výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody žactva

Praha-Děkanka (25. 4. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.12
3 Matěj HorákMatěj Horák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.58
4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.91
5 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.94
6 Jan HabětínJan Habětín 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.21
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.03
2 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.42
3 Artem EfremaArtem Efrema 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.64
4 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.87
5 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.00
6 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.13
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.93
2 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.13
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.66
4 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.78
5 Jan SmitalJan Smital 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.87
6 David SeidlDavid Seidl 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.14
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.92
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.97
3 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.56
4 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.64
5 Jonáš SanisloJonáš Sanislo 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.66
6 David LachmanDavid Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.55
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.86
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.40
3 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.66
4 Vojtěch VlkVojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.36
5 Kai ŠketKai Šket 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.42
6 Jakub JohnJakub John 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.76
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.05
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.32
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37
4 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.68
5 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.72
6 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.95
2 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.30
3 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.91
4 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.92
5 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.55
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.02
2 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.07
3 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.57
4 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.92
5 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.14
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.63
2 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.22
3 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.27
4 Václav PetrasVáclav Petras 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.69
Vadym HisemVadym Hisem 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.06
2 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.09
3 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.51
4 Martin RoučekMartin Rouček 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.11
5 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.18
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.63
2 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.89
3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.11
4 Patrik BálekPatrik Bálek 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.49
5 Marek NěmecMarek Němec 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.91
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MaštalířAdam Maštalíř 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.40
2 Miloš BělohradskýMiloš Bělohradský 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.59
3 David BičištěDavid Bičiště 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.83
4 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.91
5 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.21
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.30
2 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.30
3 Michal RokosMichal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.31
4 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.88
5 David HrubýDavid Hrubý 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.91
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.93
2 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.05
3 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.06
4 Sára RybkováSára Rybková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.20
5 Ema KalivodováEma Kalivodová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.44
6 Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.90
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.68
2 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
3 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.82
4 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.93
5 Klára VyskočilováKlára Vyskočilová 00 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.20
6 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.37
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.49
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
3 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.72
4 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.08
5 Tereza ČernáTereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.88
6 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.95
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.12
2 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.13
3 Barbora CihelkováBarbora Cihelková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.23
4 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
5 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.28
6 Ema FantováEma Fantová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.23
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.44
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.73
3 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.82
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.17
5 Eliška HolkováEliška Holková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.84
6 Michaela HassmannováMichaela Hassmannová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.20
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BastlováTereza Bastlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
2 Aneta WinterováAneta Winterová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.84
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.23
4 Anna ŠilhánkováAnna Šilhánková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.68
5 Martina HrdličkováMartina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.04
Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.71
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.72
3 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.04
4 Matylda WinterováMatylda Winterová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.07
5 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.58
6 Magdaléna KrumlovskáMagdaléna Krumlovská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.10
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.99
2 Martina ŠimánkováMartina Šimánková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.29
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.32
4 Daniela RužičováDaniela Ružičová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.11
Adéla KrajčováAdéla Krajčová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.99
2 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.27
3 Veronika SoučkováVeronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.31
4 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.06
Barbora TalpováBarbora Talpová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Lucie PetlachováLucie Petlachová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.06
2 Daniela OzorákováDaniela Ozoráková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.83
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.92
4 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.09
5 Magdaléna CyprováMagdaléna Cyprová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.18
6 Marie PozděnováMarie Pozděnová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11.27
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.99
2 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.32
3 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.53
4 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.07
Anežka JanákováAnežka Janáková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.46
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.08
3 Johana KašparováJohana Kašparová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.14
4 Alice BezdíčkováAlice Bezdíčková 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.91
5 Karolína CihelkováKarolína Cihelková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.99
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NoskováTereza Nosková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.20
2 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.37
3 Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.62
4 Julie ProvazníkováJulie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.66
5 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.31
6 Nela EndlicherováNela Endlicherová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.60
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.14
2 Klára ČernáKlára Černá 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.67
3 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.72
4 Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.96
5 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.99
6 Zuzana RonováZuzana Ronová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.24
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.66
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.48
3 Emilie SkalíkováEmilie Skalíková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.61
4 Andrea DosdáAndrea Dosdá 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.09
5 Anna Marie BenoniAnna Marie Benoni 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.25
6 Kateřina ŠtíchováKateřina Štíchová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.44
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (po, 25.4.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.95
2 Romana TicháRomana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.91
3 Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.07
4 Katarina LooseKatarina Loose 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.09
Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.09
2 Hana SojkováHana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.28
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.31
4 Klára EliášováKlára Eliášová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.41
5 Linda SněhotováLinda Sněhotová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.94
6 Tereza MalcováTereza Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.11
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.49
2 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.72
3 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.77
4 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.15
5 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.41
6 Marie MachováMarie Machová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.27
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.18
2 Kateřina MalcováKateřina Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.53
3 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.55
4 Magdaléna HodováMagdaléna Hodová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.04
5 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.51
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.34
2 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.45
3 Julie FerdinandováJulie Ferdinandová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.60
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.96
5 Adéla PejcharováAdéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.63
Petra VackováPetra Vacková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.02
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.19
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.04
4 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.11
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.89
6 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.84
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.60
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.84
3 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 21.12
4 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.17
5 Kai ŠketKai Šket 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.03
6 Oleg ToušOleg Touš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.35
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 18.94
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.42
3 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.96
4 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 20.75
5 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.34
6 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 26.06
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 18.51
2 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.05
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 21.28
4 Jan HabětínJan Habětín 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.29
5 Filip JirsaFilip Jirsa 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.67
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LipovýOndřej Lipový 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.68
2 Artem EfremaArtem Efrema 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.54
3 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 21.76
4 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.93
5 Vojtěch VlkVojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.48
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 22.00
2 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 22.75
3 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 23.26
4 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.31
5 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.08
6 Václav VítekVáclav Vítek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.01
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.92
2 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 23.72
3 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.10
4 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.43
5 Antonín BakočAntonín Bakoč 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.74
6 Václav PetrasVáclav Petras 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.98
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.29
2 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.15
3 Adam MaštalířAdam Maštalíř 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.51
4 David BičištěDavid Bičiště 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 23.95
5 Miloš BělohradskýMiloš Bělohradský 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.64
6 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.85
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.46
2 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.51
3 Sára RybkováSára Rybková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 22.11
4 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.41
5 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.77
6 Klára VyskočilováKlára Vyskočilová 00 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.06
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.96
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.49
3 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.30
4 Anna ŠilhánkováAnna Šilhánková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.37
5 Martina HrdličkováMartina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 23.71
6 Tereza ČernáTereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 24.59
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.13
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.52
3 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.11
4 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.21
Ema FantováEma Fantová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.86
2 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 23.01
3 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.74
Barbora CihelkováBarbora Cihelková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Adéla KrajčováAdéla Krajčová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.68
2 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.15
3 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.71
4 Eliška HolkováEliška Holková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 23.75
Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 25.4.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 21.34 627
2 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.65 594
3 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.04 554
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.40 518
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.86 793
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.33 738
3 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.16 646
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 21.23 638
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.34
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.68
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 22.49
4 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.52
5 Tereza NoskováTereza Nosková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.95
6 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.47
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.47
2 Anna SkálováAnna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.62
3 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.20
4 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 23.26
5 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 23.33
6 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.08
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.63
2 Hana SojkováHana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.05
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 24.68
4 Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 25.38
5 Anna DonátováAnna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.43
6 Marie MachováMarie Machová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.51
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.36
2 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.87
3 Barbora TalpováBarbora Talpová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.97
4 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 24.27
5 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 25.18
6 Andrea DosdáAndrea Dosdá 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.32
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.99
2 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.09
3 Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.34
4 Lucie PetlachováLucie Petlachová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 25.95
5 Marie PozděnováMarie Pozděnová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 28.81
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilie SkalíkováEmilie Skalíková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.35
2 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 24.38
3 Klára ČernáKlára Černá 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 24.87
4 Magdaléna HodováMagdaléna Hodová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 25.79
5 Nela EndlicherováNela Endlicherová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.33
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (po, 25.4.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SoučkováVeronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.84
2 Julie FerdinandováJulie Ferdinandová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.52
3 Daniela OzorákováDaniela Ozoráková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.79
4 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.55
5 Anežka HanuškováAnežka Hanušková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.20
Anežka JanákováAnežka Janáková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:58.78
2 Martin DěvěrMartin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:00.14
3 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:02.28
4 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:02.91
5 Václav VítekVáclav Vítek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:07.53
6 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:11.92
7 Kilián FrankKilián Frank 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.72
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie StarostováMarie Starostová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:49.80
2 Martina ŠimánkováMartina Šimánková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:54.61
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:57.70
4 Klára EliášováKlára Eliášová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:02.89
5 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:07.09
6 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:07.37
7 Anna Marie BenoniAnna Marie Benoni 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:07.58
8 Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:10.41
9 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:12.40
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:55.61
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1:58.14
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:00.70
4 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.45
5 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:04.54
6 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:06.54
7 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:13.74
8 Adéla PejcharováAdéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:18.80
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 26.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:37.58 601
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 2:39.55 578
3 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.38 524
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 2:44.92 518
5 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:47.11 494
6 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.24 430
7 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:57.72 387
8 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:38.37 92
Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 9 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:08.28
2 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:16.91
3 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:39.51
4 Lukáš RaymLukáš Raym 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:46.74
Matěj HorákMatěj Horák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků

1000 m - Žákyně (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:08.91
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:41.76
3 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:50.06
4 Lucia DavisLucia Davis 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:50.75
5 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:54.40
6 Eliška HonzákováEliška Honzáková 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5:02.75
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 16.08 704
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 17.84 505
3 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.89 401
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.27 806
2 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.56 432
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.46 265
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.79 740
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.37 555
Celkem 2 závodníků
Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.52 0
Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Jonáš SanisloJonáš Sanislo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1.45
1= Vojtěch PolenaVojtěch Polena
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1.45
1= David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.45
1= Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.45
5 Filip ŠmidaFilip Šmida
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
02 1.45
6 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 1.40
Martin OrnstMartin Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 DNS
Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Petr ŠachPetr Šach
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1.30
1= Matyáš MottelMatyáš Mottel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.30
3= Martin DěvěrMartin Děvěr
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 1.20
3= Ondřej PoledníkOndřej Poledník
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.20
3= Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.20
6 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1.20
7 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.20
8= Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.10
8= Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.10
8= Vít FröhlichVít Fröhlich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1.10
Antonín BakočAntonín Bakoč
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 NM
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.54 666
2 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 1.51 632
3 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.51 632
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.44 555
5 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.44 555
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 1.40 512
7 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.35 460
8 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.30 409
Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 NM
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1.35 460
Aneta WinterováAneta Winterová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 NM
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1.30
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 1.25
3= Linda SněhotováLinda Sněhotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1.20
3= Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
05 1.20
5 Aneta BulínováAneta Bulínová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 1.20
6 Johana KašparováJohana Kašparová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 1.20
7= Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.20
7= Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.20
9= Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.15
9= Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 1.15
11= Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 1.15
11= Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1.15
11= Jasna PeštováJasna Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.10
11= Nicole DorňákováNicole Dorňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1.10
11= Sára KučerováSára Kučerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1.10
16 Katarina LooseKatarina Loose
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 1.10
Anna MrázováAnna Mrázová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 NM
Emilie SkalíkováEmilie Skalíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 26.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.90 532
2 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 4.67 472
3 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.65 466
4 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.46 418
5 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.42 408
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 4.41 406
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.26 369
8 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.18 350
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.75
2 Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 09.24
3 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 08.72
4 Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 08.49
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.89
6 Tereza BastlováTereza Bastlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.68
7 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 07.41
8 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.27
9 Ema KalivodováEma Kalivodová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 06.85
10= Anna MňoučkováAnna Mňoučková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 06.69
10= Anna ChvojkováAnna Chvojková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 06.69
12 Adriana MolováAdriana Molová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 06.65
13 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.44
14 Michaela HassmannováMichaela Hassmannová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 06.39
15 Matylda WinterováMatylda Winterová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 06.30
16 Magdaléna KrumlovskáMagdaléna Krumlovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 06.22
17 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 06.00
18 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 05.96
19 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 05.57
20 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 05.50
21 Sabrina ŘíhaSabrina Říha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 05.25
22 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 05.24
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.58 567
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 10.50 562
3 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 09.88 522
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.53 499
5 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 07.88 392
6 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.57 372
7 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 07.28 353
8 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.27 352
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.10
2 Jan ŠčepánJan Ščepán
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.42
3 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.22
4 Vojtěch MudraninecVojtěch Mudraninec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 09.51
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.06
6 Petr FormenkoPetr Formenko
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 08.65
7 Dominik PodlenaDominik Podlena
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 08.50
8 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 08.44
9 Jonáš SanisloJonáš Sanislo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 08.28
10 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 08.20
11 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 07.99
12 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 07.67
13 Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 06.70
14 David LachmanDavid Lachman
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
01 06.59
15 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 05.89
16 Jakub JohnJakub John
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
02 05.81
17 Jonáš ČábelkaJonáš Čábelka
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 05.66
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 26.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 30.48 486
2 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 27.95 438
3 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 27.66 432
4 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 25.07 384
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 24.79 378
6 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 22.02 327
7 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 14.27 183
8 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 13.30 166
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (út, 26.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 34.22
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 65.00
2 Vít FröhlichVít Fröhlich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 49.96
3 Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 48.89
4 Jan KristaJan Krista
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 48.43
5 Petr ŠachPetr Šach
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 47.48
6 Jan KodídekJan Kodídek
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
03 46.77
7 David JislDavid Jisl
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 46.51
8 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 46.39
9 Ondřej PešlOndřej Pešl
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 43.40
10 Patrik BálekPatrik Bálek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 40.41
11 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 39.95
12 Adam PolášekAdam Polášek
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
04 39.82
13 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 39.02
14 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 37.54
15 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 37.36
16 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 36.50
17 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 36.35
18 Adam KarabecAdam Karabec
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 35.81
19 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 34.13
20 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 33.86
21 Martin RoučekMartin Rouček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 33.29
22 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 30.88
23 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 30.11
24 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 29.77
25 Vadym HisemVadym Hisem
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
04 29.51
26 Kilián FrankKilián Frank
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 29.33
27 Antonín BakočAntonín Bakoč
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 29.26
28 Jan DrmelaJan Drmela
NeregistrovanáNeregistrovaná
00 28.27
29 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 27.76
30 Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 27.06
31 Marek NěmecMarek Němec
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 26.27
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 46.09
2 Anna DonátováAnna Donátová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 41.33
3 Michaela DurdováMichaela Durdová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 39.39
4 Adéla LonginováAdéla Longinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 39.25
5 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 38.77
6 Julie FerdinandováJulie Ferdinandová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 34.12
7 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 32.32
8 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 30.85
9 Romana TicháRomana Tichá
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 28.60
10 Emilie SkalíkováEmilie Skalíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 28.19
11 Aneta KůrkováAneta Kůrková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 26.48
12 Andrea DosdáAndrea Dosdá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 25.58
13 Kateřina MalcováKateřina Malcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 25.10
14 Jana TicháčkováJana Ticháčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 23.10
15 Tereza MalcováTereza Malcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 22.34
16 Karolína CihelkováKarolína Cihelková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 20.87
17 Linda SněhotováLinda Sněhotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 20.59
18 Nela EndlicherováNela Endlicherová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 18.11
19 Anežka HanuškováAnežka Hanušková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 17.78
20 Magdaléna CyprováMagdaléna Cyprová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 17.75
21 Anna MrázováAnna Mrázová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 15.48
22 Zuzana RonováZuzana Ronová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 10.55
Petra VackováPetra Vacková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 NM
Celkem 23 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4178
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 3984
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3703
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 3616
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3145
6 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3085
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2607
8 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2403
Poznámky:
Peštová D. 2403 (18.89/401-NM/0-07.28/353-22.04/554-14.27/183-2:47.11/494-4.46/418)
Celkem 8 závodníků