výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky

České Budějovice (11. 10. 2015)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.44
2 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.76
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.94
4 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.38
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.48
Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.80
2 Adam ŠpirhanzlAdam Špirhanzl 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.98
3 Jan BouchalJan Bouchal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.00
4 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.12
5 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.16
6 Šimon SojkaŠimon Sojka 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.86
2 Marek KunaMarek Kuna 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.45
3 Marek KantorMarek Kantor 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.01
4 Šimon KubešŠimon Kubeš 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.39
5 Daniel ZítkoDaniel Zítko 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.35
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.47
2 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.15
3 Antonín HruškaAntonín Hruška 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.53
4 Štěpán ZítkoŠtěpán Zítko 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.31
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.82
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.92
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.06
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.14
5 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.26
6 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.42
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.45
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.55
3 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.79
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.05
5 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.11
Valentýna WuschkováValentýna Wuschková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.76
2 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.20
3 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.28
4 Hana TesařováHana Tesařová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.42
5 Julie ČermínováJulie Čermínová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.70
Magdaléna ČervinkováMagdaléna Červinková 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.49
2 Rozálie JunkováRozálie Junková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.59
3 Natálie JindrováNatálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.77
4 Lucie KopencováLucie Kopencová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.17
5 Anna ŽižkováAnna Žižková 06 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.69
6 Denisa ExnarováDenisa Exnarová 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.27
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.75
2 Jakub KotekJakub Kotek 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.59
3 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.91
4 Jonáš HrazdiraJonáš Hrazdira 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.05
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.52
2 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.67
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.79
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.80
5 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.81
6 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.56
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav TůmaStanislav Tůma 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.38
2 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.12
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.62
4 Pavel BodlákPavel Bodlák 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.70
Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.77
2 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.11
3 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.21
4 Nikol PrchalováNikol Prchalová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.71
5 Vendula SedlákováVendula Sedláková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.01
Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.52
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.75
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.95
4 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.02
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.09
6 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.82
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.60
2 Anna DouchováAnna Douchová 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.28
3 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.66
4 Zuzana RathousováZuzana Rathousová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.48
Anna ŽižkováAnna Žižková 06 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.45
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.55
3 Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.77
4 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.78
5 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.13
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:57.06
2 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:00.88
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:05.92
4 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:08.50
5 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:11.80
6 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:17.50
7 Adam CzepiecAdam Czepiec 05 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:18.74
8 Šimon SojkaŠimon Sojka 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:23.02
9 Daniel ZítkoDaniel Zítko 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:45.10
10 Antonín HruškaAntonín Hruška 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:50.76
11 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:54.56
12 Štěpán ZítkoŠtěpán Zítko 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:05.48
Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1:59.44
2 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:05.74
3 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:06.20
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.32
5 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:11.12
6 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:11.52
7 Eliška RázlováEliška Rázlová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:19.16
8 Natálie JindrováNatálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:20.50
9 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:22.64
10 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:25.64
11 Hana TesařováHana Tesařová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:31.38
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jonáš HrazdiraJonáš Hrazdira 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:27.99
2 Jakub KotekJakub Kotek 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:30.03
Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:41.95
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:39.11
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:49.93
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:03.19
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikol PrchalováNikol Prchalová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:51.31
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:50.91
Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Vendula SedlákováVendula Sedláková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:39.33
2 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:02.07
3 Simona BeránkováSimona Beránková 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:06.05
4 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:11.55
5 Zuzana RathousováZuzana Rathousová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:38.03
Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.78
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.94
3 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.26
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.88
2 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 10.78
3 Marek KantorMarek Kantor 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.20
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.80
2 Jan BouchalJan Bouchal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.86
3 Šimon SojkaŠimon Sojka 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.94
4 Daniel ZítkoDaniel Zítko 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.62
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.98
2 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.98
3 Štěpán ZítkoŠtěpán Zítko 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 15.32
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.00
2 Eliška RázlováEliška Rázlová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.20
3 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.64
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie JunkováRozálie Junková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.96
2 Nela KadečkováNela Kadečková 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.84
Erika CihlářováErika Cihlářová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNS
Valentýna WuschkováValentýna Wuschková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.70
2 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.40
3 Lucie KopencováLucie Kopencová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.42
4 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.44
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.89
2 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.89
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.59
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.87
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.09
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 13.19
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.05
2 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.03
3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 15.41
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.34
2 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.48
3 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 13.70
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.56
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.42
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub KotekJakub Kotek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 1.49
2 Jonáš HrazdiraJonáš Hrazdira
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 1.28
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Stanislav TůmaStanislav Tůma
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.46
2 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.43
3 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.25
4 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 1.20
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.50
2 Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 1.35
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 1.40
2 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 1.30
3 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 1.25
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.25
Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 1.25
2 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 1.20
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 1.20
2 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 1.10
3 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 1.10
4 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 1.00
Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 NH
Valentýna WuschkováValentýna Wuschková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VrátnýJakub Vrátný
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 3.84
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 4.20
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 3.93
3 Martin PohankaMartin Pohanka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 3.84
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.45
5 Pavel BodlákPavel Bodlák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.39
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol PrchalováNikol Prchalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 3.38
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 4.54
2 Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 3.69
Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 NM
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.24
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 4.02
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.00
4 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.87
5 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.74
6 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.72
7 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.55
8 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.39
9 Anna DouchováAnna Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
02 3.14
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.76
2 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.69
3 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 3.68
4 Jan HurdálekJan Hurdálek
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
06 3.41
5 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.33
6 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.33
7 Marek KantorMarek Kantor
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.29
8 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.15
9 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 3.00
10 Adam ŠpirhanzlAdam Špirhanzl
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 2.85
11 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.59
12 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.43
13 Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.37
Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 DNS
Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 DNS
Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.99
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.83
3 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.60
4 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 3.51
5 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.46
6 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.43
7 Rozálie JunkováRozálie Junková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.36
8 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.22
9 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.12
10 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 2.84
11 Adéla KrejčováAdéla Krejčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 2.83
12 Lucie KopencováLucie Kopencová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 2.82
13 Anna ŽižkováAnna Žižková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 2.77
14 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.74
15 Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 2.69
16 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 2.68
17 Eliška RázlováEliška Rázlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 2.57
18 Hana TesařováHana Tesařová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.54
19 Leona MalíkováLeona Malíková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 2.52
20 Denisa ExnarováDenisa Exnarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 2.48
21 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 2.47
22 Julie ČermínováJulie Čermínová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.28
Magdaléna ČervinkováMagdaléna Červinková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 DNS
Valentýna WuschkováValentýna Wuschková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 DNS
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 10.87
2 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 09.63
3 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 09.08
4 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 08.64
5 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 08.22
6 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.88
7 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.77
8 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 07.72
9 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 07.45
10 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.45
11 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 06.44
12 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 06.26
13 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 05.80
14 Simona BeránkováSimona Beránková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
02 05.07
15 Petra ZasadilováPetra Zasadilová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 04.27
16 Zuzana RathousováZuzana Rathousová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 03.53
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stanislav TůmaStanislav Tůma
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 10.81
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 07.80
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 07.70
4 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 07.05
5 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 06.76
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 10.29
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 10.69
2 Jan HoráčekJan Horáček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 07.07
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 25.16
2 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 24.32
3 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 20.65
4 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 19.38
5 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 17.36
6 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 15.35
7 Martin PohankaMartin Pohanka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 12.07
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol PrchalováNikol Prchalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 09.76
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 28.20
2 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 22.16
3 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 17.56
4 Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 06.68
5 Vendula SedlákováVendula Sedláková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 06.50
Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 22.73
2 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 20.38
3 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 19.94
4 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 17.91
5 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 17.68
6 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 16.48
7 Anna DouchováAnna Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
02 14.61
8 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 13.07
9 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 12.85
10 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 12.32
11 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 09.29
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VrátnýJakub Vrátný
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 12.28
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 31.12
2 Jonáš HrazdiraJonáš Hrazdira
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 26.08
3 Jakub KotekJakub Kotek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 23.99
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 40.42
2 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 38.62
3 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 38.61
4 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 33.02
Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 33.02
6 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 30.55
7 Jan HurdálekJan Hurdálek
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
06 29.88
8 Adam ŠpirhanzlAdam Špirhanzl
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 28.93
9 Marek KantorMarek Kantor
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 28.72
10 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 24.70
11 Matouš KubešMatouš Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 22.33
12 Jan BouchalJan Bouchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 20.92
13 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 16.80
14 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 16.78
15 Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 15.74
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 43.19
2 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 34.85
3 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 34.52
4 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 29.62
5 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 24.72
6 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 23.28
7 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 22.92
8 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 21.02
9 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 17.85
10 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 17.50
11 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 16.42
12 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 16.10
13 Leona MalíkováLeona Malíková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 15.85
14 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 13.22
15 Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 12.69
16 Julie ČermínováJulie Čermínová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 10.37
MS Petra ZasadilováPetra Zasadilová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 09.08
Valentýna WuschkováValentýna Wuschková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 09.67
2 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 08.26
3 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 08.18
4 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 08.17
5 Jan HurdálekJan Hurdálek
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
06 07.98
6 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.69
7 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 07.48
8 Vladimír PokoraVladimír Pokora
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 06.92
9 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 06.07
10 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 05.53
11 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 04.98
12 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 04.38
Celkem 12 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 10.85
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 10.62
3 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 09.15
4 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.79
5 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 07.23
6 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 06.07
7 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 05.75
8 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 05.72
9 Kamila KlímováKamila Klímová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 05.67
10 Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 05.32
11 Anna ŽižkováAnna Žižková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 05.18
12 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 04.58
Magdaléna ČervinkováMagdaléna Červinková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 DNS
Celkem 13 závodníků