výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční přátelské utkání žactva

Olomouc (11. 12. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.35 11.00
2 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 AK OlomoucAK Olomouc 07.70 7.00
3 Filip KociánFilip Kocián 00 AC ProstějovAC Prostějov 07.70 6.00
4 Jiří StrakošJiří Strakoš 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.84 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NezvalJakub Nezval 01 AC ProstějovAC Prostějov 07.51 9.00
2 Jan MautnerJan Mautner 01 AK OlomoucAK Olomouc 07.64 8.00
3 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.74 4.00
4 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.92
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ChrenDaniel Chren 01 AC ProstějovAC Prostějov 07.75 3.00
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.86 1.00
3 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.27
4 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.52
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.72 5.00
2 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.97
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.62
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.88
2 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.92
3 Pavel JanošPavel Janoš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.72
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.08
MB Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.18
MB Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.30
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.47 11.00
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.89 8.00
3 David ŠimekDavid Šimek 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.03 7.00
4 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.50 2.50
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 07.86 9.00
2 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.38 4.00
3 Jakub KolářJakub Kolář 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.57
4 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.98
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin KörnerKevin Körner 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.11 6.00
2 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.50 2.50
3 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.55 1.00
Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MacuraLukáš Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.25 5.00
2 Jonáš PeterkaJonáš Peterka 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.62
3 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.06
MB Robin ŽbraněkRobin Žbraněk 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.43
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.24 9.00
2 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC ProstějovAC Prostějov 08.28 8.00
3= Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.41 4.50
3= Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.41 4.50
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.33 7.00
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.36 6.00
3 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.46 2.00
4 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.57
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.22 11.00
2 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.42 3.00
3 Natálie LugrováNatálie Lugrová 00 AC ProstějovAC Prostějov 08.73
4 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.85
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol VencováNikol Vencová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.62
2 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 08.66
3 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.16
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.39
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.53 1.00
2 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.73
3 Vendula FrůňkováVendula Frůňková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.45
MB Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová 01 AC ProstějovAC Prostějov 09.64
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FráňováPetra Fráňová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.70
MB Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.62
MB Natálie HudcováNatálie Hudcová 01 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 09.15
MB Sára KiškováSára Kišková 01 AC ProstějovAC Prostějov 09.36
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.15 11.00
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.17 9.00
3 Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.39 8.00
4 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 AC ProstějovAC Prostějov 17.48
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára NavarováKlára Navarová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.74 5.50
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.75 4.00
3 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.88
4 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.89
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.72 7.00
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.76 3.00
3 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.86
4 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.02
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.74 5.50
2 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.83 2.00
3 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.83 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana TesárkováJolana Tesárková 04 AC ProstějovAC Prostějov 09.20
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.27
3 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.31
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.96
MB Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.88
MB Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 09.05
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:20.52 9.00
2 Martin GogelaMartin Gogela 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:20.97 8.00
3 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:22.87 7.00
4 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:23.27 6.00
5 Nikolas AgelNikolas Agel 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:24.66 4.00
6 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:36.38 1.00
7 Samuel KolářSamuel Kolář 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:37.79
8 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:43.79
9 Martin ŠafářMartin Šafář 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:45.80
Jan ChmelářJan Chmelář 01 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:18.48 11.00
2 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:24.59 5.00
3 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:26.06 3.00
4 Roman SmolkaRoman Smolka 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:33.42 2.00
5 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 AC ProstějovAC Prostějov 2:37.73
6 Matěj GrulichMatěj Grulich 01 AC ProstějovAC Prostějov 2:41.34
MB Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:28.62
MB Jan BergerJan Berger 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:30.84
MB Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:39.52
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:26.44 11.00
2 Dominik LiďákDominik Liďák 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:28.55 9.00
3 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:32.91 8.00
4 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:39.42 6.00
5 Michal HrochMichal Hroch 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:52.49
6 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:08.89
Samuel DudaSamuel Duda 02 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thomas ČmielThomas Čmiel 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:37.87 7.00
2 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:40.61 5.00
3 Kristián GřesKristián Gřes 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:45.61 4.00
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:46.14 3.00
5 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:46.59 2.00
6 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:46.64 1.00
7 Daniel MacekDaniel Macek 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:55.68
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:38.74 11.00
2 Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:48.32 8.00
3 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:50.28 7.00
4 Lucie MacháčkováLucie Macháčková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:53.25 4.00
5 Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:53.28 3.00
6 Natálie LugrováNatálie Lugrová 00 AC ProstějovAC Prostějov 3:02.78
Viola StoppaniováViola Stoppaniová 01 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:46.94 9.00
2 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:51.34 6.00
3 Nikol LihotskáNikol Lihotská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:52.20 5.00
4 Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 2:59.90 2.00
5 Tereza KunzováTereza Kunzová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:01.03 1.00
MB Barbora HabáňováBarbora Habáňová 01 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 3:01.07
MB Zuzana GabrhelíkováZuzana Gabrhelíková 01 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 3:21.62
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:34.73 11.00
2 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:42.07 8.00
3 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:45.06 7.00
4 Anna TomčanováAnna Tomčanová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:53.26 4.00
5 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:57.48 3.00
Klára KlvaňováKlára Klvaňová 02 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Adéla StřídováAdéla Střídová 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:41.35 9.00
2 Vendula PiskořováVendula Piskořová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:46.88 6.00
3 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:49.26 5.00
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:00.53 2.00
5 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:03.30 1.00
6 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 AC ProstějovAC Prostějov 3:29.30
7 Kateřina SekelováKateřina Sekelová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:34.54
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.68 11.00
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.01 9.00
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.02 8.00
4 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.65 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.17 7.00
2 Matěj JurasekMatěj Jurasek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.23 6.00
3 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.63 4.00
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.23 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KoberJakub Kober 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.17 2.00
2 Pavel JanošPavel Janoš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.32
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.18
Dominik MátlDominik Mátl 01 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NovosadAdam Novosad 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.55 5.00
2 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.55
3 Michal ZávodnýMichal Závodný 01 AC ProstějovAC Prostějov 11.94
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.10
2 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.13
MB Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.92
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠimekDavid Šimek 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.43 11.00
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.53 9.00
3 Patrik VašutPatrik Vašut 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.31 4.00
4 Daniel UrbanDaniel Urban 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.45 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.98 8.00
2 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.15 5.50
3 Richard JanišRichard Janiš 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.77
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.34
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.57 1.00
2 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.92
3 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 12.45
Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.01 7.00
2 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.15 5.50
3 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.56 2.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.11 11.00
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.46 9.00
3 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.03 5.00
4 Martina KrejčíMartina Krejčí 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.22
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 09.83 7.00
2 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.97 6.00
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.22 4.00
4 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.93
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.25 3.00
2 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.30 2.00
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.45 1.00
4 Lucie NeumanováLucie Neumanová 00 AC ProstějovAC Prostějov 11.09
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.70 8.00
2 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.02
3 Vendula FrůňkováVendula Frůňková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.19
MB Natálie HudcováNatálie Hudcová 01 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 10.35
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.79 11.00
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.83 9.00
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.06 8.00
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.73
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.14 7.00
2 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.52 4.00
3 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.68 2.00
4 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.19
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.41 5.00
2 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.02
3 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.77
Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.95 1.00
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.24
3 Hana BrukováHana Bruková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.54
4 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.71
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.19 6.00
2 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.63 3.00
Martina BjalkováMartina Bjalková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sasyn, Buba, Grycz, Morcinek Sasyn, Buba, Grycz, Morcinek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:52.53 11.00
2 Vaněk, Meca, Hrabovský, Vašek Vaněk, Meca, Hrabovský, Vašek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:53.34 9.00
3 Mautner, Gibala, Martinka, Gogela Mautner, Gibala, Martinka, Gogela AK OlomoucAK Olomouc 1:55.44 8.00
4 Bartusek, Gebauer, Kramný, Vala Bartusek, Gebauer, Kramný, Vala TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:56.33 7.00
5 Kober, Novosad, Malina, Smolka Kober, Novosad, Malina, Smolka Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:58.25 6.00
6 Chren, Nezval, Kocián, Havlíček Chren, Nezval, Kocián, Havlíček AC ProstějovAC Prostějov 2:00.69 5.00
7 Dobeš, Janoš, Navrátil, Bednarský Dobeš, Janoš, Navrátil, Bednarský TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:02.57 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bláha, Holuscha, Kavecký, Vojáček Bláha, Holuscha, Kavecký, Vojáček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:58.68 11.00
2 Kolář, Vašut, Procházka, Zbraněk Kolář, Vašut, Procházka, Zbraněk AK OlomoucAK Olomouc 2:00.63 9.00
3 Březina, Bartoň, Liďák, Körner Březina, Bartoň, Liďák, Körner TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:02.27 8.00
4 Macura, Javůrek, Ščibráni, Bužga Macura, Javůrek, Ščibráni, Bužga SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:02.81 7.00
5 Dohnal, Handl, Moučka, Peterka Dohnal, Handl, Moučka, Peterka AC ProstějovAC Prostějov 2:15.48 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Begová, Suchánková, Vencová, Rutterová Begová, Suchánková, Vencová, Rutterová AK OlomoucAK Olomouc 2:02.21 11.00
2 Legerská, Karásková, Štvrtňová, Nováková Legerská, Karásková, Štvrtňová, Nováková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:03.25 9.00
3 Lichnovská, Malíková, Stratilová V., Škrabánková Lichnovská, Malíková, Stratilová V., Škrabánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:05.12 8.00
4 Teofilová, Sajdoková, Růžičková, Kiedroňová Teofilová, Sajdoková, Růžičková, Kiedroňová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:05.86 7.00
5 Kuželová A., Kuželová V., Brančíková, Lugrová Kuželová A., Kuželová V., Brančíková, Lugrová AC ProstějovAC Prostějov 2:07.34 6.00
6 Dlabajová, Fráňová, Frůňková, Petrášová Dlabajová, Fráňová, Frůňková, Petrášová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:11.10 5.00
7 Kucharčuková, Kotrlá, Krejčí, Drimajová Kucharčuková, Kotrlá, Krejčí, Drimajová TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:11.91 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrová, Mičunková, Eichlerová, Hlochová Petrová, Mičunková, Eichlerová, Hlochová AK OlomoucAK Olomouc 2:04.35 11.00
2 Navarová, Maxová, Kvapilová Navarová, Maxová, Kvapilová TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:10.05 9.00
3 Bittnerová, Hromadová, Smolková, Brunová Bittnerová, Hromadová, Smolková, Brunová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:10.09 8.00
4 Martinková, Oborná, Sobčíková, Vilímová Martinková, Oborná, Sobčíková, Vilímová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:11.66 7.00
5 Šimurdová, Bruková, Sasynová, Zahaluková Šimurdová, Bruková, Sasynová, Zahaluková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:12.32 6.00
6 Tesárková, Vysloužilová, Ševčíková, Dohnalová Tesárková, Vysloužilová, Ševčíková, Dohnalová AC ProstějovAC Prostějov 2:14.17 5.00
7 Sekelová, Vlková, Vařechová, Hlaváčová Sekelová, Vlková, Vařechová, Hlaváčová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:19.29 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.601.651.701.731.761.801.851.88 Body
1 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.85 --OOOOO-OXOXOXXX 11.00
2 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.70 --XOOXOXXOOXXX 9.00
3 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.65 --OOXOXOXXX 8.00
4 Jiří StrakošJiří Strakoš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.60 ----O-XXX 7.00
5 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.60 -OOXOOXXX 6.00
6 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.55 OOOOXXX 5.00
7 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.55 -OXOXXOXXX 4.00
8 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.50 XOOOXXX 3.00
9 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.50 OXOXOXXX 2.00
10 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.45 -OXXX 1.00
11 Václav BednarskýVáclav Bednarský
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 1.45 OXOXXX
12= Filip NavrátilFilip Navrátil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 1.40 OXXX
12= Dominik MátlDominik Mátl
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.40 OXXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.65 Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.60 -----OOOOXXX 11.00
2 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.50 -OXOOOXOOXXX 9.00
3 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.50 -O-OOXOXXOXXX 8.00
4 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.45 --OOOOXXX 7.00
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.45 -OOOOXOXXX 6.00
6 Dominik LiďákDominik Liďák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 1.40 -OOXXOXOXXX 5.00
7 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.40 OOOOXXOXXX 4.00
8= Jakub KolářJakub Kolář
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.35 --OOXXX 2.50
8= Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.35 -OOOXXX 2.50
10 Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.30 OOOXXX 1.00
11 Daniel BřezovskýDaniel Březovský
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 1.25 XOXXOXXX
12 Karel DohnalKarel Dohnal
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.20 XOXXX
13 Ondřej JavůrekOndřej Javůrek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 0 XXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.681.72 Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.68 -----OOOOXOXXOXXX 11.00
2 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.55 ----OOOXXOXXX 9.00
3 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.45 --OOOOXXX 8.00
4 Sofie GálováSofie Gálová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.45 -OOXOOOXXX 7.00
6 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.45 ---OOXOXXX 6.00
7 Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.45 --OXOOXOXX- 5.00
8 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.45 -OOXOOXXOXXX 4.00
9 Hana BlažejováHana Blažejová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.45 --OOXXOXXOXXX 3.00
9= Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.40 ---OOXXX 2.00
10= Michaela BrančíkováMichaela Brančíková
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.40 OOOOOXXX 1.00
11 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.35 --XOOXXX
15 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 1.35 OOXXOXOXXX
13 Markéta BalážováMarkéta Balážová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.25 -OXXX
MB Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.45
MB Sabina KrusberskáSabina Krusberská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.40
MB Nikol VencováNikol Vencová
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.35
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.50 Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.45 --OOOOOOXXX 11.00
2 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.45 --OOOOXOXXOXXX 9.00
3 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.40 ---OOOXOXXX 8.00
4 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.40 --OOOXXOXOXXX 7.00
5 Valerie JankůValerie Janků
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.35 -OOXOOOXXX 6.00
6 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 1.35 OOOOOXXOXXX 5.00
7= Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.30 --OOOXXX 3.50
7= Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.30 -OOOOXXX 3.50
9 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.25 OOOOXXX 2.00
10 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.25 OOOXXOXXX 1.00
11 Vanda BrunováVanda Brunová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.15 XOOXXX
MB Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MautnerJan Mautner
AK OlomoucAK Olomouc
01 6.10 5.835.955.985.986.10 11.00
2 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.07 X6.076.026.075.97 9.00
3 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 5.88 5.753.865.795.795.88 8.00
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.62 2.635.405.625.623.20 7.00
5 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.51 5.515.124.755.51X 6.00
6 Šimon ValaŠimon Vala
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.49 5.495.20-5.49- 5.00
7 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.42 5.425.425.425.425.35 4.00
8 Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.23 4.955.035.015.035.23 3.00
9 Daniel ChrenDaniel Chren
AC ProstějovAC Prostějov
01 5.14 X5.144.665.14X 2.00
10 Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 5.04 5.045.004.935.044.80 1.00
11 Filip NavrátilFilip Navrátil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 4.81 4.304.594.814.814.37
12 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.62 4.594.624.374.62X
MB Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.81
MB Petr BužgaPetr Bužga
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.78
Jaromír MecaJaromír Meca
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 0 XXX0X
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
02 5.94 5.825.755.895.895.94 11.00
2 David ŠimekDavid Šimek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.22 5.095.224.975.225.07 9.00
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.18 4.104.564.954.955.18 8.00
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.84 4.444.844.394.844.76 7.00
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.69 4.694.614.554.694.50 6.00
6 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.67 4.573.214.544.574.67 5.00
7 Jakub ProcházkaJakub Procházka
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.65 4.074.654.614.654.65 4.00
8 Kevin KörnerKevin Körner
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 4.64 4.644.074.414.644.45 3.00
9 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.51 4.494.514.164.514.23 2.00
10 Jonáš PeterkaJonáš Peterka
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.49 4.214.493.684.49X 1.00
11 Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.89 3.433.793.893.893.79
12 Daniel BřezovskýDaniel Březovský
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.50 X2.543.303.303.50
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.36 5.26X5.365.365.22 11.00
2 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.03 4.894.874.704.895.03 9.00
3 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4.98 4.734.774.804.804.98 8.00
4 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.88 XXX04.88 7.00
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.73 4.47X4.714.714.73 6.00
6 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.62 4.62X4.494.624.41 5.00
7 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4.53 4.53X4.134.53X 4.00
8 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.50 4.394.504.354.504.48 3.00
9 Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.34 XX4.344.344.26 2.00
10 Marie SchubertováMarie Schubertová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 4.28 X4.283.824.284.13 1.00
11 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.21 4.053.974.214.214.09
12 Markéta BalážováMarkéta Balážová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4.21 XXX04.21
13 Martina KrejčíMartina Krejčí
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 4.20 4.204.003.734.204.01
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.07 4.955.025.025.025.07 11.00
2 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.77 4.774.124.644.774.70 9.00
3 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.77 4.604.55X4.604.77 8.00
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.73 4.674.124.444.674.73 7.00
5 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.54 X4.394.544.544.40 6.00
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 4.50 4.454.504.384.504.35 5.00
7 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.41 3.904.414.094.414.23 4.00
8 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.37 4.20X4.374.374.30 3.00
9 Adéla HlochováAdéla Hlochová
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.35 3.884.074.354.354.17 2.00
10 Tereza MartínkováTereza Martínková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.15 4.154.083.954.153.64 1.00
11 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.08 3.903.964.084.083.42
12 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.87 3.703.873.763.873.81
14 Klára NavarováKlára Navarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.87 3.733.353.723.733.87
14 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3.51 3.51X2.493.51X
MB Anna KolářováAnna Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.98
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 13.53 X13.2913.5313.5312.45 11.00
2 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
02 12.26 10.0911.0211.0311.0312.26 9.00
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12.04 12.0411.7911.6412.0412.02 8.00
4 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 10.29 08.8409.0209.3409.3410.29 7.00
5 Barbora HéžováBarbora Héžová
AK OlomoucAK Olomouc
03 10.16 08.8609.4209.2709.4210.16 6.00
6 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 09.82 09.8209.2209.5009.8209.26 5.00
7 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.67 09.6708.75X09.6709.39 4.00
8 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 09.55 X09.36X09.3609.55 3.00
9 Denisa OndákováDenisa Ondáková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 09.51 09.5109.4209.1909.5108.86 2.00
10 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 09.30 08.2308.5408.9408.9409.30 1.00
11 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 09.04 08.3706.8408.4108.4109.04
12 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 08.74 08.3608.4208.7408.7408.10
Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 0 -----
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 13.08 13.0812.13X13.0812.92 11.00
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.68 11.6811.30X11.6810.97 9.00
3 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 11.23 10.6610.8010.2810.8011.23 8.00
4 Filip HandlFilip Handl
AC ProstějovAC Prostějov
02 10.79 09.1510.5410.0210.5410.79 7.00
5 Ondřej JavůrekOndřej Javůrek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 10.23 09.1309.2310.1310.1310.23 6.00
6 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
AK OlomoucAK Olomouc
02 10.20 09.8510.2009.8110.2009.38 5.00
7 Matěj MádrMatěj Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
02 10.14 10.1409.7009.3510.1409.32 4.00
8 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 09.39 08.8909.3709.2209.3709.39 3.00
9 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 08.42 06.5607.8608.2208.2208.42 2.00
10 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 07.68 06.6007.2607.6807.6807.46 1.00
11 Jakub ŽáčekJakub Žáček
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 07.49 07.4907.4805.9907.4907.21
12 David StaněkDavid Staněk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 07.41 06.7606.8307.4107.4107.06
MB Kryštof KuchaříkKryštof Kuchařík
AK OlomoucAK Olomouc
04 08.10
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 11.79 11.6911.79X11.79X 11.00
2 Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10.85 08.7410.7610.8510.8510.05 9.00
3 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 10.17 09.8410.0010.1710.1710.02 8.00
4 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 09.85 09.5909.2909.5609.5909.85 7.00
5 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK OlomoucAK Olomouc
01 09.66 09.5008.4608.9109.5009.66 6.00
6 Kateřina KlimkováKateřina Klimková
AK OlomoucAK Olomouc
01 08.43 08.3607.9308.4308.4308.17 5.00
7 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 08.21 08.2108.1407.6908.2107.95 4.00
8 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová
AC ProstějovAC Prostějov
01 07.63 07.2207.1007.6307.63- 3.00
9 Markéta BalážováMarkéta Balážová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 06.79 04.8306.6806.4906.6806.79 2.00
10 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 06.10 05.4105.6905.3105.6906.10 1.00
11 Lucie NeumanováLucie Neumanová
AC ProstějovAC Prostějov
00 05.71 04.9504.9805.7005.7005.71
12 Tereza MarszalkováTereza Marszalková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 05.55 XX03.9403.9405.55
Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNP -----
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 11.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
00 18.18 17.1117.82X17.8218.18 11.00
2 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 15.13 14.40X14.7614.7615.13 9.00
3 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 14.88 14.1814.1714.8814.8814.15 8.00
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 13.45 X13.4513.3113.4513.29 7.00
5 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 12.50 XX12.5012.5012.21 6.00
6 Jan ŠedivýJan Šedivý
AC ProstějovAC Prostějov
00 12.12 11.2312.1211.6912.1210.83 5.00
7 Martin JurčíkMartin Jurčík
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 11.80 10.8211.8011.0511.8011.39 4.00
8 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.76 10.2311.7611.4711.7610.62 3.00
9 Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 11.41 -11.41-11.41- 2.00
10 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 10.95 10.2010.9310.9510.9510.28 1.00
11 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 10.35 X10.1809.6910.1810.35
12 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10.20 10.2009.9309.2010.20X
13 Petr KupkaPetr Kupka
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 09.16 XX07.9407.9409.16
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 085.00
2 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 080.00
3 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 078.00
4 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 052.00
5 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 050.00
6 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 032.00
7 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 009.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 60 m př., koule 4kg, dálka, výška, 4x200 m, 800 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 091.00
2 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 074.50
3 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 068.00
4 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 062.50
5 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 039.00
6 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 023.00
7 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 019.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 60 m př., koule 3kg, dálka, výška, 4x200 m, 800 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 082.00
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 082.00
3 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 071.50
4 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 062.50
5 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 038.00
6 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 036.00
7 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 014.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 60 m př., koule 3kg, dálka, výška, 4x200 m, 800 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 075.00
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 065.00
3 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 055.50
4 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 053.00
5 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 050.50
6 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 049.00
7 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 038.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 60 m př., koule 2kg, dálka, výška, 4x200 m, 800 m, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m
Celkem 7 závodníků