výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (16. 1. 2016)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 06.92
2 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 06.94
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.01
4 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.03
5 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.04
6 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.99
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.11
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.21
4 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.26
5 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.27
6 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.28
2 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 07.28
3 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.40
4 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.47
5 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 07.53
Jakub VostatekJakub Vostatek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.48
2 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.59
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.60
4 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.60
5 Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.62
6 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.75
2 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 07.77
3 Libor ČaloudLibor Čaloud 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 07.86
4 Filip SližFilip Sliž 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.87
5 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.09
Jakub ŽižkaJakub Žižka 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.42
2 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.57
3 Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.71
4 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.79
5 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.92
6 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.30
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.31
3 Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.92
4 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 09.71
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.01
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.23
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.29
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.29
5 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.40
Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.24
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.26
3 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.43
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.72
5 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.79
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.35
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.36
3 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.51
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 07.54
5 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.71
Martin BartošekMartin Bartošek 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.74
2 Marek PeštálMarek Peštál 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.74
3 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.86
4 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.98
5 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.18
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.37
2 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.80
3 Marek PeštálMarek Peštál 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.89
4 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.02
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.55
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.69
3 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.00
4 Erik ŠuteraErik Šutera 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.01
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.02
6 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.08
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.11
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.12
4 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.51
5 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.58
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.26
2 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.72
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.84
4 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.86
5 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.90
6 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.89
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.46
3 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.54
4 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.91
5 Jakub NovákJakub Novák 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.04
6 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PokornýDavid Pokorný 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.26
2 Jiří BurdaJiří Burda 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.31
3 Jan KubíčelJan Kubíčel 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.63
4 Michal DrahozalMichal Drahozal 02 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.97
5 Aleš ZachAleš Zach 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.85
MS Aleš FialkaAleš Fialka 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.13
2 Jiří BlahaJiří Blaha 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.14
3 Michal ČihákMichal Čihák 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.28
4 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.44
5 Tomáš NovákTomáš Novák 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.36
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BlahaJiří Blaha 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.13
2 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.17
3 David PokornýDavid Pokorný 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.25
4 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.28
5 Michal ČihákMichal Čihák 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.33
6 Jiří BurdaJiří Burda 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.42
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.97
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 08.02
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.05
4 Iveta KubováIveta Kubová 83 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.17
5 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.24
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.32
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.44
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 08.47
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.51
5 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.54
6 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.11
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.52
3 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.54
4 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.80
Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.57
2 Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.64
3 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.78
4 Leona KárníkováLeona Kárníková 98 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 10.17
MS Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.94
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.14
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.45
3 Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.55
4 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.56
5 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.69
6 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.88
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.11
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.15
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.21
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.29
5 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.39
6 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.36
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.41
3 Dominika VlnasováDominika Vlnasová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.69
4 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.73
5 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.89
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.54
2 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
3 Vendula VejnarováVendula Vejnarová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.00
4 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.05
Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.90
2 Jana ZerzánkováJana Zerzánková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.27
3 Vanda SudíkováVanda Sudíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.40
4 Tereza HabermannováTereza Habermannová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.42
Markéta MalečkováMarkéta Malečková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DQ
Alena PadrnosováAlena Padrnosová 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.38
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.62
3 Vendula VejnarováVendula Vejnarová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.04
4 Jana ZerzánkováJana Zerzánková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.47
5 Tereza HabermannováTereza Habermannová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.67
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.18
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.20
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.32
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.39
5 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.44
6 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 08.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.36
2 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.38
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.50
4 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.59
5 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.65
6 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
2 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.71
3 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.79
4 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.86
5 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.94
6 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.61
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.76
3 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.93
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.93
5 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.95
6 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.88
2 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.90
3 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
4 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.92
5 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.95
6 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.99
2 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.08
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.10
4 Kristýna WisterováKristýna Wisterová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.19
5 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.26
6 Beata SanveneloBeata Sanvenelo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.15
2 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.27
3 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.36
4 Miluška StrečanskáMiluška Strečanská 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.38
5 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.58
6 Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.02
2 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.22
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.30
4 Jana KaráskováJana Karásková 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.37
5 Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.50
6 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.70
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.89
3 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.07
4 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.11
5 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.91
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.11
3 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.29
4 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.68
Petra PaločkováPetra Paločková 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.92
2 Lucie UrbanováLucie Urbanová 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.03
3 Karolína MachováKarolína Machová 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.09
4 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.30
5 Nikol JunkováNikol Junková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.84
2 Tereza BastlováTereza Bastlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
3 Jitka NavrkalováJitka Navrkalová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.15
4 Marie HüblbauerováMarie Hüblbauerová 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.52
MS Markéta BrychtováMarkéta Brychtová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.23
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.34
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.59
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.60
4 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.79
5 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.90
6 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.02
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.85
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.17
3 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.75
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.77
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik ŠuteraErik Šutera 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.39
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.53
3 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.29
Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.18
2 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.54
3 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.66
4 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.29
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.13
2 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.61
3 Aleš ZachAleš Zach 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 25.99
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.51
2 Tomáš NovákTomáš Novák 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 23.44
3 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.67
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.46
2 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.79
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 19.91
4 Jana KaráskováJana Karásková 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 24.59
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.15
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.30
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.53
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.16
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.97
2 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.26
3 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.50
Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 20.60
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.78
3 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 21.43
4 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.48
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.92
2 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.49
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.85
4 Eliška EndlicherováEliška Endlicherová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.62
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.86
2 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.80
3 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.85
4 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.33
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.27
2 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.58
3 Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.43
Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.12
2 Barbora VelebováBarbora Velebová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.98
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.09
4 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.20
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.50
2 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.80
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.73
4 Beata SanveneloBeata Sanvenelo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.74
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.40
2 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.46
3 Kristýna WisterováKristýna Wisterová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.47
4 Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.68
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 22.05
2 Eliška CyrusováEliška Cyrusová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.61
3 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.78
4 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.97
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.38
2 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.85
3 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.77
Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.41
2 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.68
3 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.24
4 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.85
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.59
2 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.24
3 Marie HüblbauerováMarie Hüblbauerová 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 26.51
MS Markéta BrychtováMarkéta Brychtová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.60
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.60
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.89
3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.39
4 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.75
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.09
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.63
3 Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.04
4 Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.87
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.05
2 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.06
3 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.03
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 29.04
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.62
2 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.02
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 25.65
4 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 25.76
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 23.28
2 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 24.30
3 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.57
4 Filip SližFilip Sliž 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.70
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 24.72
2 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.76
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.09
4 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.16
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.98
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.96
3 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 27.20
Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.69
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.95
3 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 26.71
Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.77
2 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.79
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 26.39
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.98
2 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.44
3 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.72
4 Tomáš KřížTomáš Kříž 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.88
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.51
2 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.51
3 Lukáš NěmečekLukáš Němeček 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.90
4 Marek PeštálMarek Peštál 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.09
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 26.61
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.98
3 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.27
Klára PrombergerováKlára Prombergerová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.65
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.89
3 Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DQ
Klára BártováKlára Bártová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 26.76
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.92
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 29.26
4 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 30.17
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.93
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.03
3 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 29.52
4 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.60
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.54
2 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 28.63
3 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.94
Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 29.02
2 Kristýna HromátkováKristýna Hromátková 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 30.53
3 Lucie KlimešováLucie Klimešová 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 31.87
Barbora SlivkováBarbora Slivková 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.91
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 27.21
3 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28.13
4 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.15
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.91
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.09
3 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.50
4 Vanda SudíkováVanda Sudíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.90
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.67
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 30.22
3 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 31.18
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 38.23
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.38
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 39.83
4 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 48.14
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 40.17
2 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.60
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.00
4 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 44.58
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice 39.81
2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 43.55
Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DQ
Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotlasFilip Kotlas 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 44.21
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 45.79
3 Aleš FialkaAleš Fialka 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 48.58
4 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 51.46
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 43.23
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.46
3 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 47.09
Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HolcmanVáclav Holcman 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 40.86
2 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 47.35
3 Antonín ČaněkAntonín Čaněk 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.44
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 43.47
2 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 44.47
3 Tereza MatouškováTereza Matoušková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 47.95
4 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 50.77
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 42.81
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.98
3 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 48.23
4 Kateřina EliášováKateřina Eliášová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 49.17
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 44.13
2 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.87
3 Marie HüblbauerováMarie Hüblbauerová 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 57.35
4 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 58.53
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 45.31
2 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 47.61
3 Barbora HiekováBarbora Hieková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 48.06
4 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 53.12
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.90
2 Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.56
3 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.70
4 Nikol JunkováNikol Junková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 62.39
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 46.30
2 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 48.61
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 51.61
Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EndlicherováEliška Endlicherová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 49.09
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.45
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 52.48
Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 46.58
2 Eliška CyrusováEliška Cyrusová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 48.54
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 48.61
4 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.70
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.47
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 51.75
3 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 55.50
4 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 57.04
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.93
2 Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 56.67
Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PoselPetr Posel 98 ASK LovosiceASK Lovosice 53.63
2 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 53.88
3 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 55.55
4 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 65.76
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.51
2 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 53.57
3 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 60.08
Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.94
2 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 61.40
3 Vojtěch VacekVojtěch Vacek 96 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 64.25
MS Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 57.45
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.49
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.17
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 53.43
Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZetekPetr Zetek 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 59.37
2 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 60.79
3 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 64.84
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 64.44
2 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 64.75
3 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 67.10
Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 62.89
2 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 65.52
3 Monika ChalupováMonika Chalupová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 84.11
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 69.08
2 Lucie DobrovolnáLucie Dobrovolná 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 72.94
3 Daniela StoklasováDaniela Stoklasová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 76.43
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 61.32
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 61.77
3 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 69.19
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 65.16
2 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 67.33
Celkem 2 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:58.57
2 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:01.22
3 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:02.13
4 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:05.52
5 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:05.59
6 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:08.12
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:07.34
2 Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:11.29
3 Vojtěch VacekVojtěch Vacek 96 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:19.03
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:03.08
2 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.63
3 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:27.25
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:14.59
2 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:15.56
3 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:16.10
4 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:16.66
5 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:18.04
6 Václav HolcmanVáclav Holcman 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:18.58
7 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:26.74
8 Filip KotlasFilip Kotlas 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:36.48
9 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:40.25
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:26.98
2 Jan KubíčelJan Kubíčel 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:28.10
3 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:35.23
4 Aleš FialkaAleš Fialka 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:36.83
5 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:40.19
6 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:40.60
7 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:46.90
8 Antonín ČaněkAntonín Čaněk 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:03.41
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:40.33
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.72
3 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:41.10
4 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.20
5 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:44.70
6 Karolína FiksováKarolína Fiksová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:45.28
7 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:45.43
8 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.70
9 Amálie DrimlováAmálie Drimlová 96 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:59.25
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:27.88
2 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:34.98
3 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:34.98
4 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:35.00
5 Sabina KoudelováSabina Koudelová 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:42.63
6 Vendula VejnarováVendula Vejnarová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:56.29
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:40.53
2 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:41.46
3 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:45.71
4 Marie KamarádováMarie Kamarádová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:48.38
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:51.42
6 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:52.75
7 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:53.03
8 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:56.20
9 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:58.34
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:37.20
2 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:39.25
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:42.78
4 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:46.47
5 Eliška CyrusováEliška Cyrusová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:47.46
6 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:49.37
7 Lenka ŠvecováLenka Švecová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:53.82
8 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:22.45
9 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:29.20
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:52.70
2 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:53.56
3 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:54.45
4 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:54.63
5 Kateřina NěmečkováKateřina Němečková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:55.39
6 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:18.83
7 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:28.53
Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Sofie PadyšákováSofie Padyšáková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:07.81
2 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:08.72
3 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:14.44
4 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:19.75
5 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:21.57
6 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:26.01
7 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:54.68
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:29.13
2 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:29.46
3 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:43.71
4 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:58.30
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:24.38
2 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:27.19
3 Tomáš KřížTomáš Kříž 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:28.61
4 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:55.65
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:55.88
2 Dana FickerováDana Fickerová 85 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:05.02
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:05.35
4 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5:05.67
5 Leona SkleničkováLeona Skleničková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:41.46
6 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:45.92
7 Lucie DobrovolnáLucie Dobrovolná 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5:49.33
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:20.37
2 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:35.05
3 Iveta KrýslováIveta Krýslová 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:49.63
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.95
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.75
3 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.90
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin NováčekMartin Nováček 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.81
2 Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.06
3 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.06
4 David ZajícDavid Zajíc 91 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.72
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.91
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.34
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.40
4 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.30
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.86
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.30
3 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.88
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.81
2 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.02
3 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.38
MS Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.99
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.82
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.57
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.62
4 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.30
5 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.88
6 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.70
2 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.96
3 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.15
4 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.20
5 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.33
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.97
2 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.36
3 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.40
4 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.04
Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.48
2 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.59
3 Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.84
4 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.92
5 Alena SkácelováAlena Skácelová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.64
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.98
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.26
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.35
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.95
5 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10.12
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.47
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 09.67
3 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.83
4 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.04
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.47
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.03
3 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.50
4 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.07
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 09.13
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 09.58
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.88
4 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.00
Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.20
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.36
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.37
4 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.58
5 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.03
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VelebováBarbora Velebová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.63
2 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.69
3 Petra KašováPetra Kašová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.20
4 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.46
Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.03
2 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10.53
3 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.73
4 Eliška EndlicherováEliška Endlicherová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.63
5 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.31
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 1.95
2 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.95
3= Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 1.86
3= Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
77 1.86
5 Dominik KáňaDominik Káňa
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.80
Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNS
Jakub ŽižkaJakub Žižka
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 DNS
Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 NH
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.92
2 David NovákDavid Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 1.75
3 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.75
4 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
99 1.70
Šimon KovářŠimon Kovář
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 NH
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.80
2 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.68
3 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 1.60
4 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 1.55
Jakub NovákJakub Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 NH
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.62
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1.59
3 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 1.56
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 1.53
5 Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.50
6= Klára PrombergerováKlára Prombergerová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 1.30
6= Sabina RemarováSabina Remarová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 1.30
8 Lucie KlimešováLucie Klimešová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
98 1.30
Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.70
2 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.50
3 Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 1.50
4 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 1.45
5 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.40
6= Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.30
6= Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 1.30
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.45
2 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 1.45
3= Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 1.40
3= Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 1.40
5 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.40
6 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 1.40
7 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.40
8 Kateřina ChlubnováKateřina Chlubnová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 1.35
9 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 1.35
10 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 1.35
11 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 1.30
12 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.30
Leona MatyášováLeona Matyášová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 NH
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.90
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 4.60
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 3.60
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 DNS
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNS
Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 NH
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.10
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 3.80
3 Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3.80
4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.30
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 NH
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 2.60
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3.80
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.70
3 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3.60
4 Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC PardubiceAC Pardubice
95 3.40
5 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3.10
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 NH
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3.70
2 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 3.30
3 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.30
4 Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 2.90
5 Julie VosykováJulie Vosyková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2.60
6 Jana ZerzánkováJana Zerzánková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 2.40
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A.