Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo
Olomouc (12. 9. 2015)skok o tyči - Junioři
(so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HájekDavid Hájek
TJ Sokol Opava |
96 | 3.93 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej BelfínOndřej Belfín
AK Olomouc |
97 | 3.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol Opava |
97 | 3.73 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov |
97 | 3.63 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip SamuelFilip Samuel
AK Olomouc |
98 | 3.63 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
David KrálDavid Král
SSK Vítkovice |
98 | 3.43 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
František MužnýFrantišek Mužný
AK Olomouc B |
99 | 2.83 | 8.00 | |||||||||||||||
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta PutnováAneta Putnová
AK Olymp Brno |
98 | 3.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
SSK Vítkovice |
98 | 2.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eva ŠenkováEva Šenková
AK Olymp Brno B |
96 | 2.80 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 3.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC Čejkovice |
99 | 3.20 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC Čejkovice |
99 | 3.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp Brno |
98 | 2.60 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 2.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 2.00 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |