výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu

Praha (19. 11. 2016)

Přespolní běh - Junioři

(so, 19.11.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 19:56
2 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19:59
3 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:21
4 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 20:23
5 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20:48
6 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 21:07
7 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 21:12
8 Štěpán RejentŠtěpán Rejent 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21:13
9 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21:21
10 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 21:23
11 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21:25
12 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:28
13 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21:29
14 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21:30
15 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21:35
16 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21:35
17 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21:42
18 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 21:43
19 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 21:43
20 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21:44
21 Jan FraněkJan Franěk 98 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 21:52
22 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 21:56
23 Martin PavlišMartin Pavliš 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22:05
24 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22:06
25 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22:10
26 Serhij TkačSerhij Tkač 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22:15
27 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 22:20
28 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22:28
29 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22:28
30 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22:32
31 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22:35
32 Jakub CieslarJakub Cieslar 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22:36
33 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22:39
34 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22:46
35 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22:47
36 Jakub StádníkJakub Stádník 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22:50
37 Jiří TomekJiří Tomek 97 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 22:54
38 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23:02
39 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23:06
40 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 23:14
41 Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23:19
42 Jonáš SmetanaJonáš Smetana 97 Sportovní klub X-AIR OstravaSportovní klub X-AIR Ostrava 23:29
43 David ŠindlerDavid Šindler 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23:34
44 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23:37
45 Andrej FialaAndrej Fiala 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23:41
46 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 24:02
47 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24:06
48 Martin RyplMartin Rypl 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24:15
49 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24:25
50 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24:27
51 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 24:28
52 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24:29
53 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25:02
54 Martin ČížekMartin Čížek 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26:59
Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Vojtěch BednarskýVojtěch Bednarský 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 62 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 19.11.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:26
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:36
3 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13:43
4 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 13:49
5 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13:51
6 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13:53
7 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:54
8 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13:56
9 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13:59
10 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14:01
11 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14:02
12 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14:04
13 Borek PožárBorek Požár 00 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 14:18
14 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14:18
15 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14:20
16 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 14:26
17 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14:31
18 Martin SemerádMartin Semerád 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14:33
19 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 14:36
20 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14:39
21 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:40
22 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14:43
23 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14:43
24 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14:44
25 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14:46
26 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14:49
27 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 14:52
28 Jakub KafkaJakub Kafka 99 ASK LovosiceASK Lovosice 14:54
29 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14:55
30 Petr ČechPetr Čech 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14:57
31 Michal BořánekMichal Bořánek 00 AK ŠternberkAK Šternberk 14:58
32 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 AK ŽatecAK Žatec 15:00
33 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15:02
34 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15:06
35 Matěj BurianMatěj Burian 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 15:08
36 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15:10
37 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:12
38 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15:19
39 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15:22
40 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15:25
41 Miroslav VdoviakMiroslav Vdoviak 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15:28
42 Adam KufaAdam Kufa 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15:29
43 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15:30
44 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15:33
45 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15:34
46 Jan TrutnaJan Trutna 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 15:49
47 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŽatecAK Žatec 15:58
48 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice 16:04
49 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16:10
50 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 16:15
51 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:18
52 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 16:21
53 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16:22
54 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16:22
55 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 16:25
56 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16:30
57 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16:31
58 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17:00
59 David RudaDavid Ruda 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 17:20
60 Martin JakubčíkMartin Jakubčík 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18:50
Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina DNF
Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
David KlíčDavid Klíč 00 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. DNF
David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Jan JeníčekJan Jeníček 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNS
David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNS
Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNS
Filip SrbeckýFilip Srbecký 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Tomáš KrylTomáš Kryl 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 72 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 19.11.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KovačechMartin Kovačech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:39
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09:47
3 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09:58
4 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10:03
5 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10:04
6 Jan GajdaJan Gajda 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:10
7 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10:10
8 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10:22
9 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10:26
10 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10:31
11 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10:32
12 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10:36
13 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:37
14 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:37
15 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:43
16 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10:45
17 Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10:48
18 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:49
19 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice 10:50
20 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:50
21 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10:52
22 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10:54
23 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10:56
24 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10:57
25 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11:00
26 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:00
27 Viktor KohoutViktor Kohout 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:00
28 Václav HolcmanVáclav Holcman 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11:01
29 Radim NovotnýRadim Novotný 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:02
30 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 11:02
31 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:04
32 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:04
33 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:04
34 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 11:05
35 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:06
36 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11:06
37 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11:06
38 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11:06
39 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:07
40 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:08
41 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:09
42 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:10
43 Vít MálekVít Málek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11:11
44 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11:13
45 Vít CharvátVít Charvát 01 AK ŠternberkAK Šternberk 11:13
46 Richard HejlíkRichard Hejlík 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:13
47 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 AC ProstějovAC Prostějov 11:15
48 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:15
49 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11:16
50 František FišerFrantišek Fišer 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11:17
51 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11:20
52 Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 11:20
53 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11:23
54 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11:24
55 Matyáš DoleželMatyáš Doležel 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11:24
56 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11:25
57 František SvětnickýFrantišek Světnický 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11:28
58 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11:29
59 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:30
60 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:33
61 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11:34
62 Filip GregoraFilip Gregora 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 11:35
63 Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:36
64 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11:39
65 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 11:40
66 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11:41
67 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:42
68 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:44
69 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11:47
70 Jiří DerkaJiří Derka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11:49
71 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:54
72 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12:00
73 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12:00
74 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:17
75 Jakub DavidJakub David 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12:18
76 Jan KubíčekJan Kubíček 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12:25
77 Michal BejčekMichal Bejček 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 12:27
78 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:34
79 Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12:37
80 Emil JavůrekEmil Javůrek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12:47
81 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12:47
82 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 12:55
83 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13:12
84 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13:39
85 David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13:39
86 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13:51
87 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14:30
Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
David CachDavid Cach 02 AK MostAK Most DNS
Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Vojtěch HerianVojtěch Herian 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
David NovotnýDavid Novotný 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Šimon LukašákŠimon Lukašák 02 AK ŠternberkAK Šternberk DNS
David NohelDavid Nohel 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNS
Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
Daniel BuštaDaniel Bušta 02 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. DNS
Jakub MartinůJakub Martinů 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Jaroslav VšetičkaJaroslav Všetička 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 104 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 19.11.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07:01
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:06
3 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07:07
4 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 07:07
5 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07:18
6 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07:19
7 Petr KučeraPetr Kučera 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:21
8 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07:24
9 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07:24
10 Jan KopřivaJan Kopřiva 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 07:26
11 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07:27
12 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07:30
13 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 07:30
14 Dominik VebrDominik Vebr 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 07:31
15 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07:32
16 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07:34
17 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07:37
18 Tomáš DoušekTomáš Doušek 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07:41
19 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07:42
20 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 07:43
21 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07:44
22 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 07:44
23 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07:45
24 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07:45
25 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07:47
26 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 AC ProstějovAC Prostějov 07:48
27 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07:48
28 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07:50
29 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07:50
30 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 AK MostAK Most 07:53
31 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07:53
32 Michal SmetanaMichal Smetana 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07:54
33 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07:58
34 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07:59
35 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08:02
36 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08:02
37 Albert MatějkaAlbert Matějka 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08:03
38 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08:04
39 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08:06
40 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08:07
41 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:08
42 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 08:13
43 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:19
44 Jakub CábaJakub Cába 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:20
45 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08:21
46 Samuel ŘíhaSamuel Říha 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08:24
47 Daniel ČervenkaDaniel Červenka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:24
48 Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 08:25
49 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 08:27
50 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08:30
51 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08:30
52 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08:31
53 Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08:32
54 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08:34
55 Pavel ŘapekPavel Řapek 03 AK ŽatecAK Žatec 08:35
56 Hynek BartoňHynek Bartoň 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:35
57 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 08:35
58 Jakub SmolaJakub Smola 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08:37
59 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08:37
60 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08:39
61 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08:44
62 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08:46
63 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08:47
64 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08:48
65 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08:50
66 Adam JustaAdam Justa 04 ASK LovosiceASK Lovosice 08:51
67 Filip VertéšiFilip Vertéši 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08:52
68 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08:54
69 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08:55
70 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08:56
71 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08:58
72 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:01
73 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 09:03
74 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09:04
75 Petr VačkářPetr Vačkář 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09:05
76 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09:07
77 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:09
78 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09:17
79 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:31
80 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:38
81 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10:42
82 Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10:48
Jakub MarekJakub Marek 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Marek ŠtorekMarek Štorek 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov DNS
Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNS
Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
David SurákDavid Surák 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNS
Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Vojtěch BurianVojtěch Burian 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Celkem 93 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 19.11.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21:18
2 Nývltová Eva VrabcováNývltová Eva Vrabcová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 21:44
3 Eva KrchováEva Krchová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21:56
4 Matyášová Pavla SchornáMatyášová Pavla Schorná 80 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 22:12
5 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22:16
6 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22:25
7 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 22:26
8 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22:29
9 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22:42
10 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 23:18
11 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 23:22
12 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 23:30
13 Tereza LajdováTereza Lajdová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23:31
14 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice 23:35
15 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23:43
16 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23:45
17 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23:53
18 Taťána MetelkováTaťána Metelková 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23:57
19 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 75 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24:00
20 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24:00
21 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24:13
22 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 24:15
23 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24:19
24 Petra KubešováPetra Kubešová 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24:41
25 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24:54
26 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24:59
27 Vladěna HrstkováVladěna Hrstková 87 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 25:02
28 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 25:21
29 Dominika TýlováDominika Týlová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25:22
30 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 25:52
31 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25:59
32 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26:02
33 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26:17
34 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 26:34
35 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 26:53
36 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27:21
37 Barbora MackováBarbora Macková 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27:53
38 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 28:14
Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Helena MužíčkováHelena Mužíčková 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Svatoslava KacířováSvatoslava Kacířová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Pavla ZahálkováPavla Zahálková 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 44 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 19.11.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 15:24
2 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15:44
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16:03
4 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:16
5 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16:24
6 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16:27
7 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16:34
8 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16:35
9 Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK ŠternberkAK Šternberk 16:40
10 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16:44
11 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16:49
12 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:54
13 Tereza ČechováTereza Čechová 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 17:07
14 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17:21
15 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:32
16 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 17:35
17 Nikola PeterkováNikola Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17:38
18 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 17:43
19 Hana PeterkováHana Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17:43
20 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 97 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 17:51
21 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17:57
22 Lenka PeterkováLenka Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18:00
23 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18:04
24 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 18:05
25 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 AK MostAK Most 18:12
26 Dorota PávováDorota Pávová 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18:17
27 Veronika MarkováVeronika Marková 98 AC PardubiceAC Pardubice 18:18
28 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 18:58
29 Tereza VelichováTereza Velichová 97 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:20
30 Marie KrálíkováMarie Králíková 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19:42
31 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20:06
Natálie VíškováNatálie Víšková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Zdislava PokornáZdislava Pokorná 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
Celkem 33 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 19.11.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza JanošíkováTereza Janošíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 10:49
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:58
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:07
4 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11:18
5 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:24
6 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 11:24
7 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 11:26
8 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:27
9 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:42
10 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11:49
11 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11:52
12 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:53
13 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12:06
14 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:08
15 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12:12
16 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12:13
17 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:15
18 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:15
19 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:16
20 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12:20
21 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:25
22 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 12:28
23 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12:30
24 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12:31
25 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:33
26 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 12:37
27 Anna PTÁKOVÁAnna PTÁKOVÁ 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12:38
28 Martina OpálkováMartina Opálková 00 TJ OslavanyTJ Oslavany 12:40
29 Anna Marie HejnáAnna Marie Hejná 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12:41
30 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12:43
31 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:47
32 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:05
33 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 JAC BrnoJAC Brno 13:10
34 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13:17
35 Nicole ČadkováNicole Čadková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13:18
36 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13:21
37 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:25
38 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13:36
39 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13:36
40 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:37
41 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 13:40
42 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14:08
43 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:32
Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Julie RampírováJulie Rampírová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Barbora NejedláBarbora Nejedlá 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Adéla ŠafránkováAdéla Šafránková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Adéla HanzlováAdéla Hanzlová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Barbora KoškováBarbora Košková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk DNS
Celkem 58 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 19.11.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:58
2 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11:21
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:26
4 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:29
5 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:41
6 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11:47
7 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:49
8 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11:49
9 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11:52
10 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:54
11 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:05
12 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 12:14
13 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:17
14 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12:18
15 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12:20
16 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12:24
17 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:25
18 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:31
19 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12:38
20 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12:39
21 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 12:40
22 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:44
23 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:46
24 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:49
25 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 12:51
26 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12:54
27 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 12:54
28 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12:55
29 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:58
30 Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13:05
31 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13:09
32 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 13:14
33 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13:17
34 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 13:18
35 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 AK ŠternberkAK Šternberk 13:20
36 Sabina JirmanováSabina Jirmanová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:20
37 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13:22
38 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13:23
39 Martina CoufalováMartina Coufalová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13:25
40 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:25
41 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13:28
42 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK ŠternberkAK Šternberk 13:30
43 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13:33
44 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 13:34
45 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13:35
46 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13:36
47 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13:37
48 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:37
49 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:41
50 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13:45
51 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13:48
52 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 13:49
53 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13:50
54 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13:51
55 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 13:52
56 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13:52
57 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13:52
58 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13:54
59 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:57
60 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 13:58
61 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13:59
62 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14:00
63 Tereza KelnerováTereza Kelnerová 02 AK ŽatecAK Žatec 14:06
64 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14:08
65 Ema MarkováEma Marková 02 AK ŠternberkAK Šternberk 14:13
66 Tereza MartynkováTereza Martynková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:13
67 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 14:16
68 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14:19
69 Šárka HavlováŠárka Havlová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:21
70 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14:27
71 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:34
72 Jana ZítkováJana Zítková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:38
73 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:38
74 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14:41
75 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:58
76 Martina DerkováMartina Derková 01 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 15:10
77 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:20
78 Anna TomčanováAnna Tomčanová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15:27
79 Karolína KačmárováKarolína Kačmárová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15:40
80 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15:50
81 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:59
82 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 16:44
83 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18:38
84 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 18:38
Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Kateřina PravečkováKateřina Pravečková 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. DNS
Anna VenclováAnna Venclová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Tereza KvapilováTereza Kvapilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 94 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 19.11.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 07:25
2 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07:34
3 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07:40
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:47
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 07:48
6 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 07:51
7 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07:53
8 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 07:54
9 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:58
10 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08:01
11 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:03
12 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:06
13 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08:07
14 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08:09
15 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 08:12
16 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08:13
17 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08:14
18 Matilda JežkováMatilda Ježková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08:16
19 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08:17
20 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 08:17
21 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08:21
22 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08:22
23 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08:23
24 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:23
25 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:25
26 Petra JančarováPetra Jančarová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:26
27 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08:27
28 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08:28
29 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08:29
30 Veronika StekláVeronika Steklá 03 AK BílinaAK Bílina 08:33
31 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08:33
32 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08:33
33 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08:33
34 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08:36
35 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08:36
36 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08:39
37 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08:41
38 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08:42
39 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08:44
40 Natálie BajerováNatálie Bajerová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:44
41 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08:45
42 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08:47
43 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08:47
44 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08:48
45 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08:49
46 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 08:49
47 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08:51
48 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08:51
49 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08:51
50 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08:53
51 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08:54
52 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08:56
53 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 08:57
54 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08:57
55 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08:59
56 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09:03
57 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09:05
58 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 09:07
59 Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09:08
60 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09:08
61 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09:10
62 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09:11
63 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:13
64 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09:13
65 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09:17
66 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09:20
67 Klára KohoutováKlára Kohoutová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09:27
68 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:28
69 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09:29
70 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09:29
71 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09:30
72 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:30
73 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09:32
74 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 09:34
75 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09:35
76 Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09:45
77 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09:45
78 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09:51
79 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09:51
80 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:52
81 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:07
82 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:07
83 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 10:10
84 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10:11
85 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11:12
86 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:12
87 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12:25
Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNF
Simona BuštováSimona Buštová 03 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. DNS
Lucie MolíkováLucie Molíková 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Sofie PadyšákováSofie Padyšáková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Veronika ProkešováVeronika Prokešová 03 Atletika BenešovAtletika Benešov DNS
Natálie PleskačováNatálie Pleskačová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 100 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(so, 19.11.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 32:15
2 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32:38
3 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 33:02
4 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 33:14
5 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 33:16
6 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 33:25
7 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK KroměřížAK Kroměříž 33:33
8 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 33:39
9 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33:40
10 Jan ProcházkaJan Procházka 84 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 33:47
11 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34:08
12 Petr PechekPetr Pechek 83 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 34:27
13 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 34:30
14 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 34:54
15 Róbert ŠtefkoRóbert Štefko 68 AK KroměřížAK Kroměříž 34:58
16 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35:09
17 Jiří PetrJiří Petr 79 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35:12
18 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35:13
19 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35:14
20 Jan HavlíčekJan Havlíček 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35:16
21 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 35:20
22 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 35:21
23 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35:37
24 Jan ZemaníkJan Zemaník 90 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 35:51
25 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 AK KroměřížAK Kroměříž 36:33
26 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 36:39
27 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 37:00
28 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37:08
29 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 37:16
30 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37:32
31 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37:34
32 Vojtěch GrünVojtěch Grün 92 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 37:40
33 Jan VetchýJan Vetchý 85 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 37:42
34 Pavel DvořákPavel Dvořák 82 AC ProstějovAC Prostějov 37:51
35 Martin FrelichMartin Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37:53
36 Jan JežekJan Ježek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38:39
37 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 39:22
38 Michal ČernýMichal Černý 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 39:27
39 Miroslav KantekMiroslav Kantek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 39:36
40 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 42:53
41 Pavel MužíčekPavel Mužíček 84 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 43:22
42 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 45:45
Milan HrazděraMilan Hrazděra 84 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Ladislav KučeraLadislav Kučera 76 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... DNF
Michal BurianMichal Burian 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNF
Pavel FrelichPavel Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Martin VacekMartin Vacek 69 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... DNS
Martin JandaMartin Janda 80 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Nicolae-Alberto RiciuNicolae-Alberto Riciu 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Ondřej RosaOndřej Rosa 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 53 závodníků

Přespolní běh mílaři - Muži

(so, 19.11.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:57
2 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:03
3 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:07
4 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:08
5 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:12
6 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 13:16
7 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13:21
8 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 13:25
9 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:28
10 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:35
11 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:37
12 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 13:38
13 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:40
14 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13:45
15 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:47
16 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13:51
17 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 13:53
18 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:53
19 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13:54
20 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13:55
21 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13:57
22 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:57
23 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK ŠternberkAK Šternberk 14:00
24 Petr KonečnýPetr Konečný 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14:04
25 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 14:08
26 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14:10
27 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 14:11
28 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:14
29 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14:15
30 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:16
31 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14:16
32 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 95 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14:17
33 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14:21
34 Martin ČernýMartin Černý 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:22
35 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14:23
36 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:26
37 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KroměřížAK Kroměříž 14:28
38 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14:36
39 Jiří RosolJiří Rosol 74 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14:36
40 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:37
41 Dominik VoráčDominik Voráč 94 AC ProstějovAC Prostějov 14:39
42 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14:41
43 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14:46
44 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14:49
45 Jiří TeplýJiří Teplý 94 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14:50
46 Roman BonkRoman Bonk 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 14:51
47 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 14:53
48 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14:55
49 Tomáš FliedrTomáš Fliedr 76 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 15:00
50 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 15:03
51 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 15:11
52 Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:16
53 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 15:23
54 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15:35
55 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 15:48
56 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15:52
57 Nikolaos MachNikolaos Mach 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15:52
58 Tomáš KapalTomáš Kapal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16:10
59 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 16:29
Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNF
Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Jan KohutJan Kohut 85 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. DNS
Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Filip FurišFilip Furiš 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNS
Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 72 závodníků