výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Stromovka (13. 1. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.56
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.57
3 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.62
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.64
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
6 Martin OrnstMartin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 07.81
7 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.83
8 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.07
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.28
2 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.34
3 Karel KuncKarel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.37
4 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.39
5 Filip NýčFilip Nýč 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.44
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.59
7 Jakub JechJakub Jech 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.79
Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.87
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.88
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.92
4 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.95
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.04
6 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.05
7 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.39
8 Lukáš KepkaLukáš Kepka 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.77
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.30
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.39
3 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.44
4 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
5 Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.61
6 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.71
7 Michal RokosMichal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.22
8 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.49
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TibitanclJan Tibitancl 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.58
2 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.71
3 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.91
4 Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.00
5 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.16
6 Pavel KollerPavel Koller 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.30
7 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.45
8 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.94
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.59
2 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
3 Marek WagnerMarek Wagner 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.69
4 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.09
5 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.15
6 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.35
7 Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.53
8 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.88
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.48
2 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.34
3 Daniel VeselýDaniel Veselý 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.43
4 David BičištěDavid Bičiště 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.49
5 Benjamin TalichBenjamin Talich 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.50
6 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.52
7 Ivo HorákIvo Horák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.67
8 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.91
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BartošFilip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.90
2 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.94
3 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.13
4 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.19
5 Tomáš BeránekTomáš Beránek 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.20
6 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.56
7 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.78
8 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.04
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel KrálKarel Král 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.71
2 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.30
3 Jakub JohnJakub John 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.36
4 David BalcarDavid Balcar 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.45
5 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.60
6 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.66
7 Kryštof JašekKryštof Jašek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.87
8 David KarolDavid Karol 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.10
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.38
2 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.39
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.66
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.22
5 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
6 Martin DěvěrMartin Děvěr 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.68
7 Jonáš ZajíčekJonáš Zajíček 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.78
8 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.08
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.56
2 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.27
3 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.38
4 Filip LouckýFilip Loucký 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.70
5 Jan KodídekJan Kodídek 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.70
6 Tobiáš SudekTobiáš Sudek 04 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.74
7 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.81
8 Adam HartmannAdam Hartmann 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.84
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MackůAdam Macků 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.45
2 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.75
3 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.85
4 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.99
6 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.15
7 Vojtěch OršulaVojtěch Oršula 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 10.29
8 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.52
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.17
2 Sebastián KlimešSebastián Klimeš 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.18
3 Marek PirochMarek Piroch 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.33
4 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.83
5 Adam PolášekAdam Polášek 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.42
6 Jan KristaJan Krista 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.47
7 Milan ZavřelMilan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.51
8 Jan ŠikýřJan Šikýř 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.59
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MálekVít Málek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.42
2 Jan TrundaJan Trunda 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.85
3 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.97
4 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.08
5 Miloš BělohradskýMiloš Bělohradský 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.52
6 Jiří UllspergerJiří Ullsperger 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.41
7 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.02
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.26
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.29
3 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 08.40
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.42
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.46
6 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.68
7 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
8 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.44
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
2 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.72
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.76
4 Tereza HlouškováTereza Hloušková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.88
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.90
6 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.06
7 Jana ŠtruncováJana Štruncová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.54
8 Jana KoželuhováJana Koželuhová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.69
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.42
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.43
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.79
4 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.83
5 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.91
6 Markéta MaláMarkéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.94
7 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.98
8 Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.18
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.63
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.67
3 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.74
4 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.85
5 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.87
6 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.93
7 Radana BudzanowskáRadana Budzanowská 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.46
8 Klára ZemancováKlára Zemancová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.77
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.68
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.07
3 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.10
4 Barbora CihelkováBarbora Cihelková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.15
5 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.35
6 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
7 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.89
8 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.89
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.96
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.05
3 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.20
4 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.22
5 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.40
6 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.71
7 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.44
8 Miriam KroftováMiriam Kroftová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.69
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.82
2 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.21
3 Adéla HausnerováAdéla Hausnerová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.37
4 Hana KormáňošováHana Kormáňošová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.38
5 Tereza TrundováTereza Trundová 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.45
6 Agáta RichterováAgáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.48
7 Sofie SolárováSofie Solárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.84
8 Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.96
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.04
2 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
3 Markéta JanovskáMarkéta Janovská 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.30
4 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.34
5 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.35
6 Eliška HolkováEliška Holková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.43
7 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.44
8 Klára AschermannováKlára Aschermannová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.28
2 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.42
3 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.57
4 Aneta BulínováAneta Bulínová 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.63
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.64
6 Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.96
7 Adina KremlíkováAdina Kremlíková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.08
8 Tereza ČernáTereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.30
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.85
2 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.86
3 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.00
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.12
5 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.18
6 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.22
7 Olga SoukupováOlga Soukupová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.99
8 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.40
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.08
2 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.41
3 Anna VávrováAnna Vávrová 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.45
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.53
5 Adéla HálováAdéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.56
6 Anna IhmováAnna Ihmová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.69
7 Veronika BrožováVeronika Brožová 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.78
8 Olivie CarOlivie Car 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.46
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
2 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.02
3 Anna KubešováAnna Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
4 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.19
5 Sára RybkováSára Rybková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.23
6 Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
7 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.24
8 Hana SojkováHana Sojková 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.35
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.34
2 Sára MichkováSára Michková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.75
3 Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.93
4 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.04
5 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.23
6 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.37
7 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.39
8 Ksenia ZhukovaKsenia Zhukova 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.69
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.02
2 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.61
3 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.69
4 Tereza MershonováTereza Mershonová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.72
5 Karolína KomárkováKarolína Komárková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.81
6 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.95
7 Andrea StejskalováAndrea Stejskalová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.24
Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KarbanováDominika Karbanová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.08
2 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.10
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.32
4 Alžběta PříhodováAlžběta Příhodová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.65
5 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.75
6 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.81
7 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.15
8 Romana TicháRomana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.42
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva RoušalováEva Roušalová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.97
2 Magda MalátováMagda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.53
3 Apolena ŽákováApolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.58
4 Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.66
5 Daniela OzorákováDaniela Ozoráková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.10
6 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.17
7 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.27
8 Adéla PejcharováAdéla Pejcharová 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.46
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.93
2 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.20
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.43
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 09.51
5 Sabrina ŘíhaSabrina Říha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.86
6 Natálie JindrováNatálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.88
7 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.94
8 Lucie MajerníkováLucie Majerníková 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 10.09
Celkem 8 závodníků
Běh 18 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena MichálkováAlena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.26
2 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK ChotěšovAK Chotěšov 09.50
3 Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.51
4 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.00
5 Anežka JanákováAnežka Janáková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.23
6 Matylda FojtůMatylda Fojtů 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.29
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.44
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.07
3 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 19.39
4 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.39
5 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.38
6 Michal RokosMichal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.47
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 17.80
2 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.44
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 19.02
4 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.30
5 Jakub JohnJakub John 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 23.43
6 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.53
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.02
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.59
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.19
4 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.31
5 Miloš BělohradskýMiloš Bělohradský 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.34
6 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.54
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 18.50
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 19.68
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 20.47
4 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.78
5 David ŠimůnekDavid Šimůnek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.20
6 Václav PetrasVáclav Petras 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.36
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.95
2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.06
3 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.37
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 20.41
5 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 22.09
6 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.04
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.83
2 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.46
3 Lukáš KepkaLukáš Kepka 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.00
4 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.13
5 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.16
6 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.19
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.47
2 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.27
3 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.72
4 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 22.80
5 David BalcarDavid Balcar 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23.48
6 Olin ToušOlin Touš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.78
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.61
2 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.89
3 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.40
4 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 23.69
5 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.70
6 Adam PolášekAdam Polášek 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.88
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.50
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.81
3 Ivo HorákIvo Horák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.60
4 Filip LouckýFilip Loucký 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.85
5 Adam HartmannAdam Hartmann 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.96
6 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.93
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.61
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.01
3 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.44
4 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.71
5 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.19
6 Jan KodídekJan Kodídek 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.33
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.46
2 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.36
3 David BičištěDavid Bičiště 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.55
4 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 22.76
5 Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 23.34
6 Benjamin TalichBenjamin Talich 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 23.38
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.89
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.26
3 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 20.29
4 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 23.02
5 Adéla HálováAdéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.77
6 Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.03
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.76
2 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.15
3 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.26
4 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.42
5 Tereza ČernáTereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 25.20
6 Ksenia ZhukovaKsenia Zhukova 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 29.43
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.05
2 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.80
3 Romana TicháRomana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 25.60
4 Anežka JanákováAnežka Janáková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.10
Karolína TauškováKarolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny DNS
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.01
2 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.92
3 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.84
4 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.32
5 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.77
6 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.85
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.81
2 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.90
3 Aneta FeixováAneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.23
4 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.51
5 Adéla HausnerováAdéla Hausnerová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 23.43
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.09
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.16
3 Petra CerhováPetra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.35
4 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.61
5 Aneta BulínováAneta Bulínová 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 23.44
6 Sabrina ŘíhaSabrina Říha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.09
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.16
2 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 21.73
3 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.29
4 Barbora SlabáBarbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.15
5 Eliška KalousováEliška Kalousová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 25.65
6 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.78
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.81
2 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.00
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 22.66
4 Tereza MershonováTereza Mershonová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.65
5 Olivie CarOlivie Car 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 25.87
6 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 26.77
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.05
2 Sára RybkováSára Rybková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.26
3 Hana KormáňošováHana Kormáňošová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.50
4 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.32
5 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.33
6 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 23.56
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.47
2 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.62
3 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.76
4 Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.36
5 Apolena ŽákováApolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 24.34
6 Daniela OzorákováDaniela Ozoráková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.12
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.60
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.66
3 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.21
4 Alena MichálkováAlena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.59
5 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.00
6 Natálie JindrováNatálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.48
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.01
2 Klára ŽížalováKlára Žížalová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.39
3 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.19
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.68
5 Alžběta PříhodováAlžběta Příhodová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.74
6 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.10
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.13
2 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.20
3 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 23.27
4 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.56
5 Klára VenclováKlára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.69
6 Anna IhmováAnna Ihmová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 23.77
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva RoušalováEva Roušalová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 21.67
2 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.92
3 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.04
4 Barbora VenclováBarbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.16
5 Klára AschermannováKlára Aschermannová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.43
6 Hana SojkováHana Sojková 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.58
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 21.93
2 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.29
3 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.39
4 Eliška HolkováEliška Holková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.95
5 Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.87
6 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.15
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 20.55
2 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.47
3 Dominika KarbanováDominika Karbanová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.10
4 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.22
5 Magda MalátováMagda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.71
6 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.82
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.96
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.12
3 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.46
4 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.15
5 Tereza TrundováTereza Trundová 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 23.21
6 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 24.08
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.76
2 Sofie SolárováSofie Solárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.98
3 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 23.58
4 Olga SoukupováOlga Soukupová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 23.97
5 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.55
6 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.79
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 23.95
2 Karolína KomárkováKarolína Komárková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.30
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.15
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.34
5 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 25.65
Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 20 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.59
2 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.44
3 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 23.26
4 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 24.02
5 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 24.59
6 Anežka HanuškováAnežka Hanušková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.60
Celkem 6 závodníků
Běh 21 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester PinováEster Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.97
2 Zlata SvatošováZlata Svatošová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.09
3 Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.30
4 Radana BudzanowskáRadana Budzanowská 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.68
5 Anna DonátováAnna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.70
6 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 25.25
Celkem 6 závodníků
Běh 22 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.39
2 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.99
3 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.69
4 Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.50
5 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.01
6 Anna AntonováAnna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.57
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:27.10
2 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:28.19
3 Alexander PolákAlexander Polák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:29.92
4 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.47
5 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 2:36.97
6 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:40.08
7 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.98
8 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:47.42
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kirill ChukanovKirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:43.68
2 Jan TibitanclJan Tibitancl 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:43.70
3 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:44.20
4 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:44.91
5 Martin DěvěrMartin Děvěr 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:47.03
6 Filip EliášFilip Eliáš 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:48.28
7 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:57.08
8 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.43
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:26.76
2 Anna MálkováAnna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:28.21
3 Anna SamešováAnna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.25
4 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.94
5 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 2:30.01
6 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:32.15
7 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:37.18
8 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:38.16
9 Veronika HanušováVeronika Hanušová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:40.90
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:34.99
2 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:36.97
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:37.12
4 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:37.39
5 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:42.94
6 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:49.08
7 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:55.51
8 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:58.43
9 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:58.86
10 Natálie BeckrtováNatálie Beckrtová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 3:07.93
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:50.69
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:53.45
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:54.64
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:59.80
5 Nikol ŠtefanováNikol Štefanová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:59.90
6 Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 3:00.28
7 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 3:04.13
8 Adéla PejcharováAdéla Pejcharová 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3:14.01
9 Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 3:17.55
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.07
2 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.44
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.52
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.50
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.57
6 Martin OrnstMartin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.67
7 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.97
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.61
2 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.98
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.51
4 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.71
5 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 12.73
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KřížDavid Kříž 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.07
2 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.46
3 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.34
4 Albert MatějkaAlbert Matějka 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.68
5 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.11
6 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.35
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VíšekMatěj Víšek 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.63
2 Martin FliegerMartin Flieger 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.92
3 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.29
4 Martin ByczkowskiMartin Byczkowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.59
5 Milan ZavřelMilan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.62
6 Kryštof JašekKryštof Jašek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.69
7 Václav PetrasVáclav Petras 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.49
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.24
2 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.24
3 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 09.63
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 09.70
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.96
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.29
7 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.98
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŽížalováKlára Žížalová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.20
2 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.70
3 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.90
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.45
5 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.82
6 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.02
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.61
2 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.77
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.93
4 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.09
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.08
2 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.61
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 11.38
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.55
5 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.96
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.10
7 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.54
8 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.43
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.19
2 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.71
3 Eliška StachováEliška Stachová 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.72
4 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.77
5 Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.15
6 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.39
7 Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.92
8 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.95
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.65
2 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 1.65
3 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 1.60
4 Tomáš VeselskýTomáš Veselský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 1.60
5 Filip ŠmidaFilip Šmida
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 1.50
6 Adam EhrenbergerAdam Ehrenberger
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1.50
7 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 1.45
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav VoldřichVáclav Voldřich
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 5.71
2 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 5.51
3 Matěj KrálMatěj Král
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 5.40
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 5.35
5 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.25
6 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.10
7 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 4.92
8 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 4.72
9 Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.50
10 Filip BartošFilip Bartoš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.42
11 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 4.37
12 Sebastián KlimešSebastián Klimeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.32
13 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 4.15
14 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 3.98
15 Marián GondekMarián Gondek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.94
16 Jonáš ZajíčekJonáš Zajíček
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 3.69
17 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
04 3.67
18 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.57
19 Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 3.46
20 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
04 3.39
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 5.15
2 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.94
3 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.93
4 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 4.76
5 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.70
6 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.55
7 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.46
8 Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
01 4.38
9 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 4.31
10 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.29
11 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 4.28
13 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.25
12 Pavla NovákováPavla Nováková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.25
14 Barbora VenclováBarbora Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.20
15 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
02 4.18
16 Eva HrdličkováEva Hrdličková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.17
17 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.14
19 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 4.10
18 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.10
20 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.09
21 Barbora CihelkováBarbora Cihelková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.06
22 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.03
23 Ester PinováEster Pinová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 3.97
24 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 3.95
25 Anna KubešováAnna Kubešová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.94
26 Markéta JanovskáMarkéta Janovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 3.81
27 Aneta FeixováAneta Feixová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 3.81
28= Sára MichkováSára Michková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.59
28= Klára VenclováKlára Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.59
30 Šárka VyšatováŠárka Vyšatová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.54
31 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.51
32 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
02 3.48
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM
Vendula CikánováVendula Cikánová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 NM
Kristýna HonsůKristýna Honsů
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 NM
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 10.83
2 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 09.08
3 Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 08.98
4 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 08.94
5 Petra ŠpačkováPetra Špačková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 08.76
6 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 08.52
7 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 08.42
8 Klára ZemancováKlára Zemancová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 08.12
9 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.96
10 Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 07.95
11 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 07.52
12 Anna MňoučkováAnna Mňoučková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 07.28
13 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.15
14 Tereza FirbachováTereza Firbachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 07.13
15 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 06.66
16 Barbora SlabáBarbora Slabá
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 06.61
17 Emma HrbkováEmma Hrbková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 06.03
18 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 05.77
19 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 05.42
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít MálekVít Málek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 11.17
2 Matěj KadlecMatěj Kadlec
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 11.02
3 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.79
4 Ondřej KubanOndřej Kuban
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 10.39
5 Karel KrálKarel Král
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 10.00
6 Jaroslav AltJaroslav Alt
AK ChotěšovAK Chotěšov
01 09.81
7 Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 09.29
8 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 08.77
9 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 08.42
10 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 08.39
11 Daniel DufekDaniel Dufek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 07.95
12 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 07.45
Celkem 12 závodníků