výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př.

Tábor (17. - 19. 6. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.6.2016 - 12:20) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.55 Q 0.141
2 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.71 Q 0.164
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.86 q 0.114
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.00 0.157
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 7 11.07 0.216
6 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 11.12 0.197
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.21 0.167
8 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.28 0.134
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2016 - 12:20) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.64 Q 0.191
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.66 Q 0.179
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.81 q 0.149
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 10.89 0.139
5= Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 11.03 0.157
5= Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.03 0.195
7 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 2 11.09 0.175
8 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 950312 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 11.17 0.197
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2016 - 12:20) Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.75 Q 0.133
2 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.89 Q 0.138
3 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.95 0.145
4 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.97 0.161
5 Milan PírekMilan Pírek 870717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.99 0.136
6 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.04 0.134
7 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.10 0.145
Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DQ 162.7 0.005
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.55 Q 0.141
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.64 Q 0.191
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.66 Q 0.179
4 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.71 Q 0.164
5 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.75 Q 0.133
6 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.81 q 0.149
7 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.86 q 0.114
8 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.89 Q 0.138
9 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 10.89 0.139
10 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.95 0.145
11 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.97 0.161
12 Milan PírekMilan Pírek 870717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.99 0.136
13 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.00 0.157
14 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 11.03 0.157
14 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.03 0.195
16 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.04 0.134
17 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 7 11.07 0.216
18 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 2 11.09 0.175
19 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.10 0.145
20 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 11.12 0.197
21 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 950312 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 11.17 0.197
22 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.21 0.167
23 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.28 0.134
Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DQ 162.7 0.005

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.6.2016 - 19:00) Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 10.28 0.150
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.53 0.158
3 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 10.54 0.178
4 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 10.62 0.235
5 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.63 0.168
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 10.65 0.115
7 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.73 0.342
Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.6.2016 - 11:50) Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.60 Q 0.167
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.77 Q 0.168
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.99 q 0.158
4 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 855522 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.06 0.158
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.14 0.197
6 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 8 12.34 0.153
7 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.41 0.212
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2016 - 11:50) Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 11.81 Q 0.337
2 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.04 Q 0.145
3 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.05 0.142
4 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.07 0.133
5 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.42 0.159
6 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.48 0.417
7 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 12.66 0.212
8 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.77 0.256
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2016 - 11:50) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.79 Q 0.303
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.84 Q 0.186
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.91 q 0.147
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 12.08 0.192
5 Kateřina ČechováKateřina Čechová 885321 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 12.11 0.188
6 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.26 0.140
7 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.31 0.168
8 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 AK ŠternberkAK Šternberk 8 12.46 0.190
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.60 Q 0.167
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.77 Q 0.168
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.79 Q 0.303
4 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 11.81 Q 0.337
5 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.84 Q 0.186
6 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.91 q 0.147
7 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11.99 q 0.158
8 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.04 Q 0.145
9 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.05 0.142
10 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 855522 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.06 0.158
11 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.07 0.133
12 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 12.08 0.192
13 Kateřina ČechováKateřina Čechová 885321 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 12.11 0.188
14 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.14 0.197
15 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.26 0.140
16 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.31 0.168
17 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 8 12.34 0.153
18 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.41 0.212
19 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.42 0.159
20 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 AK ŠternberkAK Šternberk 8 12.46 0.190
21 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.48 0.417
22 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 12.66 0.212
23 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.77 0.256

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.6.2016 - 18:50) Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.51 0.161
2 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 NRD 11.57 0.199
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.73 0.188
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.88 0.175
5 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.91 0.342
6 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 11.92 0.162
7 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 11.94 0.187
8 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 12.11 0.289
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 19.6.2016 - 15:55) Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 21.75 Q 0.188
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.93 Q 0.379
3 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 2 22.44 0.135
4 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.59 0.260
5 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.69 0.254
6 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 22.71 0.258
7 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 23.36 0.193
Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.6.2016 - 15:55) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 21.69 Q 0.202
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4 21.88 Q 0.242
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.06 q 0.178
4 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 770724 AK KroměřížAK Kroměříž 2 22.10 0.122
5 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.43 0.268
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.68 0.169
7 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 22.68 0.288
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.6.2016 - 15:55) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.60 Q 0.425
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.93 Q 0.188
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.95 q 0.232
4 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.26 0.135
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 22.34 0.171
6 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 8 23.29 0.205
Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.60 Q 0.425
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 21.69 Q 0.202
3 Jan JirkaJan Jirka 931005 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 21.75 Q 0.188
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4 21.88 Q 0.242
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.93 Q 0.188
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.93 Q 0.379
7 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.95 q 0.232
8 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.06 q 0.178
9 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 770724 AK KroměřížAK Kroměříž 2 22.10 0.122
10 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.26 0.135
11 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 22.34 0.171
12 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.43 0.268
13 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 2 22.44 0.135
14 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.59 0.260
15 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.68 0.169
16 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 22.68 0.288
17 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.69 0.254
18 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 22.71 0.258
19 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 8 23.29 0.205
20 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 23.36 0.193
Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2 DNS

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.6.2016 - 18:15) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 21.13 0.187
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 21.53 0.192
3 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.54 0.170
4 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 21.62 0.204
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 21.76 0.433
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 22.21 0.180
7 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 22.26 0.156
Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 19.6.2016 - 15:25) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 23.91 Q 0.247
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.65 Q 0.359
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 25.08 0.219
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.09 0.167
5 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 25.41 0.371
6 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 25.48 0.308
Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.6.2016 - 15:25) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.18 Q 0.387
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 24.47 Q 0.192
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 24.70 q 0.479
4 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 881108 SlovakiaSlovakia 6 24.76 0.264
5 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.00 0.151
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 7 25.58 0.451
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 25.92 0.303
Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.6.2016 - 15:25) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 23.95 Q 0.349
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.41 Q 0.200
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.90 q 0.161
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.30 0.238
5 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 25.47 0.386
6 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 25.47 0.165
7 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.01 0.298
Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 855522 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 23.91 Q 0.247
2 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 23.95 Q 0.349
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.18 Q 0.387
4 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.41 Q 0.200
5 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 24.47 Q 0.192
6 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.65 Q 0.359
7 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 24.70 q 0.479
8 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 881108 SlovakiaSlovakia 6 24.76 0.264
9 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.90 q 0.161
10 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.00 0.151
11 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 25.08 0.219
12 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.09 0.167
13 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.30 0.238
14 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 25.41 0.371
15 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 25.47 0.386
16 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 25.47 0.165
17 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 25.48 0.308
18 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 7 25.58 0.451
19 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 25.92 0.303
20 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.01 0.298
Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 855522 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.6.2016 - 18:05) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.71 0.265
2 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 23.72 0.307
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 23.98 0.176
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 24.55 0.303
5 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.71 0.263
6 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25.05 0.201
7 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 25.39 0.307
Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.6.2016 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.60 0.182
2 Jan TesařJan Tesař 900326 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 46.89 0.159
3 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.03 0.219
4 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 47.20 0.202
5 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 47.71 0.204
6 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 48.40 0.297
7 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2 48.87 0.160
8 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.10 0.156
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.6.2016 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 48.39 Q 0.167
2 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 48.46 Q 0.264
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 48.63 0.222
4 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 48.82 0.199
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.68 0.170
6 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 51.83 0.253
7 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 7 51.86 0.207
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2016 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 46.82 Q 0.179
2 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 47.54 Q 0.227
3 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.58 q 0.178
4 Radim KůtaRadim Kůta 900702 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 48.83 0.251
5 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.20 0.172
6 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 50.28 0.233
7 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 51.63 0.234
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2016 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.40 Q 0.259
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.83 Q 0.148
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 48.46 q 0.197
4 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.88 0.195
5 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 49.87 0.178
6 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 50.57 0.228
Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 46.82 Q 0.179
2 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.40 Q 0.259
3 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 47.54 Q 0.227
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.83 Q 0.148
5 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 48.39 Q 0.167
6 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 48.46 q 0.197
7 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 48.46 Q 0.264
8 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.58 q 0.178
9 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 48.63 0.222
10 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 48.82 0.199
11 Radim KůtaRadim Kůta 900702 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 48.83 0.251
12 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.88 0.195
13 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.68 0.170
14 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 49.87 0.178
15 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.20 0.172
16 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 50.28 0.233
17 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 50.57 0.228
18 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 51.63 0.234
19 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 51.83 0.253
20 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 7 51.86 0.207
Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.6.2016 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 865821 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.95 Q 0.219
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 55.43 Q 0.251
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 55.82 q 0.248
4 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 57.59 0.217
5 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 57.81 0.236
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1 58.95
7 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 59.61 0.341
8 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 875508 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 60.32 0.248
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2016 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 54.80 Q 0.196
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.31 Q 0.269
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 56.27 q 0.336
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 56.44 0.233
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 58.85 0.216
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 59.36 0.290
7 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 59.65 0.274
Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 DNF 0.298
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2016 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 55.45 Q 0.225
2 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 56.57 Q 0.221
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 56.80 0.225
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 57.06 0.203
5 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 58.35 0.172
6 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 59.18 0.270
7 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 59.41 0.197
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 865821 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.95 Q 0.219
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 54.80 Q 0.196
3 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.31 Q 0.269
4 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 55.43 Q 0.251
5 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 55.45 Q 0.225
6 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 55.82 q 0.248
7 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 56.27 q 0.336
8 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 56.44 0.233
9 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 56.57 Q 0.221
10 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 56.80 0.225
11 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 57.06 0.203
12 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 57.59 0.217
13 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 57.81 0.236
14 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 58.35 0.172
15 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 58.85 0.216
16 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1 58.95
17 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 59.18 0.270
18 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 59.36 0.290
19 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 59.41 0.197
20 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 59.61 0.341
21 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 59.65 0.274
22 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 875508 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 60.32 0.248
Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 DNF 0.298
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 DNS

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.6.2016 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 865821 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 54.11 0.210
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 54.93 0.154
3 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 55.68 0.196
4 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 56.71 0.215
5 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 56.99 0.232
6 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 57.48 0.205
7 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 58.97 0.221
Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.6.2016 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 920809 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:54.54 Q
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 880727 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:54.65 Q
3 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:54.78 q
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.37 q
5 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:56.66
6 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:57.12
7 Filip FurišFilip Furiš 971005 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:01.44
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400145Hotový Lukáš (SLAPR)54.34
60025Burian Miroslav (DUKPR)1:24.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2016 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:55.76 Q
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:56.09 Q
3 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:56.45
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:56.69
5 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3 1:56.99
6 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:58.67
7 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 870628 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 1:59.23
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400241Pivoňka Martin (DOMAZ)58.17
600241Pivoňka Martin (DOMAZ)1:27.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2016 - 18:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin SadilMartin Sadil 940614 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:56.56 Q
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:56.64 Q
3 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 1:57.36
4 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:57.56
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 1:58.07
6 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:01.91
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400503Symerský Lukáš (VITKO)59.61
60041Sadil Martin (DUKPR)1:29.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 920809 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:54.54 Q
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 880727 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:54.65 Q
3 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:54.78 q
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.37 q
5 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:55.76 Q
6 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:56.09 Q
7 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:56.45
8 Martin SadilMartin Sadil 940614 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:56.56 Q
9 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:56.64 Q
10 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:56.66
11 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:56.69
12 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3 1:56.99
13 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:57.12
14 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 1:57.36
15 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:57.56
16 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 1:58.07
17 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:58.67
18 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 870628 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 1:59.23
19 Filip FurišFilip Furiš 971005 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:01.44
20 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:01.91

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.6.2016 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin SadilMartin Sadil 940614 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:54.61
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:54.85
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 1:54.91
4 Pavel JavůrekPavel Javůrek 880727 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:55.04
5 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:55.85
6 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:56.45
7 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:59.73
Miroslav BurianMiroslav Burian 920809 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400240Gregor Jiří (DOMAZ)58.54
600240Gregor Jiří (DOMAZ)1:27.98
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.6.2016 - 18:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:12.84 Q
2 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:12.91 Q
3 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:15.42 q
4 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 956126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:18.67
5 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:18.88
6 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:19.56
7 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:30.88
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400404Hluchá Vendula (AKOLY)1:06.47
600404Hluchá Vendula (AKOLY)1:36.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2016 - 18:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:14.48 Q
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:14.87 Q
3 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:15.26 q
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:17.66
5 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:19.84
6 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:23.96
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:05.65
600 1:41.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2016 - 18:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka MasnáLenka Masná 855422 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 2:09.08 Q
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:15.33 Q
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:16.07
4 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:16.52
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:25.90
Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40089Masná Lenka (OLYPR)59.80
60089Masná Lenka (OLYPR)1:33.03
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka MasnáLenka Masná 855422 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 2:09.08 Q
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:12.84 Q
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:12.91 Q
4 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:14.48 Q
5 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:14.87 Q
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:15.26 q
7 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:15.33 Q
8 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:15.42 q
9 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:16.07
10 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:16.52
11 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:17.66
12 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 956126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:18.67
13 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:18.88
14 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:19.56
15 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:19.84
16 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:23.96
17 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:25.90
18 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:30.88
Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.6.2016 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:09.79
2 Lenka MasnáLenka Masná 855422 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 2:10.05
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:10.51
4 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:11.35
5 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:13.36
6 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 2:13.63
7 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:15.26
8 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:15.69
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40058Janušková Sára (DUKPR)1:05.85
600404Hluchá Vendula (AKOLY)1:39.95
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži

(so, 18.6.2016 - 19:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:50.92
2 Petr VitnerPetr Vitner 900127 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1 3:51.20
3 Jan SýkoraJan Sýkora 920518 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:52.33
4 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:53.30
5 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10 3:56.10
6 Dominik SigmundDominik Sigmund 980314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 3:57.51
7 Jan RusJan Rus 850923 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 3:58.21
8 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 3:59.19
9 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12 3:59.81
10 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13 4:00.47
11 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:01.08
12 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 9 4:03.84
13 Marek UvizlMarek Uvizl 920429 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 14 4:12.31
Jan MurínJan Murín 920301 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40082Vitner Petr (OLYPR)1:05.23
80082Vitner Petr (OLYPR)2:08.40
120082Vitner Petr (OLYPR)3:10.02
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 19.6.2016 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 885407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 4:14.45
2 Kristiina MäkiKristiina Mäki 915922 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 4:16.60
3 Tereza ČapkováTereza Čapková 875724 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:17.00
4 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 925410 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 4:37.07
5 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 4:39.90
6 Uvizlová Martina ProcházkováUvizlová Martina Procházková 865311 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:41.22
7 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 4:43.27
8 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 4:45.41
9 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 4:49.37
10 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15 4:50.53
Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 DNS
Lucie MaršánováLucie Maršánová 906127 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 DNS
Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Petra VašinováPetra Vašinová 905915 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 9 DNS
Lada NovákováLada Nováková 935528 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400518Vrzalová Simona (VITKO)1:07.48
800518Vrzalová Simona (VITKO)2:15.25
1200518Vrzalová Simona (VITKO)3:21.95
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 19.6.2016 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09:01.26
2 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 09:01.77
3 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09:03.18
4 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09:10.64
5 Jiří PodešvaJiří Podešva 990312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09:17.47
6 Michal RůžekMichal Růžek 990529 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 09:22.17
7 David VondrášekDavid Vondrášek 990121 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09:25.09
8 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13 09:30.12
9 Jan HavlenaJan Havlena 001117 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:31.23
10 Kryštof KorejsKryštof Korejs 990207 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10 09:37.77
11 Tomáš KrylTomáš Kryl 990525 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 09:38.20
12 Jakub KafkaJakub Kafka 990221 ASK LovosiceASK Lovosice 11 09:48.58
13 Gabriel ŠtěpánekGabriel Štěpánek 990202 JAC BrnoJAC Brno 8 09:57.09
14 Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 09:57.54
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000389Kulíšek Karel (NMMOR)2:59.18
2000389Kulíšek Karel (NMMOR)6:10.83
Celkem 14 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 19.6.2016 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10:03.06
2 Alice ProkešováAlice Prokešová 996026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 10:07.47
3 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2 10:08.82
4 Bára StýblováBára Stýblová 995302 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10:21.22
5 Veronika NovotnáVeronika Novotná 006111 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 5 10:26.74
6 Adéla VeseláAdéla Veselá 995109 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 10:59.39
7 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 995901 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 11:10.43
8 Julie RampírováJulie Rampírová 995212 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 11:16.39
9 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 006220 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 11:17.43
10 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 005718 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 11:22.07
11 Anna ŠímováAnna Šímová 995824 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 11:32.57
12 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11:32.70
13 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 005112 ASK BlanskoASK Blansko 11 11:52.30
14 Michaela KieselováMichaela Kieselová 005219 JAC BrnoJAC Brno 12 11:54.64
Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000515Štiglerová Sylvie (VITKO)3:15.32
2000515Štiglerová Sylvie (VITKO)6:38.62
Celkem 15 závodníků

5000 m - Muži

(so, 18.6.2016 - 10:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KučeraDavid Kučera 910806 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 14:46.01
2 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 880617 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 14:49.09
3 Filip ŽižkaFilip Žižka 930306 AK BílinaAK Bílina 5 15:02.50
4 David KákonaDavid Kákona 960112 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 15:09.03
5 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 900926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15:09.59
6 David VašDavid Vaš 901016 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15:19.57
7 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 15:29.02
8 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 15:31.18
9 Ondřej ČadekOndřej Čadek 910719 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10 15:38.66
10 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 15:53.97
11 Jakub JosefJakub Josef 941006 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 15:55.85
Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 DNS
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 18.6.2016 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 885407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 16:41.00
2 Petra VašinováPetra Vašinová 905915 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 16:49.21
3 Lucie MaršánováLucie Maršánová 906127 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 16:49.59
4 Valerie SoukupováValerie Soukupová 895513 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 16:53.93
5 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17:02.44
6 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 955722 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 17:10.61
7 Marta FenclováMarta Fenclová 765223 AC PardubiceAC Pardubice 7 17:59.55
8 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 18:12.97
9 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 755426 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 18:20.24
10 Hana HomolkováHana Homolková 965503 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13 18:27.75
11 Tereza EliáškováTereza Eliášková 955314 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 18:35.68
12 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14 18:51.72
Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Kristiina MäkiKristiina Mäki 915922 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 14 závodníků

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.6.2016 - 10:50) Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 13.30 Q 0.118
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.41 Q 0.163
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.33 Q 0.328
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 14.81 q 0.297
5 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 895307 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 15.24 0.138
6 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 15.53 0.207
7 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.56 0.189
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2016 - 10:50) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.80 Q 0.151
2 Helena TomkováHelena Tomková 925102 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 13.87 Q 0.180
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.74 Q 0.179
4 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.03 q 0.220
5 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 15.18 0.314
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 905528 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 8 15.57 0.200
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 16.14 0.159
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 13.30 Q 0.118
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.41 Q 0.163
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.80 Q 0.151
4 Helena TomkováHelena Tomková 925102 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 13.87 Q 0.180
5 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.33 Q 0.328
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.74 Q 0.179
7 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 14.81 q 0.297
8 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.03 q 0.220
9 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 15.18 0.314
10 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 895307 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 15.24 0.138
11 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 15.53 0.207
12 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.56 0.189
13 Klára BuřilováKlára Buřilová 905528 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 8 15.57 0.200
14 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 16.14 0.159

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.6.2016 - 17:45) Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.08
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.12
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.66
4 Helena TomkováHelena Tomková 925102 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 14.09
5 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.15
6 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 14.73
7 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.77
8 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.99
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 19.6.2016 - 15:00) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PeňázPetr Peňáz 910827 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 13.88 Q 0.173
2 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 14.73 Q 0.166
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.88 Q 0.204
4 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 850623 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 15.63 0.146
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 15.68 0.201
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.68 0.222
7 Libor DingaLibor Dinga 840220 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 15.97 0.203
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.6.2016 - 15:00) Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.09 Q 0.144
2 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 14.68 Q 0.136
3 Šimon NovotnýŠimon Novotný 920703 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 14.76 Q 0.167
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.26 q 0.192
5 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 15.59 q 0.184
6 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.86 0.163
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PeňázPetr Peňáz 910827 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 13.88 Q 0.173
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.09 Q 0.144
3 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 14.68 Q 0.136
4 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 14.73 Q 0.166
5 Šimon NovotnýŠimon Novotný 920703 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 14.76 Q 0.167
6 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.88 Q 0.204
7 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.26 q 0.192
8 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 15.59 q 0.184
9 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 850623 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 15.63 0.146
10 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 15.68 0.201
11 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.68 0.222
12 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.86 0.163
13 Libor DingaLibor Dinga 840220 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 15.97 0.203

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.6.2016 - 17:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PeňázPetr Peňáz 910827 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 14.00 0.196
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.25 0.134
3 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 14.61 0.167
4 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 14.81 0.178
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 14.96 0.192
6 Šimon NovotnýŠimon Novotný 920703 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 14.99 0.207
7 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.47 0.172
8 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 16.05 0.183
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.6.2016 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.44 Q 0.195
2 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.81 Q 0.166
3 Martin TučekMartin Tuček 951205 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.28 q 0.161
4 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 55.33 0.162
5 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 56.46 0.177
6 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 57.20 0.160
Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2016 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MüllerVít Müller 960831 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 4 NL 50.45 Q 0.187
2 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 53.48 Q 0.188
3 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.92 0.200
4 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 54.87 0.202
5 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 56.61 0.233
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 57.44 0.237
7 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 58.44 0.169
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2016 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.22 Q 0.184
2 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.20 Q 0.178
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 53.37 q 0.181
4 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 55.34 0.199
5 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 55.87 0.210
David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MüllerVít Müller 960831 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 4 NL 50.45 Q 0.187
2 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.22 Q 0.184
3 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.44 Q 0.195
4 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.81 Q 0.166
5 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.20 Q 0.178
6 Martin TučekMartin Tuček 951205 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.28 q 0.161
7 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 53.37 q 0.181
8 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 53.48 Q 0.188
9 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.92 0.200
10 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 54.87 0.202
11 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 55.33 0.162
12 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 55.34 0.199
13 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 55.87 0.210
14 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 56.46 0.177
15 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 56.61 0.233
16 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 57.20 0.160
17 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 57.44 0.237
18 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 58.44 0.169
Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 DNS
David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.6.2016 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.88 0.199
2 Vít MüllerVít Müller 960831 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 4 51.04 0.203
3 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.06 0.200
4 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 51.58 0.182
5 Martin TučekMartin Tuček 951205 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 51.95 0.135
6 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 52.23 0.145
7 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 53.27 0.172
8 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 55.41 0.233
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.6.2016 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 57.22 0.248
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 58.15 0.208
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.35 0.188
4 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 59.34 0.211
5 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 59.89 0.269
6 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2 61.63 0.228
7 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 61.82 0.227
8 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 63.15 0.164
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.6.2016 - 16:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 881108 SlovakiaSlovakia 5 57.47 0.242
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 58.45 Q 0.231
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 59.99 Q 0.279
4 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 61.48 0.201
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 67.01 0.222
Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2016 - 16:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 58.68 Q 0.300
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.12 Q 0.206
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 61.09 q 0.250
4 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 62.90 0.171
5 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 67.73 0.306
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 70.06 0.194
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2016 - 16:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 895520 SlovakiaSlovakia 5 59.71 0.297
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.74 Q 0.253
3 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 59.99 Q 0.231
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 61.47 q 0.195
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 63.44 0.175
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 66.75 0.235
7 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 67.19
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 881108 SlovakiaSlovakia 5 57.47 0.242
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 58.45 Q 0.231
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 58.68 Q 0.300
4 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.12 Q 0.206
5 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 895520 SlovakiaSlovakia 5 59.71 0.297
6 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.74 Q 0.253
7 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 59.99 Q 0.231
8 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 59.99 Q 0.279
9 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 61.09 q 0.250
10 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 61.47 q 0.195
11 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 61.48 0.201
12 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 62.90 0.171
13 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 63.44 0.175
14 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 66.75 0.235
15 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 67.01 0.222
16 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 67.19
17 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 67.73 0.306
18 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 70.06 0.194
Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS

1500 m překážek - Dorostenky

(ne, 19.6.2016 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 NL 5:07.88
2 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 5:12.91
3 Petra ČerenkováPetra Čerenková 995124 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 5:14.50
4 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 005418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 5:16.41
5 Natálie BělinováNatálie Bělinová 005906 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 5:23.06
6 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 006207 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 5:26.25
7 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 5:28.86
8 Simona ŠamanováSimona Šamanová 005912 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 5:32.70
9 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 005426 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 5:33.91
10 Hana TrojanováHana Trojanová 005905 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 5:35.06
11 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 005312 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 5:35.13
12 Veronika DubskáVeronika Dubská 995311 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14 5:40.83
13 Anna PTÁKOVÁAnna PTÁKOVÁ 996009 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13 5:43.50
14 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 995928 AC PardubiceAC Pardubice 16 5:44.28
15 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10 5:51.15
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 006129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400298Bělinová Natálie (LIAZJ)1:23.45
800401Filipová Lucie (AKOLY)2:44.37
1200514Šestáková Barbora (VITKO)4:05.80
Celkem 16 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci

(ne, 19.6.2016 - 10:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 6:08.36
2 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 6:29.24
3 Pavel KrausPavel Kraus 000418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 6:31.28
4 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 6:36.38
5 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 990811 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 6:40.27
6 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 6:40.97
7 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 16 6:46.16
8 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 6:51.35
9 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 6:51.85
10 Jiří MartinkaJiří Martinka 000508 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 6:52.29
11 Ondřej BurešOndřej Bureš 991214 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 6:53.27
12 Martin KoutníkMartin Koutník 000424 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 6:53.51
13 David ŠtrosDavid Štros 000204 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 7:13.32
14 Michal SmutnýMichal Smutný 990622 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17 7:19.51
15 Matěj VišňaMatěj Višňa 990513 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14 7:26.17
Jan MaluraJan Malura 000120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNF
Adam CapoušekAdam Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000432Foller David (UNIBR)3:08.90
Celkem 17 závodníků

3000 m překážek - Muži

(ne, 19.6.2016 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 880617 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 NL 08:59.30
2 Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09:10.04
3 Milan HrazděraMilan Hrazděra 840603 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09:11.58
4 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09:14.66
5 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 870428 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10 09:23.66
6 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09:25.13
7 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 09:34.56
8 Jáchym KovářJáchym Kovář 960525 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09:40.23
9 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 900926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09:42.80
10 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 940518 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 09:48.45
11 Pavel ProcházkaPavel Procházka 790102 AK SokolovAK Sokolov 8 09:55.44
12 Vojtěch KoželuchVojtěch Koželuch 921011 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9 09:56.70
13 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 09:56.74
14 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 10:11.42
15 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14 10:12.17
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000157Šmahel Michal (SLAPR)2:59.88
2000157Šmahel Michal (SLAPR)6:02.62
Celkem 15 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(ne, 19.6.2016 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 895805 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09:59.56
2 Eva KrchováEva Krchová 895910 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10:01.94
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 925617 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10:27.02
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10:33.74
5 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11:05.17
6 Lada NovákováLada Nováková 935528 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10 11:08.38
7 Petra KubešováPetra Kubešová 915518 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11:11.77
8 Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 11:23.06
9 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 11:47.72
10 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 935429 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 11:52.88
11 Petra SklenářováPetra Sklenářová 875902 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13 12:17.51
Barbora JíšováBarbora Jíšová 926228 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Valerie SoukupováValerie Soukupová 895513 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000121Sekanová Lucie (USKPR)3:16.36
2000121Sekanová Lucie (USKPR)6:39.84
Celkem 13 závodníků

4 x 100 m - Muži

(so, 18.6.2016 - 19:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kadlec, Veleba, Jirka, Stromšík Kadlec, Veleba, Jirka, Stromšík Czech RepublicCzech Republic 5 39.55 0.182
2 Král, Povýšil, Svoboda, Kolář Král, Povýšil, Svoboda, Kolář AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 41.27 0.201
3 Feher, Šulc R., Šulc V., Benda Feher, Šulc R., Šulc V., Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 41.46 0.201
Řezníček, Klíma, Grabmüller, Mach Řezníček, Klíma, Grabmüller, Mach ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF 0.177
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(so, 18.6.2016 - 19:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Domská, Procházková, Hofmanová, Kobianová Domská, Procházková, Hofmanová, Kobianová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.29 0.213
2 A Strnadová, Hřivnová, Mrňová, Pírková A Strnadová, Hřivnová, Mrňová, Pírková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 47.20 0.176
3 Hlaváčková, Kalvová, Kolingerová, Jíchová Hlaváčková, Kalvová, Kolingerová, Jíchová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.29 0.190
4 B Novotná, Výletová, Sklenská, Holubářová B Novotná, Výletová, Sklenská, Holubářová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 48.29 0.178
5 Paťková, Bouší K., Jirmanová, Dvořáková K. Paťková, Bouší K., Jirmanová, Dvořáková K. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.41 0.184
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.6.2016 - 18:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Mach, Šnejdr, Černý, Barák A Mach, Šnejdr, Černý, Barák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:15.54 0.192
2 Němeček, Friš, Sadil M., Pavlíček Němeček, Friš, Sadil M., Pavlíček TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:15.94 0.135
3 Hes, Maruštík, Beran, Kubeš Hes, Maruštík, Beran, Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:20.10 0.161
4 Peták, Pivoňka, Gregor, Šnajdr Peták, Pivoňka, Gregor, Šnajdr AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 3:20.85 0.310
Juránek M., Vystrk, Korejz, Tuček M. Juránek M., Vystrk, Korejz, Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 170.7 0.207
B Valášek, Hofta, Růžička, Tlustý B Valášek, Hofta, Růžička, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DQ 170.6c 0.161
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 19.6.2016 - 18:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Al-Yuraidan, Hazazi, Khalufi, Al-Sebai Al-Yuraidan, Hazazi, Khalufi, Al-Sebai Saudi ArabiaSaudi Arabia 5 3:21.27 0.271
2 Koutník, Rejmon, Pasler, Fischer Koutník, Rejmon, Pasler, Fischer Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:23.90 0.193
3 Kudrnáč, Žaluda, Steklík, Mojžíš Kudrnáč, Žaluda, Steklík, Mojžíš SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 3:24.58 0.339
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Mach, Šnejdr, Černý, Barák A Mach, Šnejdr, Černý, Barák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:15.54 0.192
2 Němeček, Friš, Sadil M., Pavlíček Němeček, Friš, Sadil M., Pavlíček TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:15.94 0.135
3 Hes, Maruštík, Beran, Kubeš Hes, Maruštík, Beran, Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:20.10 0.161
4 Peták, Pivoňka, Gregor, Šnajdr Peták, Pivoňka, Gregor, Šnajdr AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 3:20.85 0.310
5 Al-Yuraidan, Hazazi, Khalufi, Al-Sebai Al-Yuraidan, Hazazi, Khalufi, Al-Sebai Saudi ArabiaSaudi Arabia 5 3:21.27 0.271
6 Koutník, Rejmon, Pasler, Fischer Koutník, Rejmon, Pasler, Fischer Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:23.90 0.193
7 Kudrnáč, Žaluda, Steklík, Mojžíš Kudrnáč, Žaluda, Steklík, Mojžíš SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 3:24.58 0.339
Juránek M., Vystrk, Korejz, Tuček M. Juránek M., Vystrk, Korejz, Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 170.7 0.207
B Valášek, Hofta, Růžička, Tlustý B Valášek, Hofta, Růžička, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DQ 170.6c 0.161

4 x 400 m - Ženy

(ne, 19.6.2016 - 18:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Turková, Šimková, D´Ambrosca, Taclíková A Turková, Šimková, D´Ambrosca, Taclíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:50.25 0.212
2 Meczlová, Sumegová, Suráková, Petržílková Meczlová, Sumegová, Suráková, Petržílková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:51.95 0.179
3 A Sklenská, Strnadová, Herzogová, Holubářová A Sklenská, Strnadová, Herzogová, Holubářová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 3:53.07 0.185
4 B Veverková, Matějková, Weissová, Ulrichová B Veverková, Matějková, Weissová, Ulrichová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:54.01 0.205
5 B Mrňová, Výletová, Sásová, Kutrová B Mrňová, Výletová, Sásová, Kutrová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 4:02.41 0.299
6 Volfová, Koubková, Pouchová, Strejčková Volfová, Koubková, Pouchová, Strejčková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:03.03 0.281
Krtková, Rašková, Siebeltová K., Siebeltová V. Krtková, Rašková, Siebeltová K., Siebeltová V. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 19.6.2016 - 16:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.901.952.002.042.082.12 Body
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
840902 14 2.12 -----XO
2 Matúš BubeníkMatúš Bubeník
SlovakiaSlovakia
891114 15 2.08 ----O
3 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
890410 12 2.08 -OOOXO
4 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
830722 11 2.04 --OOXXX
5 Matěj KlukanMatěj Klukan
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
950303 4 2.04 OOOXOXXX
6 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
970707 2 2.04 OOXXOXXOXXX
7 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
920602 13 2.00 --O-XX
8 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 9 2.00 -X-OXX
9 Marek NavrátilMarek Navrátil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
901214 10 2.00 OOXXOXXX
10 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
990803 7 1.95 OOXXX
11 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
950820 6 1.95 XOOXXX
12 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
920301 5 1.95 OXOXXX
13 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
921010 1 1.95 OXXOXXX
14 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
890307 3 1.90 OXXX
15 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980802 8 1.90 XXOXXX
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 18.6.2016 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.641.681.721.761.801.831.861.881.931.96 Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
985221 12 =NL 1.93 ----OOOOOOXXX
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
986115 11 1.86 --OOOOXXOXOXXX
3 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
945513 10 1.80 OOOOOXOXXX
4 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 9 1.76 -OOOOXXX
5 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
995215 8 1.76 OOXOXOXOXXX
6 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995625 1 1.76 OXXOXOOXOXXX
7 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
995408 7 1.72 OOXXOOXXX
8 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995515 5 1.72 OOOXOXXX
9 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
985827 4 1.72 OOXOXOXXX
10 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
986206 6 1.68 OOOXXX
11 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
965428 3 1.64 XOOXXX
12 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975526 2 1.64 XOXXOXXX
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 18.6.2016 - 16:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.304.524.744.925.105.255.405.505.555.72 Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880429 13 5.55 ------O-XXOXXX
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
820912 12 5.40 -----XOO-XXX
3 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 11 5.40 ---XOOOXO-XXX
4 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980224 9 4.92 -XOXOOXXX
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
981209 10 4.92 -OOXOXXX
6 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930906 5 4.52 OOXXX
7 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
910716 7 4.52 OXOXXX
8= Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
991118 1 4.52 OXXOXXX
8= Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
840820 4 4.52 OXXOXXX
8= Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
920528 3 4.52 OXXOXXX
11 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 8 4.52 XXOXXOXXX
12 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960418 2 4.30 OXXX
13 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 6 4.30 XXOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 19.6.2016 - 15:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.203.403.603.763.914.054.184.304.404.50 Body
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955322 10 4.40 ---OOOOOXXOXXX
2 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
865520 11 4.30 -------O-XXX
3 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925919 8 4.18 -----XXOXXOXXX
4 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 6 4.05 --OOXOOXXX
5 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
996122 9 4.05 --O-OXXOXXX
6 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925330 7 3.91 --OOOXXX
7 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985910 5 3.91 -OXOOXOXXX
8 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975322 4 3.76 -OOXOXXX
9 Eva JeníkováEva Jeníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
926128 1 3.60 -OOXXX
10 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995317 3 3.60 OXXOOXXX
11 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 2 3.40 XXOXOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 19.6.2016 - 16:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
911214 12 7.70 +1.8 m/s 7.25+1.27.45+1.47.70+1.87.706.03-1.0-X
2 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
870717 10 7.31 +1.4 m/s X7.01+1.17.31+1.47.31X--
3 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
891030 5 7.25 +1.2 m/s 6.84+0.57.25+1.26.98+0.27.25---
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
950120 11 7.10 -0.7 m/s 7.04+1.87.10-0.7X7.106.86+1.5--
5 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
931216 4 7.04 +0.5 m/s 6.61+0.17.04+0.56.57+0.67.04X5.36+0.86.40+0.6
6 Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
990703 8 7.00 +1.6 m/s 6.90+2.76.75+0.26.94+1.26.947.00+1.6--
7 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
960506 3 6.98 +0.4 m/s 6.71+0.66.98+0.4X6.986.97+1.4X6.72-0.5
8 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
910716 6 6.94 +0.7 m/s 6.94+0.7X5.62+0.56.945.21+1.5--
9 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970718 7 6.84 +0.5 m/s 6.59+1.96.81+0.76.84+0.56.84
10 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
911028 1 6.84 +0.7 m/s 6.65+0.5X6.84+0.76.84
11 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
981209 2 6.80 +0.1 m/s 6.80+0.16.69+0.0X6.80
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
880909 9 DNS
Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
930308 13 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 18.6.2016 - 17:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
815408 14 NL 6.47 +0.6 m/s 6.47+0.6XX6.476.44+1.0XX
2 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
905226 13 6.17 +1.0 m/s -6.17+1.04.86+1.36.17---
3 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
945411 11 6.12 +0.9 m/s 5.72+1.1X5.75+1.15.755.97+2.26.12+0.96.00+1.4
4 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
966024 12 6.11 +0.6 m/s 6.11+0.65.85+1.7X6.11X6.05+0.95.95+1.3
5 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
925705 2 6.08 +0.8 m/s 5.72+1.6X5.70+1.55.72X5.73+0.56.08+0.8
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
995223 10 6.00 +1.4 m/s 5.85+0.56.00+1.45.57+0.86.004.08+1.7--
7 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995126 9 5.75 +1.1 m/s 5.75+1.15.74-0.35.69-0.75.75X5.70+1.84.89+1.2
8 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
925801 1 5.70 +0.2 m/s 5.70+0.3X5.70+0.25.705.70+0.95.70+0.25.66+1.1
9 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
956021 3 5.68 +0.6 m/s 5.68+0.65.50+0.85.50+0.05.68
10 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
936013 5 5.66 +1.6 m/s 5.16+1.55.66+1.6X5.66
11 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996113 7 5.61 +0.4 m/s XX5.61+0.45.61
12 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 6 5.56 +0.4 m/s XX5.56+0.45.56
13 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
976114 4 5.51 +0.8 m/s 5.51+0.8XX5.51
14 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
925102 8 5.27 -0.6 m/s XX5.27-0.65.27
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 18.6.2016 - 11:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
910902 12 15.68 -0.1 m/s 15.01+0.714.90+0.015.68-0.115.68X14.95-0.1X
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
880909 13 15.52 -0.7 m/s X15.45-0.3X15.45X15.52-0.715.44-0.6
3 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961207 7 15.20 +0.0 m/s 14.78+0.2X15.20+0.015.2015.18-0.9X13.25+0.2
4 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
901210 11 15.09 -1.7 m/s 14.67+0.013.74-0.815.09-1.715.09X14.99-0.914.30+1.1
5 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
911028 10 14.69 -1.0 m/s 14.69-1.014.59-1.0X14.69X14.43-1.3X
6 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
960914 8 14.47 +1.0 m/s 14.05-0.614.41-0.914.47+1.014.4714.25-0.714.40+0.0X
7 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
901222 6 14.43 -0.6 m/s 13.62+0.814.43-0.614.01-0.614.4313.94-1.0--
8 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
940726 9 14.35 -1.8 m/s 14.35-1.8XX14.35XXX
9 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
910128 4 14.22 +1.7 m/s 14.22+1.714.10-2.114.04-1.714.22
10 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
970707 2 14.19 +1.8 m/s X14.19+1.814.12-0.614.19
11 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
920202 1 14.16 -0.8 m/s 13.10+0.8X14.16-0.814.16
12 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
950207 3 14.07 -1.8 m/s 13.61-1.414.07-1.8X14.07
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980409 5 DNS
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 19.6.2016 - 10:25) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
885709 14 NL 13.93 +0.8 m/s 13.46+0.213.83+1.812.78+1.013.8313.73-0.413.93+0.8X
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
896113 12 12.61 +1.3 m/s 12.05+0.2XX12.05X12.10+0.912.61+1.3
3 Dominika HorniakováDominika Horniaková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
926021 13 12.60 +0.9 m/s 12.16+1.112.29+0.712.33+0.712.3312.54+0.412.60+0.912.40+0.8
4 Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
936207 6 12.45 +1.0 m/s X12.15-0.811.79-0.512.15X12.45+1.012.17+0.4
5 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
825109 7 12.19 -0.2 m/s 12.09+1.512.10+0.412.19-0.212.1912.02-1.2X12.09+0.5
6 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
985620 10 12.10 +0.4 m/s 12.10+0.4XX12.1011.26-0.3XX
7 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985210 9 12.03 +1.2 m/s X11.99+1.7X11.9911.77+0.211.96+1.212.03+1.2
8 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955807 1 11.91 -0.2 m/s 11.57+1.011.91-0.211.80+1.011.91XXX
9 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
945411 11 11.79 +0.6 m/s X11.79+0.611.31+0.511.79
10 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 3 11.59 -0.4 m/s 11.47+0.411.59-0.4X11.59
11 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
836108 4 11.56 -0.3 m/s 11.56-0.311.37-0.211.47-0.311.56
12 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
956114 2 11.30 +2.4 m/s 11.27 -0.1 m/s X11.27-0.111.30+2.411.30
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975701 5 DNS
Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975627 8 NM
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 18.6.2016 - 10:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
915820 11 16.69 15.7815.8716.0916.0916.2216.2316.69
2 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
815214 8 15.01 14.6214.8314.9814.98X15.0114.74
3 Petra KlementováPetra Klementová
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
885601 10 14.80 14.79X14.8014.80X14.7614.55
4 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
936002 7 14.23 13.5614.20X14.2013.81X14.23
5 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985216 9 14.01 13.5413.57X13.57X14.0113.78
6 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
846011 6 13.74 13.2613.39X13.3913.6113.7413.48
7 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986028 5 12.86 12.17X12.8612.86X12.4512.50
8 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
915305 4 12.84 12.6712.8411.6112.8411.9512.29X
9 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875101 2 12.84 12.3412.8412.4312.84
10 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
985119 3 11.63 11.3811.6311.2211.63
11 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
985108 1 11.21 09.6710.1911.2111.21
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 17.6.2016 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910613 11 NL 20.39 X18.0620.3920.39XXX
2 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
900517 12 20.19 18.8219.4819.5119.5120.1919.63X
3 Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
921005 10 19.15 18.7419.00X19.0018.97X19.15
4 Martin StašekMartin Stašek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
890408 13 18.86 17.5618.8618.4618.8618.57X18.76
5 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
850604 9 18.70 17.63X17.9817.9818.70XX
6 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
900501 8 16.54 15.9615.8116.3516.3516.0016.0416.54
7 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
941124 7 15.90 X15.52X15.5215.9015.74X
8 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
900918 6 15.71 14.3414.6015.2615.2615.3915.2815.71
9 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
950715 4 15.01 14.5715.01X15.01
10 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
871028 5 14.94 14.79X14.9414.94
11 Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
821205 1 14.85 14.85X14.7414.85
12 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 2 14.66 14.4014.4414.6614.66
13 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
810101 3 13.30 13.1913.30X13.30
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 18.6.2016 - 18:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
846111 12 55.43 54.5455.4354.9655.43---
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 11 48.44 42.5939.1348.4448.4447.69XX
3 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
995916 9 45.72 45.1044.85X45.1045.18X45.72
4 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
945518 10 45.28 43.98X45.2845.2844.1744.7544.65
5 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
936216 7 45.17 41.8343.50X43.50X45.1744.81
6 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985626 8 44.93 X19.0543.6743.6744.93X38.10
7 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
835322 6 44.36 42.13X42.8842.8842.28X44.36
8 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
936002 5 43.91 37.3842.6639.8742.66X43.9143.24
9 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
815214 4 42.24 40.5942.24X42.24
10 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
926005 3 39.67 38.6337.2639.6739.67
11 Václava SetničkováVáclava Setničková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
925903 2 37.46 34.6137.4636.1237.46
12 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
895917 1 36.91 XX36.9136.91
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 18.6.2016 - 16:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
921208 11 59.89 X59.89X59.8957.3159.27X
2 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
900604 12 59.60 59.60XX59.6059.5359.37X
3 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
850604 10 58.34 58.3057.78X58.3058.34XX
4 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
790301 7 58.34 52.78X58.3458.34XX56.36
5 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930120 9 56.44 55.26XX55.2656.44X55.83
6 Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
921005 6 55.93 46.95X52.3152.31X55.93X
7 Martin StašekMartin Stašek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
890408 5 53.46 51.45XX51.45X53.46X
8 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
880927 8 53.34 52.0953.0553.3453.34XX52.17
9 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940912 2 45.25 45.25XX45.25
10 Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
871117 3 44.54 X44.5443.9144.54
11 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
781030 1 44.02 X44.0243.0744.02
12 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
921213 4 43.43 42.8243.43X43.43
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 19.6.2016 - 10:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
895608 13 MR 71.06 68.6070.66X70.66X68.9471.06
2 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
896022 12 65.78 60.9862.62X62.62XX65.78
3 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
956101 11 61.61 61.6160.6261.4861.6160.0660.6059.82
4 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
866022 10 61.55 55.8658.23X58.2359.1659.9161.55
5 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
846011 9 59.87 X57.50X57.5059.47X59.87
6 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995220 7 59.14 56.6859.1458.4859.14XXX
7 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
975705 8 56.21 51.2056.2154.6156.21X54.67X
8 Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
935720 5 55.88 52.5854.2652.3954.2654.5555.2055.88
9 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986028 3 51.31 51.31XX51.31
10 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 2 50.23 50.2348.4049.1250.23
11 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
806001 4 49.41 47.83X49.4149.41
12 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
935822 1 45.80 43.7845.5945.8045.80
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
935523 6 NM
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 18.6.2016 - 11:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MelichLukáš Melich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
800916 14 74.88 71.2171.7970.6971.7972.01X74.88
2 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
850622 13 66.25 63.0762.3962.2863.07X64.8466.25
3 Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
850822 10 63.86 X57.9763.7463.74X63.86X
4 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870331 12 62.12 X59.1961.4261.4262.12XX
5 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 11 61.48 58.69XX58.69X59.3961.48
6 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950523 7 57.60 55.6657.6056.1757.6056.05