výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (30. 1. 2016)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.09
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.10
3 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.11
4 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.43
5 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.62
6 Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.75
7 Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.83
8 Daniel SchnurpfeilDaniel Schnurpfeil 97 AC DomažliceAC Domažlice 08.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.16
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.30
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.32
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.72
5 David PolitzerDavid Politzer 97 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.73
6 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.99
7 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.04
8 Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.25
2 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.29
3 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.42
4 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.72
5 Samuel WaageSamuel Waage 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.72
6 Jan NovákJan Novák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.84
7 Ondřej ŠotOndřej Šot 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.92
8 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.40
2 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.43
3 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.48
4 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.49
5 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.55
6 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.68
7 Michael HellerMichael Heller 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.83
8 Petr UrbanPetr Urban 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.96
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.02
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.21
3 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.30
4 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.36
5 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.40
6 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.42
7 Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.54
Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.07
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.08
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.26
4 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
5 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.30
6 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.47
Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.15
2 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.25
3 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
4 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.61
5 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.89
6 David ŽikešDavid Žikeš 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.94
7 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.14
Michal NovákMichal Novák 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.37
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.41
3 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.44
4 František HořavaFrantišek Hořava 01 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.93
5 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.10
6 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.17
Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.35
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.41
3 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.72
4 Aleš SutnarAleš Sutnar 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.90
Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DQ
Jan TibitanclJan Tibitancl 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.49
2 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 07.55
3 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.70
4 Jakub KřížekJakub Křížek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.70
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.73
6 Martin SvobodaMartin Svoboda 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.76
7 Adam ZemanAdam Zeman 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.71
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.12
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.27
3 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.41
4 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.41
5 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.43
6 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.43
7 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.56
8 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 07.57
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.67
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.68
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.75
4 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.98
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.31
6 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.08
2 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.31
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.36
4 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69
5 Jolana HráchováJolana Hráchová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.11
Iveta KubováIveta Kubová 83 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.33
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.41
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.47
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.58
5 Lenka LukáčováLenka Lukáčová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.04
6 Pavlína KoubováPavlína Koubová 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.48
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.68
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.01
3 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.20
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.53
5 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.54
6 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.66
7 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.78
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.66
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.68
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.72
4 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.83
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.14
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.19
7 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31
8 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.34
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.71
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.91
3 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.98
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.66
5 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.71
6 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.72
7 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.73
8 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.11
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.12
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.23
4 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.63
5 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.68
6 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.95
7 Anna BlumentrittováAnna Blumentrittová 00 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.20
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.28
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.29
4 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.56
5 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.89
6 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.10
7 Stefanie GrafStefanie Graf 00 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.37
2 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.41
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.60
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.63
6 Magdalena TalířováMagdalena Talířová 00 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.77
7 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.03
8 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.13
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.30
3 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.36
4 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.38
5 Gabriela PickováGabriela Picková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.53
6 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.78
7 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.46
2 Anežka KunčickáAnežka Kunčická 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.64
3 Andrea BalíkováAndrea Balíková 00 AC DomažliceAC Domažlice 08.71
4 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.73
5 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.90
6 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.98
7 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková 99 AC DomažliceAC Domažlice 09.18
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.90
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.04
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.14
4 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.15
5 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.23
6 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.24
7 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.35
Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.53
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.95
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.20
4 Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.22
5 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.88
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.43
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.56
3 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.32
4 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.99
Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.09
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.45
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.71
4 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.31
5 Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.18
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.72
2 Jan PetákJan Peták 98 AC DomažliceAC Domažlice 22.81
3 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.88
4 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.15
5 Jiří LoučímJiří Loučím 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.40
Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 23.17
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.21
3 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.13
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.11
5 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.63
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.47
2 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.61
3 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.80
4 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.49
5 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 44.47
Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.98
2 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 23.27
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 23.37
4 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.61
Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.33
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.54
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 24.30
4 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 24.95
Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.24
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.55
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.82
4 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.20
Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.19
2 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 24.88
3 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.91
4 František HořavaFrantišek Hořava 01 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 26.31
Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.70
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 27.10
3 Aleš SutnarAleš Sutnar 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 30.27
4 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.06
Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Lukáš MarhounLukáš Marhoun 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.59
2 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.34
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Jan TibitanclJan Tibitancl 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.03
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.41
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.05
Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.28
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.43
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.74
4 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.54
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.87
2 Anna KarešováAnna Karešová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.30
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.58
4 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.61
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.90
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.10
2 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.46
3 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.83
4 Lenka LukáčováLenka Lukáčová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.02
5 Jolana HráchováJolana Hráchová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.85
6 Pavlína KoubováPavlína Koubová 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 32.35
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.71
2 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.14
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 26.29
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.65
Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.67
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.81
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.91
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.31
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 28.28
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.95
2 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.35
Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.00
2 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.22
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 28.44
4 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 29.75
Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.68
2 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.91
3 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 29.40
4 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 29.63
5 Stefanie GrafStefanie Graf 00 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 31.53
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena TalířováMagdalena Talířová 00 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 29.44
2 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.10
3 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková 99 AC DomažliceAC Domažlice 30.80
Anna BlumentrittováAnna Blumentrittová 00 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice DQ
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.41
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.49
3 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 47.90
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.20
5 Jan HanzlíkJan Hanzlík 99 TJ SušiceTJ Sušice 60.51
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.62
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.33
3 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.35
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.52
5 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 56.84
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PetákJan Peták 98 AC DomažliceAC Domažlice 50.70
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.91
3 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.94
4 Jiří LoučímJiří Loučím 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.90
Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.38
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.13
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 53.87
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DQ
Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.98
2 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 54.05
3 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.14
4 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 54.51
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.11
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.03
2 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 54.50
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.30
4 David PolitzerDavid Politzer 97 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 55.50
5 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 55.56
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.80
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.23
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.81
4 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.75
5 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 65.59
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 58.09
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.50
3 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.09
4 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.81
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 72.10
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.35
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.90
3 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.72
4 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 65.74
5 Julie FarováJulie Farová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66.02
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.70
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 61.65
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 61.99
4 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.45
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:50.50
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:50.65
3 Jan MurínJan Murín 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:52.74
4 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:57.74
5 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.01
6 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:58.85
7 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.19
Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Jiří GregorJiří Gregor 94 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.15
2 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:00.47
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:00.72
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:00.88
5 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:03.45
6 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:03.79
7 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:08.01
Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.11
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:04.22
3 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:06.20
4 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:07.36
5 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:10.12
6 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 2:10.80
7 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:12.09
8 Michael HellerMichael Heller 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:13.09
9 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:13.17
10 Michal KorandaMichal Koranda 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:21.08
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:11.68
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.06
3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:19.36
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:21.24
5 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:22.42
6 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:24.00
7 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:24.24
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.94
2 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.44
3 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:31.54
4 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.69
5 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:31.91
6 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:32.54
7 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:34.25
8 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:35.42
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.23
2 Anežka ŠímováAnežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:37.98
3 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.40
4 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 00 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:44.58
5 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.04
6 Magdalena TalířováMagdalena Talířová 00 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:51.34
7 Nikol ŠtefanováNikol Štefanová 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:55.16
Barbora HrabykováBarbora Hrabyková 00 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:59.96
2 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:03.18
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:07.58
4 Nikolaos MachNikolaos Mach 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:09.04
5 Jakub JosefJakub Josef 94 AC DomažliceAC Domažlice 4:10.02
6 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:15.10
7 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4:15.79
8 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:19.29
9 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:30.76
Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4:23.45
2 Josef SoukupJosef Soukup 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:24.10
3 Tomáš TokárTomáš Tokár 99 TJ SušiceTJ Sušice 4:50.09
4 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 4:50.14
5 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:52.22
6 Zdeněk ČadaZdeněk Čada 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:11.06
Václav JírůVáclav Jírů 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Roman VodičkaRoman Vodička 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Roman PanuškaRoman Panuška 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Valerie SoukupováValerie Soukupová 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:34.70
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
3 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
5 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
7 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Poznámky:
Nezměřeno z důvodu poruchy kamery
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:47.79
2 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:03.09
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:07.92
4 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:20.87
5 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:25.52
6 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:31.34
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08:52.85
2 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:56.92
3 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08:58.14
4 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 09:03.98
5 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09:04.74
6 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 09:09.40
7 Radek VeselýRadek Veselý 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:10.03
8 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 AC DomažliceAC Domažlice 09:11.26
9 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:25.38
10 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09:53.23
11 Roman BudilRoman Budil 69 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09:54.88
12 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10:16.45
13 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10:26.75
14 Filip ŠimekFilip Šimek 79 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:05.45
15 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:47.74
Martin DebnarMartin Debnar 92 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 AC DomažliceAC Domažlice 09:39.21
2 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10:34.36
3 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:43.25
4 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:52.02
5 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:13.32
Celkem 5 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 10:45.78
2 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:04.97
3 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:46.29
4 Běla TréškováBěla Tréšková 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:55.02
5 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12:36.26
6 Jana SvobodováJana Svobodová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12:45.73
Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.89
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.97
3 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.11
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.33
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.36
6 Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.40
7 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.47
8 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.78
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.91
2 Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.02
3 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.07
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.21
5 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.22
6 Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.32
7 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.33
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.7
2 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.5
3 Karel RajchartKarel Rajchart 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.0
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNF
Poznámky:
RUČNÍ ČASY
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.56
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.61
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.62
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.89
5 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.59
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.72
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.89
3 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 00 TJ SušiceTJ Sušice 10.08
4 Jan HanzlíkJan Hanzlík 99 TJ SušiceTJ Sušice 11.29
Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.48
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.05
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.22
4 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.23
5 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.30
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.70
2 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.82
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.87
4 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.15
5 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.33
6 Lenka LukáčováLenka Lukáčová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.46
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.26
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.50
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.56
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.60
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.00
Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.54
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.72
3 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.05
4 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC DomažliceAC Domažlice 11.16
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.26
6 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.30
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.84
2 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 10.24
3 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.43
4 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.49
5 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.54
6 Michaela MaryškováMichaela Maryšková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.01
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubeš, Ryba, Pyšek, Ličman Kubeš, Ryba, Pyšek, Ličman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:29.75
2 Gabriel, Svoboda, Poduška, Votava Gabriel, Svoboda, Poduška, Votava TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:37.71
3 Novák, Pacholík, Šprincl, Didek Novák, Pacholík, Šprincl, Didek TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:38.00
Zbuzek, Fikrle, Lauber, Karlach Zbuzek, Fikrle, Lauber, Karlach TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Nový, Loučím, Štverák, Šilhavý Nový, Loučím, Štverák, Šilhavý TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:39.17
Uhlíř, Novák, Švojcr, Stašek Uhlíř, Novák, Švojcr, Stašek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Bešta J., Hlaváč, Bešta L., Tůma Bešta J., Hlaváč, Bešta L., Tůma Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:36.92
Blacký, Mastny, Peták, Tauer Blacký, Mastny, Peták, Tauer AC DomažliceAC Domažlice 1:33.89
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarešová Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarešová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:45.86
2 Adlerová, Kuberková, Lokajíčková, Suchá Adlerová, Kuberková, Lokajíčková, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:51.87
Kofroňová, Bělohlavová, Suková, Kršová Kofroňová, Bělohlavová, Suková, Kršová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Přástková, Petružílková, Baštárová, Klailová Přástková, Petružílková, Baštárová, Klailová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Němcová, Šímová, Poslušná, Vránová Němcová, Šímová, Poslušná, Vránová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:00.33
2 Bendová, Štráchalová, Faktorová, Votíková Bendová, Štráchalová, Faktorová, Votíková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:03.68
Picková, Kautová, Kubátová, Šafaříková Picková, Kautová, Kubátová, Šafaříková Atletika KlatovyAtletika Klatovy DQ
Všetičková, Třísková, Vargová, Vávrová Všetičková, Třísková, Vargová, Vávrová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Poznámky:
DQ dle pravidla 218.1
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj KlukanMatěj Klukan
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 1.96
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.96
3 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.90
4 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.90
5 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.90
6 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.87
7 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.87
8 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.84
9 Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.84
10= Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.81
10= Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.81
12= Jakub ŽižkaJakub Žižka
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.76
12= Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 1.76
12= David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.76
15 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.71
16 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.71
17 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.66
18 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 1.66
19 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.61
20 Jan SuchýJan Suchý
AC DomažliceAC Domažlice
01 1.61
21 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.56
Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 DNS
Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.76
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.69
3= Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
99 1.69
3= Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.69
5= Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.66
5= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.66
7 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1.63
8 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 1.60
9 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 1.60
10 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 1.57
11 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.54
12 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.51
13 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1.46
14 Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 1.46
15= Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.41
15= Anita KelemenováAnita Kelemenová
AC DomažliceAC Domažlice
00 1.41
17= Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 1.41
17= Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.41
17= Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.41
20= Kateřina TrnkováKateřina Trnková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.36
20= Miroslava SloupováMiroslava Sloupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1.36
Zuzana MüllerováZuzana Müllerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
00 NH
Celkem 22 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.25
2 Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 4.40
3 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.30
4 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 4.00
5 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 3.70
6 Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
69 3.60
7 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 3.60
8 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 3.40
9 Václav ŠelmátVáclav Šelmát
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
77 3.20
Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNS
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 DNS
Daniel MaruštíkDaniel Maruštík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 NH
Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 NH
Celkem 13 závodníků
Finále 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.61
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.30
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
86 4.40
2 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 4.10
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 4.00
4 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.00
5 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.20
6 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 2.60
7 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 2.40
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.46
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.44
3 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.41
4 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.14
5 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 6.13
6 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 6.12
7 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 6.03
8 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.98
9 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 5.74
10 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 5.73
11 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 5.70
12 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.60
13 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.15
Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 DNS
Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 DNS
Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6.37
2 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 6.25
3 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 6.05
4 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 6.02
5 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.59
6 Martin SvobodaMartin Svoboda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 5.36
7 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5.32
8 David ŽikešDavid Žikeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 5.26
9 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 5.12
10 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.01
František HořavaFrantišek Hořava
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
01 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 5.80
2 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.56
3 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.47
4 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5.40
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.40
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.32
7 Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 5.30
8 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 5.19
9 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.15
10 Kateřina HuclováKateřina Huclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
90 4.98
11 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.92
12 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.68
13 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.59
14 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.56
15 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 4.51
16 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.41
17 Petra KadlecováPetra Kadlecová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 4.04
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.67
2 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 5.24
3 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 5.20
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.11
5 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5.04
6 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 4.97
7 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.94
8 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.81
9 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.77
10 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.72
11 Simona HaasováSimona Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.60
12 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.59
13 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.56
14 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.50
15 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.46
16 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.42
17 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.39
18 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.35
19 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.29
20 Miroslava SloupováMiroslava Sloupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.02
Michaela MaryškováMichaela Maryšková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 NM
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 15.41
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 14.39
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 13.57
4 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 13.34
5 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 12.88
6 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 12.60
7 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 12.04
8 Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 11.97
9 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 11.51
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 DNS
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 DNS
Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 DNS
Daniel KondrDaniel Kondr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 NM
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11.87
2 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 11.66
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 11.23
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 11.16
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 11.14
6 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.12
7 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.81
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 10.58
9 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 10.53
10 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 10.47
11 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.17
12 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 09.99
13 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.88
Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNS
Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 DNS
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 NM
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.95
2 Eliška PapežováEliška Papežová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
00 11.28
3 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 11.17
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 11.02
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 10.76
6 Tereza UrbanováTereza Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 10.01
7 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 10.01
8 Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC DomažliceAC Domažlice
00 09.96
9 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 09.19
10 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 08.68
11 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 08.41
12 Michaela MaryškováMichaela Maryšková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 07.99
13 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 07.36
14 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 06.98
Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 DNS
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 11.64
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 11.34
3 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 11.08
4 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.80
5 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 10.48
6 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 09.49
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 15.03
2 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 14.73
3 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 13.92
4 Adam KamírAdam Kamír
AC DomažliceAC Domažlice
00 13.72
5 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 12.79
6 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 12.01
7 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 11.72
8 Martin VylítMartin Vylít
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 11.25
9 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 10.25
10 Jakub KřížekJakub Křížek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 10.11
11 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 08.36
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 13.66
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 13.37
3 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 12.83
4 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 12.33
5 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 12.05
6 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 12.00
7 Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 11.18
8 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 10.98
9 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.82
10 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 10.69
11 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 10.51
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 13.50
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 13.09
3 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 12.36
4 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
50 11.79
5 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 11.46
6 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 11.25
7 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 08.98
Celkem 7 závodníků