výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň

Kolín (27. 9. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 020413 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88
2 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.92
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.95
4 David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.00
5 Daniel SchwarzDaniel Schwarz 020203 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.03
6 Tomáš MichekTomáš Michek 020120 AC ČáslavAC Čáslav 08.15
7 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 030121 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.50
3 artur Uldrichartur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.52
4 Adam HojdaAdam Hojda 020206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.80
MB Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.34
Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 020617 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 020413 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90 11.00
2 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.98 9.00
3 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.03
4 Daniel SchwarzDaniel Schwarz 020203 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.09 8.00
5 Tomáš MichekTomáš Michek 020120 AC ČáslavAC Čáslav 08.17 7.00
David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.44 6.00
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.45 5.00
3 artur Uldrichartur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.54 4.00
4 Adam HojdaAdam Hojda 020206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.85 3.00
5 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 030121 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.88
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.19
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.26
3 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová 025528 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.50
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
5 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
6 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.41
2 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.43
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 08.47
4 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.57
5 Karolína JunkováKarolína Junková 026102 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.96
6 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 025313 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.06
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.07 11.00
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.16 9.00
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 08.30 8.00
4 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová 025528 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.37 7.00
5 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.45 6.00
6 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.52 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54 5.00
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63 4.00
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.65
4 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.70 3.00
5 Karolína JunkováKarolína Junková 026102 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.96
Tereza ŠkopkováTereza Škopková 025313 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.80 11.00
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 41.25 9.00
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 42.50 8.00
4 Dominik PodlenaDominik Podlena 020420 AC Praha 1890AC Praha 1890 43.27 7.00
5 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.85 3.00
David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FryaufOndřej Fryauf 020913 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 44.09 6.00
2 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 44.76 5.00
3 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.24
4 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 45.44 4.00
MB Eduard JanoušekEduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 44.59
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 43.87 11.00
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 44.19 9.00
3 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 45.07 8.00
4 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.58 7.00
5 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 45.73 6.00
6 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.02 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.01
2 Amálie TřískováAmálie Třísková 025107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.74 5.00
3 Petra CerhováPetra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.22
4 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 025825 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 50.80 3.00
5 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 035528 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 52.39
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 045723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:45.03 11.00
2 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:45.91 9.00
3 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:47.66 8.00
4 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:48.66 7.00
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC ČáslavAC Čáslav 1:48.95 6.00
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová 035123 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1:49.29 5.00
7 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1:50.01 4.00
8 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 1:50.88
9 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:51.45
10 Iveta KrýslováIveta Krýslová 025418 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1:55.70 3.00
11 Anna PeřinováAnna Peřinová 055429 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:58.82
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr NovákPetr Novák 020214 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:58.3 11.00
2 Lukáš RichtrLukáš Richtr 020401 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:59.6 9.00
3 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3:00.8 8.00
4 Vratislav JunekVratislav Junek 030826 AC ČáslavAC Čáslav 3:01.2 7.00
5 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 030723 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:02.8 6.00
6 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:03.8 5.00
7 Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3:10.6
8 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:15.9 4.00
9 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:18.9 3.00
MB Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:10.8
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.29 11.00
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.54 9.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.95 7.00
Adam ŽákAdam Žák 020926 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.95 8.00
5 Adam KoblicAdam Koblic 020225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.54 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš RichtrLukáš Richtr 020401 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.97 6.00
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.04
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.38 5.00
4 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček 020104 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.41
5 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.51 4.00
MB Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.61
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.31 11.00
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.38 9.00
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.91 8.00
4 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.93 7.00
5 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.01
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.09 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.13
2 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.34 5.00
3 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.57 4.00
4 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 025825 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.66
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 11.72 3.00
MB Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 035609 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.06
Celkem 6 závodníků

8 x 100 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Semecká, Suchomelová, Šplechtová, Kotrhoncová, Ayeni, Höfner, Klokočník Semecká, Suchomelová, Šplechtová, Kotrhoncová, Ayeni, Höfner, Klokočník Hlavní město PrahaHlavní město Praha 1:44.51 10.00
2 Červinková, Eibichová, Kaletová, Cerhová, Kupka, Podlena, Žák, Vejlupek Červinková, Eibichová, Kaletová, Cerhová, Kupka, Podlena, Žák, Vejlupek Hlavní město PrahaHlavní město Praha 1:45.92
3 Škrlant, Michek, Konvalina, Sýkora, Tvrdá, Trhoňová, Vrábelová, Khunová Škrlant, Michek, Konvalina, Sýkora, Tvrdá, Trhoňová, Vrábelová, Khunová Středočeský krajStředočeský kraj 1:49.14 8.00
4 Jírová, Nohejlová, Sobotková, Pelcová, Prokop, Had, Petrikovič, Netík Jírová, Nohejlová, Sobotková, Pelcová, Prokop, Had, Petrikovič, Netík Karlovarský krajKarlovarský kraj 1:51.00 6.00
5 Junková, Pokorný, Vaníček, Chadimová, Matoušková, Andrle, Kolaříková, Richtr Junková, Pokorný, Vaníček, Chadimová, Matoušková, Andrle, Kolaříková, Richtr Plzeňský krajPlzeňský kraj 1:56.53 4.00
6 Moc, Sudek, Fryhauf, Hojda, Petriláková, Kopicová, Nebett, Novosadová Moc, Sudek, Fryhauf, Hojda, Petriláková, Kopicová, Nebett, Novosadová Středočeský krajStředočeský kraj 1:57.72
Píchalová, Davidík, Špác, Hajšmanová, Třísková, Stanislavsk¨ý, Steinerová, Schwarz Píchalová, Davidík, Špác, Hajšmanová, Třísková, Stanislavsk¨ý, Steinerová, Schwarz Plzeňský krajPlzeňský kraj DNF
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.691.71 Body
1 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
020203 1.69 O-OOOOOOXOOOXOXXX 11.00
2 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 1.63 OOXOOOOOOOOXXX-- 9.00
3 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020926 1.51 OOOOXOOXXX------ 8.00
4 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020516 1.48 OOXOXOXOXXX------- 7.00
5 David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020906 1.45 OOOOXXX--------
6 Adam HojdaAdam Hojda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020206 1.45 OXOOXOXXX-------- 6.00
7 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
020611 1.40 XOOOXXX--------- 5.00
8 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
031227 1.35 -XO-XXX--------- 4.00
9 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020922 1.35 XOXOXXX----------
10 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020110 XXX------------
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.551.58 Body
1 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035827 1.55 OOXOOOOXXOXXOXXOXXX 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 1.52 OOOOOOXOXXOXXX- 9.00
3 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
025528 1.49 O-OOXOXOXXOXXX-- 8.00
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025618 1.46 OOOOXOOXXX---
5 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 1.46 -OXOXOXOXOXXX--- 7.00
6 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
025301 1.43 OOOXXOOXXX---- 6.00
7 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
035609 1.40 OOXXOXXOXXX----- 5.00
8 Lucie VacíkováLucie Vacíková
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
025306 1.35 OOXXOXXX------
9 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025519 1.30 OOXXX------- 4.00
10 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
025910 1.25 XXOXXX-------- 3.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
020202 5.16 11.00
2 Tomáš MichekTomáš Michek
AC ČáslavAC Čáslav
020120 4.98 9.00
3 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
021030 4.95 8.00
4 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020722 4.94 7.00
5 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
021202 4.82 6.00
6 Jan ProkopJan Prokop
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
021113 4.76 5.00
7 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
020611 4.69
8 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020110 4.66 4.00
9 artur Uldrichartur Uldrich
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020115 4.46
10 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
030121 4.23 3.00
MB Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020221 4.75
MB Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030805 4.04
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
025330 5.28 11.00
2 Klára SobotkováKlára Sobotková
AK SokolovAK Sokolov
025120 5.10 9.00
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
025123 5.02 8.00
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
025518 4.97 7.00
5 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
025211 4.76 6.00
6 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
025405 4.69 5.00
7 Lucie PetrůLucie Petrů
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
035713 4.58
8 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
035528 4.44 4.00
9 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 4.40
10 Karolína JunkováKarolína Junková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
026102 4.39
11 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
025910 4.37 3.00
12 Eliška HozákováEliška Hozáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025124 4.29
MB Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025313 4.48
MB Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
025210 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 12.34 11.00
2 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
025912 11.67 9.00
3 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
025216 11.08 8.00
4 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025104 10.65 7.00
5 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025527 10.53 6.00
6 Anna KlausováAnna Klausová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025330 10.38 5.00
7 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
025211 10.36
8 Veronika NováVeronika Nová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
025912 10.21 4.00
9 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
026205 09.11
Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 09.11 3.00
11 Lucie VacíkováLucie Vacíková
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
025306 08.53
MB Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035501 09.57
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020615 12.43 11.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021226 12.38 9.00
3 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 12.33 8.00
4 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 11.96 7.00
5 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020423 11.09 6.00
6 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020301 10.23
7 Ondřej FryaufOndřej Fryauf
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
020913 09.78 5.00
8 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
020104 09.59 4.00
9 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
021103 08.48
10 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
AC DomažliceAC Domažlice
020818 07.12 3.00
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030302 66.07 11.00
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
030210 62.22 9.00
3 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020301 61.41 8.00
4 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
021103 61.17 7.00
5 Dominik PodlenaDominik Podlena
AC Praha 1890AC Praha 1890
020420 57.88
6 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
030121 56.94 6.00
7 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 55.82 5.00
8 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031028 51.17 4.00
9 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
030329 47.53 3.00
David SedláčekDavid Sedláček
AC DomažliceAC Domažlice
021227 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
025216 59.58 11.00
2 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025104 51.38 9.00
3 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035222 50.29 8.00
4 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
025912 47.90 7.00
5 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025527 46.50 6.00
6 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
025304 45.44
7 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
025522 44.44 5.00
8 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
026205 41.04 4.00
9 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 26.03 3.00
MB Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035501 44.38
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hlavní město Praha Hlavní město Praha Hlavní město Praha{8} 138.00
2 Středočeský kraj Středočeský kraj Středočeský kraj{8} 112.00
3 Karlovarský kraj Karlovarský kraj Karlovarský kraj{8} 087.00
4 Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský kraj{8} 084.00
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hlavní město Praha CH+D Hlavní město Praha CH+D Hlavní město Praha{8} 274.00
2 Středočeský kraj CH+D Středočeský kraj CH+D Středočeský kraj{8} 233.00
3 Plzeňský kraj CH+D Plzeňský kraj CH+D Plzeňský kraj{8} 185.00
4 Karlovarský kraj CH+D Karlovarský kraj CH+D Karlovarský kraj{8} 181.00
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hlavní město Praha Hlavní město Praha Hlavní město Praha{8} 136.00
2 Středočeský kraj Středočeský kraj Středočeský kraj{8} 121.00
3 Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský kraj{8} 101.00
4 Karlovarský kraj Karlovarský kraj Karlovarský kraj{8} 094.00
Celkem 4 závodníků