výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava (29. 1. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (pá, 29.1.2016 - 11:40) Vítr: N/A m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.46 q
2 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 5 07.52 q
3 Jan MautnerJan Mautner 010515 AK OlomoucAK Olomouc 6 07.65 q
4 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.67 q
5 Jakub KaňovskýJakub Kaňovský 010122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.81 q
6 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 010502 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 07.82 q
7 Jan ProkopJan Prokop 010907 AK OlomoucAK Olomouc 7 07.87 q
8 Jakub HurtJakub Hurt 010308 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 07.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 29.1.2016 - 11:40) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 010512 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.85 q
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.88
3 Viktor PálkaViktor Pálka 020815 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 07.89
4 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.98
5 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 010220 AK OlomoucAK Olomouc 3 07.98
6 Jan TrnečkaJan Trnečka 010304 BYAC BrnoBYAC Brno 1 08.17
7 Filip DrhlíkFilip Drhlík 020101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 29.1.2016 - 11:40) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PilchJan Pilch 010326 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.88
2 Milan KučeraMilan Kučera 010905 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.98
3 Radim PlškoRadim Plško 011205 SK PřerovSK Přerov 3 08.04
4 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 010410 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.15
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.30
6 Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek 021111 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.55
7 Ondřej JavůrekOndřej Javůrek 020220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 29.1.2016 - 11:40) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 08.10
2 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 011022 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.31
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.41
4 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.46
5 Jakub ProcházkaJakub Procházka 020215 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.61
6 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 021023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.91
Daniel DebnárDaniel Debnár 010804 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 29.1.2016 - 11:40) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 010610 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.16
2 Thomas ČmielThomas Čmiel 020215 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.22
3 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.71
4 Adam ŠopíkAdam Šopík 021024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.73
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.84
6 Matěj GregořicaMatěj Gregořica 020430 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 08.97
7 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 020625 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 08.99
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.46 q
2 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 5 07.52 q
3 Jan MautnerJan Mautner 010515 AK OlomoucAK Olomouc 6 07.65 q
4 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.67 q
5 Jakub KaňovskýJakub Kaňovský 010122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.81 q
6 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 010502 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 07.82 q
7 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 010512 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.85 q
8 Jan ProkopJan Prokop 010907 AK OlomoucAK Olomouc 7 07.87 q
9 Jan PilchJan Pilch 010326 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.88
10 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.88
11 Viktor PálkaViktor Pálka 020815 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 07.89
12 Jakub HurtJakub Hurt 010308 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 07.89
13 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.98
14 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 010220 AK OlomoucAK Olomouc 3 07.98
15 Milan KučeraMilan Kučera 010905 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.98
16 Radim PlškoRadim Plško 011205 SK PřerovSK Přerov 3 08.04
17 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 08.10
18 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 010410 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.15
19 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 010610 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.16
20 Jan TrnečkaJan Trnečka 010304 BYAC BrnoBYAC Brno 1 08.17
21 Filip DrhlíkFilip Drhlík 020101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.22
21 Thomas ČmielThomas Čmiel 020215 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.22
23 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.30
24 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 011022 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.31
25 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.41
26 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.46
27 Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek 021111 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.55
28 Jakub ProcházkaJakub Procházka 020215 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.61
29 Ondřej JavůrekOndřej Javůrek 020220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.67
30 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.71
31 Adam ŠopíkAdam Šopík 021024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.73
32 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.84
33 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 021023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.91
34 Matěj GregořicaMatěj Gregořica 020430 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 08.97
35 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 020625 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 08.99
Daniel DebnárDaniel Debnár 010804 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1 DNP

60 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 29.1.2016 - 12:35) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.41
2 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 5 07.49
3 Jan MautnerJan Mautner 010515 AK OlomoucAK Olomouc 3 07.55
4 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.78
5 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 010512 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 07.82
6 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 010502 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 07.83
7 Jakub KaňovskýJakub Kaňovský 010122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 07.86
8 Jan ProkopJan Prokop 010907 AK OlomoucAK Olomouc 8 07.89
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (pá, 29.1.2016 - 11:20) Vítr: N/A m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK HraniceSK Hranice 5 07.83 q
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 08.08 q
3 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.16 q
4 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.18 q
5 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.37 q
6 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.54
7 Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.68
8 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 29.1.2016 - 11:20) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 030210 AK OlomoucAK Olomouc 2 08.24 q
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 08.49 q
3 Šimon KollerŠimon Koller 030308 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 08.53 q
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.69
5 Filip ZielinaFilip Zielina 040321 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.76
6 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.87
7 Lukáš NěmecLukáš Němec 040216 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 29.1.2016 - 11:20) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 AK OlomoucAK Olomouc 2 08.73
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 030316 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 08.80
3 Jaroslav SkočdopoleJaroslav Skočdopole 030816 SK PřerovSK Přerov 1 09.00
4 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 AK HodonínAK Hodonín 3 09.20
5 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.29
6 Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.40
7 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 29.1.2016 - 11:20) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.97
2 Filip KrumlFilip Kruml 040716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.15
3 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.16
4 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.28
5 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 09.58
6 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.77
Tomáš GerlaTomáš Gerla 041121 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK HraniceSK Hranice 5 07.83 q
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 08.08 q
3 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.16 q
4 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.18 q
5 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 030210 AK OlomoucAK Olomouc 2 08.24 q
6 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.37 q
7 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 08.49 q
8 Šimon KollerŠimon Koller 030308 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 08.53 q
9 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.54
10 Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.68
11 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.69
12 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 AK OlomoucAK Olomouc 2 08.73
13 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.74
14 Filip ZielinaFilip Zielina 040321 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.76
15 Tomáš DroppaTomáš Droppa 030316 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 08.80
16 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.87
17 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.97
18 Jaroslav SkočdopoleJaroslav Skočdopole 030816 SK PřerovSK Přerov 1 09.00
19 Filip KrumlFilip Kruml 040716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.15
20 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.16
21 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 AK HodonínAK Hodonín 3 09.20
22 Lukáš NěmecLukáš Němec 040216 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.22
23 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.28
24 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.29
25 Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.40
26 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 09.58
27 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.71
28 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.77
Tomáš GerlaTomáš Gerla 041121 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNP

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 29.1.2016 - 12:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK HraniceSK Hranice 4 07.82
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 08.06
3 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.11
4 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 AK OlomoucAK Olomouc 6 08.24
5 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.40
6 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 030210 AK OlomoucAK Olomouc 2 08.53
7 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 08.55
8 Šimon KollerŠimon Koller 030308 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 8 08.71
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 29.1.2016 - 12:25) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 08.02
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.14
3 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.15
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 AK OlomoucAK Olomouc 6 08.20
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.21
6 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.29
7 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 SK Speed BrnoSK Speed Brno 7 08.30
8 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 015313 JAC BrnoJAC Brno 1 08.47
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (pá, 29.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 07.98 q
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.12 q
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK OlomoucAK Olomouc 7 08.17 q
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.18 q
5 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 08.27 q
6 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.29 q
7 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 015718 AC ProstějovAC Prostějov 6 08.39
8 Nikol HillerováNikol Hillerová 016024 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 29.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.19 q
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 015313 JAC BrnoJAC Brno 8 08.29 q
3 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 08.36
4 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.37
5 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.38
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 025624 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 08.45
7 Nikol SmolkováNikol Smolková 025411 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.49
Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 016007 AK OlomoucAK Olomouc 3 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 29.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LegerskáAdéla Legerská 015430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.32
2 Nela ŠipošováNela Šipošová 025816 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.48
3 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.50
4 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.60
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.62
6 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.65
7 Klára NavarováKlára Navarová 025618 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 08.72
8 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 015406 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 29.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 08.50
2 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK ŠternberkAK Šternberk 2 08.51
3 Barbora KaráskováBarbora Karásková 016106 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.52
4 Dominika MikováDominika Miková 025409 JAC BrnoJAC Brno 6 08.61
5 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.71
6 Nela StratilováNela Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.71
7 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.76
8 Karolína MutlováKarolína Mutlová 015725 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 08.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (pá, 29.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.52
2 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 015603 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.53
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 016021 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 08.57
4 Tereza MartínkováTereza Martínková 025930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.64
5 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 SK PřerovSK Přerov 8 08.67
6 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 015412 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.82
7 Tereza ČepkováTereza Čepková 015305 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.85
Marie SchubertováMarie Schubertová 016021 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (pá, 29.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 016005 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 08.64
2 Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 08.67
3 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 025923 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.69
4 Martina SalčákováMartina Salčáková 026218 JAC BrnoJAC Brno 1 08.75
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.81
6 Simona VymětalováSimona Vymětalová 015515 AK KroměřížAK Kroměříž 4 08.83
7 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.86
8 Lea ČagánkováLea Čagánková 025512 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (pá, 29.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 025920 JAC BrnoJAC Brno 4 08.83
2 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.89
3 Marie KuthanováMarie Kuthanová 015306 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 09.09
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.11
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.20
6 Anna NěmcováAnna Němcová 025902 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 09.74
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (pá, 29.1.2016 - 11:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 026009 AK ŠternberkAK Šternberk 4 08.91
2 Adéla KršováAdéla Kršová 026106 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 08.99
3 Angelina BekričAngelina Bekrič 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.06
4 Marie DoležalováMarie Doležalová 016127 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 09.26
5 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.27
6 Nikola SteinováNikola Steinová 025207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.43
7 Gabriela BeranováGabriela Beranová 026230 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.81
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 07.98 q
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.12 q
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK OlomoucAK Olomouc 7 08.17 q
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.18 q
5 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.19 q
6 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 08.27 q
7 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.29 q
8 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 015313 JAC BrnoJAC Brno 8 08.29 q
9 Adéla LegerskáAdéla Legerská 015430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.32
10 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 08.36
11 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.37
12 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.38
13 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 015718 AC ProstějovAC Prostějov 6 08.39
14 Nikol HillerováNikol Hillerová 016024 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.42
15 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 025624 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 08.45
16 Nela ŠipošováNela Šipošová 025816 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.48
17 Nikol SmolkováNikol Smolková 025411 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.49
18 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.50
19 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 08.50
20 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK ŠternberkAK Šternberk 2 08.51
21 Barbora KaráskováBarbora Karásková 016106 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.52
22 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.52
23 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 015603 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.53
24 Marie SchubertováMarie Schubertová 016021 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 08.57
25 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.60
26 Dominika MikováDominika Miková 025409 JAC BrnoJAC Brno 6 08.61
27 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.62
28 Tereza MartínkováTereza Martínková 025930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.64
29 Monica HladíkováMonica Hladíková 016005 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 08.64
30 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.65
31 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 SK PřerovSK Přerov 8 08.67
32 Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 08.67
33 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 025923 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.69
34 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.71
35 Nela StratilováNela Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.71
36 Klára NavarováKlára Navarová 025618 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 08.72
37 Martina SalčákováMartina Salčáková 026218 JAC BrnoJAC Brno 1 08.75
38 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.76
39 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.81
40 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 015412 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.82
41 Simona VymětalováSimona Vymětalová 015515 AK KroměřížAK Kroměříž 4 08.83
42 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 025920 JAC BrnoJAC Brno 4 08.83
43 Tereza ČepkováTereza Čepková 015305 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.85
44 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.86
45 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.89
46 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 026009 AK ŠternberkAK Šternberk 4 08.91
47 Karolína MutlováKarolína Mutlová 015725 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 08.98
48 Adéla KršováAdéla Kršová 026106 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 08.99
49 Lea ČagánkováLea Čagánková 025512 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.01
50 Angelina BekričAngelina Bekrič 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.06
51 Marie KuthanováMarie Kuthanová 015306 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 09.09
52 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.11
53 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.20
54 Marie DoležalováMarie Doležalová 016127 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 09.26
55 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.27
56 Nikola SteinováNikola Steinová 025207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.43
57 Anna NěmcováAnna Němcová 025902 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 09.74
58 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 015406 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 10.00
59 Gabriela BeranováGabriela Beranová 026230 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.81
Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 016007 AK OlomoucAK Olomouc 3 DNP
Marie SchubertováMarie Schubertová 016021 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 DNP
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNP

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (pá, 29.1.2016 - 10:40) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.40 q
2 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK ŠternberkAK Šternberk 6 08.48 q
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5 08.58 q
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 08.60 q
5 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.72 q
6 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.80
7 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.84
8 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 29.1.2016 - 10:40) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.65 q
2 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 035728 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 08.65 q
3 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5 08.76 q
4 Nela KonupkováNela Konupková 036002 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 8 08.86
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 08.87
6 Michaela BurianováMichaela Burianová 035220 JAC BrnoJAC Brno 6 08.94
7 Barbora AlexováBarbora Alexová 045726 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 09.02
8 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 035828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 29.1.2016 - 10:40) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.84
2 Nela ŠoukalováNela Šoukalová 035817 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 08.95
3 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 035509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.97
4 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.05
5 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 035209 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 09.10
6 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK HraniceSK Hranice 1 09.15
7 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 AK OlomoucAK Olomouc 7 09.30
8 Klára KlementováKlára Klementová 045327 JAC BrnoJAC Brno 8 09.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 29.1.2016 - 10:40) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 035324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.78
2 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.83
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.17
4 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.18
5 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.19
6 Martina VavroMartina Vavro 036014 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.21
Dominika SalčákováDominika Salčáková 045630 JAC BrnoJAC Brno 2 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 29.1.2016 - 10:40) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolinováBarbora Dolinová 035922 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 8 09.01
2 Nikol WiwegerováNikol Wiwegerová 046119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.10
3 Kristina FrolešováKristina Frolešová 035412 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.35
4 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 09.36
5 Timea KijonkováTimea Kijonková 035922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.43
6 Hana KleiblováHana Kleiblová 036023 AK KroměřížAK Kroměříž 1 09.45
7 Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.53
Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (pá, 29.1.2016 - 10:40) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková 045102 AK OlomoucAK Olomouc 2 09.25
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.49
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 055202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 09.64
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 045419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.64
5 Nikola VálkováNikola Válková 046103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.70
6 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 046113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.82
7 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 036218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.98
8 Sabina HorákováSabina Horáková 035623 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (pá, 29.1.2016 - 10:40) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BřeskováKateřina Břesková 036115 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.39
2 Barbora RuprichováBarbora Ruprichová 035702 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.91
3 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.01
4 Lucie KláskováLucie Klásková 045727 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.06
5 Lucie RaidováLucie Raidová 035917 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.09
6 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 045426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.24
7 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 036024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 10.28
8 Jana HorečkováJana Horečková 045126 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.32
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.40 q
2 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK ŠternberkAK Šternberk 6 08.48 q
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5 08.58 q
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 08.60 q
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.65 q
6 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 035728 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 08.65 q
7 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.72 q
8 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5 08.76 q
9 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 035324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.78
10 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.80
11 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.83
12 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.84
13 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.84
14 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.84
15 Nela KonupkováNela Konupková 036002 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 8 08.86
16 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 08.87
17 Michaela BurianováMichaela Burianová 035220 JAC BrnoJAC Brno 6 08.94
18 Nela ŠoukalováNela Šoukalová 035817 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 08.95
19 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 035509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.97
20 Barbora DolinováBarbora Dolinová 035922 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 8 09.01
21 Barbora AlexováBarbora Alexová 045726 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 09.02
22 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.05
23 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 035209 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 09.10
24 Nikol WiwegerováNikol Wiwegerová 046119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.10
25 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK HraniceSK Hranice 1 09.15
26 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.17
27 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.18
28 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.19
29 Martina VavroMartina Vavro 036014 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.21
30 Elen VlčkováElen Vlčková 045102 AK OlomoucAK Olomouc 2 09.25
31 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 AK OlomoucAK Olomouc 7 09.30
32 Klára KlementováKlára Klementová 045327 JAC BrnoJAC Brno 8 09.32
33 Kristina FrolešováKristina Frolešová 035412 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.35
34 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 09.36
35 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 035828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.37
36 Kateřina BřeskováKateřina Břesková 036115 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.39
37 Timea KijonkováTimea Kijonková 035922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.43
38 Hana KleiblováHana Kleiblová 036023 AK KroměřížAK Kroměříž 1 09.45
39 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.49
40 Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.53
41 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 055202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 09.64
42 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 045419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.64
43 Nikola VálkováNikola Válková 046103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.70
44 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 046113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.82
45 Barbora RuprichováBarbora Ruprichová 035702 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.91
46 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 036218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.98
47 Sabina HorákováSabina Horáková 035623 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.01
48 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.01
49 Lucie KláskováLucie Klásková 045727 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.06
50 Lucie RaidováLucie Raidová 035917 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.09
51 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 045426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.24
52 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 036024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 10.28
53 Jana HorečkováJana Horečková 045126 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.32
Dominika SalčákováDominika Salčáková 045630 JAC BrnoJAC Brno 2 DNP
Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNP

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 29.1.2016 - 12:20) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK ŠternberkAK Šternberk 5 08.39
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.41
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 3 08.54
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.66
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.68
6 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 08.71
7 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 035728 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 08.74
8 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 8 08.90
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016 - 16:00) Vítr: N/A m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.10
2 Jan MautnerJan Mautner 010515 AK OlomoucAK Olomouc 6 18.15
3 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 18.42
4 Jan PospíšilJan Pospíšil 010212 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.03
5 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 20.02
6 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.03
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016 - 16:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 BYAC BrnoBYAC Brno 6 18.01
2 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 4 18.15
3 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 18.64
4 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 010512 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 19.26
5 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 20.37
6 Lukáš HanákLukáš Hanák 011228 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 21.11
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016 - 16:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.87
2 Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek 021111 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 20.82
3 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 020625 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 21.88
4 Matěj GregořicaMatěj Gregořica 020430 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2 22.01
Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNP
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016 - 16:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 18.42
2 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 010502 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 18.86
3 Milan KučeraMilan Kučera 010905 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 18.94
4 Jakub HurtJakub Hurt 010308 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 19.38
5 Vilém SedláčekVilém Sedláček 020717 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 21.83
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016 - 16:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.60
2 Radim PlškoRadim Plško 011205 SK PřerovSK Přerov 6 19.82
3 Jiří KristJiří Krist 020924 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 23.69
Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNP
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (pá, 29.1.2016 - 16:00) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VarajaDavid Varaja 010612 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 19.35
2 Thomas ČmielThomas Čmiel 020215 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.92
3 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 010610 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.95
Damián JaníkDamián Janík 020828 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNP
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNP
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 BYAC BrnoBYAC Brno 6 18.01
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.10
3 Jan MautnerJan Mautner 010515 AK OlomoucAK Olomouc 6 18.15
4 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 4 18.15
5 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 18.42
6 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 18.42
7 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 18.64
8 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 010502 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 18.86
9 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.87
10 Milan KučeraMilan Kučera 010905 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 18.94
11 Jan PospíšilJan Pospíšil 010212 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.03
12 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 010512 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 19.26
13 David VarajaDavid Varaja 010612 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 19.35
14 Jakub HurtJakub Hurt 010308 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 19.38
15 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.60
16 Radim PlškoRadim Plško 011205 SK PřerovSK Přerov 6 19.82
17 Thomas ČmielThomas Čmiel 020215 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.92
18 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 010610 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.95
19 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 20.02
20 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.03
21 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 20.37
22 Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek 021111 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 20.82
23 Lukáš HanákLukáš Hanák 011228 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 21.11
24 Vilém SedláčekVilém Sedláček 020717 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 21.83
25 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 020625 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 21.88
26 Matěj GregořicaMatěj Gregořica 020430 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2 22.01
27 Jiří KristJiří Krist 020924 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 23.69
Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNP
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNP
Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNP
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNP
Damián JaníkDamián Janík 020828 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNP
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNP

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016 - 15:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 19.08
2 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK HraniceSK Hranice 5 19.88
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 20.69
4 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko 030115 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 21.05
5 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 24.19
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016 - 15:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 SK PřerovSK Přerov 4 20.08
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 21.64
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.62
4 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 23.03
5 Lukáš NěmecLukáš Němec 040216 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.25
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016 - 15:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 21.71
2 Jaroslav SkočdopoleJaroslav Skočdopole 030816 SK PřerovSK Přerov 1 22.28
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 22.46
4 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.43
Tomáš GerlaTomáš Gerla 041121 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 DNP
Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 AK HodonínAK Hodonín 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016 - 15:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KonečnýDavid Konečný 040317 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 21.98
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.28
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030624 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.39
4 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 23.57
5 Jakub UrbánekJakub Urbánek 030127 BYAC BrnoBYAC Brno 2 24.11
6 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 25.24
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 19.08
2 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK HraniceSK Hranice 5 19.88
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 SK PřerovSK Přerov 4 20.08
4 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 20.69
5 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko 030115 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 21.05
6 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 21.64
7 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 21.71
8 David KonečnýDavid Konečný 040317 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 21.98
9 Jaroslav SkočdopoleJaroslav Skočdopole 030816 SK PřerovSK Přerov 1 22.28
10 Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 22.28
11 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030624 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.39
12 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 22.46
13 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.62
14 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 23.03
15 Lukáš NěmecLukáš Němec 040216 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.25
16 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.43
17 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 23.57
18 Jakub UrbánekJakub Urbánek 030127 BYAC BrnoBYAC Brno 2 24.11
19 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 24.19
20 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 25.24
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 DNP
Tomáš GerlaTomáš Gerla 041121 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 DNP
Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 AK HodonínAK Hodonín 4 DNP

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016 - 15:30) Vítr: N/A m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.03
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.51
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 19.68
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 20.30
5 Valerie JankůValerie Janků 025904 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.44
6 Simona VymětalováSimona Vymětalová 015515 AK KroměřížAK Kroměříž 1 21.84
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016 - 15:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 19.66
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 AK OlomoucAK Olomouc 5 19.90
3 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 19.98
4 Nikol SmolkováNikol Smolková 025411 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 21.17
5 Martina SalčákováMartina Salčáková 026218 JAC BrnoJAC Brno 2 21.21
6 Adéla HlochováAdéla Hlochová 025317 AK OlomoucAK Olomouc 3 21.73
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016 - 15:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 20.31
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 20.43
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 025624 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 20.90
4 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 025920 JAC BrnoJAC Brno 2 21.59
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 21.87
Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 015718 AC ProstějovAC Prostějov 5 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016 - 15:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 20.43
2 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 20.59
3 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 015824 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 21.10
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.30
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNP
Lucie HöfferováLucie Höfferová 015111 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016 - 15:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.64
2 Radka EltnerováRadka Eltnerová 026207 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 20.81
3 Tereza ČepkováTereza Čepková 015305 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.95
4 Terezie HolkováTerezie Holková 015811 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 21.05
5 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 015502 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 1 21.19
6 Sára RelovskáSára Relovská 025729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.03
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 29.1.2016 - 15:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika MikováDominika Miková 025409 JAC BrnoJAC Brno 4 20.81
2 Natálie KokešováNatálie Kokešová 025101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 20.85
3 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.81
4 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 026118 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 23.84
Valerie StratilováValerie Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (pá, 29.1.2016 - 15:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.86
2 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.15
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 016005 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 21.23
4 Tereza HajdukováTereza Hajduková 025503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.35
Nela StratilováNela Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (pá, 29.1.2016 - 15:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 21.00
2 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 015603 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 21.10
3 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 21.46
4 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 SK PřerovSK Přerov 5 21.79
5 Kristýna PetrováKristýna Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 22.14
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (pá, 29.1.2016 - 15:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.26
2 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.47
3 Adéla PohlováAdéla Pohlová 025521 JAC BrnoJAC Brno 4 22.11
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.48
5 Magdalena NovotnáMagdalena Novotná 016107 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 24.56
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (pá, 29.1.2016 - 15:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠipošováNela Šipošová 025816 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.86
2 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK ŠternberkAK Šternberk 3 20.99
3 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 026009 AK ŠternberkAK Šternberk 4 21.93
4 Kateřina HolonováKateřina Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.22
Sabina KovářováSabina Kovářová 026025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNP
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.03
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.51
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 19.66
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 19.68
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 AK OlomoucAK Olomouc 5 19.90
6 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 19.98
7 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 20.30
8 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 20.31
9 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 20.43
10 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 20.43
11 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 20.59
12 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.64
13 Dominika MikováDominika Miková 025409 JAC BrnoJAC Brno 4 20.81
14 Radka EltnerováRadka Eltnerová 026207 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 20.81
15 Natálie KokešováNatálie Kokešová 025101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 20.85
16 Nela ŠipošováNela Šipošová 025816 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.86
17 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.86
18 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 025624 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 20.90
19 Tereza ČepkováTereza Čepková 015305 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.95
20 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK ŠternberkAK Šternberk 3 20.99
21 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 21.00
22 Terezie HolkováTerezie Holková 015811 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 21.05
23 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 015824 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 21.10
24 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 015603 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 21.10
25 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.15
26 Nikol SmolkováNikol Smolková 025411 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 21.17
27 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 015502 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 1 21.19
28 Martina SalčákováMartina Salčáková 026218 JAC BrnoJAC Brno 2 21.21
29 Monica HladíkováMonica Hladíková 016005 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 21.23
30 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.26
31 Valerie JankůValerie Janků 025904 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.44
32 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 21.46
33 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.47
34 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 025920 JAC BrnoJAC Brno 2 21.59
35 Adéla HlochováAdéla Hlochová 025317 AK OlomoucAK Olomouc 3 21.73
36 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 SK PřerovSK Přerov 5 21.79
37 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.81
38 Simona VymětalováSimona Vymětalová 015515 AK KroměřížAK Kroměříž 1 21.84
39 Karolína PetrováKarolína Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 21.87
40 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 026009 AK ŠternberkAK Šternberk 4 21.93
41 Sára RelovskáSára Relovská 025729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.03
42 Adéla PohlováAdéla Pohlová 025521 JAC BrnoJAC Brno 4 22.11
43 Kristýna PetrováKristýna Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 22.14
44 Kateřina HolonováKateřina Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.22
45 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.30
46 Tereza HajdukováTereza Hajduková 025503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.35
47 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 026118 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 23.84
48 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.48
49 Magdalena NovotnáMagdalena Novotná 016107 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 24.56
Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 015718 AC ProstějovAC Prostějov 5 DNP
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNP
Lucie HöfferováLucie Höfferová 015111 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNP
Valerie StratilováValerie Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNP
Nela StratilováNela Stratilová 015203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNP
Sabina KovářováSabina Kovářová 026025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNP

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016 - 15:15) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 3 20.66
2 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK ŠternberkAK Šternberk 4 20.69
3 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.74
4 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 045120 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 22.97
5 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 056011 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 24.23
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016 - 15:15) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 21.00
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.24
3 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 035509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.64
4 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK HraniceSK Hranice 2 22.08
5 Nikol WiwegerováNikol Wiwegerová 046119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.84
6 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 055202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 23.35
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016 - 15:15) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 21.50
2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5 21.99
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 035209 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 22.24
4 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 046113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.26
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 045419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 24.31
Lucie LukešováLucie Lukešová 035212 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016 - 15:15) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠoukalováNela Šoukalová 035817 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 22.31
2 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 035324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.55
3 Barbora RuprichováBarbora Ruprichová 035702 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.54
4 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 036218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.74
5 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 25.59
Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 3 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016 - 15:15) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana MarciánováHana Marciánová 035323 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 20.60
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 21.41
3 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.97
4 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 045426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.37
5 Lucie RaidováLucie Raidová 035917 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.72
6 Barbora DolinováBarbora Dolinová 035922 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 3 32.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana MarciánováHana Marciánová 035323 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 20.60
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 3 20.66
3 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK ŠternberkAK Šternberk 4 20.69
4 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 21.00
5 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.24
6 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 21.41
7 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 21.50
8 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 035509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.64
9 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.74
10 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.97
11 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5 21.99
12 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK HraniceSK Hranice 2 22.08
13 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 035209 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 22.24
14 Nela ŠoukalováNela Šoukalová 035817 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 22.31
15 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 035324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.55
16 Nikol WiwegerováNikol Wiwegerová 046119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.84
17 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 045120 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 22.97
18 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 055202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 23.35
19 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 056011 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 24.23
20 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 046113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.26
21 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 045419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 24.31
22 Barbora RuprichováBarbora Ruprichová 035702 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.54
23 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 036218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.74
24 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 045426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.37
25 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 25.59
26 Lucie RaidováLucie Raidová 035917 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.72
27 Barbora DolinováBarbora Dolinová 035922 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 3 32.53
Lucie LukešováLucie Lukešová 035212 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNP
Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 3 DNP

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016 - 14:15) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 39.36
2 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 39.47
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 39.57
4 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 42.42
5 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 010610 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 45.52
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016 - 14:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 40.00
2 Jakub KaňovskýJakub Kaňovský 010122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 40.35
3 Ondřej JavůrekOndřej Javůrek 020220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 43.55
4 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 021023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 47.88
Ondřej PodešvaOndřej Podešva 010410 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016 - 14:15) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 40.27
2 Viktor PálkaViktor Pálka 020815 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 40.57
3 Milan KučeraMilan Kučera 010905 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 41.01
4 Thomas ČmielThomas Čmiel 020215 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 42.57
5 Lukáš HanákLukáš Hanák 011228 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 43.96
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016 - 14:15) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 010220 AK OlomoucAK Olomouc 3 40.70
2 Adam KupkaAdam Kupka 010831 AK ŠternberkAK Šternberk 5 41.77
3 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 020903 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 43.64
4 Adam ŠopíkAdam Šopík 021024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 46.93
5 Vilém SedláčekVilém Sedláček 020717 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 47.11
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016 - 14:15) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 SK PřerovSK Přerov 5 41.62
2 Jan VeličkaJan Velička 010910 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 41.65
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 42.21
4 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 020721 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 48.05
5 Damián JaníkDamián Janík 020828 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 48.37
6 Hugo HynčicaHugo Hynčica 020711 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 54.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 39.36
2 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 39.47
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 39.57
4 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 40.00
5 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 40.27
6 Jakub KaňovskýJakub Kaňovský 010122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 40.35
7 Viktor PálkaViktor Pálka 020815 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 40.57
8 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 010220 AK OlomoucAK Olomouc 3 40.70
9 Milan KučeraMilan Kučera 010905 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 41.01
10 David SkřečekDavid Skřeček 020411 SK PřerovSK Přerov 5 41.62
11 Jan VeličkaJan Velička 010910 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 41.65
12 Adam KupkaAdam Kupka 010831 AK ŠternberkAK Šternberk 5 41.77
13 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 42.21
14 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 42.42
15 Thomas ČmielThomas Čmiel 020215 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 42.57
16 Ondřej JavůrekOndřej Javůrek 020220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 43.55
17 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 020903 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 43.64
18 Lukáš HanákLukáš Hanák 011228 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 43.96
19 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 010610 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 45.52
20 Adam ŠopíkAdam Šopík 021024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 46.93
21 Vilém SedláčekVilém Sedláček 020717 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 47.11
22 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 021023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 47.88
23 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 020721 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 48.05
24 Damián JaníkDamián Janík 020828 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 48.37
25 Hugo HynčicaHugo Hynčica 020711 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 54.23
Ondřej PodešvaOndřej Podešva 010410 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNP

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016 - 14:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 43.86
2 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 46.68
3 Filip ZielinaFilip Zielina 040321 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 49.39
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.42
5 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 50.45
6 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 55.31
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016 - 14:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 44.39
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 46.38
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 46.71
4 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 47.17
5 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 47.19
6 Šimon KollerŠimon Koller 030308 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 49.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 43.86
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 44.39
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 46.38
4 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 46.68
5 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 46.71
6 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 47.17
7 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 47.19
8 Filip ZielinaFilip Zielina 040321 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 49.39
9 Šimon KollerŠimon Koller 030308 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 49.42
10 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 49.42
11 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 50.45
12 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 55.31

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016 - 13:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 40.07
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 41.50
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 43.21
4 Barbora GabrhelíkováBarbora Gabrhelíková 025111 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 49.16
5 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 015406 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 54.84
Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK OlomoucAK Olomouc 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016 - 13:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 42.86
2 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.99
3 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 015824 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 45.36
4 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK ŠternberkAK Šternberk 2 46.65
5 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 026118 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 53.54
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016 - 13:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie HolkováTerezie Holková 015811 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 44.19
2 Radka EltnerováRadka Eltnerová 026207 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 44.57
3 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 015502 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 5 46.38
4 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 47.32
5 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 016005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 47.84
6 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 026022 AC ProstějovAC Prostějov 6 51.40
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016 - 13:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KokešováNatálie Kokešová 025101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 44.68
2 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 44.79
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 3 46.09
4 Veronika CholastováVeronika Cholastová 015929 AK ŠternberkAK Šternberk 1 47.33
5 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 015517 SK PřerovSK Přerov 2 50.02
6 Magdalena NovotnáMagdalena Novotná 016107 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 54.76
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016 - 13:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 015804 SK PřerovSK Přerov 4 44.87
2 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 015603 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 45.15
3 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 026030 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 47.38
4 Kristýna PetrováKristýna Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 48.18
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 48.28
6 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 025419 AC ProstějovAC Prostějov 3 48.63
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 29.1.2016 - 13:45) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 44.47
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 45.53
3 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 46.84
4 Eliška BartákováEliška Bartáková 015921 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 48.02
5 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 026009 AK ŠternberkAK Šternberk 2 48.62
6 Michaela RaszkováMichaela Raszková 016107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 49.56
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 40.07
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 41.50
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 42.86
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 43.21
5 Terezie HolkováTerezie Holková 015811 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 44.19
6 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 44.47
7 Radka EltnerováRadka Eltnerová 026207 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 44.57
8 Natálie KokešováNatálie Kokešová 025101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 44.68
9 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 44.79
10 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 015804 SK PřerovSK Přerov 4 44.87
11 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.99
12 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 015603 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 45.15
13 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 015824 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 45.36
14 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 45.53
15 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 3 46.09
16 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 015502 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 5 46.38
17 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK ŠternberkAK Šternberk 2 46.65
18 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 46.84
19 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 47.32
20 Veronika CholastováVeronika Cholastová 015929 AK ŠternberkAK Šternberk 1 47.33
21 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 026030 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 47.38
22 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 016005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 47.84
23 Eliška BartákováEliška Bartáková 015921 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 48.02
24 Kristýna PetrováKristýna Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 48.18
25 Karolína PetrováKarolína Petrová 025122 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 48.28
26 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 026009 AK ŠternberkAK Šternberk 2 48.62
27 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 025419 AC ProstějovAC Prostějov 3 48.63
28 Barbora GabrhelíkováBarbora Gabrhelíková 025111 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 49.16
29 Michaela RaszkováMichaela Raszková 016107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 49.56
30 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 015517 SK PřerovSK Přerov 2 50.02
31 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 026022 AC ProstějovAC Prostějov 6 51.40
32 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 026118 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 53.54
33 Magdalena NovotnáMagdalena Novotná 016107 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 54.76
34 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 015406 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 54.84
Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK OlomoucAK Olomouc 6 DQ
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 DNP

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016 - 13:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 3 43.84
2 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK ŠternberkAK Šternberk 5 45.96
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 50.00
Amálie DobšíkováAmálie Dobšíková 03 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1 DNS
Barbora HudečkováBarbora Hudečková 035728 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016 - 13:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.56
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 035306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 46.14
3 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.58
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK ŠternberkAK Šternberk 2 52.92
5 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK ŠternberkAK Šternberk 1 53.43
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016 - 13:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 AK OlomoucAK Olomouc 4 47.79
2 Mojisola AkereleMojisola Akerele 035901 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 48.68
3 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Slovácký běžecký klub Kyjov o.s.Slovácký běžecký klub Kyjov... 5 48.81
4 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 035722 AK ŠternberkAK Šternberk 2 49.08
5 Martina GalburováMartina Galburová 036202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 49.64
6 Barbora KorusováBarbora Korusová 035302 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 51.09
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016 - 13:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 47.21
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 035814 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 48.41
3 Veronika RočkováVeronika Ročková 045622 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 51.48
4 Lucie LukešováLucie Lukešová 035212 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 53.14
5 Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 55.08
Adriana PřívarováAdriana Přívarová 036111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016 - 13:30) Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora AlexováBarbora Alexová 045726 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 49.40
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 4 50.57
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 045204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 52.33
4 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 046113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 53.46
5 Nikola VálkováNikola Válková 046103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 54.05
6 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 045426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 54.82
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 29.1.2016 - 13:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 035828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 48.84
2 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 49.67
3 Hana KleiblováHana Kleiblová 036023 AK KroměřížAK Kroměříž 5 51.04
4 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 045415 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 1 51.92
5 Nikola RuckáNikola Rucká 045914 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 6 53.64
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 035324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 3 43.84
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.56
3 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK ŠternberkAK Šternberk 5 45.96
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 035306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 46.14
5 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 47.21
6 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.58
7 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 AK OlomoucAK Olomouc 4 47.79
8 Amálie MynářováAmálie Mynářová 035814 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 48.41
9 Mojisola AkereleMojisola Akerele 035901 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 48.68
10 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Slovácký běžecký klub Kyjov o.s.Slovácký běžecký klub Kyjov... 5 48.81
11 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 035828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 48.84
12 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 035722 AK ŠternberkAK Šternberk 2 49.08
13 Barbora AlexováBarbora Alexová 045726 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 49.40
14 Martina GalburováMartina Galburová 036202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 49.64
15 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 49.67
16 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 50.00
17 Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 4 50.57
18 Hana KleiblováHana Kleiblová 036023 AK KroměřížAK Kroměříž 5 51.04
19 Barbora KorusováBarbora Korusová 035302 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 51.09
20 Veronika RočkováVeronika Ročková 045622 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 51.48
21 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 045415 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 1 51.92
22 Anežka BojkováAnežka Bojková 045204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 52.33
23 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK ŠternberkAK Šternberk 2 52.92
24 Lucie LukešováLucie Lukešová 035212 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 53.14
25 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK ŠternberkAK Šternberk 1 53.43
26 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 046113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 53.46
27 Nikola RuckáNikola Rucká 045914 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 6 53.64
28 Nikola VálkováNikola Válková 046103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 54.05
29 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 045426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 54.82
30 Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 55.08
Amálie DobšíkováAmálie Dobšíková 03 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1 DNS
Barbora HudečkováBarbora Hudečková 035728 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 DNS
Adriana PřívarováAdriana Přívarová 036111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNP
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 035324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNP

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016 - 13:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor GebauerViktor Gebauer 010919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:12.77
2 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:15.01
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:15.48
4 Václav HolcmanVáclav Holcman 010304 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:16.42
5 Karel ZámečníkKarel Zámečník 010707 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:16.79
6 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:17.78
7 Jan ChmelářJan Chmelář 010223 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:18.19
8 Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:18.51
9 Adam ŠubíkAdam Šubík 010827 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:18.52
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016 - 13:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VeličkaJan Velička 010910 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 2:19.52
2 Jan PilchJan Pilch 010326 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:20.76
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK ŠternberkAK Šternberk 1 2:23.63
4 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 2:23.65
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 2:28.74
6 Adam KupkaAdam Kupka 010831 AK ŠternberkAK Šternberk 8 2:29.29
7 Hynek HajnýHynek Hajný 021125 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 2:29.65
8 Kristián GřesKristián Gřes 020802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:35.78
9 Jiří KristJiří Krist 020924 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 2:37.60
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor GebauerViktor Gebauer 010919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:12.77
2 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:15.01
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:15.48
4 Václav HolcmanVáclav Holcman 010304 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:16.42
5 Karel ZámečníkKarel Zámečník 010707 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:16.79
6 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:17.78
7 Jan ChmelářJan Chmelář 010223 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:18.19
8 Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:18.51
9 Adam ŠubíkAdam Šubík 010827 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:18.52
10 Jan VeličkaJan Velička 010910 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 2:19.52
11 Jan PilchJan Pilch 010326 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:20.76
12 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK ŠternberkAK Šternberk 1 2:23.63
13 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 2:23.65
14 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 2:28.74
15 Adam KupkaAdam Kupka 010831 AK ŠternberkAK Šternberk 8 2:29.29
16 Hynek HajnýHynek Hajný 021125 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 2:29.65
17 Kristián GřesKristián Gřes 020802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:35.78
18 Jiří KristJiří Krist 020924 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 2:37.60

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016 - 13:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:15.30
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:23.92
3 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 2:25.11
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:29.56
5 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 AK HodonínAK Hodonín 2 2:30.66
6 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko 030115 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 12 2:31.68
7 Filip SehnalFilip Sehnal 030104 SK PřerovSK Přerov 6 2:32.94
8 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:36.75
9 Michal HrochMichal Hroch 030218 AK OlomoucAK Olomouc 11 2:39.20
10 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:40.37
11 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:41.73
12 Tomáš PřidalTomáš Přidal 030216 AK OlomoucAK Olomouc 8 2:44.14
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016 - 13:05) Výsledek v PDF Excel