výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi

Ostrava (23. - 24. 1. 2016)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 11:20) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.28 785
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 6 07.42 739
3 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.42 739
4 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 930906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.67 659
5 Zbyněk ČechZbyněk Čech 830708 SK HraniceSK Hranice 3 07.74 637
6 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 931213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.84 607
7 Josef ŠmídJosef Šmíd 921121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.84 607
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 11:20) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZachAdam Zach 930328 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 07.38 752
2 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 07.46 726
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 07.60 681
4 Martin NováčekMartin Nováček 880607 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7 07.63 671
5 Lukáš HálaLukáš Hála 940824 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.64 668
6 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.79 622
7 Matouš ValentaMatouš Valenta 940617 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.93 580
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016 - 11:20) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.35
2 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4 07.36 759
MS Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.70
4 Jan HorňákJan Horňák 941124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.05 545
5 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 09.88 138
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.28 785
2 Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.35
3 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4 07.36 759
4 Adam ZachAdam Zach 930328 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 07.38 752
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 6 07.42 739
6 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.42 739
7 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 07.46 726
8 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 07.60 681
9 Martin NováčekMartin Nováček 880607 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7 07.63 671
10 Lukáš HálaLukáš Hála 940824 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.64 668
11 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 930906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.67 659
12 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.70
13 Zbyněk ČechZbyněk Čech 830708 SK HraniceSK Hranice 3 07.74 637
14 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.79 622
15 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 931213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.84 607
16 Josef ŠmídJosef Šmíd 921121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.84 607
17 Matouš ValentaMatouš Valenta 940617 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.93 580
18 Jan HorňákJan Horňák 941124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.05 545
19 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 09.88 138

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 11:20) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 07.30 779
2 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.43 736
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 980424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.58 687
4 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.61 678
5 Martin BartošMartin Bartoš 980521 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2 07.63 671
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 11:20) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.46 726
2 Jiří KadlaJiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.53 703
3 Dominik HutákDominik Huták 980918 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.55 697
4 Adam OravaAdam Orava 981104 SK HraniceSK Hranice 5 07.57 690
5 Dominik KáňaDominik Káňa 980912 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.87 598
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 07.30 779
2 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.43 736
3 Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.46 726
4 Jiří KadlaJiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.53 703
5 Dominik HutákDominik Huták 980918 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.55 697
6 Adam OravaAdam Orava 981104 SK HraniceSK Hranice 5 07.57 690
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann 980424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.58 687
8 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.61 678
9 Martin BartošMartin Bartoš 980521 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2 07.63 671
10 Dominik KáňaDominik Káňa 980912 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.87 598

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 11:10) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.24 799
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.56 694
3 Jakub MecnerJakub Mecner 000303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.70 650
4 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.70 650
5 David AlštockDavid Alštock 99 SlovenskoSlovensko 2 07.77 628
6 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 991116 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.93 580
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 11:10) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba 991130 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.51 710
2 Dominik PappDominik Papp 990519 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 07.80 619
3 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.80 619
4 Jiří JunekJiří Junek 000603 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.87 598
5 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty 00 SlovenskoSlovensko 4 08.00 560
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.24 799
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 991130 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.51 710
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.56 694
4 Jakub MecnerJakub Mecner 000303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.70 650
5 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.70 650
6 David AlštockDavid Alštock 99 SlovenskoSlovensko 2 07.77 628
7 Dominik PappDominik Papp 990519 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 07.80 619
8 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.80 619
9 Jiří JunekJiří Junek 000603 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.87 598
10 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 991116 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.93 580
11 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty 00 SlovenskoSlovensko 4 08.00 560
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.63 671
2 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.82 613
3 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.25 489
4 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.32 470
5 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.63 391
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.73 640
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.82 613
3 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.95 574
4 Jan PospíšilJan Pospíšil 010212 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 08.06 542
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.39 452
6 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.89 329
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 07.75 634
2 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.81 616
3 Viktor PálkaViktor Pálka 020815 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.88 595
4 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.40 449
5 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.47 431
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 09.20 261
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.63 671
2 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.73 640
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 07.75 634
4 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.81 616
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.82 613
5 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.82 613
7 Viktor PálkaViktor Pálka 020815 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.88 595
8 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.95 574
9 Jan PospíšilJan Pospíšil 010212 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 08.06 542
10 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.25 489
11 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.32 470
12 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.39 452
13 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.40 449
14 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.47 431
15 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.63 391
16 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.89 329
17 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 09.20 261

150 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 14:30) Vítr: N/A m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 16.98
2 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.20
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 3 17.22
4 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 17.72
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 14:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.43
2 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 18.55
3 Martin MalinaMartin Malina 000416 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.68
4 Jan VašíčekJan Vašíček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 19.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 16.98
2 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.20
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 3 17.22
4 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 17.72
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.43
6 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 18.55
7 Martin MalinaMartin Malina 000416 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.68
8 Jan VašíčekJan Vašíček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 19.36

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 14:35) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 NL 17.88
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.66
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 19.00
4 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 19.16
5 Vendula VacurováVendula Vacurová 985618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 21.04
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 14:35) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.59
2 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 19.93
3 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 20.67
4 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.79
5 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 24.84
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská 025318 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2016 - 14:35) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.38
2 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.40
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 20.93
4 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 956124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.60
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 NL 17.88
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.66
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 19.00
4 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 19.16
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.59
6 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 19.93
7 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.38
8 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.40
9 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 20.67
10 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 20.93
11 Vendula VacurováVendula Vacurová 985618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 21.04
12 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 956124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.60
13 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.79
14 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 24.84
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská 025318 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 DNP

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 13:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.91
2 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 36.16
3 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.47
4 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 39.03
5 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.38
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 13:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 5 36.22
2 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.23
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 39.59
4 Martin MalinaMartin Malina 000416 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 39.73
5 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 40.21
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2016 - 13:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 37.45
2 Jiří BaranJiří Baran 820827 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 39.08
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 39.64
4 Jan VašíčekJan Vašíček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 42.22
5 David VarajaDavid Varaja 010612 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 43.35
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.91
2 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 36.16
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 5 36.22
4 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.23
5 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.47
6 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 37.45
7 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 39.03
8 Jiří BaranJiří Baran 820827 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 39.08
9 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 39.59
10 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 39.64
11 Martin MalinaMartin Malina 000416 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 39.73
12 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 40.21
13 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.38
14 Jan VašíčekJan Vašíček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 42.22
15 David VarajaDavid Varaja 010612 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 43.35

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 13:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 38.93
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 40.44
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 40.58
4 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 45.07
5 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 46.61
Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ 163.3b
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 13:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.73
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 42.28
3 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 42.71
4 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 44.35
5 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK ŠternberkAK Šternberk 2 46.64
6 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 1 47.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2016 - 13:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ptricia GarčárováPtricia Garčárová 99 SlovenskoSlovensko 4 41.05
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 43.11
3 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 44.32
4 Vendula VacurováVendula Vacurová 985618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 45.95
5 Marie KostelnáMarie Kostelná 016231 AK ŠternberkAK Šternberk 2 49.77
6 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 956124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 50.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 38.93
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 40.44
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 40.58
4 Ptricia GarčárováPtricia Garčárová 99 SlovenskoSlovensko 4 41.05
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.73
6 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 42.28
7 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 42.71
8 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 43.11
9 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 44.32
10 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 44.35
11 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 45.07
12 Vendula VacurováVendula Vacurová 985618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 45.95
13 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 46.61
14 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK ŠternberkAK Šternberk 2 46.64
15 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 1 47.00
16 Marie KostelnáMarie Kostelná 016231 AK ŠternberkAK Šternberk 2 49.77
17 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 956124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 50.23
Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ 163.3b

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 13:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 1:57.55
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 1:58.59
3 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:00.45
4 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:00.47
5 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:00.91
6 Ondřej VolfOndřej Volf 950809 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:02.50
7 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:05.25
8 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:06.33
9 Petr KladivaPetr Kladiva 970912 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:09.61
10 Pavel KrausPavel Kraus 000418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:10.76
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 13:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:03.69
2 Jakub CieslarJakub Cieslar 981006 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:12.37
3 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:16.34
4 Jan PivsetokJan Pivsetok 000323 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:16.74
5 Samuel KolářSamuel Kolář 000723 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:19.23
6 Martin JakubčíkMartin Jakubčík 000328 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 2:35.90
7 Radim BartošRadim Bartoš 010526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:37.72
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 1:57.55
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 1:58.59
3 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:00.45
4 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:00.47
5 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:00.91
6 Ondřej VolfOndřej Volf 950809 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:02.50
7 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:03.69
8 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:05.25
9 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:06.33
10 Petr KladivaPetr Kladiva 970912 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:09.61
11 Pavel KrausPavel Kraus 000418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:10.76
12 Jakub CieslarJakub Cieslar 981006 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:12.37
13 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:16.34
14 Jan PivsetokJan Pivsetok 000323 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:16.74
15 Samuel KolářSamuel Kolář 000723 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:19.23
16 Martin JakubčíkMartin Jakubčík 000328 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 2:35.90
17 Radim BartošRadim Bartoš 010526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:37.72
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNP

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.1.2016 - 13:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:09.72
2 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:15.61
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 2:16.97
4 Simona VrzalováSimona Vrzalová 885407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:20.63
5 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 966012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:22.23
6 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:25.66
7 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:28.16
8 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 825711 SK HraniceSK Hranice 11 2:31.22
9 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:32.76
10 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 985825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:37.38
Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 005204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 DNP
Celkem 11 závodníků
Finále (so, 23.1.2016 - 17:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:21.55 803
2 Radmila VrbováRadmila Vrbová 946110 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:42.90 540
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 5 2:43.37 535
4 Linda KomínkováLinda Komínková 925926 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:58.69 377
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:09.72
2 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:15.61
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 2:16.97
4 Simona VrzalováSimona Vrzalová 885407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:20.63
5 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:21.55 803
6 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 966012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:22.23
7 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:25.66
8 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:28.16
9 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 825711 SK HraniceSK Hranice 11 2:31.22
10 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:32.76
11 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 985825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:37.38
12 Radmila VrbováRadmila Vrbová 946110 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:42.90 540
13 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 5 2:43.37 535
14 Linda KomínkováLinda Komínková 925926 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:58.69 377
Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 005204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 DNP

800 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 23.1.2016 - 17:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:25.54 750
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 2:29.07 705
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10 2:30.26 690
4 Josefína KomínkováJosefína Komínková 985612 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:34.54 637
5 Petra HarasimováPetra Harasimová 976027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:44.62 521
6 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 985709 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:56.84 395
7 Lucie KřižkováLucie Křižková 986115 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:59.41 371
8 Šárka PoláškováŠárka Polášková 986130 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 9 3:08.61 289
9 Lucie HanákováLucie Hanáková 976121 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 3:11.43 266
Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 DNS
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 11 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 2:33.61 648
2 Sabina KusákováSabina Kusáková 996119 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 6 2:33.79 646
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 10 2:36.50 614
4 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 1 2:40.72 565
5 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK PřerovSK Přerov 2 2:48.63 478
6 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:54.08 422
7 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 006120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:04.94 321
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11 DNF
Petra KrálováPetra Králová 995418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Karolína VlčkováKarolína Vlčková 995501 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 9 DNS
Jiřina MaradováJiřina Maradová 005520 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka ŠkovránováRadka Škovránová 99 SlovenskoSlovensko 10 2:27.16 729
2 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:33.15 654
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:35.26 628
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 2:37.34 604
5 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:39.45 579
6 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:39.48 579
7 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová 00 SlovenskoSlovensko 2 2:45.98 506
8 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:48.13 483
9 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:48.19 483
10 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 005313 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:55.46 408
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka ŠkovránováRadka Škovránová 99 SlovenskoSlovensko 10 2:27.16 729
2 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:33.15 654
3 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 2:33.61 648
4 Sabina KusákováSabina Kusáková 996119 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 6 2:33.79 646
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:35.26 628
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 10 2:36.50 614
7 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 2:37.34 604
8 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:39.45 579
9 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:39.48 579
10 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 1 2:40.72 565
11 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová 00 SlovenskoSlovensko 2 2:45.98 506
12 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:48.13 483
13 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:48.19 483
14 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK PřerovSK Přerov 2 2:48.63 478
15 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:54.08 422
16 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 005313 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:55.46 408
17 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 006120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:04.94 321
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11 DNF
Petra KrálováPetra Králová 995418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Karolína VlčkováKarolína Vlčková 995501 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 9 DNS
Jiřina MaradováJiřina Maradová 005520 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HolonováKateřina Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:50.95 454
2 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:54.74 416
3 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 025227 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10 2:55.23 411
4 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:58.72 377
5 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:59.38 371
6 Kristýna PetrováKristýna Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 3:07.36 300
7 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 3:08.50 290
8 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 3:10.09 277
9 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 025928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 3:21.47 192
10 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 3:24.41 172
Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:52.60 437
2 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 015123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 2:52.95 433
3 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:53.37 429
4 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 015804 SK PřerovSK Přerov 9 2:53.97 423
5 Tereza VilímováTereza Vilímová 025531 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:54.13 422
6 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 025304 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:58.73 377
7 Vanessa HurníkováVanessa Hurníková 025525 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:01.84 348
8 Marie KuthanováMarie Kuthanová 015306 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 3:01.92 348
9 Natálie MatuškováNatálie Matušková 015507 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 3:03.52 333
10 Valérie BartošováValérie Bartošová 015311 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 3:06.12 310
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:27.55 724
2 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 015228 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 2:45.25 514
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:45.52 511
4 Jindra VránováJindra Vránová 015309 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12 2:47.55 489
5 Natália GyomrajováNatália Gyomrajová 02 SlovenskoSlovensko 3 2:54.82 415
6 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:55.13 412
7 Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10 3:01.07 355
8 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 3:01.70 350
9 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 025418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 3:02.14 346
10 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 AK OlomoucAK Olomouc 2 3:02.81 340
11 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:03.54 333
12 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 025613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 3:07.88 295
Celkem 12 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12 2:31.74 671
2 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:38.53 590
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:38.65 588
4 Klára TeofilováKlára Teofilová 016204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:39.96 573
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:41.08 561
6 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:41.09 560
7 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 2:42.87 540
8 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:46.28 503
9 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:53.88 424
10 Nikol KubicováNikol Kubicová 015406 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 3:07.50 299
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 3:08.43 291
12 Lucie HöfferováLucie Höfferová 015111 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 3:13.35 251
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:27.55 724
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12 2:31.74 671
3 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:38.53 590
4 Valerie StratilováValerie Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:38.65 588
5 Klára TeofilováKlára Teofilová 016204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:39.96 573
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:41.08 561
7 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:41.09 560
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 2:42.87 540
9 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 015228 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 2:45.25 514
10 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:45.52 511
11 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:46.28 503
12 Jindra VránováJindra Vránová 015309 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12 2:47.55 489
13 Kateřina HolonováKateřina Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:50.95 454
14 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:52.60 437
15 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 015123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 2:52.95 433
16 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:53.37 429
17 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:53.88 424
18 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 015804 SK PřerovSK Přerov 9 2:53.97 423
19 Tereza VilímováTereza Vilímová 025531 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:54.13 422
20 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:54.74 416
21 Natália GyomrajováNatália Gyomrajová 02 SlovenskoSlovensko 3 2:54.82 415
22 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:55.13 412
23 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 025227 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10 2:55.23 411
24 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:58.72 377
25 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 025304 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:58.73 377
26 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:59.38 371
27 Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10 3:01.07 355
28 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 3:01.70 350
29 Vanessa HurníkováVanessa Hurníková 025525 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:01.84 348
30 Marie KuthanováMarie Kuthanová 015306 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 3:01.92 348
31 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 025418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 3:02.14 346
32 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 AK OlomoucAK Olomouc 2 3:02.81 340
33 Natálie MatuškováNatálie Matušková 015507 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 3:03.52 333
34 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:03.54 333
35 Valérie BartošováValérie Bartošová 015311 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 3:06.12 310
36 Kristýna PetrováKristýna Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 3:07.36 300
37 Nikol KubicováNikol Kubicová 015406 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 3:07.50 299
38 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 025613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 3:07.88 295
39 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 3:08.43 291
40 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 3:08.50 290
41 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 3:10.09 277
42 Lucie HöfferováLucie Höfferová 015111 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 3:13.35 251
43 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 025928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 3:21.47 192
44 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 3:24.41 172
Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 24.1.2016 - 13:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:26.27
2 Nikol LihotskáNikol Lihotská 015126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:38.23
3 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 015907 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:38.28
4 Klaudia HanzeliováKlaudia Hanzeliová 01 SlovenskoSlovensko 3 2:40.00
5 Lucie MacháčkováLucie Macháčková 015924 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:41.47
6 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:43.75
7 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK ŠternberkAK Šternberk 2 2:44.11
8 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 015601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:44.96
9 Marie KostelnáMarie Kostelná 016231 AK ŠternberkAK Šternberk 9 2:51.84
Celkem 9 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 24.1.2016 - 15:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matouš ValentaMatouš Valenta 940617 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10 2:45.36 815
2 Josef ŠmídJosef Šmíd 921121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:54.17 723
3 Adam ZachAdam Zach 930328 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14 2:55.24 712
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 11 2:56.32 701
5 Martin NováčekMartin Nováček 880607 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 2:57.42 690
6 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 3 2:57.69 687
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 3:08.61 582
8 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13 3:14.58 528
9 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 930906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:15.75 518
10 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 931213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:19.60 485
11 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:30.54 396
12 Zbyněk ČechZbyněk Čech 830708 SK HraniceSK Hranice 2 3:35.40 360
13 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 12 4:18.78 106
MS Karel SýkoraKarel Sýkora 991130 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 8 DNP
Celkem 14 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh (ne, 24.1.2016 - 15:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Karel SýkoraKarel Sýkora 991130 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 9 2:45.13
2 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:55.45 710
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 2:57.75 686
4 Adam OravaAdam Orava 981104 SK HraniceSK Hranice 4 3:01.34 651
5 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 7 3:02.45 640
6 Jiří KadlaJiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 3:08.94 579
7 Martin BartošMartin Bartoš 980521 Atletika JemniceAtletika Jemnice 1 3:09.83 571
Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNP
Dominik KáňaDominik Káňa 980912 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNP
Celkem 9 závodníků

1000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 14:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David AlštockDavid Alštock 99 SlovenskoSlovensko 1 2:48.33 783
2 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:48.99 776
3 Dominik PappDominik Papp 990519 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 2:50.07 765
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:55.60 708
5 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 991116 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:58.65 678
6 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty 00 SlovenskoSlovensko 8 3:05.11 615
7 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:07.82 590
8 Otakar ZárubaOtakar Záruba 991130 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 3:08.31 585
9 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:16.84 509
Jiří JunekJiří Junek 000603 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNP
Celkem 10 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 14:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 8 3:00.68 658
2 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 3:01.22 652
3 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:08.12 587
4 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2 3:08.57 583
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:15.36 522
6 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 3:15.68 519
7 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 3:16.61 511
8 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:18.55 494
9 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 AK OlomoucAK Olomouc 6 3:18.88 491
10 Jan PospíšilJan Pospíšil 010212 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10 3:18.94 491
11 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14 3:20.24 480
12 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 3:25.97 432
13 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:26.34 429
14 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 3:33.75 372
Viktor PálkaViktor Pálka 020815 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 13:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 4:07.95
2 Sergej TkachSergej Tkach 980825 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 4:09.34
3 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:11.71
4 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:12.02
5 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:14.67
6 Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:20.69
7 Michal StanovskýMichal Stanovský 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:20.89
8 Václav WaloszekVáclav Waloszek 990809 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 10 4:26.58
9 Martin SobotkaMartin Sobotka 970512 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:26.77
Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 13:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David WittekDavid Wittek 981026 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:30.77
2 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:30.88
3 Radek LudvíkRadek Ludvík 821005 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 4:34.57
4 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 4:42.08
5 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 010201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:50.03
6 Martin ProkšaMartin Prokša 000719 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:56.56
7 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK ŠternberkAK Šternberk 8 5:01.93
8 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 010119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 5:03.60
9 Jan LubojackiJan Lubojacki 020405 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:03.81
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 4:07.95
2 Sergej TkachSergej Tkach 980825 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 4:09.34
3 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:11.71
4 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:12.02
5 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:14.67
6 Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:20.69
7 Michal StanovskýMichal Stanovský 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:20.89
8 Václav WaloszekVáclav Waloszek 990809 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 10 4:26.58
9 Martin SobotkaMartin Sobotka 970512 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:26.77
10 David WittekDavid Wittek 981026 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:30.77
11 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:30.88
12 Radek LudvíkRadek Ludvík 821005 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 4:34.57
13 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 4:42.08
14 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 010201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:50.03
15 Martin ProkšaMartin Prokša 000719 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:56.56
16 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK ŠternberkAK Šternberk 8 5:01.93
17 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 010119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 5:03.60
18 Jan LubojackiJan Lubojacki 020405 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:03.81
Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 DNP

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.1.2016 - 13:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:46.26
2 Alena JuřicováAlena Juřicová 975430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 4:54.06
3 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 5:00.33
4 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 975625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 5:00.76
5 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:01.92
6 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 8 5:11.12
7 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 996005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 5:14.94
8 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 005718 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 5:16.78
9 Hana PeterkováHana Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 5:18.87
10 Nikola PeterkováNikola Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:22.07
11 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 016023 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 5:29.64
12 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 5:29.80
13 Anna MachačováAnna Machačová 025204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14 5:42.46
14 Lenka PeterkováLenka Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 5:45.36
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 11:10) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.37 891
2 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.46 869
3 Martin NováčekMartin Nováček 880607 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 08.80 791
4 Josef ŠmídJosef Šmíd 921121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.25 692
5 Matouš ValentaMatouš Valenta 940617 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.39 662
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 09.41 658
7 Adam ZachAdam Zach 930328 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 09.45 650
8 Zbyněk ČechZbyněk Čech 830708 SK HraniceSK Hranice 7 09.58 623
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 11:10) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4 08.85 779
2 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 09.51 637
3 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 930906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.59 621
4 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 931213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.19 506
5 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 16.39
David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNP
Lukáš HálaLukáš Hála 940824 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.37 891
2 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.46 869
3 Martin NováčekMartin Nováček 880607 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 08.80 791
4 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4 08.85 779
5 Josef ŠmídJosef Šmíd 921121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.25 692
6 Matouš ValentaMatouš Valenta 940617 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.39 662
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 09.41 658
8 Adam ZachAdam Zach 930328 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 09.45 650
9 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 09.51 637
10 Zbyněk ČechZbyněk Čech 830708 SK HraniceSK Hranice 7 09.58 623
11 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 930906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.59 621
12 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 931213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.19 506
13 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 16.39
David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNP
Lukáš HálaLukáš Hála 940824 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNP

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 08.59 839
2 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.06 733
3 Adam OravaAdam Orava 981104 SK HraniceSK Hranice 5 09.14 715
4 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.32 677
Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.51 858
MS Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.58 841
3 Jiří KadlaJiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.86 777
4 Martin BartošMartin Bartoš 980521 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2 09.67 605
Dominik KáňaDominik Káňa 980912 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.51 858
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.58 841
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 08.59 839
4 Jiří KadlaJiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.86 777
5 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.06 733
6 Adam OravaAdam Orava 981104 SK HraniceSK Hranice 5 09.14 715
7 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.32 677
8 Martin BartošMartin Bartoš 980521 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2 09.67 605
Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNP
Dominik KáňaDominik Káňa 980912 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNP

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 10:10) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.64 827
2 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.66 823
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.72 809
4 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.05 735
5 Otakar ZárubaOtakar Záruba 991130 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.14 715
6 David AlštockDavid Alštock 99 SlovenskoSlovensko 4 10.56 440
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 10:10) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.13 717
2 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 991116 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.56 627
3 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty 00 SlovenskoSlovensko 4 09.97 547
4 Dominik PappDominik Papp 990519 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 10.46 457
5 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.66 423
Jiří JunekJiří Junek 000603 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNP
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.64 827
2 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.66 823
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.72 809
4 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.05 735
5 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.13 717
6 Otakar ZárubaOtakar Záruba 991130 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.14 715
7 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 991116 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.56 627
8 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty 00 SlovenskoSlovensko 4 09.97 547
9 Dominik PappDominik Papp 990519 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 10.46 457
10 David AlštockDavid Alštock 99 SlovenskoSlovensko 4 10.56 440
11 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.66 423
Jiří JunekJiří Junek 000603 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNP
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNP

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 10:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.99 748
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 09.28 685
3 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.29 683
4 Jan PospíšilJan Pospíšil 010212 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 09.70 599
5 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.08 355
Viktor PálkaViktor Pálka 020815 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 10:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.37 666
2 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.42 656
3 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.78 583
4 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.94 552
5 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.15 345
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2016 - 10:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.04 737
2 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.18 508
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 10.67 421
4 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.23 333
Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNP
Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNP
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.99 748
2 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.04 737
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 09.28 685
4 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.29 683
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.37 666
6 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.42 656
7 Jan PospíšilJan Pospíšil 010212 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 09.70 599
8 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.78 583
9 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.94 552
10 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.18 508
11 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 10.67 421
12 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.08 355
13 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.15 345
14 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.23 333
Viktor PálkaViktor Pálka 020815 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNP
Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNP
Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNP

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (so, 23.1.2016 - 10:20) Vítr: N/A m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.87
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 3 09.62 785
3 Radmila VrbováRadmila Vrbová 946110 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.20 675
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 10.47 627
5 Linda KomínkováLinda Komínková 925926 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.43 468
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 10:20) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 09.04 902
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 6 09.21 867
3 Petra HarasimováPetra Harasimová 976027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28 852
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 09.64 781
5 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 985709 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.59 606
6 Josefína KomínkováJosefína Komínková 985612 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.55 450
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 10:20) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 10.49 623
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková 986130 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 10.87 558
3 Lucie KřižkováLucie Křižková 986115 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 10.94 546
4 Lucie HanákováLucie Hanáková 976121 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 12.04 378
Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 09.04 902
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 6 09.21 867
3 Petra HarasimováPetra Harasimová 976027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28 852
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 09.64 781
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 10.49 623
6 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 985709 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.59 606
7 Šárka PoláškováŠárka Polášková 986130 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 10.87 558
8 Lucie KřižkováLucie Křižková 986115 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 10.94 546
9 Josefína KomínkováJosefína Komínková 985612 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.55 450
10 Lucie HanákováLucie Hanáková 976121 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 12.04 378
Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 DNS

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 10:10) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4 09.12 885
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 5 09.29 850
3 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.63 783
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 09.68 773
5 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.78 754
6 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.78 754
7 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.85 740
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 10:10) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 006120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.71 767
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 09.87 737
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.00 712
4 Petra KrálováPetra Králová 995418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.42 636
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.45 630
6 Sabina KusákováSabina Kusáková 996119 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 7 10.59 606
7 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 995501 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 6 10.60 604
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016 - 10:10) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 005313 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.80 750
2 Radka ŠkovránováRadka Škovránová 99 SlovenskoSlovensko 5 09.90 731
3 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová 00 SlovenskoSlovensko 4 10.19 677
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK PřerovSK Přerov 2 10.29 659
5 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.45 630
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 6 10.97 541
7 Jiřina MaradováJiřina Maradová 005520 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 11.64 436
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4 09.12 885
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 5 09.29 850
3 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.63 783
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 09.68 773
5 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 006120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.71 767
6 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.78 754
7 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.78 754
8 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 005313 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.80 750
9 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.85 740
10 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 09.87 737
11 Radka ŠkovránováRadka Škovránová 99 SlovenskoSlovensko 5 09.90 731
12 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.00 712
13 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová 00 SlovenskoSlovensko 4 10.19 677
14 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK PřerovSK Přerov 2 10.29 659
15 Petra KrálováPetra Králová 995418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.42 636
16 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.45 630
16 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.45 630
18 Sabina KusákováSabina Kusáková 996119 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 7 10.59 606
19 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 995501 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 6 10.60 604
20 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 6 10.97 541
21 Jiřina MaradováJiřina Maradová 005520 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 11.64 436

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 10:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.93 925
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 09.37 834
3 Natália GyomrajováNatália Gyomrajová 02 SlovenskoSlovensko 8 09.60 789
4 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.71 767
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.81 748
6 Klára TeofilováKlára Teofilová 016204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.86 738
7 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 025418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.91 729
8 Valerie StratilováValerie Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.93 725
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 10:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.73 763
2 Lucie HöfferováLucie Höfferová 015111 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.89 733
3 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.95 721
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 09.97 718
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.06 701
6 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.22 672
7 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 015123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 10.46 629
Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016 - 10:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol KubicováNikol Kubicová 015406 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.22 672
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.31 655
3 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 025613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.43 634
4 Tereza VilímováTereza Vilímová 025531 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.46 629
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.49 623
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 015507 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.70 587
7 Vanessa HurníkováVanessa Hurníková 025525 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.88 556
8 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 025304 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.47 462
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016 - 10:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 10.00 712
2 Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 10.16 682
3 Jindra VránováJindra Vránová 015309 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 10.60 604
4 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 025227 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 11.22 501
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.48 460
6 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.83 408
7 Kristýna PetrováKristýna Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 12.48 319
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016 - 10:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 09.92 727
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.97 718
3 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 AK OlomoucAK Olomouc 6 10.45 630
4 Valérie BartošováValérie Bartošová 015311 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.44 466
5 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.00 384
6 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 025928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.14 364
7 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 12.54 311
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 23.1.2016 - 10:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.87 737
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.00 712
3 Marie KuthanováMarie Kuthanová 015306 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 10.52 618
4 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 015228 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.65 595
5 Kateřina HolonováKateřina Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.00 537
6 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 11.04 530
7 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 015804 SK PřerovSK Přerov 6 11.27 493
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.93 925
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 09.37 834
3 Natália GyomrajováNatália Gyomrajová 02 SlovenskoSlovensko 8 09.60 789
4 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.71 767
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.73 763
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.81 748
7 Klára TeofilováKlára Teofilová 016204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.86 738
8 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.87 737
9 Lucie HöfferováLucie Höfferová 015111 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.89 733
10 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 025418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.91 729
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 09.92 727
12 Valerie StratilováValerie Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.93 725
13 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.95 721
14 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.97 718
15 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 09.97 718
16 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 10.00 712
17 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.00 712
18 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.06 701
19 Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 10.16 682
20 Nikol KubicováNikol Kubicová 015406 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.22 672
21 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.22 672
22 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.31 655
23 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 025613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.43 634
24 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 AK OlomoucAK Olomouc 6 10.45 630
25 Tereza VilímováTereza Vilímová 025531 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.46 629
26 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 015123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 10.46 629
27 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.49 623
28 Marie KuthanováMarie Kuthanová 015306 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 10.52 618
29 Jindra VránováJindra Vránová 015309 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 10.60 604
30 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 015228 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.65 595
31 Natálie MatuškováNatálie Matušková 015507 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.70 587
32 Vanessa HurníkováVanessa Hurníková 025525 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.88 556
33 Kateřina HolonováKateřina Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.00 537
34 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 11.04 530
35 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 025227 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 11.22 501
36 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 015804 SK PřerovSK Přerov 6 11.27 493
37 Valérie BartošováValérie Bartošová 015311 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.44 466
38 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 025304 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.47 462
39 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.48 460
40 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.83 408
41 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.00 384
42 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 025928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.14 364
43 Kristýna PetrováKristýna Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 12.48 319
44 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 12.54 311
Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNF

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 17:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
880922 10 1.84 -------O--OOXXOXXOXXX 661
2 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880607 9 1.81 --------O-OOXOXXX 636
3 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
940617 13 1.81 -----OO-OOXOXOXOXXX 636
4= Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
830708 2 1.78 --------OOOOXXX 610
4= Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
950329 14 1.78 --------OOOOXXX 610
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
940609 1 1.75 --------OXOOXXX 585
7 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
921121 12 1.72 -------OXOOXXX 560
8 Adam ZachAdam Zach
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
930328 17 1.69 ------OOXXOXXX 536
9 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930906 11 1.66 -----OOOXXX 512
10 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950414 16 1.60 --OOOXOXXX 464
11 Lukáš HálaLukáš Hála
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
940824 5 1.57 ---OXOXXX 441
12 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
931213 8 1.54 -XOXXOOXXX 419
David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960223 4 DNS
Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
941124 7 DNS
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
930528 3 DNS
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
560313 15 NM
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
880101 6 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 17:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 10 1.90 ----------O--O-O-XXX 714
2 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
981104 6 1.90 --------XXOOOXOOXXOXXOXOX 714
3 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 9 1.84 ---------OOOXOOXXX 661
4 Martin BartošMartin Bartoš
Atletika JemniceAtletika Jemnice
980521 1 1.75 -----O-OXOOOXXX 585
5 Dominik KáňaDominik Káňa
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980912 5 1.72 -----OOOOOXXX 560
6 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
980306 8 1.72 ---O-OOOXOO 560
7 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
970826 4 1.72 -----O-XOXXOXOXXX 560
Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980918 3 DNS
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980424 2 DNS
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
970925 7 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 16:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.97 Body
1 David AlštockDavid Alštock
SlovenskoSlovensko
99 1 1.94 --------OO--XXOOXOOOXXX 749
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 11 1.91 ---------O-OOOXOXXOXXX 723
3 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty
SlovenskoSlovensko
00 10 1.85 --------OO-OOOXXX 670
4 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990319 3 1.79 ------O-O-XOOXXX 619
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 7 1.79 -----OOOOOOXOXXX 619
6 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
991116 5 1.73 ------XXOOXXOOXXX 569
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
991130 12 1.67 O-OOOOXOOXXX 520
8 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000303 6 1.64 --OOOXXOOXXX 496
9 Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
001102 9 1.55 OOOXXOXXX 426
10 Dominik PappDominik Papp
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
990519 8 1.52 XOOXXOXXX 404
Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000603 4 DNS
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 2 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 16:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 15 1.63 --------OOOOXXX 488
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
010224 6 1.60 -----OOXOOOOXXX 464
3 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
020428 7 1.60 -----OOO-OXOXXX 464
4 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010111 4 1.60 ----OOO-XOOXOXXX 464
5 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020208 16 1.60 OOO-OOOOOOXXOXXX 464
6 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
010304 9 1.57 -OOOOOOOXOOXXX 441
7 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
010212 11 1.54 -OOOOOXOXXOXXOXXX 419
8 Adam GrodaAdam Groda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010915 2 1.48 --O-OOOXXX 374
9 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
010422 8 1.45 OOOOOOXXX 352
10 Šimon ValaŠimon Vala
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010323 14 1.45 OOXXOXXOXXOOXXX 352
11 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 1 1.45 OXOOOXOXOXXX 352
12= Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
020815 10 1.45 OOOOOXXOXXX 352
12= Tomáš StachTomáš Stach
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010608 12 1.45 OOOOOXXOXXX 352
14 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
011105 3 1.42 OOXXOXOXOXXX 331
Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
020502 13 NM
Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021215 17 NM
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021025 5 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 12:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
916217 1.62 -----O-OOOOOXXOXOXXX 759
2 Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
946110 1.44 ----XOOOXXOXXX 555
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
966015 1.41 ---O-XOOXXX 523
4 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
925926 1.38 -OOOOXOXXX 491
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 12:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 1.68 ----------O-OOXXOXOXXX 830
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
986130 1.59 -----OXOOOXOOXXOOXXX 724
3 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985709 1.53 -----XOOOOOOXXX 655
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985512 1.50 -----OOOOOXXX 621
5 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
976027 1.50 ----OOOOOXOX 621
6= Lucie KřižkováLucie Křižková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
986115 1.47 ---OOOOOOXXX 588
6= Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
985612 1.47 ---OOOOOOXXX 588
8 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
985112 1.41 OO-OOXOOXXX 523
9 Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985527 1.38 O-OOOXXOXXX 491
10 Lucie HanákováLucie Hanáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
976121 1.35 -OOOOXXX 460
Marie BušinováMarie Bušinová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
985322 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 10:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
005520 1.63 ---------OOOOOXOXXOXXOXXX 771
2 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005324 1.57 ---OOOOOOOOXOXOXOXXO 701
3 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995414 1.54 ---------OOOXOXOXXX 666
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
995925 1.54 ---------OOXXOXOXOXXX 666
5 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová
SlovenskoSlovensko
00 1.51 -------OOOOXOXOXXX 632
6= Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005311 1.48 -------O-OOOXXX 599
6= Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
995501 1.48 -------O-OOOXXX 599
8 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
005610 1.48 ---OOOO-OOOXOXXX 599
9 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
995212 1.48 ---O-OOOOOXXOXOXXX 599
10 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
005324 1.45 --OOOOOOOOXOXXX 566
11 Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
005724 1.45 ----OOOOOOXXOXXX 566
12 Sabina KusákováSabina Kusáková
AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ...
996119 1.42 ----OOOOOOXXX 534
13 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005312 1.42 -OOOOOXOOXXOOXXX 534
14 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
005313 1.42 --OOOOOOOXXOXXX 534
15 Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
995628 1.39 --OOOOOOOXXX 502
16 Petra KrálováPetra Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
995418 1.39 ---O--OOXOXXX 502
17= Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ...
995501 1.39 ---OOOOXOXOXXX 502
17= Radka ŠkovránováRadka Škovránová
SlovenskoSlovensko
99 1.39 ---OOOOXOXOXXX 502
19 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 1.39 ---OOOOXOXXOXXX 502
20 Eliška KreiselováEliška Kreiselová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
006120 1.39 -OOOOOOXXOXXOXXX 502
21 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK HraniceSK Hranice
006223 1.30 -OOOXOOXXX 409
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 23.1.2016 - 10:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
015630 8 1.66 806
2 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016204 21 1.60 736
3 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015309 24 1.57 701
4= Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015427 9 1.54 666
4= Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
025503 1 1.54 666
6= Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015111 4 1.51 632
6= Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
015228 12 1.51 632
8= Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
025212 2 1.48 599
8= Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015311 2 1.48 599
8= Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
025125 25 1.48 599
8= Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015221 14 1.48 599
8= Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015328 20 1.48 599
13= Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 10 1.45 566
13= Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
016228 13 1.45 566
15= Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025613 17 1.42 534
15= Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
016122 5 1.42 534
15= Tereza VilímováTereza Vilímová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025531 22 1.42 534
15= Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025107 4 1.42 534
15= Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015203 18 1.42 534
15= Sára ZámečníkováSára Zámečníková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
015311 19 1.42 534
15= Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
015508 16 1.42 534
15= Natália GyomrajováNatália Gyomrajová
SlovenskoSlovensko
02 3 1.42 534
23= Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025701 23 1.39 502
23= Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
026202 11 1.39 502
23= Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025418 1 1.39 502
23= Vanessa HurníkováVanessa Hurníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025525 8 1.39 502
27= Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015406 6 1.36 470
27= Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015507 9 1.36 470
27= Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
015519 20 1.36 470
30= Kateřina HolonováKateřina Holonová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
015731 6 1.33 439
30= Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
015909 17 1.33 439
32= Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
015306 7 1.30 409
32= Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025304 11 1.30 409
32= Gabriela SvobodováGabriela Svobodová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
025928 13 1.30 409
32= Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK PřerovSK Přerov
015804 18 1.30 409
32= Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015106 14 1.30 409
32= Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025715 7 1.30 409
38= Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
015123 15 1.27 379
38= Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
025122 10 1.27 379
40= Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
025723 3 1.21 321
40= Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
025227 15 1.21 321
40= Anna HolonováAnna Holonová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
015731 5 1.21 321
43 Isabela KrestováIsabela Krestová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
016209 12 1.18 293
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016005 16 DNP
Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
015207 19
Celkem 45 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 24.1.2016 - 12:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.922.122.322.522.722.822.923.023.123.223.323.423.523.623.723.823.924.02 Body
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930906 8 4.52 766
2 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
931213 5 4.22 679
MS Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950320 4 4.12
4= Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
921121 9 4.02 623
4= Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
940617 10 4.02 623
4= Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
940609 1 4.02 623
7 Adam ZachAdam Zach
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
930328 14 3.92 595
8 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880607 6 3.72 541
9 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
950329 11 3.42 462
10 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
880101 3 3.22 411
11 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
830708 2 3.02 362
12 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
880922 7 2.52 246
13 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
560313 12 2.32 203
14 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950414 13 2.12 163
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 24.1.2016 - 12:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.922.122.322.522.722.822.923.023.123.323.523.623.723.823.924.024.124.22 Body
1 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 9 4.12 ----------OO-OXXOXOXOXXX 651
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 10 4.02 ----------OOOOXOOXXX 623
3 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
970826 4 3.82 ----------OO-XXOXXX 568
4 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
980306 8 3.72 ---------OXOXOOXXX 541
MS Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000405 2 3.02 --XOOOOOOXXX
6 Martin BartošMartin Bartoš
Atletika JemniceAtletika Jemnice
980521 1 2.32 OOXXOXXX 203
7 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
981104 6 1.92 OXXX 125
Celkem 7 závodníků
Junioři 2 (ne, 24.1.2016 - 12:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.124.224.324.424.524.624.724.824.925.025.125.225.325.425.525.625.725.82 Body
1 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 9 4.12 XOXXX 651
Martin BartošMartin Bartoš
Atletika JemniceAtletika Jemnice
980521 1 XOXXX
Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000405 2
Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
970826 4
Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
981104 6
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
980306 8
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 10
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 24.1.2016 - 10:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.922.122.322.422.522.622.722.822.923.023.123.223.323.423.523.623.723.82 Body
1 Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
001102 8 3.32 ----O-XOOOOXXOXXOXOXXX 436
2 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
991116 5 3.22 --------OOOXOXXX 411
3 Dominik PappDominik Papp
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
990519 7 3.02 OOOOOOOOXOOXXX 362
4 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
991130 11 2.92 -O-OOOOOOXXX 338
5 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 10 2.62 OOOXOXOXXOXXX 268
6 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990319 3 2.52 O--OOXXX 246
7 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty
SlovenskoSlovensko
00 9 2.12 XXOOXXX 163
8 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 6 1.92 O--XXX 125
Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000603 4 DNS
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 2 DNS
David AlštockDavid Alštock
SlovenskoSlovensko
99 1 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 24.1.2016 - 10:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.922.122.322.422.522.622.722.822.923.023.123.223.323.423.523.623.723.82 Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 13 3.22 ----O-O-OXOOXOXXX 411
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
011105 2 3.22 --XOOXOOXOOOXOXXOXOXXX 411
3 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
010212 10 2.52 OOOXOOXXX 246
4 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 1 2.52 OOOXOXXOXXX 246
5 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
010304 8 2.42 XOOOOXXX 225
6 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
020428 6 2.32 OXOOXXX 203
7 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
010224 5 1.92 XOXXX 125
Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
020815 9 DNS
Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020208 14 NM
Tomáš StachTomáš Stach
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010608 11 NM
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010111 3 NM
Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
020502 12 NM
Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021215 15 NM
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021025 4 NM
Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
010422 7 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 13:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960223 8 6.80 6.456.803.896.80 767
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
950329 15 6.61 6.616.536.476.61 723
3 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
880922 16 6.26 5.806.266.186.26 644
4 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
880607 9 6.24 5.876.246.116.24 639
5 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
940609 3 6.12 X5.946.126.12 613
6 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
940617 4 6.10 6.106.013.766.10 608
7 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
930528 17 6.07 6.076.02-6.07 602
8 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice