výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MPD staršího žactva, finále B

Praha (10. 9. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirásekJan Jirásek 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.56
2 Tomáš RubíkTomáš Rubík 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 07.62
3 Vladimír KostičVladimír Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07.88
4 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.96
5 Lukáš HoráčekLukáš Horáček 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.75
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Jakub ŠvihelJakub Švihel 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.01
2 David KozelkaDavid Kozelka 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.23
3 David KlementDavid Klement 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.86
4 Jan ŠimákJan Šimák 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.40
5 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.89
Jiří PernicaJiří Pernica 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Matěj BáraMatěj Bára 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaliczkaMichal Paliczka 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.95
2 Martin NguyenMartin Nguyen 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.47
3 Filip StehnoFilip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.78
4 David LachmanDavid Lachman 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.99
MS Martin OrnstMartin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.06
MS Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ProkelováTereza Prokelová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.69
2 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
3 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.26
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.26
5 Kristina HruškováKristina Hrušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.35
6 Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.52
7 Natálie Veronik KotalíkováNatálie Veronik Kotalíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.73
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.07
2 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.29
3 Anna JaškinaAnna Jaškina 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.49
4 Alžběta FousováAlžběta Fousová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
5 Marlene KenclováMarlene Kenclová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.95
6 Barbora VojáčkováBarbora Vojáčková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.04
Tereza BastlováTereza Bastlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SvobodováLinda Svobodová 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.83
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
3 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.15
4 Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.49
5 Kateřina VolfováKateřina Volfová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.99
6 Klára DoležilováKlára Doležilová 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10.23
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
2 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.53
3 Marika VávrováMarika Vávrová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.99
4 Vanda SudíkováVanda Sudíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.02
MS Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.93
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 39.79
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 41.03
3 Vladimír KostičVladimír Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 41.27
4 Michal PaliczkaMichal Paliczka 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 43.38
5 David KozelkaDavid Kozelka 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 43.67
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SurjomartonoDavid Surjomartono 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 44.53
2 Martin Helmich Martin Helmich 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 44.54
Jakub ŠvihelJakub Švihel 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.67
2 Tomáš RubíkTomáš Rubík 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 41.53
3 David KlementDavid Klement 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 47.45
4 Adam VodehnalAdam Vodehnal 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 50.87
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.74
2 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 45.98
3 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 46.71
4 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.31
5 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.71
6 Vanda SudíkováVanda Sudíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.79
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 46.46
2 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.33
3 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 49.91
4 Ester PinováEster Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.50
5 Alžběta FousováAlžběta Fousová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.36
MS Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 46.96
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:47.78
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:51.09
3 Matyáš HozaMatyáš Hoza 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:52.45
4 Kryštof VidimKryštof Vidim 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:22.33
Marek SmékalMarek Smékal 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Matěj BáraMatěj Bára 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:37.16
2 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:45.98
3 Tereza KonejlováTereza Konejlová 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:06.73
4 Barbora ŠimáčkováBarbora Šimáčková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:11.08
5 Barbora HornofováBarbora Hornofová 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6:52.50
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.20
2 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.01
3 David SurjomartonoDavid Surjomartono 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 16.93
4 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 19.26
5 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.59
Adam VargaAdam Varga 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.74
2 Eda BalíkEda Balík 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.33
3 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 20.24
4 David LachmanDavid Lachman 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 21.75
Jan KoberaJan Kobera 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Marek VobořilMarek Vobořil 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.99
2 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.00
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 17.71
4 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.41
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.86
2 Aneta FeixováAneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.51
Kateřina BaldováKateřina Baldová 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kozelka, Kaiser, Janský, Bartoněk Kozelka, Kaiser, Janský, Bartoněk PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 30.84
2 Jirásek, Hoza, Macháček, Jahoda Jirásek, Hoza, Macháček, Jahoda SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.93
3 Padevět, Balík, Klement, Valo Padevět, Balík, Klement, Valo SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 32.97
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damašková, Kramolišová, Slámová, Líbalová Damašková, Kramolišová, Slámová, Líbalová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 33.89
2 Kovandová, Prokelová, Součková, Ručková Kovandová, Prokelová, Součková, Ručková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 34.40
3 Suchomelová, Roučková, Svobodová, Trnková Suchomelová, Roučková, Svobodová, Trnková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 35.39
A - Kropáčová, Jurková, Vávrová, Novotná A - Kropáčová, Jurková, Vávrová, Novotná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Vrbová, Nováková, Šimáčková, Šikýřová B - Vrbová, Nováková, Šimáčková, Šikýřová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.80
2 C - Štěpánková, Tesařová, Kotalíková, Sudíková C - Štěpánková, Tesařová, Kotalíková, Sudíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.27
Slavíková, Černíková, Svobodová, Šimonová Slavíková, Černíková, Svobodová, Šimonová ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 1.58
2 Ondřej VojtaššákOndřej Vojtaššák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 1.55
3 Miloš PadevětMiloš Padevět
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 1.50
Jan KoberaJan Kobera
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Diana ZmělíkováDiana Změlíková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 1.58
2 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 1.52
3 Marika VávrováMarika Vávrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.35
4 Ester PinováEster Pinová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 1.35
5 Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 1.35
6 Kateřina TrnkováKateřina Trnková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 1.30
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 5.53
2 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 5.44
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 5.43
4 Jan JirásekJan Jirásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.40
5 Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 5.13
6 Martin NguyenMartin Nguyen
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 4.85
7 Jakub JahodaJakub Jahoda
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 4.83
8 Martin OrnstMartin Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 4.82
9 Ondřej VojtaššákOndřej Vojtaššák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 4.73
10 Martin Helmich Martin Helmich
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 4.36
11 Filip StehnoFilip Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 4.21
12 Jan ŠimákJan Šimák
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 3.74
Jiří PernicaJiří Pernica
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
01 DNS
Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.85
2 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.57
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 4.35
4 Tereza ProkelováTereza Prokelová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.24
5 Linda SvobodováLinda Svobodová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 4.24
6 Kateřina TrnkováKateřina Trnková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 4.22
7 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.20
8 Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 4.18
9 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.86
10 Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.83
11 Kristýna ČerníkováKristýna Černíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 3.80
12 Lenka JurováLenka Jurová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.74
13 Natálie Veronik KotalíkováNatálie Veronik Kotalíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.58
14 Klára DoležilováKlára Doležilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 3.04
Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 DNS
Tereza BastlováTereza Bastlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 DNS
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 09.51
2 Petra VlasákováPetra Vlasáková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 08.92
3 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
00 08.16
4 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.84
5 Kristina HruškováKristina Hrušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 07.28
6 Lenka JurováLenka Jurová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 07.22
7 Karolína TesařováKarolína Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 07.15
8 Marie Antonie KropáčováMarie Antonie Kropáčová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.97
9 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 06.47
10 Lucie ŠimonováLucie Šimonová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
00 06.46
11 Barbora ŠimáčkováBarbora Šimáčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.10
12 Barbora VojáčkováBarbora Vojáčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 05.95
13 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 05.38
14 Kateřina VolfováKateřina Volfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 05.10
15 Marlene KenclováMarlene Kenclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 04.91
16 Paula GrandováPaula Grandová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 04.37
Johana JakubíčkováJohana Jakubíčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 DNS
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KubanOndřej Kuban
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 09.70
2 Marek TomšůMarek Tomšů
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
00 09.69
3 Karel KrálKarel Král
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 09.06
4 Lukáš HoráčekLukáš Horáček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 08.56
5 Adam VodehnalAdam Vodehnal
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 07.14
Radim PražmaRadim Pražma
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 DNS
Dan CaldrDan Caldr
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 DNS
Dominik TóthDominik Tóth
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
00 23.59
2 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 22.14
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 21.56
4 Barbora HornofováBarbora Hornofová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 21.36
5 Marie Antonie KropáčováMarie Antonie Kropáčová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 14.75
6 Lucie ŠimonováLucie Šimonová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
00 14.70
7 Paula GrandováPaula Grandová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 10.16
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 29.40
2 Matyáš HozaMatyáš Hoza
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 26.10
3 Karel KrálKarel Král
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 22.55
4 Marek TomšůMarek Tomšů
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
00 21.80
5 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 20.79
6 Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 18.96
7 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 18.45
8 Eda BalíkEda Balík
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 15.60
Dan CaldrDan Caldr
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 DNS
Dominik TóthDominik Tóth
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 DNS
Marek SmékalMarek Smékal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
00 DNS
Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
01 DNS
Adam VargaAdam Varga
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
00 DNS
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 109
2 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 65
3 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 60
4 SK Aktis Praha SK Aktis Praha SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 37
5 Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 32
6 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 28
7 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 25
8 ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 22
9 ASK Slavia Praha "B" ASK Slavia Praha "B" ASK Slavia Praha "B"ASK Slavia Praha "B" 0
1 ASK Slavia Praha "B" ASK Slavia Praha "B" ASK Slavia Praha "B"ASK Slavia Praha "B" 105
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
2 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 91
3 SK Aktis Praha SK Aktis Praha SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 87
4 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 61
5 ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 42
6 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 33
7 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23
8 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6
9 Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub Mazurská Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 0
Celkem 8 závodníků