Oblastní přebor družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo
Třinec (3. 5. 2016)skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (út, 3.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 6.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ Třinec |
01 | 5.86 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice |
01 | 5.51 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David VarajaDavid Varaja
SSK Vítkovice |
01 | 5.43 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK Vítkovice |
01 | 5.36 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol Opava |
01 | 5.20 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start Havířov |
02 | 5.18 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin HetmerMartin Hetmer
TJ Start Havířov |
01 | 5.02 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub LengsfeldJakub Lengsfeld
TJ Start Havířov |
01 | 4.83 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK Vítkovice |
02 | 4.80 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice |
02 | 4.79 | ||||||||||||||||
12 |
Šimon ValaŠimon Vala
TJ Sokol Opava |
01 | 4.76 | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej HorákOndřej Horák
Sokol Opava B |
02 | 4.76 | ||||||||||||||||
14 |
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek
TJ Sokol Opava |
02 | 4.70 | ||||||||||||||||
15 |
Jan SýkoraJan Sýkora
TJ Start Havířov |
01 | 4.69 | ||||||||||||||||
16 |
Dominik SchmitDominik Schmit
SSK Vítkovice B |
01 | 4.66 | ||||||||||||||||
17 |
Jiří ZineckerJiří Zinecker
TJ Start Havířov |
01 | 4.64 | ||||||||||||||||
18 |
Robin ČerníkRobin Černík
Sokol Opava B |
02 | 4.42 | ||||||||||||||||
19 |
Daniel DebnárDaniel Debnár
TJ Start Havířov |
01 | 4.21 | ||||||||||||||||
20 |
Matěj KupkaMatěj Kupka
SSK Vítkovice B |
02 | 4.10 | ||||||||||||||||
21 |
Matěj GregořicaMatěj Gregořica
TJ Slezan Opava, z.s. |
02 | 4.02 | ||||||||||||||||
22 |
Erik LysekErik Lysek
TJ Start Havířov |
02 | 3.84 | ||||||||||||||||
23 |
Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Slezan Opava, z.s. |
02 | 3.69 | ||||||||||||||||
Dominik PastuszekDominik Pastuszek
TJ TŽ Třinec |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub StellerJakub Steller
TJ TŽ Třinec |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Petr ČešlaPetr Češla
Sokol Opava B |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (út, 3.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol Opava |
01 | 5.29 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 5.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 5.11 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.97 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava |
02 | 4.97 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 4.97 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice |
01 | 4.93 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 4.93 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 4.79 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 4.79 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start Havířov |
02 | 4.75 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol Opava |
02 | 4.70 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice |
01 | 4.62 | ||||||||||||||||
14 |
Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start Havířov |
01 | 4.60 | ||||||||||||||||
15 |
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 4.58 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 4.55 | ||||||||||||||||
17 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 4.48 | ||||||||||||||||
18 |
Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 4.34 | ||||||||||||||||
19 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 4.32 | ||||||||||||||||
20 |
Tereza MartínkováTereza Martínková
SSK Vítkovice B |
02 | 4.31 | ||||||||||||||||
21 |
Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová
SSK Vítkovice B |
01 | 4.29 | ||||||||||||||||
22 |
Anna GruberováAnna Gruberová
Sokol Opava B |
01 | 4.27 | ||||||||||||||||
23 |
Lucie MertováLucie Mertová
SSK Vítkovice |
01 | 4.25 | ||||||||||||||||
24 |
Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK Vítkovice |
01 | 4.19 | ||||||||||||||||
25 |
Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ TŽ Třinec |
02 | 4.15 | ||||||||||||||||
26 |
Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Slezan Opava, z.s. |
01 | 4.14 | ||||||||||||||||
27 |
Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
02 | 4.04 | ||||||||||||||||
28 |
Viktorie KunovjánkováViktorie Kunovjánková
Sokol Opava B |
02 | 3.86 | ||||||||||||||||
29 |
Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ Třinec |
01 | 3.83 | ||||||||||||||||
30 |
Hana HřivnáčováHana Hřivnáčová
Sokol Opava B |
01 | 3.70 | ||||||||||||||||
31 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice B |
02 | 3.68 | ||||||||||||||||
32 |
Lucie PifkováLucie Pifková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 3.36 | ||||||||||||||||
33 |
Ivana VaryšováIvana Varyšová
Sokol Opava B |
01 | 2.64 | ||||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |