Středoškolský pohár sportovních gymnázií
Ostrava (14. 1. 2016)60 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | SG Jablonec nad Nisou | 07.07 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | SG České Budějovice | 07.08 | 8.50 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | SG Pardubice | 07.08 | 8.50 | ||||||||||||||
4 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SG Praha | 07.20 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek | 00 | SG Zlín | 07.21 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub ČervíkJakub Červík | 97 | SG České Budějovice | 07.33 | 1.50 | ||||||||||||||
7 | Jan MilarJan Milar | 97 | SG L.Daňka Brno | 07.33 | 1.50 | ||||||||||||||
8 | Josef ČesákJosef Česák | 97 | SG Pardubice | 07.52 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | SG L.Daňka Brno | 07.26 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VančuraLukáš Vančura | 97 | SG České Budějovice | 07.32 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jan DunovskýJan Dunovský | 97 | SG Pardubice | 07.34 | 0.00 | ||||||||||||||
4 | Adam MauerAdam Mauer | 99 | SG Kladno | 07.35 | 0.00 | ||||||||||||||
5 | Jaromír ValentaJaromír Valenta | 98 | SG České Budějovice | 07.37 | 0.00 | ||||||||||||||
6 | Josef HašekJosef Hašek | 97 | SG Kladno | 07.37 | 0.00 | ||||||||||||||
7 | Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba | 97 | SG Jablonec nad Nisou | 07.44 | 0.00 | ||||||||||||||
8 | Lukáš MazurekLukáš Mazurek | 98 | SG Zlín | 07.55 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | SG Kladno | 07.31 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Peter RigoPeter Rigo | 99 | ŠG Nitra | 07.35 | 0.00 | ||||||||||||||
3 | Martin KadlecMartin Kadlec | 99 | SG Kladno | 07.39 | |||||||||||||||
4 | Tomáš JodlTomáš Jodl | 99 | SG České Budějovice | 07.48 | |||||||||||||||
5 | Josef HavrdaJosef Havrda | 97 | SG Jablonec nad Nisou | 07.50 | |||||||||||||||
6 | Matyáš FikrleMatyáš Fikrle | 00 | SG Plzeň | 07.53 | |||||||||||||||
7 | Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička | 97 | SG České Budějovice | 07.58 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka | 09 | SG Jablonec nad Nisou | 07.63 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik VeselýErik Veselý | 98 | SG Ostrava | 07.46 | |||||||||||||||
2 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | SG Jihlava | 07.53 | |||||||||||||||
3 | Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek | 98 | SG Pardubice | 07.54 | |||||||||||||||
4 | Petr KolářPetr Kolář | 97 | SG České Budějovice | 07.69 | |||||||||||||||
5 | Lubomír FantaLubomír Fanta | 97 | SG České Budějovice | 07.72 | |||||||||||||||
6 | Martin MalinaMartin Malina | 99 | SG Zlín | 07.84 | |||||||||||||||
7 | Miroslav PrunerMiroslav Pruner | 99 | SG Plzeň | 07.92 | |||||||||||||||
8 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | SG Ostrava | 07.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KašparMatěj Kašpar | 98 | SG Pardubice | 07.39 | |||||||||||||||
2 | Filip LorenzFilip Lorenz | 98 | SG L.Daňka Brno | 07.41 | |||||||||||||||
3 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | SG Praha | 07.46 | |||||||||||||||
4 | Jan KopečnýJan Kopečný | 98 | SG L.Daňka Brno | 07.57 | |||||||||||||||
5 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | SG Praha | 07.60 | |||||||||||||||
6 | Marek ChlupMarek Chlup | 99 | SG Jablonec nad Nisou | 07.64 | |||||||||||||||
7 | Jiří GerhardtJiří Gerhardt | 98 | SG Kladno | 07.78 | |||||||||||||||
8 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 98 | SG Pardubice | 08.02 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HaldaJakub Halda | 96 | SG Pardubice | 07.62 | |||||||||||||||
2 | Adam SalfickýAdam Salfický | 98 | SG Pardubice | 07.71 | |||||||||||||||
3 | Pavel PeteříkPavel Peteřík | 98 | SG Kladno | 07.74 | |||||||||||||||
4 | Libor ČaloudLibor Čaloud | 97 | SG Jihlava | 07.81 | |||||||||||||||
5 | Michal FilekMichal Filek | 99 | Gymnázium Most | 07.83 | |||||||||||||||
6 | Jan ŽákJan Žák | 00 | SG Jablonec nad Nisou | 07.99 | |||||||||||||||
Jakub SteinbecherJakub Steinbecher | 97 | SG Kladno | DQ | ||||||||||||||||
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SG Ostrava | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - Dle pravidla 162/7 DQ - Dle pravidla 162/7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír PolášekVladimír Polášek | 99 | SG Pardubice | 07.53 | |||||||||||||||
2 | Marek TaškárMarek Taškár | 98 | ŠG Nitra | 07.56 | |||||||||||||||
3 | David ŽikešDavid Žikeš | 99 | SG České Budějovice | 07.78 | |||||||||||||||
4 | Senad InsaničSenad Insanič | 98 | SG L.Daňka Brno | 07.94 | |||||||||||||||
5 | Marek GuňovskýMarek Guňovský | 00 | ŠG Trenčín | 07.98 | |||||||||||||||
6 | Pavol PekarčíkPavol Pekarčík | 98 | ŠG Trenčín | 07.99 | |||||||||||||||
7 | Igor VajdaIgor Vajda | 00 | Gymnázium Most | 08.02 | |||||||||||||||
8 | Filip ZahradníčekFilip Zahradníček | 00 | ŠG Nitra | 08.74 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ČermínDominik Čermín | 98 | SG Ostrava | 07.72 | |||||||||||||||
2 | Martin KomínekMartin Komínek | 98 | SG L.Daňka Brno | 07.77 | |||||||||||||||
3 | Dominik FroncDominik Fronc | 00 | ŠG Nitra | 07.86 | |||||||||||||||
4 | Jakub OvečkaJakub Ovečka | 00 | ŠG Nitra | 07.92 | |||||||||||||||
5 | Richard SchnekRichard Schnek | 00 | ŠG Nitra | 07.96 | |||||||||||||||
6 | Marko HajdukMarko Hajduk | 99 | ŠG Nitra | 08.08 | |||||||||||||||
7 | Vladimír GasiorVladimír Gasior | 00 | ŠG Nitra | 08.11 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | SG Pardubice | 07.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla ZáhorováAdéla Záhorová | 99 | SG České Budějovice | 07.93 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela RizmanováMichaela Rizmanová | 99 | ŠG Trenčín | 08.09 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Eva KunováEva Kunová | 99 | SG České Budějovice | 08.11 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 98 | SG Plzeň | 08.18 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | SG Zlín | 08.19 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SG Ostrava | 08.40 | 0.00 | ||||||||||||||
Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová | 98 | SG Zlín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína StrnadováKarolína Strnadová | 98 | SG L.Daňka Brno | 08.01 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | SG Plzeň | 08.22 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | SG Kladno | 08.35 | 0.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská | 97 | SG L.Daňka Brno | 08.35 | 0.00 | ||||||||||||||
5 | Denisa JedličkováDenisa Jedličková | 99 | SG České Budějovice | 08.36 | 0.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika KollárováVeronika Kollárová | 00 | ŠG Trenčín | 08.38 | 0.00 | ||||||||||||||
7 | Silvia KaliašováSilvia Kaliašová | 00 | ŠG Trenčín | 08.55 | 0.00 | ||||||||||||||
8 | Barbora KlímováBarbora Klímová | 97 | SG L.Daňka Brno | 08.57 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VildováKateřina Vildová | 00 | SG Jablonec nad Nisou | 08.33 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SG Ostrava | 08.34 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská | 96 | SG Kladno | 08.42 | |||||||||||||||
4 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | SG Jablonec nad Nisou | 08.48 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HeimováKateřina Heimová | 97 | SG Zlín | 08.48 | |||||||||||||||
6 | Eliška FischerováEliška Fischerová | 97 | SG L.Daňka Brno | 08.64 | |||||||||||||||
7 | Lenka TauberováLenka Tauberová | 98 | SG L.Daňka Brno | 08.64 | |||||||||||||||
8 | Natália PopelkováNatália Popelková | 98 | ŠG Nitra | 09.01 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna DvořákováAnna Dvořáková | 99 | SG Jihlava | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SG Ostrava | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Vendula ŠírováVendula Šírová | 00 | Gymnázium Nové Město na Moravě | 08.61 | |||||||||||||||
4 | Tereza PflégrováTereza Pflégrová | 98 | SG Kladno | 08.63 | |||||||||||||||
5 | Karolína RokosováKarolína Rokosová | 99 | SG Kladno | 08.93 | |||||||||||||||
6 | Gabriela KlusákováGabriela Klusáková | 96 | SG L.Daňka Brno | 08.97 | |||||||||||||||
7 | Sára PavlíčkováSára Pavlíčková | 97 | SG L.Daňka Brno | 09.08 | |||||||||||||||
Pavlína KretováPavlína Kretová | 98 | SG Jihlava | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - dle pravidla 162/7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 14.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VlčkováAnna Vlčková | 98 | ŠG Nitra | 08.39 | 0.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | SG Praha | 08.43 | |||||||||||||||
3 | Vendula VacurováVendula Vacurová | 98 | SG Ostrava | 08.74 | |||||||||||||||
4 | Julie VosykováJulie Vosyková | 99 | SG Kladno | 08.74 | |||||||||||||||
5= | Michaela ZbořilováMichaela Zbořilová | 99 | ŠG Nitra | 08.83 | |||||||||||||||
5= | Nikol ZátopkováNikol Zátopková | 98 | SG Ostrava | 08.83 | |||||||||||||||
7 | Ema ČiffáryováEma Čiffáryová | 98 | ŠG Nitra | 08.93 | |||||||||||||||
8 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SG Ostrava | 08.94 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |