.76 +1.3 m/s 3.76+1.33.25+3.03.64+0.23.76 1.00
11 Richard NanárRichard Nanár
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010511 3.74 +1.9 m/s 3.68+2.23.74+1.93.16+2.63.74
12 Lukáš ChmátalLukáš Chmátal
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
020620 3.56 -0.6 m/s 3.56-0.6X+2.13.37+0.13.56
13 Koloman MarkovičKoloman Markovič
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
020518 2.90 +0.3 m/s 2.90+0.3X+2.82.54+4.02.90
Martin HolubMartin Holub
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010323 DNS
Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
010317 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 4.76 +3.1 m/s 4.49 +1.9 m/s 4.66+3.94.444.49+1.94.664.46+1.44.46+4.84.76+3.1 11.00
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015417 4.69 +3.9 m/s 3.82 -0.4 m/s 4.69+3.93.82-0.4-+1.04.69--- 9.00
3 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005412 4.57 +1.6 m/s X+1.3X+0.24.57+1.64.57X+1.8X+0.4X+3.6 8.00
4 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016206 4.55 +0.9 m/s 4.37+1.84.26+3.13.74+1.44.374.33+3.04.25-1.54.55+0.9 7.00
5 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025228 4.49 +1.2 m/s X-1.2X+0.34.49+1.24.49X+0.4X-0.3X+2.8 6.00
6 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 4.47 +4.1 m/s 4.38 +1.8 m/s X+1.84.34+1.14.47+4.14.474.25+2.94.38+1.8X+2.3 5.00
7 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006016 4.25 +2.1 m/s 3.89 -0.3 m/s X+0.54.25+2.1X+1.14.252.22-0.33.89-0.3X+2.8 4.00
8 Adina SivokováAdina Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025204 4.17 +3.1 m/s 3.94 +1.1 m/s 3.89+0.44.17+3.13.72-0.64.173.80+5.23.64-2.43.94+1.1 3.00
9 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025729 4.02 -0.2 m/s 4.02-0.2X+1.33.84+0.94.02 2.00
10 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015103 3.91 3.51-0.13.68+1.83.913.91 1.00
11 Tereza ŠurátováTereza Šurátová
TJ BlatnáTJ Blatná
025926 3.71 +0.7 m/s 3.68+0.13.71+0.7X+0.93.71
12 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 3.68 +3.1 m/s 3.51 +0.5 m/s 3.51+0.53.66+2.53.68+3.13.68
13 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 3.64 +0.5 m/s 3.123.64+0.53.20+0.23.64
14 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 3.52 -3.6 m/s X+0.1X+0.23.52-3.63.52
15 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035525 3.50 +0.2 m/s X-0.83.50+0.23.39+1.33.50
17 Lucie JinderlováLucie Jinderlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015705 3.50 -0.6 m/s X+1.0X+1.93.50-0.63.50
17 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015128 3.40 +3.6 m/s 3.39 +1.3 m/s 3.39+1.33.40+3.63.173.40
18 Lucie NovotnáLucie Novotná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035114 3.28 +1.8 m/s X-0.22.73+3.03.28+1.83.28
19 Aneta ŠimerováAneta Šimerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025203 3.00 +0.5 m/s X3.00+0.5X+0.73.00
MB Michaela ŠenováMichaela Šenová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
015305 3.99
Kateřina KopačkováKateřina Kopačková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015430 DNS
Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
026026 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040906 4.48 4.134.114.484.48 11.00
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040221 4.26 X4.244.264.26 9.00
3 David KorousDavid Korous
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040609 4.24 4.244.144.124.24 8.00
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
041028 4.04 4.04X4.004.04 7.00
5 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
041020 4.02 4.023.843.774.02 6.00
6 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
050212 3.91 3.903.693.913.91 5.00
7 Michal BöhmMichal Böhm
Sokol ČB "B"Sokol ČB "B"
040306 3.90 3.803.733.903.90 4.00
8 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
040606 3.86 3.68X3.863.86 3.00
9 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040413 3.76 3.703.743.763.76 2.00
10 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050112 3.70 3.703.643.503.70 1.00
11 Martin TetourMartin Tetour
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040414 3.68 3.683.583.493.68
12 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.60 3.473.313.603.60
13 Marek ČernýMarek Černý
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
040828 3.56 3.563.273.043.56
14 Lukáš RácLukáš Rác
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
050517 3.55 3.553.433.533.55
15 Adam BajcuraAdam Bajcura
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050616 3.50 3.503.142.963.50
16 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
050711 3.49 3.493.383.453.49
17 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
051201 3.41 X3.383.413.41
18 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
Sokol ČB "B"Sokol ČB "B"
050121 3.40 3.403.263.133.40
19 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050510 3.35 3.353.063.043.35
20 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.34 3.34X3.333.34
21 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
041204 3.29 X3.193.293.29
22 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
041218 3.17 2.523.172.923.17
23 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
051107 3.13 3.063.103.133.13
24 Dan KulhánekDan Kulhánek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
050419 3.06 3.053.062.893.06
25 Jan GrausamJan Grausam
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 3.03 3.032.752.203.03
26 Petr StejskalPetr Stejskal
4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B"
06 2.68 2.672.682.422.68
27 Ondřej HavelkaOndřej Havelka
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
050405 2.47 2.452.422.472.47
28 Antonín HruškaAntonín Hruška
4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B"
07 2.19 2.192.09X2.19
29 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B"
07 2.10 1.802.101.982.10
MB Jakub DvořákJakub Dvořák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
080227 2.91
Jan BouchalJan Bouchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 DNS
Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050720 DNS
Kryštof KubátKryštof Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
051113 DNS
Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050103 DNS
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045909 4.18 4.183.973.854.18 11.00
2 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
045519 4.06 3.923.734.064.06 9.00
3 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045729 4.02 4.023.923.814.02 8.00
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045819 4.00 3.973.994.004.00 7.00
5 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
056104 3.98 3.983.983.823.98 6.00
6 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
040814 3.89 3.893.703.773.89 5.00
7 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045227 3.76 3.733.76X3.76 4.00
8 Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045922 3.73 3.693.733.493.73 3.00
9 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
045901 3.70 3.643.703.543.70 2.00
10 Tereza KociánováTereza Kociánová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045117 3.70 3.573.703.373.70 1.00
11 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045918 3.69 3.693.303.513.69
12 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045530 3.65 X3.643.653.65
13 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055131 3.65 3.583.373.653.65
14 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
045531 3.65 3.453.543.653.65
15 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055904 3.56 3.473.563.383.56
16 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
056027 3.54 3.543.443.433.54
17 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
055209 3.47 3.123.393.473.47
18 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045826 3.42 3.423.423.293.42
19 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
055620 3.40 3.403.343.153.40
20 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045529 3.36 3.363.363.343.36
21 Kristýna MasopustováKristýna Masopustová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
065201 3.33 3.293.333.303.33
22 Vilma StaňkováVilma Staňková
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
050422 3.32 3.322.953.153.32
23 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
Sokol ČB "B"Sokol ČB "B"
050820 3.26 X3.053.263.26
24 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055103 3.19 3.183.083.193.19
25 Anna DvořákováAnna Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 3.17 3.113.173.173.17
26 Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
056117 3.17 3.153.173.033.17
27 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.17 3.172.862.693.17
28 Kristýna ČechováKristýna Čechová
Sokol ČB "B"Sokol ČB "B"
050401 3.12 3.122.833.073.12
29 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
050517 3.11 3.092.893.113.11
30 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
066103 3.11 3.113.082.863.11
31 Melanie StindlMelanie Stindl
Sokol ČB "B"Sokol ČB "B"
040713 3.11 3.113.03X3.11
32 Julie NovákováJulie Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055716 3.07 3.043.072.233.07
33 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BlatnáTJ Blatná
066129 3.06 3.062.912.923.06
34 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
065222 3.05 3.052.992.993.05
35 Barbora SamcováBarbora Samcová
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
040908 2.98 2.882.962.982.98
36 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
055228 2.97 2.972.872.542.97
37 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045111 2.96 2.962.752.492.96
38 Viktorie MíkováViktorie Míková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
061227 2.87 2.872.862.742.87
39 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
Sokol ČB "B"Sokol ČB "B"
050126 2.86 2.672.792.862.86
40 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046022 2.69 2.692.262.132.69
Celkem 40 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 10.60 X09.5410.4410.4409.9410.6009.80 11.00
2 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005412 10.50 09.6709.79-09.7910.5009.2009.61 9.00
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 09.23 09.2309.2108.6709.2308.5009.0009.23 8.00
4 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025910 07.74 X07.7407.2907.7407.6307.2607.13 7.00
5 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025117 07.26 07.0206.5406.9407.0206.9607.0607.26 6.00
6 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025508 07.00 06.6907.0006.5707.0005.6006.62X 5.00
7 Adéla SedlákováAdéla Sedláková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015828 06.36 06.3405.4506.3606.3605.4105.7504.96 4.00
8 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 05.96 05.7905.9605.3405.96 3.00
9 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035121 05.74 X05.7405.3205.74 2.00
10 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015509 05.60 X05.60X05.60 1.00
11 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035302 04.83 X04.2304.8304.83
12 Aneta ŠimerováAneta Šimerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025203 04.37 04.37XX04.37
MB Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
025106 08.51
MB Kateřina VaněčkováKateřina Vaněčková
TJ BlatnáTJ Blatná
026028 06.60
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
001022 15.16 14.46X15.1615.1615.16X15.07 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001102 13.17 13.1713.0512.9213.1712.8413.0612.73 9.00
3 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000911 11.46 12.7811.4610.6912.7810.4009.9211.00 8.00
4 Gejza LadičGejza Ladič
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
000208 11.13 10.3711.1310.3011.13X10.6110.56 7.00
5 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000719 11.11 10.6711.11-11.1110.49-- 6.00
6 Ernest LinhartErnest Linhart
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
000225 10.15 10.1010.15X10.15X09.72X 5.00
7 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010223 09.74 09.5209.3809.1009.5209.7409.5309.54 4.00
8 Ondřej PodlešákOndřej Podlešák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
020315 09.04 08.6708.7008.7208.7209.0009.0408.81 3.00
9 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001007 08.54 07.2008.5407.7308.54 2.00
10 Patrik DvořákPatrik Dvořák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010515 07.68 07.6806.7907.1407.68 1.00
11 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 07.53 06.6907.3307.5307.53
12 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010302 07.45 06.3706.6807.4507.45
13 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010726 06.48 XX06.4806.48
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 25.77 XX25.7725.77X25.3421.33 11.00
2 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025117 22.39 22.3918.8721.0722.39XXX 9.00
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 19.85 17.2516.0417.0517.2519.8516.16X 8.00
4 Iveta BindrováIveta Bindrová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015802 19.54 17.1018.1819.5419.5418.9815.7716.90 7.00
5 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015330 19.03 X17.1116.7817.1119.0318.2317.29 6.00
6 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025508 18.05 18.05XX18.05X17.14X 5.00
7 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015509 17.60 15.62X12.5115.6217.6015.67X 4.00
8 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 17.47 X17.47X17.4717.06XX 3.00
9 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 12.82 X12.8212.1112.82 2.00
MB Kateřina VaněčkováKateřina Vaněčková
TJ BlatnáTJ Blatná
026028 14.36
Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005326 NM
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
001022 34.80 34.16XX34.1634.80X28.23 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001102 32.32 30.5932.08X32.0832.3229.12X 9.00
3 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010223 23.83 23.83X23.5323.8319.9422.45X 8.00
4 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001007 23.21 23.2122.0822.1923.2121.0321.05- 7.00
5 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
020201 22.58 X20.1422.5822.58X17.9119.93 6.00
6 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010302 20.02 17.1615.11X17.16XX20.02 5.00
7 Patrik DvořákPatrik Dvořák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010515 18.45 15.02X18.4518.45X15.5414.94 4.00
8 Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
011214 17.90 17.90-16.0217.9014.8917.5016.69 3.00
9 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
030101 13.74 10.8010.0513.7413.74 2.00
10 Pavel BodlákPavel Bodlák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
030525 13.13 09.7713.1312.0913.13 1.00
MB Pavel TůmaPavel Tůma
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
890407 NM
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 37.33 29.1632.6932.3432.6933.29X37.33 11.00
2 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 28.54 24.2128.5427.3528.54XX25.65 9.00
3 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015330 23.88 23.7223.8822.9723.8820.24X19.21 8.00
4 Kateřina LetochováKateřina Letochová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
006214 21.14 X21.14X21.1419.1720.24X 7.00
5 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025910 20.65 14.9120.6520.2420.6516.9217.04X 6.00
6 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 17.52 X16.56X16.56XX17.52 5.00
7 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025508 16.70 XXX0X13.5416.70 4.00
8 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025117 16.58 12.7015.7115.1315.7116.5814.31X 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000719 49.93 49.4849.92X49.92X49.93X 11.00
2 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000911 37.15 X26.2135.1335.1334.6437.15X 9.00
3 David TupýDavid Tupý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
001022 36.90 34.5036.9033.5436.9030.4530.6230.90 8.00
4 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001007 34.61 X22.4734.6134.6121.3128.5531.10 7.00
5 Adam ZemanAdam Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001102 34.14 30.1931.8332.0732.0728.58X34.14 6.00
6 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
010317 31.83 28.6530.2431.8331.8329.0431.0030.21 5.00
7 Ernest LinhartErnest Linhart
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
000225 29.84 17.7027.5829.1529.1524.7826.4829.84 4.00
8 Ondřej PodlešákOndřej Podlešák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
020315 24.65 23.0322.2724.5724.5724.6523.2123.29 3.00
9 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 22.62 16.0219.0222.6222.62 2.00
10 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010726 22.12 X22.12X22.12 1.00
11 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020905 20.04 17.2520.0417.4020.04
12 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010223 19.83 19.8318.3618.9419.83
13 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010302 15.11 14.65X15.1115.11
MB Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
010806 30.75
Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
010101 NM
Patrik DvořákPatrik Dvořák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010515 NM
MB Pavel TůmaPavel Tůma
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
890407 NM
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040906 53.70 11.00
2 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040413 43.06 9.00
3 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040206 41.03 8.00
4 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050129 37.92 7.00
5 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
041204 36.40 6.00
6 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040111 36.05 5.00
7 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060324 35.66 4.00
8 David PiklDavid Pikl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040729 33.94 3.00
9 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 32.88 2.00
10 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050103 32.86 1.00
11 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
050711 32.78
12 Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ BlatnáTJ Blatná
040325 31.25
13 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
060525 26.34
14 Matouš KubešMatouš Kubeš
4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B"
07 23.76
15 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
050330 21.92
Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
051107 21.92
17 Šimon HovorkaŠimon Hovorka
4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B"
08 21.15
18 Jakub PilečekJakub Pileček
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
040512 18.11
19 Antonín HruškaAntonín Hruška
4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B"
07 17.03
20 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B"
07 15.43
MB Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 43.62
MB Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040502 34.91
MB Jakub DvořákJakub Dvořák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
080227 23.74
Adam ČudlýAdam Čudlý
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
050426 DNS
Kryštof KubátKryštof Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
051113 DNS
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045819 46.55 11.00
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045510 35.23 9.00
3 Tereza KozákováTereza Kozáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
056107 34.70 8.00
4 Tereza KociánováTereza Kociánová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045117 33.72 7.00
5 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045407 33.45 6.00
6 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
055224 33.00 5.00
7 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045221 31.40 4.00
8 Eliška VokatáEliška Vokatá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
065408 31.01 3.00
9 Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
056002 31.00 2.00
10 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
066103 27.35 1.00
11 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065327 27.24
12 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046018 25.94
13 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055806 24.86
14 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045918 24.42
15 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045529 24.22
16 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
056021 23.21
17 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
045413 22.58
18 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045325 21.38
19 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BlatnáTJ Blatná
055726 20.77
20 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046022 18.90
21 Barbora SamcováBarbora Samcová
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
040908 18.70
22 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 18.61
23 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045826 15.40
Celkem 23 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040111 08.97 08.8408.9708.8308.97 11.00
2 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050129 07.97 07.3407.5807.9707.97 9.00
3 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040206 07.70 07.7007.5807.4307.70 8.00
4 Pavel NěmečekPavel Němeček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
041218 07.58 07.5806.8506.7007.58 7.00
5 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 07.03 06.9006.6407.0307.03 6.00
6 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
060525 07.00 07.0006.2806.5407.00 5.00
7 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
041218 06.91 06.3806.9105.5806.91 4.00
8 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050103 06.86 06.3506.7306.8606.86 3.00
9 Adam BajcuraAdam Bajcura
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050616 06.72 06.5106.6706.7206.72 2.00
10 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
050711 06.55 X06.5506.2706.55 1.00
11 Michal BöhmMichal Böhm
Sokol ČB "B"Sokol ČB "B"
040306 05.68 X05.68X05.68
12 Petr StejskalPetr Stejskal
4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B"
06 05.39 04.3005.3904.8605.39
13 Šimon HovorkaŠimon Hovorka
4 Dvory ČB "B"4 Dvory ČB "B"
08 04.24 X04.2403.7304.24
MB Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 09.07
Adam ČudlýAdam Čudlý
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
050426 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
045413 10.16 09.90X10.1610.16 11.00
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045510 09.69 09.5309.6909.5209.69 9.00
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
055224 09.47 08.9308.9609.4709.47 8.00
4 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046022 08.77 08.7708.3508.1708.77 7.00
5 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045909 08.73 06.8307.9808.7308.73 6.00
6 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045221 08.71 08.0808.3208.7108.71 5.00
7 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045325 08.03 08.0307.3007.7408.03 4.00
8 Tereza KozákováTereza Kozáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
056107 07.87 07.8707.1207.0307.87 3.00
9 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045423 07.74 07.7407.69X07.74 2.00
10 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045423 07.71 07.7107.19-07.71 1.00
11 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065327 07.60 06.9707.6007.2207.60
12 Kristýna MasopustováKristýna Masopustová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
065201 07.36 07.3606.3607.1607.36
13 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046018 07.24 06.9106.8807.2407.24
14 Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
056002 07.12 07.1206.3607.0807.12
15 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BlatnáTJ Blatná
066129 0666 04.4306.2606660666
16 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055806 06.86 05.4806.8606.1706.86
17 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
050517 06.69 06.69--06.69
18 Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
056117 06.46 06.3706.1606.4606.46
19 Jana ArnoštováJana Arnoštová
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
050611 06.41 06.4106.26-06.41
20 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BlatnáTJ Blatná
055726 05.79 04.9205.7904.9005.79
21 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 05.74 05.37-05.7405.74
22 Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045131 05.54 04.9605.3105.5405.54
23 Tereza HemberováTereza Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 05.45 05.4505.3504.9605.45
24 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045111 05.18 05.1805.1705.0405.18
25 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
07 04.43 XX04.4304.43
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 201.00
2 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 140.00
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 121.00
4 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice{8} 103.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 012.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 3000 m, 100 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, výška, 4x60 m, 150 m, 150 m, 300 m, 60 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice{8} 206.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 161.50
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 154.00
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 095.00
5 ATPIS ATPIS Atletika Písek, z.s.{8} 042.50
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., disk 0,75kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m, 100 m př., 100 m př., 150 m, 300 m, 60 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 112.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 081.00
3 CZSTR CZSTR TJ ČZ Strakonice{8} 048.00
4 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice{8} 043.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 038.00
6 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 037.00
7 SOKB SOKB Sokol ČB "B"{8} 017.00
8 TABOB TABOB TJ VS Tábor "B"{8} 006.00
9 SKOKJH SKOKJH SKOK J. Hradec{8} 004.00
Poznámky:
Stav po: 50 m, 600 m, 50 m př., kriket, plný míč, dálka, 8x100m, 50 m př., 50 m př., 600 m, 50 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.{8} 075.50
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 071.50
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 053.00
4 MILEV MILEV TJ Sokol Milevsko{8} 034.00
5 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 031.00
6 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 020.00
7 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice{8} 016.00
8 CZSTR CZSTR TJ ČZ Strakonice{8} 013.00
9 ATPIS ATPIS Atletika Písek, z.s.{8} 010.00
10 SKOKJH SKOKJH SKOK J. Hradec{8} 009.00
11 TABOB TABOB TJ VS Tábor "B"{8} 003.00
Poznámky:
Stav po: 50 m, 600 m, 50 m př., kriket, plný míč, dálka, 50 m př., 50 m př., 50 m př., 600 m, 50 m, 50 m
Celkem 11 závodníků