výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje přípravek

Nová Včelnice (16. 1. 2016)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.25
2 Šimon SchandlŠimon Schandl 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.49
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.00
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BouchalJan Bouchal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.61
2 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.64
3 Štěpán HanzlŠtěpán Hanzl 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.73
4 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KulhánekDan Kulhánek 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.82
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.92
3 Lukáš KaniaLukáš Kania 07 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.06
MS Šimon MelicharŠimon Melichar 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.00
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KohoutDan Kohout 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.32
2 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.47
3 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.23
MS Matěj KofroňMatěj Kofroň 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.92
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.01
2 Jan SedlákJan Sedlák 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.09
3 Jan GrausamJan Grausam 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.42
MS Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.20
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.59
2 Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.68
3 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.92
4 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.33
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.85
2 Jáchym ZagataJáchym Zagata 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.63
3 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.77
MS Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.98
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.99
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.63
3 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.77
MS Jakub ŠustrJakub Šustr 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.90
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.09
2 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.52
3 Adam UngerAdam Unger 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.96
4 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.33
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.35
2 Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.91
3 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.05
Celkem 3 závodníků
Rozběh 11 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.40
2 Adam PříhodaAdam Příhoda 05 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.98
3 Antonín HruškaAntonín Hruška 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.62
Celkem 3 závodníků
Rozběh 12 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš RácLukáš Rác 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.29
2 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.55
3 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.13
4 Matyas ShánělMatyas Sháněl 06 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.39
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.84
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.97
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.03
4 Lukáš RácLukáš Rác 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.31
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.27
2 Dan KohoutDan Kohout 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.28
3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.36
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.45
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon SchandlŠimon Schandl 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.45
2 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
3 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.63
4 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.67
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.15
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.56
3 Lenka LeitnerováLenka Leitnerová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.61
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.92
2 Tereza FlíčkováTereza Flíčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.16
3 Linda BednářováLinda Bednářová 06 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.54
MS Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.51
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HanzlováVeronika Hanzlová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.18
2 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.19
3 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.34
4 Edita NagyováEdita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.28
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.91
2 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.26
3 Viola HrouzkováViola Hrouzková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.95
4 Markéta ČápováMarkéta Čápová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.22
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.07
2 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.12
3 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.18
4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.65
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.74
2 Lucie SliškováLucie Slišková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.08
3 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.45
MS Tereza NoskováTereza Nosková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.51
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.39
2 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
3 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.07
4 Karolína ŠlechtováKarolína Šlechtová 07 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.18
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.64
2 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.95
3 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.18
4 Anna Tereza ZemanováAnna Tereza Zemanová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.51
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.48
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.65
3 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.17
4 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.31
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol HodinováNicol Hodinová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.67
2 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.85
3 Marie JeseničováMarie Jeseničová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.86
4 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.03
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.00
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.41
3 Tereza MochaňováTereza Mochaňová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.01
MS Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorytarováAnna Korytarová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.26
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.44
3 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.08
4 Helena KomasováHelena Komasová 05 TJ ChyškyTJ Chyšky 09.48
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.91
MS Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.47
MS Nikola KrškováNikola Kršková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.53
MS Tereza HemberováTereza Hemberová 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.33
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DostálováAnna Dostálová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.17
2 Kristýna ČechováKristýna Čechová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.78
3 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.18
4 Veronika ČechováVeronika Čechová 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.29
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie JunkováRozálie Junková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.46
2 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.75
3 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.23
4 Anna RůžkováAnna Růžková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.41
Celkem 4 závodníků
Rozběh 16 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BartošováKarolína Bartošová 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.89
2 Kristýna KomasováKristýna Komasová 06 TJ ChyškyTJ Chyšky 10.34
MS Thea PetrůThea Petrů 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.19
MS Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.20
Celkem 4 závodníků
Rozběh 17 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.96
2 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.62
3 Veronika UhlíkováVeronika Uhlíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.60
Celkem 3 závodníků
Rozběh 18 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.28
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.51
3 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.56
Celkem 3 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.84
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.96
3 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.97
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.25
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HanzlováVeronika Hanzlová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.02
2 Anna DostálováAnna Dostálová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.05
3 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.17
4 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.40
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorytarováAnna Korytarová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.15
2 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.26
3 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.29
4 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.34
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:07.88
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:13.23
3 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:13.37
4 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:17.67
5 Šimon SchandlŠimon Schandl 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.52
6 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:23.92
7 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:26.36
8 Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:26.78
9 Adam PříhodaAdam Příhoda 05 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:30.21
10 Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:30.91
11 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:30.99
12 Filip KuncFilip Kunc 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:40.19
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.17
2 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:15.78
3 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:21.71
4 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:28.74
5 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:29.88
6 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:30.07
7 Lukáš HavelLukáš Havel 06 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:42.21
MS Matyáš NovýMatyáš Nový 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:19.17
MS Šimon MelicharŠimon Melichar 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:28.27
MS Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:29.43
MS Matěj KofroňMatěj Kofroň 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:29.88
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:15.88
2 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:21.08
3 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:26.69
4 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:28.10
5 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:30.07
6 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.22
7 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:31.57
8 Viola HrouzkováViola Hrouzková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.24
9 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:36.12
MS Tereza HemberováTereza Hemberová 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:37.46
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:18.97
2 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:19.70
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:27.08
4 Nicol HodinováNicol Hodinová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:29.82
5 Berenika DrhováBerenika Drhová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:31.75
6 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.29
7 Anna Tereza ZemanováAnna Tereza Zemanová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:44.79
8 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:48.76
9 Markéta ČápováMarkéta Čápová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:53.40
MS Thea PetrůThea Petrů 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:37.81
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.66
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:13.67
3 Anna DostálováAnna Dostálová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:18.67
4 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:20.24
5 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:21.13
6 Veronika HanzlováVeronika Hanzlová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:22.35
7 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:25.54
8 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:27.61
MS Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:52.22
Celkem 9 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.23
2 Šimon SchandlŠimon Schandl 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.13
3 Adam PříhodaAdam Příhoda 05 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 11.70
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KulhánekDan Kulhánek 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.57
2 Jan BouchalJan Bouchal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.90
3 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.08
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.07
2 Matyas ShánělMatyas Sháněl 06 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.58
3 Jáchym ZagataJáchym Zagata 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.34
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.37
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.50
3 Jan GrausamJan Grausam 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.53
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.67
2 Jan SedlákJan Sedlák 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.78
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.11
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.74
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.20
3 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.26
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.75
2 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.36
Celkem 2 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.92
2 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.84
Celkem 2 závodníků
Rozběh 9 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.76
MS Matyáš NovýMatyáš Nový 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.98
MS Matěj KofroňMatěj Kofroň 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.48
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.33
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.63
3 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.00
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KulhánekDan Kulhánek 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.36
2 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.42
3 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.44
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.40
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.09
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.93
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ČechováKristýna Čechová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.90
2 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.50
3 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.28
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.35
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.36
3 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.56
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie JunkováRozálie Junková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.01
2 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.39
3 Veronika UhlíkováVeronika Uhlíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.94
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.09
2 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.34
3 Karolína ŠlechtováKarolína Šlechtová 07 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.64
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.02
2 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.99
3 Veronika ČechováVeronika Čechová 06 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.24
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.70
2 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.50
3 Marie JeseničováMarie Jeseničová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.70
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.05
2 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.37
3 Radka JanišováRadka Janišová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.49
Celkem 3 závodníků
Rozběh 9 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.57
2 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.17
3 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.79
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.58
2 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.93
3 Tereza MochaňováTereza Mochaňová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.07
Celkem 3 závodníků
Rozběh 11 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.57
2 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.65
3 Linda BednářováLinda Bednářová 06 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 12.79
Celkem 3 závodníků
Rozběh 12 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.72
2 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.93
3 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.27
Celkem 3 závodníků
Rozběh 13 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.26
2 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.65
3 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.41
Celkem 3 závodníků
Rozběh 14 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.96
2 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.07
MS Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.56
Celkem 3 závodníků
Rozběh 15 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.91
MS Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12.08
MS Tereza NoskováTereza Nosková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12.22
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.43
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.04
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.07
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.06
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.21
3 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.46
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 0.900.951.001.051.101.151.181.21
1 Jan SedlákJan Sedlák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
06 1.05 OOXOXOXXX
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 1.05 OXOOXOXXX
3 Lukáš HavelLukáš Havel
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
06 1.05 OOOXXOXXX
4 Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 0.95 OOXXX
5 Adam UngerAdam Unger
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 0.90 OXXX
MS Jakub ŠustrJakub Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
06 1.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 0.900.951.001.051.101.131.161.181.201.221.241.26
1 Rozálie JunkováRozálie Junková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 1.24 OOOOOOXOOXXOOXOXXX
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 1.13 OOOOOXOXXX
3= Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 1.05 OOXOOXXX
3= Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 1.05 OXOOOXXX
5 Marie JeseničováMarie Jeseničová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 1.05 OOOXOXXX
6 Berenika DrhováBerenika Drhová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 1.05 OXOOXOXXX
7 Radka JanišováRadka Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 1.05 OOOXXOXXX
8 Lenka LeitnerováLenka Leitnerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 1.00 XOOXOXXX
9 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 1.00 OOXXOXXX
10= Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 0.95 OOXXX
10= Lucie SliškováLucie Slišková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 0.95 OOXXX
12 Helena KomasováHelena Komasová
TJ ChyškyTJ Chyšky
05 0.95 OXOXXX
13 Kristýna KomasováKristýna Komasová
TJ ChyškyTJ Chyšky
06 0.90 XOXXX
MS Tereza NoskováTereza Nosková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 1.10
MS Thea PetrůThea Petrů
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
06 1.00
MS Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 1.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 4.26 3.393.893.373.89X4.26X
2 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.89 3.323.733.723.733.323.893.52
3 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.63 3.373.393.373.393.463.633.49
4 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.62 3.473.173.243.472.943.622.97
5 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.56 3.233.353.273.35X3.563.56
6 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
06 3.49 3.493.40X3.493.49X3.34
7 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.45 3.283.35X3.353.36X3.45
8 Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.35 3.353.193.153.353.192.44X
9 Dan KulhánekDan Kulhánek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.29 2.963.292.933.29
10 Lukáš RácLukáš Rác
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.23 2.943.233.183.23
11 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.15 3.123.152.993.15
12 Lukáš HavelLukáš Havel
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
06 3.13 2.693.13X3.13
13 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 2.93 2.732.932.592.93
14 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 2.91 2.742.822.912.91
15 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
07 2.85 2.762.852.612.85
16 Jan ČokaJan Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 2.77 X2.772.752.77
17 Lukáš KaniaLukáš Kania
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
07 2.75 2.752.682.542.75
18 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.73 2.392.392.732.73
19 Jan BouchalJan Bouchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.66 2.492.662.572.66
20 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 2.64 2.642.292.312.64
21 Jan GrausamJan Grausam
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 2.55 2.55XX2.55
22 Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.42 2.422.362.052.42
23 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 1.87 1.621.871.771.87
MS Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.09
MS Šimon MelicharŠimon Melichar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 2.93
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.79 -3.693.673.693.693.493.79
2 Anna DostálováAnna Dostálová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3.71 3.713.313.293.71
3 Anna KorytarováAnna Korytarová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3.69 3.303.463.393.463.393.693.47
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.65 3.193.653.223.653.363.463.62
5 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.59 3.283.593.173.593.143.303.28
6 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.58 3.493.583.353.583.303.533.12
7 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.53 3.383.473.533.533.293.433.46
8 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.46 3.003.233.333.333.293.233.46
9 Jana AdámkováJana Adámková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.20 2.763.203.123.20
10 Anna BorováAnna Borová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.14 3.142.942.903.14
11 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.12 2.992.633.123.12
12 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.05 3.052.832.563.05
13 Karolína BartošováKarolína Bartošová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
06 3.04 2.762.863.043.04
14 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
06 3.00 3.002.812.983.00
15 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 3.00 3.002.512.873.00
16 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 2.98 2.832.982.082.98
17 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 2.97 2.972.492.832.97
18 Bára HruškováBára Hrušková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.97 2.572.742.972.97
19 Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 2.86 2.852.302.862.86
20 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 2.82 2.592.652.822.82
21 Veronika UhlíkováVeronika Uhlíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.77 2.772.34X2.77
22 Viola HrouzkováViola Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 2.75 2.572.752.652.75
23 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 2.75 2.442.392.752.75
24 Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 2.74 2.632.472.742.74
25 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 2.65 2.552.632.652.65
26 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
06 2.65 2.652.522.402.65
27 Linda BednářováLinda Bednářová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
06 2.45 2.452.382.452.45
28 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 2.43 2.032.422.432.43
29 Kristýna KomasováKristýna Komasová
TJ ChyškyTJ Chyšky
06 2.22 2.22XX2.22
30 Markéta ČápováMarkéta Čápová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 1.83 1.831.741.721.83
Celkem 30 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 09.11 07.8809.1107.7309.1108.2008.8508.44
2 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 08.74 08.2907.8608.1108.2908.7408.1508.21
3 Dan KohoutDan Kohout
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 07.83 07.8307.7807.1107.8307.5206.89X
4 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
06 07.71 07.71X07.2307.71
5 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 07.40 07.1706.2907.1207.1706.8406.7307.40
6 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 06.76 XX06.6906.6906.76X05.79
7 Jakub JiraňJakub Jiraň
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 06.59 05.9806.59X06.59X05.5505.88
8 Filip KuncFilip Kunc
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 05.96 05.1705.4705.9605.96X05.5604.90
9 Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
07 05.84 05.5905.8405.7905.84
10 Lukáš RácLukáš Rác
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 05.74 05.1505.5305.7405.74
11 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
06 05.63 X05.3205.6305.63
12 Lukáš KaniaLukáš Kania
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
07 05.35 05.2904.9405.3505.35
13 Adam UngerAdam Unger
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 05.32 XX05.3205.32
14 Matouš KubešMatouš Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 05.28 05.12X05.2805.28
15 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 05.08 04.6205.0804.2905.08
16 Radovan KrejčíRadovan Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 04.88 04.4104.8804.8404.88
17 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 04.12 03.8104.1203.8404.12
20 Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 04.12 X04.12X04.12
MS Jakub ŠustrJakub Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
06 06.71
MS Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
08 04.68
Celkem 20 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 10.41 09.8009.9410.4110.4110.03--
2 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 08.90 08.5807.5908.4708.5808.9007.8407.73
3 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 08.47 05.5306.1907.4707.4708.4707.3707.58
4 Anna KorytarováAnna Korytarová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 08.33 -08.3307.9508.3307.26X07.86
5 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 07.54 X07.0307.5407.5406.75X07.16
6 Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 07.49 07.0407.4907.2407.4907.4407.4107.31
7 Kristýna ČechováKristýna Čechová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 07.17 X06.4207.1407.1406.8707.17X
8 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 06.81 06.4305.5506.4006.4306.8106.0706.30
9 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 06.26 05.5105.7406.2606.26
10 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
06 06.18 04.9006.1805.9406.18
11 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 06.03 05.4105.8006.0306.03
12 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 05.78 05.5205.78X05.78
13 Anna HruškováAnna Hrušková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 05.72 05.0705.0305.7205.72
14 Helena KomasováHelena Komasová
TJ ChyškyTJ Chyšky
05 05.58 X05.5804.8405.58
15 Tereza FlíčkováTereza Flíčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 05.49 05.49X04.9505.49
16 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
07 05.12 04.6804.3405.1205.12
17 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 05.05 05.0504.4404.9705.05
18 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
07 04.79 04.7304.7504.7904.79
19 Anna DvořákováAnna Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 04.51 04.51X04.4704.51
20 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 04.42 -04.2304.4204.42
21 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 04.08 04.0804.08X04.08
MS Šárka KobrlováŠárka Kobrlová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 06.26
Celkem 22 závodníků