výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky

České Budějovice (27. 9. 2015)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KohoutDan Kohout 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.37 176
2 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.43 164
3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.44 162
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.45 160
5 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.84 95
6 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.94 80
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.58 360
2 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.82 298
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.09 234
4 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.12 227
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.30 190
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.41 168
2 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.46 158
3 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.64 126
Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.64 126
5 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.76 107
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 27.9.2015) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.13 225
2 Štěpán HachŠtěpán Hach 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.49 153
3 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.57 138
4 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.58 137
5 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.97 76
6 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.97 76
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 27.9.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.14 223
2 David KorousDavid Korous 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.21 208
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.38 174
4 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.51 149
5 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.04 67
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 27.9.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 08.33 184
2 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.37 176
3 Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.53 146
4 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.55 142
5 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.87 90
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.65 312
2 Viola HrouzkováViola Hrouzková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.03 227
3 Anna RůžkováAnna Růžková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.63 117
4 Edita NagyováEdita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.84 87
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.82 540
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.88 522
3 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.93 507
4 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.02 480
5 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.19 432
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.60 325
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 27.9.2015) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.99 489
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.17 438
3 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.20 429
4 Karolína FoučkováKarolína Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.21 426
5 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.41 373
6 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.13 206
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 27.9.2015) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.69 303
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.76 286
3 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.86 264
4 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.25 183
5 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.28 177
6 Veronika KubováVeronika Kubová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.53 133
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 27.9.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.42 370
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.51 347
3 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.82 273
4 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.87 261
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.87 261
6 Natálie JindrováNatálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.93 248
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 27.9.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.31 399
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.35 388
3 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.60 325
4 Tereza GalbaváTereza Galbavá 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.87 261
5 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.97 240
6 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.29 175
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 27.9.2015) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.22 424
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.28 407
3 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.31 399
4 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.64 315
5 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.68 305
6 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.34 166
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.30 402
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.42 370
3 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.47 357
4 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.48 355
5 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.74 291
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (ne, 27.9.2015) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.61 322
2 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.96 242
3 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.24 185
4 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.37 161
MS Oldřiška PlíhalováOldřiška Plíhalová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.60 122
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.79 352
2 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.16 270
3 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.18 266
4 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.51 201
Martin CvrčekMartin Cvrček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Stanislav TůmaStanislav Tůma 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +5.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.36 460
2 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.68 378
3 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.89 329
František VaněčekFrantišek Vaněček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 27.9.2015) Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.44 439
2 Pavel SedláčekPavel Sedláček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.07 289
3 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.10 282
4 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.33 235
5 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.02 117
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 27.9.2015) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.62 393
2 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.19 264
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.67 173
4 František ŠkopekFrantišek Škopek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.85 143
Jan SklenářJan Sklenář 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 27.9.2015) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.62 393
2 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.05 293
3 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.32 237
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.97 125
Ondřej SamecOndřej Samec 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila KůtováKamila Kůtová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.87 600
2 Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.06 551
3 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.11 538
4 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.31 489
5 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.54 435
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.75 632
2 Anna BabkováAnna Babková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.95 579
3 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.12 536
4 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.14 531
5 Anna JiráskováAnna Jirásková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.96 344
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 27.9.2015) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.22 511
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.52 440
3 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.67 406
4 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.75 389
5 Kateřina KubešováKateřina Kubešová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.08 320
6 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.43 254
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 27.9.2015) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57 681
2 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.75 632
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.76 629
4 Nikola AbrahámováNikola Abrahámová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.80 618
5 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.98 571
6 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.53 438
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 27.9.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.97 574
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.16 526
3 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.19 518
4 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.35 480
5 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.74 391
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 27.9.2015) Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.80 618
2 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.69 402
3 Adriana SlamkováAdriana Slamková 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.74 391
4 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.06 324
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 27.9.2015) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.59 676
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.68 651
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.32 487
4 Petra HorejšovskáPetra Horejšovská 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.47 451
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 27.9.2015) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.41 465
2 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.49 447
3 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.78 382
4 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.87 363
5 Kateřina MazanáKateřina Mazaná 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.96 344
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:06.53 417
2 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:06.68 415
3 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:08.47 391
4 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:09.15 382
5 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:12.28 343
6 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.35 342
7 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.93 311
8 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:18.05 276
9 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:20.85 246
10 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:29.64 162
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.98 424
2 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:10.00 371
3 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:11.89 348
4 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:12.29 343
5 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2:12.65 338
6 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:14.85 312
7 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:15.87 300
8 Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:21.04 244
9 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:21.49 239
10 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:21.63 237
Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:54.90 586
2 David KorousDavid Korous 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:58.87 525
3 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:02.88 467
4 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:05.15 436
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:06.18 422
6 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:07.91 398
7 Dan KohoutDan Kohout 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:08.76 387
8 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:11.55 352
9 Štěpán HachŠtěpán Hach 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.34 330
10 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:14.11 321
11 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.78 313
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:11.60 351
2 Veronika KubováVeronika Kubová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:21.33 241
3 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:21.34 240
4 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:21.57 238
5 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:21.93 234
6 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:25.95 195
7 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.33 182
8 Viola HrouzkováViola Hrouzková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.75 178
9 Anna RůžkováAnna Růžková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:35.45 115
10 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:59.82 4
11 Edita NagyováEdita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:04.02 0
MS Oldřiška PlíhalováOldřiška Plíhalová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:45.60 52
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:12.15 345
2 Natálie JindrováNatálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:13.96 323
3 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:14.25 319
4 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:16.22 296
5 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:18.84 267
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:20.13 253
7 Tereza GalbaváTereza Galbavá 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:20.64 248
8 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:22.02 233
9 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:23.01 223
10 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:23.13 222
11 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:24.66 207
12 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:25.69 197
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:59.88 510
2 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:03.14 463
3 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:05.27 434
4 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:05.96 424
5 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:07.30 407
6 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:08.81 387
7 Karolína FoučkováKarolína Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:13.78 325
8 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:17.49 282
9 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:18.25 274
10 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:18.55 270
11 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:24.95 204
12 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:29.61 162
13 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.77 113
Celkem 13 závodníků
Běh 4 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1:52.94 618
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:00.06 508
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.88 453
4 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.62 443
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:05.41 432
6 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:05.90 425
7 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:09.25 381
8 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:09.92 372
9 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:10.79 361
10 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:12.70 338
11 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:13.62 327
12 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:14.33 318
13 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.73 302
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:41.23 379
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:46.63 329
3 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.21 324
4 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:47.51 321
5 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:58.04 234
6 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:14.40 125
7 František ŠkopekFrantišek Škopek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:15.15 121
8 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:18.78 101
Pavel SedláčekPavel Sedláček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:42.13 370
2 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:43.28 359
3 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:48.52 312
4 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:54.24 264
5 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:57.23 241
6 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:00.70 215
7 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:02.00 205
8 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:03.22 196
9 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:09.95 152
10 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:15.21 120
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:59.88 366
2 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:03.03 338
3 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:06.39 308
4 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:13.43 250
5 Petra HorejšovskáPetra Horejšovská 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:14.37 243
6 Kateřina KubešováKateřina Kubešová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:16.73 225
7 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:21.25 193
8 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:21.32 193
9 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:24.31 172
10 Adriana SlamkováAdriana Slamková 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:24.41 172
11 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:26.99 155
12 Kateřina MazanáKateřina Mazaná 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:28.66 145
13 Anna JiráskováAnna Jirásková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:32.01 126
14 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:38.98 89
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:57.28 391
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:00.50 361
3 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:02.26 344
4 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:04.95 321
5 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:06.04 311
6 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:07.54 298
7 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:11.92 262
8 Anna BabkováAnna Babková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:17.40 220
9 Kamila KůtováKamila Kůtová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:17.98 216
10 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:21.65 190
11 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:22.27 186
12 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:27.85 150
Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:58.38 380
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:58.87 376
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:00.08 364
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:00.51 360
5 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:02.83 339
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:03.08 337
7 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3:05.36 317
8 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:06.69 306
9 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:07.20 301
10 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:12.41 258
11 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:17.30 221
12 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 3:21.21 193
13 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:24.57 171
Nikola AbrahámováNikola Abrahámová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNS
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.29 324
2 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.77 256
3 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.09 111
4 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.90 50
5 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.35 26
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.58 437
2 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.60 433
3 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.98 121
4 Pavel SedláčekPavel Sedláček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.99 120
Jan SklenářJan Sklenář 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Stanislav TůmaStanislav Tůma 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.05 221
2 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.44 175
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.59 71
Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Ondřej SamecOndřej Samec 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.29 324
2 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 12.06 219
3 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.48 21
František VaněčekFrantišek Vaněček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Martin CvrčekMartin Cvrček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.17 342
2 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.19 339
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.46 299
4 František ŠkopekFrantišek Škopek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.10 110
5 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.35 26
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.29 344
2 Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.45 323
3 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.89 160
4 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.13 138
5 Adriana SlamkováAdriana Slamková 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.46 110
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.57 609
2 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.89 268
3 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.58 101
4 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.78 86
5 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 15.63 35
Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.13 688
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.12 367
3 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.21 355
4 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 12.57 307
5 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.02 252
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.54 451
2 Nikola AbrahámováNikola Abrahámová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 12.29 344
3 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.41 328
4 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 12.44 324
5 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.30 221
6 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 15.23 57
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.55 450
2 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.94 392
3 Anna BabkováAnna Babková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.15 136
4 Kamila KůtováKamila Kůtová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.88 79
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.26 348
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.54 311
3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.99 256
4 Petra HorejšovskáPetra Horejšovská 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.28 223
5 Kateřina MazanáKateřina Mazaná 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.22 130
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.16 682
2 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.11 242
3 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.16 236
4 Anna JiráskováAnna Jirásková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.32 218
5 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 15.28 54
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 11.47 462
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.37 333
3 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.76 283
4 Kateřina KubešováKateřina Kubešová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.34 120
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.92 -1.5 m/s 4.60-2,74.92-1,54.76-1,04.92 367
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.90 -1.0 m/s X-1,24.90-1,04.61-2,14.90 363
3 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.66 -1.3 m/s 4.66-1,34.54-1,44.52-1,14.66 319
4 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.39 -2.1 m/s X-1,44.17-1,54.39-2,14.39 271
5 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.29 -1.1 m/s 4.25-2,14.29-1,14.26-1,84.29 254
6 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.97 -1.9 m/s 3.71-0,73.97-1,9X-0,93.97 201
7 Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.83 -1.5 m/s 3.82-1,23.82-0,93.83-1,53.83 179
8 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.83 -2.1 m/s 3.66-3,73.70-1,43.83-2,13.83 179
9 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.82 -1.4 m/s 3.82-1,43.41-1,53.68-4,43.82 177
10 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.78 -1.9 m/s X-3,13.67-0,93.78-1,93.78 171
11 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.75 -1.4 m/s 3.11-1,33.59-1,23.75-1,43.75 167
12 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.74 -2.2 m/s 3.74-2,2X-0,73.65-2,73.74 165
13 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.50 -0.6 m/s 3.24-2,53.50-0,63.12-3,33.50 130
14 Kryštof SelnarKryštof Selnar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.48 -1.2 m/s 3.470,03.22-0,93.48-1,23.48 127
15 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.46 -2.4 m/s 3.46-2,43.19-1,83.08-1,73.46 125
16 František ŠkopekFrantišek Škopek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.26 -1.5 m/s 3.05-1,3X-1,93.26-1,53.26 98
17 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.11 -0.7 m/s X-2,03.11-0,7X-2,13.11 79
18 Radek KofroňRadek Kofroň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2.83 -0.8 m/s X-3,22.83-0,8X-2,42.83 47
19 Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 2.73 -1.1 m/s 2.73-1,1--2.73 37
20 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 2.56 -1.6 m/s 2.56-1,6--2.56 21
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.38 -0.7 m/s 4.38-0.74.24-1.54.10-3.84.38 398
2 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.36 -2.0 m/s 4.36-2.04.35-1.94.30-1.24.36 393
3 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.20 -0.4 m/s 3.85-1.24.04-0.84.20-0.44.20 355
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.20 -2.6 m/s 3.91-3.5X-1.24.20-2.64.20 355
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 4.08 -1.9 m/s 4.08-1.93.87-2.33.86-2.74.08 326
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 4.03 -2.4 m/s 3.78-2.34.03-2.4X-1.44.03 315
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.99 -1.7 m/s 3.77-2.13.99-1.73.84-0.63.99 306
8 Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 3.99 -1.4 m/s 3.99-1.43.78-0.63.74+0.13.99 306
9 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.96 -3.9 m/s 3.95-1.53.96-3.93.87-0.53.96 299
10 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.92 -0.6 m/s X-3.53.53-2.93.92-0.63.92 290
11 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.90 -0.7 m/s 3.76-0.73.90-0.7X-1.23.90 285
12 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.87 -0.3 m/s 3.37-0.63.52-2.83.87-0.33.87 279
13 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.85 -0.9 m/s 3.85-0.93.67-3.2X-1.83.85 274
14 Nikola AbrahámováNikola Abrahámová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.82 -1.8 m/s 3.82-1.83.26-2.2X-3.23.82 267
15 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.75 -0.9 m/s 3.75-0.93.47-2.53.45-0.13.75 252
16 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.71 -2.2 m/s 3.71-2.23.54-3.23.68-1.33.71 244
17 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.71 -3.7 m/s 3.66-1.73.44-3.03.71-3.73.71 244
18 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.70 -0.4 m/s X-0.6X-4.93.70-0.43.70 242
19 Michala VeldováMichala Veldová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.64 -1.1 m/s X-0.93.40-1.83.64-1.13.64 229
20 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.63 -2.3 m/s 3.13-2.03.63-2.33.16-1.03.63 227
21 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.57 -2.6 m/s 3.57-2.6X-0.8X-1.33.57 214
22 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.55 -1.0 m/s 3.55-1.03.44-0.63.46-1.03.55 210
23 Světlana JakšováSvětlana Jakšová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.55 -2.5 m/s 3.38-2.4X-2.43.55-2.53.55 210
24 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.52 -0.5 m/s 3.52-0.53.00-2.03.030.03.52 204
25 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.45 -1.6 m/s 3.45-1.63.320.02.89-0.53.45 190
26 Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.42 -2.6 m/s 3.42-2.62.70-2.9X-0.73.42 184
27 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 3.39 -0.6 m/s 3.18-1.42.76-4.03.39-0.63.39 178
28 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.38 -0.6 m/s 3.38-0.63.16-1.73.16-1.13.38 176
29 Lenka HekerlováLenka Hekerlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.32 -2.8 m/s 3.00-2.33.30-1.23.32-2.83.32 165
30 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.26 -3.8 m/s 3.12-1.13.26-3.83.01-1.43.26 153
31 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.23 -0.7 m/s 2.87-2.23.06-2.73.23-0.73.23 148
32 Kateřina PokornáKateřina Pokorná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.20 +0.8 m/s X-2.23.20+0.83.13-1.13.20 142
33 Petra HorejšovskáPetra Horejšovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.20 -2.9 m/s X-2.72.97-1.93.20-2.93.20 142
34 Kateřina KubešováKateřina Kubešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.10 -1.7 m/s 3.10-1.72.91-2.0X-0.53.10 124
35 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 2.93 -1.1 m/s 2.38-1.72.93-1.12.89-1.02.93 95
36 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 2.77 -2.4 m/s X-1.82.77-2.42.61-4.32.77 70
Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 DNS
Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 NM
Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 NM
Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 NM
Celkem 40 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.94 -2.0 m/s 3.80-0.43.94-2.03.84-0.93.94 196
2 David KorousDavid Korous
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.70 -3.5 m/s 3.56-2.03.53-3.13.70-3.53.70 159
3 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.69 -1.2 m/s 3.25-1.93.69-1.23.55-2.03.69 158
4 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.67 -2.8 m/s 3.67-2.83.49-0.83.49-2.93.67 155
5 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.62 -1.4 m/s 3.19-2.63.28-1.73.62-1.43.62 147
6 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.53 -1.0 m/s 3.53-1.03.42-0.53.39-2.23.53 135
7 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.43 -1.3 m/s 2.91-1.33.42-1.03.43-1.33.43 121
8 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 3.39 -1.4 m/s 3.39-1.42.95-1.53.15-2.83.39 115
9 Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.34 -2.2 m/s 3.02-0.62.89-1.33.34-2.23.34 108
10 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 3.33 -2.1 m/s 3.20-3.33.00-1.63.33-2.13.33 107
11 Štěpán HachŠtěpán Hach
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.29 -1.7 m/s 2.82-3.03.29-1.72.80-2.23.29 102
12 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.27 -1.3 m/s 3.04-1.03.27-1.3X3.27 99
13 Martin BenešMartin Beneš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 3.22 +1.3 m/s 3.22+1.33.13-3.0X3.22 93
14 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.22 -1.6 m/s 3.22-0.63.02-1.6X3.22 93
15 Dan KohoutDan Kohout
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 3.22 -2.1 m/s X2.91-2.63.22-2.13.22 93
16 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.18 +0.6 m/s 3.18+0.6X2.96-2.83.18 88
17 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 3.17 -2.0 m/s 3.12-2.83.06-1.63.17-2.03.17 86
18 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 3.16 -2.9 m/s 3.16-2.93.10-4.33.12-1.43.16 85
19 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.10 -1.8 m/s 2.68-1.43.10-1.82.95-3.83.10 78
20 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 3.10 -0.7 m/s 3.10-0.7X2.74-2.03.10 78
21 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.09 -1.5 m/s 3.09-1.52.86-1.52.99-4.23.09 76
22 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.07 -1.5 m/s 2.06-1.23.07-1.52.95-2.13.07 74
23 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.04 -2.5 m/s X3.04-2.52.99-3.13.04 70
24 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.01 -0.9 m/s X3.01-0.9X3.01 67
25 Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.00 -2.6 m/s 3.00-2.62.93-1.32.84-1.13.00 66
26 Petr AlexaPetr Alexa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.94 -1.5 m/s 2.88+0.82.94-2.22.79-1.52.94 59
27 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 2.91 -0.9 m/s 2.91-0.9XX2.91 56
28 Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 2.84 -2.3 m/s X2.84-2.32.67-1.62.84 48
29 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 2.82 -1.3 m/s 2.64-2.72.70-1.42.82-1.32.82 46
30 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 2.80 -2.3 m/s X2.80-2.3X2.80 44
31 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 2.68 +0.4 m/s 2.68+0.42.43-1.22.44-3.32.68 32
32 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 2.54 -2.0 m/s 2.38-1.12.54-2.02.49-2.42.54 20
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.64 -0.8 m/s 229
2 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.63 -1.2 m/s 227
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.62 -0.5 m/s 225
4 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.53 +0.0 m/s 206
5 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.53 -1.2 m/s 206
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.48 +0.1 m/s 196
7 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.47 -0.7 m/s 194
8 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.46 -1.4 m/s 192
9 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.43 +0.6 m/s 186
10 Julie NovákováJulie Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.39 -0.2 m/s 178
11 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.37 -1.8 m/s 174
12 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.36 +0.9 m/s 172
13 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.35 -0.3 m/s 170
14 Tereza ŠímováTereza Šímová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
04 3.35 -1.9 m/s 170
15 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.35 -1.6 m/s 170
16 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.34 -0.6 m/s 168
17 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.33 -0.1 m/s 167
18 Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.30 -0.3 m/s 161
19 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.28 +0.4 m/s 157
20 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.27 +0.0 m/s 155
21 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.24 -0.3 m/s 150
22 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.22 -0.4 m/s 146
23 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.21 -0.5 m/s 144
24 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.20 -1.3 m/s 142
25 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.19 -0.2 m/s 140
26 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.17 -0.9 m/s 137
27 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.15 -0.8 m/s 133
28 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.12 -0.4 m/s 128
29 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.09 -0.3 m/s 122
30 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.08 -0.9 m/s 121
31 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 3.01 -0.7 m/s 109
32 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 2.98 -0.3 m/s 104
33 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 2.96 -0.4 m/s 100
34 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 2.94 -0.3 m/s 97
35 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 2.89 -0.3 m/s 89
36 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.88 +0.2 m/s 87
37 Marie KulíkováMarie Kulíková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
04 2.86 -0.4 m/s 84
38 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 2.84 +0.0 m/s 81
39 Veronika KubováVeronika Kubová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
04 2.83 -0.8 m/s 80
40 Viola HrouzkováViola Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 2.74 -1.0 m/s 66
41 Aneta EliáškováAneta Eliášková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 2.70 -0.8 m/s 60
42 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 2.70 -0.4 m/s 60
43 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 2.67 -0.7 m/s 56
44 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 2.67 -0.1 m/s 56
45 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 2.52 -0.4 m/s 36
46 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.45 -0.6 m/s 28
47 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 2.38 -0.6 m/s 20
48 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 2.25 -0.3 m/s 8
MS Oldřiška PlíhalováOldřiška Plíhalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.60 -0.4 m/s 46
Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 NM
Poznámky/pokusy:
" <div><table cellpadding=0 cellspacing=0 style="border-top:1px solid black;border-left:1px solid black;" class=pokusy><tr><td>poř.<td>1.<td>2.<td>3.<td>&nbsp;<td>4.<td>5.<td>6.<tr><td>1<td>3.64\-0.8<td>3.51\-0.2<td>3.64\-3.2<td>3.64<td>\<td>\<td>\<tr><td>2<td>X\<td>X\<td>3.63\-1.2<td>3.63<td>\<td>\<td>\<tr><td>3<td>3.43\-0.8<td>3.62\-0.5<td>3.58\-0.3<td>3.62<td>\<td>\<td>\<tr><td>4<td>3.53\0.0<td>3.31\0.0<td>3.27\-0.8<td>3.53<td>\<td>\<td>\<tr><td>5<td>2.99\-0.5<td>3.53\-1.2<td>3.14\-1.6<td>3.53<td>\<td>\<td>\<tr><td>6<td>3.48\+0.1<td>3.25\-1.8<td>3.32\-1.8<td>3.48<td>\<td>\<td>\<tr><td>7<td>X\<td>3.47\-0.7<td>2.98\-0.2<td>3.47<td>\<td>\<td>\<tr><td>8<td>3.20\+0.3<td>3.46\-1.4<td>X\<td>3.46<td>\<td>\<td>\<tr><td>9<td>3.27\+0.3<td>3.35\-0.2<td>3.43\+0.6<td>3.43<td>\<td>\<td>\<tr><td>10<td>3.39\-0.2<td>2.32\-0.5<td>3.06\-1.2<td>3.39<td>\<td>\<td>\<tr><td>11<td>X\<td>X\<td>3.37\-1.8<td>3.37<td>\<td>\<td>\<tr><td>12<td>2.97\-0.5<td>3.36\+0.9<td>3.03\+0.5<td>3.36<td>\<td>\<td>\<tr><td>13<td>3.35\-0.3<td>3.23\-0.8<td>3.30\-0.9<td>3.35<td>\<td>\<td>\<tr><td>14<td>3.20\-0.3<td>X\<td>3.35\-1.9<td>3.35<td>\<td>\<td>\<tr><td>15<td>3.16\-0.7<td>3.06\-2.4<td>3.35\-1.6<td>3.35<td>\<td>\<td>\<tr><td>16<td>3.19\-0.4<td>3.34\-0.6<td>3.20\-2.0<td>3.34<td>\<td>\<td>\<tr><td>17<td>3.33\-0.1<td>2.96\+0.1<td>2.39\-1.6<td>3.33<td>\<td>\<td>\<tr><td>18<td>X\<td>3.30\-0.3<td>3.10\-0.2<td>3.30<td>\<td>\<td>\<tr><td>19<td>3.13\0.0<td>2.84\-1.3<td>3.28\+0.4<td>3.28<td>\<td>\<td>\<tr><td>20<td>3.27\0.0<td>3.26\-0.2<td>2.88\-3.2<td>3.27<td>\<td>\<td>\<tr><td>21<td>3.24\-0.3<td>3.08\-0.3<td>3.01\-0.9<td>3.24<td>\<td>\<td>\<tr><td>22<td>3.22\-0.4<td>2.99\-0.5<td>X\<td>3.22<td>\<td>\<td>\<tr><td>23<td>2.94\-0.2<td>3.01\-0.2<td>3.21\-0.5<td>3.21<td>\<td>\<td>\<tr><td>24<td>X\<td>3.14\-0.5<td>3.20\-1.3<td>3.20<td>\<td>\<td>\<tr><td>25<td>3.19\-0.2<td>X\<td>3.04\-0.8<td>3.19<td>\<td>\<td>\<tr><td>26<td>2.46\-0.6<td>3.17\-0.9<td>3.04\-0.4<td>3.17<td>\<td>\<td>\<tr><td>27<td>2.81\-0.3<td>2.98\-1.0<td>3.15\-0.8<td>3.15<td>\<td>\<td>\<tr><td>28<td>3.12\-0.4<td>2.95\-1.6<td>3.11\-1.5<td>3.12<td>\<td>\<td>\<tr><td>29<td>3.09\-0.3<td>2.93\-0.6<td>2.76\-1.3<td>3.09<td>\<td>\<td>\<tr><td>30<td>3.08\-0.9<td>2.88\-1.2<td>X\<td>3.08<td>\<td>\<td>\<tr><td>31<td>3.01\-0.7<td>2.95\-0.2<td>2.97\-0.2<td>3.01<td>\<td>\<td>\<tr><td>32<td>2.80\-0.4<td>2.98\-0.3<td>2.91\-1.0<td>2.98<td>\<td>\<td>\<tr><td>33<td>2.96\-0.4<td>2.87\-0.2<td>2.80\-1.1<td>2.96<td>\<td>\<td>\<tr><td>34<td>X\<td>2.85\-2.2<td>2.94\-0.3<td>2.94<td>\<td>\<td>\<tr><td>35<td>2.89\-0.3<td>X\<td>X\<td>2.89<td>\<td>\<td>\<tr><td>36<td>2.88\+0.2<td>2.70\-0.8<td>2.63\-1.3<td>2.88<td>\<td>\<td>\<tr><td>37<td>2.77\-0.6<td>2.78\-0.1<td>2.86\-0.4<td>2.86<td>\<td>\<td>\<tr><td>38<td>2.45\0.0<td>2.65\-0.7<td>2.84\0.0<td>2.84<td>\<td>\<td>\<tr><td>39<td>2.83\-0.8<td>2.65\-0.6<td>2.50\-1.6<td>2.83<td>\<td>\<td>\<tr><td>40<td>2.67\-0.5<td>2.56\-0.2<td>2.74\-1.0<td>2.74<td>\<td>\<td>\<tr><td>41<td>2.67\-0.9<td>X\<td>2.70\-0.8<td>2.70<td>\<td>\<td>
Celkem 50 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 49.47 45.9349.4745.6049.47 303
2 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 45.92 45.9244.3043.4645.92 273
3 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 43.38 43.3842.6042.2043.38 252
4 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 42.84 40.0040.2842.8442.84 248
5 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 42.34 42.3436.7241.4342.34 244
6 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 40.37 40.3735.1233.9240.37 227
7 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 37.53 37.5335.8835.4537.53 204
8 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 37.48 33.2035.9537.4837.48 204
9 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 36.17 36.1733.9035.8236.17 193
10 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 34.17 29.8733.0034.1734.17 177
11 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 33.95 27.5029.4533.9533.95 175
12 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 32.83 X32.8032.8332.83 166
13 František ŠkopekFrantišek Škopek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 31.36 31.3630.01X31.36 154
14 Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 30.65 29.5028.6630.6530.65 148
15 Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 28.21 28.2120.7223.3228.21 129
16 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 26.15 22.2726.15X26.15 113
17 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 25.30 22.4218.9325.3025.30 107
18 Kryštof SelnarKryštof Selnar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 25.00 24.5425.0023.3125.00 104
19 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 24.29 24.2921.57X24.29 99
20 Radek KofroňRadek Kofroň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 16.70 12.0416.7015.0916.70 43
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 41.23 34.1741.2335.7541.23 370
2 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 40.48 40.4836.5329.1040.48 361
3 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 39.29 36.1539.2931.6639.29 347
4 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 38.28 36.3538.2833.6038.28 334
5 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 36.90 36.9032.58X36.90 318
6 Nikola AbrahámováNikola Abrahámová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 36.39 36.3930.7828.4236.39 311
7 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 36.28 27.7036.2835.1036.28 310
8 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 36.10 35.3036.1035.5536.10 308
9 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 35.70 35.7034.9130.9635.70 303
10 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 35.30 35.30X31.3035.30 298
11 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 34.66 34.6627.7126.1434.66 291
12 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 32.88 30.6032.8826.0032.88 269
13 Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 32.58 XX32.5832.58 266
14 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 32.54 32.5430.2026.9032.54 265
15 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 32.41 30.9028.1932.4132.41 264
16 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 31.12 21.3424.5531.1231.12 248
17 Michala VeldováMichala Veldová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 30.70 30.6930.5730.7030.70 243
18 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 30.57 29.1126.1330.5730.57 242
19 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 30.23 23.4128.6230.2330.23 238
20 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 29.93 27.6822.6129.9329.93 234
21 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 29.35 21.8727.9829.3529.35 228
22 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 28.96 28.92X28.9628.96 223
23 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 28.53 27.7228.5328.4528.53 218
24 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 27.71 27.5727.2327.7127.71 208
25 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 27.54 X23.2827.5427.54 206
26 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 26.51 22.4526.5122.0626.51 194
27 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 25.48 24.8820.4025.4825.48 183
28 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 25.43 20.5725.4320.5625.43 182
29 Kateřina PokornáKateřina Pokorná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 24.89 24.8919.5723.6224.89 176
30 Petra HorejšovskáPetra Horejšovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 23.83 23.8321.7623.0423.83 164
31 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 23.35 20.3523.1223.3523.35 158
32 Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 21.48 21.4818.1515.4321.48 137
33 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 21.15 18.9521.1519.4121.15 133
34 Kateřina KubešováKateřina Kubešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 20.91 X20.9119.3520.91 131
35 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 20.71 20.7119.5218.7320.71 128
36 Světlana JakšováSvětlana Jakšová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 20.43 11.1920.4120.4320.43 125
37 Lenka HekerlováLenka Hekerlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 20.40 20.0820.4019.1520.40 125
38 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 17.65 17.6516.8115.7517.65 95
39 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 16.42 16.4215.4513.0716.42 82
40 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 16.25 16.0016.2512.4316.25 80
Celkem 40 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 47.77 289
2 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 43.91 257
3 David KorousDavid Korous
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 40.01 224
4 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 38.61 213
5 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 36.37 194
6 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 35.11 184
7 Dan KohoutDan Kohout
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 35.07 184
8 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 33.76 173
9 Petr AlexaPetr Alexa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 33.49 171
10 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 33.48 171
11 Štěpán HachŠtěpán Hach
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 32.70 165
12 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 31.56 156
13 Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 31.37 154
14 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 31.13 152
15 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 31.06 152
16 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 30.85 150
17 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 29.28 138
18 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 28.87 134
19 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 27.79 126
20 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 26.31 114
21 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 25.59 109
22 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 25.05 105
23 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 25.02 104
24 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 24.82 103
25 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 23.78 95
26 Martin BenešMartin Beneš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 23.11 90
27 Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 22.48 85
28 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 22.02 82
29 Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 20.48 70
30 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 18.68 57
31 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 16.80 43
32 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 15.78 36
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 43.37 43.3743.37 397
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 37.54 37.5437.54 325
3 Tereza ŠímováTereza Šímová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
04 31.57 31.5731.57 254
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 30.46 30.4630.46 241
5 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 29.90 29.9029.90 234
6 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 29.20 29.2029.20 226
7 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 28.25 28.2528.25 215
8 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 28.08 28.0828.08 213
9 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 26.89 26.8926.89 199
10 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 26.63 26.6326.63 196
11 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 26.28 26.2826.28 192
12 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 26.19 26.1926.19 191
13 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 26.18 26.1826.18 191
14 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 25.83 25.8325.83 187
15 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 24.67 24.6724.67 173
16 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 24.15 24.1524.15 167
17 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 23.99 23.9923.99 165
18 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 23.39 23.3923.39 159
19 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 23.30 23.3023.30 158
20 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 23.24 23.2423.24 157
21 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 22.88 22.8822.88 153
22 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 21.01 21.0121.01 132
23 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 20.98 20.9820.98 131
24 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 20.96 20.9620.96 131
25 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 20.83 20.8320.83 130
26 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 20.60 20.6020.60 127
27 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 20.20 20.2020.20 123
28 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 19.81 19.8119.81 118
29 Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 19.59 19.5919.59 116
30 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 18.65 18.6518.65 106
31 Viola HrouzkováViola Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 18.61 18.6118.61 105
32 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 18.54 18.5418.54 104
33 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 18.15 18.1518.15 100
34 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 17.89 17.8917.89 97
35 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 17.68 17.6817.68 95
36 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 17.67 17.6717.67 95
37 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 17.64 17.6417.64 95
38 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 17.40 17.4017.40 92
39 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 17.11 17.1117.11 89
40 Veronika KubováVeronika Kubová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
04 17.05 17.0517.05 88
41 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 16.97 16.9716.97 87
42 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 16.95 16.9516.95 87
43 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 16.55 16.5516.55 83
44 Aneta EliáškováAneta Eliášková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 16.50 16.5016.50 82
45 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 15.70 15.7015.70 74
46 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 13.69 13.6913.69 53
47 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 13.32 13.3213.32 49
48 Julie NovákováJulie Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 13.28 13.2813.28 49
49 Marie KulíkováMarie Kulíková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
04 11.87 11.8711.87 34
MS Oldřiška PlíhalováOldřiška Plíhalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 15.24 69
Celkem 50 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 1827
2 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1700
3 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1547
4 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1337
5 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1317
6 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1297
7 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1206
8 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1177
9 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1168
10 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1088
11 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1075
12 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1003
13 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0985
14 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 0862
15 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0797
16 František ŠkopekFrantišek Škopek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0626
17 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0607
18 Pavel SedláčekPavel Sedláček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0594
19 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0438
Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNF
Poznámky:
Veith V. 1827 (10.58/437-49.47/303-08.36/460-4.90/363-2:54.24/264)

Sak B. 1700 (11.46/299-45.92/273-08.44/439-4.66/319-2:42.13/370)

Beck M. 1547 (11.17/342-37.53/204-08.62/393-4.92/367-2:57.23/241)

Pěknic L. 1337 (10.60/433-40.37/227-09.05/293-3.83/179-3:02.00/205)

Jarolím D. 1317 (11.29/324-33.95/175-09.10/282-3.82/177-2:43.28/359)

Gysel D. 1297 (12.05/221-42.34/244-09.18/266-4.29/254-2:48.52/312)

Svědínek L. 1206 (11.29/324-34.17/177-08.79/352-3.97/201-3:09.95/152)

Janáč J. 1177 (12.06/219-28.21/129-08.89/329-3.83/179-2:47.51/321)

Daniel J. 1168 (11.19/339-42.84/248-09.51/201-3.74/165-3:00.70/215)

Jodl D. 1088 (12.44/175-43.38/252-09.16/270-4.39/271-3:15.21/120)

Malinský V. 1075 (13.09/111-37.48/204-08.62/393-3.78/171-3:03.22/196)

Bořucký P. 1003 (12.98/121-36.17/193-09.33/235-3.50/130-2:47.21/324)

Selnar K. 985 (11.77/256-25.00/104-09.19/264-3.48/127-2:58.04/234)

Průša A. 862 (14.35/26-32.83/166-08.68/378-3.75/167-3:14.40/125)

Gribbin D. 797 (13.59/71-24.29/99-09.67/173-3.46/125-2:46.63/329)

Škopek F. 626 (13.10/110-31.36/154-09.85/143-3.26/98-3:15.15/121)

Kofroň R. 607 (14.48/21-16.70/43-10.02/117-2.83/47-2:41.23/379)

Sedláček P. 594 (12.99/120-30.65/148-09.07/289-2.73/37-/)

Buchal T. 438 (14.35/26-25.30/107-09.97/125-3.11/79-3:18.78/101)

Vansa K. 421 (13.90/50-26.15/113-09.32/237-2.56/21-/)
Celkem 20 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2463
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2302
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2218
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1982
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1853
6 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 1839
7 Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1826
8 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1775
9 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1761
10 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1672
11 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1611
12 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1608
13 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1586
14 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1581
15 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1579
16 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1569
17 Kamila KůtováKamila Kůtová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1532
18 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1486
19 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1484
20 Anna BabkováAnna Babková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1407
21 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1391
22 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1388
23 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1341
24 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1335
25 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1328
26 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1307
27 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1233
28 Petra HorejšovskáPetra Horejšovská 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1223
29 Kateřina MazanáKateřina Mazaná 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1216
30 Anna JiráskováAnna Jirásková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1089
31 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1083
32 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1063
33 Adriana SlamkováAdriana Slamková 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0994
34 Kateřina KubešováKateřina Kubešová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0920
35 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0913
36 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0847
37 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0845
38 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0506
Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNF
Nikola AbrahámováNikola Abrahámová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNF
Poznámky:
Basíková P. 2463 (10.16/682-40.48/361-08.68/651-4.36/393-2:58.87/376)

Šímová J. 2302 (10.13/688-29.93/234-08.80/618-4.38/398-3:00.08/364)

Zykánová L. 2218 (10.57/609-32.54/265-08.76/629-4.20/355-3:00.51/360)

Strusková K. 1982 (11.54/451-28.96/223-08.57/681-4.08/326-3:07.20/301)

Halounová M. 1853 (12.57/307-28.53/218-08.59/676-4.03/315-3:03.08/337)

Molová V. 1839 (11.47/462-34.66/291-09.11/538-4.20/355-3:21.21/193)

Řezníčková K. 1826 (12.45/323-32.58/266-09.06/551-3.99/306-2:58.38/380)

Krejčí P. 1775 (12.12/367-23.35/158-08.75/632-3.87/279-3:02.83/339)

Kotalíková J. 1761 (11.94/392-36.90/318-09.54/435-3.96/299-3:05.36/317)

Němcová Z. 1672 (13.02/252-32.88/269-08.98/571-3.85/274-3:06.69/306)

Čermáková L. 1611 (12.54/311-30.57/242-09.32/487-3.55/210-3:00.50/361)

Křížková E. 1608 (11.55/450-30.23/238-09.49/447-3.75/252-3:17.30/221)

Faktorová T. 1586 (13.30/221-36.10/308-09.52/440-3.99/306-3:06.04/311)

Vaníčková S. 1581 (12.89/268-36.28/310-09.14/531-3.57/214-3:12.41/258)

Babická T. 1579 (13.16/236-25.43/182-09.16/526-3.71/244-2:57.28/391)

Kofroňová S. 1569 (12.37/333-38.28/334-09.31/489-3.70/242-3:24.57/171)

Abrahámová N. 1540 (12.29/344-36.39/311-08.80/618-3.82/267-/)

Kůtová K. 1532 (14.88/79-39.29/347-08.87/600-3.92/290-3:17.98/216)

Pastyříková A. 1486 (12.26/348-27.54/206-09.35/480-3.45/190-3:11.92/262)

Klečacká D. 1484 (12.76/283-32.41/264-09.53/438-3.39/178-3:04.95/321)

Babková A. 1407 (14.15/136-29.35/228-08.95/579-3.71/244-3:17.40/220)

Jakšová S. 1391 (12.21/355-20.43/125-09.22/511-3.55/210-3:21.65/190)

Pokorná K. 1388 (12.29/344-24.89/176-09.78/382-3.20/142-3:02.26/344)

Raušová S. 1341 (14.13/138-26.51/194-08.97/574-3.90/285-3:27.85/150)

Hekerlová L. 1335 (13.11/242-20.40/125-09.41/465-3.32/165-3:03.03/338)

Veldová M. 1328 (14.58/101-30.70/243-09.75/389-3.64/229-2:59.88/366)

Kulhánková K. 1307 (12.41/328-25.48/183-09.67/406-3.52/204-3:22.27/186)

Vozábalová V. 1233 (/-35.70/303-08.75/632-/-3:07.54/298)

Horejšovská P. 1223 (13.28/223-23.83/164-09.47/451-3.20/142-3:14.37/243)

Mazaná K. 1216 (14.22/130-41.23/370-09.96/344-3.63/227-3:28.66/145)

Jirásková A. 1089 (13.32/218-31.12/248-09.96/344-3.26/153-3:32.01/126)

Ošmerová N. 1083 (12.99/256-21.15/133-09.74/391-3.23/148-3:26.99/155)

Drobilová M. 1068 (12.44/324-27.71/208-09.12/536-/-/)

Šedivá T. 1063 (13.89/160-35.30/298-09.87/363-2.77/70-3:24.31/172)

Slamková A. 994 (14.46/110-21.48/137-09.74/391-3.42/184-3:24.41/172)

Kubešová K. 920 (14.34/120-20.91/131-10.08/320-3.10/124-3:16.73/225)

Zpěváková D. 913 (14.78/86-16.25/80-09.69/402-2.93/95-3:13.43/250)

Kahudová N. 847 (15.28/54-16.42/82-09.19/518-/-3:21.25/193)

Jánská K. 845 (15.23/57-17.65/95-10.06/324-3.38/176-3:21.32/193)

Vandová A. 506 (15.63/35-20.71/128-10.43/254-/-3:38.98/89)
Celkem 40 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1250
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1239
3 David KorousDavid Korous 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1116
4 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0948
5 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0902
6 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0888
7 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0887
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0876
9 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0843
10 Dan KohoutDan Kohout 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0840
11 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0775
12 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0766
13 Štěpán HachŠtěpán Hach 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0750
14 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0736
15 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0719
16 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0716
17 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 0705
18 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0686
19 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0686
20 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0673
21 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0653
22 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0622
23 Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0620
24 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0594
25 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 0585
26 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0583
27 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0561
28 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0546
29 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0545
30 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0526
31 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0393
Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNF
Poznámky:
Tikal M. 1250 (47.77/289-07.82/298-3.94/196-2:02.88/467)

Rodr V. 1239 (29.28/138-07.58/360-3.67/155-1:54.90/586)

Korous D. 1116 (40.01/224-08.21/208-3.70/159-1:58.87/525)

Stejskal J. 948 (43.91/257-08.46/158-3.53/135-2:07.91/398)

Svoboda P. 902 (28.87/134-08.38/174-3.69/158-2:05.15/436)

Vacek L. 888 (36.37/194-08.09/234-3.62/147-2:14.78/313)

Langmuller D. 887 (38.61/213-08.14/223-3.27/99-2:11.55/352)

Hlaváč J. 876 (33.48/171-08.30/190-3.22/93-2:06.18/422)

Krejčí J. 843 (25.02/104-08.12/227-3.18/88-2:05.98/424)

Kohout D. 840 (35.07/184-08.37/176-3.22/93-2:08.76/387)

Čuřín J. 775 (26.31/114-08.13/225-3.39/115-2:14.11/321)

Walter O. 766 (30.85/150-08.57/138-3.33/107-2:10.00/371)

Hach Š. 750 (32.70/165-08.49/153-3.29/102-2:13.34/330)

Kvasnička L. 736 (31.06/152-08.84/95-3.07/74-2:06.68/415)

Pelc T. 719 (35.11/184-08.51/149-3.17/86-2:15.87/300)

Šustr A. 716 (31.13/152-08.37/176-3.09/76-2:14.85/312)

Beneš M. 705 (23.11/90-08.33/184-3.22/93-2:12.65/338)

Pelc M. 686 (33.76/173)

Bláha J. 686 (18.68/57-08.41/168)

Pelc M. 686 (08.64/126-2.80/44)

Bláha J. 686 (3.04/70-2:08.47/391)

Pelc M. 686 (2:12.29/343)

Vovesný P. 673 (24.82/103-08.58/137-3.16/85-2:11.89/348)

Pavlík M. 653 (27.79/126-08.76/107-3.10/78-2:12.35/342)

Brcko T. 622 (25.05/105-08.94/80-2.54/20-2:06.53/417)

Alexa P. 620 (33.49/171-08.53/146-2.94/59-2:21.04/244)

Sak A. 594 (22.48/85-08.43/164-3.34/108-2:21.63/237)

Strnad J. 585 (20.48/70-09.04/67-3.00/66-2:09.15/382)

Brunclík J. 583 (31.37/154-08.55/142-2.84/48-2:21.49/239)

Kübelbeck D. 561 (15.78/36-08.64/126-2.91/56-2:12.28/343)

Kroupa O. 546 (16.80/43-08.45/160-2.68/32-2:14.93/311)

Basík V. 545 (31.56/156-08.97/76-3.01/67-2:20.85/246)

Kočvara M. 526 (22.02/82-08.87/90-3.10/78-2:18.05/276)

Holý F. 393 (25.59/109-08.97/76-2.82/46-2:29.64/162)

Kuna M. 378 (23.78/95-08.44/162-3.43/121-/)
Celkem 32 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1670
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1561
3 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1295
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1295
5 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1278
6 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1180
7 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1171
8 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1160
9 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1158
10 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1152
11 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1151
12 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1132
13 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1132
14 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1108
15 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1090
16 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1085
17 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1081
18 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1042
19 Karolína FoučkováKarolína Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1020
20 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 0974
21 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0967
22 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0923
23 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0914
24 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0900
25 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0854
26 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 0817
27 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0803
28 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0799
29 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0785
30 Natálie JindrováNatálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0784
31 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0779
32 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0763
33 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0733
34 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0710
35 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0706
36 Tereza GalbaváTereza Galbavá 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0695
37 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0677
38 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0631
39 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0628
40 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0587
41 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0585
42 Viola HrouzkováViola Hrouzková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0576
43 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0563
44 Veronika KubováVeronika Kubová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0542
45 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0518
46 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0518
47 Anna RůžkováAnna Růžková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 0490
48 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0304
49 Edita NagyováEdita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0215
MS Oldřiška PlíhalováOldřiška Plíhalová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0289
Poznámky:
Lišková M. 1670 (3.62/225-07.82/540-43.37/397-2:00.06/508)

Hejnová B. 1561 (3.64/229-07.88/522-26.28/192-1:52.94/618)

Chalupová P. 1295 (3.46/192)

Bahenská L. 1295 (3.43/186-07.99/489)

Chalupová P. 1295 (07.93/507-22.88/153)

Bahenská L. 1295 (24.15/167-2:03.88/453)

Chalupová P. 1295 (2:04.62/443)

Urbanová K. 1278 (3.35/170-08.30/402-37.54/325-2:09.25/381)

Brcková B. 1180 (3.53/206-08.64/315-29.90/234-2:05.90/425)

Manuel L. 1171 (3.33/167-08.28/407-16.97/87-1:59.88/510)

Plešáková M. 1160 (3.19/140-08.51/347-30.46/241-2:05.41/432)

Hyšková E. 1158 (3.34/168-08.31/399-23.24/157-2:05.27/434)

Břehovská A. 1152 (3.36/172-08.19/432-25.83/187-2:10.79/361)

Šímová T. 1151 (3.35/170-08.69/303-31.57/254-2:05.96/424)

Kollarová L. 1132 (3.47/194)

Dušková K. 1132 (3.63/227-08.02/480)

Kollarová L. 1132 (08.17/438-24.67/173)

Dušková K. 1132 (13.69/53)

Kollarová L. 1132 (2:13.62/327)

Dušková K. 1132 (2:09.92/372)

Najbrtová T. 1108 (3.35/170-08.20/429-26.18/191-2:14.33/318)

Zaňáková E. 1090 (3.12/128-08.82/273-29.20/226-2:03.14/463)

Šteierová N. 1085 (3.24/150-08.22/424-18.54/104-2:07.30/407)

Dvořáková M. 1081 (3.48/196-08.35/388-23.39/159-2:12.70/338)

Hodinová T. 1042 (3.28/157-08.42/370-28.08/213-2:15.73/302)

Foučková K. 1020 (3.37/174-08.21/426-17.67/95-2:13.78/325)

Kurzová B. 974 (3.20/142-08.61/322-20.20/123-2:08.81/387)

Kroupová N. 967 (3.53/206-08.47/357-20.83/130-2:18.25/274)

Maršálková J. 923 (3.17/137-08.60/325-26.19/191-2:18.55/270)

Hauserová S. 914 (3.30/161-08.48/355-19.59/116-2:17.49/282)

Kratochvílová S. 900 (2.98/104-08.76/286-23.99/165-2:12.15/345)

Foučková N. 854 (3.15/133-08.31/399-19.81/118-2:24.95/204)

Nedvědová P. 817 (3.27/155-08.41/373-20.60/127-2:29.61/162)

Volfová V. 803 (2.88/87-08.74/291-18.65/106-2:14.25/319)

Kübelbecková N. 799 (3.22/146-08.60/325-17.68/95-2:22.02/233)

Chválová A. 785 (3.01/109-08.65/312-17.89/97-2:18.84/267)

Jindrová N. 784 (2.84/81-08.93/248-21.01/132-2:13.96/323)

Slavíková T. 779 (3.08/121-08.68/305-20.96/131-2:23.13/222)

Nováková J. 763 (3.39/178-08.97/240-13.28/49-2:16.22/296)

Kulíková M. 733 (2.86/84-08.86/264-11.87/34-2:11.60/351)

Tomášková K. 710 (3.21/144-08.42/370-16.55/83-2:35.77/113)

Kouřimová I. 706 (3.09/122-08.87/261-18.15/100-2:23.01/223)

Galbavá T. 695 (2.94/97-08.87/261-17.11/89-2:20.64/248)

Dvořáková K. 677 (2.89/89-08.87/261-15.70/74-2:20.13/253)

Tibitanclová K. 631 (2.70/60-09.29/175-26.89/199-2:25.69/197)

Strusková A. 628 (/-09.13/206-28.25/215-2:24.66/207)

Stejskalová T. 587 (2.67/56-08.96/242-13.32/49-2:21.34/240)

Herdová Z. 585 (2.45/28-09.34/166-26.63/196-2:25.95/195)

Hrouzková V. 576 (2.74/66-09.03/227-18.61/105-2:27.75/178)

Eliášková A. 563 (2.70/60-09.25/183-16.50/82-2:21.57/238)

Kubová V. 542 (2.83/80-09.53/133-17.05/88-2:21.33/241)

Hrouzková E. 518 (2.67/56)

Konfrštová K. 518 (2.38/20)
Celkem 50 závodníků