výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (6. 2. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.89
2 Dominik DuffekDominik Duffek 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.34
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.75
4 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.01
5 Jaroslav AltJaroslav Alt 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 09.55
6 Tomáš BlažekTomáš Blažek 02 AK MostAK Most 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.00
2 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 08.07
3 Timon Josef HozákTimon Josef Hozák 01 ASK DěčínASK Děčín 09.05
4 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.26
5 Dominik HaasDominik Haas 02 AK BílinaAK Bílina 09.27
Kryštof KačírekKryštof Kačírek 01 AK ŽatecAK Žatec DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.65
2 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 07.86
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.01
4 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.23
5 Jakub KovaříkJakub Kovařík 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.84
Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 08.08
2 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.10
3 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.24
4 Filip MarkvartFilip Markvart 02 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.03
5 Martin LenhartMartin Lenhart 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.86
Adam MíkaAdam Míka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.21
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.59
3 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.64
Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.64
5 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.14
6 Tomáš NguyenTomáš Nguyen 02 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 09.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 07.86
2 Jakub RemutaJakub Remuta 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.09
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.15
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.33
5 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.43
6 Daniel RoštášDaniel Roštáš 01 AK MostAK Most 08.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 07.77
2 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.97
3 Marek VachtaMarek Vachta 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.03
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.29
5 Václav VávraVáclav Vávra 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.51
6 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.11
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 07.66
2 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 07.79
3 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.84
4 Marek VachtaMarek Vachta 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.94
5 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.99
6 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.03
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal CshuaMichal Cshua 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.62
2 Jan BertlíkJan Bertlík 03 AK MostAK Most 08.98
3 Petr FryčekPetr Fryček 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.08
4 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.47
5 Matěj BartoškaMatěj Bartoška 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.69
6 Martin CshuaMartin Cshua 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 08.64
2 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.25
3 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 09.36
4 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.69
5 Josef HluštíkJosef Hluštík 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 10.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.14
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 AK MostAK Most 09.17
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.41
4 Lukáš KarbulkaLukáš Karbulka 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.52
5 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 04 ASK DěčínASK Děčín 10.43
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.39
2 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 08.73
3 David TrilčDavid Trilč 04 AK MostAK Most 09.86
4 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 04 AK MostAK Most 09.89
5 Jakub SchüllerJakub Schüller 03 AK MostAK Most 11.05
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.44
2 Michal CshuaMichal Cshua 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.48
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 08.64
4 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 08.69
5 Petr FryčekPetr Fryček 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.80
6 Jan BertlíkJan Bertlík 03 AK MostAK Most 09.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.25
2 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.27
3 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.62
4 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.75
5 Helena BabelováHelena Babelová 66 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.03
6 Kamila BukováKamila Buková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.12
2 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.43
3 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.81
4 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.02
5 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.13
6 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.06
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.16
3 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.56
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 08.95
5 Lucie HudečkováLucie Hudečková 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.17
6 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
2 Iva KoubíkováIva Koubíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.92
3 Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina 08.97
4 Tereza KokšálováTereza Kokšálová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.99
5 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.20
6 Klára KohoutováKlára Kohoutová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.30
2 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.51
3 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 09.21
4 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová 01 ASK DěčínASK Děčín 09.25
5 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 09.50
6 Michaela KunertováMichaela Kunertová 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 08.30
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.33
3 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.53
4 Markéta MaláMarkéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.90
5 Barbora LacinováBarbora Lacinová 01 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.18
6 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.86
2 Eliška NácarováEliška Nácarová 01 ASK DěčínASK Děčín 09.01
3 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 09.15
4 Klára PetýtkováKlára Petýtková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.33
5 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.41
6 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.67
2 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.70
3 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.88
4 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.04
5 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.15
6 Anna SolnickáAnna Solnická 02 AK ŽatecAK Žatec 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.30
2 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.58
3 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.74
4 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.91
5 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
6 Nikola ŠpůrováNikola Špůrová 01 AK BílinaAK Bílina 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.29
2 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.45
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.82
4 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 09.10
5 Karolína TannertováKarolína Tannertová 01 AK BílinaAK Bílina 10.43
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.29
2 Simona WeberováSimona Weberová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.64
3 Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.07
4 Veronika VitvarováVeronika Vitvarová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.29
Valérie VedejováValérie Vedejová 02 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.12
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.20
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.21
4 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.30
5 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 08.37
6 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.49
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov 09.10
2 Klára BláhováKlára Bláhová 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.72
3 Alžběta AdamováAlžběta Adamová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.90
4 Aneta DidykováAneta Didyková 04 AK BílinaAK Bílina 10.24
5 Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková 04 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 10.34
6 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 10.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.04
2 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.10
3 Zuzana KodešováZuzana Kodešová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.77
4 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová 03 AK MostAK Most 10.35
5 Anna HolcováAnna Holcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.74
6 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.88
2 Kristína LibováKristína Libová 04 AK MostAK Most 09.59
3 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 09.63
4 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 AK MostAK Most 09.73
Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Linda KvičerováLinda Kvičerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.04
2 Mariána KokšálováMariána Kokšálová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.25
3 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.71
4 Dominika KoptováDominika Koptová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.03
5 Anastázie KramerováAnastázie Kramerová 04 ASK DěčínASK Děčín 10.09
6 Věra KrálováVěra Králová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa PipkováDenisa Pipková 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.15
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.19
3 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 09.31
4 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 09.61
5 Petra ModrockáPetra Modrocká 04 AK ŽatecAK Žatec 09.65
6 Eliška NimcováEliška Nimcová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.84
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
3 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.53
4 Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 09.80
5 Jana SahulováJana Sahulová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.53
6 Aneta SixtováAneta Sixtová 04 AK BílinaAK Bílina 13.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.91
2 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.58
3 Petra ŠťastnáPetra Šťastná 04 AK ŽatecAK Žatec 09.68
4 Ema ŠimůnkováEma Šimůnková 04 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 10.10
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 08.58
2 Petra VondráčkováPetra Vondráčková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.09
3 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 09.18
4 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.46
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 08.52
2 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.90
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.91
4 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.03
5 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.08
6 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.14
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.41
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 18.85
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.97
4 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.16
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice 19.01
2 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 19.12
3 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.52
4 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.53
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 18.90
2 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 19.38
3 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.58
4 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.90
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.64
2 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.14
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.75
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 18.85
2 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.37
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.42
4 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 20.83
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.36
2 Kryštof KačírekKryštof Kačírek 01 AK ŽatecAK Žatec 20.51
3 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 21.53
Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.15
2 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.38
3 Petr KadrbaPetr Kadrba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.83
4 Jakub KovaříkJakub Kovařík 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 24.30
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.93
2 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.03
3 Jaroslav AltJaroslav Alt 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 23.77
Daniel RoštášDaniel Roštáš 01 AK MostAK Most DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek VachtaMarek Vachta 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.61
2 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.89
3 Milan MálekMilan Málek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.91
4 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.46
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.92
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.27
3 Tomáš NguyenTomáš Nguyen 02 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 21.97
4 Timon Josef HozákTimon Josef Hozák 01 ASK DěčínASK Děčín 22.24
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.99
2 Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 ASK DěčínASK Děčín 21.24
3 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 22.32
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.43
2 Jan BertlíkJan Bertlík 03 AK MostAK Most 22.23
3 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.24
4 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.86
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 21.86
2 Jindřich MusilJindřich Musil 04 AK MostAK Most 24.16
3 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 24.84
4 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.22
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.36
2 Petr FryčekPetr Fryček 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.62
3 Pavel ŘapekPavel Řapek 03 AK ŽatecAK Žatec 22.81
4 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 04 AK MostAK Most 24.45
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.40
2 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 24.24
3 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.51
4 Jakub SchüllerJakub Schüller 03 AK MostAK Most 28.15
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.12
2 Adam JustaAdam Justa 04 ASK LovosiceASK Lovosice 25.16
3 David TrilčDavid Trilč 04 AK MostAK Most 25.20
4 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 04 ASK DěčínASK Děčín 25.98
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.31
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.71
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 19.81
4 Barbora LacinováBarbora Lacinová 01 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 22.93
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.02
2 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.06
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.30
Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.53
2 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 20.55
3 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 20.77
4 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 20.85
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.69
2 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.71
3 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.68
Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.92
2 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 21.60
3 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.90
4 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 22.11
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.98
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.45
3 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.08
4 Nikola ŠpůrováNikola Špůrová 01 AK BílinaAK Bílina 23.66
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.58
2 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.20
3 Simona WeberováSimona Weberová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.46
4 Natálie BeckrtováNatálie Beckrtová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 22.92
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.87
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 21.87
3 Barbora HiekováBarbora Hieková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 21.96
4 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.35
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 21.08
2 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.09
3 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.24
4 Iva KoubíkováIva Koubíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.59
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.77
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.69
3 Kamila BukováKamila Buková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 26.41
Sabina OuzkáSabina Ouzká 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.83
2 Kristýna ŠupicováKristýna Šupicová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.27
3 Klára PetýtkováKlára Petýtková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.36
4 Michaela KunertováMichaela Kunertová 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 25.22
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NácarováEliška Nácarová 01 ASK DěčínASK Děčín 22.29
2 Veronika VitvarováVeronika Vitvarová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.90
3 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 23.21
4 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová 01 ASK DěčínASK Děčín 23.29
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 20.84
2 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.06
3 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.24
4 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 22.55
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 21.24
2 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.24
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.41
4 Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 23.31
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 23.08
2 Kateřina KneblováKateřina Kneblová 04 AK MostAK Most 24.38
3 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 24.43
4 Alžběta AdamováAlžběta Adamová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 25.59
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 21.74
2 Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 22.30
3 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 23.22
4 Aneta SixtováAneta Sixtová 04 AK BílinaAK Bílina 27.45
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.45
2 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 23.83
3 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 AK MostAK Most 24.16
4 Zuzana KodešováZuzana Kodešová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 24.62
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 24.83
2 Dominika KoptováDominika Koptová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.39
3 Eliška NimcováEliška Nimcová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.52
4 Aneta DidykováAneta Didyková 04 AK BílinaAK Bílina 26.32
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariána KokšálováMariána Kokšálová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24.02
2 Tereza NovákováTereza Nováková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 25.10
3 Věra KrálováVěra Králová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 25.21
4 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová 03 AK MostAK Most 25.35
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 22.54
2 Denisa PipkováDenisa Pipková 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.22
3 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 23.63
4 Jana SahulováJana Sahulová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.44
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristína LibováKristína Libová 04 AK MostAK Most 23.06
2 Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová 03 AK MostAK Most 23.47
3 Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 24.68
4 Anastázie KramerováAnastázie Kramerová 04 ASK DěčínASK Děčín 25.67
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.73
2 Pavlína LaubováPavlína Laubová 04 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 26.17
3 Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková 04 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 26.61
Petra ŠťastnáPetra Šťastná 04 AK ŽatecAK Žatec DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KonečnáAnna Konečná 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 25.67
2 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 27.29
3 Anna HolcováAnna Holcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 27.58
Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.68
2 Petra ModrockáPetra Modrocká 04 AK ŽatecAK Žatec 24.00
3 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24.07
Linda KvičerováLinda Kvičerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 39.19
2 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice 39.85
3 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 41.89
4 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 48.71
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 41.53
2 Marek VachtaMarek Vachta 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 42.63
3 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 43.33
Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 41.22
2 Jakub RemutaJakub Remuta 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 41.23
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 41.70
4 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 47.19
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 39.04
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.83
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 43.73
Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 41.65
2 Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 ASK DěčínASK Děčín 47.69
3 Petr BulínPetr Bulín 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 52.44
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 41.99
2 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.53
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.81
4 Jindřich MazanecJindřich Mazanec 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 46.56
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.02
2 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.77
3 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 45.72
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 55.17
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 42.45
2 Barbora HiekováBarbora Hieková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 47.13
3 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.32
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 47.49
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 48.06
2 Veronika MedkováVeronika Medková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 49.27
3 Natálie BeckrtováNatálie Beckrtová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 51.07
4 Radana HalvátováRadana Halvátová 01 AK ŽatecAK Žatec 55.40
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 44.84
2 Eliška NácarováEliška Nácarová 01 ASK DěčínASK Děčín 49.99
3 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.40
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina 51.60
2 Sabina OuzkáSabina Ouzká 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 53.14
3 Anna SolnickáAnna Solnická 02 AK ŽatecAK Žatec 54.97
Jana JílkováJana Jílková 02 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:05.21
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:12.01
3 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:16.40
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:23.76
5 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:31.97
6 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:35.33
7 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:35.41
8 Robert KlepáčekRobert Klepáček 02 AK ŽatecAK Žatec 2:41.90
9 Petr BulínPetr Bulín 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:57.27
Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 AK MostAK Most 2:32.41
2 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:33.73
3 Pavel ŘapekPavel Řapek 03 AK ŽatecAK Žatec 2:39.75
4 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:42.99
5 Ondřej KolářOndřej Kolář 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:51.20
6 Adam JustaAdam Justa 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2:51.83
7 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:54.28
8 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:55.35
9 David TrilčDavid Trilč 04 AK MostAK Most 3:05.23
10 Martin CshuaMartin Cshua 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:13.73
Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:24.16
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:28.79
3 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:32.26
4 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2:36.67
5 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2:38.68
6 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:47.97
7 Veronika MedkováVeronika Medková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:51.19
8 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2:53.75
9 Kristýna ŠupicováKristýna Šupicová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:55.45
10 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:01.03
11 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:01.66
12 Eliška ŠimůnkováEliška Šimůnková 01 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 3:01.90
13 Tereza TůmováTereza Tůmová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:08.03
14 Radana HalvátováRadana Halvátová 01 AK ŽatecAK Žatec 3:09.54
15 Marie StankováMarie Stanková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:18.35
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2:29.61
2 Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 2:54.46
3 Anna KonečnáAnna Konečná 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:56.22
4 Eliška KrobováEliška Krobová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2:58.24
5 Ema ŠimůnkováEma Šimůnková 04 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 2:59.72
6 Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 3:03.48
7 Klára BláhováKlára Bláhová 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:04.43
8 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 3:06.75
9 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:09.20
10 Kateřina KneblováKateřina Kneblová 04 AK MostAK Most 3:09.28
11 Anastázie KramerováAnastázie Kramerová 04 ASK DěčínASK Děčín 3:11.70
12 Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová 03 AK MostAK Most 3:16.83
13 Tereza NovákováTereza Nováková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:28.84
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 4:43.62
2 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4:44.54
3 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:51.65
4 Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 5:04.17
5 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:05.87
6 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:17.91
7 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5:28.93
8 Petr KadrbaPetr Kadrba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:29.02
9 Dominik HaasDominik Haas 02 AK BílinaAK Bílina 5:56.96
10 Martin LenhartMartin Lenhart 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 6:22.56
11 Michal VodvářkaMichal Vodvářka 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6:50.79
Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 5:29.93
2 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:41.86
3 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5:44.58
4 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:44.85
5 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6:24.37
6 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6:40.48
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:10.46
2 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:21.90
3 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:28.81
4 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:42.13
5 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:20.04
6 Eliška NěmcováEliška Němcová 01 ASK DěčínASK Děčín 6:25.69
7 Tereza KelnerováTereza Kelnerová 02 AK ŽatecAK Žatec 6:44.09
Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 5:18.54
2 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5:57.06
3 Veronika StekláVeronika Steklá 03 AK BílinaAK Bílina 5:57.93
4 Veronika StanislavováVeronika Stanislavová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 6:08.72
5 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 6:16.55
6 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6:18.48
7 Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 6:29.04
8 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová 03 AK MostAK Most 7:03.49
Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.32
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.52
3 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.69
4 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 09.70
5 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.96
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MarkvartFilip Markvart 02 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.92
2 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 11.13
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.19
4 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.35
5 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.25
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 10.85
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 12.42
3 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.34
Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.51
2 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.33
3 Lukáš KarbulkaLukáš Karbulka 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 12.54
4 Jindřich MusilJindřich Musil 04 AK MostAK Most 12.97
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.10
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.41
3 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.70
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.72
5 Eliška DamaškováEliška Damašková 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.11
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.19
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.79
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.17
4 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.25
5 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.26
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.18
2 Iva KoubíkováIva Koubíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.82
3 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.23
4 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.29
5 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 12.58
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.54
2 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.69
3 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.05
4 Marie StankováMarie Stanková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.25
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.44
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.85
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.89
4 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 11.37
5 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 12.59
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 11.77
2 Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová 03 AK MostAK Most 12.56
3 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 12.59
4 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.63
5 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 14.08
6 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 14.41
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.81
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.70 -----OOOXOXXX
2 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.65 ----OXOXOXXOXXX
3 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 1.60 ---OOOXOXXX
4 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 1.60 ---OOXXOXOXXX
5 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 1.55 --OOOOXXX
6 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 1.55 ---OXOOXXX
7 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 1.55 OOOOOXOXXX
8 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 1.40 OOXOXXX
9 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
01 1.40 XXOXOXXOXXX
10 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.35 OOXXX
11 Milan MálekMilan Málek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 NM XXX
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.45
1 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 1.40 OOOOXOXOXXX
2= Jan HříchJan Hřích
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
03 1.35 OOOOOXXX
2= Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.35 OOOOOXXX
4 Vojtěch BrožVojtěch Brož
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.25 OOOXXX
5 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1.15 OXXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.601.631.65
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 1.63 ---OOOOOOXXOXXX
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 1.53 --OOOOXOXXX
3 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 1.50 --OOXXOXOXXX
4 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.45 OOOXOXOXXX
5 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.40 OOOXOXXX
6 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.35 OOOXXX
8 Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 1.35 OXOOXXX
9 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.35 OOXXOXXX
9 Tereza TůmováTereza Tůmová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.30 OOXXX
11= Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
01 1.30 XOOXXX
11= Klára KohoutováKlára Kohoutová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.30 XOOXXX
11= Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 1.30 XOOXXX
14= Tereza PodhorskáTereza Podhorská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 1.30 OXOXXX
14= Simona WeberováSimona Weberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 1.30 OXOXXX
16 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 1.30 XOXOXXX
16 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková
AK ChotěšovAK Chotěšov
01 DNP
MS Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.45
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.53
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.45 OOOOOXXOXXOXXX
2 Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 1.35 OOOOXXOXXX
3 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
03 1.30 OOOOXXX
4 Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.30 OOOXXOXXX
5 Petra HelebrantováPetra Helebrantová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
03 1.25 OXXOXOXXX
6 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 1.25 OOXXOXXX
7 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 1.20 OOXXX
8 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 1.20 OXOXXX
9 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
03 NM XXX
10 Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
04 NM XXX
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.822.022.222.422.522.622.722.822.923.023.123.22
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 3.12 -----XOOOOOOXXX
2 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 2.92 ---O-OOXXOXOXXX
3 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 2.82 ---OOXOOOXXX
4 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 2.22 OOXXOXXX
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 5.75 5.415.755.185.755.29--
2 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 5.24 4.874.945.145.145.24X4.85
3 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.21 4.835.205.215.21
4 Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.20 5.005.124.985.124.894.955.20
5 Dominik DuffekDominik Duffek
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
01 5.13 4.874.904.984.985.034.875.13
6 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 5.11 X5.114.975.114.88X4.79
7 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 5.10 4.605.105.025.10
8 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.01 4.635.014.165.01
9 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.97 4.584.454.974.97
10 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.91 4.913.73X4.91
11 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.89 4.554.714.864.864.89X4.78
12 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.81 4.614.764.814.81
13 Jindřich MazanecJindřich Mazanec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 4.60 4.374.604.424.60
14 Jakub ChloupekJakub Chloupek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 4.44 3.964.444.174.444.154.414.37
15 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.40 4.394.324.194.394.404.164.25
16 Václav VávraVáclav Vávra
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
01 4.37 XX4.374.37
17 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 4.26 4.244.184.264.26
18 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 4.20 X4.184.204.20
19 Timon Josef HozákTimon Josef Hozák
ASK DěčínASK Děčín
01 3.74 3.683.673.743.74
20 Michal VodvářkaMichal Vodvářka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 3.68 3.393.683.563.68
21 Dominik HaasDominik Haas
AK BílinaAK Bílina
02 3.49 3.493.363.363.49
Milan MálekMilan Málek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 DNP
Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 DNP
Moritz MlenskýMoritz Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
02 DNP
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal CshuaMichal Cshua
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.56 4.544.504.534.544.494.56X
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor
AK MostAK Most
04 4.55 4.434.054.144.434.454.484.55
3 Jan HříchJan Hřích
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
03 4.55 4.164.24X4.24X4.55X
4 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 4.40 4.214.404.294.404.174.264.26
5 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 4.36 3.793.894.124.123.794.044.36
6 Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.32 3.934.184.074.184.234.32X
7 Jan BertlíkJan Bertlík
AK MostAK Most
03 4.23 4.01XX4.01X4.233.47
8 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 4.08 3.993.904.044.043.884.083.77
9 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 3.95 3.953.493.703.95
10 Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3.82 X3.503.823.82
11 Matěj HladíkMatěj Hladík
AK BílinaAK Bílina
03 3.79 3.793.523.573.79
12 Vojtěch BrožVojtěch Brož
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3.67 3.333.543.673.67
13 Lukáš KarbulkaLukáš Karbulka
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
03 3.62 3.623.493.153.62
Martin CshuaMartin Cshua
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 NM XX-0
Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 DNP 0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.16 4.994.775.165.16
2 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 5.06 4.995.064.915.06
3 Vendula MenclováVendula Menclová
AK BílinaAK Bílina
01 4.99 4.314.474.554.554.994.724.36
4 Adéla KupkováAdéla Kupková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4.93 4.774.934.684.93
5 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 4.92 4.86X3.774.864.714.92X
6 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 4.80 X4.704.804.80
7 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.75 4.754.554.484.75
9 Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
01 4.75 4.75XX4.75X4.43X
9 Šárka ValáškováŠárka Valášková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 4.71 4.474.054.714.71
10 Tereza ČihařováTereza Čihařová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 4.70 X4.704.234.704.15X4.46
11 Alexandra HoškováAlexandra Hošková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.65 4.424.31X4.424.65XX
12 Nikola BisováNikola Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.55 4.394.544.554.554.434.44X
13 Viktoria BabíkováViktoria Babíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.54 4.54XX4.544.364.213.40
14 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.46 4.46XX4.46
15 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 4.45 4.354.454.344.454.314.454.36
16 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
ASK DěčínASK Děčín
01 4.37 4.144.374.364.37
18 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 4.37 4.063.944.374.37
19 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 4.37 4.373.90X4.37
19 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.33 4.304.333.734.33
20 Martina OpavováMartina Opavová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.22 4.223.954.004.22
21 Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.20 4.194.024.204.20
22 Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.98 3.713.983.843.98
23 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 3.88 3.793.883.793.88
24 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 3.80 3.80X3.803.80
25 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová
ASK DěčínASK Děčín
01 3.72 X3.723.563.72
26 Viktorie JandováViktorie Jandová
AK BílinaAK Bílina
01 3.60 3.543.60X3.60
27 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 3.56 XX3.563.56
MS Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.19
Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 DNP 0
Klára KohoutováKlára Kohoutová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 DNP 0
Valérie VedejováValérie Vedejová
ASK LovosiceASK Lovosice
02 DNP 0
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4.49 4.454.264.424.454.374.494.47
2 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
04 4.23 4.164.154.004.16X4.23X
3 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
03 4.19 4.193.993.904.194.173.86X
4 Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.11 4.004.113.754.113.933.98X
5 Eva JurincováEva Jurincová
AK MostAK Most
03 4.07 3.90X3.843.904.074.01X
6 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 3.99 3.763.80X3.803.933.773.99
7 Mariána KokšálováMariána Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3.96 3.863.913.873.913.523.953.96
8 Eliška MartínkováEliška Martínková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3.79 3.793.723.653.793.61XX
9 Michaela SucháMichaela Suchá
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 3.76 X3.693.763.76
10 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 3.75 X3.753.493.75
11 Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
04 3.65 3.573.65X3.65
12 Ester MarhanováEster Marhanová
AK BílinaAK Bílina
03 3.59 3.193.363.593.59
13 Veronika StekláVeronika Steklá
AK BílinaAK Bílina
03 3.49 3.49X3.393.49
14 Kristína LibováKristína Libová
AK MostAK Most
04 3.46 3.463.46X3.46
Anna KonečnáAnna Konečná
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 NM 0
Kateřina KneblováKateřina Kneblová
AK MostAK Most
04 NM XXX0
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla FeiglováAdéla Feiglová
AK ChotěšovAK Chotěšov
03 11.47 11.4709.8111.1311.4711.3910.3810.73
2 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 10.36 09.5909.0110.0010.0010.3610.0209.23
3 Veronika StekláVeronika Steklá
AK BílinaAK Bílina
03 09.81 09.8109.3209.7309.8109.5609.2508.61
4 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 09.47 08.7108.4308.4508.7109.4708.1908.46
5 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 08.17 07.3707.9407.9707.9708.1708.1608.08
6 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
04 07.52 07.3807.5207.4407.52X06.6207.13
7 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 07.43 07.02X06.4207.0206.5907.4306.81
8 Kateřina BachováKateřina Bachová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
04 06.10 05.2406.1004.7306.10X05.2905.58
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 09.53 X09.53X09.5309.1809.22X
2 Michal CshuaMichal Cshua
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 08.80 08.3108.8008.5908.8008.3508.70X
3 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 07.94 07.9407.35X07.9406.53X06.07
4 Josef HluštíkJosef Hluštík
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
03 07.40 05.8106.5507.4007.4006.64X06.79
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 12.20 10.7811.0212.2012.2010.7012.06X
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
01 10.98 10.3210.9809.5510.98
3 Michaela KunertováMichaela Kunertová
AK ChotěšovAK Chotěšov
01 10.16 09.65X09.6809.6810.16X10.10
4 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 10.14 07.6710.1409.0410.14
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 10.07 09.45XX09.4508.6209.1010.07
6 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 09.56 09.5309.5609.3709.56
7 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 09.52 08.9508.8109.4109.4109.2609.5209.16
8 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 09.34 09.3407.8509.2009.34
9 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 09.02 08.4008.4808.6508.6509.0208.4208.76
10 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 08.58 08.5808.5508.3808.58
11 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 08.58 08.3807.4308.5808.58
12 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 08.34 07.3907.7708.3408.3408.2808.2408.09
13 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 08.22 08.0807.6907.8708.0807.4208.2207.70
14 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.09 07.7308.0908.0008.09
15 Klára KubínováKlára Kubínová
AK MostAK Most
02 07.80 07.8007.7707.3507.8007.2807.4907.34
16 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 07.37 07.1907.3706.8007.37
17 Klára PetýtkováKlára Petýtková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 07.08 07.08XX07.08
18 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 06.89 06.8906.8506.2906.89
19 Klára ŠponarováKlára Šponarová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 06.75 X06.7506.4906.75
20 Martina OpavováMartina Opavová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 06.54 06.5406.0205.7306.54
21 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.51 06.5106.37X06.51
22 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 06.38 05.9206.3806.2606.38
23 Barbora LacinováBarbora Lacinová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
01 06.37 05.9605.8906.3706.37
24 Karolína TannertováKarolína Tannertová
AK BílinaAK Bílina
01 06.29 06.2906.2906.2706.29
25 Tereza KokšálováTereza Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 06.00 05.9505.5206.0006.00
26 Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 05.16 05.1505.16X05.16
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 13.02 11.1711.7512.4612.4612.5912.1813.02
2 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 12.74 11.7512.7411.2212.7411.89X11.56
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 12.02 10.9512.0211.0112.02
4 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 11.66 11.1510.5611.6611.66
5 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.64 XX11.6411.64
6 Moritz MlenskýMoritz Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
02 11.31 09.7011.2510.4511.2511.3109.8810.70
7 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 11.28 11.2810.7710.6911.28
8 Jakub RemutaJakub Remuta
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 10.94 10.2510.4010.1810.4010.2010.9410.67
9 David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 10.90 10.5110.2110.9010.9010.54X10.69
10 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK MostAK Most
02 10.69 10.6610.4110.0010.6610.6910.5010.04
11 Jaroslav AltJaroslav Alt
AK ChotěšovAK Chotěšov
01 10.14 X09.9308.5409.9308.9410.1409.25
12 Michal MartinákMichal Martinák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 09.58 09.5809.0809.0409.5809.3108.9908.69
13 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 09.46 09.3309.4609.3809.46
14 Daniel RoštášDaniel Roštáš
AK MostAK Most
01 09.17 07.6308.6809.1709.17
15 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 08.23 08.0107.7708.2308.23
16 Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 07.74 07.1007.7407.4307.74
17 Tomáš PolákTomáš Polák
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 07.70 07.1707.7007.1607.70
Celkem 17 závodníků