výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (23. 1. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HořavaFrantišek Hořava 010409 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.86
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith 020304 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.33
3 Patrik BouškaPatrik Bouška 010125 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.51
4 Jan TibitanclJan Tibitancl 011214 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.55
5 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.68
6 Filip HoloubekFilip Holoubek 020619 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.22
2 Adam PrůšaAdam Průša 020201 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.72
3 Daniel JarolímDaniel Jarolím 021215 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.06
4 František ŠkopekFrantišek Škopek 021103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.49
Adam FousAdam Fous 011015 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MatuškaJan Matuška 010914 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.29
2 David CandraDavid Candra 010412 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 010806 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.61
4 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.81
5 Jan DanielJan Daniel 020909 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 010729 AK MostAK Most 08.17
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 010101 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.17
3 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.85
Šimon RejkaŠimon Rejka 011211 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DQ
Patrik BartíkPatrik Bartík 010319 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 010510 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.78
2 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
3 Adam MotlAdam Motl 020418 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.19
4 Ondřej VojtaOndřej Vojta 020929 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.84
5 Jan PekárekJan Pekárek 021124 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.18
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HořavaFrantišek Hořava 010409 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.95
2 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.13
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 010101 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.20
4 Jan MatuškaJan Matuška 010914 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.26
5 Patrik BouškaPatrik Bouška 010125 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.48
Vojtěch VeithVojtěch Veith 020304 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.37
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.90
3 Norbert HausnerNorbert Hausner 030727 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.43
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.63
5 Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.23
Jan PasákJan Pasák 041018 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.05
2 Michal TikalMichal Tikal 040906 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.29
3 Michal BöhmMichal Böhm 040306 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.83
4 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.00
5 Pavel NěmečekPavel Němeček 041218 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.47
6 Petr SalavaPetr Salava 040406 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 030319 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.56
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
3 Jakub PechaJakub Pecha 030403 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.90
4 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.47
5 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.76
6 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.13
2 Petr PetákPetr Peták 031112 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.41
3 Kryštof VydraKryštof Vydra 040415 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.63
4 Adam ŠpirhanzlAdam Špirhanzl 041207 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11.49
MS Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.28
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.32
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 030319 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.53
3 Jakub PechaJakub Pecha 030403 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.79
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.80
5 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.81
6 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.33
2 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 016006 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.50
3 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.65
4 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 015623 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.88
5 Eva RoušalováEva Roušalová 016109 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.94
6 Veronika VotíkováVeronika Votíková 016006 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.46
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.66
3 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 025309 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.15
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.16
5 Monika DrobilováMonika Drobilová 026022 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.35
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
2 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.69
3 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 025211 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.84
4 Adéla ZmeškalováAdéla Zmeškalová 025327 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.98
5 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 025910 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.10
6 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BabkováAnna Babková 025301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.92
2 Kamila KůtováKamila Kůtová 025315 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.95
3 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 015722 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.03
4 Natálie CaplováNatálie Caplová 025413 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.54
Lada ŘádkováLada Řádková 025213 SK VětřníSK Větřní DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.47
2 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 015427 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.82
3 Michala VeldováMichala Veldová 026104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.33
4 Michaela ŠenováMichaela Šenová 015305 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.38
5 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.68
6 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 025803 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.51
2 Lucie BacíkováLucie Bacíková 015122 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.56
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.77
4 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 025608 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.93
5 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 026110 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.39
6 Magda ČížkováMagda Čížková 016009 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.46
2 Kristýna TrávováKristýna Trávová 025516 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.49
3 Anna FeitováAnna Feitová 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
4 Josefína VrbováJosefína Vrbová 015531 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
5 Kateřina BalášováKateřina Balášová 025727 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.03
6 Terezie SochorováTerezie Sochorová 015913 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.26
2 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.36
3 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 016006 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.42
4 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.58
6 Lucie BacíkováLucie Bacíková 015122 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.77
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.60
2 Petra ChalupováPetra Chalupová 045909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.91
3 Apolena ŽákováApolena Žáková 035604 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.43
4 Tereza KlementováTereza Klementová 036223 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.75
5 Kateřina HomerováKateřina Homerová 045429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.98
6 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.80
2 Sára HauserováSára Hauserová 045922 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.45
3 Jana ŠkulinováJana Škulinová 045404 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.51
4 Petra CikhartováPetra Cikhartová 036027 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.74
5 Karolína JánskáKarolína Jánská 035922 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.83
6 Aneta BřendováAneta Břendová 046121 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 035319 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.88
2 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 035408 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.25
3 Anna JiráskováAnna Jirásková 035525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.53
4 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 046211 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.91
5 Tereza PolákováTereza Poláková 045131 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.36
6 Natálie MiňhováNatálie Miňhová 045619 TJ ChyškyTJ Chyšky 10.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 045819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.09
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.36
3 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.54
4 Eliška HauserováEliška Hauserová 045206 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.12
5 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KahudováNatálie Kahudová 036001 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.15
2 Lucie KrálováLucie Králová 045126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.17
3 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková 045111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.58
4 Tereza VotíkováTereza Votíková 045716 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.15
Karolína MáškováKarolína Mášková 035427 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ČutkováLaura Čutková 045116 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.17
2 Eliška KunováEliška Kunová 035328 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.21
3 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.29
4 Adéla PeckováAdéla Pecková 035813 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.39
5 Hana KakosováHana Kakosová 045503 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.22
2 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.27
3 Markéta PeterkováMarkéta Peterková 025724 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.49
4 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.96
Ema KřížkováEma Křížková 035125 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.33
2 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 035523 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.42
3 Miroslava ŠlajerováMiroslava Šlajerová 036107 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.75
4 Adéla VandováAdéla Vandová 036105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.02
5 Simona KršíkováSimona Kršíková 046022 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.18
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková 036210 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.80
2 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 035325 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
3 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 036204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
4 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 045220 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.37
5 Alžběta PavézováAlžběta Pavézová 045519 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.71
6 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 035919 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98
2 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 045108 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.21
3 Marie HolakovskáMarie Holakovská 046216 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.80
4 Anna PolaneckáAnna Polanecká 045206 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 10.12
5 Klára KuncováKlára Kuncová 045408 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 10.20
Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková 046007 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.67
2 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 035319 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.87
3 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.87
4 Petra ChalupováPetra Chalupová 045909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.90
5 Markéta LiškováMarkéta Lišková 045819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.93
6 Natálie KahudováNatálie Kahudová 036001 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.06
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon RejkaŠimon Rejka 011211 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.73
2 Adam PrůšaAdam Průša 020201 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.38
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 010806 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.39
4 David HašekDavid Hašek 021219 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 22.72
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 020217 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.30
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.78
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 020619 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.56
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HořavaFrantišek Hořava 010409 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 19.41
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.01
3 Marek VolfMarek Volf 020329 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.05
Jan PekárekJan Pekárek 021124 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin StrejčekKevin Strejček 010822 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 19.72
2 Robin HavlíkRobin Havlík 010524 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 23.07
Vojtěch VeithVojtěch Veith 020304 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNS
František ŠkopekFrantišek Škopek 021103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC ČáslavAC Čáslav 18.08
2 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 010510 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.58
3 Tomáš MichekTomáš Michek 020120 AC ČáslavAC Čáslav 19.13
4 Adam MotlAdam Motl 020418 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.66
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MálekVít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.70
2 Marek FuniokMarek Funiok 020322 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.71
3 Vojtěch PetrVojtěch Petr 011005 AK MostAK Most 21.53
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC ČáslavAC Čáslav 22.16
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 010729 AK MostAK Most 18.96
2 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 010926 AC ČáslavAC Čáslav 19.48
Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010911 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.91
2 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.06
3 Michal TikalMichal Tikal 040906 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.85
4 David KorousDavid Korous 040609 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.22
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.72
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.54
3 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.46
4 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.70
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VansaKryštof Vansa 030825 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.90
2 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.20
3 Petr SalavaPetr Salava 040406 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 27.46
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.14
2 Martin RabochMartin Raboch 030819 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 23.95
3 Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.73
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.22
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.97
MS Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.82
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.42
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 20.51
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.18
4 Tereza ŠurátováTereza Šurátová 025926 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 23.47
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.51
2 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.88
3 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 016006 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 20.89
4 Anna BabkováAnna Babková 025301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.23
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.19
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.47
3 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 025608 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.23
4 Magda ČížkováMagda Čížková 016009 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 23.68
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.97
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.44
3 Michaela ŠenováMichaela Šenová 015305 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 22.94
4 Monika DrobilováMonika Drobilová 026022 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 23.05
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva RoušalováEva Roušalová 016109 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 21.62
2 Adéla ZmeškalováAdéla Zmeškalová 025327 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 22.39
3 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.74
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 025211 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.54
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.21
3 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 015828 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 24.19
4 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 026102 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 25.17
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna TrávováKristýna Trávová 025516 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 21.12
2 Tereza HouškováTereza Houšková 015809 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.54
3 Markéta PeterkováMarkéta Peterková 025724 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.29
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MálkováAnna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.75
2 Kateřina BalášováKateřina Balášová 025727 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.90
3 Nikola PetříkováNikola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.43
4 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 025715 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.44
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 19.08
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.74
3 Ema PolívkováEma Polívková 015517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.08
4 Anna VánišováAnna Vánišová 015513 AC ČáslavAC Čáslav 21.12
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.57
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.45
3 Petra CikhartováPetra Cikhartová 036027 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.86
4 Jana HavlíkováJana Havlíková 045301 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 24.60
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KahudováNatálie Kahudová 036001 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.56
2 Laura ČutkováLaura Čutková 045116 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.54
3 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.55
4 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 035523 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 23.66
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 045413 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.31
2 Apolena ŽákováApolena Žáková 035604 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 23.84
3 Karolína JánskáKarolína Jánská 035922 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.97
Zuzana JíšováZuzana Jíšová 046211 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ValáškováLaura Valášková 036029 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.91
2 Tereza PolákováTereza Poláková 045131 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.65
3 Adéla VandováAdéla Vandová 036105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.99
4 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.63
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.77
2 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.80
3 Veronika SoučkováVeronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.88
Klaudie ZáškodováKlaudie Záškodová 035210 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.12
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.86
3 Hana KakosováHana Kakosová 045503 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 24.46
4 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 24.89
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 045126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.91
2 Aneta BřendováAneta Břendová 046121 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.90
Eva PříhodováEva Příhodová 035227 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNS
Eliška KunováEliška Kunová 035328 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.98
2 Markéta KrejčováMarkéta Krejčová 045402 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.98
3 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 27.15
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 045819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 22.09
2 Sára HauserováSára Hauserová 045922 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.45
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 055224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.69
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 035712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.15
2 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 035624 AC ČáslavAC Čáslav 23.11
3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 045617 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 23.20
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 010623 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.95
2 Jan MatuškaJan Matuška 010914 TJ ChyškyTJ Chyšky 43.93
3 Ondřej PodlešákOndřej Podlešák 020315 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 44.44
4 Dominik GyselDominik Gysel 020313 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 47.93
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC ČáslavAC Čáslav 39.61
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010911 AC ČáslavAC Čáslav 39.92
3 Patrik BouškaPatrik Bouška 010125 TJ ChyškyTJ Chyšky 43.29
4 Jan TibitanclJan Tibitancl 011214 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.55
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 39.09
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 010615 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 40.80
3 Tomáš MichekTomáš Michek 020120 AC ČáslavAC Čáslav 41.25
4 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 010926 AC ČáslavAC Čáslav 43.64
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 010729 AK MostAK Most 41.20
2 Marek FuniokMarek Funiok 020322 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.23
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC ČáslavAC Čáslav 44.75
4 Martin ČechMartin Čech 010311 AC ČáslavAC Čáslav 46.23
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda ČížkováMagda Čížková 016009 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 51.65
2 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 026102 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 55.72
3 Natálie CaplováNatálie Caplová 025413 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.40
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 41.16
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 43.37
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.83
4 Anna VánišováAnna Vánišová 015513 AC ČáslavAC Čáslav 46.31
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MálkováAnna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.66
2 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 015514 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 46.46
3 Tereza HouškováTereza Houšková 015809 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.74
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PodanáKateřina Podaná 015327 AC ČáslavAC Čáslav 47.19
2 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.64
3 Johana RejholcováJohana Rejholcová 036231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.79
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 45.84
2 Nikola PetříkováNikola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.22
3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 045617 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 51.87
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:02.58
2 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:19.82
3 Jan MatuškaJan Matuška 010914 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:24.85
4 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:26.24
5 Daniel JarolímDaniel Jarolím 021215 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:35.66
6 Jakub PechaJakub Pecha 030403 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:57.38
Jan PekárekJan Pekárek 021124 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:38.66
2 Petr PetákPetr Peták 031112 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:48.15
3 David PiklDavid Pikl 040729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:51.86
4 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2:54.76
5 Norbert HausnerNorbert Hausner 030727 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:58.92
6 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:06.00
7 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:09.37
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof SelnarKryštof Selnar 030521 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:43.43
2 Michal Michal SmrčekMichal Michal Smrček 030529 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:47.95
3 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:55.15
4 Jan PasákJan Pasák 041018 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:05.69
5 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:06.23
MS Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:14.97
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.29
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:34.02
3 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 015427 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:37.11
4 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 016015 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:44.42
5 Natálie PotockáNatálie Potocká 016110 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:46.32
6 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 025528 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:54.39
7 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:58.79
8 Veronika VotíkováVeronika Votíková 016006 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:01.14
Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 015918 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:37.23
2 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 025309 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:50.60
3 Tereza VeseláTereza Veselá 015623 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.01
4 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 025601 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:55.09
5 Markéta PeterkováMarkéta Peterková 025724 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:00.97
6 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 025803 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:22.77
7 Natálie CaplováNatálie Caplová 025413 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:42.88
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:35.31
2 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:36.19
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 036228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:39.14
4 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 035408 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:43.34
5 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:43.74
6 Veronika SoučkováVeronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:50.49
7 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:52.02
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HesováBarbora Hesová 035811 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:53.17
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2:57.04
3 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:57.86
4 Zuzana HolubováZuzana Holubová 035219 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:01.15
5 Eva PříhodováEva Příhodová 035227 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 3:03.39
6 Karolína JánskáKarolína Jánská 035922 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:08.17
7 Tereza VotíkováTereza Votíková 045716 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:52.66
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:54.56
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 055224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:56.20
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:04.39
4 Kateřina HomerováKateřina Homerová 045429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3:12.66
5 Klaudie ZáškodováKlaudie Záškodová 035210 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:26.52
6 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:57.05
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kevin StrejčekKevin Strejček 010822 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 4:49.79
2 Patrik BouškaPatrik Bouška 010125 TJ ChyškyTJ Chyšky 4:51.49
3 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:01.17
4 Pavel VinduškaPavel Vinduška 040127 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:04.17
5 Lukáš FrkLukáš Frk 020209 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:16.77
6 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 021201 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:36.14
7 David HašekDavid Hašek 021219 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 5:41.06
8 Jan TibitanclJan Tibitancl 011214 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:52.42
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 015827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:33.45
2 Soňa ČernáSoňa Černá 026103 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:48.48
3 Michala VeldováMichala Veldová 026104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:55.52
4 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 015722 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6:23.68
5 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 025527 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 7:14.68
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.61
2 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.41
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 010317 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.61
4 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.04
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 020217 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.70
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DanielJan Daniel 020909 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.22
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.98
3 David HašekDavid Hašek 021219 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 12.04
Matěj BínaMatěj Bína 020922 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 010119 AK MostAK Most 09.61
2 Martin ČechMartin Čech 010311 AC ČáslavAC Čáslav 10.08
3 Vojtěch PetrVojtěch Petr 011005 AK MostAK Most 10.86
4 Matěj BeckMatěj Beck 020206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.98
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.15
2 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.94
3 Michal BöhmMichal Böhm 040306 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.05
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.06
5 Marek SchwarzMarek Schwarz 031205 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 13.22
6 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.38
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.05
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.07
3 David KorousDavid Korous 040609 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.15
4 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13.66
5 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.93
Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.62
2 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.76
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.78
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.22
5 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 015623 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.48
6 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.02
2 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 025528 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.65
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.29
4 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.35
5 Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.36
6 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.47
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.33
2 Kateřina PodanáKateřina Podaná 015327 AC ČáslavAC Čáslav 10.01
3 Šárka ValáškováŠárka Valášková 025711 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.58
4 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.61
5 Veronika MolováVeronika Molová 025901 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 11.72
6 Nikola TůmováNikola Tůmová 015612 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.83
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.41
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.62
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 015827 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.97
4 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.38
5 Anna NovákováAnna Nováková 016018 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.22
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.90
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.90
3 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 035523 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.14
4 Klára HemberováKlára Hemberová 045901 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.78
5 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 045822 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.80
Natálie KahudováNatálie Kahudová 036001 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HesováBarbora Hesová 035811 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.78
2 Adéla PeckováAdéla Pecková 035813 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.13
3 Laura ČutkováLaura Čutková 045116 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.88
4 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.42
5 Barbora SamcováBarbora Samcová 045908 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.51
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.21
2 Sára HauserováSára Hauserová 045922 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.63
3 Markéta ČechováMarkéta Čechová 035831 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.01
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.12
5 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KřížkováEma Křížková 035125 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.64
2 Lucie KrálováLucie Králová 045126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.82
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.99
4 Anna JiráskováAnna Jirásková 035525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.11
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana RejholcováJohana Rejholcová 036231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.38
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.65
3 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 035325 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.66
4 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.02
5 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 036204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.75
6 Petra SičákováPetra Sičáková 035414 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.50
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Augustýn, Candra, Kortus, Marousek Augustýn, Candra, Kortus, Marousek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:50.27
2 Hořava, Strejček, Vojta, Pecha Hořava, Strejček, Vojta, Pecha TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 1:54.09
3 Gysel, Holoubek, Průša, Dubšík Gysel, Holoubek, Průša, Dubšík TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:02.13
Kořínek, Michek, Kvíčala, Pešek Kořínek, Michek, Kvíčala, Pešek AC ČáslavAC Čáslav DQ
Poznámky:
DQ dle Pravidla IAAF 170.7
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beck, Kratochvíl, Svědínek, Malinský Beck, Kratochvíl, Svědínek, Malinský T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:52.40
2 Strnad, Volf, Nečas, Salava Strnad, Volf, Nečas, Salava TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:08.15
3 Němeček, Šustr, Korous, Svoboda Němeček, Šustr, Korous, Svoboda TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:11.74
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kršová, Suková, Basíková, Moravcová Kršová, Suková, Basíková, Moravcová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:56.88
2 Strusková, Krejčí, Janoušková, Čermáková Strusková, Krejčí, Janoušková, Čermáková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:59.78
3 Babická, Jinderlová, Chalupová, Řehoušková Babická, Jinderlová, Chalupová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.92
4 Koutná, Kundrátová, Potocká, Šímová Koutná, Kundrátová, Potocká, Šímová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:02.06
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vánišová, Tobišková, Podaná, Kozlová Vánišová, Tobišková, Podaná, Kozlová AC ČáslavAC Čáslav 1:54.72
2 Feitová, Roušalová, Hurtíková, Nikodemová Feitová, Roušalová, Hurtíková, Nikodemová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1:58.32
3 Faktorová, Štráchalová, Votíková V., Bendová Faktorová, Štráchalová, Votíková V., Bendová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:06.80
4 Doležalová, Kopáčková, Vetýšková, Krouzová Doležalová, Kopáčková, Vetýšková, Krouzová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:12.85
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrušková, Psohlavcová, Ošmerová, Němcová Hrušková, Psohlavcová, Ošmerová, Němcová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:08.16
2 Drobilová, Molová, Zmeškalová, Příhodová Drobilová, Molová, Zmeškalová, Příhodová TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:10.64
3 Příhodová, Jíšová, Samcová, Čechová Příhodová, Jíšová, Samcová, Čechová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.81
4 Dvořáková, Knapová, Krejčová, Valášková Dvořáková, Knapová, Krejčová, Valášková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:14.82
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,361,411,461,511,561,611,661,711,761,811,851,901,92 Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 1.90 -----O-OOOXOXXOXXX
2 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
010119 1.71 ----O-OXXO-XXX
3 Tomáš VeselskýTomáš Veselský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
010522 1.66 OOXOOOOOXXX
4 Ondřej PodlešákOndřej Podlešák
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
020315 1.56 OOOOOXXX
5 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
020929 1.51 OOOOXXX
Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
010319 DNS
Karel ČadaKarel Čada
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
010821 NM
Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
020201 NM
Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020909 NM
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,161,211,261,311,361,411,461,51 Body
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
040606 1.36 OOOOOXXX
2 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040413 1.31 OOXXOXOXXX
3 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 1.31 OOXXOXXOXXX
4 Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
031205 1.26 OOOXXX
5 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
041028 1.26 XOOOXXX
6 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040111 1.21 OXOXXX
7 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040210 1.21 OXXOXXX
Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
040725 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,261,311,361,411,461,511,561,60 Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
015827 1.56 ---XOOOOXXX
2 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
025531 1.41 -OOXOXXX
3 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
026110 1.41 OOXOXOXXX
4= Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
025326 1.36 OOOXXX
4= Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015623 1.36 --OXXX
6 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
015128 1.36 XOOOXXX
7 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025913 1.36 OOXOXXX
8 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 1.36 OOXXOXXX
9 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015517 NM XXX
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,111,161,211,261,311,361,411,46 Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 1.41 OOOOOOOXXX
2 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035222 1.41 OOOOOOXOXXX
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
035207 1.36 OXOOOOOXXX
4 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035424 1.31 OOOOOXXX
5 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
035813 1.31 -OOXOXOXXX
6 Renata HusárkováRenata Husárková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
036019 1.31 OOOXXOXXOXXX
7 Zuzana HolubováZuzana Holubová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035219 1.26 OOXOOXXX
8= Miroslava ŠlajerováMiroslava Šlajerová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
036107 1.21 OOOXXX
8= Petra SičákováPetra Sičáková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
035414 1.21 OOOXXX
8= Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035525 1.21 OOOXXX
11 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
045901 1.21 OXOOXXX
12 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
045814 1.21 XXOOXXOXXX
13 Jana ŠkulinováJana Škulinová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
045404 1.16 XXOOXXX
14 Eliška KunováEliška Kunová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
035328 1.11 OXXX
Barbora SamcováBarbora Samcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045908 DNS
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
035427 DNS
Tereza KlementováTereza Klementová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
036223 NM
Aneta BřendováAneta Břendová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
046121 NM
Natálie MiňhováNatálie Miňhová
TJ ChyškyTJ Chyšky
045619 NM
Monika MelkesováMonika Melkesová
TJ ChyškyTJ Chyšky
045411 NM
Aneta KrajčováAneta Krajčová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
036123 NM
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,801,952,102,202,302,402,502,602,702,80 Body
1 Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980211 2.70 -----O-XXOXOXXX
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,801,952,102,202,302,402,502,602,702,802,903,00 Body
1 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
020313 2.90 ---O-OXOOXXOXXOXXOXXX
2 Martin HolubMartin Holub
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010323 2.50 OOOXOOOXOXXX
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
010806 2.10 OOXOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,801,952,102,202,30 Body
1 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985324 2.20 -OOXOXXX
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 6.39 6.396.34-6.39XX-
2 František HořavaFrantišek Hořava
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
010409 5.50 5.50XX5.505.38X5.09
3 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020726 5.31 5.31X5.035.31X5.234.96
4 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
011211 5.17 5.175.15X5.174.92X4.55
5 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020206 5.05 5.034.274.855.035.054.704.95
6 Karel ČadaKarel Čada
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
010821 4.78 4.784.544.774.784.304.384.44
7 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020217 4.78 4.784.564.254.784.544.304.40
8 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
020929 4.71 4.653.983.984.65X4.714.18
9 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
020304 4.65 XX4.654.65---
10 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
020313 4.51 4.514.474.324.51---
11 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
021215 4.46 4.064.084.464.46---
12 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 3.63 X3.583.633.63---
13 Filip ŽákovecFilip Žákovec
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
021001 3.28 X3.28X3.28---
Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
010319 DNS 0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
030319 4.65 4.234.154.374.374.654.234.40
2 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040906 4.38 4.384.164.074.384.044.304.35
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
040606 4.27 4.004.273.954.274.164.04X
4 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
030825 4.18 4.153.93X4.154.054.024.18
5 Petr PetákPetr Peták
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
031112 4.05 4.053.954.054.054.043.893.87
6 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050112 4.04 4.043.783.704.043.813.914.01
7 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050926 3.97 3.84X3.973.973.733.87X
8 Martin RabochMartin Raboch
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
030819 3.97 3.78X3.973.97
9 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040413 3.81 X3.773.753.773.343.763.81
10 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040210 3.73 3.733.553.593.73
11 Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
031205 3.30 XX3.303.30
12 Pavel NěmečekPavel Němeček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
041218 3.21 XX3.213.21
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka ValáškováŠárka Valášková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
025711 4.84
2 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015701 4.75
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 4.75
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 4.74
5 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
026026 4.68
6 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
035207 4.65
7 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025820 4.62
8 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025815 4.61
9 Lucie BacíkováLucie Bacíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015122 4.56
10 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
025901 4.51
11 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025913 4.37
12 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025906 4.37
13 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
025307 4.35
14 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
025303 4.32
15 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
016006 4.29
16 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025126 4.27
17 Michaela ŠenováMichaela Šenová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
015305 4.20
18 Josefína VrbováJosefína Vrbová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015531 4.18
19 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025301 4.16
20 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 4.12
21 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016018 4.11
22 Terezie SochorováTerezie Sochorová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
015913 4.11
23 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
025326 3.91
24 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
015128 3.65
25 Tereza ŠurátováTereza Šurátová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
025926 3.61
26 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025715 3.60
Alexandra FigallováAlexandra Figallová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
026102 NM
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207 NM
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
036028 4.71 4.71X4.474.71
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
036210 4.49 4.494.334.394.49
3 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035628 4.27 4.173.984.274.274.00X4.09
4 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045729 4.22 3.954.033.574.034.094.054.22
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
045814 4.15 4.003.854.044.043.93X4.15
6 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
045519 4.10 4.103.824.034.10X3.99X
7 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045819 4.08 3.684.08X4.083.963.973.99
8 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
045220 4.04 4.024.043.804.04
9 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035424 4.02 3.823.813.873.87XX4.02
10 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045909 3.99 3.723.773.993.993.523.713.46
11 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC ČáslavAC Čáslav
035624 3.97 3.973.903.733.97
12 Renata HusárkováRenata Husárková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
036019 3.96 3.883.663.963.96
13 Alžběta PavézováAlžběta Pavézová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
045519 3.83 3.833.64X3.83
14 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
046215 3.83 3.833.56X3.833.253.54X
15 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035712 3.78 3.663.633.783.78
16 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035125 3.76 3.673.593.763.76
17 Hana KakosováHana Kakosová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
045503 3.75 3.583.753.403.75
18 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
045108 3.74 3.74X-3.74
19 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035831 3.70 3.563.523.703.70
20 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
045901 3.69 3.693.51X3.69
21 Laura ValáškováLaura Valášková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
036029 3.55 3.55X3.533.55
22 Edita VaculíkováEdita Vaculíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
036228 3.55 X3.303.553.55
23 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
056104 3.54 3.483.243.543.54
24 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
055224 3.39 3.39XX3.39
25 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045220 3.37 3.373.343.323.37
26 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
045429 3.33 3.323.293.333.33
27 Jana HavlíkováJana Havlíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
045301 3.32 X3.32X3.32
Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045111 DNS
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035317 NM
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 NM
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035222 10.04 09.0809.8510.0410.04
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035317 09.04 08.4208.6009.0409.0408.1608.4507.29
3 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035521 08.86 07.5508.5108.0108.5108.5308.5608.86
4 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
035919 08.50 08.5008.1408.1908.50
5 Markéta KrejčováMarkéta Krejčová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
045402 08.36 08.1208.0307.5708.1208.2508.3607.10
6 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035121 08.35 06.8107.0707.7907.7908.3506.8907.61
7 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
045413 08.28 08.0407.8307.9708.04X08.2807.91
8 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045326 08.01 07.3208.0107.6008.0107.3707.4307.54
9 Eliška HauserováEliška Hauserová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
045206 07.48 06.9905.6307.0807.0807.3407.4807.00
10 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
045408 07.36 07.0307.3606.9807.36
11 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045822 07.27 07.2706.8806.4007.2706.8406.6607.00
12 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046022 06.56 X06.2206.5606.56
13 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045909 06.33 X06.3305.5006.33
14 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055806 06.13 06.0306.1305.8006.13
15 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045111 05.82 05.40X05.8205.82
16 Monika MelkesováMonika Melkesová
TJ ChyškyTJ Chyšky
045411 05.78 04.8504.9305.7805.78
17 Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045131 05.55 05.5505.2105.3305.55
18 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
055726 05.48 05.3804.8305.4805.48
19 Tereza KnapováTereza Knapová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
045411 05.27 05.0505.2205.2705.27
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
035427 DNS 0
Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045326 DNS
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
030319 08.82 08.5408.8208.2108.8208.5207.9907.62
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
031220 08.70 07.5708.7008.5908.7008.1108.6308.17
3 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
030828 07.80 07.8007.0706.7407.8006.0006.7507.26
4 Kryštof VydraKryštof Vydra
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
040415 07.20 06.5807.20X07.2006.9006.4806.68
5 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 07.03 06.1807.0106.8007.0106.7007.0306.90
6 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040111 05.67 05.6705.4505.5605.6705.6405.6205.51
7 Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040306 05.61 04.9605.6104.8605.6105.0004.6504.23
8 David PiklDavid Pikl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040729 05.11 04.9204.4804.9004.9204.8905.1104.89
Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
040725 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 10.98 X09.4709.8309.8310.98X10.60
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
015518 10.26 09.9709.7410.2610.26
3 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
025106 09.89 09.0609.8909.3909.8909.8909.2309.39
4 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 09.45 07.6308.5908.8508.8508.9309.4509.19
5 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 09.41 08.4908.8709.2009.2009.0709.4108.65
6 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
025315 08.82 08.0906.3008.8208.8208.2007.6408.67
7 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
025121 08.64 07.8708.6408.2208.6408.0707.82X
8 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025117 08.09 07.7908.0907.8208.0907.5107.5707.74
9 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025910 07.96 07.7407.3107.9607.9607.8807.9307.18
10 Adéla SedlákováAdéla Sedláková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
015828 07.69 06.9607.2407.6907.69
11 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
025901 07.54 06.5907.5407.4607.54
12 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 07.26 06.4306.5307.2607.26
13 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207 07.25 06.8807.2507.0607.25
14 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
026014 06.89 06.6606.3606.8906.89
15 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
026110 06.82 06.8206.5505.6206.82
16 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015509 06.37 06.3706.0306.1506.37
17 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
026018 04.67 04.1904.4904.6704.67
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
025531 DNS
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
010119 12.89 12.8912.11X12.8911.1412.8011.77
2 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010223 11.59 10.3510.7111.0511.0510.7810.7511.59
3 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK MostAK Most
021014 11.26 10.1410.4210.6010.6010.7811.2610.49
4 Vít MálekVít Málek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
010417 10.99 10.1910.9910.3810.9910.1409.83X
5 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020206 09.44 09.0409.4409.0909.4408.4209.4008.92
6 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
021013 07.53 07.1207.2107.1407.2107.5307.4807.30
7 Radek NečinaRadek Nečina
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020729 07.00 07.0006.7005.9307.0006.1806.6706.77
8 Filip ŽákovecFilip Žákovec
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
021001 05.97 05.7005.8405.9705.9705.7505.3305.38
Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
020922 DNS
Adam FousAdam Fous
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
011015 DNS
Celkem 10 závodníků