výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Čáslav (11. 6. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.53
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.02
3 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.09
4 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 12.10
5 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.39
6 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BoďaDaniel Boďa 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.70
2 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.04
3 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.05
4 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.26
5 Martin PaťhaMartin Paťha 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.47
6 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 11.79
2 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.81
3 Zouri Alex AlZouri Alex Al 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12.00
4 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.20
5 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.23
6 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.94
2 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.00
3 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.01
4 Jan MorkesJan Morkes 90 AC ČáslavAC Čáslav 12.08
5 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.25
6 Martin BartošekMartin Bartošek 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.36
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.42 11.00
2 Daniel BoďaDaniel Boďa 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.53 9.00
3 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 11.74 8.00
4 Zouri Alex AlZouri Alex Al 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.86 7.00
5 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.93 6.00
6 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11.72 4.00
2 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11.81 3.00
3 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.90 2.00
4 Jan MorkesJan Morkes 90 AC ČáslavAC Čáslav 11.91 1.00
5 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.99
6 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.93
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 13.13
2 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.59
3 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC ČáslavAC Čáslav 13.85
4 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.86
5 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.39
2 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 AC PardubiceAC Pardubice 13.62
3 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.64
4 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 13.76
5 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 14.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.35
2 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 AC PardubiceAC Pardubice 13.42
3 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.57
4 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 14.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 13.07 11.00
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.22 9.00
3 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.36 8.00
4 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 AC PardubiceAC Pardubice 13.40 7.00
5 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 AC PardubiceAC Pardubice 13.63 6.00
6 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.46 4.00
2 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.58 3.00
3 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.73 2.00
4 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC ČáslavAC Čáslav 13.90 1.00
5 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.95
Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 22.96 11.00
2 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 23.11 9.00
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23.24 8.00
4 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 23.81 6.00
5 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 AC ČáslavAC Čáslav 24.38 2.00
Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BoďaDaniel Boďa 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 23.57 7.00
2 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 23.90 5.00
3 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 24.15 4.00
4 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 24.37 3.00
5 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 24.66
Zouri Alex AlZouri Alex Al 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24.45 1.00
2 Martin BartošekMartin Bartošek 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 24.91
3 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25.23
4 Vít VíznerVít Vízner 00 AC ČáslavAC Čáslav 25.33
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC ČáslavAC Čáslav 25.84
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 26.22 11.00
2 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC ČáslavAC Čáslav 26.55 9.00
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 27.29 6.00
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 AC ČáslavAC Čáslav 27.35 5.00
5 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 27.76 3.00
6 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 27.94 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.82 8.00
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.97 7.00
3 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 27.59 4.00
4 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 AC PardubiceAC Pardubice 27.78 2.00
5 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 28.03
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 28.34
2 Anna ZichováAnna Zichová 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 28.80
3 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 AC ČáslavAC Čáslav 28.90
4 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 AC PardubiceAC Pardubice 29.00
5 Anna KošatováAnna Košatová 01 AC ČáslavAC Čáslav 29.25
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 49.76 11.00
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 50.55 9.00
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.22 8.00
4 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 51.56 7.00
5 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 52.36 5.00
6 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 54.50 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 AC ČáslavAC Čáslav 51.64 6.00
2 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 52.67 4.00
3 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 53.72 3.00
4 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 55.00 1.00
5 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 56.17
Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.36
2 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 56.29
3 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 58.24
Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Martin PaťhaMartin Paťha 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 56.48 11.00
2 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC ČáslavAC Čáslav 57.73 9.00
3 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 AC ČáslavAC Čáslav 60.77 8.00
4 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 61.32 7.00
5 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC PardubiceAC Pardubice 63.21 5.00
6 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 63.49 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 63.13 6.00
2 Anna KošatováAnna Košatová 01 AC ČáslavAC Čáslav 64.04 3.00
3 Tereza VavřinováTereza Vavřinová 01 AC PardubiceAC Pardubice 65.01 2.00
4 Anna ZichováAnna Zichová 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 65.34 1.00
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 65.40
6 Petra MandátováPetra Mandátová 90 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 66.62
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:57.28 11.00
2 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 1:57.74 9.00
3 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1:57.99 8.00
4 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1:58.76 7.00
5 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1:59.07 6.00
6 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:01.08 5.00
7 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:01.30 4.00
8 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:02.14 3.00
9 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:04.79 2.00
10 Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 AC ČáslavAC Čáslav 2:05.77 1.00
11 Tomáš PlocrTomáš Plocr 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:12.15
12 Matyáš UrbanMatyáš Urban 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:15.73
13 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:18.23
Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová DNF
Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNP
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC ČáslavAC Čáslav 2:22.30 11.00
2 Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:23.73 9.00
3 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:24.64 8.00
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:25.89 7.00
5 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:35.39 6.00
6 Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 AC PardubiceAC Pardubice 3:11.69 5.00
MB Adéla FilounováAdéla Filounová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:38.80
Markéta HronováMarkéta Hronová 90 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4:06.65 11.00
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:11.36 9.00
3 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:11.61 8.00
4 Jan HockJan Hock 98 AC ČáslavAC Čáslav 4:12.12 7.00
5 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:12.79 6.00
6 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:14.28 5.00
7 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:14.74 4.00
8 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 95 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:14.99 3.00
9 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:15.74 2.00
10 Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:17.95 1.00
11 Matouš FrancMatouš Franc 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:19.47
12 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 4:22.42
13 Martin PavlišMartin Pavliš 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:26.21
14 Tomáš KouřilTomáš Kouřil 93 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:51.29
15 Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav 4:52.57
MB Ondřej MachOndřej Mach 94 AC ČáslavAC Čáslav 4:16.07
Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNP
Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNP
Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNP
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:57.99 11.00
2 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 5:05.50 9.00
3 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC ČáslavAC Čáslav 5:06.42 8.00
4 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 AC ČáslavAC Čáslav 5:17.08 7.00
5 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 5:22.16 6.00
6 Marcela NývltováMarcela Nývltová 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:30.20 5.00
7 Martina NovákováMartina Nováková 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5:37.52 4.00
8 Eliška ČešíkováEliška Češíková 88 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:38.54 3.00
9 Lucie DobrovolnáLucie Dobrovolná 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:45.79 2.00
10 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5:46.71 1.00
11 Eva SekaninováEva Sekaninová 91 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5:46.89
12 Jitka KalnáJitka Kalná 75 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6:28.43
MB Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 AC ČáslavAC Čáslav 5:18.32
MB Anna HorákováAnna Horáková 01 AC ČáslavAC Čáslav 5:44.99
Erika MusilováErika Musilová 91 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová DNP
Markéta RodováMarkéta Rodová 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová DNP
Celkem 16 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 18:41.56 11.00
2 Veronika MarkováVeronika Marková 98 AC PardubiceAC Pardubice 19:18.97 9.00
3 Martina NovákováMartina Nováková 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 20:11.93 8.00
4 Marcela NývltováMarcela Nývltová 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20:19.59 7.00
5 Markéta RodováMarkéta Rodová 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 20:31.24 6.00
6 Petra MandátováPetra Mandátová 90 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21:25.74 5.00
7 Eva SekaninováEva Sekaninová 91 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 21:30.49 4.00
8 Markéta HronováMarkéta Hronová 90 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21:44.23 3.00
9 Jitka KalnáJitka Kalná 75 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 22:25.00 2.00
10 Kamila VěchtováKamila Věchtová 76 AC ČáslavAC Čáslav 23:09.59 1.00
11 Lenka BroučkováLenka Broučková 86 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 23:32.35
12 Erika MusilováErika Musilová 91 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 24:41.77
Celkem 12 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 33:24.59 11.00
2 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 33:39.88 9.00
3 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 34:07.79 8.00
4 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 34:15.87 7.00
5 Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 35:03.59 6.00
6 Tomáš KouřilTomáš Kouřil 93 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 35:06.06 5.00
7 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 35:06.39 4.00
8 Martin BerkaMartin Berka 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 35:06.46 3.00
9 Tomáš TóthTomáš Tóth 90 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 35:06.83 2.00
10 Jan JežekJan Ježek 85 AC ČáslavAC Čáslav 35:29.73 1.00
11 Miroslav BednářMiroslav Bednář 65 AC ČáslavAC Čáslav 36:06.70
12 Mojmír SvobodaMojmír Svoboda 66 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 38:01.59
13 Adam BártaAdam Bárta 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 40:03.88
14 Adam HruškaAdam Hruška 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41:06.89
Jakub RichterJakub Richter 92 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.08 11.00
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.46 9.00
3 Dominika HyskováDominika Hysková 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 16.23 7.00
4 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 16.39 6.00
5 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková 80 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16.91 5.00
Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠmídováPetra Šmídová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16.20 8.00
2 Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 17.14 4.00
3 Ivona BambuškováIvona Bambušková 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 17.66 3.00
4 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková 94 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 17.71 2.00
5 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC ČáslavAC Čáslav 18.24 1.00
6 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 19.17
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 AC PardubiceAC Pardubice 15.96
MB Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 99 AC PardubiceAC Pardubice 16.67
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 85 AC ČáslavAC Čáslav 16.13 11.00
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 16.94 9.00
3 Josef NovákJosef Novák 85 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 19.13 8.00
4 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 20.15 6.00
5 Adam BártaAdam Bárta 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 22.34 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 19.93 7.00
2 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20.70 5.00
3 Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav 20.84 4.00
4 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 AC ČáslavAC Čáslav 23.06 2.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.82
Celkem 1 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.18
MB Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.77
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 56.24 11.00
2 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 58.96 9.00
3 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 60.53 7.00
4 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 61.98 6.00
5 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 63.12 5.00
6 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 71.73 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 59.65 8.00
2 Josef NovákJosef Novák 85 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 64.74 4.00
3 Tomáš PlocrTomáš Plocr 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 67.58 3.00
4 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 68.11 2.00
MB Jakub UrbanJakub Urban 72 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 62.98
Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 68.27 11.00
2 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 69.03 9.00
3 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 AC ČáslavAC Čáslav 72.11 8.00
4 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 72.68 7.00
5 Monika HavlíkováMonika Havlíková 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 74.79 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 72.90 6.00
2 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková 94 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 74.53 5.00
3 Eliška ČešíkováEliška Češíková 88 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 85.56 3.00
Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Svatoš, Al Zouri, Mlynář, Boďa A - Svatoš, Al Zouri, Mlynář, Boďa TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 44.79 11.00
2 A - Popelka, Němec, Chmelík, Nespěšný A - Popelka, Němec, Chmelík, Nespěšný AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 45.07 9.00
3 A - Morkes, Kešner, Kvíčala, Piskač A - Morkes, Kešner, Kvíčala, Piskač AC ČáslavAC Čáslav 45.11 8.00
4 A - Samuelis, Sekanina, Brýdl, Žouželka A - Samuelis, Sekanina, Brýdl, Žouželka AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 45.19 7.00
5 A - Bouma, Bezucha, Höfner, Martinec A - Bouma, Bezucha, Höfner, Martinec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.71 6.00
6 A - Urban, Zahradníček, Zpěvák, Němeček A - Urban, Zahradníček, Zpěvák, Němeček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48.32 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Tláskal, Procházka, Chyba, Vízner B - Tláskal, Procházka, Chyba, Vízner AC ČáslavAC Čáslav 47.70 5.00
2 B - Částka, Matuška, Strouhal, Pálka B - Částka, Matuška, Strouhal, Pálka AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 48.07 4.00
3 B - Bartošek, Doskočil J., Nikl, Halbrštát B - Bartošek, Doskočil J., Nikl, Halbrštát AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 48.19 3.00
4 B - Kačerovský, Vebr, Urban, Bárta B - Kačerovský, Vebr, Urban, Bárta TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 48.81 1.00
5 C - Nečas, Stenzl, Novák, Janků C - Nečas, Stenzl, Novák, Janků AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 51.22
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Skalická, Bumbálková, Havlová, Menclíková A - Skalická, Bumbálková, Havlová, Menclíková TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 51.69 11.00
2 A - Stoklasová, Jahnická, Nádvorníková, Chocholoušová A - Stoklasová, Jahnická, Nádvorníková, Chocholoušová AC PardubiceAC Pardubice 51.78 9.00
3 A - Slavíková, Antošová, Husáková, Volencová A - Slavíková, Antošová, Husáková, Volencová AC ČáslavAC Čáslav 51.91 8.00
4 A - Procházková, Březnová, Dobrovolná,Mutlová A - Procházková, Březnová, Dobrovolná,Mutlová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 52.66 7.00
5 A - Hubálková, Vognarová, Hysková, Janatová, A - Hubálková, Vognarová, Hysková, Janatová, TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 53.48 5.00
6 A - Šatníková, Stránská, Bambušková, Borbelyová A - Šatníková, Stránská, Bambušková, Borbelyová AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 54.03 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Šmídová, Kopfsteinová, Ursta, Kalousová B - Šmídová, Kopfsteinová, Ursta, Kalousová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 53.12 6.00
2 B - Vavřinová, Veselková, Čermáková, Šigutová B - Vavřinová, Veselková, Čermáková, Šigutová AC PardubiceAC Pardubice 56.43 3.00
3 C - Škrabalová, Sekaninová, Broučková, Nováková C - Škrabalová, Sekaninová, Broučková, Nováková AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 60.28 2.00
B - Vánišová, Javůrková, Novosadová, Jurečková B - Vánišová, Javůrková, Novosadová, Jurečková AC ČáslavAC Čáslav DQ
B - Zichová, Šunková, Rodová, Havlíková B - Zichová, Šunková, Rodová, Havlíková AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová DQ
Poznámky:
Obě štafety diskvalifikovány pro porušení pravidla P 170.7.
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC ČáslavAC Čáslav
79 1.75 11.00
2 Martin KrčmářMartin Krčmář
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
91 1.75 9.00
3 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 1.75 8.00
4 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 1.75 7.00
5 Tomáš MichekTomáš Michek
AC ČáslavAC Čáslav
02 1.60 6.00
Vojtěch BenešVojtěch Beneš
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
99 NM
Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 NM
Martin VacekMartin Vacek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
89 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 1.58 11.00
2 Ivona BambuškováIvona Bambušková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
97 1.58 9.00
3 Markéta BraunováMarkéta Braunová
AC ČáslavAC Čáslav
98 1.55 8.00
4 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1.50 7.00
5= Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.45 5.50
5= Lenka BroučkováLenka Broučková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
86 1.45 5.50
7 Adéla BrožkováAdéla Brožková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.45 4.00
8 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
94 1.35 3.00
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
00 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Josef NovákJosef Novák
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
85 3.35 10.00
1= Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.35 10.00
3 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC ČáslavAC Čáslav
79 3.35 8.00
4 David LangDavid Lang
AC ČáslavAC Čáslav
83 3.25 7.00
5 Josef KrálJosef Král
AC ČáslavAC Čáslav
68 3.05 6.00
6 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
87 2.85 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
00 2.80 11.00
2 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC PardubiceAC Pardubice
99 2.60 9.00
3 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 2.60 8.00
4 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
80 2.30 7.00
5 Monika HavlíkováMonika Havlíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
89 2.10 6.00
6 Petra MandátováPetra Mandátová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
90 1.80 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Peter SamuelisPeter Samuelis
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 6.71 +0.0 m/s 11.00
2 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 6.40 +1.1 m/s 9.00
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 6.39 +1.4 m/s 8.00
4 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 6.38 +0.3 m/s 7.00
5 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC ČáslavAC Čáslav
79 6.09 +2.4 m/s 5,99 +0.9 m/s 6.00
6 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 6.03 +1.5 m/s 5.00
7 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.77 +0.0 m/s 4.00
8 Lukáš ČástkaLukáš Částka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 5.75 +0.5 m/s 3.00
9 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.75 +0.0 m/s 2.00
10 Jan ZahradníčekJan Zahradníček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 5.74 +0.1 m/s 1.00
11 Tomáš MichekTomáš Michek
AC ČáslavAC Čáslav
02 5.42 +1.5 m/s
12 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.32 +1.4 m/s
13 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.27 +1.7 m/s
14 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.18 +1.6 m/s
15 Martin VacekMartin Vacek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
89 4.91 +0.5 m/s
16 Vít VíznerVít Vízner
AC ČáslavAC Čáslav
00 4.65 +1.4 m/s
MB Matyáš NovákMatyáš Novák
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
02 5.12 +0.0 m/s
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
87 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová
AC ČáslavAC Čáslav
97 5.30 +0.9 m/s 11.00
2 Sabina UžachovováSabina Užachovová
AC PardubiceAC Pardubice
00 5.26 +1.5 m/s 9.00
3 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 5.21 +0.0 m/s 8.00
4 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 5.02 +0.4 m/s 7.00
5 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.96 +1.2 m/s 6.00
6 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 4.95 +0.6 m/s 5.00
7 Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 4.95 +0.0 m/s 4.00
8 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.82 +0.0 m/s 3.00
9 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 4.74 +1.6 m/s 2.00
10 Anna VánišováAnna Vánišová
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.67 +0.7 m/s 1.00
11 Markéta BraunováMarkéta Braunová
AC ČáslavAC Čáslav
98 4.55 +1.0 m/s
12 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 4.28 +0.8 m/s
MB Anna HorákováAnna Horáková
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.67 +0.6 m/s
MB Lucie KlejchováLucie Klejchová
AC PardubiceAC Pardubice
00 4.58 +1.1 m/s
Markéta StránskáMarkéta Stránská
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
00 NM
Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
95 NM
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Peter SamuelisPeter Samuelis
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 12.82 +0.0 m/s 11.00
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
87 12.61 +1.1 m/s 9.00
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 12.46 +0.2 m/s 8.00
4 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 12.45 +0.0 m/s 7.00
5 Jiří LietavecJiří Lietavec
AC ČáslavAC Čáslav
96 12.04 -0.1 m/s 6.00
6 Martin ChybaMartin Chyba
AC ČáslavAC Čáslav
86 11.54 +0.2 m/s 5.00
Martin VacekMartin Vacek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
89 DNS
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 DNS
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BroučkováLenka Broučková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
86 11.31 +0.0 m/s 11.00
2 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
80 10.66 +0.0 m/s 9.00
3 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 10.65 +0.0 m/s 8.00
4 Markéta RodováMarkéta Rodová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
89 10.56 +0.0 m/s 7.00
5 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
99 09.71 -1.3 m/s 6.00
6 Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
95 09.52 +0.0 m/s 5.00
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC PardubiceAC Pardubice
99 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 12.33 11.00
2 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
90 12.11 9.00
3 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 10.06 8.00
4 Eliška VolencováEliška Volencová
AC ČáslavAC Čáslav
98 09.92 7.00
5 Monika HavlíkováMonika Havlíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
89 09.82 6.00
6 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 09.27 5.00
7 Markéta HusákováMarkéta Husáková
AC ČáslavAC Čáslav
96 09.02 4.00
8 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 08.78 3.00
9 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 08.42 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
82 14.14 11.00
2 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
73 13.77 9.00
3 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 12.92 8.00
4 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 12.76 7.00
5 Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
84 12.59 6.00
6 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
88 11.89 5.00
7 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 11.84 4.00
8 Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
67 11.70 3.00
9 David LangDavid Lang
AC ČáslavAC Čáslav
83 10.97 2.00
10 Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 10.70 1.00
11 Miloslav NečasMiloslav Nečas
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 10.53
12 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
87 10.05
Jaroslav ToušekJaroslav Toušek
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
87 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
90 37.05 11.00
2 Eliška VolencováEliška Volencová
AC ČáslavAC Čáslav
98 32.73 9.00
3 Sára BlehováSára Blehová
AC ČáslavAC Čáslav
01 29.93 8.00
4 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 28.70 7.00
5 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 27.94 6.00
6 Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
91 26.49 5.00
7 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 24.41 4.00
8 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
94 21.53 3.00
9 Lenka GötzováLenka Götzová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
92 18.41 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 41.90 11.00
2 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
82 40.47 9.00
3 Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
84 37.16 8.00
4 Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
67 37.03 7.00
5 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 36.61 6.00
6 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 34.85 5.00
7 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 33.26 4.00
8 Karel VolenecKarel Volenec
AC ČáslavAC Čáslav
72 31.96 3.00
9 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
88 31.42 2.00
10 Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 29.89 1.00
11 Miloslav NečasMiloslav Nečas
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 29.70
12 Jakub RichterJakub Richter
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 17.02
Miroslav ZemanMiroslav Zeman
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
62 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 40.49 11.00
2 Lenka GötzováLenka Götzová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
92 36.85 9.00
3 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
90 34.65 8.00
4 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 33.33 7.00
5 Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
91 32.78 6.00
6 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
94 23.80 5.00
MB Eliška VolencováEliška Volencová
AC ČáslavAC Čáslav
98 26.58
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 46.50 11.00
2 Miroslav ZemanMiroslav Zeman
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
62 45.70 9.00
3 Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
70 43.92 8.00
4 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 42.92 7.00
5 Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 42.28 6.00
6 Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
67 36.84 5.00
7 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
82 35.69 4.00
8 Karel VolenecKarel Volenec
AC ČáslavAC Čáslav
72 32.60 3.00
9 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 23.25 2.00
10 Ondřej TittlOndřej Tittl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 22.14 1.00
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 DNS
Jaroslav ToušekJaroslav Toušek
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
87 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 37.32
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VolencováEliška Volencová
AC ČáslavAC Čáslav
98 36.67 11.00
2 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 34.44 9.00
3 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 33.80 8.00
4 Markéta HusákováMarkéta Husáková
AC ČáslavAC Čáslav
96 33.64 7.00
5 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 32.38 6.00
6 Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
89 32.21 5.00
7 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
94 28.03 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David LangDavid Lang
AC ČáslavAC Čáslav
83 47.65 11.00
2 Peter SamuelisPeter Samuelis
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 47.20 9.00
3 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 46.71 8.00
4 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
95 42.16 7.00
5= Tomáš PopelkaTomáš Popelka
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
99 41.59 5.50
5= Josef KrálJosef Král
AC ČáslavAC Čáslav
68 41.59 5.50
7 Karel VolenecKarel Volenec
AC ČáslavAC Čáslav
72 40.68 4.00
8 Miloslav NečasMiloslav Nečas
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 39.71 3.00
9 Radek ChmelíkRadek Chmelík
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
98 37.25 2.00
10 Tomáš PlocrTomáš Plocr
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 37.17 1.00
11 Jiří PálkaJiří Pálka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
92 36.97
12 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 35.96
13 Martin KrčmářMartin Krčmář
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
91 34.10
14 Jakub RichterJakub Richter
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 22.75
Jaroslav ToušekJaroslav Toušek
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
87 DNS
Celkem 15 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11.00
2 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9.00
3 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 AC ČáslavAC Čáslav 8.00
4 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7.00
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CASLA CASLA AC ČáslavAC Čáslav 205.50
2 AKMTR AKMTR AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 196.00
3 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 172.00
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 164.00
5 CHOCE CHOCE AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 135.50
6 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 078.00
Poznámky:
Hlavní body: 1. AC Čáslav 6, 2. AK Moravská Třebová 5, 3. Hvězda Pardubice "B" 4, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3, 5. Spartak Choceň 2, TJ Sokol Kolín-atletika 1
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16
2 AKMTR AKMTR AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 14
3 CASLA CASLA AC ČáslavAC Čáslav 14
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08
5 CHOCE CHOCE AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 08
6 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 03
Poznámky:
Pomocné body: 1. Hvězda Pardubice 541,5, 2. AK Moravská Třebová 547, 3. AC Čáslav 541,4. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 469, 5. Spartak Choceň 434, 6. TJ Sokol Kolín-atletika 286
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CASLA CASLA AC ČáslavAC Čáslav 203.00
2 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 147.50
3 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 140.00
4 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 131.00
5 AKMTR AKMTR AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 122.50
6 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 117.00
7 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 036.00
Poznámky:
Hlavní body: 1. AC Čáslav 7, 2. TJ Lokomotiva Trutnov 6, 3. TJ Spartak Třebíč 5, 4. AC Pardubice 4, 5. AK Moravská Třebová 3, 6. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2, 7. Atletika Chrudim 1
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CASLA CASLA AC ČáslavAC Čáslav 21
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13
5 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 09
6 AKMTR AKMTR AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08
7 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 05
Poznámky:
Pomocné body: 1. AC Čáslav 406, 2. TJ Spartak Třebíč 438, 3. TJ Lokomotiva Trutnov 387,5, 4. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 400, 5. AC Pardubice 335, 6. AK Moravská Třebová 291, 7. Atletika Chrudim 218
Celkem 7 závodníků