výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň

Praha-Stromovka (23. 1. 2016)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 06.85
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK MostAK Most 07.02
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.03
4 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK MostAK Most 07.16
5 Jan OndráčekJan Ondráček 880110 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.17
6 Radek JuškaRadek Juška 930308 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.21
7 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most 07.29
8 Jakub BendaJakub Benda 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.37
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.29
2 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.30
3 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.33
4 Štěpán Kř힊těpán Kříž 910830 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 07.34
5 Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 07.42
6 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.62
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš MastnyLuboš Mastny 990331 AC DomažliceAC Domažlice 07.67
2 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.76
3 Filip FujdaFilip Fujda 890510 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.33
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.72
Martin VolákMartin Volák 890728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PetákJan Peták 981113 AC DomažliceAC Domažlice 07.23
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.28
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.39
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.51
5 Martin BartošMartin Bartoš 971014 AK BílinaAK Bílina 07.52
6 David VolkeDavid Volke 971019 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.57
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 970709 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.62
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.63
3 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 980709 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 07.74
4 Pavel PrchalPavel Prchal 980404 AK BílinaAK Bílina 07.75
5 Daniel SchnurpfeilDaniel Schnurpfeil 970414 AC DomažliceAC Domažlice 08.20
Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 981231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.18
2 Adam MauerAdam Mauer 990528 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.34
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.38
4 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.43
5 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.46
6 Michal NovákMichal Novák 990709 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.73
7 Lukáš LauberLukáš Lauber 000726 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.02
Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.49
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.61
3 Jan-František LínekJan-František Línek 000320 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.67
4 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.67
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.68
6 Roman HanákRoman Hanák 000317 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.76
7 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.79
8 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.82
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.53
2 Jan UllmannJan Ullmann 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.55
3 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.73
4 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 07.78
5 Jan SmržJan Smrž 000117 AK BílinaAK Bílina 07.79
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.83
7 Daniel CífkaDaniel Cífka 990622 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.04
Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 000226 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.69
2 Jiří BrtníkJiří Brtník 000111 SK Speed BrnoSK Speed Brno 07.80
3 Jakub BošinaJakub Bošina 991109 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.82
4 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed BrnoSK Speed Brno 07.83
5 Jan PopadinecJan Popadinec 000918 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.90
6 Michal BurešMichal Bureš 990130 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.13
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 010711 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.89
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.99
3 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.12
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.16
5 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.23
6 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.28
7 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.45
Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MíkaAdam Míka 011002 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.32
2 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.60
3 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.85
4 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.00
5 Ondřej BatlaOndřej Batla 021205 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.43
6 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.66
Filip VaškůFilip Vašků 010507 AK SokolovAK Sokolov DNS
Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.57
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.89
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.05
4 Tobiáš BlažekTobiáš Blažek 030630 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.86
5 Šimon KraftŠimon Kraft 040508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.94
Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov DNS
Petr CharvátPetr Charvát 040906 AK SokolovAK Sokolov DNS
David BerkaDavid Berka 040205 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.72
2 Jakub BednářJakub Bednář 030320 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.03
Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 030709 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.70
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.82
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
4 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.15
5 Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.23
Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta KubováIveta Kubová 835615 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.22
2 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 955915 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.36
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 955901 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.40
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.41
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková 955807 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.43
6 Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.13
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 975318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.86
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.06
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.20
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.26
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.54
6 Anna PliskováAnna Plisková 985319 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.70
7 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.75
8 Lucie StaňkováLucie Staňková 975522 AC DomažliceAC Domažlice 08.95
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.75
2 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.16
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.17
4 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.27
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.28
6 Simona HaasováSimona Haasová 005722 AC DomažliceAC Domažlice 08.37
7 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 005504 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.45
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.42
2 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 005328 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.44
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 005426 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.54
4 Klára HatinováKlára Hatinová 005619 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.69
5 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 995507 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.70
Andrea BalíkováAndrea Balíková 006016 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Adéla BrožováAdéla Brožová 995521 TJ SušiceTJ Sušice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DaťkováAnna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.75
2 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.10
3 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.12
4 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková 995815 AC DomažliceAC Domažlice 09.15
5 Klára CharvátováKlára Charvátová 995711 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.29
Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.11
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.18
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.54
4 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.57
5 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 08.59
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.78
7 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.87
8 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.94
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 015401 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.56
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.67
3 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.75
4 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 025415 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.83
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.84
6 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.08
7 Lucie HudečkováLucie Hudečková 015908 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.31
Nadine HabibováNadine Habibová 025130 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.36
2 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 025730 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.71
3 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.95
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.01
5 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 015907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.20
Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.10
2 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.18
3 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 025825 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.30
4 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.35
5 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.17
Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 08.47
2 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.99
3 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.23
4 Beata SanveneloBeata Sanvenelo 025416 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.37
Andrea GugalováAndrea Gugalová 016030 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.44
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.54
3 Aneta HradskáAneta Hradská 045126 AK SokolovAK Sokolov 08.99
4 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.03
5 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.04
6 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.09
7 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.41
8 Adéla KrálováAdéla Králová 045809 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.47
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.16
2 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.36
3 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.48
4 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.49
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.51
6 Nikola HekelováNikola Hekelová 046205 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.67
7 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 045819 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.86
Jana StreicherováJana Streicherová 045108 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika PacholíkováDominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.31
2 Lenka GárskáLenka Gárská 045529 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.62
3 Natálie HekelováNatálie Hekelová 046205 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.95
4 Natálie KafkováNatálie Kafková 045818 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.31
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.76
Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.17
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.36
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.55
4 Eliška HájkováEliška Hájková 045905 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.56
5 Veronika HumeníkováVeronika Humeníková 046204 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.86
Vanesa KoenigsteinováVanesa Koenigsteinová 045811 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18.63
2 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 010711 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 18.97
3 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.18
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.40
5 Martin PlhaMartin Plha 020325 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 19.97
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.74
2 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 010222 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.21
3 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.31
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.33
5 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.39
6 Adam MíkaAdam Míka 011002 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.57
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 030709 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.37
2 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.61
Jindřich MazanecJindřich Mazanec 011213 ŠAK ChodovŠAK Chodov DQ
Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Jakub HavránekJakub Havránek 020828 AK SokolovAK Sokolov DNS
Ondřej BatlaOndřej Batla 021205 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 030709 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 19.92
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.12
3 Jakub BednářJakub Bednář 030320 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.93
4 Tomáš ČechTomáš Čech 040806 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 23.18
Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21.03
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.05
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.56
4 Tobiáš BlažekTobiáš Blažek 030630 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.70
David BerkaDavid Berka 040205 AK SokolovAK Sokolov DNS
Petr CharvátPetr Charvát 040906 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.28
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.46
3 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.96
4 Linda ČechováLinda Čechová 016228 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 20.25
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.45
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.66
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.80
4 Iveta DufkováIveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.10
5 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.68
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.45
Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20.68
Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 015401 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.31
Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21.22
Ivana EichlerováIvana Eichlerová 025730 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.40
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 21.37
2 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.10
3 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 015907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.49
4 Nadine HabibováNadine Habibová 025130 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 23.89
Andrea GugalováAndrea Gugalová 016030 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 025415 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.42
2 Anna DanišováAnna Danišová 025323 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.80
3 Simona BartoňkováSimona Bartoňková 025714 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.12
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.23
5 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.45
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.64
2 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.26
3 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AK SokolovAK Sokolov 22.65
4 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 025825 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.68
5 Beata SanveneloBeata Sanvenelo 025416 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.78
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.68
2 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.05
3 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.04
Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov DNS
Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.33
2 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.93
Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov DNS
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov DNS
Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.69
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21.31
3 Aneta HradskáAneta Hradská 045126 AK SokolovAK Sokolov 22.07
4 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.18
5 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.06
2 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.35
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.99
4 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.99
Eliška SvobodováEliška Svobodová 045906 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.03
2 Nikola HekelováNikola Hekelová 046205 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.66
3 Eliška HájkováEliška Hájková 045905 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.68
4 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 045819 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.59
5 Veronika HumeníkováVeronika Humeníková 046204 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.87
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.38
2 Natálie HekelováNatálie Hekelová 046205 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.68
3 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.92
Jana StreicherováJana Streicherová 045108 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22.29
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22.37
3 Vanesa KoenigsteinováVanesa Koenigsteinová 045811 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.43
Tereza PreislerováTereza Preislerová 046010 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.45
2 Adam ZelinkaAdam Zelinka 911214 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.17
3 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.55
4 Erik AmbrózyErik Ambrózy 930518 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 22.87
Štěpán Kř힊těpán Kříž 910830 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.11
2 Vít MüllerVít Müller 960831 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.26
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.59
4 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.34
5 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.85
6 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 29.77
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.60
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most 22.93
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.06
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 23.67
5 Tomáš BlackýTomáš Blacký 960920 AC DomažliceAC Domažlice 23.74
6 Michael HellerMichael Heller 940728 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.17
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PetákJan Peták 981113 AC DomažliceAC Domažlice 23.12
2 Adam MauerAdam Mauer 990528 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 23.37
3 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.51
4 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.23
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik PelcPatrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.46
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.47
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.50
4 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.60
5 Martin BartošMartin Bartoš 971014 AK BílinaAK Bílina 24.46
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.48
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.66
3 Jan UllmannJan Ullmann 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 24.64
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.00
Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.07
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.94
3 Aldo ProzrAldo Prozr 990325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.51
4 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 970709 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.62
5 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 000226 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.14
Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.50
2 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 000118 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.05
3 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 980709 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.19
4 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed BrnoSK Speed Brno 25.57
5 Daniel CífkaDaniel Cífka 990622 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 25.71
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan-František LínekJan-František Línek 000320 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.21
2 Jiří BrtníkJiří Brtník 000111 SK Speed BrnoSK Speed Brno 24.87
3 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.16
4 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.31
5 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.61
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.03
2 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.16
3 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.21
4 Roman HanákRoman Hanák 000317 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.55
5 Michal BurešMichal Bureš 990130 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26.09
6 Daniel SchnurpfeilDaniel Schnurpfeil 970414 AC DomažliceAC Domažlice 28.28
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.06
2 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 24.68
3 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 981231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.50
4 Jakub BošinaJakub Bošina 991109 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.85
5 Maciej GorskiMaciej Gorski 000109 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26.57
Luboš MastnyLuboš Mastny 990331 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 925813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.07
2 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.72
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.99
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková 955807 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 28.09
5 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.23
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.08
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.62
3 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.25
4 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 955915 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.35
5 Lenka KáclováLenka Káclová 956126 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 30.08
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.22
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.90
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 955901 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.44
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 28.52
Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.55
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.72
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed BrnoSK Speed Brno 27.26
4 Anna KarešováAnna Karešová 975411 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.51
Barbora KalátováBarbora Kalátová 985518 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 975318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.84
2 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.15
3 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.65
4 Anna PliskováAnna Plisková 985319 SK Speed BrnoSK Speed Brno 28.70
5 Alena SkácelováAlena Skácelová 985204 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.49
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.58
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 26.68
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.05
4 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 005328 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27.95
5 Lenka KuberkováLenka Kuberková 995603 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.16
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 995304 ASK LovosiceASK Lovosice 28.63
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 005504 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 28.71
3 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 995507 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.05
4 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková 995815 AC DomažliceAC Domažlice 31.21
5 Klára CharvátováKlára Charvátová 995711 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 31.58
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.42
2 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 43.44
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 43.83
4 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 46.50
Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 42.82
2 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 45.06
3 Iveta DufkováIveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 45.45
4 Veronika BurešováVeronika Burešová 015529 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 46.39
5 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 47.98
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 025131 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 47.67
2 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 025730 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.80
3 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 48.82
4 Denisa PolákováDenisa Poláková 035326 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.42
5 Eliška PerutkováEliška Perutková 015618 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 50.81
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.26
2 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 48.35
3 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 48.88
4 Veronika MedkováVeronika Medková 025816 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 48.97
5 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.98
6 Marie DvořákováMarie Dvořáková 025722 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 52.75
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.85
2 Jan HanzlJan Hanzl 780101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.09
3 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.55
4 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.59
5 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 53.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.00
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 54.21
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 980515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.21
4 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 57.98
Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HellerMichael Heller 940728 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 54.40
2 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 980617 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 58.34
3 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 59.71
4 Daniel HýnaDaniel Hýna 950820 AK MostAK Most 62.61
5 Filip ŠimekFilip Šimek 790405 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 65.47
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 52.68
2 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 990820 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 55.43
3 Jan PopadinecJan Popadinec 000918 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 57.42
4 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 58.51
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.64
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.35
3 Marie KonopováMarie Konopová 966114 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.38
4 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.74
5 Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 63.71
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 61.96
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 62.93
3 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 915629 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.64
4 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.70
5 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 65.95
Barbora KalátováBarbora Kalátová 985518 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.48
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 61.49
3 Agáta MacasováAgáta Macasová 005911 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 67.95
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:59.36
2 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:00.41
3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:00.50
4 David ŠtefekDavid Štefek 990324 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:02.28
5 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:02.57
6 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 950211 AK ŠternberkAK Šternberk 2:03.24
7 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:04.88
8 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:06.46
9 Daniel HýnaDaniel Hýna 950820 AK MostAK Most 2:19.99
Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 2:01.81
2 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 980723 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:02.06
3 Zdeněk DidekZdeněk Didek 980209 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:04.77
4 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 981216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:04.99
5 Jiří LoučímJiří Loučím 980411 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:05.92
6 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:16.66
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:03.69
2 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:04.69
3 Jan ŠprinclJan Šprincl 990206 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:11.34
Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 010118 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:16.14
2 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 010222 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:17.22
3 Petr NovákPetr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:17.28
4 Martin PlhaMartin Plha 020325 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:20.55
5 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:28.21
6 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:37.37
7 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:44.88
Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Filip VaškůFilip Vašků 010507 AK SokolovAK Sokolov DNS
Jakub HavránekJakub Havránek 020828 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj BednářMatěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:32.40
2 Jan SchnajberkJan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:37.21
3 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:46.01
4 Ondřej KolářOndřej Kolář 030528 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:52.01
5 Ondřej HartlOndřej Hartl 040831 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:52.15
Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 2:12.26
2 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 895520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:14.08
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:15.56
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:21.27
5 Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 2:22.48
6 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 2:35.04
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 006129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.26
8 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 005327 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:43.12
Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 955901 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:28.08
2 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 986005 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 2:32.19
3 Veronika PrůchováVeronika Průchová 985112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:37.83
4 Karolína FiksováKarolína Fiksová 985624 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:47.29
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:25.72
2 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:31.56
3 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:31.59
4 Veronika KrejčíkováVeronika Krejčíková 006018 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:53.94
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:28.60
2 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:28.94
3 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:30.50
4 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:31.68
5 Anna KorbováAnna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:33.57
6 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:39.70
7 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:40.60
8 Veronika MedkováVeronika Medková 025816 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:46.18
9 Marie DvořákováMarie Dvořáková 025722 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:48.69
10 Kateřina PravečkováKateřina Pravečková 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:05.25
11 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AK SokolovAK Sokolov 3:10.56
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov DNS
Veronika MedkováVeronika Medková 025816 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:32.35
2 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:42.81
3 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:45.80
4 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:51.56
5 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:55.38
6 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová 035213 AK SokolovAK Sokolov 3:00.69
7 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:07.77
Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David VašDavid Vaš 901016 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:52.17
2 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 891114 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09:12.53
3 Josef SoukupJosef Soukup 870211 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:20.77
4 Radek SedněvRadek Sedněv 920507 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09:24.41
5 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:27.60
6 Jan VosejpkaJan Vosejpka 991107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:19.98
7 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 761228 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:50.33
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David VondrášekDavid Vondrášek 990121 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09:32.69
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09:42.58
3 Štěpán MarekŠtěpán Marek 010328 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10:22.62
4 Vítek FialaVítek Fiala 001018 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10:27.67
5 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 980617 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11:11.24
6 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:21.52
7 Adam MatulkaAdam Matulka 010723 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:26.90
Celkem 7 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10:22.71
2 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 995901 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:44.16
3 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:47.90
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PeňázPetr Peňáz 910827 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.84
2 Martin MazáčMartin Mazáč 900506 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.98
3 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.04
4 Josef PoláchJosef Polách 900814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.09
5 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.12
6 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.13
7 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.25
Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.48
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 920703 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.75
3 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
4 David LinhartDavid Linhart 890625 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.82
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.21
Martin VolákMartin Volák 890728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PeňázPetr Peňáz 910827 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.85
2 Martin MazáčMartin Mazáč 900506 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.91
3 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.02
4 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.04
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.05
6 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.41
Josef PoláchJosef Polách 900814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.91
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.81
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.29
4 Viktor LicekViktor Licek 981019 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.95
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.84
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.50
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 08.92
3 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.07
4 Jan SmržJan Smrž 000117 AK BílinaAK Bílina 09.12
5 Jakub ŠtverákJakub Štverák 990415 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.18
6 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.31
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NovotnýDavid Novotný 991011 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.25
2 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 09.45
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 990621 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.13
4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 000709 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.24
5 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.44
Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.88
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.98
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.62
4 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.80
Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DQ
David TermerDavid Termer 020325 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.64
Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Petr CharvátPetr Charvát 040906 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.42
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.76
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová 905831 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.25
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.55
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.47
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.68
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová 905831 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.29
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.44
5 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 09.54
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.67
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.74
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.03
2 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.31
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.33
4 Alena SkácelováAlena Skácelová 985204 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.49
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.66
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.67
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.29
4 Barbora HložkováBarbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.49
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 995129 AK MostAK Most 10.44
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.77
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 006118 AC DomažliceAC Domažlice 11.21
3 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.39
Adéla BrožováAdéla Brožová 995521 TJ SušiceTJ Sušice DNF
Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.86
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.93
3 Veronika BurešováVeronika Burešová 015529 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.11
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.96
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.63
2 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.69
3 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 015401 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.74
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.01
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.83
2 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.62
3 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 045819 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.63
4 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová 035213 AK SokolovAK Sokolov 13.74
Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.42
2 Adéla KrálováAdéla Králová 045809 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.52
3 Natálie KafkováNatálie Kafková 045818 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.33
Jana StreicherováJana Streicherová 045108 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Študlar, Kůtek, Richter, Nádhera Študlar, Kůtek, Richter, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:34.48
2 Hampl, Jíra, Bezucha, Šanc Š. Hampl, Jíra, Bezucha, Šanc Š. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:35.79
3 Loufek, Novotný, Tůma, Sochůrek Loufek, Novotný, Tůma, Sochůrek TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:39.92
4 Bureš, Pavelka, Plha, Pejšman Bureš, Pavelka, Plha, Pejšman TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:50.00
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:47.47
2 Pelcová, Sedlecká, Tothová, Burešová Pelcová, Sedlecká, Tothová, Burešová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:55.40
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 2.12
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930107 1.84
3 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 1.84
4 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
890510 1.73
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980802 1.96
2 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
970726 1.96
3 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
981019 1.84
4 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970923 1.81
5 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
980404 1.70
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990803 1.93
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
990330 1.87
3 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
991125 1.78
4 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
991011 1.75
5 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
990408 1.70
6 Jan SuchýJan Suchý
AC DomažliceAC Domažlice
010105 1.65
7 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990314 1.55
Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990611 DNS
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000118 NH
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 1.65
2 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010202 1.62
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
011120 1.56
4 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 1.45
5 Jindřich MazanecJindřich Mazanec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011213 1.40
Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030301 DNS
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 DNS
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
885414 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975322 1.67
2 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975526 1.64
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985910 1.61
4 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
976016 1.51
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
995215 1.72
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 1.67
3 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
995408 1.67
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 1.64
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 1.64
6 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
995304 1.51
7= Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005101 1.41
7= Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
005505 1.41
9 Anita KelemenováAnita Kelemenová
AC DomažliceAC Domažlice
006118 1.41
Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 DNS
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
005309 NH
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015508 1.40
2 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025131 1.40
3 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
025323 1.30
Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
025910 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
045126 1.21
2 Lenka GárskáLenka Gárská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
045529 1.16
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880429 5.55
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
820912 5.40
3 Jan ZmorayJan Zmoray
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 5.10
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
980521 6.20
2 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
971211 5.94
3 Jan UllmannJan Ullmann
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000524 5.52
4 Šimon GondekŠimon Gondek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
001103 5.49
5 Jiří LoufekJiří Loufek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
990406 5.36
6 Jakub BošinaJakub Bošina
ŠAK ChodovŠAK Chodov
991109 5.20
7 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
001202 5.00
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
930308 7.82
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
911027 7.26
3 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
911214 7.17
4 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
910716 6.68
5 Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
990703 6.48
6 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
971019 6.31
7 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 6.30
8 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 6.21
9 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
981209 6.17
10 Jakub BendaJakub Benda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 6.08
11 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930903 6.07
12 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990709 5.95
13 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
990621 5.79
14 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
990330 5.76
15 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
780312 5.60
16 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
000709 5.38
17 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000726 5.26
Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990415 DNS
Maciej GorskiMaciej Gorski
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
000109 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011130 5.30
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
021030 5.11
3 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020410 5.02
4 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
021202 4.98
5 Jindřich MazanecJindřich Mazanec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011213 4.66
6 Ondřej BatlaOndřej Batla
ŠAK ChodovŠAK Chodov
021205 3.85
Filip VaškůFilip Vašků
AK SokolovAK Sokolov
010507 DNS
Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef TerčJosef Terč
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030202 4.48
2 Tomáš ČechTomáš Čech
Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz...
040806 4.21
David BerkaDavid Berka
AK SokolovAK Sokolov
040205 DNS
Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030301 DNS
Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
030825 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995126 5.91
2 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
945411 5.87
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
925801 5.78
4 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
925705 5.50
5 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
945511 5.48
6 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
905528 5.45
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
965809 5.38
8 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975701 5.29
9 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
995215 5.20
10= Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
975411 5.19
10= Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
835615 5.19
12 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 5.06
13 Klára HatinováKlára Hatinová
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
005619 5.05
14 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985910 5.05
15 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005916 5.03
16 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 4.93
17 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
025415 4.87
18 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
985620 4.83
19 Simona HaasováSimona Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
005722 4.69
20 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 4.56
21 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
995129 4.34
Nikola RubášováNikola Rubášová
AC DomažliceAC Domažlice
985620 DNS
Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
995521 DNS
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975322 NM
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 NM
Celkem 25 závodníků
Finále 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patricie TóthováPatricie Tóthová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
005426 4.84
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
986227 4.74
Adéla ChramcováAdéla Chramcová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005328 DNS
Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
005813 DNS
Barbora KalátováBarbora Kalátová
AK SokolovAK Sokolov
985518 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková
AK SokolovAK Sokolov
025120 4.88
2 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015507 4.76
3 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
015312 4.76
4 Veronika BurešováVeronika Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
015529 4.60
5 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025514 4.52
6 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 4.27
7 Simona BartoňkováSimona Bartoňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
025714 4.26
8 Barbora VavříkováBarbora Vavříková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025415 4.23
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015508 4.22
10 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025802 4.18
11 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková
AK SokolovAK Sokolov
025802 4.14
12 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015907 4.12
Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
025910 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
045126 4.50
2 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová
AK SokolovAK Sokolov
035213 4.29
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045706 4.12
4 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045123 4.07
5 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045306 4.07
6 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035422 4.03
7 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045726 3.98
8 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035928 3.96
9 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
045630 3.72
10 Adéla KrálováAdéla Králová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
045809 3.42
11 Lenka GárskáLenka Gárská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
045529 3.27
Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045906 DNS
Natálie KafkováNatálie Kafková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
045818 NM
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035424 10.17
2 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 09.20
3 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036107 08.97
4 Valerie PelcováValerie Pelcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036019 07.32
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036002 05.06
Tereza PreislerováTereza Preislerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
046010 DNS
Markéta PancováMarkéta Pancová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035616 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
040508 07.48
2 Josef TerčJosef Terč
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030202 06.80
Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030301 DNS
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996217 12.81
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 12.69