výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (20. - 21. 2. 2016)

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.70 Marek Bakalár CZE 22.02.2014 Praha
NL 06.90 David Kolář CZE 16.01.2016 Jablonec nad Nisou
MR 6.70 Marek Bakalár CZE 2014
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.09 Q 0.145
2 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 07.10 Q 0.170
3 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.14 0.167
4 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.23 0.162
5 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.30 0.128
6 Lukáš VančuraLukáš Vančura 971103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.31 0.173
7 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.37 0.159
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 06.99 Q 0.196
2 Filip NavrátilFilip Navrátil 970419 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.07 Q 0.141
3 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.11 q 0.161
4 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 07.31 0.162
5 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.32 0.159
6 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.34 0.163
Martin HlavinkaMartin Hlavinka 970712 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 06.95 Q 0.120
2 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.04 Q 0.140
3 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 6 07.06 q 0.155
4 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.33 0.156
5 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.34 0.220
6 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.36 0.187
Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 8 DNS
Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 06.95 Q 0.120
2 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 06.99 Q 0.196
3 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.04 Q 0.140
4 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 6 07.06 q 0.155
5 Filip NavrátilFilip Navrátil 970419 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.07 Q 0.141
6 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.09 Q 0.145
7 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 07.10 Q 0.170
8 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.11 q 0.161
9 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.14 0.167
10 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.23 0.162
11 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.30 0.128
12 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 07.31 0.162
13 Lukáš VančuraLukáš Vančura 971103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.31 0.173
14 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.32 0.159
15 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.33 0.156
16 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.34 0.220
17 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.34 0.163
18 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.36 0.187
19 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.37 0.159
Martin HlavinkaMartin Hlavinka 970712 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 DNS
Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 8 DNS
Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.70 Marek Bakalár CZE 22.02.2014 Praha
NL 06.90 David Kolář CZE 16.01.2016 Jablonec nad Nisou
MR 6.70 Marek Bakalár CZE 2014
Finále (so, 20.2.2016 - 13:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 NL 06.86 0.153
2 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 06.94 0.143
3 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.01 0.163
4 Filip NavrátilFilip Navrátil 970419 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.05 0.144
5 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 07.06 0.144
6 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 07.06 0.135
7 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 07.09 0.160
8 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 7 07.10 0.151
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.80 Marek Bakalár CZE 14.01.2012 Praha
NL 06.94 Štěpán Hampl CZE 09.01.2016 Praha-Strahov
MR 6.85 Marek Bakalár 2012
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.01 Q 0.156
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 07.19 Q 0.131
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 07.19 q 0.160
4 Jakub UrbanJakub Urban 000713 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.37 0.173
5 Filip BromFilip Brom 990214 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 07.37 0.179
6 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 990423 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 8 07.40 0.169
7 Jan JirásekJan Jirásek 000623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.51 0.160
8 Adam MauerAdam Mauer 990528 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.83 0.159
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.08 Q 0.132
2 Jan BenešJan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 3 07.18 Q 0.159
3 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.21 0.156
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.24 0.171
5 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.25 0.143
6 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.29 0.297
7 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.53 0.180
8 Daniel BoďaDaniel Boďa 000421 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 7 07.55 0.168
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.08 Q 0.139
2 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 07.12 Q 0.198
3 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.18 q 0.146
4 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.27 0.165
5 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7 07.37 0.162
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.45 0.172
Jakub RaabeJakub Raabe 000519 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2 DQ 162.7 0.085
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.01 Q 0.156
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.08 Q 0.139
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.08 Q 0.132
4 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 07.12 Q 0.198
5 Jan BenešJan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 3 07.18 Q 0.159
6 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.18 q 0.146
7 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 07.19 Q 0.131
8 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 07.19 q 0.160
9 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.21 0.156
10 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.24 0.171
11 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.25 0.143
12 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.27 0.165
13 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.29 0.297
14 Jakub UrbanJakub Urban 000713 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.37 0.173
15 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7 07.37 0.162
16 Filip BromFilip Brom 990214 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 07.37 0.179
17 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 990423 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 8 07.40 0.169
18 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.45 0.172
19 Jan JirásekJan Jirásek 000623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.51 0.160
20 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.53 0.180
21 Daniel BoďaDaniel Boďa 000421 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 7 07.55 0.168
22 Adam MauerAdam Mauer 990528 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.83 0.159
Jakub RaabeJakub Raabe 000519 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2 DQ 162.7 0.085

60 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.80 Marek Bakalár CZE 14.01.2012 Praha
NL 06.94 Štěpán Hampl CZE 09.01.2016 Praha-Strahov
MR 6.85 Marek Bakalár 2012
Finále (so, 20.2.2016 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 NL 06.91 0.119
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.94 0.167
3 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 07.07 0.176
4 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.08 0.132
5 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 07.15 0.144
6 Jan BenešJan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 2 07.15 0.155
7 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 07.16 0.146
8 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.16 0.128
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.36 Hana Benešová CZE 06.02.1994 Wien
NL 07.56 Veronika Paličková CZE 06.02.2016 Ostrava
MR 7.46 Hana Benešová 1994
Finále (so, 20.2.2016 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 4 NL 07.55 0.149
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 07.56 0.156
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.71 0.160
4 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.76 0.152
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 6 07.76 0.319
6 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 07.87 0.163
7 Hana KlepetkováHana Klepetková 975318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.95 0.235
8 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC PardubiceAC Pardubice 8 07.96 0.168
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.36 Hana Benešová CZE 06.02.1994 Wien
NL 07.56 Veronika Paličková CZE 06.02.2016 Ostrava
MR 7.46 Hana Benešová 1994
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 4 07.60 Q 0.154
2 Hana KlepetkováHana Klepetková 975318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.83 Q 0.483
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 07.86 q 0.145
4 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.07 0.193
5 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.10 0.164
6 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 975612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 08.11 0.151
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.13 0.177
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 07.64 Q 0.142
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.74 Q 0.216
3 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.96 q 0.166
4 Petra MüllerováPetra Müllerová 976030 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 07.97 0.312
5 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.05 0.134
6 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.26 0.173
7 Lucie HanákováLucie Hanáková 976121 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 08.45 0.341
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.61 Q 0.136
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.80 Q 0.140
3 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 ASK DěčínASK Děčín 7 08.01 0.302
4 Eliška HegrováEliška Hegrová 986106 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 08.01 0.151
5 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.06 0.201
6 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 2 08.08 0.138
7 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.25 0.323
8 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 08.58 0.168
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 4 07.60 Q 0.154
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.61 Q 0.136
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 07.64 Q 0.142
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.74 Q 0.216
5 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.80 Q 0.140
6 Hana KlepetkováHana Klepetková 975318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.83 Q 0.483
7 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 07.86 q 0.145
8 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.96 q 0.166
9 Petra MüllerováPetra Müllerová 976030 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 07.97 0.312
10 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 ASK DěčínASK Děčín 7 08.01 0.302
11 Eliška HegrováEliška Hegrová 986106 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 08.01 0.151
12 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.05 0.134
13 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.06 0.201
14 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.07 0.193
15 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 2 08.08 0.138
16 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.10 0.164
17 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 975612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 08.11 0.151
18 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.13 0.177
19 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.25 0.323
20 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.26 0.173
21 Lucie HanákováLucie Hanáková 976121 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 08.45 0.341
22 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 976018 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 08.58 0.168

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.46 Veronika Paličková CZE 23.02.2013 Praha
NL 07.49 Nikola Bendová CZE 12.02.2016 Linec
MR 7.46 Veronika Paličková 2013
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.82 Q 0.141
2 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.84 Q 0.169
3 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 07.89 q 0.121
4 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 6 08.04 q 0.176
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.06 0.148
6 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.07 0.322
7 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.15 0.178
8 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 006105 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.16 0.160
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.89 Q 0.171
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.98 Q 0.383
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 08.10 0.220
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.12 0.183
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 08.16 0.178
6 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 08.23 0.337
7 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 005510 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.24 0.160
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 07.87 Q 0.162
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.95 Q 0.187
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.14 0.333
4 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2 08.14 0.147
5 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 08.17 0.174
6 Lucie SmíškováLucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.18 0.238
7 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.28 0.199
Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.82 Q 0.141
2 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.84 Q 0.169
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 07.87 Q 0.162
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.89 Q 0.171
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 07.89 q 0.121
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.95 Q 0.187
7 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.98 Q 0.383
8 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 6 08.04 q 0.176
9 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.06 0.148
10 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.07 0.322
11 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 08.10 0.220
12 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.12 0.183
13 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.14 0.333
14 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2 08.14 0.147
15 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.15 0.178
16 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 08.16 0.178
17 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 006105 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.16 0.160
18 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 08.17 0.174
19 Lucie SmíškováLucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.18 0.238
20 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 08.23 0.337
21 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 005510 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.24 0.160
22 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.28 0.199
Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.46 Veronika Paličková CZE 23.02.2013 Praha
NL 07.49 Nikola Bendová CZE 12.02.2016 Linec
MR 7.46 Veronika Paličková 2013
Finále (so, 20.2.2016 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.62 0.129
2 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.78 0.149
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 07.82 0.155
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.90 0.165
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 07.90 0.135
6 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.96 0.152
7 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 8 08.04 0.180
8 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.08 0.187
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2016 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 21.30 Q 0.153
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.73 0.137
3 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 22.95 0.256
4 Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.41 0.142
Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 163.3a 0.113
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2016 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 22.45 Q 0.124
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.55 q 0.237
3 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.59 0.121
4 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 22.65 0.170
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.08 0.156
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2016 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 22.64 Q 0.214
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 22.88 0.241
3 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.18 0.139
4 Josef ČesákJosef Česák 970818 AC PardubiceAC Pardubice 6 23.23 0.137
Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.2.2016 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.08 Q 0.163
2 Jan MilarJan Milar 970909 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.59 0.173
3 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.67 0.162
4 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.40 0.165
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 21.30 Q 0.153
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.08 Q 0.163
3 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 22.45 Q 0.124
4 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.55 q 0.237
5 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.59 0.121
6 Jan MilarJan Milar 970909 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.59 0.173
7 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 22.64 Q 0.214
8 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 22.65 0.170
9 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.67 0.162
10 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.73 0.137
11 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 22.88 0.241
12 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 22.95 0.256
13 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.08 0.156
14 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.18 0.139
15 Josef ČesákJosef Česák 970818 AC PardubiceAC Pardubice 6 23.23 0.137
16 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.40 0.165
17 Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.41 0.142
Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 163.3a 0.113
Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 21.22 0.147
2 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 21.57 0.135
3 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 21.74 0.131
4 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 21.87 0.178
5 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.58 0.141
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2016 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.72 Q 0.125
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.92 0.146
3 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 JAC BrnoJAC Brno 5 23.04 0.179
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.80 0.150
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2016 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.52 Q 0.143
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 3 23.02 0.149
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.53 0.131
4 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.97 0.170
Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2016 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.68 Q 0.137
2 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 22.88 q 0.139
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.97 0.126
4 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.54 0.155
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.2.2016 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 22.60 Q 0.198
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 22.74 q 0.148
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.89 0.147
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.41 0.294
5 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.67 0.200
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.52 Q 0.143
2 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 22.60 Q 0.198
3 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.68 Q 0.137
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.72 Q 0.125
5 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 22.74 q 0.148
6 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 22.88 q 0.139
7 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.89 0.147
8 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.92 0.146
9 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.97 0.126
10 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 3 23.02 0.149
11 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 JAC BrnoJAC Brno 5 23.04 0.179
12 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.41 0.294
13 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.53 0.131
14 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.54 0.155
15 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.67 0.200
16 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.80 0.150
17 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.97 0.170
Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 NR 21.62 0.111
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.18 0.147
3 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.49 0.209
4 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 22.54 0.238
5 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 22.86 0.135
Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 NL 24.33 0.156
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.34 0.151
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.53 0.293
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.77 0.181
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 AC PardubiceAC Pardubice 2 25.87 0.182
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2016 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 24.57 Q 0.152
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.46 q 0.254
3 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.94 0.156
4 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 26.54 0.162
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2016 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 NL 24.64 Q 0.137
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.52 0.155
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.64 0.206
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 26.98 0.182
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2016 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 NL 24.67 Q 0.135
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.05 q 0.151
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.29 0.154
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.43 0.237
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 24.57 Q 0.152
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 NL 24.64 Q 0.137
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 NL 24.67 Q 0.135
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.05 q 0.151
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.46 q 0.254
6 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.52 0.155
7 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.64 0.206
8 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.94 0.156
9 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.29 0.154
10 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.43 0.237
11 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 26.54 0.162
12 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 26.98 0.182

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2016 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 24.83 Q 0.136
2 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 25.79 q 0.153
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.03 0.273
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 26.07 0.162
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 26.52 0.427
6 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 27.02 0.169
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2016 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.49 Q 0.186
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 25.79 0.153
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 26.26 0.325
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 26.58 0.334
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.71 0.142
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2016 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.92 Q 0.140
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 26.28 0.129
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5 26.35 0.137
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.99 0.256
5 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 27.13 0.150
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.2.2016 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 26.06 Q 0.293
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 26.12 0.186
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 26.41 0.130
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 26.42 0.174
Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 163.3a 0.211
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 24.83 Q 0.136
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.49 Q 0.186
3 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 25.79 q 0.153
4 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 25.79 0.153
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.92 Q 0.140
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.03 0.273
7 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 26.06 Q 0.293
8 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 26.07 0.162
9 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 26.12 0.186
10 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 26.26 0.325
11 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 26.28 0.129
12 Barbora PatočkováBarbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5 26.35 0.137
13 Andrea CikánováAndrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 26.41 0.130
14 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 26.42 0.174
15 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 26.52 0.427
16 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 26.58 0.334
17 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.71 0.142
18 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.99 0.256
19 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 27.02 0.169
20 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 163.3a 0.211
21 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 27.13 0.150

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 12:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 MR 24.35 0.143
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.15 0.216
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.70 0.151
4 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.17 0.292
Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DQ 163.3a 0.157
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 47.53 Václav Hřích CZE 18.02.1990 Praha
NL 48.62 Jiří Polák CZE 30.01.2016 Praha-Stromovka
MR 47.85 Václav Hřích CZE 1990
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 49.57 Q 0.197
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 3 50.41 q 0.158
3 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 51.31 0.324
4 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 51.70 0.279
Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.25 Q 0.373
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3 50.92 0.148
3 Kamil WilczekKamil Wilczek 980314 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 52.00 0.160
4 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 52.55 0.198
5 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 53.63 0.283
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.20 Q 0.181
2 Jan MilarJan Milar 970909 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.53 0.145
3 Filip BělaFilip Běla 970920 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 52.46 0.249
4 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.51 0.233
5 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 2 54.18 0.181
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.2.2016 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 4 50.52 Q 0.152
2 Jan PetákJan Peták 981113 AC DomažliceAC Domažlice 3 50.65 q 0.167
3 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 51.37 0.156
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.48 0.168
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 53.19 0.284
6 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 54.10 0.148
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 49.57 Q 0.197
2 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.25 Q 0.373
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 3 50.41 q 0.158
4 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 4 50.52 Q 0.152
5 Jan PetákJan Peták 981113 AC DomažliceAC Domažlice 3 50.65 q 0.167
6 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3 50.92 0.148
7 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.20 Q 0.181
8 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 51.31 0.324
9 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 51.37 0.156
10 Jan MilarJan Milar 970909 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.53 0.145
11 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 51.70 0.279
12 Kamil WilczekKamil Wilczek 980314 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 52.00 0.160
13 Filip BělaFilip Běla 970920 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 52.46 0.249
14 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.48 0.168
15 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.51 0.233
16 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 52.55 0.198
17 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 53.19 0.284
18 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 53.63 0.283
19 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 54.10 0.148
20 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 2 54.18 0.181
Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 DNS

400 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 47.53 Václav Hřích CZE 18.02.1990 Praha
NL 48.62 Jiří Polák CZE 30.01.2016 Praha-Stromovka
MR 47.85 Václav Hřích CZE 1990
Finále (ne, 21.2.2016 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.82 0.135
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 49.26 0.153
3 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 5 49.70 0.147
4 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 6 50.80 0.185
5 Jan PetákJan Peták 981113 AC DomažliceAC Domažlice 1 51.18 0.137
6 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 51.54 0.147
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 48.82 Pavel Maslák CZE 17.02.2008 Praha
NL 50.17 Ondřej Holub CZE 14.01.2016 Ostrava
MR 48.82 Pavel Maslák 2008
Finále (ne, 21.2.2016 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6 NL 49.44 0.176
2 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.60 0.188
3 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.44 0.208
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.63 0.156
5 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 2 51.06 0.151
6 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 52.27 0.164
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 48.82 Pavel Maslák CZE 17.02.2008 Praha
NL 50.17 Ondřej Holub CZE 14.01.2016 Ostrava
MR 48.82 Pavel Maslák 2008
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.57 Q 0.174
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 3 51.99 0.162
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.20 0.175
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.29 0.423
5 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 52.57 0.176
Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.05 Q 0.221
2 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 51.27 q 0.145
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.18 0.210
4 Pavel PoduškaPavel Poduška 990921 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 54.21 0.173
Šimon ProcházkaŠimon Procházka 000111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.72 Q 0.182
2 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 51.44 0.177
3 Jiří LátalJiří Látal 991031 AK OlomoucAK Olomouc 2 52.89 0.155
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 54.00 0.163
Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 DQ 163.5 0.129
Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.2.2016 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 5 51.15 Q 0.182
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 51.15 q 0.152
3 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 JAC BrnoJAC Brno 2 52.39 0.190
4 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 3 52.41 0.144
5 Jiří SekyraJiří Sekyra 001004 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 52.97 0.498
6 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 54.16 0.346
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.57 Q 0.174
2 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.72 Q 0.182
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.05 Q 0.221
4 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 5 51.15 Q 0.182
5 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 51.15 q 0.152
6 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 51.27 q 0.145
7 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 51.44 0.177
8 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 3 51.99 0.162
9 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.18 0.210
10 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.20 0.175
11 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.29 0.423
12 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 JAC BrnoJAC Brno 2 52.39 0.190
13 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 3 52.41 0.144
14 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 52.57 0.176
15 Jiří LátalJiří Látal 991031 AK OlomoucAK Olomouc 2 52.89 0.155
16 Jiří SekyraJiří Sekyra 001004 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 52.97 0.498
17 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 54.00 0.163
18 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 54.16 0.346
19 Pavel PoduškaPavel Poduška 990921 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 54.21 0.173
Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNF
Šimon ProcházkaŠimon Procházka 000111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 DQ 163.5 0.129
Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS

400 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 53.85 Alena Pekárková CZE 20.02.1983 Jablonec
NL 54.69 Zdeňka Seidlová CZE 30.01.2016 Vídeň
MR 54.47 Hana Benešová 1994
Finále (ne, 21.2.2016 - 11:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 56.25 0.153
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 5 56.32 0.341
3 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 2 56.87 0.138
4 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 56.94 0.174
5 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 57.34 0.258
6 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 59.93 0.245
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 53.85 Alena Pekárková CZE 20.02.1983 Jablonec
NL 54.69 Zdeňka Seidlová CZE 30.01.2016 Vídeň
MR 54.47 Hana Benešová 1994
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 4 56.77 Q 0.350
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.23 0.213
3 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 975928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 59.65 0.163
4 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 61.23 0.307
Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 DNF 0.186
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.20 Q 0.228
2 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 58.84 0.200
3 Julie WeissováJulie Weissová 985711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.93 0.218
4 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 62.13 0.262
5 Denisa PouchováDenisa Pouchová 976016 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 62.48 0.254
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 56.89 Q 0.187
2 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 3 57.08 q 0.170
3 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.66 0.231
4 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 975516 AK HodonínAK Hodonín 6 61.54 0.582
5 Kateřina HeimováKateřina Heimová 976108 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 62.42 0.304
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.2.2016 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 57.23 Q 0.225
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.47 q 0.275
3 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC ČáslavAC Čáslav 3 58.88 0.226
4 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 61.79 0.202
5 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 985806 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 61.92 0.386
Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 DNF 0.354
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 4 56.77 Q 0.350
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 56.89 Q 0.187
3 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 3 57.08 q 0.170
4 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 57.23 Q 0.225
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.47 q 0.275
6 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.20 Q 0.228
7 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 58.84 0.200
8 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC ČáslavAC Čáslav 3 58.88 0.226
9 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.23 0.213
10 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 975928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 59.65 0.163
11 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.66 0.231
12 Julie WeissováJulie Weissová 985711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.93 0.218
13 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 61.23 0.307
14 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 975516 AK HodonínAK Hodonín 6 61.54 0.582
15 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 61.79 0.202
16 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 985806 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 61.92 0.386
17 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 62.13 0.262
18 Kateřina HeimováKateřina Heimová 976108 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 62.42 0.304
19 Denisa PouchováDenisa Pouchová 976016 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 62.48 0.254
Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 DNF 0.186
Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 DNF 0.354

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 54.77 Zdeňka Seidlová CZE 16.02.2014 Praha
NL 55.90 Lada Vondrová CZE 02.02.2016 Praha-Stromovka
MR 56.02 Zuzana Hejnová 2002
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 58.61 Q 0.203
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 005115 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 60.66 0.413
3 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.78 0.403
4 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 62.54 0.158
Karolína TomáškováKarolína Tomášková 995922 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DQ 163.5 0.374
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 57.67 Q 0.256
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 60.70 0.153
3 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 60.94 0.190
4 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 995205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 62.20 0.300
5 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 996025 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2 62.99 0.176
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.60 Q 0.158
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 59.58 q 0.175
3 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 61.83 0.206
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 005624 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 62.79 0.143
5 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 995625 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 62.85 0.228
6 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 62.91 0.287
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.2.2016 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 57.71 Q 0.188
2 Anna SurákováAnna Suráková 006005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 59.25 q 0.165
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 60.59 0.243
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 60.94 0.239
5 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 61.71 0.446
6 Lada HallmanováLada Hallmanová 005416 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 61.84 0.168
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 57.67 Q 0.256
2 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 57.71 Q 0.188
3 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.60 Q 0.158
4 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 58.61 Q 0.203
5 Anna SurákováAnna Suráková 006005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 59.25 q 0.165
6 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 59.58 q 0.175
7 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 60.59 0.243
8 Jitka NečáskováJitka Nečásková 005115 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 60.66 0.413
9 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 60.70 0.153
10 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.78 0.403
11 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 60.94 0.239
12 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 60.94 0.190
13 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 61.71 0.446
14 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 61.83 0.206
15 Lada HallmanováLada Hallmanová 005416 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 61.84 0.168
16 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 995205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 62.20 0.300
17 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 62.54 0.158
18 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 005624 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 62.79 0.143
19 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 995625 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 62.85 0.228
20 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 62.91 0.287
21 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 996025 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2 62.99 0.176
Karolína TomáškováKarolína Tomášková 995922 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DQ 163.5 0.374

400 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 54.77 Zdeňka Seidlová CZE 16.02.2014 Praha
NL 55.90 Lada Vondrová CZE 02.02.2016 Praha-Stromovka
MR 56.02 Zuzana Hejnová 2002
Finále (ne, 21.2.2016 - 11:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 MR 55.43 0.260
2 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 55.67 0.327
3 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 57.02 0.156
4 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 57.44 0.253
5 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 59.64 0.567
6 Anna SurákováAnna Suráková 006005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 60.08 0.231
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:48.62 Václav Hřích CZE 10.02.1991 Stuttgart
NL 1:54.66 Lukáš Symerský CZE 31.01.2016 Bratislava
MR 1:50.26 Pavel Soukup 1990
Finále (ne, 21.2.2016 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:56.77
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 1:57.09
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 1:57.37
4 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:59.30
5 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 1 1:59.91
6 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2 2:00.62
7 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:00.71
8 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 2:01.10
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:48.62 Václav Hřích CZE 10.02.1991 Stuttgart
NL 1:54.66 Lukáš Symerský CZE 31.01.2016 Bratislava
MR 1:50.26 Pavel Soukup 1990
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:57.38 Q
2 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 1:58.38 Q
3 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 6 1:58.65 q
4 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:58.95 q
5 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 980614 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 2:01.87
6 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 5 2:04.70
7 Martin MikulaMartin Mikula 980921 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:04.91
8 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:05.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 1:59.01 Q
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 1:59.08 Q
3 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 1:59.66
4 Damián VíchDamián Vích 980814 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:01.59
5 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:02.15
6 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:03.72
7 Zdeněk DidekZdeněk Didek 980209 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1 2:05.94
8 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 981023 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:07.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:58.08 Q
2 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3 1:58.91 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 1:59.09
4 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:59.80
5 Dominik KlaškaDominik Klaška 980206 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 2:00.29
6 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:03.44
7 Jan DoskočilJan Doskočil 970912 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:04.07
8 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:07.16
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:57.38 Q
2 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:58.08 Q
3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 1:58.38 Q
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 6 1:58.65 q
5 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3 1:58.91 Q
6 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:58.95 q
7 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 1:59.01 Q
8 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 1:59.08 Q
9 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 1:59.09
10 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 1:59.66
11 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:59.80
12 Dominik KlaškaDominik Klaška 980206 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 2:00.29
13 Damián VíchDamián Vích 980814 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:01.59
14 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 980614 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 2:01.87
15 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:02.15
16 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:03.44
17 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:03.72
18 Jan DoskočilJan Doskočil 970912 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:04.07
19 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 5 2:04.70
20 Martin MikulaMartin Mikula 980921 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:04.91
21 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:05.50
22 Zdeněk DidekZdeněk Didek 980209 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1 2:05.94
23 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:07.16
24 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 981023 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:07.33

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:51.75 Martin Hrstka CZE 26.02.2006 Praha
NL 2:00.47 David Štefek CZE 30.01.2016 Praha-Stromovka
MR 1:53.36 Luboš Stloukal 1988
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ŠtefkaMarek Štefka 990105 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 3 2:04.30 Q
2 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:05.32 Q
3 Dominik PappDominik Papp 990519 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:05.64
4 Adam HladkýAdam Hladký 000610 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:08.27
5 Martin KoutníkMartin Koutník 000424 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:08.58
6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:08.86
Šimon ProcházkaŠimon Procházka 000111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
David ŠtefekDavid Štefek 990324 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 2:01.29 Q
2 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:01.69 Q
3 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:02.14 q
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:03.71
5 Matyáš RusekMatyáš Rusek 000214 AK BílinaAK Bílina 2 2:04.72
6 Michal BoudníkMichal Boudník 990401 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:05.00
7 Petr NohýnekPetr Nohýnek 990904 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:05.68
8 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 000610 AK ŽatecAK Žatec 8 2:06.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub PrunarJakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:02.45 Q
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:02.55 Q
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:02.72 q
4 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 2:03.90
5 Jakub ŠkojecJakub Škojec 000813 AK HodonínAK Hodonín 3 2:05.04
6 Jan SvobodaJan Svoboda 990527 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:06.96
7 Quido ČečetkaQuido Čečetka 991122 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:09.91
8 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 991215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:13.23
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 2:01.29 Q
2 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:01.69 Q
3 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:02.14 q
4 Jakub PrunarJakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:02.45 Q
5 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:02.55 Q
6 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:02.72 q
7 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:03.71
8 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 2:03.90
9 Marek ŠtefkaMarek Štefka 990105 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 3 2:04.30 Q
10 Matyáš RusekMatyáš Rusek 000214 AK BílinaAK Bílina 2 2:04.72
11 Michal BoudníkMichal Boudník 990401 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:05.00
12 Jakub ŠkojecJakub Škojec 000813 AK HodonínAK Hodonín 3 2:05.04
13 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:05.32 Q
14 Dominik PappDominik Papp 990519 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:05.64
15 Petr NohýnekPetr Nohýnek 990904 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:05.68
16 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 000610 AK ŽatecAK Žatec 8 2:06.26
17 Jan SvobodaJan Svoboda 990527 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:06.96
18 Adam HladkýAdam Hladký 000610 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:08.27
19 Martin KoutníkMartin Koutník 000424 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:08.58
20 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:08.86
21 Quido ČečetkaQuido Čečetka 991122 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:09.91
22 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 991215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:13.23
Šimon ProcházkaŠimon Procházka 000111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
David ŠtefekDavid Štefek 990324 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:51.75 Martin Hrstka CZE 26.02.2006 Praha
NL 2:00.47 David Štefek CZE 30.01.2016 Praha-Stromovka
MR 1:53.36 Luboš Stloukal 1988
Finále (ne, 21.2.2016 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 NL 1:59.91
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 2:00.13
3 Marek ŠtefkaMarek Štefka 990105 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 4 2:00.36
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:00.80
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:02.83
6 Jakub PrunarJakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:03.03
7 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:06.61
8 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:13.04
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:05.82 Andrea Šuldesová CZE 06.02.1994 Wien
NL 2:08.65 Vendula Hluchá CZE 30.01.2016 Vídeň
MR 2:09.70 Lucie Sekanová 2008
Finále (ne, 21.2.2016 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:09.76
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:11.66
3 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:12.23
4 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:13.66
5 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:20.43
6 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:21.73
7 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 2:23.71
Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:05.82 Andrea Šuldesová CZE 06.02.1994 Wien
NL 2:08.65 Vendula Hluchá CZE 30.01.2016 Vídeň
MR 2:09.70 Lucie Sekanová 2008
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:25.06 Q
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:25.08 Q
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.36
4 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 2:25.46
5 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 AC ProstějovAC Prostějov 6 2:30.21
6 Kateřina KrálováKateřina Králová 975213 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 2:35.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:20.64 Q
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:20.85 Q
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:21.25 q
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:22.61
5 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:26.39
6 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:30.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:20.54 Q
2 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:20.63 Q
3 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:20.95 q
4 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 986209 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1 2:24.68
5 Barbora HoftováBarbora Hoftová 975309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:25.09
6 Pavla KarešováPavla Karešová 976202 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:31.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:20.54 Q
2 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:20.63 Q
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:20.64 Q
4 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:20.85 Q
5 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:20.95 q
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:21.25 q
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:22.61
8 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 986209 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1 2:24.68
9 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:25.06 Q
10 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:25.08 Q
11 Barbora HoftováBarbora Hoftová 975309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:25.09
12 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.36
13 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 2:25.46
14 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:26.39
15 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:30.06
16 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 AC ProstějovAC Prostějov 6 2:30.21
17 Pavla KarešováPavla Karešová 976202 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:31.45
18 Kateřina KrálováKateřina Králová 975213 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 2:35.98

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:08.78 Andrea Šuldesová CZE 16.02.1992 Praha
NL 2:11.74 Lada Vondrová CZE 07.02.2016 Praha-Stromovka
MR 2:12.10 Eliška Nerudová 2013
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:20.83 Q
2 Monika BoušíMonika Bouší 995724 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:25.63 Q
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:26.14 q
4 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:27.11 q
5 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 006204 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 7 2:30.41
6 Michaela KieselováMichaela Kieselová 005219 JAC BrnoJAC Brno 1 2:30.76
7 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:33.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:23.83 Q
2 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:24.71 Q
3 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 006202 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:27.25
4 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 996005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:28.71
5 Marie HochmanováMarie Hochmanová 995930 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 2:29.06
6 Kateřina DoudováKateřina Doudová 995118 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:32.79
7 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 006021 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 1 2:36.50
8 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:37.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:25.62 Q
2 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:25.84 Q
3 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:27.21
4 Denisa SlámováDenisa Slámová 005828 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 2:27.45
5 Monika PekařováMonika Pekařová 995309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:30.48
6 Veronika KrálováVeronika Králová 995623 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:31.82
7 Jiřina MarešováJiřina Marešová 005918 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:33.40
8 Tereza RučkováTereza Ručková 005729 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 2:43.66
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:20.83 Q
2 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:23.83 Q
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:24.71 Q
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:25.62 Q
5 Monika BoušíMonika Bouší 995724 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:25.63 Q
6 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:25.84 Q
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:26.14 q
8 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:27.11 q
9 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:27.21
10 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 006202 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:27.25
11 Denisa SlámováDenisa Slámová 005828 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 2:27.45
12 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 996005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:28.71
13 Marie HochmanováMarie Hochmanová 995930 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 2:29.06
14 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 006204 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 7 2:30.41
15 Monika PekařováMonika Pekařová 995309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:30.48
16 Michaela KieselováMichaela Kieselová 005219 JAC BrnoJAC Brno 1 2:30.76
17 Veronika KrálováVeronika Králová 995623 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:31.82
18 Kateřina DoudováKateřina Doudová 995118 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:32.79
19 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:33.13
20 Jiřina MarešováJiřina Marešová 005918 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:33.40
21 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 006021 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 1 2:36.50
22 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:37.18
23 Tereza RučkováTereza Ručková 005729 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 2:43.66

800 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:08.78 Andrea Šuldesová CZE 16.02.1992 Praha
NL 2:11.74 Lada Vondrová CZE 07.02.2016 Praha-Stromovka
MR 2:12.10 Eliška Nerudová 2013
Finále (ne, 21.2.2016 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:14.66
2 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:19.14
3 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:20.18
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:24.27
5 Monika BoušíMonika Bouší 995724 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:25.44
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:25.89
7 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:26.30
8 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 2:27.08
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 13:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 4:03.69
2 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:03.86
3 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 4:05.89
4 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:06.76
5 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 4:09.77
6 Martin RebendaMartin Rebenda 981125 AK HodonínAK Hodonín 16 4:09.77
7 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 4:11.87
8 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 4:12.97
9 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 SK HraniceSK Hranice 13 4:13.98
10 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 980723 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 4:14.78
11 Jan HockJan Hock 980427 ASK LovosiceASK Lovosice 14 4:15.30
12 Sergej TkachSergej Tkach 980825 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 4:15.92
13 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15 4:16.83
14 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 4:18.64
15 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 4:24.60
16 Filip ZátopekFilip Zátopek 970831 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10 4:28.50
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 NL 4:06.63
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:07.48
3 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 4:09.74
4 Jan MaluraJan Malura 000120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:12.22
5 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:13.91
6 Karel SýkoraKarel Sýkora 991130 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 7 4:16.02
7 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:17.93
8 Matyáš RusekMatyáš Rusek 000214 AK BílinaAK Bílina 14 4:19.64
9 Michal RůžekMichal Růžek 990529 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 4:19.75
10 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 5 4:20.18
11 Vojtěch MálekVojtěch Málek 991128 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15 4:20.72
12 Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:21.11
13 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 990305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:22.32
14 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9 4:29.34
15 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 4:32.39
Celkem 15 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 NL 4:48.59
2 Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 4:49.95
3 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 4:50.39
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 4:50.41
5 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 975625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 4:54.05
6 Alena JuřicováAlena Juřicová 975430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 4:56.05
7 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 4:56.77
8 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK BílinaAK Bílina 4 5:02.77
9 Tereza PřidalováTereza Přidalová 975829 AK OlomoucAK Olomouc 8 5:03.75
10 Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 5:03.86
11 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 5:07.17
12 Natália KuželkováNatália Kuželková 985303 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14 5:09.92
13 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 5:11.48
14 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 986005 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 1 5:13.16
15 Tereza TomeškováTereza Tomešková 975920 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 16 5:22.38
Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15 DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 996026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 NL 4:42.26
2 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:44.77
3 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:44.81
4 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:45.27
5 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 4:46.14
6 Natálie BělinováNatálie Bělinová 005906 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 4:53.80
7 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11 4:55.00
8 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10 4:55.29
9 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 9 4:59.01
10 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 005418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14 5:00.01
11 Hana PavelkováHana Pavelková 006028 AK MostAK Most 12 5:01.35
12 Veronika NovotnáVeronika Novotná 006111 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 15 5:04.04
13 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13 5:05.81
14 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 006207 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16 5:12.62
Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4 DNS
Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 8:13.00 Michal Kučera CZE 09.02.1991 Praha
NL 08:53.22 David Kotek CZE 14.01.2016 Ostrava
MR 8:16.20 Michal Kučera 1990
Finále (so, 20.2.2016 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 NL 08:49.97
2 Roman BudilRoman Budil 970617 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08:50.32
3 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10 08:55.49
4 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 980723 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 08:59.98
5 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 SK HraniceSK Hranice 9 09:00.40
6 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09:01.52
7 Martin RebendaMartin Rebenda 981125 AK HodonínAK Hodonín 7 09:03.35
8 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4 09:09.25
9 Josef KočíJosef Kočí 980311 AC ProstějovAC Prostějov 8 09:12.89
10 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 970808 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 09:16.94
11 Sergej TkachSergej Tkach 980825 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14 09:18.55
12 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 980121 AC DomažliceAC Domažlice 11 09:21.62
13 Jan OsolsoběJan Osolsobě 980404 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13 09:26.42
14 Jan TesarčíkJan Tesarčík 980524 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 09:33.26
15 Daniel FialaDaniel Fiala 970815 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 09:59.05
Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 8:28.30 Lubomír Pokorný CZE 29.02.1992 Jablonec
NL 09:03.98 Karel Kulíšek CZE 30.01.2016 Praha-Stromovka
MR 8:41.80 Zdeněk Šiška 1981
Finále (so, 20.2.2016 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 09:10.04
2 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09:10.37
3 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09:12.31
4 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09:25.82
5 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 990811 AC DomažliceAC Domažlice 11 09:32.14
6 Martin SemerádMartin Semerád 990921 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 09:33.63
7 Michal BořánekMichal Bořánek 000606 AK ŠternberkAK Šternberk 13 09:34.05
8 David KlíčDavid Klíč 000630 Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice 12 09:34.08
9 Michal RůžekMichal Růžek 990529 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09:38.92
10 Vojtěch MálekVojtěch Málek 991128 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15 09:39.10
11 Filip VabroušekFilip Vabroušek 990720 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 8 09:39.90
12 David VondrášekDavid Vondrášek 990121 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 9 09:41.23
13 Tomáš KrylTomáš Kryl 990525 AK OlomoucAK Olomouc 14 09:49.28
14 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09:54.30
15 Antonín SynekAntonín Synek 000820 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16 09:55.62
16 Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 AK OlomoucAK Olomouc 17 09:59.73
17 Václav WaloszekVáclav Waloszek 990809 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 10 10:08.20
Celkem 17 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 9:14.17 Iva Jurková CZE 03.03.1985 Athínai
NL 10:51.67 Alena Juřicová CZE 14.01.2016 Ostrava
MR 9:25.88 Helena Volná 1999
Finále (so, 20.2.2016 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 NL 10:19.98
2 Tereza PřidalováTereza Přidalová 975829 AK OlomoucAK Olomouc 5 10:24.05
3 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK BílinaAK Bílina 2 10:24.98
4 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10:40.77
5 Alena JuřicováAlena Juřicová 975430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10:46.82
6 Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 11:05.02
7 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 11:14.59
8 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 986005 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 7 11:15.72
9 Hana PeterkováHana Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 11:15.99
10 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11:21.47
11 Nikola PeterkováNikola Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 11:31.93
12 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 985212 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 11:32.94
13 Lenka PeterkováLenka Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 12:08.20
Tereza TomeškováTereza Tomešková 975920 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 DNF
Adriana KlimkováAdriana Klimková 976012 AK OlomoucAK Olomouc 12 DNS
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 9:48.21 Lada Brázdilová CZE 25.02.1995 Praha
NL 09:57.11 Alice Prokešová CZE 06.02.2016 Vídeň
MR 9:58.24 Lenka Všetečková 2000
Finále (so, 20.2.2016 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10:12.37
2 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10:16.98
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 10:24.11
4 Tereza JanošíkováTereza Janošíková 995208 AK ŠternberkAK Šternberk 6 10:29.25
5 Natálie BělinováNatálie Bělinová 005906 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 10:38.70
6 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 10:42.79
7 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 7 10:53.53
8 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 10:54.34
9 Adéla VeseláAdéla Veselá 995109 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 10:54.60
10 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 11:11.70
11 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 005718 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13 11:21.50
12 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 995901 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 11:24.10
13 Barbora HavlenováBarbora Havlenová 006117 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14 11:26.01
14 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12 11:26.47
Anita ZikmundováAnita Zikmundová 005312 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 DNS
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.81 Martin Pokorný CZE 03.02.2007 Bratislava
NR 7.81 Václav Sedlák CZE 18.02.2012 Praha
NL 07.84 David Sklenář CZE 23.01.2016 Praha-Stromovka
MR 7.81 Václav Sedlák CZE 2012
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 =NL 07.84 Q 0.175
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 5 08.34 Q 0.220
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 08.42 q 0.161
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.92 0.146
5 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 08.94 0.153
6 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.98 0.161
Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.16 Q 0.127
2 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 08.21 Q 0.147
3 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.42 q 0.170
4 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.46 0.164
5 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 7 08.79 0.182
6 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 09.26 0.216
7 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 DQ 168.7b 0.142
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 08.16 Q 0.170
2 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.29 Q 0.188
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.43 0.160
4 Miroslav NyklMiroslav Nykl 971014 JAC BrnoJAC Brno 6 08.50 0.207
5 Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 08.73 0.131
6 Jan ZunaJan Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.91 0.155
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 =NL 07.84 Q 0.175
2 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.16 Q 0.127
3 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 08.16 Q 0.170
4 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 08.21 Q 0.147
5 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.29 Q 0.188
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 5 08.34 Q 0.220
7 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 08.42 q 0.161
8 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.42 q 0.170
9 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.43 0.160
10 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.46 0.164
11 Miroslav NyklMiroslav Nykl 971014 JAC BrnoJAC Brno 6 08.50 0.207
12 Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 08.73 0.131
13 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 7 08.79 0.182
13 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 DQ 168.7b 0.142
14 Jan ZunaJan Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.91 0.155
15 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.92 0.146
16 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 08.94 0.153
17 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.98 0.161
18 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 09.26 0.216
Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 DNS

60 m překážek - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.81 Martin Pokorný CZE 03.02.2007 Bratislava
NR 7.81 Václav Sedlák CZE 18.02.2012 Praha
NL 07.84 David Sklenář CZE 23.01.2016 Praha-Stromovka
MR 7.81 Václav Sedlák CZE 2012
Finále (so, 20.2.2016 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 NR 07.80 0.165
2 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 08.11 0.342
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.14 0.169
4 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.16 0.157
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 7 08.50 0.194
6 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.52 0.162
7 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 08.88 0.142
Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 DQ 168.7b 0.156
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.87 David Sklenář CZE 22.02.2014 Praha
NR 7.87 Lukáš Patera CZE 23.02.2002 Praha
NL 08.04 Adam Šufliarský CZE 19.01.2016 Praha-Stromovka
MR 7.87 Lukáš Patera 2002
Finále (so, 20.2.2016 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel