výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský pohár sportovních gymnázií

Ostrava (14. 1. 2016)

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RappOndřej Rapp 97 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 07.07 11.00
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.08 8.50
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 SG PardubiceSG Pardubice 07.08 8.50
4 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SG PrahaSG Praha 07.20 7.00
5 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 SG ZlínSG Zlín 07.21 6.00
6 Jakub ČervíkJakub Červík 97 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.33 1.50
7 Jan MilarJan Milar 97 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 07.33 1.50
8 Josef ČesákJosef Česák 97 SG PardubiceSG Pardubice 07.52 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 07.26 5.00
2 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.32 3.00
3 Jan DunovskýJan Dunovský 97 SG PardubiceSG Pardubice 07.34 0.00
4 Adam MauerAdam Mauer 99 SG KladnoSG Kladno 07.35 0.00
5 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.37 0.00
6 Josef HašekJosef Hašek 97 SG KladnoSG Kladno 07.37 0.00
7 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba 97 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 07.44 0.00
8 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 SG ZlínSG Zlín 07.55
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BláhaMartin Bláha 96 SG KladnoSG Kladno 07.31 4.00
2 Peter RigoPeter Rigo 99 ŠG NitraŠG Nitra 07.35 0.00
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 SG KladnoSG Kladno 07.39
4 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.48
5 Josef HavrdaJosef Havrda 97 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 07.50
6 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 SG PlzeňSG Plzeň 07.53
7 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.58
8 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 09 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 07.63
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik VeselýErik Veselý 98 SG OstravaSG Ostrava 07.46
2 Prokop CoufalProkop Coufal 99 SG JihlavaSG Jihlava 07.53
3 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek 98 SG PardubiceSG Pardubice 07.54
4 Petr KolářPetr Kolář 97 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.69
5 Lubomír FantaLubomír Fanta 97 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.72
6 Martin MalinaMartin Malina 99 SG ZlínSG Zlín 07.84
7 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 SG PlzeňSG Plzeň 07.92
8 Jan VašíčekJan Vašíček 99 SG OstravaSG Ostrava 07.95
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 SG PardubiceSG Pardubice 07.39
2 Filip LorenzFilip Lorenz 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 07.41
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 SG PrahaSG Praha 07.46
4 Jan KopečnýJan Kopečný 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 07.57
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 SG PrahaSG Praha 07.60
6 Marek ChlupMarek Chlup 99 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 07.64
7 Jiří GerhardtJiří Gerhardt 98 SG KladnoSG Kladno 07.78
8 Martin KulhánekMartin Kulhánek 98 SG PardubiceSG Pardubice 08.02
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HaldaJakub Halda 96 SG PardubiceSG Pardubice 07.62
2 Adam SalfickýAdam Salfický 98 SG PardubiceSG Pardubice 07.71
3 Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 SG KladnoSG Kladno 07.74
4 Libor ČaloudLibor Čaloud 97 SG JihlavaSG Jihlava 07.81
5 Michal FilekMichal Filek 99 Gymnázium MostGymnázium Most 07.83
6 Jan ŽákJan Žák 00 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 07.99
Jakub SteinbecherJakub Steinbecher 97 SG KladnoSG Kladno DQ
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SG OstravaSG Ostrava DQ
Poznámky:
DQ - Dle pravidla 162/7 DQ - Dle pravidla 162/7
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 SG PardubiceSG Pardubice 07.53
2 Marek TaškárMarek Taškár 98 ŠG NitraŠG Nitra 07.56
3 David ŽikešDavid Žikeš 99 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.78
4 Senad InsaničSenad Insanič 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 07.94
5 Marek GuňovskýMarek Guňovský 00 ŠG TrenčínŠG Trenčín 07.98
6 Pavol PekarčíkPavol Pekarčík 98 ŠG TrenčínŠG Trenčín 07.99
7 Igor VajdaIgor Vajda 00 Gymnázium MostGymnázium Most 08.02
8 Filip ZahradníčekFilip Zahradníček 00 ŠG NitraŠG Nitra 08.74
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ČermínDominik Čermín 98 SG OstravaSG Ostrava 07.72
2 Martin KomínekMartin Komínek 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 07.77
3 Dominik FroncDominik Fronc 00 ŠG NitraŠG Nitra 07.86
4 Jakub OvečkaJakub Ovečka 00 ŠG NitraŠG Nitra 07.92
5 Richard SchnekRichard Schnek 00 ŠG NitraŠG Nitra 07.96
6 Marko HajdukMarko Hajduk 99 ŠG NitraŠG Nitra 08.08
7 Vladimír GasiorVladimír Gasior 00 ŠG NitraŠG Nitra 08.11
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 SG PardubiceSG Pardubice 07.72 11.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.93 9.00
3 Michaela RizmanováMichaela Rizmanová 99 ŠG TrenčínŠG Trenčín 08.09 7.00
4 Eva KunováEva Kunová 99 SG České BudějoviceSG České Budějovice 08.11 6.00
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 SG PlzeňSG Plzeň 08.18 5.00
6 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 SG ZlínSG Zlín 08.19 4.00
7 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SG OstravaSG Ostrava 08.40 0.00
Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 SG ZlínSG Zlín DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 08.01 8.00
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 SG PlzeňSG Plzeň 08.22 3.00
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 SG KladnoSG Kladno 08.35 0.00
4 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 08.35 0.00
5 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 SG České BudějoviceSG České Budějovice 08.36 0.00
6 Veronika KollárováVeronika Kollárová 00 ŠG TrenčínŠG Trenčín 08.38 0.00
7 Silvia KaliašováSilvia Kaliašová 00 ŠG TrenčínŠG Trenčín 08.55 0.00
8 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 08.57 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 08.33 2.00
2 Jana NovákováJana Nováková 00 SG OstravaSG Ostrava 08.34 1.00
3 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 SG KladnoSG Kladno 08.42
4 Ester MerunkováEster Merunková 00 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 08.48
5 Kateřina HeimováKateřina Heimová 97 SG ZlínSG Zlín 08.48
6 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 08.64
7 Lenka TauberováLenka Tauberová 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 08.64
8 Natália PopelkováNatália Popelková 98 ŠG NitraŠG Nitra 09.01
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 SG JihlavaSG Jihlava 08.51
2 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SG OstravaSG Ostrava 08.58
3 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 08.61
4 Tereza PflégrováTereza Pflégrová 98 SG KladnoSG Kladno 08.63
5 Karolína RokosováKarolína Rokosová 99 SG KladnoSG Kladno 08.93
6 Gabriela KlusákováGabriela Klusáková 96 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 08.97
7 Sára PavlíčkováSára Pavlíčková 97 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 09.08
Pavlína KretováPavlína Kretová 98 SG JihlavaSG Jihlava DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162/7
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 ŠG NitraŠG Nitra 08.39 0.00
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 SG PrahaSG Praha 08.43
3 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 SG OstravaSG Ostrava 08.74
4 Julie VosykováJulie Vosyková 99 SG KladnoSG Kladno 08.74
5= Michaela ZbořilováMichaela Zbořilová 99 ŠG NitraŠG Nitra 08.83
5= Nikol ZátopkováNikol Zátopková 98 SG OstravaSG Ostrava 08.83
7 Ema ČiffáryováEma Čiffáryová 98 ŠG NitraŠG Nitra 08.93
8 Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 SG OstravaSG Ostrava 08.94
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 22.66 9.00
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 SG PardubiceSG Pardubice 22.70 7.00
3 Filip HabrdaFilip Habrda 97 SG České BudějoviceSG České Budějovice 22.78 5.00
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SG OstravaSG Ostrava 23.11 2.00
5 Jan KopečnýJan Kopečný 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 24.58 0.00
6 Ondrej PruškaOndrej Pruška 00 ŠG TrenčínŠG Trenčín 26.14 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 SG PrahaSG Praha 22.55 11.00
2 Martin BláhaMartin Bláha 96 SG KladnoSG Kladno 22.72 6.00
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 SG PardubiceSG Pardubice 22.92 4.00
4 Martin KomínekMartin Komínek 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 24.74 0.00
5 Tomáš RyškaTomáš Ryška 00 SG JihlavaSG Jihlava 27.62 0.00
Vladimír GasiorVladimír Gasior 00 ŠG NitraŠG Nitra DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 SG PardubiceSG Pardubice 22.69 8.00
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 SG ZlínSG Zlín 23.18 0.00
3 Josef HašekJosef Hašek 97 SG KladnoSG Kladno 23.48 0.00
4 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SG OstravaSG Ostrava 24.68 0.00
5 Adam KrchňavýAdam Krchňavý 98 ŠG NitraŠG Nitra 25.39 0.00
6 Igor VajdaIgor Vajda 00 Gymnázium MostGymnázium Most 26.02 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PetákJan Peták 98 SG PlzeňSG Plzeň 23.05 3.00
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 SG České BudějoviceSG České Budějovice 23.17 1.00
3 Richard SchnekRichard Schnek 00 ŠG NitraŠG Nitra 26.03
4 Michal FilekMichal Filek 99 Gymnázium MostGymnázium Most 26.59
5 Jan VašíčekJan Vašíček 99 SG OstravaSG Ostrava 27.72
Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 SG PlzeňSG Plzeň 23.88 0.00
2 Adam SalfickýAdam Salfický 98 SG PardubiceSG Pardubice 24.64 0.00
3 Viktor ŠkultétyViktor Škultéty 97 ŠG TrenčínŠG Trenčín 25.26
4 Michal KoleničMichal Kolenič 97 ŠG TrenčínŠG Trenčín 25.37
5 Libor ČaloudLibor Čaloud 97 SG JihlavaSG Jihlava 25.37
Oto PetrášOto Petráš 00 SG PardubiceSG Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MauerAdam Mauer 99 SG KladnoSG Kladno 23.23 0.00
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 SG ZlínSG Zlín 23.36 0.00
3 Daniel UrbanDaniel Urban 00 SG PardubiceSG Pardubice 24.35
4 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 SG ZlínSG Zlín 24.88
5 Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 SG KladnoSG Kladno 24.99
Michal BabkaMichal Babka 99 SG České BudějoviceSG České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 SG KladnoSG Kladno 23.44 0.00
2 Peter RigoPeter Rigo 99 ŠG NitraŠG Nitra 23.57
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 SG PrahaSG Praha 23.96
4 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 25.85
5 Jakub SteinbecherJakub Steinbecher 97 SG KladnoSG Kladno 26.29
6 Ondřej KočíOndřej Kočí 99 SG KladnoSG Kladno 26.38
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ČesákJosef Česák 97 SG PardubiceSG Pardubice 23.56
2 Lukáš KoreňLukáš Koreň 99 ŠG NitraŠG Nitra 23.59
3 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 09 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 24.69
4 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 SG PardubiceSG Pardubice 24.93
Daniel ČermákDaniel Čermák 99 SG PardubiceSG Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 SG PrahaSG Praha 23.74
2 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 SG České BudějoviceSG České Budějovice 24.07
3 Martin MalinaMartin Malina 99 SG ZlínSG Zlín 24.75
4 Jiří GerhardtJiří Gerhardt 98 SG KladnoSG Kladno 24.95
5 Maroš VargaMaroš Varga 99 ŠG NitraŠG Nitra 27.03
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 SG ZlínSG Zlín 25.98 6.00
2 Ostrožlíková Ostrožlíková 97 ŠG NitraŠG Nitra 26.40 2.00
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SG OstravaSG Ostrava 27.12 0.00
4 Michaela ZbořilováMichaela Zbořilová 99 ŠG NitraŠG Nitra 28.73 0.00
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 SG JihlavaSG Jihlava 29.14 0.00
6 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová 99 SG JihlavaSG Jihlava 30.77 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 SG PardubiceSG Pardubice 25.51 11.00
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 25.88 8.00
3 Monika ZeleňákováMonika Zeleňáková 97 ŠG NitraŠG Nitra 26.73 0.00
4 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 SG KladnoSG Kladno 29.97 0.00
5 Markéta MalečkováMarkéta Malečková 99 SG JihlavaSG Jihlava 31.83 0.00
Veronika VoskováVeronika Vosková 98 SG KladnoSG Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 SG PlzeňSG Plzeň 25.89 7.00
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 SG PrahaSG Praha 26.02 5.00
3 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 SG ZlínSG Zlín 27.28 0.00
4 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 SG JihlavaSG Jihlava 28.90 0.00
5 Sára PavlíčkováSára Pavlíčková 97 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 31.92
Klára PrombergerováKlára Prombergerová 99 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 25.84 9.00
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SG PrahaSG Praha 26.90 0.00
3 Iveta MocharováIveta Mocharová 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 29.62 0.00
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 SG PardubiceSG Pardubice 29.84
5 Petra BergmanováPetra Bergmanová 00 SG JilemniceSG Jilemnice 30.33
Lada VondrováLada Vondrová 99 SG PardubiceSG Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 99 SG České BudějoviceSG České Budějovice 26.24 4.00
2 Michaela RizmanováMichaela Rizmanová 99 ŠG TrenčínŠG Trenčín 26.34 3.00
3 Kateřina HeimováKateřina Heimová 97 SG ZlínSG Zlín 28.07 0.00
4 Lenka BuriánováLenka Buriánová 00 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 28.46 0.00
5 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 SG PardubiceSG Pardubice 28.98
6 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 29.25
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 27.14 0.00
2 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SG OstravaSG Ostrava 27.84 0.00
3 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 ŠG NitraŠG Nitra 28.14
4 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 SG JihlavaSG Jihlava 28.22
5 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 SG PardubiceSG Pardubice 28.62
6 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 28.63
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 SG KladnoSG Kladno 26.76 0.00
2 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 28.29
3 Simona LukáčováSimona Lukáčová 99 ŠG NitraŠG Nitra 29.19
4 Anna VýletováAnna Výletová 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 30.13
5 Kristýna HromátkováKristýna Hromátková 99 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 30.75
6 Simona MertováSimona Mertová 99 SG OstravaSG Ostrava 32.13
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KarešováAnna Karešová 97 SG PlzeňSG Plzeň 27.40
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 SG KladnoSG Kladno 27.40
3 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SG OstravaSG Ostrava 28.46
4 Romana OndrušováRomana Ondrušová 99 ŠG NitraŠG Nitra 29.26
Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 SG České BudějoviceSG České Budějovice DNS
Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 SG OstravaSG Ostrava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovákováJana Nováková 00 SG OstravaSG Ostrava 26.68 1.00
2 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 27.46
3 Simona TakacsováSimona Takacsová 98 ŠG NitraŠG Nitra 27.69
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SG OstravaSG Ostrava 27.80
5 Patrícia DermekováPatrícia Dermeková 98 ŠG NitraŠG Nitra 27.92
6 Ivana BitarováIvana Bitarová 98 ŠG NitraŠG Nitra 30.53
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 SG PardubiceSG Pardubice 50.17 11.00
2 Jan MilarJan Milar 97 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 50.91 9.00
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 SG PlzeňSG Plzeň 51.74 7.00
4 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek 98 SG PardubiceSG Pardubice 52.88 5.00
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 SG PrahaSG Praha 53.83 0.00
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 SG PrahaSG Praha 53.88 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PetákJan Peták 98 SG PlzeňSG Plzeň 51.28 8.00
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SG OstravaSG Ostrava 51.75 6.00
3 Lukáš KoreňLukáš Koreň 99 ŠG NitraŠG Nitra 53.22 3.00
4 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SG OstravaSG Ostrava 54.85 0.00
5 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SG OstravaSG Ostrava 55.35 0.00
6 Adam BojanovskýAdam Bojanovský 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 56.79 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 SG KladnoSG Kladno 53.01 4.00
2 Tomáš HolýTomáš Holý 96 SG ZlínSG Zlín 53.26 2.00
3 Daniel UrbanDaniel Urban 00 SG PardubiceSG Pardubice 53.96 0.00
4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 54.21 0.00
5 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 55.00 0.00
6 Jan KřížJan Kříž 99 SG KladnoSG Kladno 57.11
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 SG ZlínSG Zlín 53.78 1.00
2 David AljančičDavid Aljančič 97 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 54.35 0.00
3 Marek ŠimonMarek Šimon 98 SG KladnoSG Kladno 54.68
4 Radek ZahradníkRadek Zahradník 98 SG KladnoSG Kladno 54.98
5 Ondrej PruškaOndrej Pruška 00 ŠG TrenčínŠG Trenčín 56.93
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 SG PardubiceSG Pardubice 56.03 11.00
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 57.83 9.00
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 SG KladnoSG Kladno 62.52 2.00
4 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 SG PardubiceSG Pardubice 65.14 0.00
5 Andrea KotkováAndrea Kotková 99 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 66.29 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SG PrahaSG Praha 58.89 7.00
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 SG PlzeňSG Plzeň 59.07 6.00
3 Natália PopelkováNatália Popelková 98 ŠG NitraŠG Nitra 63.35 0.00
4 Monika ZeleňákováMonika Zeleňáková 97 ŠG NitraŠG Nitra 63.91 0.00
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 SG PardubiceSG Pardubice 66.63 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 SG ZlínSG Zlín 58.46 8.00
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 SG PrahaSG Praha 61.12 5.00
3 Marie KonopováMarie Konopová 96 SG PlzeňSG Plzeň 61.17 4.00
4 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SG OstravaSG Ostrava 65.90 0.00
5 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 SG JihlavaSG Jihlava 67.77 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 62.42 3.00
2 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 SG KladnoSG Kladno 62.64 1.00
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 63.00 0.00
4 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 SG PardubiceSG Pardubice 64.68 0.00
5 Nela KocurkováNela Kocurková 98 SG ZlínSG Zlín 67.58
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 SG PardubiceSG Pardubice 2:22.15 11.00
2 Sára SumegováSára Sumegová 98 SG PlzeňSG Plzeň 2:22.70 9.00
3 Aneta FrankováAneta Franková 96 SG České BudějoviceSG České Budějovice 2:25.06 8.00
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 SG PrahaSG Praha 2:25.34 7.00
5 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 SG PlzeňSG Plzeň 2:25.47 6.00
6 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 Gymnázium MostGymnázium Most 2:25.96 5.00
7 Lucie FilipováLucie Filipová 00 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 2:26.65 4.00
8 Ivana BitarováIvana Bitarová 98 ŠG NitraŠG Nitra 2:27.38 3.00
9 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 SG KladnoSG Kladno 2:29.59 1.00
10 Romana OndrušováRomana Ondrušová 99 ŠG NitraŠG Nitra 2:43.11 0.00
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VýletováAnna Výletová 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 2:29.07 2.00
2 Petra SkirčákováPetra Skirčáková 97 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 2:29.98 0.00
3 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 SG JihlavaSG Jihlava 2:36.39 0.00
4 Anna BrisudováAnna Brisudová 98 ŠG TrenčínŠG Trenčín 2:36.87 0.00
5 Ruth ŽurkováRuth Žurková 98 ŠG TrenčínŠG Trenčín 2:39.04 0.00
6 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 2:49.20 5.00
7 Vendula VejnarováVendula Vejnarová 99 SG JihlavaSG Jihlava 2:50.41 4.00
8 Daniela StoklasováDaniela Stoklasová 00 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 2:52.75 3.00
9 Tereza SamkováTereza Samková 98 SG KladnoSG Kladno 2:59.83 2.00
10 Monika ChalupováMonika Chalupová 99 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 3:18.24 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SG OstravaSG Ostrava 4:06.91 11.00
2 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 4:07.33 9.00
3 Miroslav BorovkaMiroslav Borovka 98 ŠG NitraŠG Nitra 4:09.38 8.00
4 Tomáš KrimTomáš Krim 98 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 4:14.89 7.00
5 Jan MaluraJan Malura 00 SG OstravaSG Ostrava 4:17.71 6.00
6 Karel SýkoraKarel Sýkora 99 SG ZlínSG Zlín 4:18.12 5.00
7 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 SG PlzeňSG Plzeň 4:18.55 4.00
8 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SG JilemniceSG Jilemnice 4:20.97 2.00
9 Adam KrchňavýAdam Krchňavý 98 ŠG NitraŠG Nitra 4:27.51 0.00
10 Michal KoleničMichal Kolenič 97 ŠG TrenčínŠG Trenčín 4:44.89 1.00
11 Daniel NovýDaniel Nový 98 SG PlzeňSG Plzeň 4:48.79 0.00
Kristián MikuleKristián Mikule 98 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín PalánAntonín Palán 97 SG JihlavaSG Jihlava 4:20.85 3.00
2 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 4:24.95 1.00
3 Filip ČechFilip Čech 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 4:29.07 0.00
4 Juraj HricJuraj Hric 99 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 4:29.62 0.00
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 4:30.09 0.00
6 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 SG KladnoSG Kladno 4:33.76 0.00
7 Jakub SoučekJakub Souček 98 SG PrahaSG Praha 4:35.73
8 Viktor ŠkultétyViktor Škultéty 97 ŠG TrenčínŠG Trenčín 4:37.95
9 Adrián PetrinaAdrián Petrina 98 ŠG NitraŠG Nitra 4:40.88
10 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SG JilemniceSG Jilemnice 5:23.35
Michael ČermákMichael Čermák 99 SG PardubiceSG Pardubice DNF
Celkem 11 závodníků

3000 m - Junioři (Běh)

Běh (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KotekDavid Kotek 97 SG České BudějoviceSG České Budějovice 08:53.22 11.00
2 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 SG PlzeňSG Plzeň 09:17.39 9.00
3 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 SG OstravaSG Ostrava 09:19.98 8.00
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SG JilemniceSG Jilemnice 09:22.98 7.00
5 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 SG PlzeňSG Plzeň 09:27.18 6.00
6 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 SG ZlínSG Zlín 09:28.98 5.00
7 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 SG JilemniceSG Jilemnice 09:51.59 4.00
8 Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 SG JilemniceSG Jilemnice 09:57.01 3.00
9 Ota ŠkvorOta Škvor 99 SG PrahaSG Praha 09:58.10 2.00
10 Michal RůžekMichal Růžek 99 SG PardubiceSG Pardubice 09:59.65 1.00
11 Kamil DuchoňKamil Duchoň 97 ŠG TrenčínŠG Trenčín 11:17.63
Celkem 11 závodníků

3000 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KřenkováKarolína Křenková 98 SG PlzeňSG Plzeň 10:46.37 11.00
2 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SG OstravaSG Ostrava 10:46.72 9.00
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 Gymnázium MostGymnázium Most 10:49.78 8.00
4 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SG OstravaSG Ostrava 10:51.67 7.00
5 Veronika ZrastákováVeronika Zrastáková 96 ŠG NitraŠG Nitra 10:52.94 6.00
6 Veronika MarkováVeronika Marková 98 SG PardubiceSG Pardubice 10:54.26 5.00
7 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 SG JilemniceSG Jilemnice 11:19.04 4.00
8 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SG PrahaSG Praha 11:33.72 3.00
9 Anna JirsováAnna Jirsová 96 SG PlzeňSG Plzeň 11:50.84 2.00
10 Juliana KopeckáJuliana Kopecká 99 ŠG NitraŠG Nitra 12:25.26 1.00
Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SG OstravaSG Ostrava DNS
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 SG PardubiceSG Pardubice 08.36
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 SG PardubiceSG Pardubice 08.37 11.00
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 SG PrahaSG Praha 08.62 9.00
4 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 SG PardubiceSG Pardubice 08.64 8.00
5 Matúš MelušMatúš Meluš 98 ŠG NitraŠG Nitra 08.76 7.00
6 Erik PrchlíkErik Prchlík 98 ŠG TrenčínŠG Trenčín 10.42 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 SG České BudějoviceSG České Budějovice 08.80 6.00
2 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 98 SG ZlínSG Zlín 08.94 5.00
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 SG PrahaSG Praha 09.05 4.00
4 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 09.19 3.00
Jan HartigJan Hartig 98 SG JilemniceSG Jilemnice DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 SG PrahaSG Praha 08.26 11.00
2 David RybaDavid Ryba 99 SG PardubiceSG Pardubice 08.35 9.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 SG PrahaSG Praha 08.51 8.00
4 David HerákDavid Herák 00 SG KladnoSG Kladno 08.75 6.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 SG KladnoSG Kladno 08.82 5.00
6 Maroš VargaMaroš Varga 99 ŠG NitraŠG Nitra 09.48 2.00
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SG OstravaSG Ostrava DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SG OstravaSG Ostrava 08.64 7.00
2 Michal BabkaMichal Babka 99 SG České BudějoviceSG České Budějovice 08.97 4.00
3 Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 SG PlzeňSG Plzeň 09.43 3.00
4 Jan KřížJan Kříž 99 SG KladnoSG Kladno 09.73 1.00
5 Jan ZástavaJan Zástava 00 SG JilemniceSG Jilemnice 11.54
Tomáš RyškaTomáš Ryška 00 SG JihlavaSG Jihlava DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 09.06
2 Simona TakacsováSimona Takacsová 98 ŠG NitraŠG Nitra 09.27 9.00
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 SG České BudějoviceSG České Budějovice 09.78 1.00
4 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 SG PardubiceSG Pardubice 09.80
5 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 SG KladnoSG Kladno 09.87
6 Patrícia DermekováPatrícia Dermeková 98 ŠG NitraŠG Nitra 09.88
7 Aneta PalánováAneta Palánová 97 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 10.14
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SG JilemniceSG Jilemnice 09.85 7.00
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 SG KladnoSG Kladno 09.95 4.00
3 Aneta PutnováAneta Putnová 98 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 10.09 3.00
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SG OstravaSG Ostrava 10.24 1.00
5 Nikola KinclováNikola Kinclová 98 SG KladnoSG Kladno 10.83
Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková 97 SG ZlínSG Zlín DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 SG PardubiceSG Pardubice 08.89
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 SG JihlavaSG Jihlava 09.13 11.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 SG PrahaSG Praha 09.42 7.00
4 Michaela SzturcováMichaela Szturcová 00 ŠG TrenčínŠG Trenčín 09.60 6.00
5 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SG PrahaSG Praha 09.65 3.50
6 Denisa KotúčkováDenisa Kotúčková 99 ŠG NitraŠG Nitra 09.85
7 Denisa HoláDenisa Holá 99 SG OstravaSG Ostrava 09.90
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 SG PardubiceSG Pardubice 09.39 8.00
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 09.64 5.00
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 SG KladnoSG Kladno 09.65 3.50
4 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 ŠG NitraŠG Nitra 09.79 2.00
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 SG PlzeňSG Plzeň 09.98 0.00
6 Simona LukáčováSimona Lukáčová 99 ŠG NitraŠG Nitra 09.99 0.00
7 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SG OstravaSG Ostrava 10.57 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě 09.82 2.00
2 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 99 SG PardubiceSG Pardubice 10.12 0.00
3 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 SG ZlínSG Zlín 10.28 0.00
4 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 SG ZlínSG Zlín 10.57
5 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 10.65
6 Petra BergmanováPetra Bergmanová 00 SG JilemniceSG Jilemnice 10.75
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
98 2.00 11.00
2 Filip NavrátilFilip Navrátil
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
97 1.88 9.00
3 Jan VojtekJan Vojtek
SG OstravaSG Ostrava
99 1.85 8.00
4= Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
SG České BudějoviceSG České Budějovice
97 1.82 3.50
4= David ŠrámekDavid Šrámek
SG PrahaSG Praha
96 1.82 3.50
6= Adam PekárekAdam Pekárek
SG PrahaSG Praha
99 1.77 1.00
6= Ondřej PumrOndřej Pumr
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
96 1.77 1.00
6= Jaroslav ChlumJaroslav Chlum
SG KladnoSG Kladno
97 1.77 1.00
6= Matúš KrálikMatúš Králik
ŠG NitraŠG Nitra
99 1.77 1.00
6= Tomáš KrůtaTomáš Krůta
SG PlzeňSG Plzeň
97 1.77 1.00
11= Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
SG KladnoSG Kladno
96 1.72
11= Vojtěch NovákVojtěch Novák
SG KladnoSG Kladno
99 1.72
13= Matěj VeselýMatěj Veselý
SG PrahaSG Praha
99 1.62
13= Jan ŽákJan Žák
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
00 1.62
13= Richard BrathRichard Brath
ŠG NitraŠG Nitra
00 1.62
Erik PrchlíkErik Prchlík
ŠG TrenčínŠG Trenčín
98 NH
Jakub MecnerJakub Mecner
SG OstravaSG Ostrava
00 NH
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
SG PlzeňSG Plzeň
97 1.73 11.00
MB Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 1.67
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
SG KladnoSG Kladno
97 1.65 8.00
4 Sára MaláSára Malá
Gymnázium MostGymnázium Most
99 1.62 7.00
5= Gabriela NovotnáGabriela Novotná
SG KladnoSG Kladno
98 1.56 3.00
5= Lucie OdvárkováLucie Odvárková
Gymnázium MostGymnázium Most
96 1.56 3.00
7= Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SG OstravaSG Ostrava
00 1.53 1.33
7= Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
98 1.53 1.33
7= Denisa KotúčkováDenisa Kotúčková
ŠG NitraŠG Nitra
99 1.53 1.33
10= Nina BírováNina Bírová
ŠG NitraŠG Nitra
00 1.45 0.20
10= Natália LehockáNatália Lehocká
ŠG NitraŠG Nitra
00 1.45 0.20
10= Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
SG PardubiceSG Pardubice
00 1.45 0.20
10= Lucie StoklasováLucie Stoklasová
SG PardubiceSG Pardubice
97 1.45 0.20
10= Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
SG PrahaSG Praha
99 1.45 0.20
15= Michaela SzturcováMichaela Szturcová
ŠG TrenčínŠG Trenčín
00 1.40
15= Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
SG JilemniceSG Jilemnice
98 1.40
15= Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
SG PardubiceSG Pardubice
99 1.40
15= Karolína VlčkováKarolína Vlčková
SG ZlínSG Zlín
99 1.40
15= Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
SG JihlavaSG Jihlava
00 1.40
15= Klára PrombergerováKlára Prombergerová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
99 1.40
15= Barbora SlivkováBarbora Slivková
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
99 1.40
15= Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
SG KladnoSG Kladno
99 1.40
Karolína RokosováKarolína Rokosová
SG KladnoSG Kladno
99 NH
Sabina KusákováSabina Kusáková
SG ZlínSG Zlín
99 NH
Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SG PrahaSG Praha
99 NH
Celkem 25 závodníků

8 x 200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Petřík, Slavíček, Kisiala, Šrámek A Petřík, Slavíček, Kisiala, Šrámek SG PrahaSG Praha 3:17.80 11.00
2 A Strnadová, Sklenská, Klímová, Fischerová, Suchánek, Milar, Navrátil, Gattermayer A Strnadová, Sklenská, Klímová, Fischerová, Suchánek, Milar, Navrátil, Gattermayer SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 3:20.24 9.00
3 A Hašek, Shchepotev, A. Jiránková, Junová, Kadlec, Šmídová, Schönnpflugová, Bláha A Hašek, Shchepotev, A. Jiránková, Junová, Kadlec, Šmídová, Schönnpflugová, Bláha SG KladnoSG Kladno 3:20.89 8.00
4 Krykorka, Mikule, Vildová, Kotková, Merunková, Skirčáková, Nesvadba, Rapp Krykorka, Mikule, Vildová, Kotková, Merunková, Skirčáková, Nesvadba, Rapp SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 3:25.64 4.00
5 B Pekárek, Běhounek, Sadirov, Veselý B Pekárek, Běhounek, Sadirov, Veselý SG PrahaSG Praha 3:26.50 0.00
6 B Plocová, Buriánová, Slavětínská, Malenínská, Kaplánek, Slavík, Kopečný, Bojanovský B Plocová, Buriánová, Slavětínská, Malenínská, Kaplánek, Slavík, Kopečný, Bojanovský SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno 3:31.38 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vondrová, Ryba, Kopecký, Kroupa, Česák, Nádvorníková, Hlaváčová, Jahnická Vondrová, Ryba, Kopecký, Kroupa, Česák, Nádvorníková, Hlaváčová, Jahnická SG PardubiceSG Pardubice 3:21.46 7.00
2 Majerová, Sumegová, Lokajíčková, Karešová, Pivoňka, Peták, Fikrle, Prvner Majerová, Sumegová, Lokajíčková, Karešová, Pivoňka, Peták, Fikrle, Prvner SG PlzeňSG Plzeň 3:22.61 6.00
3 Škaldová, Herzogová, Fuksová, Heimová, Kašpárek, Mazurek, Štefka, Sýkora Škaldová, Herzogová, Fuksová, Heimová, Kašpárek, Mazurek, Štefka, Sýkora SG ZlínSG Zlín 3:25.45 5.00
4 Falharová, Holásková, Nováková, Něměčková, Kotásek, Martiňák, Hajduk, Horák Falharová, Holásková, Nováková, Něměčková, Kotásek, Martiňák, Hajduk, Horák SG OstravaSG Ostrava 3:26.97 3.00
5 B Popelka, Vondrovská, Chocholová, Herák, Pöschlová S., Slabochová, Šimon, Mauer B Popelka, Vondrovská, Chocholová, Herák, Pöschlová S., Slabochová, Šimon, Mauer SG KladnoSG Kladno 3:28.77 0.00
6 Hartig, Pohořelá, Hájek, Bergmanová, Gdula, Trejbalová, Zikmund, Zigmiündová Hartig, Pohořelá, Hájek, Bergmanová, Gdula, Trejbalová, Zikmund, Zigmiündová SG JilemniceSG Jilemnice 3:41.43 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Rigo, Hajduk, Meluš, Taškár, Ostrožlíková, Takácsová, Zapletalová, Popelková A Rigo, Hajduk, Meluš, Taškár, Ostrožlíková, Takácsová, Zapletalová, Popelková ŠG NitraŠG Nitra 3:28.58 2.00
2 B Gasior, Fronc, Schnek, Čiffáryová, Lehocká, Bírová, Bitarová B Gasior, Fronc, Schnek, Čiffáryová, Lehocká, Bírová, Bitarová ŠG NitraŠG Nitra 3:42.36 0.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále 1 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej RappOndřej Rapp
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
97 7.09 11.00
2 Filip NavrátilFilip Navrátil
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
97 6.99 9.00
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
SG PardubiceSG Pardubice
98 6.73 8.00
4 Jan KisialaJan Kisiala
SG PrahaSG Praha
98 6.64 7.00
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek
SG PardubiceSG Pardubice
96 6.58 6.00
6= Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
97 6.36 2.50
6= Dominik HutákDominik Huták
SG OstravaSG Ostrava
98 6.36 2.50
8 Patrik KrausPatrik Kraus
SG České BudějoviceSG České Budějovice
98 6.19 3.00
9 David RybaDavid Ryba
SG PardubiceSG Pardubice
99 6.16 2.00
10 Lubomír FantaLubomír Fanta
SG České BudějoviceSG České Budějovice
97 6.00 1.00
11= Dominik PopelkaDominik Popelka
SG KladnoSG Kladno
98 5.93
11= Adam PekárekAdam Pekárek
SG PrahaSG Praha
99 5.93
13 David HerákDavid Herák
SG KladnoSG Kladno
00 5.86
14 Matěj KašparMatěj Kašpar
SG PardubiceSG Pardubice
98 5.80
15 Petr KolářPetr Kolář
SG České BudějoviceSG České Budějovice
97 5.47
Ondřej VodákOndřej Vodák
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
98 NM
Tomáš HolýTomáš Holý
SG ZlínSG Zlín
96 NM
Celkem 17 závodníků
Finále 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JodlTomáš Jodl
SG České BudějoviceSG České Budějovice
99 6.03 11.00
2 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
SG PlzeňSG Plzeň
97 5.93 9.00
3 Dominik ČermínDominik Čermín
SG OstravaSG Ostrava
98 5.91 8.00
4= Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
SG ZlínSG Zlín
98 5.90 3.50
4= Martin KulhánekMartin Kulhánek
SG PardubiceSG Pardubice
98 5.90 3.50
6 Lukáš KubátLukáš Kubát
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
99 5.71 5.00
7 Pavol PekarčíkPavol Pekarčík
ŠG TrenčínŠG Trenčín
98 5.68 4.00
8 Jiří StašekJiří Stašek
SG PlzeňSG Plzeň
99 5.66 3.00
9 Jaroslav ChlumJaroslav Chlum
SG KladnoSG Kladno
97 5.62 2.00
10 Ondřej KočíOndřej Kočí
SG KladnoSG Kladno
99 5.57 1.00
11 David ŽikešDavid Žikeš
SG České BudějoviceSG České Budějovice
99 5.56
12 Marek GuňovskýMarek Guňovský
ŠG TrenčínŠG Trenčín
00 5.51
13 Senad InsaničSenad Insanič
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
98 5.38
14 Matúš KrálikMatúš Králik
ŠG NitraŠG Nitra
99 5.37
15 Richard BrathRichard Brath
ŠG NitraŠG Nitra
00 5.11
16 Marko HajdukMarko Hajduk
ŠG NitraŠG Nitra
99 4.84
17 Dominik VachutkaDominik Vachutka
SG OstravaSG Ostrava
98 4.75
18 Filip ZahradníčekFilip Zahradníček
ŠG NitraŠG Nitra
00 4.52
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
Gymnázium MostGymnázium Most
96 5.25 11.00
2 Barbora KlímováBarbora Klímová
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
97 5.23 9.00
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
SG PrahaSG Praha
97 5.09 8.00
4 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
SG KladnoSG Kladno
96 5.07 7.00
5 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
SG PardubiceSG Pardubice
99 5.06 6.00
6 Barbora SlabochováBarbora Slabochová
SG KladnoSG Kladno
99 5.03 5.00
7 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
SG KladnoSG Kladno
98 5.01 4.00
8 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
SG KladnoSG Kladno
98 4.95 3.00
9 Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SG JilemniceSG Jilemnice
97 4.88 2.00
10 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
SG JihlavaSG Jihlava
99 4.86 1.00
11 Anna KarešováAnna Karešová
SG PlzeňSG Plzeň
97 4.85
12= Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
SG České BudějoviceSG České Budějovice
99 4.79
12= Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
SG ZlínSG Zlín
97 4.79
14= Denisa HoláDenisa Holá
SG OstravaSG Ostrava
99 4.76
14= Anežka HanouskováAnežka Hanousková
SG OstravaSG Ostrava
99 4.76
14= Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
SG PrahaSG Praha
00 4.76
17 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
99 4.67
18 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
SG ZlínSG Zlín
99 4.56
19= Silvia KaliašováSilvia Kaliašová
ŠG TrenčínŠG Trenčín
00 4.52
19= Aneta PalánováAneta Palánová
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
97 4.52
21 Sabina KusákováSabina Kusáková
SG ZlínSG Zlín
99 4.37
Celkem 21 závodníků
Finále 2 (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natália LehockáNatália Lehocká
ŠG NitraŠG Nitra
00 5.00 11.00
2 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SG OstravaSG Ostrava
99 5.00 9.00
3 Lenka BuriánováLenka Buriánová
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
00 4.97 8.00
4 Veronika KollárováVeronika Kollárová
ŠG TrenčínŠG Trenčín
00 4.88 7.00
5 Klára RovenskáKlára Rovenská
SG OstravaSG Ostrava
99 4.87 6.00
6 Lenka TauberováLenka Tauberová
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
98 4.82 5.00
7 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
SG PlzeňSG Plzeň
00 4.81 4.00
8 Aneta FlajžíkováAneta Flajžíková
ŠG NitraŠG Nitra
98 4.79 3.00
9 Ema ČiffáryováEma Čiffáryová
ŠG NitraŠG Nitra
98 4.64 2.00
10= Emma ZapletalováEmma Zapletalová
ŠG NitraŠG Nitra
00 4.59 0.50
10= Klára ZemanováKlára Zemanová
SG OstravaSG Ostrava
00 4.59 0.50
12 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
98 4.57
13 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
SG KladnoSG Kladno
99 4.54
14 Anna JunováAnna Junová
SG KladnoSG Kladno
99 4.51
15 Barbora SlivkováBarbora Slivková
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
99 4.49
16 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SG OstravaSG Ostrava
00 4.27
17 Nina BírováNina Bírová
ŠG NitraŠG Nitra
00 4.08
18 Veronika VoskováVeronika Vosková
SG KladnoSG Kladno
98 3.89
19 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
SG JihlavaSG Jihlava
99 3.88
20 Julie VosykováJulie Vosyková
SG KladnoSG Kladno
99 3.83
21 Aneta PutnováAneta Putnová
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
98 3.82
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Gymnázium MostGymnázium Most
99 12.18 11.00
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SG OstravaSG Ostrava
00 12.15 9.00
3 Kristýna KlossováKristýna Klossová
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
98 11.55 8.00
4 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SG OstravaSG Ostrava
99 11.53 7.00
5 Anna JunováAnna Junová
SG KladnoSG Kladno
99 11.05 6.00
6 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
SG PardubiceSG Pardubice
99 10.75 5.00
7 Julia HanuliakováJulia Hanuliaková
ŠG TrenčínŠG Trenčín
00 10.64 4.00
8 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
SG PrahaSG Praha
99 10.59 3.00
9 Lucie SulkováLucie Sulková
SG OstravaSG Ostrava
99 10.45 2.00
10 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
00 10.42 1.00
11 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
00 10.41
12 Johana PrudkáJohana Prudká
SG OstravaSG Ostrava
00 10.32
13 Nikita MelzerováNikita Melzerová
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
99 10.06
14 Marie HeimováMarie Heimová
SG ZlínSG Zlín
99 09.89
15 Klára BártováKlára Bártová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
00 09.56
16 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová
SG JihlavaSG Jihlava
99 09.42
17 Daniela LorenzováDaniela Lorenzová
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
99 09.24
18 Jana MaňovskáJana Maňovská
ŠG NitraŠG Nitra
00 08.90
Adriana LímováAdriana Límová
ŠG NitraŠG Nitra
00 NM
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta MocharováIveta Mocharová
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
98 11.49 11.00
MB Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 10.85
3 Barbora MokráBarbora Mokrá
ŠG TrenčínŠG Trenčín
96 09.11 8.00
4 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
SG JilemniceSG Jilemnice
98 09.04 7.00
5 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SG OstravaSG Ostrava
98 08.78 6.00
6 Lucia SvobodováLucia Svobodová
ŠG TrenčínŠG Trenčín
98 08.75 5.00
7 Linda BrychtováLinda Brychtová
SG KladnoSG Kladno
97 08.73 4.00
8 Marie KonopováMarie Konopová
SG PlzeňSG Plzeň
96 08.65 3.00
9 Nikola KinclováNikola Kinclová
SG KladnoSG Kladno
98 08.29 2.00
10 Adéla SomrováAdéla Somrová
SG KladnoSG Kladno
98 08.20 1.00
11 Helena PinďákováHelena Pinďáková
SG KladnoSG Kladno
97 08.18
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
SG OstravaSG Ostrava
99 13.99 11.00
2 Jakub MecnerJakub Mecner
SG OstravaSG Ostrava
00 13.14 9.00
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman
SG KladnoSG Kladno
99 12.67 8.00
4 Matěj VeselýMatěj Veselý
SG PrahaSG Praha
99 12.54 7.00
5 Jiří StašekJiří Stašek
SG PlzeňSG Plzeň
99 12.10 6.00
6 David KoblischkeDavid Koblischke
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
99 11.20 5.00
7= Oto PetrášOto Petráš
SG PardubiceSG Pardubice
00 11.13 2.00
7= Kamil LeštinaKamil Leština
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Moravě
99 11.13 2.00
9 Dominik FroncDominik Fronc
ŠG NitraŠG Nitra
00 10.35 2.00
10 Jan ZástavaJan Zástava
SG JilemniceSG Jilemnice
00 08.48 1.00
11 Jakub OvečkaJakub Ovečka
ŠG NitraŠG Nitra
00 08.40
Prokop CoufalProkop Coufal
SG JihlavaSG Jihlava
99 NM
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (čt, 14.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
97 15.57 11.00
2 Martin KonečnýMartin Konečný
SG L.Daňka BrnoSG L.Daňka Brno
97 14.60 9.00
3 Milan HošekMilan Hošek
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
98 14.32 8.00
4 Jan DunovskýJan Dunovský
SG PardubiceSG Pardubice
97 13.77 7.00
5 Dominik SládekDominik Sládek
SG PlzeňSG Plzeň
98 13.29 6.00
6 Erik VeselýErik Veselý
SG OstravaSG Ostrava
98 11.69 5.00
7 Patrik BučkoPatrik Bučko
ŠG NitraŠG Nitra
98 11.50 4.00
8 Martin HurtečákMartin Hurtečák
ŠG TrenčínŠG Trenčín
96 11.08 3.00
9 Michal ŠromMichal Šrom
SG PardubiceSG Pardubice
96 10.90 2.00
10 Marek TaškárMarek Taškár
ŠG NitraŠG Nitra
98 10.58 1.00
11 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
SG JilemniceSG Jilemnice
98 09.97
12 Jan HartigJan Hartig
SG JilemniceSG Jilemnice
98 09.60
13 Jakub HaldaJakub Halda
SG PardubiceSG Pardubice
96 09.50
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SGPAR SGPAR SGPAR{8} 28.50
2 SGČBU SGČBU SGČBU{8} 21.00
3 SGPHA SGPHA SGPHA{8} 20.00
4 SGZLI SGZLI SGZLI{8} 11.00
5 JABLO JABLO JABLO{8} 11.00
6 SGBRN SGBRN SGBRN{8} 10.50
7 SGNI SGNI SGNI{8} 07.00
8 SGTRE SGTRE SGTRE{8} 02.00
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SGPHA SGPHA SGPHA{8} 19.00
2 SGKLA SGKLA SGKLA{8} 12.00
3 SGPAR SGPAR SGPAR{8} 09.00
4 SGOST SGOST SGOST{8} 07.00
5 SGČBU SGČBU SGČBU{8} 04.00
6 SGPLZ SGPLZ SGPLZ{8} 03.00
7 SGNI SGNI SGNI{8} 02.00
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SGČBU SGČBU SGČBU{8} 16.00
2 SGBRN SGBRN SGBRN{8} 11.00
3 SGPAR SGPAR SGPAR{8} 11.00
4 SGNI SGNI SGNI{8} 09.00
5 SGPLZ SGPLZ SGPLZ{8} 08.00
6 SGTRE SGTRE SGTRE{8} 07.00
7 SGJIL SGJIL SGJIL{8} 07.00
8 SGKLA SGKLA SGKLA{8} 04.00
9 SGZLI SGZLI SGZLI{8} 04.00
10 JABLO JABLO JABLO{8} 02.00
11 SGOST SGOST SGOST{8} 02.00
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SGJIH SGJIH SGJIH{8} 11.00
2 SGPHA SGPHA SGPHA{8} 10.50
3 SGPAR SGPAR SGPAR{8} 08.00
4 SGTRE SGTRE SGTRE{8} 06.00
5 SGBRN SGBRN SGBRN{8} 05.00
6 SGKLA SGKLA SGKLA{8} 03.50
7 SGNI SGNI SGNI{8} 02.00
8 GNMNM GNMNM GNMNM{8} 02.00
Celkem 8 závodníků