výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční laťka

Prostějov, ZŠ J.Železného (17. 12. 2015)

Skok vysoký - Žáci

Žáci A (čt, 17.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
00 1.53
2 Benedikt AlbrechtBenedikt Albrecht
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
00 1.45
3 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
00 1.30
Celkem 3 závodníků
Žáci B (čt, 17.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Matěj GrulichMatěj Grulich
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
01 1.35
1= Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.35
3 Miroslav BukovanMiroslav Bukovan
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
01 1.30
4 Jan KlečkaJan Klečka
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
01 1.30
5 Daniel ValdezDaniel Valdez
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
01 1.25
6 Michal ZávodnýMichal Závodný
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
01 1.25
7 Filip SchusterFilip Schuster
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
01 1.25
8 Jakub HorákJakub Horák
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
01 1.25
9 Karel DohnalKarel Dohnal
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.20
10 Tomáš DostálekTomáš Dostálek
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.15
11 Filip HandlFilip Handl
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.15
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

Ml. žáci 7 (čt, 17.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Samuel-Luis OteroSamuel-Luis Otero
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.30
3 Jakub JurčíkJakub Jurčík
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.25
4 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.20
5 Filip MoučkaFilip Moučka
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.20
6 Matěj ŠípekMatěj Šípek
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.15
7= Tomáš BílýTomáš Bílý
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.10
7= Adam JanákAdam Janák
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.10
9 Filip ŠubrtFilip Šubrt
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.05
Celkem 8 závodníků
Ml. žáci A (čt, 17.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Miroslav SlezákMiroslav Slezák
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.35
Celkem 1 závodníků
Ml. žáci B (čt, 17.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniel KhýrDaniel Khýr
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
04 1.30
2 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.30
3 Antonín KadlecAntonín Kadlec
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.25
4 Matěj MacourekMatěj Macourek
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.25
5= Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.15
5= Tomáš OplockýTomáš Oplocký
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.15
5= Bohdan PaarBohdan Paar
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.15
8 Daniel MatušíkDaniel Matušík
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.15
9 Ondřej KolmačkaOndřej Kolmačka
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.15
10 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
04 1.10
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

Žákyně A (čt, 17.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie NeumanováLucie Neumanová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
00 1.30
2 Petra ParobkováPetra Parobková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
00 1.20
3= Simona ŠvecováSimona Švecová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
01 1.15
3= Barbora MalíkováBarbora Malíková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
00 1.15
Celkem 4 závodníků
Žákyně B (čt, 17.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natálie VařekováNatálie Vařeková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
01 1.40
2= Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.30
2= Kateřina ŠvalbováKateřina Švalbová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
01 1.30
4 Kamila MilarováKamila Milarová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.30
5 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.25
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

Ml. žákyně A (čt, 17.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.35
2 Kateřina NenálováKateřina Nenálová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.25
3 Sarah ToškováSarah Tošková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.15
4 Klára KlvaňováKlára Klvaňová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.15
5 Aneta LangerováAneta Langerová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
02 1.10
6 Veronika KochánkováVeronika Kochánková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.10
Zuzana MarkováZuzana Marková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 NH
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně B (čt, 17.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.20
2 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
04 1.15
3 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.15
4 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.15
5 Aneta KučerováAneta Kučerová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
04 1.10
6= Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.10
6= Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.10
8 Zuzana VítkováZuzana Vítková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.10
9= Julie KřivánkováJulie Křivánková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
04 1.05
9= Adéla DaňkováAdéla Daňková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.05
11 Eliška BartošováEliška Bartošová
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 1.05
Tereza BílkováTereza Bílková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
04 NH
Lucie ČtverákováLucie Čtveráková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
03 NH
Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
04 NH
Celkem 14 závodníků