výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Tradiční Děčínská míle, 2. kolo KPD mužů a žen

Děčín (11. 6. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.75
2 David MorávekDavid Morávek 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 11.87
3 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 12.30
4 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.90
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.25
6 Dominik KoubaDominik Kouba 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.51
7 Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 ASK DěčínASK Děčín 13.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan FormánekIvan Formánek 93 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 11.83
2 Dominik BoušeDominik Bouše 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.24
3 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.56
4 Adam MotlAdam Motl 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.83
5 Timon Josef HozákTimon Josef Hozák 01 ASK DěčínASK Děčín 14.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 11.81
2 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.28
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.51
4 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 12.90
MB Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12.59
MB Vítek ŠpelinaVítek Špelina 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.79
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 11.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.64 11.00
2 Ivan FormánekIvan Formánek 93 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 11.65 9.00
3= Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 12.05 7.50
3= David MorávekDavid Morávek 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.05 7.50
5 Dominik BoušeDominik Bouše 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.14 6.00
6 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.15 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.6.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 12.34 4.00
2 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.52 3.00
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.63 2.00
4 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 12.67 1.00
5 Adam MotlAdam Motl 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.90
6 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.12
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 12.64 11.00
2 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.61 9.00
3 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.06 8.00
4 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.10 7.00
5 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.40 6.00
6 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.61 5.00
7 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.97 4.00
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.18 11.00
2 Ivan FormánekIvan Formánek 93 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 23.27 9.00
3 Petr PoselPetr Posel 98 ASK LovosiceASK Lovosice 23.28 8.00
4 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 24.25 7.00
5 David MorávekDavid Morávek 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 24.69 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 24.38 6.00
2 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 24.94 4.00
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.66 2.00
4 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26.94
Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 25.27 3.00
2 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 25.99
3 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 26.49
4 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 26.65
MB Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 25.70
Dominik BoušeDominik Bouše 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 25.87 1.00
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.30
3 Jan FreibergJan Freiberg 01 ASK DěčínASK Děčín 28.84
4 Timon Josef HozákTimon Josef Hozák 01 ASK DěčínASK Děčín 29.87
MB Vítek ŠpelinaVítek Špelina 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 27.64
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 26.52 11.00
2 Eliška VašákováEliška Vašáková 01 ASK DěčínASK Děčín 29.04 9.00
3 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 30.40 8.00
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 30.54 7.00
5 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová 01 ASK DěčínASK Děčín 31.13 6.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 52.10 11.00
2 Petr PoselPetr Posel 98 ASK LovosiceASK Lovosice 52.35 9.00
3 Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 53.02 8.00
4 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 53.46 7.00
5 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 54.07 6.00
6 Dominik BoušeDominik Bouše 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 59.52 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 57.16 5.00
2 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 57.33 4.00
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 58.92 3.00
4 Dominik KoubaDominik Kouba 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 62.97 1.00
5 Jan FreibergJan Freiberg 01 ASK DěčínASK Děčín 67.09
6 Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 ASK DěčínASK Děčín 72.70
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VašákováEliška Vašáková 01 ASK DěčínASK Děčín 65.23 11.00
2 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 72.94 9.00
3 Veronika BeckováVeronika Becková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 74.47 8.00
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 75.43 7.00
Celkem 4 závodníků

1 anglická míle - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin RoubíčekMartin Roubíček 75 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:45.17 11.00
2 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice 4:54.17 9.00
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:58.89 8.00
4 Josef VlkJosef Vlk 00 ASK DěčínASK Děčín 5:03.30 7.00
5 Marek FuniokMarek Funiok 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:04.43 6.00
6 Hynek HázaHynek Háza 99 ASK DěčínASK Děčín 5:04.81 5.00
7 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:05.33 4.00
8 Jiří VlčekJiří Vlček 73 ASK DěčínASK Děčín 5:05.66 3.00
9 Pavel FrydrychPavel Frydrych 81 ASK DěčínASK Děčín 5:12.66 2.00
10 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:15.43 1.00
11 Tomáš CharvátTomáš Charvát 73 ASK DěčínASK Děčín 5:16.83
12 Josef NovotnýJosef Novotný 79 ASK DěčínASK Děčín 5:25.25
13 Tomáš PlačekTomáš Plaček 63 ASK DěčínASK Děčín 6:26.77
MB Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 4:52.67
MB Vítězslav VeselýVítězslav Veselý 66 NeregistrovaníNeregistrovaní 5:17.90
MB Matys BohoušMatys Bohouš 88 NeregistrovaníNeregistrovaní 5:18.96
MB Vladimír RůžičkaVladimír Růžička 62 NeregistrovaníNeregistrovaní 5:30.86
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 5:58.78
2 Josef VlkJosef Vlk 58 ASK DěčínASK Děčín 7:14.93
MB Lukáš EliášLukáš Eliáš 80 NeregistrovaníNeregistrovaní 5:19.70
MB Tomáš TonderTomáš Tonder 76 NeregistrovaníNeregistrovaní 5:34.67
MB Vladimír SlezákVladimír Slezák 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 5:38.84
MB Josef PrchlíkJosef Prchlík 77 Slavoj TerezínSlavoj Terezín 5:51.97
MB Martin MěkotaMartin Měkota 69 DC Panelák StarákDC Panelák Starák 6:15.42
MB Stanislav VobnášilStanislav Vobnášil 71 SKI team Dolní ŽlebSKI team Dolní Žleb 6:39.46
MB Jiří HolubJiří Holub 56 NeregistrovaníNeregistrovaní 6:47.18
MB Milan MockerMilan Mocker 64 SKI team Dolní ŽlebSKI team Dolní Žleb 7:04.35
MB František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8:51.74
Celkem 11 závodníků

1 anglická míle - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína ŠafaříkováKarolína Šafaříková 98 ASK DěčínASK Děčín 6:04.23 11.00
2 Lenka HrochováLenka Hrochová 81 ASK DěčínASK Děčín 6:25.42 9.00
3 Nela GothováNela Gothová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7:16.46 8.00
MB Renata ProkopováRenata Prokopová 68 LudvíkoviceLudvíkovice 6:41.59
Celkem 4 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HavelFilip Havel 91 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 16:50.07 11.00
2 Jakub KafkaJakub Kafka 99 ASK LovosiceASK Lovosice 17:02.33 9.00
3 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17:30.54 8.00
4 Jiří VlčekJiří Vlček 73 ASK DěčínASK Děčín 17:34.18 7.00
5 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 17:40.95 6.00
6 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17:42.50 5.00
7 Jan HandlířJan Handlíř 78 ASK DěčínASK Děčín 17:44.01 4.00
8 Patrik SlégrPatrik Slégr 94 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 17:44.55 3.00
9 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17:58.26 2.00
Celkem 9 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20.42 11.00
2 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 22.28 9.00
3 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.85 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Cmíral, Formánek, Morávek, Dittrich A - Cmíral, Formánek, Morávek, Dittrich Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 46.50 11.00
2 Weniger, Topš, Kafka, Posel Weniger, Topš, Kafka, Posel ASK LovosiceASK Lovosice 47.66 9.00
3 Petržilka, Kolorenč, Pokorný, Holešovský Petržilka, Kolorenč, Pokorný, Holešovský ASK DěčínASK Děčín 48.84 8.00
4 B - Motl, Novotný, Laube, Kraus B - Motl, Novotný, Laube, Kraus Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 49.32 7.00
5 Kouba, Čmuda P., Kříž, Bouše Kouba, Čmuda P., Kříž, Bouše TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.80 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kusová, Lukšanová, Kalová, Pelíšková Kusová, Lukšanová, Kalová, Pelíšková ASK DěčínASK Děčín 52.54
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.80 11.00
2 Jakub KrausJakub Kraus
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
97 1.70 9.00
3 Petr ŠímaPetr Šíma
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
88 1.65 8.00
4= Michal MocMichal Moc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.60 6.50
4= Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 1.60 6.50
6 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 1.60 5.00
7 Tomáš LaubeTomáš Laube
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1.50 4.00
8 Miroslav PavlíkMiroslav Pavlík
ASK LovosiceASK Lovosice
51 1.50 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 1.45 11.00
2 Nikol PelíškováNikol Pelíšková
ASK DěčínASK Děčín
00 1.45 9.00
3 Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 1.30 8.00
4 Tereza PodhorskáTereza Podhorská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 1.25 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub KrausJakub Kraus
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
97 2.50 11.00
2 Josef RajchertJosef Rajchert
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
98 2.40 9.00
3 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 2.00 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 6.13 -0.2 m/s 11.00
2 Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 5.78 -0.7 m/s 9.00
3 Michal LukášMichal Lukáš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
90 5.78 - m/s 8.00
4 Ondřej SeinerOndřej Seiner
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 5.63 - m/s 7.00
5 Martin TopšMartin Topš
ASK LovosiceASK Lovosice
96 5.51 +0.0 m/s 6.00
6 Michal MartinákMichal Martinák
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 5.15 - m/s 5.00
7 Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.15 +0.0 m/s 4.00
8 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 4.90 +0.0 m/s 3.00
9 Marek FuniokMarek Funiok
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 4.87 - m/s 2.00
MB Filip VaškoFilip Vaško
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 4.70 - m/s
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 5.08 +0.0 m/s 11.00
2 Nikol PelíškováNikol Pelíšková
ASK DěčínASK Děčín
00 4.77 +0.3 m/s 9.00
3 Karolína ŠafaříkováKarolína Šafaříková
ASK DěčínASK Děčín
98 4.33 +0.0 m/s 8.00
4 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 3.97 +0.0 m/s 7.00
5 Julie ProkešováJulie Prokešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 3.40 +0.0 m/s 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 27.44 11.00
2 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová
ASK DěčínASK Děčín
01 18.63 9.00
3 Šarlota HoffingerováŠarlota Hoffingerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 17.82 8.00
4 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 16.83 7.00
5 Tereza MyšákováTereza Myšáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 15.92 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Muži

(so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 43.28
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 39.17 11.00
2 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 34.12 9.00
3 Michal LukášMichal Lukáš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
90 30.99 8.00
4 Petr ŠímaPetr Šíma
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
88 30.27 7.00
5 Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 27.97 6.00
6 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 27.49 5.00
7 Štefan PšenákŠtefan Pšenák
ASK LovosiceASK Lovosice
59 24.76 4.00
8 Jan KřížJan Kříž
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 23.71 3.00
9 Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 18.26 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 22.22 11.00
2 Michaela KalováMichaela Kalová
ASK DěčínASK Děčín
97 15.83 9.00
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 37.36 11.00
2 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 33.03 9.00
3 Jan KřížJan Kříž
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 21.15 8.00
4 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 20.40 7.00
5 Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 18.72 6.00
6 Štefan PšenákŠtefan Pšenák
ASK LovosiceASK Lovosice
59 17.16 5.00
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 22.07 11.00
2 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 21.90 9.00
3 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 17.97 8.00
4 Šarlota HoffingerováŠarlota Hoffingerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 16.40 7.00
5 Tereza MyšákováTereza Myšáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 15.30 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman NěmečekRoman Němeček
ASK DěčínASK Děčín
80 45.23 11.00
2 Michal LukášMichal Lukáš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
90 44.10 9.00
3 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 43.78 8.00
4 Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 38.59 7.00
5 Petr ŠímaPetr Šíma
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
88 38.46 6.00
6 Jan KřížJan Kříž
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 36.92 5.00
7 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 36.86 4.00
8 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 36.54 3.00
9 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 30.11 2.00
10 Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 22.72 1.00
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 198.50
2 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 147.50
3 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 112.50
4 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 095.50
5 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 087.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 1 míle, 5000 m, 110 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, dálka, tyč, výška, 100 m, 400 m, 200 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 100 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 203.00
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 129.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 1 míle, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, dálka, výška
Celkem 2 závodníků