výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody

Třebíč (17. 4. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.4.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.97
2 Jiří BlahaJiří Blaha 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.09
3 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.63
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.08
5 Tomáš NovákTomáš Novák 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.20
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.21
7 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.26
Ondřej BittnerOndřej Bittner 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.21
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.24
3 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.26
4 Aleš PunčochářAleš Punčochář 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.34
5 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.61
6 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.98
7 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.57
Antonín ČaněkAntonín Čaněk 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.29
2 Pavel KinclPavel Kincl 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.63
3 Vlastimil KoupilVlastimil Koupil 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.66
4 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.42
5 Šimon TesařŠimon Tesař 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.44
6 Aleš ZachAleš Zach 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.60
7 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.67
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 17.4.2016) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŘíháčekDavid Říháček 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.62
2 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.67
3 Jakub NovákJakub Novák 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.88
4 Filip VojtkoFilip Vojtko 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.44
5 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.09
6 Filip NěmečekFilip Němeček 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.59
Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.14
2 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.61
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.4.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.36
2 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.44
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.47
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.51
5 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.62
6 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.84
7 Aneta KrajčováAneta Krajčová 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.10
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.65
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.68
3 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.72
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.79
5 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.94
Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 17.4.2016) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana DvořákováJohana Dvořáková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.70
2 Karolína MachováKarolína Machová 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.84
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.93
4 Jitka NavrkalováJitka Navrkalová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.01
5 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.07
6 Kristýna PíšováKristýna Píšová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.61
7 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.73
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea VojáčkováAndrea Vojáčková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.81
2 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.20
3 Petra PaločkováPetra Paločková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.54
4 Klára ChalupováKlára Chalupová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.58
5 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.74
6 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.78
7 Gabriela VejmělkováGabriela Vejmělková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.09
Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 17.4.2016) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.93
2 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.17
3 Jana KaráskováJana Karásková 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.36
4 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.92
5 Alena VrtalováAlena Vrtalová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.99
6 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.14
7 Monika ZahrádkováMonika Zahrádková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.93
8 Sabina DoležalováSabina Doležalová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.99
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 17.4.2016) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.73
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.29
3 Aneta MifkováAneta Mifková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.37
4 Marie FučíkováMarie Fučíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.57
5 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.82
6 Michaela DudeškováMichaela Dudešková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.83
Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 7 závodníků