Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi
Praha-Stromovka (14. 2. 2016)chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 14.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 17:16.20 | |||||||||||||||
2 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 17:27.96 | |||||||||||||||
3 | Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski | 01 | SSK Vítkovice | 18:18.67 | |||||||||||||||
4 | Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 18:26.67 | |||||||||||||||
5 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 19:18.64 | |||||||||||||||
6 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 20:01.42 | |||||||||||||||
7 | Jan ŠvejdaJan Švejda | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 20:35.96 | |||||||||||||||
8 | Martin VychronMartin Vychron | 03 | BYAC Brno | 20:57.74 | |||||||||||||||
František JarošFrantišek Jaroš | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DQ | ||||||||||||||||
Filip ZounekFilip Zounek | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 14.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KubenkováVeronika Kubenková | 98 | SSK Vítkovice | 15:24.58 | |||||||||||||||
2 | Lucie NovákováLucie Nováková | 98 | TJ Jiskra Nový Bor | 18:08.45 | |||||||||||||||
3 | Monika ČaganováMonika Čaganová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19:12.01 | |||||||||||||||
4 | Tereza NidetzkáTereza Nidetzká | 97 | SK Kotlářka Praha | 19:30.48 | |||||||||||||||
Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | SK Nové Město nad Metují | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 14.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ArltováKateřina Arltová | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 16:43.42 | |||||||||||||||
2 | Barbora LejskováBarbora Lejsková | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16:55.84 | |||||||||||||||
3 | Markéta BočkováMarkéta Bočková | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 17:50.12 | |||||||||||||||
4 | Kristýna TomanováKristýna Tomanová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 18:04.47 | |||||||||||||||
5 | Aneta RuskáAneta Ruská | 99 | TJ Sokol Opava | 19:02.55 | |||||||||||||||
6 | Hana HorákováHana Horáková | 00 | TJ Sokol Opava | 19:26.22 | |||||||||||||||
7 | Tereza LichnovskáTereza Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 19:46.26 | |||||||||||||||
8 | Tereza TatíčkováTereza Tatíčková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 19:56.95 | |||||||||||||||
9 | Alina DenisováAlina Denisová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20:44.87 | |||||||||||||||
10 | Nikola DočekalováNikola Dočekalová | 00 | Atletika Poruba z.s. | 21:05.94 | |||||||||||||||
11 | Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 22:09.53 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 14.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina BočkováSabina Bočková | 01 | AK Hodonín | 17:58.49 | |||||||||||||||
2 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 18:08.06 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠtulcováTereza Štulcová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 18:29.60 | |||||||||||||||
4 | Sára HolečkováSára Holečková | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 18:31.28 | |||||||||||||||
5 | Sarah StadlerováSarah Stadlerová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 18:37.37 | |||||||||||||||
6 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 18:49.33 | |||||||||||||||
7 | Kristýna VejšickáKristýna Vejšická | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 18:54.30 | |||||||||||||||
8 | Tereza KotáskováTereza Kotásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19:10.50 | |||||||||||||||
9 | Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19:31.23 | |||||||||||||||
10 | Vivien UvírováVivien Uvírová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 19:31.97 | |||||||||||||||
11 | Nikol ReinertováNikol Reinertová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19:32.62 | |||||||||||||||
12 | Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská | 01 | TJ Sokol Opava | 19:34.97 | |||||||||||||||
13 | Stella SobotkováStella Sobotková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 19:41.23 | |||||||||||||||
14 | Veronika GünterováVeronika Günterová | 03 | TJ Jiskra Nový Bor | 20:05.85 | |||||||||||||||
15 | Kateřina HoškováKateřina Hošková | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 20:08.30 | |||||||||||||||
16 | Martina TypltováMartina Typltová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 20:14.55 | |||||||||||||||
17 | Edita PiprekováEdita Pipreková | 03 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 20:29.13 | |||||||||||||||
18 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 04 | Orel jednota Vyškov - atletika | 20:50.97 | |||||||||||||||
19 | Leona HanulíkováLeona Hanulíková | 02 | Orel jednota Vyškov - atletika | 22:03.13 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 14.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 22:39.50 | |||||||||||||||
2 | Alexandr MalysaAlexandr Malysa | 97 | VSK Univerzita Brno | 23:33.88 | |||||||||||||||
3 | Tomáš GdulaTomáš Gdula | 97 | Hvězda Pardubice z.s. | 23:35.19 | |||||||||||||||
4 | Karel HevessyKarel Hevessy | 98 | A. C. TEPO Kladno | 29:05.09 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KupkaLukáš Kupka | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 32:44.89 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 14.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SrbeckýFilip Srbecký | 99 | TJ Jiskra Nový Bor | 24:52.84 | |||||||||||||||
2 | Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský | 00 | SSK Vítkovice | 26:45.62 | |||||||||||||||
3 | Matěj PánekMatěj Pánek | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 33:24.05 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠoufekJan Šoufek | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 34:29.51 | |||||||||||||||
Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš | 00 | TJ Rumburk | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |