výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (2. 2. 2016)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.83
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 06.97
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.10
5 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.11
4 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.11
6 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.19
7 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.20
8 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.38
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.29
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 07.31
4 Robert KučeraRobert Kučera 88 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.36
5 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.42
6 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.42
7 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.43
8 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.51
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
3 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb-atletikaSKP Union Cheb-atletika 07.51
4 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.68
6 Lukáš TáflLukáš Táfl 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.77
7 Daigo MatsubaraDaigo Matsubara 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.15
David SvobodaDavid Svoboda 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.14
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.21
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
4 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.33
5 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.44
6 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.50
7 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.31
8 Dan DvořákDan Dvořák 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.33
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.35
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.39
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
4 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.50
5 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.52
6 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.55
7 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
8 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.61
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.59
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.64
4 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.66
5 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.67
6 Christophe BordesChristophe Bordes 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.68
7 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.71
Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30
2 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50
3 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.66
4 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66
5 Vladimír KostičVladimír Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.78
6 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
7 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.85
8 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.94
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HouraOndřej Houra 89 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.67
2 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.71
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.74
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.78
5 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.82
6 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.87
7 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 94 NeregistrovánNeregistrován 07.91
8 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.07
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.70
2 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.82
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.98
4 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.00
5 Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.02
6 Matěj KutálekMatěj Kutálek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.08
7 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.19
8 Ivan FulyarovIvan Fulyarov 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.23
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.76
2 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.16
3 Jaroslav PtáčníkJaroslav Ptáčník 54 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.35
4 Jan BenešJan Beneš 57 ASK LovosiceASK Lovosice 09.72
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.10
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.67
2 Jan MeskařJan Meskař 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.12
3 Dan DvořákDan Dvořák 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.30
4 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.32
5 Philip ErnstPhilip Ernst 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.34
Ivan HupkaIvan Hupka 91 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.79
2 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.01
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.02
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.06
5 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.11
6 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.20
7 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
8 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.29
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.23
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30
3 Robert KučeraRobert Kučera 88 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.33
4 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 07.35
5 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.39
6 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.39
7 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.44
8 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.50
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.43
3 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb-atletikaSKP Union Cheb-atletika 07.63
4 David SvobodaDavid Svoboda 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.75
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.76
6 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.79
7 Lukáš TáflLukáš Táfl 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.83
8 Daigo MatsubaraDaigo Matsubara 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.69
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.97
3 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.06
4 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.08
5 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.15
6 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.19
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.23
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.30
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.46
2 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.51
3 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.59
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.67
5 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.74
6 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.12
7 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.41
8 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.42
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.13
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.19
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.21
4= Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.28
4= Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.28
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.33
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.39
8 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.41
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.02
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.34
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.48
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.50
5 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.57
6 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.71
7 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
8 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.84
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.51
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.65
3 Julie MackováJulie Macková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.70
4 Agáta VágnerováAgáta Vágnerová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.71
5 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.82
6= Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
6= Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.90
8 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.27
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.42
2 Tereza ŠírlováTereza Šírlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.92
3 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.00
4 Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.00
5 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.03
6 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.05
7 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.34
8 Kristýna VojtěchovskáKristýna Vojtěchovská 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.71
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
2 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.51
3 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.59
4 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.67
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.68
6 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.16
7 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.39
8 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.43
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.72
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.11
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.18
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.20
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.26
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
7 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.57
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.43
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.75
3 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.99
4 Karel VůjtekKarel Vůjtek 85 Triatlon Praha HájeTriatlon Praha Háje 67.74
Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.31
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 50.49
3 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 51.18
4 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 52.95
5 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.51
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MurínJan Murín 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 50.56
2 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.26
3 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.89
4 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 52.95
5 Václav ŠoleVáclav Šole 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.52
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.77
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.27
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.94
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.59
5 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55.45
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.98
2 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.11
3 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.53
4 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.86
Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.66
2 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 53.39
3 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 56.19
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 58.94
Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.55
2 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.83
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.19
5 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 59.18
4 Martin VlachMartin Vlach 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55.78
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.89
2 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 54.17
3 Martin DvořákMartin Dvořák 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.47
4 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55.41
5 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 56.95
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.30
2 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 56.39
3 Jan ŠpačekJan Špaček 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 56.93
4 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.64
5 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 67.03
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Július FröhlichJúlius Fröhlich 54 ČernošiceČernošice 71.88
2 Jan BenešJan Beneš 57 ASK LovosiceASK Lovosice 73.50
3 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 107.88
Jaroslav PtáčníkJaroslav Ptáčník 54 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.90
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.22
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.22
4 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 62.77
5 Anežka SládkováAnežka Sládková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 68.16
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.68
2 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.12
3 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.73
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.75
5 Karolína TesařováKarolína Tesařová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 76.42
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.60
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.51
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.05
4 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 61.92
5 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 69.21
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.23
2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.77
3 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.58
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 65.47
5 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.55
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 64.86
2 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 64.91
3 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 65.03
Kateřina FloriánováKateřina Floriánová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie HochmanováMarie Hochmanová 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 65.03
2 Petra BergmanováPetra Bergmanová 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 66.88
3 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 67.64
4 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 71.85
Eliška MartínkováEliška Martínková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 TJ Sokol Dolní PočerniceTJ Sokol Dolní Počernice 66.32
2 Kristýna VojtěchovskáKristýna Vojtěchovská 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 74.68
Natalia StavrovskajaNatalia Stavrovskaja 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.03
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.84
3 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.23
4 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:59.53
5 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:00.22
6 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:00.50
7 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod, o.s.TJ Slavoj Český Brod, o.s. 2:01.61
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:03.71
Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikolaos MachNikolaos Mach 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:00.13
2 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:07.69
3 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:07.72
4 Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:10.30
5 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:10.90
6 Hugo ErenmalmHugo Erenmalm 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:10.96
7 Jakub StádníkJakub Stádník 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:12.75
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:14.14
2 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:21.85
3 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:22.55
4 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:24.85
5 Jakub VacekJakub Vacek 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:36.57
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.14
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.70
3 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:19.34
4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:20.13
5 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:34.38
6 Jiřina MarešováJiřina Marešová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:39.11
7 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.93
8 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:45.27
9 Tereza SamkováTereza Samková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:03.95
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.65
2 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.97
3 Ivan HupkaIvan Hupka 91 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.13
4 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.32
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.28
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.38
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.58
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.73
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.99
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.91
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.07
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.31
Jakub VlčekJakub Vlček 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.15
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.32
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.38
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.52
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.94
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.62
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.67
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.83
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.98
5 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.12
6 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
2 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
3 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
4 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.35
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.39
6 Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.40
7 Filip KrálFilip Král 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.63
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.51
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
3 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.35
4 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.61
5 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.34
6 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.42
Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Juniorky

(út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.53
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.65
3 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.15
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.40
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.01
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.05
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.21
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.32
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.44
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.76
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.98
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.60
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.69
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.70
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.21
5 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.48
6 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.59
7 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.88
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.39
2 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.72
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.91
4 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.30
5 Michaela PistorováMichaela Pistorová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.99
6 Natálie SovováNatálie Sovová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.35
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
99 1.66
2 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 1.60
3 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.60
4 Barbora SlabochováBarbora Slabochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.55
5= Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 1.55
5= Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.55
7 Julie WeissováJulie Weissová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.50
8= Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.45
8= Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 1.45
10= Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.40
10= Anita KelemenováAnita Kelemenová
AC DomažliceAC Domažlice
00 1.40
12 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.40
13= Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1.40
13= Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 1.40
Johana FeixováJohana Feixová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 NH
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále 1 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.69
2 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 5.57
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.29
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
99 5.26
5 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.19
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.19
7 Simona HaasováSimona Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.71
8 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.67
9 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.52
10 Jana MatějkováJana Matějková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.47
11 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 4.46
12 Kateřina BursováKateřina Bursová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.35
13 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.31
14 Agáta VágnerováAgáta Vágnerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.28
15 Tereza TitěrováTereza Titěrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 4.20
16 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
99 4.20
17 Nikola TopolováNikola Topolová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.16
18 Eliška DundáčkováEliška Dundáčková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.12
19 Kateřina CísařováKateřina Císařová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 3.74
Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 NM
Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 NM
Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 NM
Celkem 22 závodníků
Finále 2 (út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.59
2 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.34
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.05
4 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.94
5 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 4.92
6 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.80
7 Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.67
8 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.62
9 Kateřina FloriánováKateřina Floriánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.53
10 Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.03
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 11.45
2 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11.10
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.67
4 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 10.42
5 Lada VondrováLada Vondrová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 10.36
6 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 09.76
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra KlementováPetra Klementová
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
88 14.31
2 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 12.01
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.90
4 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10.86
5 Marcela MoláčkováMarcela Moláčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 10.51
6 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 10.41
7 Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 09.98
8 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 09.87
9 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 09.52
10 Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 07.57
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 14.24
2 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 12.89
3 Hynek HampelHynek Hampel
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 12.86
4 Dominik KrivákDominik Krivák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12.71
5 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12.11
6 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 11.99
7 Kamil LeštinaKamil Leština
Nové Město na MoravěNové Město na Moravě
99 11.80
8 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 11.71
9 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.73
10 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.46
11 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.31
12 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.11
13 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.92
14 Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 09.60
15 Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.49
16 Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 08.58
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 12.80
2 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 11.69
3 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 10.29
4 Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 10.25
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 09.87
6 Jakub VlčekJakub Vlček
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
98 09.72
7 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 08.43
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 2.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 14.76
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 14.33
3 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 10.34
Celkem 3 závodníků