O nejrychlejšího hradečáka 2015
Hradec Králové (8. 10. 2015)60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CapoušekDavid Capoušek | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.17 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.53 | |||||||||||||||
2 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.76 | |||||||||||||||
3 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.20 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále 1 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HůzaJakub Hůza | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.94 | |||||||||||||||
2 | Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.12 | |||||||||||||||
3 | Pavel GondaPavel Gonda | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.43 | |||||||||||||||
4 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.58 | |||||||||||||||
5 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.61 | |||||||||||||||
Michael HejzlarMichael Hejzlar | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | DQ | ||||||||||||||||
Tomáš KubrtTomáš Kubrt | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Marek KynčlMarek Kynčl | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.48 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.25 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KudrnováEliška Kudrnová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Aneta KořánováAneta Kořánová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Barbora HaškováBarbora Hašková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Lenka MrhováLenka Mrhová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Lucia Mária ŠarinskáLucia Mária Šarinská | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.30 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KastlováNikola Kastlová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.51 | |||||||||||||||
2 | Terezie SoučkováTerezie Součková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.52 | |||||||||||||||
3 | Tereza KrálíčkováTereza Králíčková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.85 | |||||||||||||||
4 | Amálie KadlecováAmálie Kadlecová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.03 | |||||||||||||||
Kristýna PilařováKristýna Pilařová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Lydie ŠtěpánkováLydie Štěpánková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Markéta HrbkováMarkéta Hrbková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela MenouškováGabriela Menoušková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.55 | |||||||||||||||
2 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.56 | |||||||||||||||
3 | Ema MikanováEma Mikanová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.94 | |||||||||||||||
4 | Amélie VoříškováAmélie Voříšková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.01 | |||||||||||||||
5 | Eliška ChladováEliška Chladová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.19 | |||||||||||||||
Anna Marie KudláčkováAnna Marie Kudláčková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále 1 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana CoufalováJohana Coufalová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.60 | |||||||||||||||
2 | Monika ProuzováMonika Prouzová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Martina PražákováMartina Pražáková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.50 | |||||||||||||||
4 | Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.51 | |||||||||||||||
5 | Nella HodovalováNella Hodovalová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.94 | |||||||||||||||
Eliška ŠrámováEliška Šrámová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.41 | |||||||||||||||
2 | Nikola KastlováNikola Kastlová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.53 | |||||||||||||||
3 | Terezie SoučkováTerezie Součková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.58 | |||||||||||||||
4 | Gabriela MenouškováGabriela Menoušková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.59 | |||||||||||||||
5 | Tereza KrálíčkováTereza Králíčková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.78 | |||||||||||||||
6 | Ema MikanováEma Mikanová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.34 | |||||||||||||||
7 | Amálie KadlecováAmálie Kadlecová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.36 | |||||||||||||||
8 | Eliška ChladováEliška Chladová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.37 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef FaltusJosef Faltus | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.99 | |||||||||||||||
2 | Jan EliášJan Eliáš | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.16 | |||||||||||||||
3 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.28 | |||||||||||||||
4 | Jakub SciskalaJakub Sciskala | 07 | Zš Praskačka | 11.29 | |||||||||||||||
5 | Denis DžbánekDenis Džbánek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.05 | |||||||||||||||
6 | Jan RothanzlJan Rothanzl | 07 | Zš Praskačka | 12.07 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŘehákLukáš Řehák | 07 | Zš Gočárova Hradec Králové | 10.30 | |||||||||||||||
2 | Štěpán SehnoutkaŠtěpán Sehnoutka | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.77 | |||||||||||||||
3 | David JežekDavid Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.92 | |||||||||||||||
4 | Filip ChvojkaFilip Chvojka | 07 | Zš Praskačka | 11.16 | |||||||||||||||
5 | Jakub JežekJakub Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.24 | |||||||||||||||
6 | Denis SvobodaDenis Svoboda | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 11 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip JavurekFilip Javurek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.64 | |||||||||||||||
2 | Viktor ŠtefkoViktor Štefko | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.70 | |||||||||||||||
3 | Pavel BělovskýPavel Bělovský | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.71 | |||||||||||||||
4 | Štěpán PražákŠtěpán Pražák | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.46 | |||||||||||||||
5 | Tomáš VítTomáš Vít | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.49 | |||||||||||||||
6 | Matěj IndruchMatěj Indruch | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.61 | |||||||||||||||
7 | Jan KazdaJan Kazda | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.62 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 12 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj HlávkoMatěj Hlávko | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.40 | |||||||||||||||
2 | Lukáš VybíralLukáš Vybíral | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.83 | |||||||||||||||
3 | Jáchym VydraJáchym Vydra | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.85 | |||||||||||||||
4 | Michal ZemanMichal Zeman | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.95 | |||||||||||||||
5 | Michael HájekMichael Hájek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.38 | |||||||||||||||
6 | František NajmanFrantišek Najman | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.38 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)
Finále 1 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filiú VosátkaFiliú Vosátka | 09 | Zš Praskačka | 11.62 | |||||||||||||||
2 | Matyáš PetrMatyáš Petr | 09 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.50 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PácalLukáš Pácal | 09 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.71 | |||||||||||||||
4 | Patrik PolášekPatrik Polášek | 09 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.58 | |||||||||||||||
5 | Michal SolfronkMichal Solfronk | 09 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.68 | |||||||||||||||
6 | Lukáš BalcarLukáš Balcar | 10 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.95 | |||||||||||||||
7 | Jan ČepekJan Čepek | 09 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.31 | |||||||||||||||
8 | Bořek FikarBořek Fikar | 09 | Zš Praskačka | 15.52 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel TichýDaniel Tichý | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.33 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch PolákVojtěch Polák | 08 | Zš Praskačka | 11.69 | |||||||||||||||
3 | Kryštof LudvíkKryštof Ludvík | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.80 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ProvazníkVojtěch Provazník | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.93 | |||||||||||||||
5 | Jan ZadrobílekJan Zadrobílek | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.11 | |||||||||||||||
6 | Štěpán KvasničkaŠtěpán Kvasnička | 08 | Zš Praskačka | 12.90 | |||||||||||||||
7 | Lukáš HerfurtLukáš Herfurt | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.35 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále 3 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŘehákLukáš Řehák | 07 | Zš Gočárova Hradec Králové | 10.55 | |||||||||||||||
2 | Štěpán SehnoutkaŠtěpán Sehnoutka | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.77 | |||||||||||||||
3 | David JežekDavid Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.86 | |||||||||||||||
4 | Jakub JežekJakub Ježek | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.99 | |||||||||||||||
5 | Jan EliášJan Eliáš | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.00 | |||||||||||||||
6 | Filip ChvojkaFilip Chvojka | 07 | Zš Praskačka | 11.09 | |||||||||||||||
7 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.18 | |||||||||||||||
8 | Josef FaltusJosef Faltus | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.26 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KvasničkaJakub Kvasnička | 05 | Zš Praskačka | 10.48 | |||||||||||||||
2 | Nikolas MarešNikolas Mareš | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.90 | |||||||||||||||
3 | Ondřej PoláchOndřej Polách | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.34 | |||||||||||||||
4 | Petr MatoušekPetr Matoušek | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.57 | |||||||||||||||
Adam JedličkaAdam Jedlička | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ŠrytrDominik Šrytr | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.03 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MrhaLukáš Mrha | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.51 | |||||||||||||||
3 | Matouš TejcMatouš Tejc | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.81 | |||||||||||||||
4 | Josef KubiasJosef Kubias | 05 | Zš Praskačka | 11.32 | |||||||||||||||
David JedličkaDavid Jedlička | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále 1 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj HlávkoMatěj Hlávko | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.29 | |||||||||||||||
2 | Filip JavurekFilip Javurek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.42 | |||||||||||||||
3 | Pavel BělovskýPavel Bělovský | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.47 | |||||||||||||||
4 | Viktor ŠtefkoViktor Štefko | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.69 | |||||||||||||||
5 | Lukáš VybíralLukáš Vybíral | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.73 | |||||||||||||||
6 | Michal ZemanMichal Zeman | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.88 | |||||||||||||||
7 | Jáchym VydraJáchym Vydra | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.48 | |||||||||||||||
8 | František NajmanFrantišek Najman | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.58 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ŠrytrDominik Šrytr | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.94 | |||||||||||||||
2 | Matouš TejcMatouš Tejc | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.39 | |||||||||||||||
3 | Lukáš MrhaLukáš Mrha | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.39 | |||||||||||||||
4 | Jakub KvasničkaJakub Kvasnička | 05 | Zš Praskačka | 10.40 | |||||||||||||||
5 | Josef KubiasJosef Kubias | 05 | Zš Praskačka | 11.47 | |||||||||||||||
6 | Nikolas MarešNikolas Mareš | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.82 | |||||||||||||||
7 | Petr MatoušekPetr Matoušek | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.68 | |||||||||||||||
8 | Ondřej PoláchOndřej Polách | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.71 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 3 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.79 | |||||||||||||||
2 | Jan KořénekJan Kořének | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.43 | |||||||||||||||
3 | Adam OtčenášAdam Otčenáš | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.19 | |||||||||||||||
4 | Štěpán DušekŠtěpán Dušek | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.40 | |||||||||||||||
5 | Tobias LemeerTobias Lemeer | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.50 | |||||||||||||||
6 | Benedikt RejsekBenedikt Rejsek | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.11 | |||||||||||||||
7 | Jindřich HanušJindřich Hanuš | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.36 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PerunKristýna Perun | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.08 | |||||||||||||||
2 | Alena BartošováAlena Bartošová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.13 | |||||||||||||||
3 | Klára ŽižkováKlára Žižková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.93 | |||||||||||||||
4 | Tereza VanišováTereza Vanišová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.05 | |||||||||||||||
5 | Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.06 | |||||||||||||||
Nikola ŠintákováNikola Šintáková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amélie LinkováAmélie Linková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.68 | |||||||||||||||
2 | Ella MaderováElla Maderová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.26 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna VyčítalováMagdaléna Vyčítalová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.55 | |||||||||||||||
4 | Antonie KupkováAntonie Kupková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.37 | |||||||||||||||
Adéla FantováAdéla Fantová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 11 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika Arleta CozlováVeronika Arleta Cozlová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.12 | |||||||||||||||
2 | Amálie HladíkováAmálie Hladíková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.19 | |||||||||||||||
3 | Eliška VyčítalováEliška Vyčítalová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.91 | |||||||||||||||
4 | Tereza GruberováTereza Gruberová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.93 | |||||||||||||||
5 | Anna BrendlováAnna Brendlová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.30 | |||||||||||||||
6 | Magdaléna SkalskáMagdaléna Skalská | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.81 | |||||||||||||||
7 | Kateřina ŠtofaňákováKateřina Štofaňáková | 07 | Zš Praskačka | 14.58 | |||||||||||||||
Johana PickováJohana Picková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka ChlupáčováAnežka Chlupáčová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.24 | |||||||||||||||
2 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.29 | |||||||||||||||
3 | Tereza BláhováTereza Bláhová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.82 | |||||||||||||||
4 | Veronika HojgrováVeronika Hojgrová | 07 | Zš Gočárova Hradec Králové | 12.04 | |||||||||||||||
5 | Simona SaidlováSimona Saidlová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.10 | |||||||||||||||
6 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.73 | |||||||||||||||
Pavla ŠtofaňákováPavla Štofaňáková | 07 | Zš Praskačka | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 13 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PolívkováBarbora Polívková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.75 | |||||||||||||||
2 | Edéla SládkováEdéla Sládková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.55 | |||||||||||||||
3 | Marie CoufalováMarie Coufalová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.67 | |||||||||||||||
4 | Eliška DovrtělováEliška Dovrtělová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.76 | |||||||||||||||
5 | Anežka RudolfováAnežka Rudolfová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.22 | |||||||||||||||
6 | Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.41 | |||||||||||||||
7 | Karolína KlubrtováKarolína Klubrtová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.48 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 21 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.53 | |||||||||||||||
2 | Tereza DostálkováTereza Dostálková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.74 | |||||||||||||||
3 | Tereza FantováTereza Fantová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.15 | |||||||||||||||
4 | Nelly NovotnáNelly Novotná | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.19 | |||||||||||||||
5 | Anna PickováAnna Picková | 06 | Zš Praskačka | 11.20 | |||||||||||||||
6 | Adéla BílkováAdéla Bílková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.26 | |||||||||||||||
Ema DvoráčkováEma Dvoráčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 22 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina HálováSabina Hálová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.76 | |||||||||||||||
2 | Natálie VaňkováNatálie Vaňková | 06 | Zš Praskačka | 10.76 | |||||||||||||||
3 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.95 | |||||||||||||||
4 | Etiennette KolářováEtiennette Kolářová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.28 | |||||||||||||||
5 | Kateřina SokolováKateřina Sokolová | 06 | Zš Praskačka | 12.09 | |||||||||||||||
6 | Natálie HromkováNatálie Hromková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.35 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 23 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.01 | |||||||||||||||
2 | Valerie LudvíkováValerie Ludvíková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.96 | |||||||||||||||
3 | Petra SokolováPetra Sokolová | 06 | Zš Praskačka | 11.72 | |||||||||||||||
4 | Michaela MalíkováMichaela Malíková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.56 | |||||||||||||||
5 | Kateřina VackováKateřina Vacková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.89 | |||||||||||||||
Julie ŠtěpánkováJulie Štěpánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 24 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.62 | |||||||||||||||
2 | Klára ŘehounkováKlára Řehounková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.49 | |||||||||||||||
3 | Nela VelcováNela Velcová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.04 | |||||||||||||||
4 | Ema ThieleEma Thiele | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.07 | |||||||||||||||
MS | Dominika MalinováDominika Malinová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.16 | |||||||||||||||
Stella ŠtěpánkováStella Štěpánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)
Finále 1 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eleanor SlavíčkováEleanor Slavíčková | 09 | Zš Praskačka | 12.31 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová | 09 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.34 | |||||||||||||||
3 | Rebeka PickováRebeka Picková | 09 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.68 | |||||||||||||||
4 | Ema DundováEma Dundová | 09 | Zš Praskačka | 12.73 | |||||||||||||||
5 | Julie SýkorováJulie Sýkorová | 09 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.64 | |||||||||||||||
6 | Markéta VolákováMarkéta Voláková | 09 | Zš Praskačka | 14.17 | |||||||||||||||
7 | Tereza ZedníkováTereza Zedníková | 09 | Zš Praskačka | 14.87 | |||||||||||||||
Martina HájkováMartina Hájková | 09 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Nela HejskováNela Hejsková | 10 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Finále 2 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amélie LinkováAmélie Linková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.31 | |||||||||||||||
2 | Kristýna PerunKristýna Perun | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.39 | |||||||||||||||
3 | Ella MaderováElla Maderová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.12 | |||||||||||||||
4 | Alena BartošováAlena Bartošová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.26 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna VyčítalováMagdaléna Vyčítalová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.42 | |||||||||||||||
6 | Tereza VanišováTereza Vanišová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.51 | |||||||||||||||
7 | Klára ŽižkováKlára Žižková | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.54 | |||||||||||||||
8 | Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.12 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 3 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PolívkováBarbora Polívková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.74 | |||||||||||||||
2 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.08 | |||||||||||||||
3 | Veronika Arleta CozlováVeronika Arleta Cozlová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.19 | |||||||||||||||
4 | Anežka ChlupáčováAnežka Chlupáčová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.35 | |||||||||||||||
5 | Amálie HladíkováAmálie Hladíková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.38 | |||||||||||||||
6 | Marie CoufalováMarie Coufalová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.50 | |||||||||||||||
7 | Edéla SládkováEdéla Sládková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.64 | |||||||||||||||
8 | Eliška DovrtělováEliška Dovrtělová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.94 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.01 | |||||||||||||||
2 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.64 | |||||||||||||||
3 | Klára HoráznáKlára Horázná | 05 | Zš Praskačka | 11.15 | |||||||||||||||
4 | Tereza HejskováTereza Hejsková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.41 | |||||||||||||||
5 | Anna MatušincováAnna Matušincová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.47 | |||||||||||||||
Klára BačinováKlára Bačinová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Klára SedláčkováKlára Sedláčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.22 | |||||||||||||||
2 | Lucie MerhautováLucie Merhautová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.21 | |||||||||||||||
3 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.41 | |||||||||||||||
4 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.45 | |||||||||||||||
5 | Eliška KoldinskáEliška Koldinská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.74 | |||||||||||||||
6 | Viktorie LuňákováViktorie Luňáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.93 | |||||||||||||||
7 | Anna LemfeldováAnna Lemfeldová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.34 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 11 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.83 | |||||||||||||||
2 | Barbora MarkováBarbora Marková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.89 | |||||||||||||||
3 | Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.96 | |||||||||||||||
4 | Tereza RejmanováTereza Rejmanová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.61 | |||||||||||||||
5 | Hana CoufalováHana Coufalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.88 | |||||||||||||||
6 | Eliška Eva ChareEliška Eva Chare | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.99 | |||||||||||||||
7 | Pavla LáryšováPavla Láryšová | 04 | Zš Praskačka | 12.04 | |||||||||||||||
8 | Eliška ŠulcováEliška Šulcová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.51 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.91 | |||||||||||||||
2 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.92 | |||||||||||||||
3 | Barbora MalinováBarbora Malinová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.13 | |||||||||||||||
4 | Michaela VašákováMichaela Vašáková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.56 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále 1 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.06 | |||||||||||||||
2 | Ema DucháčováEma Ducháčová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.36 | |||||||||||||||
3 | Sabina HálováSabina Hálová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.41 | |||||||||||||||
4 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.51 | |||||||||||||||
5 | Natálie VaňkováNatálie Vaňková | 06 | Zš Praskačka | 10.69 | |||||||||||||||
6 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.83 | |||||||||||||||
7 | Tereza DostálkováTereza Dostálková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.91 | |||||||||||||||
8 | Valerie LudvíkováValerie Ludvíková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.05 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.38 | |||||||||||||||
2 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.89 | |||||||||||||||
3 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.33 | |||||||||||||||
4 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.36 | |||||||||||||||
5 | Lucie MerhautováLucie Merhautová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.37 | |||||||||||||||
6 | Eliška KoldinskáEliška Koldinská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.56 | |||||||||||||||
7 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.60 | |||||||||||||||
8 | Viktorie LuňákováViktorie Luňáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.17 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 3 (čt, 8.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.74 | |||||||||||||||
2 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.83 | |||||||||||||||
3 | Barbora MarkováBarbora Marková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.88 | |||||||||||||||
4 | Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.90 | |||||||||||||||
5 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.94 | |||||||||||||||
6 | Barbora MalinováBarbora Malinová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.33 | |||||||||||||||
7 | Michaela VašákováMichaela Vašáková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.77 | |||||||||||||||
8 | Tereza RejmanováTereza Rejmanová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |