výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční mítink ve vrhu koulí

Ostrava (19. 12. 2015)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 19.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 12.14
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 10.89
3 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 09.70
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 19.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12.48
2 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 06.77
3 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 06.34
4 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 06.24
5 Martin PorubaMartin Poruba
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 05.51
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 19.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 13.36
2 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 11.38
3 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 10.59
4 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 10.12
5 Nikola DočekalováNikola Dočekalová
PorubaPoruba
00 07.23
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 19.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 16.03
2 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 14.25
3 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
00 11.80
4 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 11.35
5 Jakub BartošJakub Bartoš
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
00 10.62
6 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 09.94
7 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 08.56
8 Richard NeuwirthRichard Neuwirth
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 08.00
9 Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 06.28
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 19.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 14.12
2 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 13.43
3 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 11.42
4 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 10.40
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
AK E.Z. KopřivniceAK E.Z. Kopřivnice
75 07.92
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 19.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 15.04
2 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 14.11
3 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 13.77
4 Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
99 13.28
5 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 12.98
6 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 12.44
7 Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 11.38
8 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 10.22
9 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 09.80
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 19.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 10.85
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 19.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 15.09
2 Dominik KošařDominik Košař
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 14.19
3 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 13.87
4 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
75 13.25
5 Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SK HraniceSK Hranice
87 13.17
6 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 12.83
7 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
90 12.51
Celkem 7 závodníků