Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha-Stromovka (30. 1. 2016)trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 30.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s. |
88 | 15.41 | ||||||||||||||||
2 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla Praha |
98 | 14.39 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s. |
95 | 13.57 | ||||||||||||||||
4 |
Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak Vlašim |
95 | 13.34 | ||||||||||||||||
5 |
Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 12.88 | ||||||||||||||||
6 |
Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 12.60 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice |
96 | 12.04 | ||||||||||||||||
8 |
Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 11.97 | ||||||||||||||||
9 |
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika Klatovy |
94 | 11.51 | ||||||||||||||||
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Zlín, z.s. |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla Praha |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Daniel KondrDaniel Kondr
AK ŠKODA Plzeň |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 11.87 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 11.66 | ||||||||||||||||
3 |
Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník Stříbro |
98 | 11.23 | ||||||||||||||||
4 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 11.16 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro |
95 | 11.14 | ||||||||||||||||
6 |
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby Tábor |
83 | 11.12 | ||||||||||||||||
7 |
Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 10.81 | ||||||||||||||||
8 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 10.58 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 10.53 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 10.47 | ||||||||||||||||
11 |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 10.17 | ||||||||||||||||
12 |
Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 09.99 | ||||||||||||||||
13 |
Jana HoškováJana Hošková
TJ Sušice |
99 | 09.88 | ||||||||||||||||
Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s. |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |