výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MPD staršího žactva, finále B

Praha (10. 9. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirásekJan Jirásek 000623 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.56
2 Tomáš RubíkTomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 07.62
3 Vladimír KostičVladimír Kostič 001230 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07.88
4 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.96
5 Lukáš HoráčekLukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.75
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Jakub ŠvihelJakub Švihel 010321 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 010510 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.01
2 David KozelkaDavid Kozelka 001013 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.23
3 David KlementDavid Klement 010708 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.86
4 Jan ŠimákJan Šimák 011209 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.40
5 Jakub RychlíkJakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.89
Jiří PernicaJiří Pernica 011116 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Matěj BáraMatěj Bára 000904 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaliczkaMichal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.95
2 Martin NguyenMartin Nguyen 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.47
3 Filip StehnoFilip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.78
4 David LachmanDavid Lachman 010618 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.99
MS Martin OrnstMartin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.06
MS Filip LazarFilip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ProkelováTereza Prokelová 005719 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.69
2 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 015723 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
3 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 006228 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.26
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová 005716 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.26
5 Kristina HruškováKristina Hrušková 006011 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.35
6 Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 015619 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.52
7 Natálie Veronik KotalíkováNatálie Veronik Kotalíková 006005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.73
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SoučkováAnežka Součková 005914 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.07
2 Josefína VrbováJosefína Vrbová 015531 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.29
3 Anna JaškinaAnna Jaškina 015831 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.49
4 Alžběta FousováAlžběta Fousová 015707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
5 Marlene KenclováMarlene Kenclová 016115 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.95
6 Barbora VojáčkováBarbora Vojáčková 006218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.04
Tereza BastlováTereza Bastlová 015724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SvobodováLinda Svobodová 005128 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.83
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 015916 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
3 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.15
4 Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová 015109 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.49
5 Kateřina VolfováKateřina Volfová 015608 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.99
6 Klára DoležilováKlára Doležilová 016015 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10.23
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie MackováTerezie Macková 015913 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
2 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.53
3 Marika VávrováMarika Vávrová 005326 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.99
4 Vanda SudíkováVanda Sudíková 005924 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.02
MS Lucie ŠimonováLucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.93
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 39.79
2 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 41.03
3 Vladimír KostičVladimír Kostič 001230 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 41.27
4 Michal PaliczkaMichal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 43.38
5 David KozelkaDavid Kozelka 001013 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 43.67
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SurjomartonoDavid Surjomartono 000831 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 44.53
2 Martin Helmich Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 44.54
Jakub ŠvihelJakub Švihel 010321 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.67
2 Tomáš RubíkTomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 41.53
3 David KlementDavid Klement 010708 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 47.45
4 Adam VodehnalAdam Vodehnal 001203 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 50.87
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.74
2 Anežka SoučkováAnežka Součková 005914 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 45.98
3 Jana KovandováJana Kovandová 006101 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 46.71
4 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 006228 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.31
5 Josefína VrbováJosefína Vrbová 015531 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.71
6 Vanda SudíkováVanda Sudíková 005924 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.79
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 016022 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 46.46
2 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 005616 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.33
3 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 49.91
4 Ester PinováEster Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.50
5 Alžběta FousováAlžběta Fousová 015707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.36
MS Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 46.96
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:47.78
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:51.09
3 Matyáš HozaMatyáš Hoza 001126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:52.45
4 Kryštof VidimKryštof Vidim 001121 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:22.33
Marek SmékalMarek Smékal 001116 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Matěj BáraMatěj Bára 000904 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza RučkováTereza Ručková 005729 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:37.16
2 Denisa SlámováDenisa Slámová 005828 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:45.98
3 Tereza KonejlováTereza Konejlová 005417 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:06.73
4 Barbora ŠimáčkováBarbora Šimáčková 016227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:11.08
5 Barbora HornofováBarbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6:52.50
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.20
2 Miloš PadevětMiloš Padevět 001217 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.01
3 David SurjomartonoDavid Surjomartono 000831 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 16.93
4 Jan ŠedivýJan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 19.26
5 Martin MacháčekMartin Macháček 011227 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.59
Adam VargaAdam Varga 000930 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.74
2 Eda BalíkEda Balík 010601 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.33
3 Jakub RychlíkJakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 20.24
4 David LachmanDavid Lachman 010618 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 21.75
Jan KoberaJan Kobera 001112 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Marek VobořilMarek Vobořil 010418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa SlámováDenisa Slámová 005828 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.99
2 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 006227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.00
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 17.71
4 Anna NovákováAnna Nováková 016018 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.41
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.86
2 Aneta FeixováAneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.51
Kateřina BaldováKateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kozelka, Kaiser, Janský, Bartoněk Kozelka, Kaiser, Janský, Bartoněk PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 30.84
2 Jirásek, Hoza, Macháček, Jahoda Jirásek, Hoza, Macháček, Jahoda SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.93
3 Padevět, Balík, Klement, Valo Padevět, Balík, Klement, Valo SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 32.97
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damašková, Kramolišová, Slámová, Líbalová Damašková, Kramolišová, Slámová, Líbalová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 33.89
2 Kovandová, Prokelová, Součková, Ručková Kovandová, Prokelová, Součková, Ručková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 34.40
3 Suchomelová, Roučková, Svobodová, Trnková Suchomelová, Roučková, Svobodová, Trnková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 35.39
A - Kropáčová, Jurková, Vávrová, Novotná A - Kropáčová, Jurková, Vávrová, Novotná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Vrbová, Nováková, Šimáčková, Šikýřová B - Vrbová, Nováková, Šimáčková, Šikýřová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.80
2 C - Štěpánková, Tesařová, Kotalíková, Sudíková C - Štěpánková, Tesařová, Kotalíková, Sudíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.27
Slavíková, Černíková, Svobodová, Šimonová Slavíková, Černíková, Svobodová, Šimonová ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
000907 1.58
2 Ondřej VojtaššákOndřej Vojtaššák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
000326 1.55
3 Miloš PadevětMiloš Padevět
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
001217 1.50
Jan KoberaJan Kobera
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
001112 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Diana ZmělíkováDiana Změlíková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
006227 1.58
2 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015110 1.52
3 Marika VávrováMarika Vávrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005326 1.35
4 Ester PinováEster Pinová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
015314 1.35
5 Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
005506 1.35
6 Kateřina TrnkováKateřina Trnková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
005903 1.30
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
015504 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
000319 5.53
2 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
000321 5.44
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
000907 5.43
4 Jan JirásekJan Jirásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
000623 5.40
5 Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
010510 5.13
6 Martin NguyenMartin Nguyen
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 4.85
7 Jakub JahodaJakub Jahoda
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
010206 4.83
8 Martin OrnstMartin Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
010225 4.82
9 Ondřej VojtaššákOndřej Vojtaššák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
000326 4.73
10 Martin Helmich Martin Helmich
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
010808 4.36
11 Filip StehnoFilip Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
010224 4.21
12 Jan ŠimákJan Šimák
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
011209 3.74
Jiří PernicaJiří Pernica
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
011116 DNS
Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
010505 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015913 4.85
2 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015110 4.57
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
015303 4.35
4 Tereza ProkelováTereza Prokelová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
005719 4.24
5 Linda SvobodováLinda Svobodová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
005128 4.24
6 Kateřina TrnkováKateřina Trnková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
005903 4.22
7 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
016022 4.20
8 Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
015831 4.18
9 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016018 3.86
10 Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015109 3.83
11 Kristýna ČerníkováKristýna Černíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
015619 3.80
12 Lenka JurováLenka Jurová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005712 3.74
13 Natálie Veronik KotalíkováNatálie Veronik Kotalíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
006005 3.58
14 Klára DoležilováKlára Doležilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
016015 3.04
Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
005506 DNS
Tereza BastlováTereza Bastlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015724 DNS
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
005919 09.51
2 Petra VlasákováPetra Vlasáková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
016208 08.92
3 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
005901 08.16
4 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015916 07.84
5 Kristina HruškováKristina Hrušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
006011 07.28
6 Lenka JurováLenka Jurová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005712 07.22
7 Karolína TesařováKarolína Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005716 07.15
8 Marie Antonie KropáčováMarie Antonie Kropáčová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015323 06.97
9 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005616 06.47
10 Lucie ŠimonováLucie Šimonová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
005425 06.46
11 Barbora ŠimáčkováBarbora Šimáčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016227 06.10
12 Barbora VojáčkováBarbora Vojáčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
006218 05.95
13 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015723 05.38
14 Kateřina VolfováKateřina Volfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015608 05.10
15 Marlene KenclováMarlene Kenclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016115 04.91
16 Paula GrandováPaula Grandová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015408 04.37
Johana JakubíčkováJohana Jakubíčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
015702 DNS
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KubanOndřej Kuban
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
010201 09.70
2 Marek TomšůMarek Tomšů
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
000329 09.69
3 Karel KrálKarel Král
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
010402 09.06
4 Lukáš HoráčekLukáš Horáček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
010206 08.56
5 Adam VodehnalAdam Vodehnal
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
001203 07.14
Radim PražmaRadim Pražma
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
010301 DNS
Dan CaldrDan Caldr
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
000713 DNS
Dominik TóthDominik Tóth
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
000415 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
005901 23.59
2 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
005919 22.14
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
016208 21.56
4 Barbora HornofováBarbora Hornofová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
016111 21.36
5 Marie Antonie KropáčováMarie Antonie Kropáčová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015323 14.75
6 Lucie ŠimonováLucie Šimonová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
005425 14.70
7 Paula GrandováPaula Grandová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015408 10.16
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
000319 29.40
2 Matyáš HozaMatyáš Hoza
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
001126 26.10
3 Karel KrálKarel Král
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
010402 22.55
4 Marek TomšůMarek Tomšů
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
000329 21.80
5 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
010505 20.79
6 Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
001128 18.96
7 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
011227 18.45
8 Eda BalíkEda Balík
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
010601 15.60
Dan CaldrDan Caldr
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
000713 DNS
Dominik TóthDominik Tóth
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
000415 DNS
Marek SmékalMarek Smékal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
001116 DNS
Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
010207 DNS
Adam VargaAdam Varga
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
000930 DNS
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha{8} 109
2 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha{8} 65
3 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha{8} 60
4 SK Aktis Praha SK Aktis Praha SK Aktis Praha{8} 37
5 Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská{8} 32
6 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ{8} 28
7 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha{8} 25
8 ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘ{8} 22
9 ASK Slavia Praha "B" ASK Slavia Praha "B" ASK Slavia Praha "B"{8} 0
1 ASK Slavia Praha "B" ASK Slavia Praha "B" ASK Slavia Praha "B"{8} 105
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
2 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha{8} 91
3 SK Aktis Praha SK Aktis Praha SK Aktis Praha{8} 87
4 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha{8} 61
5 ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘ{8} 42
6 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha{8} 33
7 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha{8} 23
8 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ{8} 6
9 Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská{8} 0
Celkem 8 závodníků