výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (24. - 25. 2. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
2 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.60
3 Filip GorskiFilip Gorski 010526 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.98
4 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.02
5 Radek NeumannRadek Neumann 011008 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.11
Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VoldřichVáclav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.46
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.64
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 010622 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.10
5 Jan ŠčepánJan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.17
6 Jan ZasadilJan Zasadil 020423 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.69
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 010510 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.81
4 Karel KuncKarel Kunc 010619 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.16
5 Filip ŠebekFilip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.10
Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 020328 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.59
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.77
3 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.85
4 Ondřej TomekOndřej Tomek 021213 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.34
Dominik PodlenaDominik Podlena 020420 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
Vojtěch VlkVojtěch Vlk 021015 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.60
2 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 07.77
3 Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 07.84
4 Michal ŠmerglMichal Šmergl 020411 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.28
5 Kryštof RejkaKryštof Rejka 020622 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.73
Štěpán KysilkaŠtěpán Kysilka 010907 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
2 Václav VoldřichVáclav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.42
3 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.49
4 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.56
5 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.56
6 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.63
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.74
3 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 07.82
4 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.91
Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 07.91
6 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 010510 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.94
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.22
2 Ema PolívkováEma Polívková 015517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
3 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.59
4 Barbora LánskáBarbora Lánská 025207 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.62
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.68
6 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 015413 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.26
2 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.42
3 Alicia JoklováAlicia Joklová 026129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.60
4 Anna FeitováAnna Feitová 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
5 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 016107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
6 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 08.36
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.43
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 015916 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
4 Vendula CikánováVendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.86
5 Eva HrdličkováEva Hrdličková 025419 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.88
Melisa AlbayrakMelisa Albayrak 025105 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.64
4 Andrea KheilováAndrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.69
5 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 025404 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
6 Petra ViplerováPetra Viplerová 026214 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.38
2 Karolína ČechováKarolína Čechová 015306 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.57
3 Anna ŽákováAnna Žáková 015905 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.76
4 Eliška KrejčíEliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.82
5 Tereza HlouškováTereza Hloušková 025414 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.92
Tereza BastlováTereza Bastlová 015724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.86
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 08.16
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.17
4 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.28
5 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.36
6 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.55
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.14
2 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.21
3 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.23
4 Michaela BorovskáMichaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 08.26
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
6 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.62
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.43
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54
3 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.57
4 Ema PolívkováEma Polívková 015517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
5 Karolína ČechováKarolína Čechová 015306 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.67
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 026129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.75
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17.95
2 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 18.67
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 010510 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.87
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.71
2 Václav VoldřichVáclav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 18.03
3 Dominik PodlenaDominik Podlena 020420 AC Praha 1890AC Praha 1890 19.42
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.94
2 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.86
3 Marek SchätzMarek Schätz 010928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.26
4 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.38
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.76
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.91
3 Martin Helmich Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 19.21
4 Vít MálekVít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.95
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.37
2 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 010622 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.95
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.23
4 Jakub StezkaJakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.81
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.41
2 Pavel PavlasPavel Pavlas 010417 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.92
3 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.32
4 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.97
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.95
2 Robert MouchaRobert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.57
3 Vít JeřábekVít Jeřábek 010117 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.52
4 Michal KulhánekMichal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.73
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.60
2 Filip GorskiFilip Gorski 010526 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.83
3 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.29
4 Karel KuncKarel Kunc 010619 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.01
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.51
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.72
3 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.77
4 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.08
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17.68
2 Václav VoldřichVáclav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 18.20
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.30
4 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.65
Celkem 4 závodníků
Finále C (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.34
2 Robert MouchaRobert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.43
3 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 18.98
4 Filip GorskiFilip Gorski 010526 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.02
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.74
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.37
3 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.35
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.73
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 20.10
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.40
4 Iveta DufkováIveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.03
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.96
2 Ema PolívkováEma Polívková 015517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.85
3 Tereza HouškováTereza Houšková 015809 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.90
4 Barbora VenclováBarbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.45
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TicháKateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.79
2 Diana PeštováDiana Peštová 025522 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.29
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 016107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.35
Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.32
2 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.01
3 Pavla NovákováPavla Nováková 025323 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.36
4 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 015903 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.60
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.04
2 Amaliya KorsekoAmaliya Korseko 015118 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.37
3 Monika PaškováMonika Pašková 025724 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 21.66
4 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.68
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.25
2 Eliška VeseláEliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.03
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.13
4 Eliška KrejčíEliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.40
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.56
2 Andrea KheilováAndrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.90
3 Tereza BastlováTereza Bastlová 015724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.12
4 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.57
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 18.57
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.18
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 19.73
4 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.73
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.33
2 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.58
3 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.66
4 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.68
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.85
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.10
3 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.31
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.56
Celkem 4 závodníků
Finále C (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.45
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.58
3 Ema PolívkováEma Polívková 015517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.79
4 Andrea KheilováAndrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.96
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 37.99
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.73
3 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.74
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.44
2 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.54
3 Pavel PavlasPavel Pavlas 010417 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.08
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin Helmich Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 41.60
2 Vít JeřábekVít Jeřábek 010117 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.00
3 Petr NovákPetr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 42.22
Dominik PodlenaDominik Podlena 020420 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.60
2 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 41.88
3 Jan VaněčekJan Vaněček 020611 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 42.69
4 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.79
Celkem 4 závodníků
Finále 5 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 42.88
2 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 020515 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.93
3 David KlementDavid Klement 010708 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 43.86
4 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 020709 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.30
Celkem 4 závodníků
Finále 6 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel JindraPavel Jindra 020816 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.37
2 Oliver SerafinOliver Serafin 020311 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 46.78
Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 020904 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 46.78
Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DQ
Poznámky:
Pravidlo 163/3/a
Celkem 4 závodníků
Finále 7 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 020913 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.34
2 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.60
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 020527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 020527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Finále 8 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VološinViktor Vološin 021123 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.52
2 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.08
Radim ŠplíchalRadim Šplíchal 011106 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Kai ŠketKai Šket 020921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Poznámky:
Pravidlo 163/3/a
Celkem 4 závodníků
Finále 9 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.04
2 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 AK ŽatecAK Žatec 39.91
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.12
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 010712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.92
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 42.58
2 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 42.80
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.63
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 42.95
2 Michaela BorovskáMichaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 43.26
3 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.08
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.08
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.50
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.04
4 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 026106 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.89
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 44.51
2 Tereza HouškováTereza Houšková 015809 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.29
Pavlína NovotnáPavlína Novotná 015916 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.29
Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Finále 5 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína VrbováJosefína Vrbová 015531 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.71
2 Tereza BastlováTereza Bastlová 015724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.12
3 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.95
Michaela MetelkováMichaela Metelková 026023 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Finále 6 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŽákováAnna Žáková 015905 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.27
2 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 025715 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.06
3 Sára KročkováSára Kročková 025312 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 49.23
Hana MezihorákováHana Mezihoráková 015903 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Finále 7 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PaškováMonika Pašková 025724 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 46.14
2 Nicola PetříkováNicola Petříková 015705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.57
3 Emma BarnokyEmma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.24
4 Hana PachmanováHana Pachmanová 026204 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 51.74
Celkem 4 závodníků
Finále 8 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 49.38
2 Daniela RužičováDaniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.37
3 Viktorie HolanováViktorie Holanová 025912 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.11
Martina HrdličkováMartina Hrdličková 015717 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Poznámky:
Pravidlo 163/3/b
Celkem 4 závodníků
Finále 9 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 43.33
2 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 43.62
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 45.39
4 Dita RychláDita Rychlá 015608 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.86
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr NovákPetr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:18.51
2 Jan MarešJan Mareš 010824 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:25.59
3 Lukáš FrkLukáš Frk 020209 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:26.86
4 Lukáš HálaLukáš Hála 020731 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:27.88
5 Lukáš KepkaLukáš Kepka 020521 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:28.38
6 Radek NeumannRadek Neumann 011008 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:30.71
7 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:31.29
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:30.21
2 Daniel RádlDaniel Rádl 010910 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.64
3 Kryštof PrůšaKryštof Průša 010817 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.73
4 Filip GoldmanFilip Goldman 021117 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:34.30
5 Ondřej StonOndřej Ston 020315 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:35.60
6 Matyáš VlkMatyáš Vlk 010205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.70
7 Daniel OttDaniel Ott 021112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:37.63
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:24.39
2 Lucie AdlerováLucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:30.80
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 025724 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:31.85
4 Iveta DufkováIveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:32.22
5 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:32.93
6 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:41.37
7 Sabrina SeidlováSabrina Seidlová 025112 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:50.04
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 025223 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:34.30
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2:37.83
3 Anna KorbováAnna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:38.38
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 026220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:39.17
5 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:40.23
6 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:43.97
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:39.56
2 Karolína FantováKarolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:47.98
3 Michaela FantováMichaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:48.81
4 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 016011 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.42
5 Nicole PřibylováNicole Přibylová 025815 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:51.65
6 Sára HavlíkováSára Havlíková 016101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.88
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Jůlie HnikováJůlie Hniková 015409 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Klára SieglováKlára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Ester PinováEster Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Kateřina HandlováKateřina Handlová 015525 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Marie StarostováMarie Starostová 015717 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Linda RadoňskáLinda Radoňská 025207 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:37.03
2 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 010118 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:40.53
3 Jan GajdaJan Gajda 010820 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:46.36
4 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:50.91
5 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:54.83
6 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:56.40
7 František FišerFrantišek Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:06.28
8 Jan TomanJan Toman 020816 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:11.77
9 Jan ŠvejdaJan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:13.59
10 Robert CulliverRobert Culliver 020618 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5:17.01
11 Ivan DostálIvan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:18.48
Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNS
Patrik GregorPatrik Gregor 020310 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MálkováAnna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:05.32
2 Jullia-Anna Lil BellJullia-Anna Lil Bell 015422 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:05.63
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 5:12.44
4 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 016022 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:18.70
5 Linda DuškováLinda Dušková 015321 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:18.86
6 Šárka PůstováŠárka Půstová 025316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:23.49
7 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:24.88
8 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 015728 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:40.79
9 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 015827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:43.80
10 Veronika BartošováVeronika Bartošová 025406 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 5:55.40
11 Alžběta HonsůAlžběta Honsů 025930 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:06.16
12 Kateřina HoškováKateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6:31.72
13 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6:42.92
14 Martina TypltováMartina Typltová 016115 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7:16.24
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 026025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 15 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan GajdaJan Gajda 010820 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:19.8
2 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10:30.2
3 František FišerFrantišek Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10:55.9
4 Jan MarešJan Mareš 010824 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:06.3
5 Štěpán VeletaŠtěpán Veleta 020606 AC Praha 1890AC Praha 1890 11:08.3
6 Kryštof PrůšaKryštof Průša 010817 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:10.9
7 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:31.6
8 Filip GoldmanFilip Goldman 021117 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:47.9
9 Patrik GregorPatrik Gregor 020310 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12:04.1
10 Štěpán HubŠtěpán Hub 021204 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12:19.9
Marek VoborskýMarek Voborský 010522 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
2 Adam ŽákAdam Žák 020926 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.44
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.52
4 Martin MacháčekMartin Macháček 011227 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.02
Jakub JohnJakub John 020905 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.88
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 011118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.54
3 Kryštof RejkaKryštof Rejka 020622 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.47
4 Petr HronPetr Hron 020301 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.72
5 Marek SchätzMarek Schätz 010928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.81
6 Jan HabětínJan Habětín 020111 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.76
2 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.44
3 David KlementDavid Klement 010708 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.12
4 Kryštof KafkaKryštof Kafka 010117 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.66
5 Jakub RychlíkJakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 11.49
6 Tomislav JočičTomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.25
2 Adam RybákAdam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.98
3 Marek PavlicaMarek Pavlica 021014 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.57
4 David LachmanDavid Lachman 010618 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 11.44
5 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.82
Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.93
2 Robert MouchaRobert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.20
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.21
4 Jan FikerJan Fiker 020326 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.97
Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
David SeidlDavid Seidl 020906 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.64
3 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.71
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.83
5 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.08
6 Robert MouchaRobert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.13
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŽákAdam Žák 020926 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.24
2 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.36
3 Adam RybákAdam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.86
4 David KlementDavid Klement 010708 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.20
5 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.27
6 Kryštof RejkaKryštof Rejka 020622 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.74
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.24
2 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.34
3 Alicia JoklováAlicia Joklová 026129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.03
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.11
5 Aneta FeixováAneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.20
6 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 026210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.17
2 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.72
3 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.96
4 Barbora LánskáBarbora Lánská 025207 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.14
5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 016022 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.53
6 Klára BláhováKlára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.12
2 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 09.44
3 Alžběta OttováAlžběta Ottová 016220 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.11
4 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.11
5 Anna DanišováAnna Danišová 025323 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.94
Terezie BřezinováTerezie Březinová 025305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.19
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.42
3 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 025211 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
4 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 025319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.34
5 Anna FeitováAnna Feitová 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.47
6 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
2 Michaela BorovskáMichaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 09.54
3 Klára ŽížalováKlára Žížalová 025416 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.09
4 Monika PaškováMonika Pašková 025724 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.52
5 Karolína ČechováKarolína Čechová 015306 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.81
6 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 015107 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 09.11
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.35
3 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 015628 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.79
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 10.03
5 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.27
Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.13
2 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.14
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.15
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.35
5 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.43
6 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.42
2 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 09.47
3 Michaela BorovskáMichaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 09.55
4 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.71
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.86
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 026129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.93
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Havelka O., Hofner, Novotný J., Wijas A- Havelka O., Hofner, Novotný J., Wijas ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.12
2 Vacátko, Novák, Vejlupek, Horejš Vacátko, Novák, Vejlupek, Horejš Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:42.15
3 Pavlas, Ayeni, Kupka, Vološin Pavlas, Ayeni, Kupka, Vološin TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.26
4 A- Polena, Neumann, Mareš, Gajda A- Polena, Neumann, Mareš, Gajda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:57.75
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pechar, Gorski, Baše, Barek Pechar, Gorski, Baše, Barek A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:43.20
2 Merta, Štěpánek, Steyka, Dostál R. Merta, Štěpánek, Steyka, Dostál R. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:49.40
3 A- Blachowicz, Kratochvíl, Málek, Vacek A- Blachowicz, Kratochvíl, Málek, Vacek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:51.36
4 Šebrle, Kysička, Serafín, Kepka Šebrle, Kysička, Serafín, Kepka SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:12.25
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lebl, Moucha, Merta, Kulhánek Lebl, Moucha, Merta, Kulhánek TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:51.58
2 Ornst, Lazar, Veselý, Šlouf Ornst, Lazar, Veselý, Šlouf ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 2:54.61
3 Frk, Hála, Jahoda, Vaněček Frk, Hála, Jahoda, Vaněček SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:02.30
Procházka, Ston, Matuška, Helmich Procházka, Ston, Matuška, Helmich ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DQ
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Kašák, Lipový, Hykš, Dudra B- Kašák, Lipový, Hykš, Dudra ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.84
2 B-Cypro, Starý, Žák, Wooller B-Cypro, Starý, Žák, Wooller Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:52.44
3 B- Ščepán, Zuklín, Hejlar, Jeřábek B- Ščepán, Zuklín, Hejlar, Jeřábek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:57.19
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Dorňáková, Marková, Procházková, Šťastná A- Dorňáková, Marková, Procházková, Šťastná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:58.15
2 A- Suchomelová, Damašková, Kramolišová, Líbalová A- Suchomelová, Damašková, Kramolišová, Líbalová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:00.34
3 A- Čižinská, Dufková I., Šínová A., Dufková L. A- Čižinská, Dufková I., Šínová A., Dufková L. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:00.54
4 A- Poppelová, Bláhová, Danišová, Červinková A- Poppelová, Bláhová, Danišová, Červinková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:00.63
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rabiňáková, Peštová, Kotková, Kaletová Rabiňáková, Peštová, Kotková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:58.11
2 A- Tichá, Málková, Kheilová, Šťastná A- Tichá, Málková, Kheilová, Šťastná SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:59.45
3 Štancelová, Tomášková, Veselá, Krejčí Štancelová, Tomášková, Veselá, Krejčí Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:12.32
4 A- Roučková, Fantová M., Skalická, Fantová K. A- Roučková, Fantová M., Skalická, Fantová K. ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:23.82
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plecitá, Ottová, Čechová, Joklová Plecitá, Ottová, Čechová, Joklová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:08.69
2 Lautnerová, Skořepová, Vávrová, Zvolánková Lautnerová, Skořepová, Vávrová, Zvolánková SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:17.91
3 Štoglová, Barnoky, Kulhánková, Stolínová Štoglová, Barnoky, Kulhánková, Stolínová TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:26.45
4 Slavíková, Černá, Černíková, Fiřtíková Slavíková, Černá, Černíková, Fiřtíková ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 3:30.96
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Polívková, Houšková, Smejkalová, Cymbálková B- Polívková, Houšková, Smejkalová, Cymbálková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:05.45
2 B- Ulmanová, Krbcová, Bláhová, Špronglová B- Ulmanová, Krbcová, Bláhová, Špronglová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:10.32
3 B- Bartoňková, Roblíková, Drašnarová, Zaddem B- Bartoňková, Roblíková, Drašnarová, Zaddem A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:14.79
B- Hornofová, Weberová K., Doležilová, Weberová T. B- Hornofová, Weberová K., Doležilová, Weberová T. ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNF
Celkem 4 závodníků
Finále 5 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Vydrová, Šimlová, Viplerová, Pašková B- Vydrová, Šimlová, Viplerová, Pašková SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:13.72
2 C- Venclová B., Strnadová, Harazímová, Venclová K. C- Venclová B., Strnadová, Harazímová, Venclová K. SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:17.81
C- Cukerová, Novotná, Vrbová, Kotrhonzová C- Cukerová, Novotná, Vrbová, Kotrhonzová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
Pravidlo 163/3/a
Celkem 3 závodníků
Finále 6 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Loufková, Korbová, Nová, Košíková Loufková, Korbová, Nová, Košíková TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:14.65
2 E- Plachá, Pekárková, Bastlová, Fojtíková E- Plachá, Pekárková, Bastlová, Fojtíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:16.41
3 D- Draslarová, Feitová, Šedá, Hollasová D- Draslarová, Feitová, Šedá, Hollasová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:23.70
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 1.74
2 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010122 1.71
3 Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
010412 1.71
4 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010513 1.68
5 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
011010 1.55
6 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
010505 1.50
6 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011002 1.50
8 Leon ŠkrabákLeon Škrabák
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020919 1.35
8 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020913 1.35
Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
020923 DNS
Ondřej ŠmausOndřej Šmaus
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
020620 DNS
David PšeničkaDavid Pšenička
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010704 DNS
Tomáš VeselskýTomáš Veselský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
010522 DNS
Vojtěch PolenaVojtěch Polena
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
010410 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015504 1.65
2 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015110 1.59
3 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
015124 1.59
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 1.56
5 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
015504 1.56
6 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 1.56
7 Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016208 1.53
8 Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
015831 1.53
9 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015428 1.50
10 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 1.45
11 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015119 1.45
12 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
025416 1.45
13 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
015113 1.40
14 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
015303 1.40
15 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
025301 1.40
16= Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
015707 1.35
16= Sára RybkováSára Rybková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
025522 1.35
16= Terezie BřezinováTerezie Březinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025305 1.35
19 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
026210 1.25
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 3.40
2 Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
010412 3.30
3 Jakub StezkaJakub Stezka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
010612 2.90
4 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 2.90
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010828 2.40
Karel DvořákKarel Dvořák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
011016 NM
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
015422 2.60
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035302 2.20
3 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025319 2.10
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
011120 6.05
2 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010122 5.87
3 Martin OrnstMartin Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
010225 5.87
4 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
010623 5.86
5 Václav VoldřichVáclav Voldřich
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
010328 5.81
6 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
011007 5.78
7 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020722 5.65
8 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011120 5.34
9 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
021030 5.16
10 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 5.15
11 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020926 5.11
12 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 5.09
13 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
011010 4.95
14 Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020611 4.94
15 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
010505 4.91
16 Jakub JahodaJakub Jahoda
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
010206 4.65
17 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
020830 4.38
Marek SchätzMarek Schätz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010928 DNS
Štěpán KysilkaŠtěpán Kysilka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
010907 DNS
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020221 NM
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015721 5.22
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015422 5.09
3 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
016012 4.98
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 4.95
5 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
025203 4.85
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016107 4.83
7 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015110 4.80
8 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025319 4.79
9 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
015124 4.73
10 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025906 4.64
11 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
025201 4.58
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015507 4.58
13 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
025207 4.57
14 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
025801 4.49
15 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
015303 4.47
16 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025522 4.44
17 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015517 4.43
18 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025211 4.34
19 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 4.25
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
025307 DNS
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
015822 11.08
2 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015110 10.68
3 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
025304 10.64
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
015303 10.20
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015428 09.96
6 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
025912 09.95
7 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
015207 09.80
8 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
015416 09.70
9 Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
025414 09.15
10 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
025323 09.13
11 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 08.96
12 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
015901 08.44
13 Klára ZemancováKlára Zemancová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
026202 08.42
14 Klára VenclováKlára Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
025205 07.87
15 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025211 07.62
16 Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
025408 07.61
17 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025404 07.30
Noemi FritzováNoemi Fritzová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
015822 07.30
Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
026121 DNS
Kristina MerunkováKristina Merunková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
025117 DNS
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 14.03
2 Matěj KadlecMatěj Kadlec
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
010617 12.63
3 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011120 12.21
4 Miroslav JanatkaMiroslav Janatka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
010106 11.82
5 Radim DostálRadim Dostál
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
020517 11.00
6 Vít MálekVít Málek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
010417 10.95
7 Jan ŠčepánJan Ščepán
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
010811 10.94
8 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021226 10.89
9 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020423 10.59
10 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
011102 10.03
11 Karel KrálKarel Král
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
010402 09.65
12 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020301 09.34
13 Vojtěch MudraninecVojtěch Mudraninec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
010805 08.93
14 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
020515 08.85
15 Lukáš HoráčekLukáš Horáček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
010206 08.82
16 František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
021228 08.79
17 Petr FormenkoPetr Formenko
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
010426 08.74
18 Ondřej KolářOndřej Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020602 08.28
19 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021217 07.77
20 Jakub JiruchaJakub Jirucha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020426 07.18
Celkem 20 závodníků