výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Praha-Stromovka (5. - 6. 3. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.30 Q
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.36 Q
3 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.49 q
4 Václav VoldřichVáclav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 07.50
5 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.61
6 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.64
7 Ondřej SeinerOndřej Seiner 010924 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 1 07.80
8 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 010512 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 07.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 15:06) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 NL 07.23 Q
2 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 3 07.46 Q
3 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.47 q
4 Filip KrivčíkFilip Krivčík 020217 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.65
5 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 011121 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.75
6 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 010615 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 07.80
7 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 15:12) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.35 Q
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.52 Q
3 Jan MautnerJan Mautner 010515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.52
4 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC ČáslavAC Čáslav 4 07.62
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010911 AC ČáslavAC Čáslav 1 07.62
6 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 010823 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.68
7 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.69
8 Jan ĎurčovičJan Ďurčovič 010405 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.69
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 NL 07.23 Q
2 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.30 Q
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.35 Q
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.36 Q
5 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 3 07.46 Q
6 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.47 q
7 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.49 q
8 Václav VoldřichVáclav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 07.50
9 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.52 Q
10 Jan MautnerJan Mautner 010515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.52
11 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.61
12 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC ČáslavAC Čáslav 4 07.62
13 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010911 AC ČáslavAC Čáslav 1 07.62
14 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.64
15 Filip KrivčíkFilip Krivčík 020217 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.65
16 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 010823 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.68
17 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.69
18 Jan ĎurčovičJan Ďurčovič 010405 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.69
19 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 011121 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.75
20 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 010615 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 07.80
21 Ondřej SeinerOndřej Seiner 010924 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 1 07.80
22 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.81
23 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 010512 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 07.92

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 NL 07.25
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.29
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.40
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.41
5 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 2 07.46
6 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.53
7 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.56
8 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.59
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 14:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 NL 07.85 Q
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.97 Q
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.07
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6 08.09
5 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.12
6 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 015829 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.14
7 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.24
8 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 14:46) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.88 Q
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.98 Q
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 08.03 q
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.04
5 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.06
6 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.23
7 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.25
8 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 14:52) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.96 Q
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 08.02 Q
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 3 08.03 q
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 08.07
5 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.10
6 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 015718 AC ProstějovAC Prostějov 1 08.28
7 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.29
8 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.41
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 NL 07.85 Q
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.88 Q
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.96 Q
4 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.97 Q
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.98 Q
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 08.02 Q
7 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 08.03 q
8 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 3 08.03 q
9 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.04
10 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.06
11 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.07
12 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 08.07
13 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6 08.09
14 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.10
15 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.12
16 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 015829 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.14
17 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.23
18 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.24
19 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.25
20 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 015718 AC ProstějovAC Prostějov 1 08.28
21 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.29
22 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.31
23 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.36
24 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.41

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 NL 07.78
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.96
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.97
4 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.00
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.01
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 08.03
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 8 08.11
8 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 08.12
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (ne, 6.3.2016 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.34 QA
2 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 BYAC BrnoBYAC Brno 5 18.07 qB
3 Štěpán ČechŠtěpán Čech 010620 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 18.45
4 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.61
Václav VoldřichVáclav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.3.2016 - 10:06) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 17.49 QA
2 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 17.97 qB
3 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 18.08 qB
4 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC ČáslavAC Čáslav 3 18.22
5 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 18.67
6 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 18.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.3.2016 - 10:12) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 17.39 QA
2 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.75 qA
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.88 qB
4 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 18.21 qB
5 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1 18.65
Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 6.3.2016 - 10:18) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 17.61 QA
2 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 17.68 qA
3 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 2 18.03 qB
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 18.63
5 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 18.89
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.34 QA
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 17.39 QA
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 17.49 QA
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 17.61 QA
5 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 17.68 qA
6 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.75 qA
7 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.88 qB
8 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 17.97 qB
9 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 2 18.03 qB
10 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 BYAC BrnoBYAC Brno 5 18.07 qB
11 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 18.08 qB
12 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 18.21 qB
13 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC ČáslavAC Čáslav 3 18.22
14 Štěpán ČechŠtěpán Čech 010620 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 18.45
15 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.61
16 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 18.63
17 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1 18.65
18 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 18.67
19 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 18.72
20 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 18.89
Václav VoldřichVáclav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DNS
Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 6.3.2016 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 NL 17.15
2 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.27
3 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 17.55
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 17.74
5 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.98
Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.3.2016 - 11:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 17.86
2 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 17.96
3 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.04
4 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 BYAC BrnoBYAC Brno 5 18.16
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 NL 17.15
2 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.27
3 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 17.55
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 17.74
5 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 17.86
6 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 17.96
7 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.98
8 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.04
9 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 BYAC BrnoBYAC Brno 5 18.16
Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Jakub NezvalJakub Nezval 010920 AC ProstějovAC Prostějov 1 DNS

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (ne, 6.3.2016 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 NL 18.52 QA
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.44 qB
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 19.60 qB
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 19.82
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.88
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.3.2016 - 09:36) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 18.96 QA
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.51 qB
3 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 19.73
4 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 19.87
Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.3.2016 - 09:42) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 18.98 QA
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 19.17 qA
3 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.30 qB
4 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.00
5 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 20.19
6 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 20.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 6.3.2016 - 09:48) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 19.18 QA
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.20 qA
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 19.27 qB
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 6 19.58 qB
5 Ester BendováEster Bendová 036028 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.25
6 Kateřina DondováKateřina Dondová 025102 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 20.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 NL 18.52 QA
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 18.96 QA
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 18.98 QA
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 19.17 qA
5 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 19.18 QA
6 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.20 qA
7 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 19.27 qB
8 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.30 qB
9 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.44 qB
10 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.51 qB
11 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 6 19.58 qB
12 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 19.60 qB
13 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 19.73
14 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 19.82
15 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 19.87
16 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.88
17 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.00
18 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 20.19
19 Ester BendováEster Bendová 036028 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.25
20 Kateřina DondováKateřina Dondová 025102 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 20.42
21 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 20.63
Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 6.3.2016 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 NL 18.28
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 18.77
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 18.98
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 19.00
5 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6 19.24
6 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 19.56
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.3.2016 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 19.24
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.45
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.47
4 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.53
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 6 19.87
6 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 NL 18.28
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 18.77
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 18.98
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 19.00
5 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6 19.24
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 19.24
7 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.45
8 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.47
9 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.53
10 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 19.56
11 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 6 19.87
12 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.06

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 37.10
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 37.54
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.83
4 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 38.21
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 38.48
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 39.04
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 18:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 NL 37.65 Q
2 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 AK ŽatecAK Žatec 5 38.98
3 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 39.19
4 David KonečnýDavid Konečný 010725 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 39.35
5 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 39.44
6 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 41.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 18:17) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 37.47 Q
2 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 38.14 q
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 39.23
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 010712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.71
5 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 010220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 41.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 18:24) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 38.26 Q
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.62 q
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 39.34
4 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 39.59
5 Pavel PavlasPavel Pavlas 010417 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.82
6 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 010615 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 41.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.3.2016 - 18:31) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 38.36 Q
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010911 AC ČáslavAC Čáslav 6 39.06
3 Filip KrivčíkFilip Krivčík 020217 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 40.37
4 Matěj KrálMatěj Král 010911 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 40.82
5 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 40.88
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 37.47 Q
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 NL 37.65 Q
3 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 38.14 q
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 38.26 Q
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 38.36 Q
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.62 q
7 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 AK ŽatecAK Žatec 5 38.98
8 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010911 AC ČáslavAC Čáslav 6 39.06
9 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 39.19
10 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 39.23
11 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 39.34
12 David KonečnýDavid Konečný 010725 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 39.35
13 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 39.44
14 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 39.59
15 Filip KrivčíkFilip Krivčík 020217 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 40.37
16 Filip ŠmahelFilip Šmahel 010712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.71
17 Pavel PavlasPavel Pavlas 010417 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.82
18 Matěj KrálMatěj Král 010911 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 40.82
19 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 40.88
20 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 010220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 41.26
21 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 010615 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 41.48
22 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 41.89
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 41.07 Q
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 42.19 q
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 43.83
4 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 44.12
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 17:47) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 4 41.38 Q
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 43.15
3 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 6 43.54
4 Radka EltnerováRadka Eltnerová 026207 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.03
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 17:54) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.05 Q
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 42.53
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 42.96
4 Eliška ČechováEliška Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 43.23
5 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1 44.34
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 44.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.3.2016 - 18:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 41.72 Q
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 41.90 q
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 015111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1 43.60
4 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 43.68
5 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 43.79
6 Terezie HolkováTerezie Holková 015811 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 43.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.05 Q
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 41.07 Q
3 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 4 41.38 Q
4 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 41.72 Q
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 41.90 q
6 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 42.19 q
7 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 42.53
8 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 42.96
9 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 43.15
10 Eliška ČechováEliška Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 43.23
11 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 6 43.54
12 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 015111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1 43.60
13 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 43.68
14 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 43.79
15 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 43.83
16 Terezie HolkováTerezie Holková 015811 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 43.95
17 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 015207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 44.12
18 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1 44.34
19 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 44.55
20 Radka EltnerováRadka Eltnerová 026207 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.03
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 NL 39.75
2 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 3 40.43
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 40.59
4 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 41.76
5 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1 42.61
6 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 42.63
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:09.93 Q
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 2:10.22 Q
3 Karel ZámečníkKarel Zámečník 010707 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:11.77 q
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 010919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:12.05
5 Jan ChmelářJan Chmelář 010223 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:13.49
6 Jan SlámaJan Sláma 010320 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:18.31
7 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7 2:22.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 17:27) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:06.75 Q
2 Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:09.27 Q
3 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 020214 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:10.38 q
4 Petr NovákPetr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:12.33
5 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:13.24
6 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 010119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:19.14
7 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 2:19.50
8 Daniel SporyschDaniel Sporysch 030105 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:27.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 17:34) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:09.33 Q
2 Jakub JonJakub Jon 010208 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:10.55 Q
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:12.05
4 Václav HolcmanVáclav Holcman 010304 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:13.94
5 Marek ŠtochlMarek Štochl 010704 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:14.47
6 Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:17.15
7 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 2:24.93
8 Lukáš KepkaLukáš Kepka 020521 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 2:24.94
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:06.75 Q
2 Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:09.27 Q
3 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:09.33 Q
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:09.93 Q
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 2:10.22 Q
6 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 020214 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:10.38 q
7 Jakub JonJakub Jon 010208 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:10.55 Q
8 Karel ZámečníkKarel Zámečník 010707 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:11.77 q
9 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:12.05
10 Viktor GebauerViktor Gebauer 010919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:12.05
11 Petr NovákPetr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:12.33
12 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:13.24
13 Jan ChmelářJan Chmelář 010223 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:13.49
14 Václav HolcmanVáclav Holcman 010304 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:13.94
15 Marek ŠtochlMarek Štochl 010704 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:14.47
16 Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:17.15
17 Jan SlámaJan Sláma 010320 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:18.31
18 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 010119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:19.14
19 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 2:19.50
20 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7 2:22.14
21 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 2:24.93
22 Lukáš KepkaLukáš Kepka 020521 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 2:24.94
23 Daniel SporyschDaniel Sporysch 030105 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:27.60

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 7 2:02.72
2 Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:04.03
3 Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 6 2:05.71
4 Jakub JonJakub Jon 010208 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:07.30
5 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:08.35
6 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:08.66
7 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 020214 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:09.01
8 Karel ZámečníkKarel Zámečník 010707 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:14.90
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:22.35 Q
2 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:22.47 Q
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:22.47 q
4 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 7 2:27.81
5 Lucie AdlerováLucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:28.82
6 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:29.47
Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 17:07) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:22.37 Q
2 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:23.11 Q
3 Martina FořtováMartina Fořtová 025503 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:25.30
4 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6 2:26.54
5 Tereza PlacatkováTereza Placatková 045805 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 4 2:27.57
6 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 025724 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 2:28.46
7 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:29.87
Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková 015716 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 17:14) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:21.68 Q
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:22.01 Q
3 Anna SamešováAnna Samešová 015517 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:22.05 q
4 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 2:28.86
5 Anna KorbováAnna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3 2:28.96
6 Hana MarciánováHana Marciánová 035323 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:29.10
Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DQ 163.5
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:21.68 Q
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:22.01 Q
3 Anna SamešováAnna Samešová 015517 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:22.05 q
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:22.35 Q
5 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:22.37 Q
6 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:22.47 Q
7 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:22.47 q
8 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:23.11 Q
9 Martina FořtováMartina Fořtová 025503 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:25.30
10 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6 2:26.54
11 Tereza PlacatkováTereza Placatková 045805 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 4 2:27.57
12 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 7 2:27.81
13 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 025724 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 2:28.46
14 Lucie AdlerováLucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:28.82
15 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 2:28.86
16 Anna KorbováAnna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3 2:28.96
17 Hana MarciánováHana Marciánová 035323 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:29.10
18 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:29.47
19 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:29.87
Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková 015716 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DQ 163.5

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:20.92
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:21.01
3 Anna SamešováAnna Samešová 015517 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:21.72
4 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:23.38
5 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:23.43
6 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:24.90
7 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:26.93
Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 4:16.11
2 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:23.35
3 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 4:24.35
4 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 9 4:26.58
5 Martin KovačechMartin Kovačech 010624 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 4:27.36
6 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14 4:31.82
7 Patrik PastorPatrik Pastor 010122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 4:34.89
8 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 010118 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 16 4:37.67
9 Štěpán MarekŠtěpán Marek 010328 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13 4:37.88
10 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 4:38.26
11 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK ŠternberkAK Šternberk 11 4:42.07
12 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 4:47.87
13 Nikola MikulkaNikola Mikulka 020403 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 4:47.93
14 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 5:09.16
Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 010222 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 NL 4:55.14
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:55.48
3 Jullia-Anna Lil BellJullia-Anna Lil Bell 015422 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 4:55.54
4 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 026012 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:56.23
5 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 035108 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 9 5:06.03
6 Anna MálkováAnna Málková 015417 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 5:06.54
7 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 5:07.11
8 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 7 5:14.00
9 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 016023 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 5:14.12
10 Linda DuškováLinda Dušková 015321 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 5:14.58
11 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 5:16.24
12 Šárka PůstováŠárka Půstová 025316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 5:19.65
13 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 016022 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10 5:21.58
14 Sabina JirmanováSabina Jirmanová 015419 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 5:23.78
15 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 8 5:28.10
Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 NL 09:37.37
2 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 4 09:45.91
3 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09:47.09
4 Jiří KabrdaJiří Kabrda 011020 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 09:49.38
5 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:57.42
6 Jan GajdaJan Gajda 010820 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09:59.01
7 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 10:04.16
8 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 10:10.92
9 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 010201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 10:14.19
10 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 10:14.45
11 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK ŠternberkAK Šternberk 11 10:16.38
12 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK ŠternberkAK Šternberk 15 10:19.97
13 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 12 10:22.62
14 Ondřej BudskýOndřej Budský 010316 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13 10:26.68
15 Roman SmolkaRoman Smolka 010215 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 10:28.95
16 Lukáš AdamecLukáš Adamec 010222 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14 10:41.94
Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 010222 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 16 DNF
Celkem 17 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 BYAC BrnoBYAC Brno 4 08.39
2 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.46
3 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.55
4 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.56
5 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.67
6 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.70
7 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 08.73
8 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.88
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 BYAC BrnoBYAC Brno 4 08.42 Q
2 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.46 Q
3 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.69 q
4 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.04
5 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.07
6 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.46
7 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 011118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 09.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 14:26) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.71 Q
2 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.71 Q
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.72
4 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.74
5 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.80
6 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 011029 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.15
7 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 14:32) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.54 Q
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.70 Q
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.71 q
4 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.80
5 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.84
6 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 BYAC BrnoBYAC Brno 4 08.42 Q
2 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.46 Q
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.54 Q
4 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.69 q
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.70 Q
6 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.71 Q
7 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.71 Q
8 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.71 q
9 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.72
10 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.74
11 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.80
12 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.80
13 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.84
14 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.04
15 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.07
16 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 011029 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.15
17 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.32
18 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.46
19 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 011118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 09.48
20 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.51

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.02 Q
2 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.03 Q
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 09.08 q
4 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.18
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 09.26
6 Valerie JankůValerie Janků 025904 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.39
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 14:06) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.90 Q
2 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.12 Q
3 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 09.19
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.20
5 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 09.24
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 SK DobruškaSK Dobruška 2 09.34
7 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.50
8 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 14:12) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.14 Q
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.15 Q
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 09.15 q
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 09.26
5 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 09.35
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.38
7 Adéla KupkováAdéla Kupková 016030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.53
8 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 8 10.98
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.90 Q
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.02 Q
3 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.03 Q
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 09.08 q
5 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.12 Q
6 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.14 Q
7 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.15 Q
8 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 09.15 q
9 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.18
10 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 09.19
11 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.20
12 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 09.24
13 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 09.26
14 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 09.26
15 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 SK DobruškaSK Dobruška 2 09.34
16 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 09.35
17 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.38
18 Valerie JankůValerie Janků 025904 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.39
19 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.50
20 Adéla KupkováAdéla Kupková 016030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.53
21 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.73
22 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 8 10.98
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNF

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 08.85
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.94
3 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.95
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.18
5 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 09.19
6 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 8 09.22
7 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.43
8 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.62
Celkem 8 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 6.3.2016 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wijas, Höfner, Hykš, Novotný Wijas, Höfner, Hykš, Novotný ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 NR 2:36.51
2 Höfner, Krakuvčík, Šmahel, Holub Höfner, Krakuvčík, Šmahel, Holub TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:37.18
3 Hrdlička, Kret, Moravec, Vaněk Hrdlička, Kret, Moravec, Vaněk SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:37.54
4 Wala, Groda, Holuschka, Formánek Wala, Groda, Holuschka, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:39.20
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 6.3.2016 - 13:07) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michek, Podaný, Kvíčala, Pešek Michek, Podaný, Kvíčala, Pešek AC ČáslavAC Čáslav 6 2:40.66
2 Steiner, Marek, Vyšín, Davidík Steiner, Marek, Vyšín, Davidík TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2 2:40.74
3 Kučera, Drunecký, Velich, Sobotka Kučera, Drunecký, Velich, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:41.86
4 Mautner, Chmelař, Gallasi, Žaloudík Mautner, Chmelař, Gallasi, Žaloudík Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:43.54
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 6.3.2016 - 13:14) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pechar, Faltus, Baše, Barek Pechar, Faltus, Baše, Barek A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:39.74
2 Procházka, Páník, Kořenek, Čech Procházka, Páník, Kořenek, Čech AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:40.72
3 Bílý, Medek, Hanyk, Ponocný Bílý, Medek, Hanyk, Ponocný AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 2:46.54
4 Škrlant, Janeček, Sudek, Král Škrlant, Janeček, Sudek, Král TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:52.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wijas, Höfner, Hykš, Novotný Wijas, Höfner, Hykš, Novotný ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 NR 2:36.51
2 Höfner, Krakuvčík, Šmahel, Holub Höfner, Krakuvčík, Šmahel, Holub TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:37.18
3 Hrdlička, Kret, Moravec, Vaněk Hrdlička, Kret, Moravec, Vaněk SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:37.54
4 Wala, Groda, Holuschka, Formánek Wala, Groda, Holuschka, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:39.20
5 Pechar, Faltus, Baše, Barek Pechar, Faltus, Baše, Barek A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:39.74
6 Michek, Podaný, Kvíčala, Pešek Michek, Podaný, Kvíčala, Pešek AC ČáslavAC Čáslav 6 2:40.66
7 Procházka, Páník, Kořenek, Čech Procházka, Páník, Kořenek, Čech AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:40.72
8 Steiner, Marek, Vyšín, Davidík Steiner, Marek, Vyšín, Davidík TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2 2:40.74
9 Kučera, Drunecký, Velich, Sobotka Kučera, Drunecký, Velich, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:41.86
10 Mautner, Chmelař, Gallasi, Žaloudík Mautner, Chmelař, Gallasi, Žaloudík Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:43.54
11 Bílý, Medek, Hanyk, Ponocný Bílý, Medek, Hanyk, Ponocný AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 2:46.54
12 Škrlant, Janeček, Sudek, Král Škrlant, Janeček, Sudek, Král TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:52.75

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 6.3.2016 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrová, Mičunková, Pazderová, Suchánková Petrová, Mičunková, Pazderová, Suchánková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:53.92
2 A Procházková, Marková, Dorňáková, Šťastná A Procházková, Marková, Dorňáková, Šťastná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:54.90
3 Drudíková, Bisová, Matějková, Štolbová Drudíková, Bisová, Matějková, Štolbová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:55.10
4 Zahaluková, Sasynová, Teofilová, Kiedroňová Zahaluková, Sasynová, Teofilová, Kiedroňová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:55.54
5 Vánišová, Vejrostová, Podaná, Kozlová Vánišová, Vejrostová, Podaná, Kozlová AC ČáslavAC Čáslav 2 3:02.26
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 6.3.2016 - 12:37) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milotová, Novotná A., Štanclová, Vokálová L. Milotová, Novotná A., Štanclová, Vokálová L. TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 NR 2:48.17
2 Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:48.51
3 A Tichá, Krbcová, Málková, Šťastná A Tichá, Krbcová, Málková, Šťastná Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 2:55.51
4 Adlerová, Egersdorfová, Matoušková, Suchá Adlerová, Egersdorfová, Matoušková, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:00.96
Rabiňáková, Kordíková, Kotková, Kaletová Rabiňáková, Kordíková, Kotková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DQ 163.3b
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 6.3.2016 - 12:44) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Polívková, Smejkalová, Cukerová, Cymbálová B Polívková, Smejkalová, Cukerová, Cymbálová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:00.33
2 Cagašová, Eltnerová, Zemaníková, Lojkásková Cagašová, Eltnerová, Zemaníková, Lojkásková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:01.36
3 A Vrábelová, Kvadrátová, Libovická, Mašková A Vrábelová, Kvadrátová, Libovická, Mašková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:01.55
4 Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 3:07.66
5 Mrhová, Hašková, Kořánová, Kudrnová Mrhová, Hašková, Kořánová, Kudrnová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:09.47
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 6.3.2016 - 12:44) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Peterová, Jánská, Maternová, Sádlová Peterová, Jánská, Maternová, Sádlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 3:00.59
2 Hezká, Indráčková, Novotná, Tamchynová Hezká, Indráčková, Novotná, Tamchynová ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 3:01.15
3 Komárková, Kučerová, Cholastová, Krejčířová Komárková, Kučerová, Cholastová, Krejčířová AK ŠternberkAK Šternberk 6 3:02.21
4 Vozábalová V., Tvrzová, Jinderlová, Vozábalová M. Vozábalová V., Tvrzová, Jinderlová, Vozábalová M. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 3:06.12
5 B Lamašová, Pelová, Bennett, Štulcová B Lamašová, Pelová, Bennett, Štulcová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:08.52
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 6.3.2016 - 12:44) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Suchomelová, Damašková, Pašková, Líbalová Suchomelová, Damašková, Pašková, Líbalová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 2:59.45
2 Kupková, Periláková, Dondová, Voříšková Kupková, Periláková, Dondová, Voříšková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:59.87
3 Poppelová, Bláhová, Danišová, Červinková Poppelová, Bláhová, Danišová, Červinková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 3:00.07
4 Šimůnková, Martínková, Sajdlová, Vinšová Šimůnková, Martínková, Sajdlová, Vinšová AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 3:03.25
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 6.3.2016 - 12:44) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nová, Košíková, Korbová, Jírová Nová, Košíková, Korbová, Jírová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3 3:02.37
2 B Ulmanová, Bláhová, Venclová B., Kheilová B Ulmanová, Bláhová, Venclová B., Kheilová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5 3:03.93
3 Faktorová, Štráchalová, Votíková, Žohová Faktorová, Štráchalová, Votíková, Žohová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4 3:14.91
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milotová, Novotná A., Štanclová, Vokálová L. Milotová, Novotná A., Štanclová, Vokálová L. TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 NR 2:48.17
2 Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:48.51
3 Petrová, Mičunková, Pazderová, Suchánková Petrová, Mičunková, Pazderová, Suchánková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:53.92
4 A Procházková, Marková, Dorňáková, Šťastná A Procházková, Marková, Dorňáková, Šťastná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:54.90
5 Drudíková, Bisová, Matějková, Štolbová Drudíková, Bisová, Matějková, Štolbová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:55.10
6 A Tichá, Krbcová, Málková, Šťastná A Tichá, Krbcová, Málková, Šťastná Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 2:55.51
7 Zahaluková, Sasynová, Teofilová, Kiedroňová Zahaluková, Sasynová, Teofilová, Kiedroňová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:55.54
8 Suchomelová, Damašková, Pašková, Líbalová Suchomelová, Damašková, Pašková, Líbalová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 2:59.45
9 Kupková, Periláková, Dondová, Voříšková Kupková, Periláková, Dondová, Voříšková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:59.87
10 Poppelová, Bláhová, Danišová, Červinková Poppelová, Bláhová, Danišová, Červinková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 3:00.07
11 B Polívková, Smejkalová, Cukerová, Cymbálová B Polívková, Smejkalová, Cukerová, Cymbálová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:00.33
12 Peterová, Jánská, Maternová, Sádlová Peterová, Jánská, Maternová, Sádlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 3:00.59
13 Adlerová, Egersdorfová, Matoušková, Suchá Adlerová, Egersdorfová, Matoušková, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:00.96
14 Hezká, Indráčková, Novotná, Tamchynová Hezká, Indráčková, Novotná, Tamchynová ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 3:01.15
15 Cagašová, Eltnerová, Zemaníková, Lojkásková Cagašová, Eltnerová, Zemaníková, Lojkásková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:01.36
16 A Vrábelová, Kvadrátová, Libovická, Mašková A Vrábelová, Kvadrátová, Libovická, Mašková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:01.55
17 Komárková, Kučerová, Cholastová, Krejčířová Komárková, Kučerová, Cholastová, Krejčířová AK ŠternberkAK Šternberk 6 3:02.21
18 Vánišová, Vejrostová, Podaná, Kozlová Vánišová, Vejrostová, Podaná, Kozlová AC ČáslavAC Čáslav 2 3:02.26
19 Nová, Košíková, Korbová, Jírová Nová, Košíková, Korbová, Jírová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3 3:02.37
20 Šimůnková, Martínková, Sajdlová, Vinšová Šimůnková, Martínková, Sajdlová, Vinšová AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 3:03.25
21 B Ulmanová, Bláhová, Venclová B., Kheilová B Ulmanová, Bláhová, Venclová B., Kheilová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5 3:03.93
22 Vozábalová V., Tvrzová, Jinderlová, Vozábalová M. Vozábalová V., Tvrzová, Jinderlová, Vozábalová M. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 3:06.12
23 Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 3:07.66
24 B Lamašová, Pelová, Bennett, Štulcová B Lamašová, Pelová, Bennett, Štulcová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:08.52
25 Mrhová, Hašková, Kořánová, Kudrnová Mrhová, Hašková, Kořánová, Kudrnová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:09.47
26 Faktorová, Štráchalová, Votíková, Žohová Faktorová, Štráchalová, Votíková, Žohová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4 3:14.91
Rabiňáková, Kordíková, Kotková, Kaletová Rabiňáková, Kordíková, Kotková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DQ 163.3b

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 11:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.641.681.711.741.771.801.831.861.891.911.93 Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 16 1.86 -XO-OOOXXOOXO-XXX
2 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010122 13 1.83 OOOOOXXOXXOXXOXXX
3 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010222 6 1.80 O-OOOOOXXX
4 Tomáš VeselskýTomáš Veselský
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
010522 9 1.80 OOOOOXOXOXXX
5 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
010930 17 1.80 -XOXOOOOXOXXX
6 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
010119 12 1.77 OOOOXOXOXXX
7 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 14 1.74 OOOXOOXXX
8 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
010924 11 1.71 OOXOOXXX
8 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
010802 8 1.71 OOXOOXXX
10 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
010224 4 1.71 OOXXOOXXX
11 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010513 1 1.71 OOXOXOXXX
12 Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
010410 10 1.71 OOXXOXXOXXX
13 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010620 5 1.71 OXOXXOXXOXXX
14 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010316 3 1.71 XXOXOXXOXXOXXX
15 Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
010412 7 1.68 OXOXXOXXX
16 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010111 2 1.64 XXOOXXX
17 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
010102 15 1.60 XXOXXX
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 09:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.541.581.611.641.671.701.73 Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016005 20 1.70 OOOOOXOXXOXXX
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
015630 19 1.67 -OOOOOXXX
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
016030 17 1.64 OOXOXOXOXXX
4 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015504 16 1.61 XOXXOOOXXX
5 Martina PoláčkováMartina Poláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
015516 7 1.61 OOOXXOXXX
6 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
025422 10 1.61 OOXOXXOXXX
7 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 18 1.61 XOOXOXXOXXX
8 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015827 15 1.58 OOOXXX
9 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
015124 12 1.58 OXOXXOXXX
9 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015110 14 1.58 OXOXXOXXX
11 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
015429 11 1.54 OOXXX
11 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015309 8 1.54 OOXXX
11 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025315 9 1.54 OOXXX
14 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
015504 4 1.54 OXOXXX
14 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016204 13 1.54 OXOXXX
16 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 1 1.54 XOXOXXX
17 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
016228 6 1.54 OXXOXXX
18 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 5 1.50 OXXX
18 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
025125 3 1.50 OXXX
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015627 2 NM
Celkem 20 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 14:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.452.652.853.003.153.303.453.603.703.803.904.00 Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010202 15 3.90 ------OOXOOXOXXX
2 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010513 14 3.80 ---O-OOXOXOOXXX
3 Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
010412 10 3.70 --OOOOXOXOOXXX
4 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010827 12 3.45 -OOOOXOOXXX
5 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 11 3.45 -O-OXOXOOXXX
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 13 3.45 ---XXOO-XOXXX
7 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 9 3.30 --OOXXOXXOXXX
8 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
011105 8 3.00 OOOOXXX
9 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
011031 7 3.00 -OXOXOXXX
10 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 4 3.00 OOXXOXOXXX
11 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010212 3 2.85 XOOXOXXX
12 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
020313 6 2.85 OOXXOXXX
13 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010607 2 2.65 OOXXX
14 Jakub StezkaJakub Stezka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
010612 5 2.65 OXOXXX
15 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020523 1 2.45 OXXX
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.152.302.452.602.752.903.053.153.253.37 Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 12 3.25 ---OOOOOXOXOXXX
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015719 11 3.15 -----OOOOXXX
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015106 10 3.05 ---OOOOOXXX
4 Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015210 9 2.90 ----OOOX
5= Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025301 1 2.60 OOOOOXXX
5= Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
015422 8 2.60 OOOOOXXX
7 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025803 7 2.60 OOOOXOXXX
8 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015325 5 2.60 OOOXXOXXOXXX
9 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025227 2 2.45 OOOXOXXX
10= Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
015208 6 2.30 OOOXXX
10= Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035302 3 2.30 OOOXXX
Klára ŠimečkováKlára Šimečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
016016 4 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 17 6.59 6.476.566.596.596.486.456.56
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010108 16 6.47 X5.686.236.236.066.47X
3 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010515 15 6.14 6.006.075.916.075.765.256.14
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 12 5.99 5.705.69X5.705.825.785.99
5 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020428 11 5.84 X5.845.675.845.40X5.69
6 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
010623 7 5.80 5.805.755.765.805.565.37X
7 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010222 13 5.75 5.75--5.75---
8 Jan ChmelářJan Chmelář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010223 1 5.57 3.53X5.575.57XX4.48
9 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
011007 9 5.48 5.295.305.485.48
10 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
010924 6 5.37 5.185.375.125.37
11 Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
010308 2 5.36 5.165.36X5.36
12 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010603 4 5.00 5.00--5.00
13 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020722 3 4.78 XX4.784.78
Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010325 10 DNS
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
011120 14 DNS
Václav VoldřichVáclav Voldřich
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
010328 5 DNS
Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
010129 8 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
016117 17 NL 5.87 5.61-5.655.655.675.605.87
2 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
016001 16 5.44 5.44X5.215.44XXX
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
015311 14 5.41 5.06X5.415.41X5.305.28
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015306 7 5.36 X5.325.335.335.355.36X
5 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
016007 11 5.28 XX5.205.205.27X5.28
6 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 10 5.24 X5.045.225.225.15X5.24
7 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015427 12 5.22 5.03X5.225.225.125.185.04
8 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015422 13 5.19 X5.195.125.194.724.754.97
9 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015721 8 5.18 5.055.185.015.18
10 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
025125 6 5.15 4.985.035.155.15
11 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
015630 3 5.07 4.865.074.845.07
12 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
015814 5 5.04 5.03X5.045.04
13 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015203 9 5.04 5.04XX5.04
14 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016204 1 5.02 4.905.024.635.02
15 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015430 4 5.01 4.865.01X5.01
16 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
025415 2 4.96 4.744.674.964.96
Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
025816 15 DNS
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 11:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC BrnoJAC Brno
015313 16 12.37 11.6111.8012.0012.00X11.6412.37
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015119 15 12.32 12.32X11.9612.3211.8111.8912.27
3 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015627 14 11.63 11.6311.5011.3611.6311.30X11.37
4 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
015505 12 11.43 10.2310.9311.4311.4310.6910.9610.27
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015803 6 11.26 09.8711.2511.2611.2610.3210.7811.07
6 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026118 10 11.17 11.1710.96X11.1711.07XX
7 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025203 13 11.04 11.0410.79X11.0410.9510.6910.76
8 Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
015605 2 11.00 11.0010.73X11.00XX09.28
9 Linda ČechováLinda Čechová
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
016228 5 10.86 10.5710.8610.2610.86
10 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
025304 1 10.49 10.4910.1410.2610.49
11 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015110 11 10.49 10.4909.9609.8110.49
12 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025304 4 10.37 X10.37X10.37
13 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
015404 8 10.36 10.1810.1210.3610.36
14 Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
015518 7 10.28 10.2810.23X10.28
15 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
015822 9 10.24 10.2410.0510.1110.24
16 Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
015817 3 09.98 09.05X09.9809.98
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 10:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
010416 14 15.95 14.3114.9415.3115.3115.8615.9015.95
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ KrnovTJ Krnov
010615 12 15.60 15.60X13.2915.60XXX
3 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 13 14.91 14.9113.9614.3214.9113.6013.6814.12
4 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
010112 11 13.40 13.1913.4012.9913.4013.3013.1112.98
5 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010304 15 13.29 13.2910.7012.9513.2912.9012.9512.79
6 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
010417 7 12.79 X12.6312.7912.7911.9512.5612.62
7 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010620 6 12.55 12.1012.2911.7112.2912.3211.9412.55
8 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
010119 10 12.46 12.4611.3611.0712.4611.9811.4111.98
9 Miroslav JanatkaMiroslav Janatka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
010106 2 12.03 10.5110.0112.0312.03
10 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
010717 4 11.88 11.6411.4811.8811.88
11 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011120 5 11.78 11.4811.7810.3711.78
12 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
011117 3 11.56 X11.5611.2211.56
13 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 9 11.52 10.58X11.5211.52
14 Matěj KadlecMatěj Kadlec
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
010617 8 10.37 10.0610.3710.1910.37
Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
010531 1 DNS
Celkem 15 závodníků