výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Jihlava (28. 5. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.16
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.37
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.43
4 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.68
5 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.03
6 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.26
MB Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.29
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.36
3 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.54
4 Jan StejskalJan Stejskal 95 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.65
5 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.99
6 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.11
7 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.69
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 28.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.32 11.00
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.33 9.00
3 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.40 8.00
4 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.53 7.00
5 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.72 6.00
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.81 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.5.2016) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StejskalJan Stejskal 95 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.68 4.00
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.72 3.00
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.02 2.00
4 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.17 1.00
5 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.35
6 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.81
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek Nezměřeno
Veronika HradováVeronika Hradová 99 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek Nezměřeno
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 TJ SušiceTJ Sušice Nezměřeno
Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ SušiceTJ Sušice Nezměřeno
Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov Nezměřeno
Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov Nezměřeno
Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov Nezměřeno
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.87
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.51
3 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 TJ SušiceTJ Sušice 13.55
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.97
5 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.02
6 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.25
7 Natálie ScholzováNatálie Scholzová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.66
2 Simona HaasováSimona Haasová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.39
3 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.47
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.61
5 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.74
6 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.85
7 Jolana HráchováJolana Hráchová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.20
2 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13.27
3 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.47
4 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ SušiceTJ Sušice 13.72
5 Barbora RillichováBarbora Rillichová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.13
Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 TJ SušiceTJ Sušice 13.28
2 Klára FilipováKlára Filipová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.24
3 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15.20
Celkem 3 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 28.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.56 11.00
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.62 9.00
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 TJ SušiceTJ Sušice 12.89 8.00
4 Simona HaasováSimona Haasová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.25 7.00
5 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13.26 6.00
6 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.29 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HolečkováKlára Holečková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.23 4.00
2 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 TJ SušiceTJ Sušice 13.26 3.00
3 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.34 2.00
4 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.36 1.00
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.67
6 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ SušiceTJ Sušice 13.70
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.34 11.00
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.70 9.00
3 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.98 7.00
4 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.26 5.00
5 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.40 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.91 8.00
2 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.01 6.00
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 23.79 1.00
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.95
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.34 4.00
2 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 23.58 2.00
3 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.11
4 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 25.77
Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.56 11.00
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 TJ SušiceTJ Sušice 25.72 9.00
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 25.97 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.69 7.00
5 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.23 4.00
MB Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 TJ SušiceTJ Sušice 27.54
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.84 6.00
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.05 5.00
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.33 3.00
4 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.85
5 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.32
6 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.35
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.73 1.00
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.79
3 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ SušiceTJ Sušice 28.45
4 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 TJ SušiceTJ Sušice 28.51
5 Lenka FialováLenka Fialová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 29.07
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.85
Jolana HráchováJolana Hráchová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.65
Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.90
Barbora RillichováBarbora Rillichová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 29.45
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.55 2.00
2 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 30.63
3 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 31.12
MB Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 TJ SušiceTJ Sušice DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.10 11.00
2 Jan StejskalJan Stejskal 95 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 51.51 9.00
3 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 51.79 8.00
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.96 7.00
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.99 6.00
6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.10 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 52.15 5.00
2 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.42 3.00
3 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 53.69 2.00
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 53.86 1.00
5 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 53.88
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 54.44
2 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 55.86
3 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.52
Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Radovan KöhlerRadovan Köhler 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 61.02 11.00
2 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 61.77 9.00
3 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 62.90 7.00
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 64.92 6.00
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 68.73 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 65.06 5.00
2 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 66.13 4.00
3 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 68.15 2.00
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 73.77
Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.38 8.00
2 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 66.60 3.00
3 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 TJ SušiceTJ Sušice 69.27
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 72.22
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:02.97 8.00
2 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:03.36 7.00
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.62 6.00
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:04.62 5.00
5 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:04.85 4.00
6 Roman BudilRoman Budil 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:08.33 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:02.0 11.00
2 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:02.5 9.00
3 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:05.8 3.00
4 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:06.0 2.00
5 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:12.5
6 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:14.9
7 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2:18.8
Poznámky:
Ruční měření.
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.96 11.00
2 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 TJ SušiceTJ Sušice 2:30.29 9.00
3 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:30.47 8.00
4 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:31.81 7.00
5 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 2:32.30 6.00
6 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:35.05 5.00
7 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:37.91 4.00
8 Viktorie PechováViktorie Pechová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:40.68 3.00
9 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:42.82 2.00
10 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:45.54 1.00
11 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:46.38
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:16.81 11.00
2 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:19.41 9.00
3 Roman BudilRoman Budil 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:20.14 8.00
4 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:23.86 7.00
5 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:24.74 6.00
6 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:34.99 5.00
7 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:36.19 4.00
8 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:37.61 3.00
9 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:55.20 2.00
MB Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:46.74
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Ivo ŠimurdaIvo Šimurda 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:07.69 11.00
2 Valerie SoukupováValerie Soukupová 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:07.97 9.00
3 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:26.91 8.00
4 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:48.59 7.00
5 Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:55.62 6.00
6 Ivana SchafhauserováIvana Schafhauserová 76 TJ SušiceTJ Sušice 5:58.31 5.00
7 Vanda HoláVanda Holá 74 TJ SušiceTJ Sušice 6:00.69 4.00
8 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6:05.89 3.00
Jaroslava ŠetlíkováJaroslava Šetlíková 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie SoukupováValerie Soukupová 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:43.11 11.00
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10:04.86 9.00
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11:01.34 8.00
4 Jaroslava ŠetlíkováJaroslava Šetlíková 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:20.89 7.00
5 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:39.63 6.00
6 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11:45.90 5.00
7 Petra ŠimáčkováPetra Šimáčková 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11:48.45 4.00
8 Anna ŠímováAnna Šímová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:51.50 3.00
9 Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12:16.35 2.00
10 Ivana SchafhauserováIvana Schafhauserová 76 TJ SušiceTJ Sušice 12:41.13 1.00
11 Vanda HoláVanda Holá 74 TJ SušiceTJ Sušice 12:53.40
12 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:57.21
13 Lenka PapežováLenka Papežová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14:14.46
Celkem 13 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34:41.56 11.00
2 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 34:43.05 9.00
3 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 34:51.59 8.00
4 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35:07.26 7.00
5 Martin FrelichMartin Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35:48.26 6.00
6 Pavel FrelichPavel Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 36:04.07 5.00
7 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 37:19.03 4.00
8 Radovan KöhlerRadovan Köhler 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 47:17.39 3.00
MB Roman BudilRoman Budil 69 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 35:09.96
Zdeněk NerudaZdeněk Neruda 83 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.60 11.00
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.16 9.00
3 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.99 6.00
4 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 17.42 5.00
5 Michaela MaryškováMichaela Maryšková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 18.22 2.00
6 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 18.70 0.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.84 8.00
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.95 7.00
3 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 18.12 4.00
4 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.18 3.00
5 Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.70 0.50
6 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 18.87
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.15 11.00
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.31 9.00
3 Ivo ŠimurdaIvo Šimurda 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 23.64 3.00
Jakub HrubýJakub Hrubý 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.55 8.00
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17.51 7.00
3 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 20.00 6.00
4 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 20.31 5.00
5 Pavel VaněkPavel Vaněk 73 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 21.66 4.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.42 11.00
2 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.36 9.00
3 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 62.92 7.00
4 Ivo ŠimurdaIvo Šimurda 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 71.72 2.00
Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 60.91 8.00
2 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 63.84 6.00
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 65.69 5.00
4 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 66.14 4.00
5 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 68.56 3.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.84 11.00
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 70.14 8.00
3 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 75.15 4.00
4 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 75.46 3.00
Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 67.26 9.00
2 Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 73.65 7.00
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 74.57 6.00
4 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 74.78 5.00
Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bárta,Valenta,Němejc,Habrda Bárta,Valenta,Němejc,Habrda T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.2 11.00
2 Rillich,Vondráček,Svoboda,Šejstal Rillich,Vondráček,Svoboda,Šejstal TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.5 8.00
3 Carda, Vondrů, Mička, Podolský Carda, Vondrů, Mička, Podolský TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 46.1 7.00
4 Křiklán, Poduška, Votava, Stejskal Křiklán, Poduška, Votava, Stejskal TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 46.2 6.00
5 Hrubý,Hykeš,Vostatek,Pěkný Hrubý,Hykeš,Vostatek,Pěkný VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 48.3 4.00
Poznámky:
ruční měření.
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havel,Adamec,Čečetka,Kuklík Havel,Adamec,Čečetka,Kuklík TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.3 9.00
2 Klimeš,Móri,Toman,Gabriel Klimeš,Móri,Toman,Gabriel TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 47.7 5.00
3 Nikl,Pech,Musil,Jakl Nikl,Pech,Musil,Jakl TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 48.5 3.00
4 Béreš,Burda,Zaňák,Holenda Béreš,Burda,Zaňák,Holenda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 49.1 2.00
5 Černý,Rys,Říha,Škrdleta Černý,Rys,Říha,Škrdleta TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 49.9 1.00
Poznámky:
ruční měření.
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cardová,Šimůnková,Burda R.,Burda M. Cardová,Šimůnková,Burda R.,Burda M. TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 50.8 11.00
2 Jedličková,Švecová,Tvrzová,Burdová Jedličková,Švecová,Tvrzová,Burdová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.9 9.00
3 Průšová,Oberleitnerová,Rillichová,Doubková Průšová,Oberleitnerová,Rillichová,Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 52.5 8.00
4 Fialová,Hráchová,Přibylová,Šůsová Fialová,Hráchová,Přibylová,Šůsová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 53.8 7.00
5 Brožová,Malá,Portová,Průchová Brožová,Malá,Portová,Průchová TJ SušiceTJ Sušice 53.9 6.00
6 Faktorová,Bendová,Votíková,Žohová Faktorová,Bendová,Votíková,Žohová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 57.0 1.00
Poznámky:
ruční měření.
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořáková,Syvulych,Krejčová,Vobořilová Dvořáková,Syvulych,Krejčová,Vobořilová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.6 5.00
2 Vavrečková,Šapaříková,Maryšková,Špererová Vavrečková,Šapaříková,Maryšková,Špererová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 55.8 4.00
3 Fixová,Vaňková B.,Němcová,Mičková Fixová,Vaňková B.,Němcová,Mičková TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 55.9 3.00
4 Zemanová,Dvořáková,Malečková,Chlupáčková Ž. Zemanová,Dvořáková,Malečková,Chlupáčková Ž. Atletika JihlavaAtletika Jihlava 56.5 2.00
MB Strusková,Němcová,Vránová,Štrachalová Strusková,Němcová,Vránová,Štrachalová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 56.0
Nováková,Dvořáková,Hoftová,Holečková Nováková,Dvořáková,Hoftová,Holečková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNQ
Poznámky:
ruční měření.
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.93 11.00
2 Jan NiklJan Nikl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
93 1.90 9.00
3 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.87 8.00
4 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.84 7.00
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.84 6.00
6= Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 1.81 4.00
6= Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 1.81 4.00
6= Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 1.81 4.00
9 David HavelDavid Havel
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.66 2.00
10 Václav CubínekVáclav Cubínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
96 1.66 1.00
MB Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 1.93
MB Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.76
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 1.68 11.00
2 Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.58 9.00
3= Daniela VránováDaniela Vránová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 1.52 7.00
3= Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1.52 7.00
3= Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.52 7.00
6 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.47 5.00
7 Anita KelemenováAnita Kelemenová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1.42 4.00
8 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.37 3.00
9 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 1.32 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
88 4.23 11.00
2 Jan StejskalJan Stejskal
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
95 4.03 9.00
3 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 3.83 8.00
4 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.63 7.00
5 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 3.03 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3.43 11.00
2 Mariana MaláMariana Malá
TJ SušiceTJ Sušice
96 3.23 9.00
3 Anna ŠímováAnna Šímová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 2.83 8.00
4 Kateřina KrškováKateřina Kršková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 2.43 7.00
5 Monika VobořilováMonika Vobořilová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 2.33 6.00
6= Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 2.13 4.50
6= Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 2.13 4.50
8 Daniela VránováDaniela Vránová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 1.93 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.60 -0.8 m/s 11.00
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 6.52 -0.9 m/s 9.00
3 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.50 -1.9 m/s 8.00
4 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.33 +0.0 m/s 7.00
5 David HavelDavid Havel
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 6.23 -1.2 m/s 6.00
6 Jakub HrubýJakub Hrubý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
95 6.08 -0.4 m/s 5.00
7 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 6.08 -1.7 m/s 4.00
8 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 6.00 -0.4 m/s 3.00
9 Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 5.90 -1.3 m/s 2.00
10 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 5.81 +0.0 m/s 1.00
11 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.72 -1.0 m/s
12 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 5.63 +0.0 m/s
13 Václav CubínekVáclav Cubínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
96 5.44 -0.4 m/s
14 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 5.33 -1.0 m/s
15 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.28 -3.0 m/s
16 Adam KlimešAdam Klimeš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.14 -0.9 m/s
Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
88 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 5.56 +2.8 m/s 5.50 +0.0 m/s 11.00
2 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.54 -1.5 m/s 9.00
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.31 -0.6 m/s 8.00
4 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ SušiceTJ Sušice
02 5.20 -1.6 m/s 7.00
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 5.00 -0.6 m/s 6.00
6 Anna TouskováAnna Tousková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 4.94 +0.0 m/s 5.00
7 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.83 -1.0 m/s 4.00
8 Mariana MaláMariana Malá
TJ SušiceTJ Sušice
96 4.71 +0.7 m/s 3.00
9 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.68 +1.2 m/s 2.00
10 Simona HaasováSimona Haasová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.67 -1.9 m/s 1.00
11 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.64 -0.6 m/s
12 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.62 +1.4 m/s
13 Monika VobořilováMonika Vobořilová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.58 -0.8 m/s
14 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4.55 +0.0 m/s
15 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.55 -0.5 m/s
16 Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 4.54 +0.6 m/s
17 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.53 -0.9 m/s
18 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.52 -0.8 m/s
19 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 4.46 +1.4 m/s
20 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.20 -0.9 m/s
21 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.14 -0.7 m/s
22 Eliška FixováEliška Fixová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.68 -2.4 m/s
Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 NM
Michaela MaryškováMichaela Maryšková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 NM
Anita KelemenováAnita Kelemenová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 DNS
Celkem 25 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HavelDavid Havel
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 13.19 -0.5 m/s 11.00
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 13.14 +0.0 m/s 9.00
3 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 12.29 +0.0 m/s 8.00
4 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 12.21 -0.7 m/s 7.00
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 11.78 +0.0 m/s 6.00
6 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 11.53 -0.7 m/s 5.00
MB Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 13.44 -0.4 m/s
MB Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 11.56 -0.4 m/s
Jakub HrubýJakub Hrubý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
95 DNS
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 10.80 +0.0 m/s 11.00
2 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.54 -0.5 m/s 9.00
3 Mariana MaláMariana Malá
TJ SušiceTJ Sušice
96 10.02 -0.5 m/s 8.00
4 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.74 +0.0 m/s 7.00
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 09.58 +0.0 m/s 6.00
MB Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 10.08
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 11.42 11.00
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.63 9.00
3 Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 10.37 8.00
4 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
82 10.18 7.00
5 Kateřina KrškováKateřina Kršková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 09.94 6.00
6 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 09.90 5.00
7 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 08.97 4.00
8 Kristýna HvozdovskáKristýna Hvozdovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 07.64 3.00
Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 14.22 11.00
2 Miroslav PetrMiroslav Petr
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
78 13.44 9.00
3 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 12.63 8.00
4 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 12.20 7.00
5 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 12.06 6.00
6 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 11.67 5.00
7 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 11.48 4.00
8 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 11.31 3.00
9 Petr MatrasPetr Matras
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
83 11.04 2.00
10 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 10.78 1.00
11 Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 10.72
12 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 10.70
13 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 10.68
14 Michael BražinaMichael Bražina
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
84 10.42
15 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 10.14
David PodobaDavid Podoba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 34.50 11.00
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 33.30 9.00
3 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 31.60 8.00
4 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 27.14 7.00
5 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 26.97 6.00
6 Michaela LondováMichaela Londová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 25.99 5.00
7 Lenka FialováLenka Fialová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 25.29 4.00
8 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
55 24.36 3.00
9 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
82 23.47 2.00
10 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 22.94 1.00
11 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 22.00
12 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 20.10
13 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 20.00
14 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 19.55
15 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 18.00
16 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 14.60
Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 DNS
Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PetrMiroslav Petr
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
78 44.76 11.00
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 40.91 9.00
3 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 40.83 8.00
4 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 37.77 7.00
5 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 35.51 6.00
6 Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 32.85 5.00
7 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 32.77 4.00
8 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 31.20 3.00
9 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 30.79 2.00
10 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 30.28 1.00
11 Petr MatrasPetr Matras
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
83 30.26
12 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 30.01
13 Michal ČernýMichal Černý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 29.50
14 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 26.22
15 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 25.90
16 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 24.67
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 DNS
Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 31.98 11.00
2 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 30.79 9.00
3 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 25.31 8.00
4 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 24.21 7.00
5 Michaela LondováMichaela Londová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 23.15 6.00
6 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 21.24 5.00
7 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
55 20.48 4.00
8 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 18.90 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 50.37 11.00
2 Radim JebavýRadim Jebavý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
73 43.59 9.00
3 Tomáš RysTomáš Rys
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 42.34 8.00
4 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 36.80 7.00
5 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 36.54 6.00
6 Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
93 34.60 5.00
7 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 34.23 4.00
8 Petr MatrasPetr Matras
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
83 31.15 3.00
9 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
70 29.29 2.00
10 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 25.37 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 38.08 11.00
2 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
82 35.30 9.00
3 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 34.56 8.00
4 Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 33.60 7.00
5 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 30.86 6.00
6 Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 29.96 5.00
7 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 27.99 4.00
8 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 27.95 3.00
9 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 27.57 2.00
10 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 26.49 1.00
11 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 26.41
12 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 24.77
13 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 23.80
14 Veronika HradováVeronika Hradová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
99 22.32
15 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 21.88
16 Natálie ScholzováNatálie Scholzová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 19.60
Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 DNS
Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 56.00 11.00
2 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 53.58 9.00
3 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 51.68 8.00
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 50.46 7.00
5 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 48.40 6.00
6 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 48.00 5.00
7 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 46.09 4.00
8 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 44.70 3.00
9 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 44.20 2.00
10 Jan NiklJan Nikl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
93 44.05 1.00
11 Michael BražinaMichael Bražina
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
84 42.58
12 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 36.12
13 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 33.73
14 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 31.38
David PodobaDavid Podoba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 DNS
Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 DNS
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 208.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 194.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 194.00
4 VLASI VLASI TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 174.00
5 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 088.00
6 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 061.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x100 m, 800 m, 110 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 100 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 173.00
2 VLASI VLASI TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 156.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 151.00
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 114.00
5 SUSIC SUSIC TJ SušiceTJ Sušice 101.50
6 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 096.50
7 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 082.00
8 STRIB STRIB TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 047.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x100 m, 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 100 m, 4x100 m
Celkem 8 závodníků