výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (19. 1. 2016)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.83
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.87
3 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 06.91
4 Ramzi NaimRamzi Naim 90 LibanonLibanon 07.00
5 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 07.03
6 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.12
7 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.17
Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.97
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.05
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.10
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.12
5 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.16
6 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.36
Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.05
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.25
3 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.29
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.31
5 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.36
6 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.41
7 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
8 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.60
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.29
2 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.33
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.37
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.44
5 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.57
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.61
7 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.66
8 Tomáš FialaTomáš Fiala 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.18
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.35
3 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.57
4 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.59
5 Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.63
6 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.74
7 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.91
8 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.19
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 07.20
3 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35
4 Adam MaierAdam Maier 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.36
5 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.36
6 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.43
7 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
8 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.79
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 06.99
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.25
4 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.37
5 Patrik PelcPatrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.40
6 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.54
7 Lukáš TáflLukáš Táfl 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
8 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.29
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 07.15
2 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.28
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.32
4 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 07.34
5 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35
6 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.70
7 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.48
Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.38
2 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.40
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.47
4 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.54
5 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
6 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.59
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.62
8 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.64
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.50
2 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.57
4 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.72
6 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.75
Martin OvočákMartin Ovočák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 07.20
2 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.44
3 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67
4 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.73
5 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.88
6 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.06
7 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.09
Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.62
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.71
3 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.77
4 Radek ZahradníkRadek Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.82
5 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.85
6 David SvobodaDavid Svoboda 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.92
7 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.03
8 David DobášDavid Dobáš 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.19
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.38
2 Adam PalisaAdam Palisa 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.69
3 Martin PaťhaMartin Paťha 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.86
4 David KozelkaDavid Kozelka 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.11
5 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.18
6 Adam KrejčířAdam Krejčíř 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.28
7 Jaroslav PtáčníkJaroslav Ptáčník 54 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.26
Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.74
2 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.02
3 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.11
4 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.25
5 Ivan FulyarovIvan Fulyarov 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.28
6 Filip KuldaFilip Kulda 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.62
7 Tomáš PešťákTomáš Pešťák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.65
8 Martin PavelMartin Pavel 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.40
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.53
3 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.75
4 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.85
5 Dan DvořákDan Dvořák 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.25
6 Lubomír AugustínLubomír Augustín 72 neregistrovánneregistrován 08.69
7 Jan BenešJan Beneš 57 ASK LovosiceASK Lovosice 09.67
8 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.13
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.62
2 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.69
3 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.75
4 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.91
5 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.92
6 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.33
7 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.37
Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.34
2 Patrik PelcPatrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.42
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.52
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.55
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.66
6 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.71
7 Lukáš TáflLukáš Táfl 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
8 Tomáš FialaTomáš Fiala 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
Celkem 8 závodníků
Běh 18 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.07
2 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.22
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 07.24
4 Adam MaierAdam Maier 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.27
5 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.31
6 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.45
7 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53
8 Július FrohlichJúlius Frohlich 54 ČernošiceČernošice 09.32
Celkem 8 závodníků
Běh 19 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.13
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.15
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.24
4 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.26
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.32
6 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.35
7 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.49
Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 20 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.01
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.08
3 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.11
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.19
5 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.21
6 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.31
Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 21 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.79
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 06.86
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.87
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.88
5 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.00
6 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.06
7 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.59
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.74
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.74
4 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.80
5 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.96
6 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.08
6 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.08
7 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.26
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
8 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.89
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.13
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.14
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.27
4 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.30
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.36
6 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.44
7 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková 92 AC PardubiceAC Pardubice 08.65
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.22
2 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.25
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.33
5 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.37
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
7 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.45
8 Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.10
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.23
2 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.26
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.27
4 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.28
5 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.28
6 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.45
7 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 AC PardubiceAC Pardubice 08.50
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.83
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.09
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.35
4 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
3 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.36
5 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.69
6 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.70
7 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.95
8 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.98
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
2 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.66
3 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.72
4 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.76
5 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
6 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.92
7 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.99
8 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.20
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.65
2 Agáta VágnerováAgáta Vágnerová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
4 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.24
5 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.29
6 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.30
7 Jana JílkováJana Jílková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 09.37
8 tereza Samkovátereza Samková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.55
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ValešováVeronika Valešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
2 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
3 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.18
4 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.34
5 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.67
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.15
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.20
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.30
4 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.37
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
6 Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.25
Zuzana ŽabkováZuzana Žabková 92 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.72
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.80
3 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.98
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.07
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.15
Celkem 5 závodníků

300 m - Muži (Finále)

Finále (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 33.58
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.70
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 34.43
Celkem 3 závodníků

300 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 40.17
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 40.37
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.92
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 43.23
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.24
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.11
3 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.12
4 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 53.25
5 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 55.58
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 50.61
2 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.38
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 52.10
4 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.44
5 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.05
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.53
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.14
3 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.95
4 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 53.43
5 Martin ŠilhánMartin Šilhán 66 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 68.31
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.05
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.23
3 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.90
4 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.03
5 Martin PaťhaMartin Paťha 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.05
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.06
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 54.45
3 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 57.52
4 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 59.31
5 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 61.69
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 57.14
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 57.48
3 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.22
4 Karel VůjtekKarel Vůjtek 85 Triatlon Praha HájeTriatlon Praha Háje 68.39
5 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 111.95
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.79
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 59.25
3 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 62.28
4 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 65.49
5 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 68.57
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.93
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.13
3 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.43
4 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.55
5 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 78.18
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 62.60
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 64.14
3 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 JAC BrnoJAC Brno 64.80
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 65.85
5 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 67.78
6 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 82.85
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:53.27
2 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:53.86
3 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2:04.07
4 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:05.21
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:06.96
6 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:22.75
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŽatecAK Žatec 2:16.56
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:18.24
3 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:21.44
4 Martin DvořákMartin Dvořák 74 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:26.06
5 Filip ŠimekFilip Šimek 79 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:33.49
6 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:34.46
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:26.12
2 Yasmine BorůvkováYasmine Borůvková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:30.88
3 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.75
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.84
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.08
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.10
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
2 Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.86
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88
4 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.02
5 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.10
6 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.97
3 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.14
4 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.30
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.90
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.22
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 08.26
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.42
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.10
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.76
2 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.82
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.09
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
5 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.34
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.92
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.27
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.04
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.21
6 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.54
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.04
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.28
3 Dominik KrivákDominik Krivák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.56
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.59
6 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 08.63
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.75
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.83
3 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.89
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.08
5 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
6 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.00
2 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.12
3 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.59
5 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 09.65
6 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.07
7 Adam PalisaAdam Palisa 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.28
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.22
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.13
4 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.26
5 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.53
6 David DobášDavid Dobáš 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.60
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.61
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.66
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.93
4 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.42
5 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.81
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 09.45
2 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.69
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.07
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.86
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.85
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.87
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.07
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.47
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.52
6 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.61
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.14
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.19
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.34
4 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.64
5 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 AC PardubiceAC Pardubice 09.67
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.73
7 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.39
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 09.55
2 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 99 AC PardubiceAC Pardubice 09.72
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.01
4 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.32
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.65
Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 1.81
2 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 1.78
3= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.65
3= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1.65
5 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
99 1.60
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.55
7 Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.55
8 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1.50
9 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.45
10 Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.45
11 Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 1.40
Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 NH
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži

(út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 4.80
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 4.70
3 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.60
4 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 4.50
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále 1 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.61
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.45
3 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.23
4 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.14
5 Nela ŠustrováNela Šustrová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 5.05
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.00
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.96
8 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.95
9 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.88
10 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
00 4.84
11 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.72
12 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.62
13 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.60
14 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.44
15 Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.40
16 Agáta VágnerováAgáta Vágnerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.36
17 Jana MatějkováJana Matějková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.31
18 tereza Pflégrovátereza Pflégrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.29
19 Tereza TitěrováTereza Titěrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 3.99
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 NM
Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NM
Celkem 21 závodníků
Finále 2 (út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 6.09
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.90
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 5.55
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 5.42
5 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 5.31
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.24
7 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.04
8 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 4.96
9 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.91
10 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 4.79
11 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 4.79
12 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.61
13 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.30
14 Hana CaisováHana Caisová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.20
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 11.80
2 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 11.61
3 Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10.23
4 Lada VondrováLada Vondrová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 09.93
5 Tereza UrbanováTereza Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 09.86
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 09.21
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 09.16
8 Vendula PiliarováVendula Piliarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 09.12
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 12.15
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.10
3 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 10.91
4 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.75
5 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10.63
6 Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 10.50
7 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 10.45
8 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 09.68
9 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 08.97
10 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 08.88
11 Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
97 07.84
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12.73
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12.22
3 Dominik KrivákDominik Krivák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11.87
4 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 11.80
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11.03
6 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 10.48
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.17
8 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 09.57
9 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 09.12
10 Jan PospíšilJan Pospíšil
AK ŽatecAK Žatec
00 09.03
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 13.03
2 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 11.73
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 09.84
4 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 09.52
5 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 09.49
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 19.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 15.01
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 14.80
3 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 14.40
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 13.90
5 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 13.77
6 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 13.74
7 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 13.62
8 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 12.23
9 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 11.63
10 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 10.97
11 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 10.06
12 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 09.54
Celkem 12 závodníků